Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Boldi vel WhiteGreenBlądi miłego wypoczynku na urlopie!!

strona 1/1

21 czerwca 2010, 21:37 / poniedziałek
W związku , że idziesz Boldi na urlop życze Ci wspaniałej pogody na urlopie. Chodz w galeriach na łeb i tak nie pada? Zdjecie z Barcelońskiej galerii jakbys obierał kierunek Hiszpański odnośnik . A tu jeszcze wniosek o urlop jakbyś z racji wielu obowiązków zawodowych nie zdążył go dotychczas wypełnić odnośnik .
21 czerwca 2010, 21:57 / poniedziałek
Brawo tępaku.
A teraz poprosze bana dla Pana, choćby za zakłądanie durnego tematu i znajomość ortografii typu "Blądi".

Ps.
O dziwo widze, że jest na tym forum jakis wyscig o debila roku.
21 czerwca 2010, 22:04 / poniedziałek
i jeszcze jedno..

Jeśli musiałeś założyć taki temat, aby sie dowartościować czy coś, nie wiem może Cie poprostu nie stać na wakacje, może mamusia nie chce Ci dać pieniażka i spedzisz je przed komputerem napinajac sie na forum itp - moge Ci pomóc finansowo.

Czego sie nei robi dla drugiego LEchisty.
21 czerwca 2010, 22:35 / poniedziałek
kiedy midnight shopping?
21 czerwca 2010, 22:59 / poniedziałek
Z innego tematu:

-------------------------------------------------- ----------------------------------------------
WGB napisał:"Podalem ci argumenty o euro i o nowej partii z ludźmi rydzyka, radia Maryja - jakos przemilczałes."

Ty twierdzisz, że wprowadzenie Euro to jest dobry pomysł? Nie widzisz tego, że Polska jedynie dzięki temu, że ma odrębną walutę przeszła "kryzys" tylko z niewielkim zahamowaniem gospodarki. Nie widzisz tego, że państwa strefy euro składają się na Grecję, a obywatele państw strefy euro będą za to opodatkowani.

Napisz mi proszę WGB jakie są plusy wprowadzenia Euro - tylko swoimi słowami, a nie linkami z internetu, wkońcu masz 26 lat i nie jedną rozprawkę na polskim napisałeś.
-------------------------------------------------- ----------------------------------------------

Znalazłeś już odpowiedni link żeby mi odpisać ?
21 czerwca 2010, 23:06 / poniedziałek
dajcie mu dzisiaj spokój już, pewnie nocne zakupy w galerii ma, a na rano musi sie na lotnisku stawić wypatrywać naszych nowych zawodników...
22 czerwca 2010, 16:17 / wtorek
Boldi ty tępa kurwo z galerii! Ja może pieniędzy nie mam za wiele ale na urlop też pojadę. Nie muszę dawać dupy po galeriach , ani brać pieniędzy od mamy. a jak już bijesz do mojej mamy to czy tatusiowie Ci sponsorują urlop? Temat założyłem ponieważ nie mogę się doczekać aż znikniesz z tego forum choć na trochę. Jako Boldi powiedziałeś , że nie będziesz już się tu pocił i automatycznie zaczynasz pisać z nowego niku.
A co do błędów galerianko: nie pieniażka tylko pieniążka ; nie spedzisz tylko spędzisz ;nie napinajac tylko napinając, nie moge tylko mogę , nie poprosze tylko poproszę , nie widze tylko widzę , nie jakis tylko jakiś. Jak już mi dopierdalasz to się kurwa skup na chwile bo sam robisz z siebie debila roku. Szczerze mówiąc tego tytułu na pewno Ci nikt już nie odbierze...
23 czerwca 2010, 17:00 / środa
Ps.
O dziwo widze, że jest na tym forum jakis wyscig o debila roku.

-------------------------------------------------- ------------------------------------------

Muszę Ci Boldi przyznać, że jesteś na prowadzeniu i raczej nie ma kto Ci zagrozić przez najbliższe miesiące.. No chyba , że thomas13 powróci.
27 czerwca 2010, 08:46 / niedziela
Jakie to fszystko kórwa tórbo śmieszne jezt. Dobrali sie "anonimowi" gamonie...
1 lipca 2010, 23:29 / czwartek
Mam pytanie,czy Boldi zdąży wrócić z urlopu na pierwszy mecz Lechi 8 sierpnia?
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.479