Gdańsk: poniedziałek, 21 października 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2010-2011

strona 47/59

5 maja 2011, 15:45 / czwartek
w Poznaniu to samo, mamy idiotę za premiera
5 maja 2011, 15:59 / czwartek
Tak piszecie o Legii i lechu a nasi kibole co robili na craxie i pewnie za darmo dostali zakaz na kilka wyjazdowych spotkań albo było to pewnie nieporozumienie.Mam nadzieje że nasi kibole to przemyślą.Jak nie to Tusk zamknie też i nasz stadion.Powinni wytepić to gówniarstwo i zakazy stadionowe wprowadzić łacznie z pokryciem szkód przez tatusia i mamusie lub jak ktoś pełnoletni to do paki lub sam niech raz zapłaci to poczuje.
5 maja 2011, 16:34 / czwartek
Ty Wiele idź się leczyć. Co Ciebie w ogóle interesują zakazy wyjazdowe? I tak na bezdomnych nie załapałbys się na bilet, a na wyjazdy inne nie jeździsz..
5 maja 2011, 16:43 / czwartek
I co zamknął te stadiony bo policja wydała oświadczenie że oba niespełniają norm bezpieczeństwa przecież to śmieszne!! A wcześniej przez prawie cały sezon nieprzeszkadzało ? Wiadomo że rząd nakazał to tak ma byc. Nic to nie da tylko jeszcze bardziej podkurwią wszytskich, pozatym na Legi i w Poznaniu jest tak jak wszedzie nie ma burd kiedy ostatni raz była burda- no tam jak Wisełka przyjechała to tam sie troche poprzytykali w pozneniu no ale co z tego ? Kare dostali kare spłacili pozamiatane. Własnie kancelaria prezydenta i wszyscy ministrowie powiedzieli - "ze musi byc zastosowana ODPOWIEDZIALNOSC ZBIOROWA , aby prawo było stanowione i respektowane " tak wszystkich wyślijscie do więzienia jak ktos kogos zajebie na koncercie - Co za bzdura . Jak nie umieją sobie poradzic z krewkim towarzystwem podczas meczu piłkarskiego to faktycznie lepiej by nikt nie przyszedł na mecz . luz.
5 maja 2011, 17:06 / czwartek
wp sie spieniło:)

Zamykają stadion w Warszawie, zamykają stadion w Poznaniu. Najlepiej przestać grać w piłkę i pogonić wszystkich na cztery wiatry. I oddać Euro komuś innemu. Wtedy nie trzeba będzie spieszyć się z drogami, lotniskami, stadionami.

Decyzja oczywiście nie ma żadnego związku ze zdrowym rozsądkiem. Zamykanie zapowiedział premier, w czwartek przyklepały to policja i wojewodowie. Taki nowoczesny stadion Legii do tej pory uchodził za wręcz modelowy, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Owszem, chodzą na niego kibice fanatyczni, ale chodziły też rodziny z dziećmi. Na Łazienkowskiej nic złego nikomu się do tej pory nie stało. Atmosfera była przednia. Żeby to dostrzec, trzeba się jednak na obiekcie pojawić.

Nikt nie broni zadymiarzy z Bydgoszczy. Złapać i osądzić. Surowo. Ze stadionów wyrzucić. Jest monitoring, policja sama nagrywała tamte zajścia. Tylko właśnie, złapać (jak na razie nie złapano nikogo!) i osądzić, wyegzekwować karę. To jest problem. Problem władzy. Zamiast zająć się nim, lepiej zamknąć stadion. Dla wszystkich. Odpowiedzialność zbiorowa. Już raz w Warszawie taką zastosowano. Słynna akcja "Widelec" na Podzamczu okazała się kompromitacją.

Zamknięcie obiektu oczywiście uderza we wszystkich, poza tymi, którzy w Bydgoszczy "dymili". Ucierpią kluby, ucierpią fani, których na finale Pucharu Polski nie było. Pan premier sam uważa się za kibica, tworzył przecież swego czasu klub kibica Lechii. Szkoda, że w tym temacie akurat on działa impulsywnie. Jak rozumiemy, on z kasy państwowej odda kibicom za bilety i karnety?

W czwartek związkowcy zdemolowali wejście do siedziby KGHM. To co, zamykamy kopalnie? Na dziurawych drogach giną ludzie, są niebezpieczne. Zamknijmy je. A może tych, którzy ich nie remontują?

Ktoś powie, że być może ten komentarz jest populistyczny, pod publiczkę. A co, skoro działa tak władza, to my tym bardziej.

Jacek Stańczyk, Wirtualna Polska
5 maja 2011, 17:25 / czwartek
a tymczasem : "Lech przeciw wojewodzie? Wpuszcza kibiców!"

odnośnik
5 maja 2011, 17:45 / czwartek
W czasie wojny jak zabito niemca to w ramach odwetu rozstrzeliwano 20 Polaków, którzy z tym nie mieli nic wspólnego. Być moze analogia nie jest zbyt trafna ale słuchając wypowiedzi tych wojewodów to taki fakt mi sie przypomniał.

To ewidentny przykład głupoty i braku rozeznania władzy oraz skutek długotrwałej nagonki medialnej i tworzenia obrazu kibica- chuligana.
Zamiast wyłapać tych co dymyli łatwiej sie wyżyć na reszcie kibiców.

TYLKO LECHIA!
5 maja 2011, 21:11 / czwartek
5 maja 2011, 23:24 / czwartek
jak zwykle wszystkiemu winne są baby hehe odnośnik
5 maja 2011, 23:38 / czwartek
Kurwa!! .Przeczytałem i nie wierzę własnym oczom,że taki debil jest na takim stanowisku. Ta poprawna Unia Europejska wpieprza się już do cen biletów. Czysta komuna. Ma rację JKM, pisząc że są to socjaliści , złodzieje i przygłupy.
5 maja 2011, 23:43 / czwartek
Czytałem dziś, że u nas też dwa mecze mogą być zagrożone debilnym zamknięciem stadionów. Mecze z Wronkami i Lubinem zaliczają się do tych "podwyższonych"
6 maja 2011, 12:06 / piątek
odnośnik

cholera, ale chyba Amice nigdy stadionu nie zamknęli?:)
6 maja 2011, 19:13 / piątek
qrwa ruch prowadzi z zaglebiem 1-0 not gut waldimar !!
6 maja 2011, 19:15 / piątek
1:1
6 maja 2011, 19:15 / piątek
ufff 1-1 for nau
6 maja 2011, 19:30 / piątek
ja jebie 2-1 wat a fak !!
6 maja 2011, 19:38 / piątek
jueeeeeest 2-2!!!
6 maja 2011, 19:39 / piątek
ufff 2-2 :~)
6 maja 2011, 19:45 / piątek
Początek tej kolejki znów pod Lechię, Ruch traci punkty - czas na Legię.
6 maja 2011, 20:37 / piątek
I Korona prowadzi 1:0
6 maja 2011, 20:47 / piątek
odnośnik

legła kompleksy leczy :)

tylko Lechia
6 maja 2011, 20:50 / piątek
45 minuta Cabral i 1:1.
6 maja 2011, 20:59 / piątek
rafi, jakie kompleksy ?
Chodzi o coś więcej, jeżeli tego nie rozumiesz... to nie zrozumiesz.
6 maja 2011, 21:05 / piątek
dokładnie, szkoda gadać że ten pozorant i premier rządu - niedaczników jest kojarzony z Lechią .
----------------------
sportowefakty.pl
Na początku meczu Ruchu z Zagłębiem najzagorzalsi fani gospodarzy opuścili swój sektor, a na płocie wywiesili napis: Trybuna zamknięta na wniosek Donalda Tuska. Do protestu przyłączyli się kibice Miedziowych, którzy również na kilka minut opuścili trybuny.Ponad dziesięć minut trwała przerwa w dopingu w spotkaniu Ruchu z Zagłębiem. W 10. minucie najzagorzalsi kibice Niebieskich opuścili swój sektor, na płocie pozostawiając napis: Trybuna zamknięta na wniosek Donalda Tuska. Była to odpowiedź fanów Ruchu na ostatnie działania rządu, które w głównej mierze dotykają prawdziwych kibiców piłki nożnej.

Do protestu przyłączyli się również kibice Zagłębia, którzy także opuścili swój sektor. Doping na Cichą wrócił po ok. dziesięciu minutach. Fani Ruchu krzyknęli wówczas: Precz z komuną.
6 maja 2011, 21:06 / piątek
No to o co chodzi? Że Legii stadion zamknęli?
6 maja 2011, 21:14 / piątek
Jeżeli kolejny nie rozumie, to postaram się prosto i rzeczowo.

Jak jest potrzeba "zluzować wizerunek", to płemieł jest byłym hulyganem latającym z wężem i goniącym innych kiboli. Jak potrzeba pokazać, że płemieł to prawdziwy mąż stanu i potrafi j.... pięścią w stół, to opowiada o siekierach i nożach w kontekście "akcji widelec" i zamyka stadiony.
Taki to kłamczuszek i obłudniczek z tego naszego płemieła.
Jasno, czy niezbyt bardzo ?
6 maja 2011, 21:17 / piątek
I co z tego? Każdy polityk jest taki sam.
6 maja 2011, 21:21 / piątek
:-)
Przepraszam, to po kiego grzyba było Twoje pytanie nr 1 ?
6 maja 2011, 21:24 / piątek
Emeryt a co Ty byś zrobił na miejscu płemieła ? Krytykować to każdy może a ciekawe czy masz jakieś inne rozwiązanie problemu ?
6 maja 2011, 21:27 / piątek
A jaki problem został rozwiązany?
6 maja 2011, 21:33 / piątek
Cezarze, co bym zrobił ? Dobre pytanie, ale na szczęście nie mam takiego dylematu, gdyż z płemiełem mamy dwa odmienne cele: płemieł chce wygrać kolejne wybory, a ja chcę chodzić na Lechię.
6 maja 2011, 21:36 / piątek
Ja Nie Rozumie ... hmmm możliwe . Poprostu dali dupy w Bydgoszczy Osrali sie że wygrali , a teraz płacze o zamknięcie stadionu
teraz przykład Donalda , byłby inny premier to inne hasła by były , a jestem ciekaw jaki by wywiesili Transparent jak by Premier Był z Warszawy ?? ...
6 maja 2011, 21:38 / piątek
Dokładnie.
6 maja 2011, 21:42 / piątek
Przepraszam Cię rafi, wiem że teraz w szkole nie przywiązują wagi do ortografii, interpunkcji itd., ale czytać się tego nie da.
Napisz jeszcze raz po ludzku.
6 maja 2011, 21:42 / piątek
Legia prowadzi 2:1
6 maja 2011, 21:45 / piątek
no gut 2-1 dla leglej :(
6 maja 2011, 21:56 / piątek
3:1
6 maja 2011, 22:04 / piątek
Fajny opis przedmeczu Lechia-Wisla wp.plAh, co to będzie za mecz. Dwie ofensywne drużyny, spotkanie na szczycie. Naprawdę cieszymy się na to spotkanie. Drodzy piłkarze, prosimy nie zepsuć nam święta marną grą. Dużo akcji, dużo goli, dużo emocji. Ma być tak, jak jesienią w Krakowie. Nie mówimy o zwycięzcy, tylko tempie meczu, siedmiu bramkach. Trybuny w Gdańsku będą pełne, no, chyba że zaraz ktoś je szybko zamknie. Tak to już u nas w ostatnich dniach jest. Tak więc mecz na szczycie. Nie zdziwi nas zwycięstwo Wisły, bo w końcu musi przecież wygrać. Nie zdziwi nas też wygrana Lechii. Gdańszczanie jak chcą, to rozwalą każdego. Krakowianie liczą na Cwetana Genkowa, który wraca do składu po kontuzji. Czy będzie w stanie odmienić Białą Gwiazdę w ofensywie. Postawimy w tym spotkaniu na remis. Pytanie. Z czym tym razem po meczu sfotografuje się trener Tomasz Kafarski?
6 maja 2011, 22:14 / piątek
buziek czy Ty możesz kiedyś pogadać z kimś na forum jak chłop z chłopem? nie rzucać jakichś protokołów, jakichś przepisów,praw itp? czy Ty kiedys zamiast wywalać filozofie pogadasz z kimś tutaj normalnie?
6 maja 2011, 22:16 / piątek
Na pewno wątki Ci się nie popierdoliły?

A odpowiadając na pytanie "tak mogę"
6 maja 2011, 22:19 / piątek
Ad1. Nie.
Ad2. Niezmiernie się cieszę.
6 maja 2011, 22:21 / piątek
Skoro nie to mógłbyś przytoczyć co Cię w tym wątku ubodło w oczy?
7 maja 2011, 08:09 / sobota
O możliwosci zamknięcia stadionów w Trójmieście:
odnośnik
I odpowiedź przedstawicieli Lechii i OBCIĄGarki:
odnośnik
7 maja 2011, 14:53 / sobota
Cracovia prowadzi z Polonią Warszawa 1:0 od 7 minuty.
7 maja 2011, 15:34 / sobota
45 +3 2:0 Craxa ;D Z Polonia Warszawa
7 maja 2011, 15:35 / sobota
2:0
7 maja 2011, 15:43 / sobota
Kurwa, czy to jest wątek o ekstraklasie, czy czat dla debili?
7 maja 2011, 16:32 / sobota
87 min 3:1
7 maja 2011, 16:35 / sobota
BARAK 6 BARAK 6 CYKLON B ....
7 maja 2011, 17:44 / sobota
jestem ciekaw meczu z Wisla kogo to nasi kibice beda dopingowac mam nadzieje ze w 90% nasza Lechie a nie jak zawsze Wisle !!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.761