Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

nowe stroje Lechii

strona 1/22

3 lipca 2010, 09:24 / sobota
Słabe te nowe stroje, nie sądzicie? pasiak jako jest the best :)
3 lipca 2010, 09:35 / sobota
pasiaki to gówno. chujowa zieleń adidasa nie mająca nic wspólnego z Lechią również.
3 lipca 2010, 09:39 / sobota
no niestety musimy sie ten rok przemeczyc, potem bedzie stworzona specjalna linia dla nas
3 lipca 2010, 09:48 / sobota
jednolita zieleń ( w dodatku zgniła" na koszulkach to gówno, kojarzące się z komunistyczną biedą albo Bełchatowem."Pasiaki" to klasa sama w sobie. Wygląd nowych strojów: 3=
3 lipca 2010, 10:18 / sobota
Nie wiadomo czy to są koszulki meczowe?
Jednak adidas to adidas i porównywać go do jako to trochę nieporozumienie.
Nawet jakbyśmy mieli grać w tych zielonych co są na zdjęciach to po dodaniu do trykotu sponsora na przód i znaczków ekstraklasy i sposnsora ekstraklasy tragedii w wyglądzie koszulek nie będzie.
3 lipca 2010, 10:27 / sobota
a tak wyglądają pasiaki adidasa dla Bayernu Munchen odnośnik
3 lipca 2010, 10:40 / sobota
Będziemy mieli prawie takie same stroje co Bełchatów. Oby w ślad poszły wyniki sportowe. Trzeba poczekać na nowe - ładniejsze - kszulki
3 lipca 2010, 10:50 / sobota
Beznadziejne są te koszulki.
3 lipca 2010, 11:13 / sobota
Koszulki jak koszulki. Co prawda zaginął gdzieś nasz zielony kolor, ale cóż...

Mnie zastanawia coś innego. Przygotowana konferencja, na koszulce jest logo klubu, a brakuje sponsorów.
Pytanie- czy konferencja została zorganizowana po łepkach, czy tych sponsorów w Lechii już nie ma??
3 lipca 2010, 11:23 / sobota
pasiaki-srasiaki, ale mimo to te stroje...no bida, bida z nędzą

a poczekać to trzeba będzie raczej na stoisko adiego na bursztynku, hehe... (światowo panie, światowo)

szalom
3 lipca 2010, 11:31 / sobota
Także uważam, ze stroje tragedia, według mnie najlepze do tej pory były pasiaki JAKO (te wcześniejsze, z paskami na rękawach także), stroje adidasa tragedia według mnie, mam nadzieję, że jdnak pomyślą trochę, się zastanowią i zrobią typow pasiaki biało-zielone!!

A póki co, zostaje mi IV ligwy pasiak, w którym bedę chodził na mecze... Ciekawi mnie jeszcze na jakiej zasadzie Lechia odstąpila od umowy z Jako i co ze sklepikiem zbudowanym przez Jako...
3 lipca 2010, 12:00 / sobota
sklep zostaje będzie można kupić w nim ubrania Jako i Adidasa
3 lipca 2010, 12:10 / sobota
słabe to mało powiedziane, oczywiście przede wszystkim chodzi o kolor, zieleń bełchatowska lub legijna. Mam nadzieję, że to tylko na chwile i powstanie coś specjalnie dla nas, ale generalnie to ze strojami adidasa szału nie ma (z wyjątkami), Osobiście jestem przeciwnikiem pasiaków, przynajmniej w wersji w jakich graliśmy do tej pory, zielono-biało-zielone to zestaw dla nas
3 lipca 2010, 12:24 / sobota
wielkie gowno te stroje
3 lipca 2010, 12:38 / sobota
straszne gowno
3 lipca 2010, 12:48 / sobota
ciesze sie, ze adidas "wprowadzil sie" do Lechii ale od takiej firmy powinno sie oczekiwac prezentacji pelnej linii stojow dedykowanych klubowi, a nie jakis zwyklych sklepowych koszulek nie w kolorze barw z doszytym logo Lechii!
...zenada, adidas czekamy na prawdziwe stroje!!!
3 lipca 2010, 13:04 / sobota
te stroje przygotowane są na szybko dlatego nie ma ciekawego kroju ani sponsorow. własną linie dostaniemy za rok:)
3 lipca 2010, 13:19 / sobota
Czyli tradycyjnie amatorka.W sumie chociaż dobrze że jako tako zielone a nie np. żółto niebieskie lub sraczkowato różowe.Czy przypadkiem zielony kolor Lechii nie jest oficjalnie zarejestrowany ? Co to za umowa podpisywana na szybkiego z wielką firmą odzieżową,która nie potrafi się odpowiednio do tego przygotować?Jak za rok bedą nowe stroje to trzeba było podpisać za rok a nie teraz i grać w jakiś koszulkach z lumpeksu.
3 lipca 2010, 13:21 / sobota
te stroje to klapa na całej linii
cięzko było wrzucić w tę zieleń jakiś biały pasek np?

odnośnik

projektant pewnie wziął grube siano za ten projekt...zapierdalał w pocie czoła ze 2 miesiące
3 lipca 2010, 13:22 / sobota
teskiGda- te stroje nie są przygotowane na szybko. To jest po prostu chłam taki, jaki akurat był pod ręką. Nie wciskaj też tutaj kitów, że teraz adidas będzie specjalnie dla Lechii przygotowywał kolekcję. Spójrz na drużyny które grają w adidasie, wszędzie praktycznie te same stroje, różniące się kolorami.

Ja osobiście nie spodziewałem się czegoś wielkiego po adidasie. Od lat jadą na masówkę i nie liczyłem że zmienią to specjalnie dla nas.
3 lipca 2010, 13:43 / sobota
Trzeba było podpisać umowe z Nike i koszulki by były zajebiste.
Oni kazdą kolekcje robią ładną.
Na mundialu, ci co grają w Nike prezentują się najlepiej (Brazylia, Portugalia)
3 lipca 2010, 13:45 / sobota
Adidas wydal kupe siana na Jabulani, na stroje nie starczylo :)
3 lipca 2010, 14:13 / sobota
Tomek3lg-myślę że nawet jakby to było Nike to też dali by nam ochłapy podobne do takich jakie mogłeś kupić kiedyś na stadionie w Warszawie.
W najnowszych modelach danych firm to biegają piłkarze Barcy,Interu,Chelsea,Realu czy chociażby nawet Zenita czy Spartaka a nie niestety Naszej Lechii.
3 lipca 2010, 14:47 / sobota
8318

Wydaje mi sie ze na linku ktory podales jest nowy model koszulki. Taka jak na mistrzostaw teraz maja.

My mamy chyba starszy model.

Logo adidasa jest po srodku w nowym modelu a u nas jest po prawej stronie.
3 lipca 2010, 15:08 / sobota
Jak Adidas będzie miał z nami taką umowę jak z Bayernem lub River to wtedy będziemy mogli po marudzić , obecnie nie schodził ten model więc ten dostaliśmy i tyle , Adidas w Polsce robi specjalną linię tylko dla Legii i teraz też będzie robił dla Wisełki . amen
3 lipca 2010, 15:37 / sobota
tak jak wspomniał ktoś wyżej, wcześniejsza wersja pasiaka z Jako była najlepsza...
przypominam , że mamy barwy BIAŁO-ZIELONE...zieleń też faktycznie nieco przybrudzona- te zwykłe kibicowskie koszulki, mają "żywą' zieleń; to co proponuje adidas to taka popelina...
z dnia na dzień podpisali tę umowę, że NIC KONKRETNEGO nie dało się przygotować ?
naprawde za dzieciaka sam robiłem ciekawe projekty...jest tyle możliwości graficznych, sposobób skomponowania barw, nawet z dwóch tylko kolorów, że można stwierdzić, że nie popisali się.
3 lipca 2010, 16:22 / sobota
Nie wiem czym wy sie tak podniecacie i marudzicie.
Z tego co mi wiadomo to chyba jeszcze nigdzie nie pokazali strojow meczowych w ktorych bedzie grala lechia od nowego sezonu. A tymi koszulkami w ktore ubrane byly dziewczyny na zdjeciach w arykule dotyczacym podpisania przez Lechie umowy z firma "Adidas" bym sie raczej nie sugerowal, bo nie wygladaly mi na koszulki w ktorych bedzie grala lechia, tylko na produkt reklamowy z okazji podpisania umowy (nawet nie czuje jak mi sie rymuje :~))
Tez polubilem pasiaki i chcialbym zeby w nich dalej grala nasza Lechijka.
Ale z drugiej strony - co tam wzor koszulki. Adidas to zdecydowanie bardziej uznana marka niz Jako i przypuszczam, ze warunki kontraktu tez sa duzo lepsze od poprzedniego. A co za tym idzie (mam taka cicha nadzieje) lechia powinna miec wiecej pieniedzy na wzmocnienia. I czuje w moczu, ze Kafar nas w tym okienku jeszcze zaskoczy jakims solidnym transferem bo inaczej bedzie "bryndza" jakiej jeszcze nie bylo.
pozdro z Zaspy
3 lipca 2010, 17:15 / sobota
klimur_lg ty chuju pierdolony Lechia zawsze z wielkiej litery!!!!!!! Kurwa, kutasie inne słowa potrafisz z shiftem napisać, a Lechia ani razu!!!!!!!!!!!! Wielki chuj ci w dupę, pedale jebany!!!!!!
3 lipca 2010, 17:32 / sobota
uuuu widzę, że internet robi swoje :) a Lechia z duzej litery !
3 lipca 2010, 18:48 / sobota
nie internet, bo w realu za obrażanie Lechii dostałby normalnie w mordę

modzi powinni banować takich kutasów. Zauważ, że są słowa, które pisze z wielkiej litery, a to znaczy, że ta kurwa nie ma szacunku do Lechii!!!!
3 lipca 2010, 18:56 / sobota
Łowco Skór, chłopie, piękna pogoda, idź się przewietrzyć.
3 lipca 2010, 19:20 / sobota
sama się przewietrz szorstka

a to specjalnie dla ciebie i klimura odnośnik
3 lipca 2010, 22:39 / sobota
Zmień ksywkę na łowca benów.
5 lipca 2010, 19:35 / poniedziałek
Nie wydaje mi się żeby to były koszulki meczowe,a nawet jeśli tak,to jak ktoś wcześniej napisał dojdą loga sponsorów i może nie będzie takiej biedy jak teraz :)
6 lipca 2010, 00:34 / wtorek
Niestety wszystko wskazuje na to, że są to koszulki meczowe ;)

W takich samych strojach gra amatorska ekipa, która ostatnio została rozbita przez Wisłę 8-0.

link do galerii z tego meczu jak ktoś nie widział:
odnośnik
6 lipca 2010, 18:20 / wtorek
odnośnik

jedna fotka ze sparingu w strojach adasia
tragicznie to wygląda. żeby jeszcze spodenki były białe...

mi by się podobało: biała koszulka z zielonmi wstawkami i zielone spodenki z białymi wstawkami.

na zdjęciu widać krawaiące kolano Dawidowskiego. chyba ostro walczył :)
6 lipca 2010, 19:30 / wtorek
Panowie i po co to pierdolenie jak fakty z deczka odstają od tego co tu wypisujecie??

odnośnik
6 lipca 2010, 19:45 / wtorek
Noi wszystko jasne. Nie bedzie tej zieleni na koszulkach. Dziekuje, dowidzenia.
6 lipca 2010, 22:48 / wtorek
za trojmiasto.pl

"Na ekstraklasę tym razem nie będzie popularnych "pasiaków". Podstawowym kolorem mają być białe koszulki, zielone spodenki i białe getry, a rezerwowe barwy to zielono-białe-białe. W obwodzie będą ponadto czarne koszulki. "

czas pokaże czy będzie ta zieleń czy nie.
7 lipca 2010, 08:14 / środa
Zieleń beznadzieja to fakt, ale na koszulkach będzie najczęściej na wyjazdach bo w Gdańsku koszulki białe a spodenki można jakoś przeboleć...
7 lipca 2010, 12:06 / środa
No i ładnie... białe koszulki i zielone spodenki. Da się przeżyc.

Ale ta jednolita czerń? WTF? To już ładniejsze miało JAKO - czarne koszulki i zielone spodenki. W JAKOwych jakoś sie prezentowali. Nie wyobrażam sobie Lechii w samej czerni.
7 lipca 2010, 12:41 / środa
Fajne koszulki mialo Wybrzeze Kosci Sloniowej na mundialu, szkoda ze nie mozna zrobic podobnych.
7 lipca 2010, 16:07 / środa
Jak narazie to moim zdaniem robia najwieksze wrazenie dresy treningowe. Wygladaja o wiele lepiej niz te JAKOwe ;)
12 lipca 2010, 21:47 / poniedziałek
Koszmarne stroje a dokładnie kolorystyka.
Czy kolor koszulek przypomina wam kolor jaki jest na naszych szalikach ????
Czy to na pewno jest zieleń ???
A gdzie pasiaki gdzie nasze piękne Biało- ZIELONE kolory !!!!!
12 lipca 2010, 21:59 / poniedziałek
pasiaki są na Celticu. Tu jest Lechia.

Fakt faktem ta zieleń to jest taka zieleń bardziej Bełchatowa niż nasza...
25 lipca 2010, 21:58 / niedziela
Nowe stroje wcale nie są tak zjebane kolorystycznie jak wyglądały na zdjęciach na modelkach podczas podpisywania umowy.Zieleń ma nie najgorszą odcień a po dodaniu loga sponsora powinny wyglądać dobrze.Na pewno lepiej niż ostatnie zjebane pasiaki od jako.
25 lipca 2010, 22:10 / niedziela
prócz tego, że wyglądamy w nich jak Legia to jest ok...
25 lipca 2010, 22:27 / niedziela
Ja nie rozumiem dlaczego nie mogli dac bialych spodenek, za drogie byly, czy jak? Moim zdaniem o wiele lepiej by to wygladalo. Choc i tak wole ten jasny odcien zieleni jaki mam na szaliku niz ten z obecnych koszulek.
26 lipca 2010, 14:34 / poniedziałek
Przecież na lige będą nowe, co wy tu sapiecie...Te są tylko przejściowe, bo te w których będzie grać Lechia jeszcze nie zostały nawet zaprezentowane. Ale fakt faktem w tych zielonych wyglądają jak legła. Ale to tylko stroje a wy się szarpiecie jakby to było niewiadomo co...
29 lipca 2010, 13:58 / czwartek
ile będą kosztowac te koszulki
 
1 2 3 ..... 22
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.470