Gdańsk: niedziela, 17 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2010-2011

strona 5/59

17 sierpnia 2010, 12:31 / wtorek
Kartka jest jak opóźnia wybicie z piątki, a za przetrzymanie piłki w rękach jest rzut wolny pośredni. Wystarczyłoby, żeby zrobił tak jak Marek to opisał i pejsy wyjechałyby ze stolicy z remisem. No i jeszcze, żeby Cabaj nie schował się za murem przy strzale tylko asekurował drugi słupek...
17 sierpnia 2010, 12:35 / wtorek
Artykuł 12 przepisów gry w piłkę nożną wydanych przez FIFA na obecny sezon wyjaśnia:

"Rzut wolny pośredni przyznawany jest drużynie przeciwnej, jeśli bramkarz we własnym polu karnym, popełnia jedno z następujących czterech przewinień:

1. Przez czas dłuższy niż 6 sekund kontroluje piłkę w swoich rękach zanim pozbędzie się jej.

Bramkarz uważany jest za kontrolującego piłkę jeżeli:

- posiada piłkę w rękach, trzyma ją przy ciele względnie trzyma dłoń na piłce leżącej na polu gry

- posiada piłkę leżącą na otwartej, wyciągniętej dłoni

- posiada piłkę odbijając ją o podłoże, względnie podrzucając ją do góry."

I tyle jeśli chodzi o temat rzutu pośredniego dla Legii. Druga sprawa jest, że jeden uczciwy się znalazł w Polsce, to od razu go kamieniują, choć też ideał z niego nie jest, bo wcześniej za nakładkę Komorowskiemu należała się żółta kartka.
17 sierpnia 2010, 12:35 / wtorek
Jednak się pomyliłem. Kartka za wybicie z piątki, a za przetrzymywanie wolny pośredni. odnośnik

Wychodzi na to, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem :)
17 sierpnia 2010, 12:50 / wtorek
Sędzia jak najbardziej postapił prawidłowo! Nie ma co na niego jechać, bo Cabaj w trakcie całego meczu chyba z ponad 6 razy trzymał piłke niż te przepisowe 6 sekund, a raz to mu sie zdarzyło trzymać ją w łapach 15 sekund. Nieźle.
Oby to była nauczka dla innych bramkarzy,a przy okazji to niech nasz trener od bramkarzy uczuli ich na takie zachowania, bo pretensje to będzie można mieć tylko do winowajcy a nie sędziego.
Druga rzecz,że gdyby Sracovia wykorzystała te swoje 100% sytuacje ,to by nie płakali o końcowy rezultat .
17 sierpnia 2010, 13:15 / wtorek
chris - "... niech nasz trener od bramkarzy uczuli ich na takie zachowania..."

O to jestem spokojny.
Kapsa z premedytacją celebruje wybicie piłki z murawy... widać, pojętny chłopina...
17 sierpnia 2010, 13:31 / wtorek
Odbiegając od tematu chuja cabaja i tego czy sędzia popełnił błąd czy też nie.. Chciałem zauważyć, że przy takiej atmosferze na Ł3 jaka była wczoraj wypadałoby tam pojechać w parę setek, to razem z Poznaniem mogą być wyjazdy tej rundy, albo i sezonu.
Wiadomo kiedy amica otwiera resztę trybun?
17 sierpnia 2010, 13:37 / wtorek
w Poznaniu jest termin do czerwca 2010 hehe
lekki poślizg juz maja odnośnik
17 sierpnia 2010, 14:44 / wtorek
odnośnik

100% racji. A tak w ogóle to ten mecz powinien się odbyć w terminie, co nas obchodzi to, że Legia grała wówczas sparing z Arsenalem? Są jednak równi, i równiejsi.
17 sierpnia 2010, 17:36 / wtorek
Chris: tak bronisz sędziego, ciekawe czy to samo byś powiedział, gdyby Jagiellonia zdobyła zwycięskiego gola w takiej samej sytuacji w niedzielę w ostatniej minucie gry...
17 sierpnia 2010, 17:58 / wtorek
W tym konkretnym przypadku stwierdziłbym, że bramkarz jest V kolumną w Lechii.

Inną sprawą jest zachowanie tłumu... czyli PZPN, PZPN...
Te dwie sprawy musisz potrafić rozgraniczyć...
17 sierpnia 2010, 18:03 / wtorek
Ale za to mówi sięo nas w świecie odnośnik
17 sierpnia 2010, 19:24 / wtorek
A to o naszym Treneiro.

Prorok Kafarski
wp.pl | 2010.08.16 11:34

Ten mecz wyglądał tak, jak zakładałem. Spodziewałem się, że Polonia pierwsza strzeli gola i doprowadzi to do chaosu w moim zespole. Nie myliłem się.

Trener Tomasz Kafarski jest - jak widać - przewidujący do bólu.
17 sierpnia 2010, 19:53 / wtorek
TELMET
Wróciłes dopiero ze służby? Nie macie neta na komisariacie? Przerabiane już ze 20 razy. W sumie, ta wypowiedz, nie śmieszy już nikogo.
17 sierpnia 2010, 20:21 / wtorek
Matti
Nie będę powtarzał co napisał już wcześniej MarekM, bo też tak myślę, tym bardziej ,że już pisałem w poście wcześniej,żeby trener bramkarzy uczulił naszych goalkeeperów na takie sytuacje. Najważniejsze,że nie spotkało to nas. Uczmy się na błędach innych i grajmy lepiej od nich,to nie bedziemy się oglądać na decyzje arbitrów.
17 sierpnia 2010, 20:29 / wtorek
Chris jak pisałes w poście to musisz powtórzyć, nie posłużył im ten czas "refleksji i zadumy":))
19 sierpnia 2010, 14:48 / czwartek
odnośnik

cuda! cuda!
żydzi troszczą się o zdrowie muslima :)
19 sierpnia 2010, 16:31 / czwartek
Przepraszam cię najmocniej o nasz Trampi że się nudzisz.
19 sierpnia 2010, 21:19 / czwartek
Fajnie,że jutro w Wrocku będzie komplet publiczności na meczu odnośnik
Czytając komentarze zainteresował mnie post "Psychiatry " Myślę ,że gościu powinien też zając sie przypadkiem Psemka Srytki, on też ma takie objawy jak ten fan Legii.
19 sierpnia 2010, 21:23 / czwartek
TELMET
19 sierpnia 2010, 16:31 / czwartek
Przepraszam cię najmocniej o nasz Trampi że się nudzisz.

Oświadczam, że nie znam, nie miałem świadomego kontaktu i nie zamierzam takiego zawierać, z użytkownikiem forum internetowego lechia.gda.pl o pseudonimie TELMET. Jego zwrot "o nasz Trampi", może rzucić cień podejrzeń, na moją osobę. Znając reputację tego użytkownika, zwracam się do niego z wyraźną sugestją, aby zaprzestał takich działań.
20 sierpnia 2010, 20:25 / piątek
polonia Warszawa wygrala dzis 2:1 z kretami z zaglebia Lubin. Graja chujowa pilke, ale skuteczna, mam nadzieje, ze zdazy sie jednak cos, co spowoduje, ze nawet do podium sie nie zbliza.

A z naszymi Bracmi ze Slaska pilkarsko to bedzie ciezka przeprawa, ladnie graja i przyciskaja Legie.
20 sierpnia 2010, 20:29 / piątek
Typującym Ekstraklasę prognozy co do wyników meczy kilku piłkarzy odnośnik
20 sierpnia 2010, 22:01 / piątek
Piękna oprawa na Śląsku i dobry doping, szkoda przegranego meczu. Legła z meczu na mecz będzie się coraz bardziej zgrywać i piąć w tabeli.
21 sierpnia 2010, 15:27 / sobota
Dziwne te wyniki póki co są w tym sezonie... Ruch w 1 kolejce ledwo remis z nami, później powiózł Wisłę na 2-0, a teraz dostaje 2-0 na wyjeździe z cienkim Bełchatowem...
21 sierpnia 2010, 15:54 / sobota
Może po prostu jest beznadziejny na wyjazdach ? :)
21 sierpnia 2010, 20:22 / sobota
''Arka prowadzi 1-0! Kontrowersyjny rzut karny. Sędzia uznał...''

a czy to jakas nowosc ?
21 sierpnia 2010, 20:24 / sobota
od początku kurwy kupują
21 sierpnia 2010, 22:36 / sobota
na północy bez zmiany, "panie sędzio, kiedy karny?"
21 sierpnia 2010, 22:45 / sobota
No i kurwy puknely gornika 2-0. Pierwsze i mam nadzieje ostatnie zwyciestwo arki w tym sezonie.
22 sierpnia 2010, 14:33 / niedziela
Z perspektywy ostatniego sezonu to Lechia jest ostatnim zespolem, ktory moglby komus wypominac przychylnosc arbitrow.
22 sierpnia 2010, 14:49 / niedziela
nie filozofuj pan tyle
22 sierpnia 2010, 14:49 / niedziela
nie pierdol...

(zwłaszcza, że tu nie chodzi o jakąś 'przychylność sędziów', a o to, że górnik został najzwyczajniej w świecie ojebany bez mydła: (uwaga, link z cajtungu) odnośnik - prównania jakieś do 'zeszłego sezonu'?)

szalom
22 sierpnia 2010, 15:21 / niedziela
Przypomnij sobie mecz w Gdansku, Lechia - Zaglebie Lubin, jak Gracjan Rostocki wskoczyl na Labedzkiego. I kto zostal 'ojebany bez mydla'? A dziwne gwizdanie spalonych, np. w meczu z Polonia Warszawa?

W meczu z Gornikiem raczki zapracowaly w polu karnym po raz drugi, sedzial stal blisko to za 2 raz gwizdnal bo mial prawo.

W takich sytuacjach punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

W zeszlym sezonie mieliscie podyktowanych 8 karnych, Arka 3. Wiadomo bylo, ze sedziowie Wam sprzyjaja, przynajmniej na meczach w Gdansku.
22 sierpnia 2010, 15:38 / niedziela
Wypierdalaj już
22 sierpnia 2010, 15:38 / niedziela
:)))) tak jak myślałem, pan fantasta brnie dalej, oczywiście z fantastyczną percepcją :)))) dream on, dream on

szalom

ps. bo w końcu przecież Luka wskoczył wtedy na lubinka, odgryzł mu głowę i nasikał do szyi, co było doskonale zresztą widać z boiskowej perspektywy, to jest nieporównywalne do EWIDENTNEGO KARNEGO za... a, tak, za popchnięcie, za popchnięcie! = FAKT (a tak poważnie - już nie pierdol, i tak niczym nowym nas nie zaskoczyliście)
22 sierpnia 2010, 15:43 / niedziela
CZESIEK WYPIERDALAJ MAŁPOWAĆ DO REDY CZY SKĄD TY TAM JESTEŚ!
22 sierpnia 2010, 15:43 / niedziela
W instytucji jaka jest pilka nozna funkcjonuje cos takiego jak karny. I wcale nie oznacza on sprzyjania lub nie sedziow. Pod warunkiem, ze jest dyktowany w sposob sluszny, a tej slusznosci na meczu kurew z gornikiem zabraklo.
22 sierpnia 2010, 15:59 / niedziela
taka jest prawda czesiek że chcecie żebyśmy byli tacy jak wy, ale to was oficjalnie nazwano złodziejami. Boli was to trochę bardzo. Pomyłki sędziów się zdarzają i nie dziw się że cała Polska pisze że kupujecie jak to nazwa waszego klubu Arka kojarzy się każdemu Polakowi ze złodziejstwem.
22 sierpnia 2010, 16:14 / niedziela
":)))) tak jak myślałem, pan fantasta brnie dalej, oczywiście z fantastyczną percepcją :)))) dream on, dream on"

Protokolant moze jakies konkrety poza usmieszkami? Ja podalem suche fakty:

odnośnik
odnośnik

Nie trzeba mordowac rywala zeby odgwizdac przewinienie. Gracjan wskoczyl na dobrze ustawionego Labedzkiego, uniemozliwil mu skuteczna interwencje, czyli go sfaulowal.

Kali strzelic gola to dobrze:
odnośnik

Kalemu strzelic gola to juz zle (3:00) - Peszko:
odnośnik

Ostatni moj post w tym temacie.
22 sierpnia 2010, 16:16 / niedziela
Nareszcie, teraz wypierdalaj.
24 sierpnia 2010, 09:02 / wtorek
ciekawa wypowiedź Surmy sie pojawiła. Szczególnie w świetle tych bzdur kafara po mecczu z babąjagą.
27 sierpnia 2010, 13:14 / piątek
odnośnik

prasa się nigdy nie odpier**li od "kiboli" ...
27 sierpnia 2010, 19:03 / piątek
dżudasy idą jak burza, 4 mecze, 4 porażki
27 sierpnia 2010, 20:18 / piątek
na rozluźnienie napiętej atmosfery typy piłkarzy ekstraklasy na aktualną kolejkę odnośnik
27 sierpnia 2010, 20:45 / piątek
zmień se nicka bo babola pierdolnełeś okrutnego
29 sierpnia 2010, 16:04 / niedziela
troche niżej ekstraklasy

odnośnik

Rogal pomógł w dobiciu klubu Mariana D.
30 sierpnia 2010, 07:03 / poniedziałek
jak patrze na tabele to huj mnie strzela jak widze że biedaki z bytomia mają jeden punkt,i to kurwa zrobiony na Nas
30 sierpnia 2010, 18:28 / poniedziałek
Piwo wreszcie na stadionach?

Być może już w najbliższym czasie kibice na polskich stadionach będą mogli pić niskoprocentowe alkohole. Ustawa na ten temat trafi do Sejmu.

- To da klubom dodatkowy zysk ze sprzedaży piwa, z tytułu nowych umów sponsorskich z browarami oraz zwiększy frekwencję. Kibic, który ma ochotę obejrzeć mecz przy piwie, przyjdzie na stadion zamiast do pubu - powiedział Ireneusz Trąbiński, dyrektor zarządzający Ekstraklasy.
30 sierpnia 2010, 20:22 / poniedziałek
do jarekSTG: wklejałem link odnośnie tego w temacie BA. Ostatnio chodzą wiadomości, że sami kibice nie chcą piwa na stadionach. Wiąże się to chyba z lobby jednego z producentów (Carlsberg chyba).
30 sierpnia 2010, 21:27 / poniedziałek
sorki że tak post pod postem (przydała by się opcja edycji ... ) ale tak dla rozluźnienia :) odnośnik
3 września 2010, 13:42 / piątek
nowy hymn pyrusow

odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.288