Gdańsk: czwartek, 21 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2010-2011

strona 39/59

2 kwietnia 2011, 19:38 / sobota
groclin wygrywa juz 3:1 z korona, wiec uciekaja sledziuchom w tabeli:)
2 kwietnia 2011, 20:23 / sobota
Prośba do wszystkich, którym na tym nie zależy, by móc isę wypowiadac na 90.minut.pl Znajomy dostał bana na pół roku, bo kilka razy wpisał tam nazwę "Amica". Nie uwierzyłem mu, sprawdziłem osobiście. Zrobiłem z 10 wpisów w różnych miejscach typu "dobry wynik dla Amiki". I faktycznie dostałem bana na pół roku.
Tzn mogę sobie poczytać, ale komentarzy ode mnie nie przyjmują.
2 kwietnia 2011, 20:25 / sobota
cracowia nie jest w gazie, do polskiej ekstarklasy powoli (a może nawet szybciej) wracają stare zwyczaje, wszyscy wiedzą jakie!!!
2 kwietnia 2011, 20:49 / sobota
Scraovia nie jest na gazie. Oni raczej są blisko zagazowania i oby tylko spadli do II ligi.
Co do 90minut.pl to też zauważyłem ,że panują tam duże sympatie dla calej Triady a nie tylko dla Amiki. Wszelkie uszczypliwe komentarze i ironiczne posty są usuwane. Natomiast jak szparkowcy czy inne pomioty jak tak pisza w meczach Lechii, Śląska czy Wisły ,to jest już ok dla redakcji.
Również opisy meczów z udziałem Amici,Sracovi i szpArki są pisane jak by bardziej przychylnym okiem.
Dobrze,że chociaż statystki i tabelę prowadzą poprawnie.
2 kwietnia 2011, 21:15 / sobota
Podium już mamy, ni chuja go nie oddamy!! :))))
2 kwietnia 2011, 21:22 / sobota
odnośnik

Tabela Ekstraklasy - Najlepszy Atak :)

Pięknie to wyglada

Wisła
Śląsk
Lechia
2 kwietnia 2011, 21:35 / sobota
Ale tabela frekwencji już nie tak ładnie

10.Lechia Gdańsk-6860
2 kwietnia 2011, 21:46 / sobota
Co sie przejmujesz i tak zawsze nad sledziami !!!
2 kwietnia 2011, 21:47 / sobota
Nie liczy się ilość, a jakość ;)
2 kwietnia 2011, 21:54 / sobota
No tak ale teraz w lidze seria Legia, Wisła, Lech więc automatycznie średnia bardzo mocno podskoczy dzięki piknikom, a jeśli Lechia będzie utrzymywać miejsce w trójce i awansuje do finału Pucharu Polski to i na meczach z Polonia i Zagłębiem będzie pełen stadion.
2 kwietnia 2011, 22:04 / sobota
W tym kontekście najbardziej jednak szkoda, że zakończenie budowy nowego stadionu nie zostało wykonane tak jak było w pierwotnym planie ani do końca 2010 ani do końca stycznia 2011, ale to już nie wina władz klubu. Jak było mówione:

odnośnik

"Warto zauważyć, że Ekstraklasa przychyliła się do próśb Lechii i na wiosnę gdańszczanie podejmą w roli gospodarza m.in. Wisłę Kraków, Legię Warszawa i Lecha Poznań. Wszystko po to, aby pojedynki te zostały rozegrane już na nowym stadionie w Letnicy."
3 kwietnia 2011, 15:20 / niedziela
Wisla pewnie kroczy po mistrzostwo :) Kirm i 1-0
3 kwietnia 2011, 16:20 / niedziela
No i Wisełka 2-0, mimo kiepskiego wyniku z GKS-em bardzo udana kolejka. Ważne by w środę pyknąć Legię, a z pejsami można wystawić rezerwy bo coś czuję przewał w kościach ;]
3 kwietnia 2011, 16:49 / niedziela
Buziek jaki przewał? toż to była by kompromitacja..nie biorę tego pod uwagę że słabszymi ekipami co graja "na wariata" trzeba wygrywać i koniec.
3 kwietnia 2011, 17:10 / niedziela
hahaha Frankowski znowu nie strzelił karnego. Coś w nim pękło ;-)
3 kwietnia 2011, 17:57 / niedziela
jak na razie żabole prowadzą 1.0 z pejsami.
3 kwietnia 2011, 20:16 / niedziela
Chciałoby się rzec po tej kolejce : chwilo trwaj !
Doszliśmy do momentu, gdzie po zdobyciu 1 pkt w 2 meczach, czy po stracie 5-ciu,jak kto woli, wypchnęło nas na 3-cie miejsce w tabeli. ZAskoczenie ? Tak, ale tak się ułożyły inne mecze i ono zapewnia udział w LE . Jest jedno ale... to już koniec 1 pkt urobków, które pozwolą dryfować tak wysoko w tabeli. 6 drużyn w zasięgu 3 pkt - jednego zwycięstwa. Odtąd będzie się lecieć w dół, przy braku zwycięstw, i to mocno. To może być bolesne. To sport - wszystko sie może zdarzyć . Oby szczęście nie opuszczało nas tak, jak w meczu z Bełchami przy strzale Ljukanowsa w słupek.
3 kwietnia 2011, 20:29 / niedziela
W przyszlym tygodniu wygrac z zydami, Slask i Wiselka wygrywaja, Zajebiscie by bylo gdyby wygrala polonia Bytom by odskoczyc kurwom zza miedzy, no i Jagiellonia najlepiej remis, choc ich wygrana w tym wypadku przyjme z przyjemnoscia.
3 kwietnia 2011, 20:43 / niedziela
3 miejsce nie moze uśpic naszej czujnosci, bo jesli na dwóch najbliższych wyjazdach nie zdobedziemy conajmniej 4 pkt to mozemy sie obudzić przed świetami na 8 miejscu. Tabela jest tak spłaszczona ze nawet Ruch bedący niedawno w sąsiedztwie śledziuchów ma teraz szanse na "pucharowe" miejsce.
Sytuacja jest jak w ruletce - można ugrać wiele, ale też równie blisko jest do rynsztoka w którym smierdzi śledziem.
Zobaczymy co ugrają nasze gwiazdy.

TYLKO LECHIA!
3 kwietnia 2011, 20:52 / niedziela
Pisząc o rynsztoku smierdzącym śledziem nie miałem na mysli stoczenia sie do pozycji okołospadkowych, ale do ewentualnych pozycji w drugiej czesci tabeli.
Oczywiscie wierze ze tak nie bedzie, jednak wszystko jest teraz mozliwe.

TYLKO LECHIA!
3 kwietnia 2011, 22:15 / niedziela
W tej rundzie jakoś nam nie idzie. Ale inne kluby poprostu wiedzą co gramy i nie ma już elementu zaskoczenia taktyką gry i ustawieniem. Wąską kadra powoduje to, że nie ma wielkiego pola manewru jeżeli chodzi o ustawienie zawodników. Traore został już rozpoznany na polskich boiskach i sam już meczu nie wygra. Nie przypominamy drużyny z jesieni. Nie gramy z pierwszej piłki, szybkiej piłki. W każdym meczu mamy przebłyski tej gry ale to są jedynie przebłyski. Obrona jest na dobrym poziomie, no może poza meczem we Wrocławiu. W pomocy jest już troszkę gorzej. Jest Surma, Nowak i tyle. Marko gra o połowę mniej kreatywnie niż na jesień. Nie bierze na siebie ciężaru rozgrywania piłki i mało oddaje strzałów na bramkę. Zresztą tylko Surma i Marko strzelają z dystansu, reszta próbuje wjechać z piłką do bramki. Atak Lechii, delikatnie mówiąc wygląda dość blado. Dzięki szczęściu i przychylnym wynikom innych drużyn jesteśmy obecnie na 3 miejscu w tabeli. Tylko teraz przyszedł najwyższy czas aby swoją grą zasłużyć na zajmowane miejsce w tabeli i sukces w PP a nie oglądać się na inne zespoły i liczyć, że znowu ktoś straci punkty.
3 kwietnia 2011, 22:37 / niedziela
na wyjazd sie zapisz a nie marudzisz.
4 kwietnia 2011, 00:00 / poniedziałek
podoba mi się określenie Cygnusa "dolnej strefy tabeli " jak i post Cezara . Ja też tak to widzę i dodam nieśmiało, że odejście Huberta i Buziego osłabiło zespół. Trudno chociaż Buzi tak bardzo nie chciał odejść. No ale stało się . W środku powstała luka, Traore dostal po uszach za fucka i oby nie stracił animuszu a nasi "bramkostrrzelni" napadziory Dawid, opalony "Francuz" i Wania aż się rwą do strzelania goli .
4 kwietnia 2011, 08:26 / poniedziałek
ile jeszcze razy napiszesz, o tym jaki to Traore jest biedny po dostaniu tej niby kary?

odejście pinokia osłabieniem Lechii? chyba żartujesz! Mamy tysiąc razy lepszego Vućko. Jedynie co to szkoda, że tego drugiego testowanego młodego stopera przed startem rundy nie zakontraktowali. Bo Bąk od paru kolejek gra z widmem pauzy za kartki (już ma 3). I potem może być lipa, choć nie wiadomo w jakiej formie jest Janicki bo Kafar na niego w ogóle nie stawia.

A czy odejście Buzały to osłabienie? W Bełchatowie nic nie pokazał na razie, więc ciężko wywnioskować.
4 kwietnia 2011, 11:56 / poniedziałek
Ciężko, żeby Buzi coś u nich pokazał skoro najpierw był chory, a teraz jest kontuzjowany... Co do Pinokia to ciężko się nie zgodzić, bo jakby u nas miał być w takiej formie jak u kuchenek to nawet jestem zadowolony, że nie osłabiono drużyny przedłużając z nim kontrakt, ale ten Vucko to naprawde gra jakby Nervosol przed meczem łykał. Zero nerwów, spokój, przemyślane rozgrywanie piłek. Bardzo ciekawy zawodnik. Natomiast jeśli Bąk dostanie te 4 żółtko to myślę, że raczej nie ma co się obawiać, bo Janicki w meczu z Widzewem pokazał, że w awaryjnych sytuacjach można na niego liczyć, a mimo młodego wieku potrafi grać w piłkę...w sumie głupio to brzmi "młodego"... na zachodzie piłkarze w jego wieku świadczą już nie raz o wielkości swoich drużyn.
4 kwietnia 2011, 12:54 / poniedziałek
"Trudno chociaż Buzi tak bardzo nie chciał odejść." - Chcial odejsc i dlatego odszedl.
4 kwietnia 2011, 13:10 / poniedziałek
wlasnie nie chcial tylko zdecydowaly pieniadze
4 kwietnia 2011, 13:19 / poniedziałek
Taa... a potem powiedział cytuję "Nie decydowały pieniądze, bo Lechię było stać na mnie. Po prostu uznałem, że dla własnego rozwoju warto coś zmienić".
Ode mnie zaś dowiesz się że w GKS-ie pensja+premia wyniesie mniej niżby dostał w Lechii.

Mówiąc wprost skończ pierdolić.
4 kwietnia 2011, 14:56 / poniedziałek
Ciekawa sprawa. Według tej strony tabelaprawdy.pl/ Lechia, gdyby nie błędy sędziowskie, byłaby na pierwszym miejscu, z dwoma punktami więcej niż Wisła. Wiadomo, że to nie do końca wymierne, bo np. niepodyktowany karny to jeszcze nie gol, ale wygląda to ciekawie. Z drugiej strony Wisła dostałą karnego z kapelusza w meczu z Polonią i chyba tylko dlatego wygrała.
4 kwietnia 2011, 15:05 / poniedziałek
dużo na tym forum takich, co szukają dziury w całym, żeby powiedzieć tylko że zarząd be i niedobry, więc bez stresu buziek:)
4 kwietnia 2011, 15:08 / poniedziałek
gowno mnie obchodzi co ty cytujesz chial wiecej zarabiac a w gksie mial taka mozliowsc dlatego przeszedl + ! konkretna suma od transferu ! wiec TY skoncz pierdolic
4 kwietnia 2011, 15:18 / poniedziałek
hehe skończ waść wstydu oszczędź.
4 kwietnia 2011, 15:19 / poniedziałek
Co z tego, ze dostał % od sumy transferu jak suma summarum z pensji wyjdzie mu mniej jakby został w Gdańsku? Zresztą Datt o czym Ty chcesz polemizować jak tak się zarzekałeś, że Buzała zostanie... jesteś mało wiarygodny chłopie...
4 kwietnia 2011, 15:20 / poniedziałek
"Buzi nigdzie nie odejdzie" "chial wiecej zarabiac a w gksie mial taka mozliowsc dlatego przeszedl"

Jeszcze jakaś bajka do sprzedania?

Spotkaj się z nim i dowiedz się czegokolwiek o swoim idolku(skoro nie wierzysz autoryzowanemu wywiadowi). Na razie skończ pierdolić, bo pierdolisz mimo iż fakty mówią przeciwko twojej fantazji... tym gorzej dla faktów prawda?

Pzdr.
4 kwietnia 2011, 21:31 / poniedziałek
Nasza polemika na temat motywów odejścia Buziego jest zbędna. Poprzestańmy na tym, że w rundzie jesiennej grał lepiej niż przed rokiem, że strzelił klika bramek,robił trochę wiatru ale odszedl. Kto przyszedł ? Kto ma robić wiatr i strzelać bramki ? Przecież nie mam na myśli Wilczka, bo podzielam opinię , że to dobry nabytek.
Tylko nie pier..., że ten zmiennik to zawodnik perspektywiczny, bo w perspektywie to wszyscy idą na mistrza tyle, że dla większości ta perspektywa jest baaaardzo odległa.
4 kwietnia 2011, 22:16 / poniedziałek
,od tego stękania sie nie długo zesrasz
5 kwietnia 2011, 22:17 / wtorek
Vuk Sorirović nie jest już piłkarzem Jagiellonii Białystok - informuje "Kurier Poranny".

28-letni Serb został wypożyczony do Jagiellonii w lutym, gdy popadł w konflikt z Orestem Lenczykiem - trenerem swojego poprzedniego klubu Śląska Wrocław.

Lenczyk wyrzucił Sotirovicia ze zgrupowania na Cyprze, za naruszenie dyscypliny. Przygarnął go wówczas trener Michał Probierz, gdyż poszukiwał następcy Bartłomieja Grzelaka, który zerwał sobie ścięgno Achillesa.

W Jagiellonii Sotirović spisywał się przeciętnie. W ostatnim meczu ligowym z Wisłą w Krakowie został zmieniony jeszcze przed przerwą. Tę niespodziewaną decyzję tłumaczono faktem, że Serb został ukarany żółtą kartką i Probierz nie chciał narażać zespołu na grę w osłabieniu.

Sotirović, zanim trafił do Śląska, już grał w Jagiellonii w latach 2006-08.
7 kwietnia 2011, 10:57 / czwartek
Zarządu Legii wystosował list otwarty do GW. Wklejam fragmenty, doskonale pasujące do tego jak GW atakuje również Lechię.

Całość do znalezienia w necie.

"Szanowni Państwo,

W ostatnich dniach na łamach "Gazety Wyborczej" oraz portalu gazeta.pl poświęcono naszemu Klubowi wyjątkowo wiele uwagi.
(...)
musicie Państwo pamiętać, iż spoczywa na Was obowiązek rzetelnego informowania opinii publicznej, a niestety bardzo często w opublikowanych artykułach – chcemy wierzyć, że niezamierzenie - pojawiają się niedopowiedzenia i nieprawdziwe informacje.
(...)
Bardzo również żałujemy, iż Redakcja "Gazety Wyborczej" koncentruje się niemal wyłącznie na negatywnych zdarzeniach, często przeinaczanych i wyolbrzymianych."

itd.
7 kwietnia 2011, 19:51 / czwartek
Niemcy chcą u nas bieć bazę na Euro.

odnośnik
7 kwietnia 2011, 19:55 / czwartek
Poszalała ta Komisja Ligi i PZPN odnośnik
odnośnik
7 kwietnia 2011, 22:03 / czwartek
święta się zbliżają i musieli mieć na premię :)
8 kwietnia 2011, 00:32 / piątek
Nowy a raczej uaktualniony ranking klubów i krajów UEFA nie napawa optymizmem chociaż zdech zdobył Polsce troche pkt i awansowaliśmy z 26 na 24 pozycje to i tak wystapimy w tym samych etapach LM i LE(II kwalifikacyjna LM i I, II, III kwal. LE) zaprakło nam pieprzonych 2pkt(co w przeliczeniu daje 8 gdyż wyciąga się średnia z drużyn grających w danej federacji) do 21miejsca(II kwal. LM i 2x II i 1x III LE)...
Do 15 miejsca zabraklo nam nie całych 10pkt(40 w przeliczeniu) co by nam dawało 2 drużyny w LM - III kwal i 3 drużyny w LE - II, III i IV kwal
8 kwietnia 2011, 19:43 / piątek
Pierwszy mecz tej kolejki zakończony, wynik tradycyjnie dla nas.
Bełchatów - Gornik Z. 1:1
Za chwilę mecz drużyn z okolic Poznania :)
Derby Wielkopolski
8 kwietnia 2011, 20:51 / piątek
może groclin wygra z amicą, dla nas lepiej patrząc na układ tabeli, póki co mecz w miarę wyrównany, remis może też być, ale w dupie z nimi swoje Lechijko graj na innych się nie oglądaj
8 kwietnia 2011, 21:16 / piątek
W DERBY wielkopolski na razie 0-0 !
8 kwietnia 2011, 21:26 / piątek
Smolarek pokazal co mysli o polskim kolumbijczyku hehe brawo Ebi !
8 kwietnia 2011, 21:27 / piątek
Smolarek czerwona kartka za uderzenie Arboledy
66 min. Groclin - Amica 0:0
8 kwietnia 2011, 21:45 / piątek
Groclin strzelił na 1:0
8 kwietnia 2011, 21:51 / piątek
jak dla nas to super wynik z sraxsą wygrać, legła polegnie, jaga remisuje (jak by ze śledziami nie grała to by przegrać mogła) i do przodu po puchary
8 kwietnia 2011, 21:55 / piątek
ojej! a Pinokio do 11 sie nie załapał???

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.279