Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej RPA 2010

strona 2/7

13 czerwca 2010, 22:41 / niedziela
Szkoda Australii;/
13 czerwca 2010, 22:45 / niedziela
"Chociaż dobre jest to że w tej zbieraninie różnych narodowości Polacy odegrali główną rolę."

I co my z tego mamy?
13 czerwca 2010, 22:53 / niedziela
Drużyna Niemiec pokazala w końcu to czego do tej pory brakowało na tych mistrzostwach. Styl w jakim to zwycięstwo osiągnęła. Poprzednie mecze były bardzo asekuranckie i drużyny niemrawo zabierały się za atakowanie. Niemcy pokazali świetne rozegrania akcji, wyjścia na pozycje, które przekładały się na liczbe sytuacji strzeleckich, które skutecznie wykorzystywali. Szkoda, że Australia nie dała rady zmusić dojczów do większego wysiłku. Licze na to, że Niemcy wygrają te grupe i w grupie C Anglia zajmie drugie miejsce, co sprawi, że w 1/8 obejrzymy mecz Niemców z Angllią.
14 czerwca 2010, 00:03 / poniedziałek
Najlepiej powiedział trener Algierii: "My już mamy Mistrza i vice Mistrza Świata, tyle tylko, że w koszulkach Francji" ;-))

Jakie to reprezentacje narodowe, skoro w prawie każdej gra zlepek różnych ciot, co zapomniały gdzie się urodziły???
14 czerwca 2010, 08:07 / poniedziałek
Ja bym proponował się nie śmiać z kradzieży na tych MŚ, bo za 2 lata ME u nas i wtedy będzie wstyd(chodzi mi o kradzieże itp). A to właśnie u nas się kurwa kradnie wszystko co się da. Już widzę tych turystów zwiedzających Letniewo .... i inne nasze "złote tereny"... A co do trąbek- ja pierdole...tego sie kurwa nie da słuchać, poza tym jak w tym buczeniu można widzieć coś fajnego?!

a mistrzem będzie Holandia :)
14 czerwca 2010, 10:09 / poniedziałek
Bez przesady nawet u nas nie ma tyle złodziei co w RPA:) Tu na pewno są MŚ. Zastanawiałem się ile turystów zabiją więc kradzieże to pikuś:)
14 czerwca 2010, 10:24 / poniedziałek
karol - nie oczywistego ograniczałbym zapóźnienia cywilizacyjnego li tylko do samych kradzieży,
nie chcę krakac ale będzie sukces jak tylko na nich owe zapóźnienie się podczas tego turnieju objawi,
kwestie logistyczne, transportowe, bezpieczeństwa
w tak wielkiej masie ludzi którzy odwiedzą afrykę po raz pierwszy na pewno znajdzie się trochę takich którzy sami się będą prosić o kłopot, oby na kradzieżach się skończyło
( pół biedy jak komuś gwizdną parę tysi papiera, ale jak kogoś budzi w w łóżku w czterogwiazdkowym hotelu budzi przystawiony do skroni obrzyn to to chyba nie jest dokładnie to samo co kradzieże które istotnie były zawsze i wszedzie)

te trąby u dzikich, istny chorzowski kocioł czarownic sprzed kilkudziesięciu lat : ))))
to nie wina dzikiego że jest jaki jest,
organizatorem jest FIFA, ciekawe czy wybrną jeszcze z tego kłopotu,
czy tez położą na karb lokalnej specyfiki któr należy uszanować,
stawiam 50/50, czyli . . . nie wiem : )
14 czerwca 2010, 15:09 / poniedziałek
Proponuje wylaczac glos w czasie mecza. Nie slychac trabek a i przy okazji komentarza nie ma ;d
14 czerwca 2010, 15:32 / poniedziałek
popierodlone te skwarki co buczą przez 90 minut , czy ich samych to nie wkurwia? im to sprawia przyjemność? jebane zwierzęta
14 czerwca 2010, 16:09 / poniedziałek
Słowacja, Słowenia, Serbia. Ponadto Urugwaj (brak ciemnych lic) i Hiszpania oraz Włochy (tez dość biało).
A co do trybun - niezłe komentarze:
odnośnik
14 czerwca 2010, 22:31 / poniedziałek
14 czerwca 2010, 23:40 / poniedziałek
Jak ktoś wniesie na LG taką trąbę to dostanie w trąbę....to jest jakaś paranoja nie można normalnie oglądać meczy tak czekałem na te święto teraz muszę oglądać bez dźwięku...kto odda kasę za sprzęt .....FIFA !!!!!!!! wystarczy zakaz wnoszenia może jakiś meill do organizatorów ......sam już nie wiem co z tymi debilami zrobić ręce opadają uszy więdną TRAGEDIA!!!!!!!
15 czerwca 2010, 06:10 / wtorek
1947 dodaj jeszcze Argentynę. ;]

Jebać trąbki, jebać
15 czerwca 2010, 08:33 / wtorek
gdyby ktoś wniósł takie gówno na T29 to z miejsca został by wysłany do obozu koncentracyjnego; to jest jakaś paranoja
15 czerwca 2010, 09:22 / wtorek
Jesteśmy mistrzami w dopingu, teraz czas na mistrzostwo w typowaniu mundialu. W pojedynku klubów prowadzi Legia przed Lechem. Pokażmy ilu nas jest i niech Lechia znów wygra odnośnik
15 czerwca 2010, 12:55 / wtorek
Niemcy są w tej chwili pierwszym kandydatem na półfinał. Z drabinki wynika że po drodze mogą spotkać Anglię i Argentynę a te zespoły jakoś niezachwyciły w pierwszym meczu. Angli mi szkoda bo zmarnował ich Włoski trener. Zresztą jak grają Włosi było widać wczoraj. Notmalnie nosiło mnie jak widziałem w każdej akcji cwaniactwo i chamstwo. Szkoda że nie przegrali. Myślę że w następnych meczach sędziowie im nie popuszczą. Moja Holandia jeszcze się nie rozkręciła ;-)
Ciekaw jestem co pokaże dziś Brazylia.
15 czerwca 2010, 13:30 / wtorek
Zgadza się, Buziek, jeszcze Argentyna.
Co do wpisu kolegi Picnicka - po pierwszym meczu już nie raz i nie dwa ogłaszano kogoś mistrzem. Świata, czy tez Europy. Na razie Niemcy w praktyce zapewnili sobie awans do 1/8, ale później trzeba jeszcze wygrać cztery mecze. A z tym różnie bywa, jak prześledzisz historię tego typu imprez.
Żal Ci Anglików? To najgorsza nacja na świecie. No, najgorsza z białych ludzi. Ich historia to umiejętne wykorzystywanie jednych przeciw drugim w celu osiągnięcia własnych celów. A na koniec się skurwili wpuszczając różnego rodzaju popaprańców i zamiast Anglii jest multi - kulti z wojnami murzyńskimi w Birmingham, oskarżaniem o rasizm w przypadku zbyt długiego wpatrywania się czarnym w oczy... Choc oczywiście bliżej mi do Anglii niż do Kamerunu czy Ghany.
15 czerwca 2010, 13:36 / wtorek
Ty piszesz tu o historii a mi chodzi raczej o styl gry, który mi się zawsze podobał. A Włoch to wszystko chyba zmarnował. To jest właśnie problem niektórych. Zamiast na piłce skupiacie się na swoich niechęciach do nacji. Chociaż za Niemcami i Rosjanami jakoś nigdy nie przepadałem ;-)
Masz rację po pierwszym meczu jeszcze za wcześnie, ale w porównaniu z innymi którzy grali, nie stety wypadli najlepiej :( I ten moralniak gdy strzelają ex Polacy.
15 czerwca 2010, 14:31 / wtorek
Na Legii też lubią vuvuzele!
odnośnik
15 czerwca 2010, 17:34 / wtorek
Nie kurwa, nie ogladam. Te jebane trabki to niech sobie w dupe wsadza.
15 czerwca 2010, 19:24 / wtorek
Oni je chyba mają w dupie,bo jak czasami pokazują trybuny,to mało który kibic trzyma toto w mordzie.Komentatorzy mi się podobają.Pan Jońca czy jak mu tam w meczu Japonia-Kamerun"człowiek od czarnej roboty" , "czarne fatum Japończyków"-te dwa określenia udało mi się w tym pierdolonym buczeniu wyłapac
15 czerwca 2010, 19:46 / wtorek
mucha huj mucha huj mucha huj
15 czerwca 2010, 20:10 / wtorek
Jak Korea wygra, to każdy z zawodników otrzyma nowy rower i talon na 2 kilogramy cukru! Korea!
15 czerwca 2010, 20:14 / wtorek
jak już jesteśmy przy Koreii odnośnik
15 czerwca 2010, 22:45 / wtorek
Ta korea by nas pocisnęła jak chciała...
16 czerwca 2010, 11:12 / środa
No, bo im chce się biegać. Może jakby postraszyć tak ligowych grajków jak Kim straszy Koreańczyków to też zaczeli by się starać, a nie stroić fochy.
16 czerwca 2010, 11:56 / środa
Po co orliki jak wystarczy obozy postawić :)
16 czerwca 2010, 12:01 / środa
Bardzo mi się spodobał wczoraj jeden z kolorów w drużynie WKS. grał chyba z nr 10 i z wyglądu przypominał mi PREDATORA. Jak będą kręcić kolejną częśc to pewnie załapie się do filmu.Ma dużą szanse!!!
16 czerwca 2010, 16:39 / środa
LATO, nie jest już prawiczkiem !!!
W wypowiedzi telewizyjnej prezes powiedział "Jak komuś trąbienie przeszkadza, niech idzie do teatru". Jak dla mnie to ewidentny dowód, że jakieś ciemnoniebieskie dziewcze, oddało się bez opamietania, za darmowy bilet.
No to w przyszłym sezonie, serpentyny, flary, stroboskopy,race dozwolone na naszych stadionach!!! A, jak komuś przeszkadzają, niech idzie do teatru!!!
16 czerwca 2010, 17:57 / środa
Zegarki pojechały byki :) Dobry mecz;)
16 czerwca 2010, 21:25 / środa
Powiem tak: N i e m c y ! i długo długo nic ... pozdrawiam kibiców tej reprezentacji ... ;-)
16 czerwca 2010, 22:49 / środa
Niemcy nie będą grali w finale ;) Nie ma takiej opcji...
16 czerwca 2010, 23:31 / środa
ciężko im będzie grać w finale jak tylko sześciu ich tam przyjechało...
17 czerwca 2010, 09:15 / czwartek
Ciężko czy nie, boję się, że mogą zagrać w finale, nie kibicuję im a najgorsze jest to, że grają naprawdę dobrą piłkę ;-)
17 czerwca 2010, 09:59 / czwartek
Zobaczymy co oni pokaza,jak przyjdzie im gonic wynik.
Jeszcze zadna druzyna nie wygrala duzego turnieju po tak efektownym starcie.
Z 23 osobowej kadry tylko 11 to miejscowi tubylcy!
17 czerwca 2010, 11:03 / czwartek
Czy lubicie Niemców czy nie to wasza sprawa. Ja lubię dobrą piłkę a oni są do tej pory jedynymi, którzy w tym turnieju ją pokazali. Graja widowiskowo i skutecznie. Natomiast guzik nas powinno obchodzić kto w ich drużynie gra. Nas przede wszystkim bo w ich reprezentanci przynajmniej wszyscy mieszkają na tyle długo w Niemczech, że nie mają problemu ze skręceniem jednego poprawnego zdania w "rodzimym" języku, a nie jak nasi "Polacy" pokroju bambusa Olisadebe którego jedyna polskością było to, że wsadzał swojego brudnego murzyńskiego kut...sa w białą polską kobietę czy tej drugiej małpy Rogera który ciągał za sobą tłumacza. Trochę pokory i szacunku panowie. Podniecacie się jakąś Anglią czy Holandią której to rodowici mieszkańcy stawiają nas Polaków w hierarchii niżej niż bydło długowłose. Za naprawdę widowiskową grę życzę Niemcom zdobycia tytułu i wyje ...ne mam w to, że za chwile będziecie wylewać na mnie swe żale.

fiat iustitia
17 czerwca 2010, 14:26 / czwartek
100% poparcia dla wpisu szydercy

Niestety większość jest zbyt "ślepa" żeby to zrozumieć.
17 czerwca 2010, 15:38 / czwartek
Z tak grającą Argentyną to Niemcy mogą jedynie pomarzyć :)
17 czerwca 2010, 20:01 / czwartek
Argentyna faktycznie dobra :) Znalazłem ciekawe skróty z poprzednich meczy :)
odnośnik
17 czerwca 2010, 20:52 / czwartek
LUDZIE !!! Włączajcie telewizory, mamy pierwszy mecz. Przed chwilą meksykańscy kibice dali czadu !!!DOPING na mundialu!!!
17 czerwca 2010, 20:56 / czwartek
już dzisiaj Argentyna też dawała pokaz dopingu :) wraz ze wzrostem poziomu meczy doping zaczyna wypierać te trąbki :)
17 czerwca 2010, 21:06 / czwartek
10 min temu śpiewali na melodie "3-miasto jest nasze, 3-miasto do Lechii należy...' :)
17 czerwca 2010, 21:10 / czwartek
yep, 18 minutę powinno się zapisac w kronikach tego mudialu,
takich czasów doczekaliśmy : )
Meksykańce ładnie pociągnęli to swoje aj jaja jaj (na melodię Teraz Jest Wojna . . .a raczej Teraz Jest Wojna poszła na melodię tego aj jaja jaj tylko chuj wie jak to się nazywa, mógłby mi ktoś pomóc podnaleźć orginał tej nuty )
normalnie przebili dzikich z ich trąbieniem,
co prawda jedna jaskółka wiosny nie czyni ale . . . . na bezrybiu i rak ryba
17 czerwca 2010, 21:13 / czwartek
tylko na jaką melodię orginalną idzie Trójmiasto Jest Nasze ? ? i nie pisac mi że Teraz Jest Wojna,
skróćcie me męki i podpowiedzcie, bo nigdzie nie mogę wyszukać orginału tej nuty
17 czerwca 2010, 22:11 / czwartek
Argentyna przez kilka minut też dziś dała radę zagłuszyć trębaczy z murzynowa...

Viva Albicelestes !!!
17 czerwca 2010, 22:16 / czwartek
Brawo dla Meksykanów, za to że wreszcie zdołali zagłuszyć choć na chwile małpie instrumenty.
17 czerwca 2010, 22:36 / czwartek
Szyderca jak piszesz o szacunku i pokorze to odnosi się do wszystkich, a nie tylko do tych co dobrze rozumieją po Niemiecku, wybacz, ale się z Tobą nie zgodzę... Nie podobał mi się pomysł Oli i Rogera w Polsce ale to nie znaczy, że ich nie szanuję, po za tym pretensje nie do nich a do PZPN, sorry za off top.

Najbardziej cieszy mnie, że Francja może odpaść, nawet jeśli będzie ugadany remis Urugwaju z Meksykiem to mam to w dupie, FIFA jest tak skorumpowana, że w tej sytuacji taki remis to pikuś, przepraszam Pan pikuś ;).
17 czerwca 2010, 23:02 / czwartek
Francję szczęśliwie dosięgnęła sprawiedliwość za oszustwo w barażach. Francja nie ma już szans na wyjście z grupy. Ma, aż 5 bramek na minusie do Urugwaju z którym zremisowała i musiałaby wygrać z RPA minimum 4-0i liczyć na minimum 3-0 dla Meksyku w meczu z Urugwajem, żeby dostać się przez małą tabele do 1/8. O ile się nie machnąłem w wyliczeniach :)
17 czerwca 2010, 23:03 / czwartek
Siemasz Verde

A very special for you:

odnośnik

albo tu

odnośnik
17 czerwca 2010, 23:05 / czwartek
Wracajac do wczorajszego meczu RPA w oczy rzucila sie sytuacja przy stanie 0:2 kiedy tambylcy zaczeli opuszczac stadion przed koncem.... przypomina Wam takie zachowanie cos ?? :))

Zakladam ze tak..

W 3 meczu spodziewalbym sie niezlej rozpierduchy ze strony tej swoloczy treboczy mysle ,ze nie wytrzymaja cisnienia i te wczesne wychodzenie to byl dopiero maly zalazek co moze sie wydarzyc potem:) ogolnie czyta sie duzo o zle zabezpieczonej imprezie i wnoszeniu na stadion roznych rzeczy, a bramki i wykrywacze metalu sa po prostu sa i to wszystko , nie sa w pelni uzywane i mam nadzieje ze sie nie myle ze dojdzie do malej jatki na stadio (to co tygryski lubia najbardziej :))) po takich MS 2010 nasze Ojro 2012 bedzie postrzegane jako te najlepszeeeeee >)

Ps . soras za literowki ale klawiatura mi odmawia posluszenstwa , to chyba tez wina wuwuzeli...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.525