Gdańsk: sobota, 23 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2010-2011

strona 48/59

7 maja 2011, 18:12 / sobota
można liczyć na trzecią, równie błyskotliwą wypowiedź?
heh
7 maja 2011, 19:21 / sobota
zbiera myśli w jaki sposób ma zabłysnąc
7 maja 2011, 19:41 / sobota
Przecieram oczy...
jaga - żydzew 0:1 w 15 min. około
7 maja 2011, 19:46 / sobota
Tomas73 pisales cos do mnie ??
7 maja 2011, 19:54 / sobota
jaga-żydzew 0:2 32'
7 maja 2011, 19:56 / sobota
jaga-żydzew 0:3 34'
7 maja 2011, 19:57 / sobota
35min 3-0 zydzew -jaga
7 maja 2011, 20:02 / sobota
No to Wisła nie musi jutro wygrać
7 maja 2011, 20:05 / sobota
Probierz komu jak komu ale Czerwonym punkty musi oddac hehe
7 maja 2011, 20:20 / sobota
Trzy bramki stracone na dzień dobry przez Jagiellonię to już niemal tradycja, tydzień temu identycznie było w Bytomiu. Wisla coraz bliżej mistrzostwa, dlatego jutro będzie presja na 3 pkt zwłaszcza po ostatnich porażkach. Lechia już na szóstym docelowym niestety miejscu. Wynik jutro raczej do przewidzenia.
7 maja 2011, 20:22 / sobota
BastionPrawicy jeżeli jutro nie wygramy , a wygra Bełchatów to będziemy na 7.
7 maja 2011, 20:29 / sobota
Poki co, wyniki dla nas sa w miare dobre, ale śledzie to juz mają sraczkę.
Tabela jest tak spłaszczona ze tylko zwycięstwo da nam powrót na 3 miejsce w innym przypadku jedziemy w dół. Niestety ale od pozycji 3 do 13 jest bardzo blisko.

Jutro tylko zwycięstwo! LECHIO!
7 maja 2011, 23:25 / sobota
No jutro chlopaki maja o co grac, jak wygra GKS to spadamy na 7 miejsce i premie ida sie jeb..
LECHIJKO TYLKO ZWYCIESTWO !!!
8 maja 2011, 08:54 / niedziela
odnośnik wywiad z Traore
8 maja 2011, 10:21 / niedziela
Witam :-)
Jestem studentką UG Wydziału Nauk Społecznych, obecnie piszę pracę magisterską do ukończenia której <b>bardzo potrzebuję Waszej pomocy!!!</b> Prowadzę badania ankietowe, jeżeli znajdziecie kilkanaście minut na rozwiązanie ankiety będę bardzo wdzięczna.
Z góry bardzo dziękuję wszystkim, którzy znajdą trochę czasu na wypełnienie mojej ankiety.

Link do ankiety: [url=odnośnik KIBICE[/url]

Pozdrawiam serdecznie
8 maja 2011, 10:25 / niedziela
Po pierwsze załóż wątek w "Luźnych Gadkach", po drugie nie podoba mi się tytuł i po trzecie najważniejsze zgodnie z miejscowym obyczajem "Będzie fota-będzie ankieta" wklej zdjęcie to pogadamy
8 maja 2011, 10:40 / niedziela
Tak debilnej ankiety to ja na oczy nie widziałem chyba nigdy
8 maja 2011, 12:46 / niedziela
Zawsze można zrobić tak:

1. Jakie są Twoje najważniejsze zainteresowania?
- Kulinaria / Kultura, sztuka i rozrywka / Moda / Zdrowie i uroda

2. W jaki sposób spędzasz czas wolny?
- Inna: Piszę wiersze, maluję, rozmyślam

3. Czy mieszkasz w mieście, w którym znajduje się siedziba klubu, któremu kibicujesz?
- Nie.

4. Czy jeździsz na mecze wyjazdowe klubu, któremu kibicujesz?
- Tak.

5. Jak często jeździsz na mecze wyjazdowe klubu, któremu kibicujesz?
- Rzadziej niż raz na rok.

7. Jakie są według Ciebie cechy prawdziwego kibica?
- Nowoczesna fryzura, modny ubiór, dyskretny makijaż i kosmopolityczno-liberalne poglądy.

8. Jakiej drużynie kibicujesz?
- Inna: Iskra Stolec

9. Do kibiców, których klubów żywisz największą niechęć?
- Inna: Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna

10. Od jak dawna jesteś kibicem?
- Mniej niż miesiąc.

11. Czy uważasz się za osobę:
- Agresywną.

12. Czy kiedykolwiek stwierdziłeś/stwierdziłaś, że podczas meczu zachowujesz się w sposób niekontrolowany?
- Tak.

13. Czy pobyt na trybunach wraz z kibicami tej samej drużyny powoduje, że czujesz się pewniej?
- Zdecydowanie nie.

14. Interesuje Cię bardziej sytuacja:
- Na trybunach (kibicowanie, oprawy, zamieszki)

15. Jak wygląda Twoje zachowanie podczas meczu?
- Inna: Walczę (o ile akurat nie mam nowych tipsów i odżywki na włosach).

16. Co oznacza dla Ciebie pojęcie "udany mecz"?
- Kiedy większość dobrze udawała.

17. Z czego cieszyłbyś się bardziej?
- Z wygranej awantury przez kibiców swojego klubu.

18. Jakie emocje budzą w Tobie mecze z udziałem wrogich kibiców na stadionie Twojej drużyny?
- Unikam chodzenia na takie mecze, bo boję się o swoje bezpieczeństwo.

19. Czy boisz się meczów wyjazdowych na terenie wrogich kibiców?
- Nie, uwielbiam takie mecze.

20. Co sądzisz o meczach bez kibiców gości lub z mało atrakcyjnym rywalem?
- Wolę zostać w domu, bo nic się nie dzieje.

21. Jakie poniższe emocje odczuwasz gdy jesteś na meczu piłki nożnej?
- Wszystko 5.

22. Czy należysz do grupy lub organizacji skupiającej kibiców?
- Tak.

23. Jeśli należysz to do jakiej grupy?
- Tęczowa Trybuna.

24. Jak bardzo jesteś związany z tą grupą?
- Bardzo związany.

25. Czy grupa do której należysz posiada jakąś strukturę?
- Tak.

26. Jaka to struktura?
- Dziewięć stopni zwyrodnienia.

27. Czy utożsamiasz się z kibicami swojej drużyny, czy czujesz z nimi więź?
- Nie.

28. Czy należysz do którejś grupy szalikowców?
- Tak.

29. Do której z wymienionych grup należysz?
- Inna: Unofficial Zwyrodnials - mogą poszczycić się olbrzymią wiedzą na temat stosunków seksualnych z tą sama płcią lub zwierzętami. Z tego powodu poniekąd identyfikują się z Animalsami.

30. Czy uważasz, że kategoria do której się zaliczyłeś/zaliczyłaś wyróżnia się zewnętrznym atrybutem?
- Inna: Obnażone dolne partie ciała.

31. Czy według Ciebie istotne jest noszenie barw i klubowych gadżetów?
- Nie mam zdania.

32. Jak w skali 1 - 10 oceniasz swoje zaangażowanie w kibicowanie?
- 10.

33. Jak w skali 1 -10 oceniasz swoje oddanie i przywiązanie do klubu, stadionu, barw, insygniów klubowych?
- 1.

34. Kto jest największym wrogiem żywiołowego, agresywnego kibica?
- Policja 9
Ochrona 8
Działacze 3
Sędzia 2
Kibice przeciwnej drużyny 7
Piłkarze przeciwnej drużyny 5
Dziennikarze 1
Kibice innych dyscyplin sportowych 6
Trenerzy 4

35. Jak często bezpośrednio przed lub po meczu, bądź w czasie jego trwania pijesz alkohol?
- Zawsze.

... i tak dalej... już mi się nie chce... mam szczerą nadzieję, że ta praca magisterska skończy jako papier toaletowy, bo do tego się nadaje... rozumiem, że temat bardzo trendy, ale weź się dziewczyno za coś w czym się choć trochę orientujesz.
8 maja 2011, 13:04 / niedziela
Co do tej ankiety!! Już podobny motyw przerabialiśmy wcześniej... jest fota = jest ankieta :))) kij, że pytania jak na komisariacie...
8 maja 2011, 13:05 / niedziela
Stara Szkola ma rację. Nie wiem jak przekonałaś promotora do akceptacji tego tematu na pracę mgr. Nie masz pojęcia o czym piszesz, byłaś kiedykowliek na meczu przynajmniej? Zapewne promotor także nie ma o zagadnieniu żadnego pojęcia, więc jak sobie wyobrażasz prowadzenie swojej pracy przez niego? Bo jakby się orientował w temacie to nie wiem czy zaakaceptowałby niektóre pytania. Jeszcze masz czas na zmianę tematu i faktycznie weź sobie do serca rady o tym, żeby pisać o tym na czym się znasz, bo z tego bez względu na wyniki ankiety i literaturę jaką przeczytasz wyjdą same brednie.
8 maja 2011, 13:10 / niedziela
O numerze telefonu nie wspomnę!
8 maja 2011, 16:46 / niedziela
Ja jebie 0 celnych strzalow !!! mam nadzieje ze nastepny mecz odbija sobie ta strate !
8 maja 2011, 16:59 / niedziela
Do nemezis
1) Nie okazujesz szacunku nie czytając regulaminu forum. Wrzucasz bezmyślnie swój temat w wątek który jest aktualnie najwyżej w rankingu, nie czytasz ze zrozumieniem czego to dotyczy.
2) Temat twojej pracy "Uwarunkowania agresywnego stylu kibicowania na meczach piłki nożnej na przykładzie drużyn Lechii Gdańsk i Arki Gdynia". Czy ty myślisz dziewczyno? Rozumiem że masz zamówienie na ten paszkwil, szukasz tez do podparcia tezy. Nie znasz tematu to raz, ale warsztat też masz beznadziejny. Krzykliwy tytuł i to ma ci załatwić zaliczenie? Fakt że taka praca pomoże ci w podjęciu pracy w Agorze, ale miej dziewczyno honor, jak już kłamiesz to co będzie jak dorośniesz?
8 maja 2011, 18:06 / niedziela
Jeszcze te kurwy za miedzy prowadza 0:1 z Bełchatowem :/
8 maja 2011, 18:28 / niedziela
Damiano - może to i dobrze w naszej sytuacji ^^
8 maja 2011, 18:39 / niedziela
Już 1-1 :) może te kurwy w końcu spadną z tej ligi !
8 maja 2011, 18:43 / niedziela
odnośnik I tak jak mowilem znowu doping dla Wisly a nie dla naszych !!
8 maja 2011, 18:47 / niedziela
Doping dla Wisły był tylko przez ostatnie 5 minut po straconej bramce na 3-0.
Ogólnie to wydaje mi się, że byliśmy ( pod względem dopingu ) niegościnni, po od 15 do 85 minuty doping prawie w całości dla naszych.

Śledzie mają dużego farta, aczkolwiek w przypadku remisu zostajemy na 6tym miejscu.
8 maja 2011, 19:28 / niedziela
Kafar po twoich wypowiedziach samo sie cisnie "kończ waść, wstydu oszczędź"
8 maja 2011, 19:28 / niedziela
No i śledzie po remisie ciągną w dół.
8 maja 2011, 19:42 / niedziela
ile sezonów jeszcze będziecie nas męczyli gra "o nic"? Raula kupisz panie Kuchar? jeśli w Gdańsku nie będzie pucharów nawet z Maltą albo Azerbejdżanem to na nowym PGE Stadium plajta gwarantowana. ktoś kto się zabrał za biznes w Gdańsku nie do końca chyba rozumie tutejszych. bylejakość nikogo tutaj nie interesuje. ambicje kibiców są dużo większe od ambicji dzisiejszego trenera i piłkarzy Lechii. bieganie po szkołach to dobry zwyczaj ale to za mało. w tym mieście trzeba wyniku sportowego, dopóki tego nikt nie zrozumie nie pomogą żadne pieniądze, dalej będziecie pchać do przodu Wisłę swoim kosztem. ale jeśli nikt siebie nie szanuje, szanujcie chociaż kibiców...0-3 co to jest?
8 maja 2011, 19:57 / niedziela
jeszcze ta bramka na 3-0 to poezja dla Kapsla na to wyglada ze potrzebny golkiper i dobry napierdalacz bramek po 20 w sezonie to minimum.
8 maja 2011, 20:18 / niedziela
Te ambicje tutejszych to chyba są pokłosiem sukcesów lat ubiegłych. Sporo racji ma Kafar skoro piłkarz który tylko mówi o sympatii do Lechii dostaje taką owację , o której pilkarze na codzień przelewający za nią pot mogą tylko pomarzyć. Swoją drogą oprawa z koszulką "12 zawodnik" na naszych trybunach nieźle zalatuje hipokryzją :(
8 maja 2011, 20:22 / niedziela
Czyli-nie ma owacji-nie ma gry............nie beda walczyc-taki FOCH !
8 maja 2011, 20:26 / niedziela
nie przesadzaj razec - nie było jakiegos przegięcia na strone Wisły, ot kilka razy zaintonowano Jazda jazda jazda... itd. A Małecki to nie tylko piłkarz Wisły, a po prostu Wiślak. Też jestem rozgoryczony porażka, a własciwie stylem, ale nie można czepiac sie kibiców za 0 po naszej stronie.

TYLKO LECHIA!
8 maja 2011, 20:30 / niedziela
mam nadzieję, że pierwszym zawodnikiem w nowym sezonie proszonym do Gdańska będzie właśnie Małecki. i czekam z jakim utęsknieniem do naszego klubu przybiegnie...może niektórym zasłonki z oczu opadną. Wisła dzisiaj żądała gry otwartej a sama autobus w bramce postawiła i z kontry grała. naprawdę nie ma problemu, żeby z Kafara zrobić idiotę. sorry Tomek ale robią Cie jak chcą. a Ty dajesz się podpuszczać jak dziecko.
8 maja 2011, 21:53 / niedziela
Kafar miej honor i odejdź sam... na styl gry naszych kopaczy nawet się już przez palce patrzeć nie da... w piłkę graliśmy na jesieni, teraz kopiemy się po czole z takim zaangażowaniem jakiego chyba nikt na oczy nie widział...
8 maja 2011, 21:54 / niedziela
brutalna prawda jest taka ze kafarski nikogo juz taktyka nie zaskoczy, wiselka nie grala rewelacyjnie a wypunktowala nas jak dzieciakow. bardzo sie boje ze jak tak dalej pojdzie to lige skonczymy ponizej 10 miejsca
8 maja 2011, 22:06 / niedziela
razek: drzesz ryj cały mecz, czy tylko stroisz fochy z sektora rodzinnego? Ja darłem i nie życzę sobie żeby jakiś pucybut mnie obrażał.
8 maja 2011, 22:08 / niedziela
On nie drze bo to pozniej passe jest miec zachrypniete gardlo, jeszcze go ktos kibolem nazwie i wyda sie, ze chodzi na mecze.
8 maja 2011, 22:26 / niedziela
Nie chodzi mi o przegięcie w stronę Wisły czy Małeckiego bo też lubię te krakowskie klimaty ale jako kibic Lechii odnoszę wrażenie że nasi piłkarze są niedoceniani za wyniki jakie osiągają. Nie licząc ostatniego sezonu i fuzji kto z was pamięta kiedy byliśmy w czołówce ekstraklasy?
Do końca sezonu pozostało 5 kolejek i nadal mamy realne szanse na pudło a u nas zamaiast radości i wsparcia dla drużyny na maksa tylko żale jacy to źli i słabi piłkarze, niedobry trener, beznadziejny właściciel itp. - na rozliczenia będzie czas po sezonie teraz powinniśmy wspierać kopaczy i tyle.
Fajnie że prawdziwy Wiślak jest doceniany szkoda tylko że jedyny wychowanek Lechii , króry włożył w dzisiejszy mecz nie mniej serca (a że nie zawsze wychodzi i nie tyle talentu co Małecki) jest traktowany zgoła odmiennie. Tak już niestety u nas jest że piłkarze są cenieni dopiero jak z klubu odejdą.
P.S O moje gardełko się nie martwcie lata praktyki i solidna zaprawa robią swoje zresztą będzie mi potrzebne dopiero za tydzień :)
8 maja 2011, 22:55 / niedziela
Razec 100% poparcia,kurwa domagamy się wychowanków w zespole,jest Pietrowski i Kafar,a szacunku zero,to jest nie do pomyślenia,żeby wychowankowie czuli się tak chujowo na T29!
8 maja 2011, 23:28 / niedziela
Razec ode mnie także 100% poparcia, i do tego kilka% poparcia dla Kafara po konferencji. Co prawda nie umiał wytknąć błędów, przyznać się do porażki, jak to on, ale z tym dopingiem miał rację. Ktoś tu napisał w innym wątku, że Wisła pokazała serce. Jakie serce? Po prostu grała lepiej w piłkę, to my byliśmy bardziej zaangażowani, gówno prawda, że nam się nie chciało, że wkłady do koszulek, po prostu niektórzy zaślepieni i wściekli wynikiem i słabą grą, patrzą na zaangażowanie przez pryzmat 3:0, a nie tego co było naprawdę.
Co do samego dopingu, to sorry bardzo, ale jak ja 15-latek jedyny albo jeden z kilku śpiewam jakąś przyśpiewkę na całą trybunę(P4), to to nie ma żadnego sensu. Dlaczego u nas nie można pojąć, że doping jest po to, aby wspierać drużynę, gdy jest źle, a nie tylko cieszyć się gdy wynik jest korzystny i gra fajna? Cisza przeplatana gwizdami sprawia, ze ta gra u siebie traci sens.
Rozumiem, że jak wynik zły to aż dopingować się nie chce, przyznam szczerze, że nie raz zdarza mi się nie kibicować w takim trudnym jak dziś dla kibica meczu, ale dziś się przełamałem i liczyłem, że ktoś się dołączy:(
Istotą dopingu jest wsparcie, a nie dąsanie się na Kafara, że zły na postawę prawie kompletu publiczności. Mi nie szkoda gardła, choć nie jest jeszcze zaprawione, a wokół mnie było mnóstwo takich, co tą zaprawę już mają:)
Mam nadzieję, że coś z tym dopingiem drgnie, bo taka Baltic Arena to będzie dopiero wstyd i smutek.
8 maja 2011, 23:31 / niedziela
ale na PGE Arena to nas stać na bilety nie będzie, a na prostej już od kilku lat jest problem z ruszeniem dupy.
9 maja 2011, 00:39 / poniedziałek
Dokładnie jak troll-wirtuoz pisze. Na PGE bilety muszą być drogie, aby przyciągnąć na stadion całe rodziny z dziecmi i siódmym pokoleniem wnucząt.
9 maja 2011, 09:06 / poniedziałek
1. to PZPN ustala bilety na repre i to LATO wprowadzil polityke "odkibolenia" meczow repry poprzez kosmiczne ceny biletow

2. problem dopingu na prostej to w duzej czesci takze brak naglosnienia i budowa T29, na PGE Arenie na pewno bedzie lepiej

3. jestem przekonany, że gdyby kaszubski murinio troche zmienil swoje zachowanie to i doping dla druzyny bylby lepszy nawet w czasie tak zalosnej gry jak ostatnio ale naprawde wielu nie jest w stanie dopingowac padaki i po meczu uslyszec :
"Mieliśmy optyczną przewagę, ale to goście wywalczyli trzy punkty. Wisła z nami zagrała bardzo mądrze, nastawiając się na kontry. Nam z kolei właśnie zabrakło ostatniego podania, bo dość dobrze rozgrywaliśmy piłkę tylko z okolic pola karnego." to jest kur.a trener kolejny raz zaskoczony taktyka przeciwnika
9 maja 2011, 09:15 / poniedziałek
Po co takie pierdolenie o dopingu? Był słaby jak chuj i koniec. 12-zawodnik cienki jak Buval.
9 maja 2011, 09:20 / poniedziałek
Jest żle bo tak musialo byc, robienie profesjonalnego futbolu bez wlozenia kasy to dziecinada .Kadra w ktorej nie ma napastnikow( juz nie mowiac o jakiejkolwiek rywalizacji o miejsce w druzynie) jest skazana na miernosc a slowa trenera K przed runda wiosenna ,ze juz nie potrzebuje zawodnikow do druzyny sa zenujace i powinno sie za to go rozliczyc .Co do dopingu to rzeczywiscie jest tragiczny od dlugiego czasu nic nowego tylko stare przyspiewki wymyslone 40lat temu zreszta niektore tak idiotyczne ze brak slow.W przyszlym sezonie bez minimum 5 b dobrych zawodnikow bedzie bieda i w lidze i na stadionie.
9 maja 2011, 09:40 / poniedziałek
Drużyna przegrywa u siebie 0 - 3, a Kafarski się dziwi, że jego zawodnicy nie są oklaskiwani...
W środę i sobotę tylko zwycięstwa !!
9 maja 2011, 10:33 / poniedziałek
Ma ktos wiosenne statystyki E-klasy?

Ile razy nasi wirtuozi futbolu trafili w dotychczasowych meczach na wiosne w swiatlo bramki?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.276