Gdańsk: czwartek, 13 czerwca 2024

Haku nie żyje...

strona 1/2

24 maja 2010, 14:54 / poniedziałek
Nie żyje wieloletni kibic biało- zielonych "Haku".
Dużo osób go znało, szczególnie tych jeżdzących na wyjazdy.
Kolejny nasz kibic, który nagle odchodzi w przeciągu ostatnich kilku miesięcy.
R.I.P Haku..
24 maja 2010, 15:00 / poniedziałek
Ciężko w to uwierzyć. Taka postać, normalnie brak słów:(
24 maja 2010, 15:06 / poniedziałek
(*)
24 maja 2010, 15:47 / poniedziałek
Aż się nie chce mi wierzyć,że to prawda:(
(*)
24 maja 2010, 15:59 / poniedziałek
Miałem okazję poznać Ś.P. Haka na jednym z wyjazdów. Stąd tym ciężej uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas. Był (jakże ciężko pisać w czasie przeszłym) Lechistą z krwi i kości.
Świeć Panie nad Jego duszą...
24 maja 2010, 16:00 / poniedziałek
Tysiące wspólnie przemierzonych kilometrów, Tysiące minut oddanych sprawie-LECHII, tak wiele chwil gdy staliśmy ramie w ramię w obliczu wroga, tak wiele.....walk,śmiechu,śpiewów.................... ...

Do zobaczenia po drugiej stronie
R.I.P Biały Dzielny Bracie !!!!
24 maja 2010, 16:09 / poniedziałek
Sorki, ze tak pytam w tym temacie, ale az mi sie nogi ugiely. Czy Haku i Haczyk to ta sama osoba?
24 maja 2010, 16:13 / poniedziałek
Poznałem Go w sytuacji,w której nikomu nie było do śmiechu,a Haku tryskał dobrym humorem. Nie tak dawno pomógł mi w czymś,mimo,że okoliczności nie sprzyjały temu. Na internetową świeczkę pewnie,by się wkurwił,więc nie postawię.
24 maja 2010, 16:18 / poniedziałek
Po prostu brak słów. Haka znaliśmy od wielu lat. Zawsze był, jeździł, uczestniczył.
Prawdziwy Lechista jakich mało. Jego krew była biało - zielona, a przekonania polityczne poprawne. Osoba bardzo zasłużona dla Lechii.
Spoczywaj w pokoju Bracie...
24 maja 2010, 16:19 / poniedziałek
Na zawsze w naszej pamięci!
24 maja 2010, 17:20 / poniedziałek
Nie mogę wciąż uwierzyć, że Haku nie żyje.

Dramat.
24 maja 2010, 18:34 / poniedziałek
spoczywaj w pokoju...
Będzie Cię tu brakowało...
24 maja 2010, 18:48 / poniedziałek
masakra ...
znacie szczegóły kiedy pogrzeb ?
24 maja 2010, 18:59 / poniedziałek
Świeć Panie nad jego duszą..
24 maja 2010, 19:18 / poniedziałek
Trudno w to uwierzyć, ostatni raz widziałem go w Bełchatowie, nietuzinkowa postać, podejrzewam że niewielu jest kibiców jemu podobnych-nawet w skali ogólnopolskiej-w sensie jakże wydawałoby się wykluczających zaintetresowań, a jednak Przemek potrafił połączyć obie kwestie ze świetnym skutkiem, ta wiadomość to cios nie tylko dla biało-zielonych braci ;(

Spoczywaj w pokoju...
24 maja 2010, 19:35 / poniedziałek
Szok!

Życie choć piękne tak kruche jest,
Wystarczy jedna chwila by zgasić je...

Spoczywaj w Pokoju Biało-Zielony Bracie!
24 maja 2010, 19:52 / poniedziałek
odnośnik

Takiego Cię zapamiętamy wesołego HACZYKA !!!

Na zawsze w naszych sercach - ŻABIANKA [*]
24 maja 2010, 19:55 / poniedziałek
Do zobaczenia po drugiej stronie...

Żegnaj biały bracie.
24 maja 2010, 20:03 / poniedziałek
brak słów...

można by pisać i mówić o Nim godzinami, postać nie tuzinkowa ...

ja zawsze będę go pamiętał z Krakowa z gniazda:

"jazda, jazda, jazda HAKU z gniazda!!!"

oby Ci ziemia lekka była Bracie...
24 maja 2010, 20:11 / poniedziałek
Na zawsze w naszych sercach ! Do zobaczenia po drugiej stronie biały bracie !
24 maja 2010, 20:28 / poniedziałek
Bohaterowie umierają młodo.
Po prostu nie wierzę.. jak zwykle w takich sytuacjach pojawia się pytanie dlaczego akurat On? Ale akurat tym razem takie pytanie napewno nie jest na wyrost. Na dzień dzisiejszy trudno by było o większą stratę dla całego środowiska kibiców Lechii. Człowiek, który poświęcił Lechii całe życie. Nie potrafie wyobrazić sobie, że na jesień pojedziemy na kolejne wyjazdy już bez Niego, i co by tu nie pisać, żadne słowa nie oddadzą pustki jaką zostawił po sobie.

Haku, wyrabiałeś Lechii marke i renome jak nikt inny. Z całą pewnością można powiedzieć, że to tacy jak Ty tworzą HISTORIĘ WIELKIEJ LECHII.
Spoczywaj w pokoju.
24 maja 2010, 20:39 / poniedziałek
Nie, nie to nie może być prawda !!! Przemek wracaj do nas. Nowy sezon się zbliża kolejne wyjazdy melanże i akcje, a drugiej strony kariera naukowa czeka. Jesteś jedyny w swoim rodzaju, zaszczytem było być Twoim kumplem. Na zawsze wierny. Do zobaczenia na szlaku, czuwaj nad nami z góry.
24 maja 2010, 20:43 / poniedziałek
Wielka strata brak słów...
24 maja 2010, 20:45 / poniedziałek
Mógłby ktoś przybliżyć okoliczności śmierci Haka ? :(
24 maja 2010, 20:54 / poniedziałek
nie wierze !!! ... szok,Haku dzieki za wspolne momenty
24 maja 2010, 21:00 / poniedziałek
niedługo miała się ukazać Twoja książka...
24 maja 2010, 21:01 / poniedziałek
Do Zobaczenia Haczku !!! [*]
24 maja 2010, 21:01 / poniedziałek
Do zobaczenia w Valhalli!
24 maja 2010, 21:19 / poniedziałek
do zobaczenia w biało-zielonym niebie (*)
24 maja 2010, 21:40 / poniedziałek
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach brachu [*]
24 maja 2010, 21:46 / poniedziałek
Wieczny Odpoczynek Racz Mu Dać Panie. (*)

TYLKO LECHIA!
24 maja 2010, 21:49 / poniedziałek
Wielka strata dla całej Biało-Zielonej braci, niekonwencjonalna postać-jedyna w swoim rodzaju, a jeszcze w Bełchatowie rozmawialiśmy o zmarnowanej szansie w PP. Wyjazdy bez Ciebie to już nie bedzie to.

Żegnaj...
24 maja 2010, 22:10 / poniedziałek
Kondolencje dla rodziny !! Haku to był równy gość!
24 maja 2010, 23:10 / poniedziałek
Nie do wiary .......

Taki Gość , pełen pomysłów, planów , wiedzy jaką posiadał ......... i z taką dawką energii..........
A już GO nie ma wśród NAS......

Haku ! Dla mnie jesteś WIELKI , żegnaj BRACIE ........
25 maja 2010, 08:55 / wtorek
Do zobaczenia na biało-zielonym szlaku na drugim lepszym świecie:((((((((((

odnośnik
25 maja 2010, 09:22 / wtorek
Do zobaczenia po drugiej stronie w Bialo-zielonej Valhalli!Odejdziemy wszyscy,szkoda tylko że nie którzy o wiele za szybko... Przymorze [*]
25 maja 2010, 09:26 / wtorek
Jazda jazda jazda ! Haku z gniazda!

HAKU [*]
25 maja 2010, 09:44 / wtorek
Szok, dramat, pustka.... mało jest takich ludzi, Lechistów z krwii i kości, którzy potrafili połączyć ze sobą wszystko i być z Lechią zawsze niezależnie od sytuacji, tak naładowanych pozytywną energią... Do zobaczenia w Valhalli bracie!
25 maja 2010, 09:48 / wtorek
Moge tylko opowiedziec historie z jednego z wyjazdow z zeszlego sezonu. W pociagu jechalismy w sasiednich przedzialach i zaczelo sie od dowcipow itd. potem wyszla jego wiedza na tematy spoleczne. I wysylalem smsy do Gdanska zeby mi wymyslili egzotyczne panstwa i ich stolice oraz liczbe ludnosci. Gdy dostalem smsa zwrotnego zaczalem przepytywac Haka z tych panstw. Wymienil wszytskie stolice wraz z liczbami ludnosci. Mial bzika na tym punkcie.

Tak go zapamietam!!!
25 maja 2010, 09:54 / wtorek
Dokładnie jak prawisz, z reguły ludzie myśleli że Haku wymyśla te dane, bo sypał z nimi jak z rękawa, szczegóły nawet dotyczące plemion czy rdzennej ludności egzotycznych krajów. Nie raz został sprawdzony;) i się zawsze okazywało że tak było!!! To było niesamowite, bez kitu.
Pustka...
25 maja 2010, 09:59 / wtorek
Podejrzewam, że wiele osób tego nie wie, ale Haku ukończył studia doktoranckie
i uzyskał tytuł doktora. Chyba nie jest wielu takich kibiców, będących z drużyną na dobre i na złe, jeżdżących na wyjazdy i udzielających się w różnych aspektach kibicowskich, a do tego posiadających taki stopień naukowy. Ja osobiście chyba więcej takich nie znam..
25 maja 2010, 10:09 / wtorek
Przemek po prostu był jednostką wyjątkową nawet w skali ogólnopolskiej jeżeli chodzi o środowisko kibicowskie.
Dodam jeszcze tylko, że jego znajomi, powiedzmy bardziej polityczno-naukowi również mieli o nim megazajebiste zdanie, bardzo cenili jego przemyślenia, wykłady czy publikacje, znając Haka tylko jako kibica trudno było ogarnąć tą jego drugą naukową stronę, a tak było naprawdę!!!
25 maja 2010, 10:18 / wtorek
Podejrzewam, że wiele osób tego nie wie, ale Haku ukończył studia doktoranckie
i uzyskał tytuł doktora. Chyba nie jest wielu takich kibiców, będących z drużyną na dobre i na złe, jeżdżących na wyjazdy i udzielających się w różnych aspektach kibicowskich, a do tego posiadających taki stopień naukowy. Ja osobiście chyba więcej takich nie znam..

Miałem przyjemność siedzieć z nim w jednym przedziale podczas wyjazdu do Gliwic w II lidze. Zaskoczył mnie tym że jest w trakcie pisania pracy doktoranckiej. Równie mocno zszokowała mnie ta informacja. Kondolencje dla rodziny i przyjaciół.
25 maja 2010, 11:09 / wtorek
To szok!!! Znów Bóg zabrał kolejnego Lechistę!!!

Haku, do zobaczenia po drugiej stronie!!!

Czy ktoś posiada wiedzę, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb?
25 maja 2010, 11:31 / wtorek
jak będzie cokolwiek wiadomo , napewno w tym temacie umieścimy informacje
25 maja 2010, 11:32 / wtorek
Do zobaczenia w Valhalli! ;(
25 maja 2010, 14:07 / wtorek
kurwa mac jestem w SZOKU ;( aż mi sie łezka w oku zakreciła .... znałem chłopa ponad 15 lat :( dajcie jakies info na temat pogrzebu na 1000% bede by go pożegnac
25 maja 2010, 14:40 / wtorek
To był porządny człowiek. Lechista z krwi i kości! Niech odpoczywa w pokoju!

Skleciłem krótkie wspomnienie o Przemku

odnośnik

RiP

ps. Książka Przemka wyjdzie. Postaramy się, żeby znalazły się w niej krótkie wspomnienia o nim. Kto chce coś napisać niech się ze mną skontaktuje
25 maja 2010, 14:55 / wtorek
25 maja 2010, 15:18 / wtorek
Wygląda na to że o Przemku, jakby nie to proszę usunąć mój wpis!

odnośnik

1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029