Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej RPA 2010

strona 1/7

9 czerwca 2010, 23:10 / środa
Tak dla oderwania od tematów dotyczących Lechii, transferów, nowego stadionu czy wyborów.
Jako że nasza drużyna narodowa jest tam gdzie jest co dobitnie jeszcze udowodnili nam wczoraj Hiszpanie, proponuje zająć się w wolnych chwilach prawdziwą piłką. Pewnie macie jakieś swoje typy, ulubione drużyny.
Komu kibicujecie ???

ja zacznę: od kąd Polacy przestali grywać na turniejach to jest od 1988 roku kibicuje Holandii.

Zapraszam do pisania.
9 czerwca 2010, 23:30 / środa
Ciekaw jestem jak będą wyglądały te mistrzostwa. Będę oglądać mecze Holandii Argentyny Hiszpanii i Anglii. Będę też kibicować Serbom w meczu z Niemcami :D oby ich pojechali.
Mam nadzieje że chociaż na meczach drużyn europejskich nie będzie miejscowych murzynów grających na trąbkach :( To mnie strasznie denerwuje :(:(
10 czerwca 2010, 02:55 / czwartek
Niemcy
10 czerwca 2010, 07:24 / czwartek
No wypada kibicowac "naszym" czyli Slowakom i Slowencom. Poza tym, to raczej poza kibicowaniem, bede zadowolony jak mistrzem zostanie Hiszpania, a przynajmniej jakis kraj z Europy.
10 czerwca 2010, 07:40 / czwartek
Australii
10 czerwca 2010, 09:16 / czwartek
ja nie kibicuję Słowacji, bo gra ten jak mu tam Mucha....
10 czerwca 2010, 10:30 / czwartek
Najważniejsze, żeby czarnuchy nie napierdalały na tych wkurwiających trąbkach. Bambusom pozwala się na to gówno co po 140 decybeli napierdala, tłumacząc elementem ich kultury stadionowej, a nam zabrania jakby nie patrzeć naszej elementu kultury stadionowej czyli rac. Ale zabronić czarnemu to rasizm przecież.
A wygrać może Hiszpania, Argentyna, byle nie żadne bambusy.
10 czerwca 2010, 10:47 / czwartek
A jak by tak w finale znalazły się Korea vs Korea :) hehe Wszyscy w piłkę grają i na końcu Niemcy wygrywają ...
10 czerwca 2010, 15:25 / czwartek
Właśnie.. nie śledziłem drabinki. Jest szansa że spotkają się przed finałem ?Myślę że taki mecz byłby hitem na tych mistrzostwach.
10 czerwca 2010, 15:31 / czwartek
raczej nie ma szans żeby korea płn. i płd. wyszły z grupy ;]
10 czerwca 2010, 15:40 / czwartek
No tak patrząc na ich przeciwników to szanse marne. Chociaż Korea Płd na 7 występów na mistrzostwach tylko raz nie wyszła z grupy.
10 czerwca 2010, 15:48 / czwartek
choć korea płd. ma oprócz Argentyny która jest pewniakiem, Nigerię i Grecję to mogą wyjść z grupy. ale Korea płn. Portugalię, WKS i Brazylię to będzie sukces jak strzelą bramę na tych mistrzostwach.
Chciałbym żeby była powtórka z przed czterech lat żeby w półfinale znalazły się tylko Europejskie kluby :D.
10 czerwca 2010, 17:32 / czwartek
Come on England !!! Vamos Argentina !!!
Kibicuję wszystkim , którzy będą grali z Niemcami i Francją . Niemców po prostu nie lubię , a Francuzi muszą zapłacic za oszustwo z Irlandią :) Będzie piłkarska uczta .
10 czerwca 2010, 19:19 / czwartek
Niemcy!!!!
10 czerwca 2010, 19:24 / czwartek
Niemcy!!!!
10 czerwca 2010, 19:28 / czwartek
Hiszpania.
10 czerwca 2010, 19:29 / czwartek
Dennis Aogo – niemiecki piłkarz pochodzenia nigeryjskiego

Jérôme Boateng – niemiecki piłkarz.Jego matka jest Niemką, zaś ojciec Ghańczykiem.

Serdar Taşçı piłkarz niemiecki pochodzenia tureckiego

Sami Khedira ( piłkarz niemiecki pochodzenia tunezyjskiego

Mesut Özil – niemiecki piłkarz pochodzenia tureckiego

Piotr Trochowski (ur. 22 marca 1984 w Tczewie) – niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia

cacau-Brazylijczyk

Mario Gómez García (ur. 10 lipca 1985 w Riedlingen, Niemcy) piłkarz grający na pozycji napastnika. Jego matka jest Niemką, zaś ojciec pochodzi z Hiszpanii

Miroslav Klose (ur. 9 czerwca 1978 w Sławięcicach jako Mirosław Marian Kloze) – piłkarz niemiecki polskiego pochodzenia

Lukas Podolski (ur. 4 czerwca 1985 w Gliwicach jako Łukasz Podolski) – piłkarz niemiecki pochodzenia polskiego,

Sami Niemcy jak sie patrzy :)
10 czerwca 2010, 19:30 / czwartek
Oby nie Niemcy wole Hiszpanie :)
10 czerwca 2010, 20:57 / czwartek
mam nadzieje że Niemcy dostaną od Serbów, właśnie dla tego ich nie lubię jako drużyny bo to jest zbieranina różnych narodowości w tym niestety z Polski. Tak samo Francja wydaje się że Europejski klub a prawie sami murzyni grają. Oby też nie pograli na tych mistrzostwach. Może będzie powtórka z przed 8 lat i nie wyjdą z grupy :D
10 czerwca 2010, 21:12 / czwartek
hyyyy, a mnie ciekawi jak czarny lud wybrnie z roli gospodarza organizatora masowej imprezy na którą zwrócone sa oczy całego świata,
coś mi się wydaje że . . . . będzie po afro-afrykańsku, wprost buszmeńsku
i nie mam tu na myśli tych rogów w które dmą jak nienormalni bez opamiętania, bynajmniej,
w sumie . . . . skoro FIFA tak chciała to niech ma,
chcącemu nie dzieje się krzywda, jak ktoś tam się wybiera to jesli jest dorosłym człowiekiem musi zdawać sprawę gdzie się wybiera,
niby,
ale czy w tak wielkiej masie która odwiedzi południową afrykę wszyscy będą na tyle dorośli i odpowiedzialni ?
sądzę że nie uważam i spodziewam się codziennych niusów na tą okoliczność
zobaczymy,
już się podobno jackieś mazgaje z portugalskiej telewizji mazały że ktoś ich noca w hotelu odwiedził bez zapowiedzi : ) że jakieś klamki do głowy przystawione ze snu ich wybudziły,
ktoś widział tą strefę kibic w buszu ? ? ? rada czarnego: zaprzaszamy ale nie odłączajcie się od zorganizowanych grup : ))))))))
kilka dni wczesniej tambylcy tratowali się w bramie stadionowej,
będzie się działo, chyba ; )
10 czerwca 2010, 21:33 / czwartek
jak niedawno wyczytałem w Śląskim "Fanie"- może wiele osób przejrzy teraz na oczy i zmieni zdanie na temat obywateli czarnego lądu:))

Już wiem, że będa mie irytowac trąbki. A kibicował będę, jak zawsze, Anglikom.
10 czerwca 2010, 21:42 / czwartek
trąbki to pikuś . . . . . istnieje realne niebezpieczeństwo że transmisję obrazu będzie maił zamiar ubogacić głębią swych analiz Darek la gazetta dello sport Szpakowski
10 czerwca 2010, 22:03 / czwartek
Szpakowskiego vel Żabie Oczko uwielbiam. Mecze bez jego udziału to nie to samo. W poprzedniach latach można było wyłączyć dżwięk w TV i włączyć dźwięk z Jedynki w Polskim Radiu. Wiele razy tak robiłem, zabawa przednia.
10 czerwca 2010, 22:39 / czwartek
to jest rzecz absolutnie mnie zdumiwająca, nigdy nie pojmę tego fenomenu,
taaak, to jest kurwa Fenomen przez wielkie F,
jak można komentowaniu piłki nożnej poświęcić całe swoje dorosłe zycie a mimo to być takim gamoniem, skończonym idiotą,
futbolowy koziołek matołek, kwadransowy (futbolowy w sensie komentatora rzecz jasna)
kiedyś smieszyły mnie jego majaczenia, później zaczęło to juz irytowac i dokuczać,

z równym powodzeniem mógłby zarzucić swe zawodowe "doświadczenie" i od jutra zacząć komentowanie squosza, krykieta, polo, F1 albo carlingu,
być może ze stratą dla wymienionych dyscyplin,
ale bez żadnej straty dla piłki nożnej
10 czerwca 2010, 23:33 / czwartek
Wybrzeże Kości Słoniowej ! ! ! świetna drużyna.... na poprzednim mundialu grali super piłe ... troche nie poukładani z tyłu ... ale może tym razem
Bramkarze: Boubacar Barry (Lokeren), Ibrahim Kone (Boulogne), Badra Ali Sangare (Charleroi), Aristide Benoit Zogbo (Shorta).

Obrońcy: Souleymane Bamba (Hibernian), Benjamin Angoua Brou (Honved), Guy Demel (Hamburg), Emmanuel Eboue (Arsenal), Steve Gohouri (Borussia Moenchengladbach), Igor Lolo (Monaco), Abdoulaye Meite (West Bromwich Albion), Kolo Toure (Arsenal).

Pomocnicy: Kanga Akale (Recreativo Huelva), Kafoumba Coulibaly, Emerse Fae (obaj Nice), Jean-Jacques Gosso Gosso (Monaco), Emmanuel Kouamatien Kone (Cluj), Gervais Yao Kouassi (Le Mans), Christian Koffi Ndri (Sevilla), Siaka Tiene (Valenciennes), Cheik Ismael Tiote (Twente), Yaya Toure (Barcelona), Didier Zokora (Tottenham Hotspur).

Napastnicy: Sekou Cisse (Roda JC), Aruna Dindane (Lens), Didier Drogba, Salomon Kalou (obaj Chelsea), Abdelkader Keita (Lyon), Arouna Kone (Sevilla), Bakary Kone (Marseille), Boubacar Sanogo (Hoffenheim)

jakby nie patrzeć mają kim pograc!
to mój faworyt, dobra ekipa, graja u siebie, mają odpowiednie doświadczenie, do tego dojdą najwyższe myślę cechy wolicjonalne
10 czerwca 2010, 23:51 / czwartek
Urugwaj - czarny koń wg mnie
11 czerwca 2010, 15:59 / piątek
super-hiper-mega duo, komentatorski dream-team szpaku-lubański,
11 czerwca 2010, 16:34 / piątek
szlag mnie trafi zaraz od tych trabek,mam nadzieje ze juz nigdy nikomu nie przyjdzie do lba by ms organizowaly zwierzeta z 3 swiata...
panowie jest gdzies relacja dzwiekowa w radiu bez szpaka i trabek?
11 czerwca 2010, 16:43 / piątek
niby mecz futbolowy, przyjdzie taki jeden z drugim, i jak zacznie dmuchac w ta trąbę to skończy za dwie godziny, no pojebani

mecz, za wiele się nie dzieje, emocji tyle o ile więc:

Lubański: mecze inauguracyjne mistrzostw, nie są to jakieś wielkie widowiska, więcej jest w nich takiego PRZEMYŚLENIA, asekuracji bo nikt nie chce przegrać ,

Szpakowski (o jakimś murzynie): nooo wielki talent, się zapowiada, tu teraz będzie chyba miał szanse żeby to udowodnic, będzie miał uważam NIE TYLKO SWOJE 5 MINUT ALE PRZYNAJMNIEJ KILKADZIESIĄT MINUT gry na mudialu,

i tak to sobie dwa tłumokowate pierdziele pierdzielą trzy po trzy para piętnascie,
to doprawdy nie chodzi o słowne lapsusy które zdarzają sie wszystkim komentatorom,
ale o jałowość, żadność ich komentarza, czytania gry i przekazywania tego w eter,

jedyne na co ich stac to że ktoś komuś mógł podać ale go nie zauważył : ) a i to nie zawsze celnie
w pizdu, chmura zdjęła mi sygnał i kurwa dobrze, idę do baru bo się tego ani ogladac ani słuchac nie chce
gospodarze ciency jak skórka od banana
11 czerwca 2010, 17:14 / piątek
verde - wracaj, zaczęła się druga połówka...
Komentarz DNO. Najgorsze, że w tym temacie nic się nie zmieni.
A muchy bzyczą ... ci to mają pojemne płuca.
11 czerwca 2010, 19:15 / piątek
Ale mexyk! jak oni kurwa trąbią! bUUUUUUUUUUUUU
Zaraz trąbi Urugwaj - Francja
wuwubafana !!!
11 czerwca 2010, 19:21 / piątek
Co kraj, to obyczaj.
Moja żona jest zadowolona, że MŚ 2010 odbywaja sie w RPA.
Mówi: - Mecz leci, a tu cicho i spokojnie. Żyć, nie umierać!

PS. J.bać ciemnoniebieskich i ich j.bane trąbki!
12 czerwca 2010, 17:02 / sobota
Zajebisty bramkarz Nigerii. I zajebista reklama rexony z sadzia. Ta reklama jak dla mnie to na ta chwile najlepsza atrakcja mundialu ;))
12 czerwca 2010, 17:12 / sobota
Brazylia, Hiszpania, Portugalia albo Holandia
12 czerwca 2010, 18:33 / sobota
12 czerwca 2010, 19:16 / sobota
verde
10 czerwca 2010, 21:12 / czwartek
hyyyy, a mnie ciekawi jak czarny lud wybrnie z roli gospodarza organizatora masowej imprezy na którą zwrócone sa oczy całego świata,
coś mi się wydaje że . . . . będzie po afro-afrykańsku, wprost buszmeńsku ...

odnośnik

o tak;-) kilku zarobionych już jest, czekamy na kolejnych:)
13 czerwca 2010, 10:24 / niedziela
To będzie pierwszy Mundial,którego nie obejrzę w TV, a przecież jest taka możliwość.
No, przecież tego brzęczenia nie da się kurwa słuchać:((((. Pomyslałem sobie ,że wczorajszy mecz Anglia-USA,może będzie bez tech jebanych trąbek,bo wiadomo obie ekipy mają normalnych kibiców.Ni chuja,te jebany kolory dalej dmuchały w te trąby.
Normalni kibice tak sobie radzą odnośnik ale nie nie do końca. Może gdyby tak ktoś, dorwał pare kolorów z tymi trąbami i zajebał by im te trąbki w tylne jelito,to by się może oduczyli trąbić .
Jeżeli Blatter, tak ochoczo sie zgodził na durne trąby, to może i u nas na Euro 2012 by była zgoda na race , i inne efekty kibicowskie ??odnośnik
13 czerwca 2010, 10:57 / niedziela
Kibicuję jak zwykle: Argentynie i Anglii (dokładnie w tej kolejności).

Jednak myślę ,że tym razem wygra - Brazylia
13 czerwca 2010, 11:22 / niedziela
nie ma to jak nazwać ludność zamieszkującą Meksyk Meksykańczykami (patrz Dudek) albo twierdzić, że na środku obrony Argentyny gra niejaki "Budrisso"
13 czerwca 2010, 11:45 / niedziela
Z tymi trąbkami to bez kitu nie idzie meczy oglądać;)
13 czerwca 2010, 12:36 / niedziela
kurde Maradona wygląda jak jakiś mafiozo południowoamreykański, beke mam z niego jak go pokazują w tv podczas meczu :D
13 czerwca 2010, 14:47 / niedziela
też miałem nadzieję, że Angole wypełnią z Amerykanami prawie cały stadion i, wreszcie, bedzie bez trabek..........
13 czerwca 2010, 17:59 / niedziela
poszło mnóstwo skarg od kibiców co byli na meczach, dziennikarzy i widzów przed telewizorami na te trąbki i prawdopodobnie zostanie nałożony zakaz na wnoszenie tego gówna na stadion. Także może w końcu będzie można wczuć się w atmosfere na stadionie bo póki co nie da się tego oglądać w takiej atmosferze trybun...
13 czerwca 2010, 18:06 / niedziela
dzicz
13 czerwca 2010, 18:33 / niedziela
Holandia
13 czerwca 2010, 19:32 / niedziela
Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, że z dotychczas rozegranych meczów, skleił by max 90 minut, godnych nazwy " Mecz o Mistzostwo Świata w piłce nożnej"?
13 czerwca 2010, 19:56 / niedziela
W dalszej fazie będzie dużo ciekawych meczy
13 czerwca 2010, 20:19 / niedziela
Ja tam będę kibicował Holandii i Hiszpanii. Co Europa to Europa:) A małpy z trąbami niech spadają na baobab!!!
13 czerwca 2010, 20:23 / niedziela
trampi, raczej większość ludzi takie wrażenie odnosi.

Jestem za to ciekawy jutrzejszego meczu Dania - Holandia, który może być przełamaniem w atrakcyjności tego turnieju. No i we wtorek WKS - Portugalia, ale i tak najciekawszy mecz z tych wszystkich grupowych sądzę będzie dopiero 25 czerwca - Portugalia - Brazylia.
13 czerwca 2010, 22:34 / niedziela
hehe no to Australia dostała 4 w plecy od drużyny jak to dobrze nazwali w studiu reszty Świata. Chociaż dobre jest to że w tej zbieraninie różnych narodowości Polacy odegrali główną rolę.
 
1 2 3 4 5 6 7
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021