Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej RPA 2010

strona 5/7

26 czerwca 2010, 20:04 / sobota
Sorry za taki zarzut John. Wybacz. Dobra kończymy polemikę ale na jedno jeszcze mi pozwól ... stawiam 100 zeta na zwycięstwo niemieckopodobnych , wchodzisz ze swoimi fishandchips? :) Taki nasz prywatny zakład :)
26 czerwca 2010, 22:35 / sobota
tak czy siak jutro klasyczny hicior.
Liczę na Angoli chociaż będzie ciężko.

Dziś było blisko małej niespodzianki gdyby Korea przeszła Urugwaj. Grali ładnie po cichu liczyłem na taką właśnie niespodziankę.
Ghana jak na razie do przodu :O
26 czerwca 2010, 22:51 / sobota
Jesli sie nie myle to Argentyna jesli wygra z Meksykiem zagra w cwiercfinale ze zwyciezca meczu Anglia-Niemcy.To byłby rewanż za 1986 rok gdzie Maradona strzelił jedna bramke ręka (Najpierw twierdził,ze była to ręka boga,po latach stwierdził podobno,że był to jego rewanż za przegrana wojne z anglikami o falklandy),a jego druga bramka w tym meczu przez wielu jest okreslana jako najładniejsza w historii mistrzostw.(szkoda ze nie moge pamietac tego meczu)
Teraz znowu Maradona poprowadziłby Argentyne tym razem z ławki trenerskiej,to była by wojna,to byłby przedwczesny finał
26 czerwca 2010, 23:56 / sobota
Pierwszy cwiercfinał Ghana-Uruwaj,czyli szykuje sie nastepny zajebisty mecz :)Z jednej strony druzyna która ma szanse awansowac do półfinału jako pierwsza w historii druzyna z afryki która dochodzi do strefy medalowej mistrzostw,z drugiej strony trzykrotny mistrz swiata Urugwaj,dawna potęga swiatowa, ktora od kilkudziesieciu lat ponosiła same porażki.NIech wygra lepszy,czyli Urugwaj:)
27 czerwca 2010, 06:39 / niedziela
Anglia Niemcy to będzie nudny mecz niestety obym się mylił ale nie liczę na wielkie widowisko.
27 czerwca 2010, 07:46 / niedziela
@konfucjusz - tak gwoli ścisłości dwukrotny, a nie trzykrotny mistrz świata :)
27 czerwca 2010, 14:03 / niedziela
Anglia-Argentyna w 86 pamiętam dokładnie. Pierwsza bramka z ręki. Druga.......no właśnie, wszyscy sie zachwycają cudownym rajdem ale nikt nie wspomina o tym, że na owym mundialu za byle pierdnięcie, byle dotkniecie sędziowie karali kartkami (nierzadko od razu czerwonymi). To były chyba najczystsze mistrzosrzostwa jakie pamiętam. Kunszt Maradony to jedno a to że Angole stali jak kołki (w strachu przed czerwienią) drugie.

Potem spotykali się ponownie. Nie pamiętam gdzie to było tyle tych mudiali za mną:)) Prowokacja Beckhama i prawie cały mecz Anglików w 10. Ładna bramka nastolatka wówczas Owena. Argentyna wygrywa dopiero w karnych.
27 czerwca 2010, 17:26 / niedziela
John Come on England ! buhahahahaha. Pozdrawiam :P
27 czerwca 2010, 17:28 / niedziela
Takich sędziów jak ten powinni wysyłać do obozów koncentracyjnych razem z asystentami.
27 czerwca 2010, 17:38 / niedziela
Gol dla Angoli ewidentny - z drugiej strony historia zatoczyła koło... piłkarski Bóg oddał Niemcom to co Anglicy wzięli w 66 roku, z tą róźnicą że tamten mecz to był FINAŁ Mistrzostw Świata....

Mimo wszystko Niemcy grają zdecydowanie lepiej niż Anglicy dzisiaj i to widać. Długo czekałem na ten mecz i narazie to najlepszy mecz na tych mistrzostwach!
27 czerwca 2010, 17:46 / niedziela
Mecz rewelacyjny szczególnie w Iszej połowie. Angole trochę pechowo już nie mówiąc o tej bramce nie uznanej. Ataki Niemców zabójcze. Chciałbym zobaczyć jeszcze mecz Niemcy-Holandia ale to raczej nie możliwe. Oby więcej takich meczów jak ten.
27 czerwca 2010, 17:52 / niedziela
England go home! Czas na Argentyne. Tylko jeszcze muszą wygrać z Meksykiem co wbrew pozorom nie jest takie oczywiste.
27 czerwca 2010, 17:54 / niedziela
Hehehe wiecie Panowie jak teraz cicho na ulicach? :)
27 czerwca 2010, 18:09 / niedziela
trudno się mówi i kocha dalej:)) Stało się to czego się obawiałem- kiepski przyklejony do lini bramkowej bramkarz. Przy każdej bramce odważniejsze wyjście z pewnością zmiejszyłoby szansę utraty gola. Przy 3 mógł wręcz stać jak słup i obroniłby strzał.
27 czerwca 2010, 18:14 / niedziela
ale to jest JAMES !!!! slaby bramkarz. Jeden z najslabszych bramkarzy Mistrzostw. Pedal Mucha jest lepszy niz on. Na dodatek to dziadek 39letni.
27 czerwca 2010, 18:26 / niedziela
James jest flegmatyczny mam wrażenie że czasem ma problemy z koordynacją. Niestety od czasów kiedy Seaman chcoiaż tez mu się zdarzały babole angole nie mają bramkarza. Błąd śedziego jednak zaważył moim zdaniem odkryli się a Niemcy skarcili. Obrona tez ich fatalna

PS. Szkoda bo można było normalny doping usłyszeć na tym mundialu ze strony Anglii i ta ich trąbka hehe :P
27 czerwca 2010, 18:40 / niedziela
Vamos Deutschland!!!!!!! Piekny meczSzkoda ze teraz. Polacy wygrali 4 do 1.ME bedzie tak samo.Smuda nas poprowadzi do mistrzostwa.Szkoda kibicow Angielskich.Teraz Argentyna jest do pokonania!!!!!!!nwjRH!!!!!!
27 czerwca 2010, 19:15 / niedziela
i jeszcze ten David "porażka" Beckham na ławce. Dobry duch zespołu. Dobre sobie......ile on pucharów europy lub swiata z reprą wywalczył??? Symbol niespełnionych nadziei raczej. Jego obecność to chyba chwyt marketingowy.
27 czerwca 2010, 19:45 / niedziela
Niemcy zagrali piękną piłkę i zdeklasowali piegowatych brytyjskich pacjentów i internetowych krzykaczy hehe. a teraz..... ponapinajcie się hahahha
27 czerwca 2010, 19:57 / niedziela
Auf gehts Deutschland!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 czerwca 2010, 20:57 / niedziela
Kolejny ewidentny błąd sędziego
27 czerwca 2010, 21:01 / niedziela
Sami Khedira-21 lat,Thomas Mueller -20 lat stanowią o sile reprezentacji.Tylko pozazdrościć.
27 czerwca 2010, 23:52 / niedziela
"David porazka Beckham na lawce"... kurwa chcialbym zeby Polska miala takie porazki na lawce...idz sie pierdolnij w leb debilu.
28 czerwca 2010, 02:32 / poniedziałek
Można by powiedziec -zemsta po latach ! No i ten epizod z nieuznaną bramką , cóż za zbieg okoliczności. Angole mieli swoje 20 minut , reszta to paraliż. Zawiodłem się, szkoda. Trzeba uznac wyższośc , rzetelnośc no i klasę zespołu niemieckiego. Niestety nie mam żadnych argumentów na bezsilnośc Anglików. Na pocieszenie pozostaje cwiercfinał . Po tym co pokazali Argentyńczycy a zwłaszcza Tevez , zapowiada się zajebisty mecz ( prawie jak derby ze śledziami ;)) Szyderca ! Nie mam do Ciebie zalu ani nie zywię urazy. Po prostu tak jak napisałeś , nie znasz mnie a ja Ciebie . Trochę sobie nawrzucaliśmy ale od tego jeszcze nikt nie umarł. Chociaż? Może jakiś zawałowiec :) Pozdro Ave Lechia ! Vamos Argentina.
28 czerwca 2010, 02:43 / poniedziałek
Dla zzz
St.Etienne, Stade Geoffroy Guichard
Argentyna 2:2 Anglia (karne 4:3)
Bramki: Batistuta 5’-k., Zanetti 45’ – Shearer 9’-k., Owen 16’
karne: Berti 1:0, Shearer 1:1, Crespo 1:1, Ince 1:1, Veron 2:1, Merson 2:2, Gallardo 3:2, Owen 3:3, Ayala 4:3, Batty 4:3
Widzów: 30.600
Sędzia: Kim Milton Nielsen (Dania)
Chyba o to chodziło ? France 1998 , Beckham leżąc kopnął Diego Simeone . Pamietam :)
28 czerwca 2010, 09:20 / poniedziałek
Kurde, rąbane szwabki dobrze grają. Myślę, że są wstanie bez gumy puknąć tą całą Argentynę Diego Armando.
28 czerwca 2010, 18:21 / poniedziałek
Mimo wszystko szkoda Słowacji, grali bardzo ambitnie i przy odrobinie szczęścia mogli nawet wyeliminować Holendrów... Teraz czekam na pokaz pięknej gry wieczorem.
28 czerwca 2010, 19:15 / poniedziałek
"David porazka Beckham na lawce"... kurwa chcialbym zeby Polska miala takie porazki na lawce...idz sie pierdolnij w leb debilu"

Sam się pierdolnij. Anglia co finały była stawiana w gronie faworytów. Co finały ME lub MŚ to większe rozczarowanie. Beckham (grubo przereklamowany) co najwyżej może kojarzyć się z rozczarowaniem jako kapitan poszczególnych ekip, które rozczarowywały. Co on, kurwa, może przekazać kolegom??? Jaki szlak przecierał??? Poza, co najwyżej, fazą grupową ww. turniejów nic nie zdziałał. Może conajwyżej nauczyć ocierać łzy po kolejnej porażce. Tutaj trza typu zwycięzcy a nie nieudacznika. Bo takim się jawi twój bohater w świetle możliwości, oczekiwań i dokonań.

Wybitniejszą postacia był Keegan, ale jego paczka nie mogła awansować do MŚ (dopiero u schyłku jego kariery awansowali) Kolejny Robson. Że niby to było dawno temu??? A gdzie ostatnio grał Becks??? Kasa z reklam, playboy i tyle. Myślałem, że nie trzeba tego klarować, ale skoro sa takie matołki......

Porównywanie tutaj Polaków...........
28 czerwca 2010, 19:17 / poniedziałek
JOHN dzięki
29 czerwca 2010, 15:56 / wtorek
Portugalia - Hiszpania prawie jak derby Trójmiasta :)
29 czerwca 2010, 22:44 / wtorek
pierdoleni prowokatorzy za burtą:)))
29 czerwca 2010, 22:51 / wtorek
tak na mój gust jeden z fajniejszych meczy na tym Mundialu... Widzieliście flagę Malborka(wisiała z bramką Casillasa na łuku) :)
30 czerwca 2010, 15:56 / środa
17 występów na mistrzostwach świata:

3 x M I S T R Z O S T W O świata,
4 x wicemistrzostwo świata,
3 x brązowy medal MŚ,
3 x mistrzostwo Europy,
2 x wicemistrzostwo Europy

Jaka to reprezentacja? Wiadomo: NIEMCY ;-)
Takie są FAKTY.
SZLACHECTWO zobowiązuje.

Powiem krótko: Piłkarska DUMA EUROPY, która trwa!

W RPA w osiemnastym występie na MŚ w drodze (mam nadzieję ...) po czwarte złoto!

Pozdro z pięknej biało - zielonej Żabianki.
30 czerwca 2010, 16:25 / środa
A czemu nie piszesz, że NRD zdobyło 3 medale olimpijskie, wstydzisz się , czy to nie byli Niemcy?
30 czerwca 2010, 19:56 / środa
Z tego, co wiem kolego Mazi to reprezentacja NRD zdobyła cztery a nie trzy medale olimpijskie w piłce nożnej tj. złoto (1976), srebro (1980) i brąz (1972) p l u s brąz w 1964 roku. No chyba, że według Ciebie reprezentacja prowadzona w 1964 roku na igrzyskach olimpijskich w Tokio przez Węgra Károlya Soósa to według Ciebie nie było NRD ... :-)?...
30 czerwca 2010, 20:10 / środa
generalnie, ten murzyński zjazd trębaczy przestał mieć sens, odkąd odpadli All Whites :(

ps. "vamos dojczland" brzmi przekomicznie, podobnie jak "duma EUROPY" :))) ale i tak angole nie zasłużyli na to, by przejść dalej, najważniejsze: cieszy fakt, że Urusi mogą mieć szanse choćby na 3 miejsce
30 czerwca 2010, 23:59 / środa
- W naszym urzędzie możesz zmienić swoje imię, miejsce urodzenia i datę. Zapłacisz dwa razy więcej niż za paszport, ale w kilka godzin będziesz nową osobą. Przynajmniej w dokumentach - pisze nigeryjski dziennikarz.

odnośnik

Ciężko jest się przyzwyczaić do zimna. Szczególnie nam, Afrykańczykom - mówi napastnik Ghany Asamoah Gyan. W RPA zdarzają się mecze, które rozgrywane są w temperaturze zaledwie 3 stopni Celsjusza

odnośnik

Ku rozwadze decydentom z Traugutta :)
1 lipca 2010, 08:37 / czwartek
protokolant syj - to brzmi przekomicznie ! ;-)))
1 lipca 2010, 09:33 / czwartek
Dzięki za informacje ale sam widzisz, że trzeba Cię ciągnąc za uszy o dokładna informację, więc nie zapominaj nigdy o swoich braciach z NRD, np wtedy kiedy będziesz pisał o najlepszych niemieckich samochodach a zaponisz o Trabancie.
Bez napinki, bo od tego jest np forum dawnego Gdańska.
1 lipca 2010, 14:36 / czwartek
odnośnik :-))) to tak jako dodatek sportowy hehe, ten klaszcze, tamci się rozciągają...
2 lipca 2010, 13:44 / piątek
Czy Holandia ogra dziś Brazylię ? oj będzie ciężko ale trzymam kciuki.
W najgorszym przypadku skończy się tak że w półfinale będą cztery drużyny z Ameryki Płd. i żadnej europejskiej. A tak na marginesie to można powiedzieć, że mecze półfinałowe są teraz: Niemcy - Argentyna i Holandia - Brazylia, kto wygra te mecze powinien znaleźć się w finale.
2 lipca 2010, 15:43 / piątek
ad Picnick - dupa tam :) tzn. połowicznie, bo gdzie w Nimcy - Argentyna jest Hiszpania? :)

a Holandia, no cóż, da radę przejść mimo wszystko

szalom
2 lipca 2010, 18:02 / piątek
stało się
2 lipca 2010, 18:17 / piątek
hmmm wpis mi się nie dodał ? eee tam ważne że Holandia wygrała :)
3 lipca 2010, 00:02 / sobota
Jutro awans Niemców oraz Hiszpanów i mundial dla Europy :)
3 lipca 2010, 00:12 / sobota
bardziej chujowe od tych wuwuzeli czy jak to sie tam nazywa są mundialowe piłki,
no kurwa fruwają jak chcą, to wypacza wyniki spotkań,

a jeszcze bardziej wkurwiajacy od wuwuzeli i chujowych piłek razem wziętych
jest komentatorski drem team szpaku&lubanski,
dramat co za komentatorskie niedojeby, warci siebie bez dwóch zdań, absolutnie wybitne przygłupy
3 lipca 2010, 10:36 / sobota
Urugwaj godnie pomścił Brazylię, oby jeszcze Argentyna to samo uczyniła z Niemcami, że nie wspomnę o Paragwaju;-)
3 lipca 2010, 12:02 / sobota
verde ja bym dodał do tego zjebanych sędziów żenada co oni robią
3 lipca 2010, 17:43 / sobota
Simek
17 czerwca 2010, 15:38 / czwartek
Z tak grającą Argentyną to Niemcy mogą jedynie pomarzyć :)

Chciałem Ci już wtedy odpisać ale się powstrzymalem.. do dzisiaj... gdzie jest ta Argentyna? Gdzie ten konus Messi? Gdzie ten alkocholik na ławce trenerskiej??

Tak tak, wiem, to Argentyna dzisiaj słabo zagrała :-)

Nawet jeśli nie wygrają tytułu to dla mnie są najlepsza drużyną tego mundialu... z naciskiem na DRUŻYNĄ... to jak zespołowo grają Niemcy to tylko nagrać i puszczać młodym trenerom
3 lipca 2010, 17:49 / sobota
No to teraz rewanż z Hiszpanią i znowu 4 bramki dla Niemiec :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022