Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Ekstraklasa sezon 2010-2011

strona 58/59

25 maja 2011, 21:31 / środa
@olo: chyba się mylisz, bo Widzew oba mecze z Jagą wygrał, więc to on jest najlepszy w tym układzie, lepiej niech żydki nie wygrywają. A przegraliśmy dlatego, że Bóg trzyma z narodem wybranym :P siła wyższa...
25 maja 2011, 21:33 / środa
@olo.gda
"Chyba, że przy naszym zwycięstwie i remisie Jagi, wygra również Widzew (na Górniku), wtedy w małej tabeli z Widzewem i Jagą jesteśmy najlepsi"

W przypadku remisu Jagiellonii oraz zwycięstwa Lechii i Widzewa trzy drużyny będą miały po 46 pkt, tę sytuację reguluje zapis
"10.2.2. przy więcej niż dwóch zespołach:
a. liczba zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami"
czyli
Widzew 9 pkt - czwarte miejsce i I runda LE
Lechia 6 pkt
Jagiellonia 3 pkt
25 maja 2011, 21:43 / środa
Czyli najlepiej abyśmy wygrali, Jaga remis ( porażka) i Widzew remis.

Jeszcze najlepiej aby Legła przegrała ale to już bez znaczenia.
25 maja 2011, 21:48 / środa
A jak będziemy mieli taki sam bilans bramkowy co Jaga to będziemy lepsi bo decyduję klasyfikacja Fair Play.
25 maja 2011, 21:49 / środa
losowanie jest
25 maja 2011, 22:02 / środa
dla tych co twierdza ze żydówki beda przed Nami jesli My i Oni wygrają

"Cieszymy się też z tego, że udało się dołączyć do ligowej czołówki, choć jeszcze kilka tygodni temu broniliśmy się przed spadkiem. Na pewno trochę żałujemy, że nie strzeliliśmy dzisiaj drugiego gola, który przechyliłby na naszą korzyść wynik dwumeczu z Lechią." kawałek wypowiedzi czesia
25 maja 2011, 22:06 / środa
będą, jeśli Jaga zremisuje...
25 maja 2011, 22:09 / środa
Moim zdaniem nie ma co sie nimi przejmować bo mało prawdopodobne jest, że wygrają w Zabrzu.
25 maja 2011, 22:11 / środa
"Czyżniewski dobry psychol, chciał napierdalać młyn Arki (ochrona go powstrzymywała). Widać było jak krzyczy m.in. "K...a hołota pierdolona"

Chciałbym to zobaczyc :)
25 maja 2011, 22:18 / środa
"Nami jesli My i Oni wygrają"
A kurwa w szkole nie uczyli, ze te wyrazy mozna pisac z malej litery?
Nadzieja sie tli, oby tylko teraz nie wygral minimalizm zarzadu i bysmy nie skonczyli na 5-6 miejscu.
25 maja 2011, 22:24 / środa
ŁKS i Podbeskidzie w e-klasie.
25 maja 2011, 22:29 / środa
Może ktoś gdzieś juz puścił na youtube Czyzniewskiego to poprosze o namiary,
nie widzialem już tego, a jutro bede mial kilka dyskusji ze śledziami i takie "wsparcie" byłoby bezcenne;-)
25 maja 2011, 22:31 / środa
Ogladalem dzis multilige i mecz Cracovi z Jaga (niestety tylko ten mecz mi odpalal) i wiem ze tak grajace Pasy maja utrzymanie wiec wiemy jedno ze spadaja Arka i Polonia B

Co do naszego meczu smialo mozna powiedziec ze brakowalo szczescia i ostatniego podania :)
25 maja 2011, 22:32 / środa
Nie widziałem, ale wyglądało to tak ,że czyżyk szedł sadząc się w strone pseudogórki i wyglądało to jakby chciał sie trzaskać z nimi,ale droge odcieła mu ochrona i ivanowski który objął go od tyłu obiema rękami i odciągał z tamtego rejonu
25 maja 2011, 22:34 / środa
Macie rację, źle na szybko odczytałem wyniki z 90minut.pl, wydawało mi się, że Widzew ma z Jagą 4-1 i 1-3, ale on ma 4-1 i 3-1 więc dwa zwycięstwa.

Aby dać sobie szansę gry w pucharach - musimy wygrać z Zagłębiem.
Piłkarze muszą wygrać z Zagłębiem bo inaczej mają ogromną szansę spaść poniżej 6 miejsca (Górnik gra z Widzewem, Lech z Koroną).

Co prawda to jest piłka i wszystko jest możliwe ale w porażki Legii z Bytomiem, albo Śląska z Arką nie wierzę mimo że Bytom i Arka walczą o utrzymanie.

A więc jedyna szansa to Jaga.
25 maja 2011, 23:23 / środa
dręczyciel, nie jest problemem sytuaja gdy tylko my i Widzew mamy tyle samo punktów, problemem jest sytuacja gdy my, Widzew i Jaga mamy tyle samo punktów.
26 maja 2011, 00:01 / czwartek
niestety Mila został wykartkowany z meczu z Arką, na pewno chciałby się wykazać w takim spotkaniu
26 maja 2011, 11:02 / czwartek
odnośnik odnośnik coś o dziewczynach zza Sopotu :>
26 maja 2011, 11:41 / czwartek
hoolsi z naszej klasy :)
26 maja 2011, 12:40 / czwartek
Optymalny układ na niedzielę:

Lechia - Zagłębie 1 (jeśli Jaga zremisuje to zwycięstwo różnicą ... 3 bramek)
Górnik - Widzew 1X
Jagiellonia -Ruch X2

wyniki Śląska i Legii nie mają tu znaczenia, bo ich porażki u siebie są mało prawdopodobne

niestety Ruch będzie miał wyjątkowo słabą motywację w tej kolejce, bo zwycięstwo nie da mu na pewno awansu w tabeli, a porażka może go przesunąć w dół najprawdopodobniej tylko z 10 na 11 pozycję
26 maja 2011, 13:12 / czwartek
marne gdyńskie piłkarzyki wkońcu przejrzeli na oczy:)
"W podobnym tonie wypowiadali się piłkarze. - Dziękuję kibicom z trybuny "Tory", bo oni wspierają nas przez cały sezon i tak też było w meczu z Legią. Natomiast nie mam słów, aby ocenić postawę "Górki". Powiem może tylko tyle. Nigdy nie grałem w takim meczu. Po sezonie, bez względu na to, jaki będzie ostateczny wynik Arki, po takim zachowaniu z ich strony poważnie zastanowię się, czy jeszcze chce tutaj grać - nie ukrywał Miroslav Bożok. "
26 maja 2011, 13:25 / czwartek
hehe jeszcze by te pikniki tych hoolsów z tej pseudo górki pogoniły ;p
26 maja 2011, 13:31 / czwartek
odnośnik ;))
26 maja 2011, 13:33 / czwartek
Nie zauważyłem, że już ktoś to wkleił. Usunąć oba posty proszę ;)
26 maja 2011, 14:52 / czwartek
Skrót meczu z Widzewem, dla tych którzy nie umieją sobie sami znajść.
odnośnik
26 maja 2011, 14:57 / czwartek
znależć*
26 maja 2011, 14:58 / czwartek
znajść !?!
sorry, nie mogłem się powstrzymać :)
26 maja 2011, 16:13 / czwartek
Swoją drogą to ta wypowiedź kopacza z Arki idealnie pokazuje jak bardzo napierdolone mają niektórzy "piłkarze". Chłop zarabia ponad 30 tyś miesięcznie, spuszcza klub ligę niżej, sam w gruncie rzeczy nic nie gra po czym pierdoli idiotyzmy że po sezonie zastanowi się czy mu kibice odpowiadają. No jebał go pies. I nie ważne że chodzi o zawodnika i kibiców Arki, szczyt bezczelności.
26 maja 2011, 16:25 / czwartek
wkład w koszulkę
jak pogra sobie z dwa lata w Chojniczance albo czymś podobnym, to się na drugi raz cztery razy zastanowi zanim coś takiego powie
26 maja 2011, 16:27 / czwartek
Przecież on powiedział innymi słowami: "No niestety spadamy z ligi, więc najwyższy czas się stąd zawijać. Tylko prosze nie myśleć, że chcę odejść z powodu spadku, po prostu dla takich kibiców nie warto grać, więc wolę zmienić otoczenie". Odwracanie kota ogonem i tyle.
27 maja 2011, 16:21 / piątek
27 maja 2011, 17:14 / piątek
ciekawe, białoruś dostaje co roku licencje nie mając sektora gości, a w tym roku nie dostaje z powodu... braku sektora gości.
27 maja 2011, 18:47 / piątek
białoruś uzyskała licencję... jednak nałożono na nich nadzór infrastrukturalny :)

Górnik i Polonia na razie bez licencji. Jeśli chcą ją otrzymać - muszą przedstawić gwarancje finansowe. Mają czas do wtorku do godz 12

Czyli śledziom znowu się kurwa fartnie....
27 maja 2011, 18:57 / piątek
wypluj to
27 maja 2011, 18:58 / piątek
Wiecie kiedy sie zaczyna nowy seson 2011/12 tak jak ostatnio 6 sierpnia??
27 maja 2011, 19:03 / piątek
Jeśli chodzi o KSG to mają dostarczyć gwarancje finansowania obsługi długu od większościowego udziałowca(w tym wypadku miasta) rzecz rozchodzi się o 2.3 mln zł. Sądzę że bez problemu spełnią ten warunek
27 maja 2011, 19:42 / piątek
MateuszMLG koniec lipca wg. tego co przedstawia C+ odnośnie emisji nowego sezonu. Zapewne to będzie 29 lipca.
27 maja 2011, 19:52 / piątek
na 90 minut w komentżacj ktos podał zasady przyznanwania licencji przez pzpn w sumie regulamin godny tych ciot

po co do wtorku czekać? nie lepiej o godz 19:00 w niedzielę ogłosić kto dostaje licencję?
wariant 1 - Cracovia 14, to licencję dostanie Górnik, a Polonia i tak spada
wariant 2 - Polonia 14, Cracovia 15, to licencji nie dostaje Polonia i Górnik dostaje licencję i zostaje Cracovia
wariant 3 - Arka 14, Cracovia 15, to licencji nie dostaje Górnik i zostaje Cracovia, a Polonia i tak spada
wariant 4 - Cracovia 16, Polonia 15, Arka 14, najpierw licencji nie dostaje Górnik, Polonia niby się utrzymuje, ale też licencji nie dostaje i zostaje Cracovia
wariant 5 - Cracovia 16, Arka 15, Polonia 14, Górnik i Polonia nie dostają licencji i zostaje Cracovia

j...ć pzpn. najlepiej w baraku 6
27 maja 2011, 20:55 / piątek
Arka przez cały sezon nie wygrała ANI JEDNEGO meczu wyjazdowego, łącznie na wyjazdach zdobyła marne trzy gole. To bilans rozpaczy, ale nie musiałby przesądzać o spadku, gdyby ten zespół wycisnął, co się da ze spotkań u siebie. Przypomnijmy tylko jedno spotkanie - w 88 minucie Labukas strzela gola na 2:0 w meczu z Lechią. Gdyby wówczas udało się dowieźć trzy punkty, co było obowiązkiem gospodarzy, dzisiaj Arka miałaby 30 punktów i w ostatniej kolejce Cracovia MUSIAŁABY wygrać w Bełchatowie (nawet remis by jej nic nie dawał). Skuteczny pościg zespołu Kafarskiego i gol w ostatniej sekundzie całkowicie odwrócił więc losy walki o utrzymanie. Gdyby wówczas Vucko nie trafił, Cracovia dziś byłaby jedną nogą w pierwszej lidze....

odnośnik
27 maja 2011, 21:04 / piątek
Dlatego też będę odczuwał wielką satysfakcję jeśli zabraknie im 2 pkt do utrzymania :)))
28 maja 2011, 20:24 / sobota
Może trochę nie w temacie ale nie znalazłem odpowiedniego tematu więc pytanie na dzisiejszy wieczór : Wy bardziej Barca czy MU ? bo ja z całą sympatią do Barcy z Messim na czele ale dzisiaj tylko MU.
28 maja 2011, 20:50 / sobota
Barca Odbiegając od tematu
28 maja 2011, 21:17 / sobota
Jebac barce, to lewaki.
28 maja 2011, 22:01 / sobota
MAN UTD ale podziwiam Barcelone tak wymieniaja piłki że mózg staje na serio.
28 maja 2011, 22:05 / sobota
ehhh a jutro znowu z gwiazd na ziemie i nasza kopana ;-)
28 maja 2011, 22:24 / sobota
Mam nadzieje pajacu, że na PGE będziesz jak najdalej od sektora dopingującego.
28 maja 2011, 22:34 / sobota
prawda o naszaj piłce boli czy o co chodzi ? jesteś z PZPNu ?
28 maja 2011, 22:46 / sobota
Po chuj prowokujesz?
28 maja 2011, 22:54 / sobota
Picknick z całym szacunkiem ale skąd wiesz, że Pikolak pisał do ciebie?????
28 maja 2011, 22:56 / sobota
Picnic, obserwuje twe wpisy, niby ty Picnik, ale umiejetnie prowokujesz, buforujesz, zmieniasz kierunek w danym watku gdy jest anty rzadowy, a nader czesto jestes przeciwko dzialaniom kiboli co protestuja i ten rzad w zyci maja, kapiszi!!!
po hoj to wszystko, ty Lechista czy kapus z "gowna prawdy"???
nie jestes z nami, nie jestes z Lechistami...popraw sie
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.536