Gdańsk: poniedziałek, 14 października 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2010-2011

strona 34/59

12 marca 2011, 22:47 / sobota
Traore już 8 brameczek;D
13 marca 2011, 02:30 / niedziela
No i jedna dolozyl moj ulubieniec Przemek Trytko.

A z Traore jaja - idzie na krola strzelcow ;>
13 marca 2011, 08:39 / niedziela
13 marca 2011, 10:02 / niedziela
Boże udup dzisiaj Amicę Wronki...
13 marca 2011, 10:54 / niedziela
Amica moglaby dzis wtopic lub zremisowac bo za tydzien musi pokonac Bialorus,
do tego Belchatow remis lub wygrana z Legla , szkoda tylko ze to my niestety bedziemy musieli przerwac passe 11 nieprzegranych spotkan Ślaska, ale po tym wszystkim 2 pozycja w tabeli ;-)
13 marca 2011, 13:35 / niedziela
Dzisiaj wygrywaja gospodarze(pewne zrödlo dla tych co stawiaja)
13 marca 2011, 13:47 / niedziela
w 2 lidze przerywaliśmy serie bez porażek Znicza to i teraz przerwiemy Śląska. O ile pamiętam to Śląskowi Wrocław w ostatnich latach ciężko się z nami grało
13 marca 2011, 13:53 / niedziela
Idealny scenariusz na dzis to wygrana pasiaków i lubinian.
To były by perfekcyjne wyniki(i cała kolejka) dla Nas.

ps. no i obie drużyny zaczeły by zagrażać szmaciarzom :D
13 marca 2011, 13:57 / niedziela
Oby zydzi dzis z amica zremisowali. Nie pomoze to zydom w ucieczce z dna ani amikowcom w pnieciu sie w gore.
13 marca 2011, 14:02 / niedziela
ale zbliża sie do arki w tabeli jesli wygraja, i to juz na 5 pkt - co dawało by realna szanse na ich spadek.

ponadto amica nei zblizy sie wtedy do Nas bardziej, patrzac tez w kontekscie przyszlej kolejki w ktorej ciezko Nam bedzie wygrac
13 marca 2011, 14:59 / niedziela
Jesli nie wygraja to i tak arka spadnie, badz spokojny :) a strata punktow zarowno przez kuchenkorza jak i zydow jest dla jednych i drugich niekorzystna.
13 marca 2011, 15:24 / niedziela
wszyscy "dziewiątka".
13 marca 2011, 15:26 / niedziela
ups..nie ten wątek:)
13 marca 2011, 15:42 / niedziela
Lubinki - J.W. Konstrakszyn 1:0. Jak się tak skończy to "czołową polską drużynę" (weszlo.com) czeka mordercza walka o utrzymanie.
13 marca 2011, 15:45 / niedziela
chuj z J.W baran wyjebal tyle kasy w bloto, chcial najlepszych to teraz ma walke o utrzymanie !
13 marca 2011, 16:51 / niedziela
Po tej kolecje chyba klub Kokosa urosnie w sile hehe
13 marca 2011, 17:11 / niedziela
Mnie ciekawi ile będzie trwać żałoba w gazetach po porażce Groclinu i ile będą o tym pie..... w magazynach. Ciekawe też do której wczoraj zalewali pałe ze smutku Andrzej "o dobrze, że nie przyjął (Traore)... eee... dla Jagielloni oczywiście" Iwan ze Święcickim. No i jak długo będą się podniecali Amicą w C+, mecz Jaga - Lechia w tej kolejce, a barany wolą oczywiście pokazać gówno z Krakowa.
13 marca 2011, 17:27 / niedziela
Amicą nie będą się zbytnio zachwycać bo coś mnie w kościach strzyka że kuchenkorz tego nie wygra
13 marca 2011, 17:50 / niedziela
amica przepierdala 0-1 z żydami!
13 marca 2011, 17:50 / niedziela
Nie specjalnie się załamałem tym faktem ;)
13 marca 2011, 17:51 / niedziela
Zydy 1:0 :) Jest jak narazie PIEKNIE ! Mam nadzieje, ze ekipa z gorszej strony blon wygra ten mecz. Wole nawet zeby sie zydki utrzymaly bo jest mi to obojetne a zeby spadly arka (z ostatniego) i polonia b.
13 marca 2011, 17:52 / niedziela
żydki i tak spadną, a amica niech spierdala na samo dno!
pierdoleni przebierańcy, zaraz im frekwencja spadnie, bo kibice sukcesu odejdą, ciekawe jak wtedy będą jebane słowiki (wronki) ćwierkały!
13 marca 2011, 17:58 / niedziela
Arka i Cracovia idealna para do spadku znajac zycie jakos im sie uda od czego jest zielony stolik
13 marca 2011, 18:10 / niedziela
Musi byc remis, jak zydy sie wygrzebia na przedostatnia pozycje to znowu zaczna sie cyrki i cuda byleby tylko ktos spadl za nich.
13 marca 2011, 18:40 / niedziela
jeden chuj czy zostana znowu oni czy pedały zza sopotu PONOWNIE za brak czyjejs licencji
13 marca 2011, 18:44 / niedziela
Sledziki musza na koniec zajac ostatnie miejsce. Reszta w dolnej czesci tabeli mnie nie interesuje.
13 marca 2011, 18:59 / niedziela
odnośnik i poleciał Holender ;]
13 marca 2011, 19:12 / niedziela
bye bye szpareczko;)
13 marca 2011, 19:19 / niedziela
ciekawe czy Cracovia da rade odbić się od dna. Mam nadzieje że nie. Bardzo dobry wynik dla nas. Lech już raczej nie włączy się do walki o Puchary grając tak słabo.
13 marca 2011, 19:20 / niedziela
Ciekawe jaki kolejny kretyn zdecyduje się na prace w Groclinie u sułtana Wojciechowsiego.
13 marca 2011, 20:25 / niedziela
"Ja myślałem, że odejście Cabaja to będzie osłabienie"... Kazek Węgrzyn... "ekspert" C+.

;-)))
13 marca 2011, 20:34 / niedziela
Marienwerder
13 marca 2011, 13:35 / niedziela
Dzisiaj wygrywaja gospodarze(pewne zrödlo dla tych co stawiaja)

ktos tak obstawil:::))))
13 marca 2011, 20:36 / niedziela
@Stara Szkoła: też leżałem z tego tekstu :D
13 marca 2011, 20:41 / niedziela
Szanowny Tomaszu LG
Lech to zniknął z piłkarskiej mapy Polski w roku 2006. Teraz można mówić o śp. Lechu tylko w kontekście historycznym. Teraz to jest Amica. A M I C A.
13 marca 2011, 22:58 / niedziela
UWAGA! Na stronie ekstraklasa.tv pojawiła się ciekawa sonda:

O co powalczy rozpędzająca się Lechia?
- W Gdańsku jest duża szansa na puchary, ale to wszystko
- Włączy się do walki o mistrzostwo Polski!
- Trzy czołowe zespoły są poza zasięgiem piłkarzy Tomasza Kafarskiego

Zachęcam do głosowania!
13 marca 2011, 23:10 / niedziela
Heja - hejo sie zaczyna może skrobną chociaż z jedno zdanie.
13 marca 2011, 23:28 / niedziela
lepiej gdyby sondy nie było, ciszej jedziesz dalej zajedziesz
13 marca 2011, 23:30 / niedziela
cóż, nie pozostaje nic innego jak zdobyć mp, i wtedy jak redakcja szybkiej piłki będzie zapraszać na wywiady czy do programu kogoś z Lechii to się im wyśle zdjęcie środkowego palca Traore...co za kurwa parodia bueheh. ostatni raz czekałem na o gówno do 23:10...
13 marca 2011, 23:35 / niedziela
przypominam ,że ekstraklasa.tv jest od gówna wyborczego wiec nie nabijajcie im wejść..
14 marca 2011, 00:35 / poniedziałek
jest z gowna nie gowna ale jest najlepszym portalem zeby obejrzec bramki i skroty meczy wiec nie widze powodu bym nie mial tam wchodzic :)
14 marca 2011, 01:14 / poniedziałek
A widzisz różnicę pomiędzy obejrzeniem goli z kolejki, a bezsensownym nabijaniem wejśc poprzez uczestnictwo w kretyńskiej sondzie?
14 marca 2011, 02:08 / poniedziałek
W tym sezonie wystarczy mi 3 miejsce w lidze i PP. Tym Kafar w części odkupi brak wyjazdu do Bydgoszczy.

Przy okazji - Traore jest nasz i tylko my możemy na niego buczeć. Wszystkim innym może pokazywać palec do woli.
14 marca 2011, 08:29 / poniedziałek
Traore moze niech sobie jebnie ze dwa browce i sie wyluzuje, juz w C+ powiedzieli ze powinna byc czerwona kartka, a to druzynie nie bedzie pomagac.
I mam nadzieje ze ten fuck byl do sedziego czy jupiterow , a nie do kolegi z druzyny bo to rozwalic moze caly zespol:-(
14 marca 2011, 09:05 / poniedziałek
Sam piłkarz... ma jednak trochę inne wytłumaczenie. - Noszę szkła kontaktowe i już przed meczem mówiłem, że światła na stadionie są źle ustawione, przez co fatalnie widzę. Gest był efektem frustracji z tego powodu. Wyciągnąłem rękę w kierunku słupa oświetleniowego. Wszystkich, którzy poczuli się urażeni, przepraszam - wyjaśnił na łamach "Faktu".

Na karze od Lechii może się nie skończyć. Wiele zachowanie lechisty potraktowało jako atak na sędziego meczu Radosława Trochimiuka. Piłkarzem zajmie się teraz Komisja Ligi Ekstraklasy. Musi, bo środkowy palec zawodnika z Wybrzeża Kości Słoniowej oglądamy już drugi raz z rzędu. I teraz to przed KL Traore będzie się tłumaczył. W czwartek jest zebranie, a lechista może zostać nawet zawieszony.

Traore tłumaczył władzom Lechii, że po niedawnej śmierci ojca jest ostatnio bardzo rozdrażniony. I te potraktowały ten fakt jako czynnik łagodzący. Komisja Ligi już nie musi.
14 marca 2011, 09:09 / poniedziałek
Jako ze Traore jest jednym z lepszych i gra dla Lechii to znajac zycie komisja go upierdoli co by oslabic Lechie, aby ta za wysoko nie byla!
14 marca 2011, 09:10 / poniedziałek
Panowie co Wy się tak kurwa ciśnieniujecie jak baby przed okresem, ze o nas nie piszą, ze się pocą nad amicą czy inną ległą? poczujecie sie bardziej dowartościowani jak gazetka bez napletka czy inna sciera o nas napisze? i te jeki ze w analu nie mówią...no kurwa do szczescia jest to wam potrzebne? ktos madrze napisal: ciszej jedziesz, dalsze budiesz. dziękuję, dobrego tygodnia życząc.
14 marca 2011, 09:35 / poniedziałek
inna rzecz mnie martwi.

jak my buczymy zamykają nam stadion.

ciekawe co zrobią poloni b za buczenie zakaz wyjazdów na 3 mecze??
na jadze za buczenie zamkną stadion???
raczej wątpię
a traore powinien myśleć choć trochę ale czego wymagam od czarnego
14 marca 2011, 09:43 / poniedziałek
a co mozna wymagac od Ciebie?
14 marca 2011, 10:34 / poniedziałek
czeka nas kolejny mecz, skupmy się na nim. widzę, że niektórzy nie wytrzymują ciśnienia szansy jaka się pojawiła (Lechia może być wiceliderem i oddala się od reszty drużyn). Z wypowiedzi zawodników nie widać przebijających się zachwytów. Znają swoja wartość i nie przejmują się niczym grają dalej. Właśnie tego im życzę, żeby skupili się na grze w piłkę a kibicom na kibicowaniu a może być na koniec sezonu bardzo wesoło.
14 marca 2011, 10:37 / poniedziałek
Lechia nowa siła eklstraklasy!
odnośnik
ekstraklasa.tv
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.306