Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Ekstraklasa sezon 2010-2011

strona 46/59

30 kwietnia 2011, 19:21 / sobota
ale na pewno żaden mecz nie jest łatwy
nikt się nie położy przed nami
tym niemniej przy tak wyrównananym poziomie jest na pewno realna szansa...

ktoś wspomina, że na koniec mecz z lubinem - ha, to tak historycznie by fajnie się złożyło -pamiętam taki mecz z nimi na koniec sezonu, było 4-2 , padły płoty ;) to przypięczętowało nasze mistrzostwo 2 ligi :)
historia lubi się powtarzać
30 kwietnia 2011, 19:37 / sobota
Ja bym radził aby nie pompować balonika, bo potem znowu może być zawód na całej linii i niepotrzebne nerwy... Nie napalajmy się zbytnio ;) co ma być to będzie...
30 kwietnia 2011, 19:42 / sobota
Dokladnie tak , Nie daj Boze Lechia przegra z 2 spotkania jeszcze i spadniemy na srodek tabeli to zaraz bedziecie plakac , i bedzie zawód , narazie cieszyc sie z tego co mamy , bo jest z czego ;>.
30 kwietnia 2011, 19:49 / sobota
Nie zależnie od wyniku meczu w Wawie jutrzejszy mecz bedzie miał bardzo wielką rangę dla obu stron. Jesli dalej chcemy marzyć o miejscu na podium to wygrana bedzie duży krokiem do przodu, z kolei śledzie mają noź na gardle, dlatego twierdzę ze nie mogą tylko murować bramki i czekać na stałe fragmenty gry. To stwarza dla nas dużą szanse, ze w przypadku otwartej gry mozemy łatwiej coś ustrzelić.
Oczywiscie bardzo istotna bedzie determinacja zawodników, mam nadzieje ze Kafar podoła zadaniu i nasi kopacze wyjdą na stadion Bałtyku zmobilizowani na 200%.

TYLKO LECHIA!
30 kwietnia 2011, 19:59 / sobota
Cygnus : To prawda że sledziom remis nic nie daje,ale zobaczysz ze beda defensywnie usposobieni,dopiero z upływem czasu przy niekorzystnym wyniku dla nich beda grali coraz odwazniej,coraz wiecej ryzykujac.To jest czas dla nas własnie,żeby ich ukąsić,szybkie kontry to jedyne co nam wychodzi w ofensywie ostatnio.Podstawa dla Lechii : nie stracić szybko bramki i wyczekiwać na ich bardziej otwarta gre
30 kwietnia 2011, 20:12 / sobota
zgadzam sie z tym ze Lechia nie moze stracic jakies głupiej bramki, jednak upieram sie ze śmierdziele zagrają ofensywnie (oczywiscie na miare ich skromnych możliwosci). Jesliby nie daj Boże strzelili jakąś bramkę to wtedy powróca do swojego ulubionego pasiekowego stylu, wtedy bedzie nam cieżko coś strzelić.
Jednak jesli Lechia zacznie skoncentrowana, bedzie panować w środku pola to o punkty bedę spokojny.
Wiem ze to czce gdybanie i mecz moze potoczyc sie zupełnie i naczej, ale cóż nam zostaje...tylko wierzyć w zwycięstwo!

TYLKO LECHIA!
30 kwietnia 2011, 20:59 / sobota
Jeeest! Śląsk strzelił, W. Sobota, 81 minuta! 0:1
30 kwietnia 2011, 20:59 / sobota
Znowu kolejka uklada sie dla nas wyjatkowo dobrze, w Warszawie na 10min do konca remis i jak tak zostanie to utrzymujemy 3 miejsce bez wzgledu na jutrzejszy wynik, a wiec 3 pkt jutro to juz maly kroczek do walki o mistrzostwo i nie ma co sie bac glosno o tym mowic tylko trzeba sie z tego cieszyc :-)
30 kwietnia 2011, 21:02 / sobota
Brawo Śląsk, nie ogladam meczu czy dzis tez wjechał przegubowy ? ;-)
30 kwietnia 2011, 21:10 / sobota
Śląsk 1-0, koniec.
30 kwietnia 2011, 21:16 / sobota
Spadliśmy na 4 miejsce, Śląsk jest na 3-cim.
30 kwietnia 2011, 21:27 / sobota
jutro wszystko w nogach(glowach) piłkarzy, nikt nas za darmo na 3 miejscu nie zawiezie do 30 kolejki.

TYLKO LECHIA!
30 kwietnia 2011, 21:37 / sobota
Optymistycznie rzecz biorąc to pierwsza trójka z Lechią, Wisłą i Śląskiem jest nader realna. Tylko nie możemy bez sensu tracić punktów, bo o skrzętne ich zdobywanie w wykonaniu krakowskiej i wrocławskiej drużyny to jestem dziwnie spokojny.
30 kwietnia 2011, 21:44 / sobota
Zwracam uwagę, że w tej kolejce przegrał już lider, wicelider i dotychczasowa 4 oraz 5 drużyna w tabeli po 23 kolejkach.
30 kwietnia 2011, 22:11 / sobota
Jutrzejsza wygrana ze śledziami w dalszym ciągu nie da nam odpowiedzi o co walczymy.
Dopiero po meczu z Wisełką będziemy wiedzieć - czy o pudło, czy o "zamrażarkę".

20 min. normalnej gry w II połowie z Legią wiosny nie czyni...

Powtórka z Muminkami z zamierzchłej przeszłości byłaby mile przeze mnie widziana... choć w tym przypadku nie o awans, a o pudło by chodziło...
1 maja 2011, 22:59 / niedziela
Obecna kolejka wylonila spadkowiczow. Drukarka po tym meczu rozbita psychicznie nie da rady wygrac z Belchatowem na wyjezdzie, zydki to juz raczej szans nie maja zadnych. Oby zapunktowala polonia Bytom, zapewne wypierdola ich z ligi przez nieprzyznanie licencji, ale w takim wypadku wyleca 3 kurwy bo PB nie zostanie przesunieta na ostatnie miejsce.
2 maja 2011, 09:52 / poniedziałek
t-t
z tego co słyszałem chcą Poloni B. upierdolić 10 pkt. Tabela zmieni się wtedy całkowicie.
2 maja 2011, 10:25 / poniedziałek
cool tyle, że Polonia będzie pogła te -10 pkt dostać dopiero w nowym sezonie
2 maja 2011, 14:36 / poniedziałek
uwaga na Zagłebie Lubin graja teraz niezła pilke i maja wartych uwagi mlodych pilkarzy (okienko transferowe letnie),pozatym ten Sikora z Gornika jest całkiem całkiem
2 maja 2011, 14:56 / poniedziałek
2 maja 2011, 15:53 / poniedziałek
Tak tak, Sikorski byl na testach i Kafar go odpalil. Na moje nie ma sie czym podniecac.
2 maja 2011, 16:03 / poniedziałek
TCZ1945 a niby dlaczego?
2 maja 2011, 16:10 / poniedziałek
No bo jeżeli pzpr ich ukara jakims tam odjęciem pkt to już nie w tym, a w nowym sezonie. Z czego sie pewnie nie pozbierają tak jak np Jagiellonia
2 maja 2011, 16:12 / poniedziałek
Zarówno ZTP jak i KL Ekstraklasy może decyzji o odjęciu punktów nadać rygor natychmiastowej wykonalności więc nie wiem skąd Twoja pewność co do tej sprawy.
2 maja 2011, 16:25 / poniedziałek
Stąd, że Piechniczki i inne dziady napewno na to nie pozwolą :)
2 maja 2011, 16:37 / poniedziałek
Ja sądzę że jeśli znajdzie się odpowiednio duża kasa na przewał to przewalą i Polonię i Górnika czy inny Ruch. Wszystko zależy od determinacji osób zainteresowanych utrzymaniem tej czy innej drużyny
2 maja 2011, 16:55 / poniedziałek
buziek ale czy teraz juz nie jest przypadkiem tak, że w razie takich wałków z licencjami do e-klasy wejdzie poprostu więcej drużyn z pierwszej?
2 maja 2011, 17:46 / poniedziałek
Tak ktoś ogłaszał z komisji licencyjnej. Tylko taka drobnostka nikt nie wprowadził takiego przepisu ;]
2 maja 2011, 19:10 / poniedziałek
Może niech w końcu się za białorusinów wezmą, a nie, że oni już 4 sezon jadą na warunkowej licencji w ekstraklasie a podgrzewanej murawy jak nie mieli tak i nie mają... ale remonty chodników itp to kurwa co chwile...
3 maja 2011, 17:21 / wtorek
W derbach graliśmy zawzięcie ale pod bramką za wiele skłądnych akcji nie było. Summa summarum graliśmy piach. Wisła postawi nam jeszcze trudniejsze warunki niż śledzie. Może być silna cofka, przez to dalszy spadek morale i ... zamrażarka.
Czekam na obudzenie drużyny ale widzę ją jeszcze w półśnie po tej zimie. Nie wiem, czy zawodzą niektórzy piłkarze, czy jak nie idzie drużynie, to wielu piłkarzom też po prostu nic nie wychodzi - nie są w stanie niczego pokazać.
Na pewno Buval to statysta, Deleu sporo stracił ze swych ofensywnych walorów a wysokich defensywnych nigdy nie posiadał, Sezankow gra za sŁabo
Do tego kontuzje Wiśni i ostatnio Dawida, który bramek nie strzela ale swoje walory w ciągu do przodu ma. Ciężar gry musi spoczywać na pozostałych zawodnikach. Mito żal, że nie grają już u nas Trałka i Pinokio.
No ale emocje czekają nas wielkie. Walczymy o miejsce w 3-4-ce (Wariant ze zdobywcą PP przed nami) i nawet ( pfu, pfu - odpukać porażka z Wisłą tego jeszcze nie zmieni) I za to chwała chłopakom i trenerowi.
4 maja 2011, 00:01 / środa
Zwycięstwo Legii w PP spowodowało, że dla chcących wywalczyć miejsce premiowane startem w rozgrywkach o europejskie puchary tabela u góry stała się minimalnie luźniejsza.
4 maja 2011, 13:51 / środa
odnośnik jak tak dale bedzie to nam amika sie rozleci... Nic innego jak ich pyknac aby sie nie udalo wskoczyc na podium !
4 maja 2011, 14:33 / środa
Takie wypowiedzi należy chwalić i cenić. Bravo Marcin!!odnośnik Tylko udowodnijcie w niedzielę ,że to nie są puste słowa.
4 maja 2011, 14:40 / środa
Miejsce Arki i Cracovii jest w pierwszej lidze. Na spadek zapracowały już oba kluby dawno i po żadnym nie będę płakał, a teorie o potrzebie utrzymania Śledzi bo będą derby (ostatnio nawet jakiś dziennikarz w GW pokusił się o stwierdzenie, że kibice Lechii życzą Arce utrzymania bo chcą derbów na otwarcie PGE Areny w lidze; a jak biedna Arka spadnie to nie będzie derbów przez najbliższe kilkanaście lat - zgadzam się z drugim stwierdzeniem i tego oczekuję) do mnie nie przemawiają. O co my się bijemy i walczymy zobaczymy w najbliżsych meczach prawdy.
4 maja 2011, 14:42 / środa
odnośnik
Ta tabela to jak komentarz do derbów
4 maja 2011, 14:43 / środa
Przed nami 6 meczy 2 wyjazdy i 4 u siebie. Co tu dużo mówić mamy zajeb**isty terminarz nie patrzymy na nikogo i zbieramy punkty! Każdy jest do ogrania mam nadzieje że Lech, Polonia i Wisła podtrzymają obecną formę!
4 maja 2011, 14:55 / środa
omen..:)
odnośnik
4 maja 2011, 16:11 / środa
odnośnik

Chłop wie co mówi :)
5 maja 2011, 08:48 / czwartek
Lechia gra nierówno. I niestety nie znajdzie się w pierwszej trójce, czyli puchary europejskie żegnajcie. Taka jest prawda.
5 maja 2011, 08:57 / czwartek
Powiedzial co wiedzial.
5 maja 2011, 09:16 / czwartek
Nie lepiej udać się do profesjonalnej wróżki ?
5 maja 2011, 09:24 / czwartek
mariobros a kto gra równo w tej Lidze ???
5 maja 2011, 09:44 / czwartek
zostało tylko(!) 6 kolejek do końca. to 18 pkt do zrobienia. zbierają się chłopaki i robią 12 pkt i są wygrani. niemożliwe? powiedzcie to legii amice czy innym tegorocznym wynalazkom. tak naprawdę chyba nie czujemy tego klimatu co idzie od dołu tabeli a tam jestem pewien, że matematyka wchodzi na pierwszy plan a co za tym idzie górna połówka nadal będzie gubić punkty.
niech się nie oglądają tylko młócą ile wejdzie to będzie piękny koniec sezonu.
5 maja 2011, 10:33 / czwartek
sam nie wierzę co czytam, ale śledzie zaczynają mówić, że My będziemy od następnego sezonu... BEZDOMNI ! hahahahahahaOni mnie nigdy nie przestana zaskakiwać..
5 maja 2011, 11:29 / czwartek
hahaha dobre bezdomni z dwoma stadionami
oni ze swoimi kortami na pożyczonym stadionie Bałtyku kim są ?
5 maja 2011, 13:04 / czwartek
Ludwiczku Craxa, Arka, Polonia Bytom: 2 na 3 mecze wpierdol więc w miarę równo
5 maja 2011, 15:24 / czwartek
zaczęło się:
Legia - Korona bez kibiców.
5 maja 2011, 15:24 / czwartek
Legła bez kibiców z Koroną ;]
5 maja 2011, 15:26 / czwartek
to fakt mój błąd :)
5 maja 2011, 15:37 / czwartek
amika wyrwała 500 krzesełek, rozjebała płot i się "odcina" od wszystkiego bueheheheh
1 ..... 44 45 46 47 48 ..... 59
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.449