Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej RPA 2010

strona 3/7

18 czerwca 2010, 00:31 / piątek
Cielito Lindo - jak mogłem tego nie wiedzieć ; )
jak moje wyszukiwarki mogły nie wiedzieć,
aranżacja z drugiego linku malina
jestem Twoim dłużnikiem, dzięki wielkie
ufffff, jestem uratowany, teraz już zasnę spokojnie
pzdr
18 czerwca 2010, 05:11 / piątek
Spalony Żywcem: wychodzili ostentacyjnie i to był wstyd dla całego RPA. Wuwuzele największą porażką tych mistrzostw. W ogóle Afryka słabo u siebie pogrywa...
18 czerwca 2010, 08:37 / piątek
Czepiacie sie wuwuzeli a okazuje się że mogą być pożyteczne, nie tylko podczas kibicowania;)

odnośnik

Aejaejao!!!
18 czerwca 2010, 10:33 / piątek
Szyderca i FCLG - pozdrawiam kibiców reprezentacji NIEMIEC! :-) 100% poparcia!
18 czerwca 2010, 11:21 / piątek
Mnie cieszy wczorajsza przegrana Francuzów. Jest duża szansa że nie wyjdą z grupy :) Dziś jest okazja zobaczyć czy Niemcy są cały czas na fali. No i może w końcu Anglia coś pokaże. A już jutro mój faworyt.
18 czerwca 2010, 16:19 / piątek
no i Niemcy pokazali piękną grę:) tak grających gazarbajterów najlepiej lubię!
18 czerwca 2010, 16:27 / piątek
Niemcy:Serbia 0:1.
Powiem tak: W dniu dzisiejszym u Niemców jaskrawo widoczne: brak koncentracji i motywacji po "australijskiej glorii". Tym niemniej ta śmieszna przegrana to tylko jednorazowa wpadka drużyny niemieckiej...Paradoksalnie tylko ich umocni! ;-). Znawcy piłki nożnej tj. sympatycy futbolu niemieckiego wiedzą o co chodzi...;-). Jest też jeszcze jeden plus: Na 100% Niemcy najgorszy mecz na afrykańskiej imprezie mają już za sobą...A taki mecz lepiej mieć na obecnym etapie tj. w zabawie grupowej niż w fazie pucharowej, gdzie Niemcy z pewnością spotkają nieco bardziej wymagających przeciwników.
Ps. 1 Poldi - taka gra nie przystoi! Wejdź już teraz na swój normalny poziom gry i będzie dobrze! ;-)...
Ps. 2 To, co wyczyniała ta stronnicza hiszpańska wywłoka z gwizdkiem (abstrahując od słabej i pechowej gry Niemców) wołało om pomstę do niebios ... Czyżby chłopina odreagowywał frustrację po kompromitacji Hiszpanów ze Szwajcarią? ;-))) No cóż ... na pohybel frustratowi! ;-) - byki wypasać!

Do boju Niemcy! ;-)
18 czerwca 2010, 16:42 / piątek
Niemcy mieli tyle sytuacji strzeleckich, że sędzia mógłby nie wiadomo co robić, gdyby Niemcy je wykorzystali to byłby wynik 2 razy taki jak z Australią. Tyle, że Serbia zagrała ambitnie, a Niemcy zlekceważyli rywala.

A Słowenia już 2-0 z Americanosami :)
18 czerwca 2010, 17:14 / piątek
Brawo Czetnicy !
19 czerwca 2010, 12:26 / sobota
Piłkarski klub 2. Bundesligi Arminia Bielefeld zabronił kibicom wnoszenia głośnej trąbki na teren stadionu. Włodarze klubu uczynili to z powodu dużej popularności wuwuzeli i w obawie przed powracającymi z MŚ niemieckimi kibicami, którzy po pobycie w RPA wprawili się używaniu nieznośnych trąbek.
19 czerwca 2010, 17:09 / sobota
Żeby bardziej wczuc się w klimat MŚ, czytajac temat... :)

odnośnik
20 czerwca 2010, 14:01 / niedziela
Bravo Paragwaj , a mucha chuj
z panią to bym pokibicował odnośnik
20 czerwca 2010, 16:55 / niedziela
mucha huj mucha huj mucha huj
20 czerwca 2010, 18:03 / niedziela
"Wywalic ten temat z forum.Co to ma wspolnego z Lechia!!!!!!"

szalom
20 czerwca 2010, 21:04 / niedziela
Lechia ze śledziami gra na TVP1 ;)
20 czerwca 2010, 21:21 / niedziela
TVP2 :)
w TVP1 graja w chuja z sondażami :D
20 czerwca 2010, 23:08 / niedziela
protokolant - ten temat ma więcej wspólnego z Lechią niż temat o rozbitym samolocie. W końcu Lechia też gra w Piłkę nożna ? A to że są wpisy z d... to już inna sprawa.
a wracając do tematu:
Włosi - jak zwykle fuksem przejdą dalej, chociaż mocno będe kibicował Słowakom.
Brazylia - jak na razie spokojnie do przodu mam nadzieję, że w ostatnim meczu grupowym pojadą Portugailę (to ta niechęć do C. Ronaldo).
A mój faworyt z kraju cofeshopów jak na razie do przodu :)
Anglia - żal patrzeć.
21 czerwca 2010, 09:54 / poniedziałek
Fajne te mistrzostwa są.

Człowiek przed telewizorem, czuje się jakby siedział na łące pełnej much latających na krowimi plackami. Brakuje tylko charakterystycznego muczenia i zimnego mleka zamiast piwa.

Inna rzecz, to same wyniki. Niby te murzyny miały robić różnicę, niby mieli być tacy najlepsi, a jak dobrze pójdzie (Niemcy- Ghana 1 i Portugalia- Korea płn 1, Portugalia- Brazylia X), żadna z czarnych drużyn nie wyjdzie nawet z grupy. ;-)
21 czerwca 2010, 14:04 / poniedziałek
Tak sobie myślę całkiem poważnie, czy istniała by jakaś szansa na ściągnięcie któregoś z grajków Korei Północnej? Coś tam kumają w końcu o co w piłce chodzi, niby reżim w kraju, ale w końcu niektórzy po za granicami pykają... W takich derbach wytłumaczyło by się kolesiowi, że śledziownia jest tak "be" jak Korea Południowa i sukces gwarantowany :D
21 czerwca 2010, 14:27 / poniedziałek
Włączam wczoraj TV i widzę, że WKS gra. Tramsmisja na żywo, latem to szok? Koszulki biało-zielone, więc zgadza się, grają bracia. WKS, WKS, WKS każdy kibic wie, co to jest. Tylko nie wiedziałem, że w Śląsku tylu murzynów gra, praktycznie żadnego białego, prócz trenera? A do tego jeszcze mnie zdziwiło to, że grali przeciwko jakiejś druzynie, która miała koszuli podobne do reprezentacji Brazylii.
21 czerwca 2010, 15:35 / poniedziałek
to byli śledzie:))
21 czerwca 2010, 17:49 / poniedziałek
22 czerwca 2010, 08:08 / wtorek
hahahahah :)
22 czerwca 2010, 18:55 / wtorek
Nareszcie się doczekałem !!! Żabojady za burtą ! Nieuczciwie awansowali i pakują walizeczki :) Teraz jeszcze ciarna ludzie z Ghana dokopac Niemcom i wszystko się ładnie układa ( po mojemu ). Come on England ! Vamos Argentina !
22 czerwca 2010, 18:59 / wtorek
Styl w jakim żabole odpadły i czego doświadczyły na Mundialu jest w pełni adekwatny do stylu w jakim awansowali! Bozia pokarała!!!
22 czerwca 2010, 19:45 / wtorek
22 czerwca 2010, 19:45 / wtorek
Styl w jakim "pseudożabojady" odpadły, pokazuje tylko do czego prowadzi robienie z Reprezentacji Narodowej, zgrai najemników. Te jebane murzyny grały tam dla kasy i tylko dla kasy i w dupie mają, że ich żenujące zachowanie w RPA przyniosło wstyd całej Francji. Jeszcze trochę, a podobny los spotka inną zbieraninę "pseudoszkopów".
22 czerwca 2010, 20:21 / wtorek
pseudoszkopy maja ordnung ;) fajnie, ze francuzikom tak poszlo, piekna sprawa i sprawiedliwosc. viva la mexico! ciekawe czy uda sie nastepcy poskladac ta kadre i ile gwiazdeczek poleci z niej na zawsze.
22 czerwca 2010, 20:43 / wtorek
odnośnik
zamiast takiego czegos slysze te piepszone wuwuzele, mam nadzieje ze beda zabronione na Lechii
22 czerwca 2010, 23:19 / wtorek
apropo to dziś było ich nawet słychać, momentami byli głośniejsi od AfroHiciora.
23 czerwca 2010, 09:32 / środa
ja mam pomysł, moze trabki przeniesiemy T29? Nasz doping jest kiepski i takie rytmiczne buczenie moze byc fajne:) Co wy na to? Trabki w bialo-zielonym kolorze!! Moze bedzie kilku ciemnych w naszej Lechii i dzieki temu poczuja sie jak w domu, dzwiek bedzie ich nosil ponad przecietnosc! Do bojuuuu!!!!
23 czerwca 2010, 10:10 / środa
Małysz, Ty jak cos napiszesz to szał normalnie:)))

Wszyscy na allegro po wuwuzele i robimy klimacik na T29!!!

odnośnik

Myśle że i Lechista pomyśli o kibicach i wypuści wuwuzele w barwach:D

Ten pomysł powinien sie znaleźć w "Uczmy się dopingować" jak nie być osobnym tematem tak na marginesie:D

Aejaejao!!!
23 czerwca 2010, 10:14 / środa
W zakopanym ryk trabek niesie naszych skoczkow po zloto...mysle, ze to dobry pomsyl aby uskrzydlic naszchy grajkow aby zajeli 5 miejsce w lidze!
Dla leniwych co nie chca dmac w trabe moza zalatwic trabki ze sprezonym powietrzem, wystarczy nacisnac!!!!
Kurde moze pomysl przejdzie!
23 czerwca 2010, 10:46 / środa
coś obawiam się, że jak ktoś spróbuje użyć gadżetu na Lechii to lincz gwarantowany:)
23 czerwca 2010, 18:42 / środa
"Teraz jeszcze ciarna ludzie z Ghana dokopac Niemcom i wszystko się ładnie układa"

jak bardzo trzeba mieć zryty beret by życzyć bambusom zwycięstwa nad drużyną europejską to wie tylko sam tworzący takie wpisy.
23 czerwca 2010, 18:51 / środa
Z tym nazywaniem Niemiaszków europejską drużyną to już nie przesadzaj.....:)
Aogo, Boateng, Ozil, Cacau, Gomez...
23 czerwca 2010, 19:08 / środa
zajebiście europejscy ci Niemcy, normalnie kolebka Europejskości.
23 czerwca 2010, 19:14 / środa
Chyba bardziej niż Ghana co? No chyba, że masz córkę która wyszła za rodowitego typa z Ghany wtedy ... przepraszam i pozdro dla zięcia.
23 czerwca 2010, 19:21 / środa
to jak graja na tych mistrzostwach Francuzi, Wlosi, Anglicy, ich klotnie z trenerami, gwiazdorzenie, pokazuje jak im juz popierdolilo sie baniach od pieniedzy, slawy, dup itp.
niestety takie czasy - inna hierarchia wartosci, coraz mniej patriotyzmu... liczy sie tylko kapusta
"to nieladnie - zerowa klasa, hajs na gorze, morale na dnie;
dosadniej? jestescie zwykla banda frajerow - dokladnie"
23 czerwca 2010, 20:08 / środa
szyderca nie wiem czy Cie zmartwie ale moja córka nie ma murzyna za męża.

Angole grają dalej, szkoda trochę Słowenii, amerykanie rzutem na taśmę strzelili ciapatym i grają dalej.
23 czerwca 2010, 20:17 / środa
kiedyś nikt nie doceniał bambusów stąd niespodzianki typu Senegal, Kamerun, Nigeria. Teraz wszyscy się na nich sprezają jak na silnego rywala i wszystko wróciło do normy, czyli pokazano im gdzie ich miejsce. Dysponujac czasami naprawdę silną poczką nie potrafią wyjść z grupy.

Inna sprawa to mamona. Nie ma tej motywacji co kiedyś. Jeden czarny z drugim chciał się kiedyś wypromować. Teraz grają w klasowych klubach co, jak widać wpłynęło na obniżenie motywacji.

Najważniejsze, że Anglicy grają dalej. Trąbek na ich meczach jakby mniej. Mam nadzieję, że w końcu zobaczę mecz z udziałem normalnej, w 100%, publiki
23 czerwca 2010, 20:29 / środa
Anglia - Serbia w 1/8 byłby zajebisty mecz, na co zresztą liczę.
23 czerwca 2010, 22:38 / środa
Niejeden co liczył się przeliczył. Szkoda Serbii. Za styl swojej gry Ghana zasłużyła na awans. Niestety Serbowie nie awansowali dzięki swojej głupocie. Nie było nawet takiej opcji by przegrać z ( prawie) o nic nie grającą Australią. Naprawdę szkoda. Niemcy mecz nie porywający ale suwerenny. Mógłbym napisać ,że z dużą dozą szczęścia ale to raczej nie szczęście tylko brak umiejętności w zakończeniach akcji murzynów. Znane jest to mi niestety z rodzimego podwórka, Lechia też dużo gra ale pod bramką kicha.
23 czerwca 2010, 22:41 / środa
Anglia - Reszta Świata w 1/8!!! :)) No to szykuje się szlagier :))
23 czerwca 2010, 22:51 / środa
A Anglia to co jak nie reszta świata? Potomkowie Robin Hooda?

Urugwaj łatwa drabinka - sprawdza się powoli mój typ czarnego konia.

Z Europy kibicuję Duńczykom.
24 czerwca 2010, 00:04 / czwartek
No nie wierzę ! Ghana zasłużyła na awans ! Szyderca , czy Ty wiesz co piszesz ?Ja im akurat kibicowałem chociaż mam Niemców w rodzinie ( murzyna żadnego ). Chciałem żeby Ghana utarła nosa tym pyszałkowatym szkopom co wcale nie było takie niemożliwe. Gdy bywałem za zachodnią granicą to kazali mi w sklepach mówic ciszej , żeby nie zjarzyli że jestem Polakiem . Za to w paru afrykańskich krajach (czyli bambusy ) byłem traktowany z szacunkiem , nawet starali się do mnie zwracac po Polsku. Twoją napinkę potraktuję zatem tak : To Ty masz zryty beret koleś. Come on England !!! Jazda z k......! Pier....... Niemcami !!!
24 czerwca 2010, 01:22 / czwartek
slg porównaj sobie jak bardzo Niemieccy są ci "niemcy", a jak bardzo Angielscy są ci Anglicy... jak dla mnie Anglie można spokojnie nazywać Anglią, bo o niemcach można jedynie mówić jako "drużyna niemiec" bądź "drużyna reszty świata"... poza tym za co tych "niemców" lubić i szanować? Oni grają tam tylko dlatego, bo w swoich rodzimych krajach to graliby o nic na takich turniejach, bądź ich przygoda skończyłaby się na kwalifikacjach!! To samo by ich czekało, gdyby wybrali drugi kraj, z którego pochodzi jeden z ich rodziców.

A samo takie naturalizowanie sobie rodaków to jedynie oznaka słabości takiego narodu, gdzie mając tak przyzwoitą lige na przyzwoitym poziomie nie mają 11 piłkarzy w 100% niemieckich, którzy reprezentowaliby poziom reprezentacji tylko muszą chwytać się naturalizacji piłkarzy innych państw!! Przykład Rogera w reprezentacji Polski to mało, żeby to wyjaśnić?? NIE DLA SZTUCZNYCH TWORÓW!!! Nawet jeśli tyczy się to innych reprezentacji! Reprezentacja powinna być dla ludzi związanych z danym krajem, dla których granie w tej reprezentacji byłoby powodem do dumy, a nie tak jak to jest w przypadku choćby takich państw jak Niemcy czy Francja, żeby w tych reprezentacjach niemców i francuzów to ze świeczką szukać, gdzie odpowiednio reprezentacje Niemiec tworzą zlepki innych krajów, a we Francji 3/4 to uchodźcy Algierscy... i to jest reprezentacja kraju? Czyjego w takim razie? Może reprezentacja Europy lub ziem północnej Afryki? I jak ich nie nazywać reprezentacją reszty świata?? W reprezentacji Anglii nie ma NIKOGO kto by się urodził poza Anglią. Wszyscy są narodowości angielskiej, a nie tylko obywatelami Anglii, a nie jak to jest w przypadku reprezentantów Niemiec!!

Klose - Gliwice, Polska
Podolski - Gliwice, Polska
Trochowski - Tczew, Polska
Cacau - Santo Andre, Brazylia
Marco Marin - Gradiška, Bośnia i Hercegowina

Poza nimi jeszcze jeszcze 5-6 półniemców, gdzie jednen z rodziców nie jest niemcem tylko turkiem, tunezyjczykiem, nigeryjczykiem czy pochodzi z Ghany jak np Boateng. Dzisiaj było całkiem ciekawie, bo dwaj bracia zagrali przeciwko sobie w 2 reprezentacjach...

Come on England! Auf Wiedersein Deutschland!!!
24 czerwca 2010, 05:10 / czwartek
Lecimy w hitem: RFN, RFN jebać jebać RFN

a tak na poważnie to widać jak bardzo wywalenie bardziej żywiołowej publiki wpływa deprymująco na grajków. Jeszcze 15 lat temu taki Rooney za takie słowa(nie wspomnę o żenującej postawie na boisku) do kibica nie miałby życia w kraju. Dziś przechodzi się nad tym do porządku dziennego

Po tym mundialu widać również że najlepiej grają reprezentacje narodowe(Korea, Argentyna, Meksyk, Urugwaj) nie zaś reprezentacje państwowe(Francja, Niemcy czy Anglia).
24 czerwca 2010, 09:32 / czwartek
"Ja im akurat kibicowałem chociaż mam Niemców w rodzinie. Gdy bywałem za zachodnią granicą to kazali mi w sklepach mówic ciszej , żeby nie zjarzyli że jestem Polakiem "

No to tylko pogratulować rodziny JOHN 3-16 i przede wszystkim własnej głupoty,że się tym chwalisz. Potwierdzasz w stu procentach moją teorię Twego zrytego beretu. Rozszerzyłeś ją tylko o pozostałych członków swej rodziny kmiotku. A tak a propos za tą zachodnią granicę to na "wystawki" jeździłeś czy na "sklepy" pajacu? Płyń polerować laski murzynom jeśli tak dobrze ci w Afryce zrobili.

A Ty simek czy jak się tam wabisz jeśli chcesz błysnąć językami obcymi, pokazać swoją błyskotliwość to poświęć z pięć sekund na sprawdzenie poprawności pisania swoich wypocin. Nie bardzo rozumiem co to jest to "wiedersein". "znowubyć" ? Chyba,że chodziło ci o "wiedersehen" ale szukanie teorii spiskowych w składzie ich reprezentacji przyćmiło ci widać twój ptasi umysł i na takie "szczegóły" nie zwracasz uwagi nieprawda?
24 czerwca 2010, 09:42 / czwartek
JOHN czy dobrze rozumiem ? bambusy ciebie szanują a rodzina wstydzi się ciebie w sklepie ?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.209