Gdańsk: wtorek, 13 listopada 2018
FORUM
Podstrony:

nowe stroje Lechii

strona 10/21

30 marca 2014, 22:40 / niedziela
adidasa nie będzie. koniec kontraktu...adidas miał kontrakt z Lechią na czas przed i po Euro2012....
będzie ktos inny.... obawiam się, że będziemy zawiedzeni... bo w końcu Lechia to nie piłka ręczna:-)))) no i przyjdzie nam się znów jeden sezon co najmniej w katalogowej koszulce miatać...
swoja droga kto jest odpowiedzialny w Lechii za takie sprawy? Kim jest ta osoba....
Wiecie może?
30 marca 2014, 22:44 / niedziela
Znaczy, że Hummel czy jak oni tam się zwą?
30 marca 2014, 22:59 / niedziela
Jeśli miałby być hummel (oby nie) to mają takie pasiaki odnośnik
30 marca 2014, 23:08 / niedziela
wrócić do jako i będzie git
31 marca 2014, 00:12 / poniedziałek
Panowie,ale skad ta pewnosc ze bedzie zmiana sponsora? Byc moze umowa zostanie przedluzona...zobaczymy. Mysle ze jezeliby miala byc jakakolwiek zmiana to juz by zaczynali spore promocje na koszulki i generalnie caly asortyment "Lechia adidas" no ale to tylko moja opinia. Generalnie jezeliby juz do zmiany doszlo to chyba najbardziej wolalbym firme Nike. Jak doskonale wiemy, Tez bardzo popularna , sponsorujaca wiele klubow firma.
31 marca 2014, 00:37 / poniedziałek
No właśnie, skąd to przekonanie? Mają umowy z jakimiś Podbeskidziami, a z Lechii zrezygnują? Jeśli zmiana to tylko na Nike, reszta to niestety inna liga.
31 marca 2014, 00:49 / poniedziałek
Jezeli chodzi o Podbeskidzie to z tego co sie orientuje to nie maja umowy z adidasem. Sa i druzyny ktore kupuja sprzet pilkarski. Robi tak Warta Poznan (od Nike), Nieciecza (sprzet treningowy adidasa a meczowki Nike) i jest jeszcze na pewno kilka druzyn ktore tak robia tylko nie jestem w stanie wymienic :) Ale tez mi sie wydaje ze Zaglebie ma kupione stroje nike...ale tego pewny nie jestem.
31 marca 2014, 00:55 / poniedziałek
Biorąc pod uwagę opcje w ankiecie, którą przeprowadza klub i po przejrzeniu katalogów myślę, że w grę wchodzi Adidas i Nike... Ci drudzy mają dwa fajne modele:

odnośnik
odnośnik

Bardzo ładna zieleń swoją drogą.
31 marca 2014, 09:01 / poniedziałek
Koledzy, ale jakie pasiaki? Prawidłowe stroje Lechii to zielone koszulki, białe spodenki i zielone getry. Wszystko inne to aberracja.

Tu macie strój Lechii zrobiony po bożemu: odnośnik
31 marca 2014, 09:22 / poniedziałek
Nike jako Nike nie dostarcza i nie podpisuje umów z klubami w Polsce. Takie Zagłębie kupuje ich sprzęt w sklepie (chyba KrakSport) podobnie robią bezdomni, Górnik itp. tyle, że z Adidasem. Umowy kontraktowe z "adasiem" mają tylko Lechia, Wisła i Legia.
31 marca 2014, 11:04 / poniedziałek
Jako, że zapewne w ankiecie wygra opcja pasiak to tu dwa modele od umbro:

odnośnik

odnośnik
31 marca 2014, 16:14 / poniedziałek
a kto tam teraz w Lechii za takie kwestie odpowiada? Ma ktoś jakis namiar?
31 marca 2014, 16:54 / poniedziałek
I jeszcze pasiaki od Pumy.

odnośnik

odnośnik

odnośnik
31 marca 2014, 17:58 / poniedziałek
Jak dla mnie trzecia opcja pumy zajebista (coś nowego- kolory po połowie i w lidze jeszcze nikt tego wzoru nie stosuje)
31 marca 2014, 18:14 / poniedziałek
Fakt, ten ostatni wzór kozak, ciekawe jak się prezentuje na żywo... Bo zieleń Pumy jest taka sobie, na pewno baaaardzo daleko od naszej.
31 marca 2014, 20:03 / poniedziałek
a moze Under Armour? robią dobre ubrania dla sportowców
31 marca 2014, 20:35 / poniedziałek
a kipsta? z decathlonu?
31 marca 2014, 21:39 / poniedziałek
Hektopaskal popieram w 100%.
Zielono biało zieloni - to jest punkt wyjścia, pasiaki i inne pomysły powinny być jedynie wyjątkami od reguły
31 marca 2014, 21:42 / poniedziałek
Hektopaskal i mil

Jeśli upieracie się za klasykiem to myślę że temat powinien być poruszony na najbliższym spotkaniu zarządu z kibicami. W sumie to też jestem za klasyką.
pozdrawiam
1 kwietnia 2014, 11:03 / wtorek
jak ma być koszulka "piłkarzy ręcznych" to weżcie poprostu ten model tylko wymieńcie zielone pasy na równe oraz obszywkę kołnierzyka i rękawków z szarego na białe....oczywiście wszywka biało-zielona na szyi od wewnętrznej strony powinna zostać, napis Heimat zamienić na "...my tworzymy historię...", a na dole koszulki hologram zamienić na taki, na ktym będzie zamiast koniczynki (herb Gruether) nasza flaga. i już.....nawet odpowiednie miejsce jest na logo Lotosu - więc nie będzie trzeba naszywać

odnośnik
1 kwietnia 2014, 11:12 / wtorek
to samo wrzuciłem na początku strony ;)
1 kwietnia 2014, 11:15 / wtorek
a tak zgadza się....sorry. Ale przyznasz, że jeśli ta firma miałaby przejść, to ta opcja wydaje się być najkorzystniejsza dla Lechii? Barwy super...miejsce na Lotos jest, a i drobne smaczki (wszywka w kołnierzyk od środka, hologram dedykowany dla zespołu itp. wyglądają super i nadają koszulce nietuzinkowego smaku
1 kwietnia 2014, 11:21 / wtorek
Koszulka ładna, owszem :) Ale osobiście wolałbym, żeby sponsorem technicznym była firma bardziej piłkarska (o ile nie zostanie przedłużona umowa z adidasem). Chociaż jeśli umowa z takim hummel ma być korzystniejsza niż z inną firmą to czemu nie :)
1 kwietnia 2014, 11:23 / wtorek
Skoro już jesteśmy przy egzotyce... :)
odnośnik
1 kwietnia 2014, 11:28 / wtorek
skoro kappa to odnośnik przy pierwszej koszulce same zielone paski i będzie git :)
1 kwietnia 2014, 11:32 / wtorek
Albo powrót o kilka lat wstecz i firma errea :) odnośnik
1 kwietnia 2014, 11:36 / wtorek
świetnie, że sobie tutaj tak możemy porozmawiać.....cieszy mnie fakt, że nie tylko ja martwię się naszym wyglądem....a wiecie moze kto pociąga sznurki w Lechii w tj kwestii? Do kogo realnie uderzyć? żeby nasze rozmyślania nie pozostały jedynie pogadanka na forum...
1 kwietnia 2014, 12:04 / wtorek
bo jednak dla wielu jest to ważne
a sprawa wraca , jak bumerang ;)

odnośnik
2 kwietnia 2014, 22:55 / środa
Po pierwsze należałoby ustalić co to znaczy nasza zieleń. Biorąc próbkę koloru zielonego z herbu ze strony Lechia.pl, zgodnie ze współrzędnymi RGB to: R (26) G (182) B (102). Co w moim odczuciu bliżej jest zieleni bełchatowskiej i legijnej niż takiej jaką bym chciał widzieć na naszych koszulkach. Oczywiście każdy może mieć swoje preferencje ale wg mnie taka zieleń jest bez wyrazu.
2 kwietnia 2014, 23:46 / środa
Z jpga na stronie to sobie możesz probkować do jutra :)
Kolor powinien być opisany w manualu / księdze znaku, a jeśli tego nie ma, to zapewne jest we wniosku patentowym. Niestety patrząc na materiały, odzież i gadżety produkowane przez klub nikt sobie tym nie zaprząta głowy i wszystko ma inny odcień :/
2 kwietnia 2014, 23:50 / środa
Bo pewnie za każdym razem biorą jakiś kolor "katalogowy". Za własny zapewne trzeba by było dużo więcej zapłacić, dlatego ten zielony u nas zmienia się prawie co roku...
3 kwietnia 2014, 00:21 / czwartek
Oczywiście, próbkowanie ze strony nie jest miarodajne ale i tak daje jakiś pogląd na temat koloru. We wniosku do Urzędu Patentowego nie podaje się współrzędnych koloru jedynie się go określa ogólnie.
3 kwietnia 2014, 09:38 / czwartek
No nie wiem, kilka zaprojektowanych przeze mnie znaków jest zastrzeżonych i zawsze klient potrzebował do tego ode mnie szczegółowej rozpiski dla RGB, CMYK i Pantone. Oczywiście być może nie jest to obligatoryjne i wystarczy napisać "zielony" :)
3 kwietnia 2014, 16:56 / czwartek
Cin Drallig

Ta errera całkiem spoko. Do tego wyszłaby jeszcze fajna wyjazdówka. Np taka.

odnośnik
3 kwietnia 2014, 18:08 / czwartek
Też mi się podoba :)

sorrki za brak umiejętności graficznych :) odnośnik
4 kwietnia 2014, 00:39 / piątek
Cos nie zadzialalo z linkiem
4 kwietnia 2014, 09:10 / piątek
u mnie normalnie działa...
4 kwietnia 2014, 10:30 / piątek
Nie dziala ;0
4 kwietnia 2014, 12:31 / piątek
Nie wiem, u mnie działa :/ To w sumie nic ciekawego :) ale może teraz link będzie działał odnośnik
4 kwietnia 2014, 13:10 / piątek
niestety, dalej nie bangla.
4 kwietnia 2014, 16:23 / piątek
Domyślam się że chciałeś podlinkować to to odnośnik
5 kwietnia 2014, 12:21 / sobota
no prawie ;) tyle, że z sponsorem, herbem. Sorrki za brak umiejętności graficznych, wrzuciłem na inny hosting, może zatrybi... odnośnik
5 kwietnia 2014, 13:48 / sobota
Też nie trybi, wyskakuje "zakaz hotlikowania".

Wyślij tutaj odnośnik
5 kwietnia 2014, 18:30 / sobota
5 kwietnia 2014, 18:37 / sobota
Dzięki, teraz mam nadzieje, że działa
16 kwietnia 2014, 09:44 / środa
i sprawa ucichła....
żadnych newsów..jak długo trwa ten plebiscyt na wzór koszulki....jaka wygrała itd.

Co z adidasem? Przedłużają kontrakt, czy nie?
Ktoś coś wie?:-)

kiedy w końcu doczekamy się super dedykowanych koszulek dla Lechii, z których będziemy dumni i fajnie się je będzie nosić?
Ta nowa adidasa już trochę lepiej zrobiona niż sezon wcześniej, ale ta naszyta apla a Lotosem to masakra....ostatnio się Zurowi urwała i latał z wisząca szmata po boisku...to jakas paranoja....żeby nikt w klubie nie umiał dograć kwestii koszulek....

Pasiak Jako jak do tej pory chyba był najlepszy, choć szkoda, że nie miał takich dodatków jak hologram, czy nadruk na kołnierzu w środkowej części....tutaj wykorzystać by można było super sloga, który ma już swój wygląd - my tworzymy historię.....wykorzystany został na tramwaju....więc i na koszulce subtlnie wstawiony robił by duża różnicę..
16 kwietnia 2014, 10:40 / środa
Pisząc subiektywnie, to obecnie mamy TOP3 krojów koszulek w e-klasie. Wzór z kołnierzem i lampasem w tym sezonie naprawdę przypadł mi do gustu i to zarówno w kolorze białym jako dominującym jak i zielonym. Zmodyfikowany napis lotosu też wkomponował się nie najgorzej. Pasiaki w Polsce trochę tracą na wartości wizualnej z tego względu, że tył koszulki musi być jednolity.
16 kwietnia 2014, 13:58 / środa
no to widac jaka wybitna jednostka kierowala "marketingiem" Lechii, ktorego jak dla mnie w ogole NIE BYLO moze cos sie zmieni teraz

"W ramach zmian w strukturze organizacyjnej Klubu Janusz Melaniuk przechodzi z działu marketingu do działu sportowego.

Melaniuk pracuje w Lechii od 2012 r. W ramach nowych obowiązków – jako menedżer działu sportowego – będzie teraz ściśle współpracował z wiceprezesem Andrzejem Juskowiakiem, który kieruje sprawami sportowymi w Klubie. Janusz Melaniuk w przeszłości był również m.in. zawodnikiem Lechii Gdańsk."
16 kwietnia 2014, 17:32 / środa
Melaniuk to ten facet, który po awansie do wtedy II ligi, odpuścił grę w Lechii na rzecz studiów na politechnice. Nie wiem czy je ukończył, ale tu jest artykuł, zresztą z tej strony:
odnośnik

Faktycznie, marketing w Lechii moim zdaniem kuleję, a telewizja klubowa jest bardzo kiepska. Jeśli chodzi o porównanie naszej strony internetowej czy telewizji klubowej do np. Legii, to przepaść jest ogromna.
16 kwietnia 2014, 20:37 / środa
o co chodzi z tym jednolitym tyłem koszulek?
i czemu poważne firmy piłkarskie srają na to?
odnośnik
odnośnik
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.232