Gdańsk: poniedziałek, 19 listopada 2018
FORUM
Podstrony:

nowe stroje Lechii

strona 13/21

5 lipca 2014, 18:43 / sobota
Z tego co widzę, dziś też grają w strojach adidasa...

pz,
Okon
6 lipca 2014, 14:02 / niedziela
6 lipca 2014, 14:36 / niedziela
Pierwsza i druga opcja zajebiste bylyby :)
6 lipca 2014, 14:43 / niedziela
Pierwsza Opcja super ;) Jeszcze żeby cena była przystępna i byla przystępna i będzie cacy ;)
6 lipca 2014, 15:14 / niedziela
Maki wrzucil na fb zdjecie nowych dresow sallera... nie ma tragedii w sumie ;)
6 lipca 2014, 15:14 / niedziela
6 lipca 2014, 16:04 / niedziela
te dresy wyglądają jak spodnie ogrodnika
6 lipca 2014, 16:55 / niedziela
Dramat:(
6 lipca 2014, 17:09 / niedziela
Jestem zalamany tymi spodniami i polowka :(
6 lipca 2014, 17:18 / niedziela
Polówka jeszce ujdzie, ale spodnie to tragedia. Wyglądają jak kupione od Saszy na Stadionie Dziesięciolecia....
6 lipca 2014, 17:41 / niedziela
Sami esteci :) Co mają Armaniego zatrudnić albo nie daj Boże Lagerfelda tudzież innego Jacykowa żeby im zaprojektował coś trendy (czyli albo obcisłe albo z krokiem na wysokości kolan:) ? To są dresy bojowo/koszarowe a nie wyjściowo- paradne :) Są dobre bo brudu po trawie szybko nie widać.
6 lipca 2014, 17:49 / niedziela
Najważniejsze, że Adaś Mandziara zarobi na pośrednictwie:) Taki komplet nie przystoi zespołowi z czołówki ligi. Górnik Polkowice kiedyś miał Sallera i był lepszy. To jest gówno. Czekam na stroje meczowe.
6 lipca 2014, 18:13 / niedziela
Na rynku na Przymorzu mozna dostać lepsze tak prawdę mówiąc.
Może koszulki meczowe bedą lepsze.
6 lipca 2014, 18:26 / niedziela
to tak dla przypomnienia normalne dresy i buty
odnośnik
a w tym selerze to wstyd biegać
6 lipca 2014, 19:15 / niedziela
Przynajmniej jest jeden plus. Ceny są bardzo przystępne.

Polo
odnośnik

Dres
odnośnik

No i jak komuś buty się spodobały ;)
odnośnik
6 lipca 2014, 19:47 / niedziela
logo na butach troche wyglada jak ryby z zodiaku :D

Mam mieszane odczucia co do naszego nowego sponsora technicznego.
Z jednej strony jak koledzy wcześniej pisali ceny mogą być dostępne i to jest plus.
Z drugiej strony marka jest trochę archaiczna-mam nadzieję ze dla nas wymyslą jakąś specjalną linię.
A dobra gra piłkarzy i regularne okupowanie czoła tabeli ekstraklasy i dobre występy w pucharach moga pchnąć sallera do przodu w rywalizacji z uznanymi markami odzieżowymi.
Szkoda trochę adasia ale w sumie grała w nich prawie cała ekstraklasa i nie byliśmy jakoś specjalnie wyróżnieni przez tą firmę w której grali podbeskidzia ,ruchy,piasty jakieś śledzie zjebane i inne badziewia.
6 lipca 2014, 19:50 / niedziela
i co najważniejsze-ciekawe jaki będzie pierwszy komplet?
koszulka zielona,biała,pasiak czy jakiś lampas?
byle by bez bełchatowskiej zieleni
6 lipca 2014, 20:05 / niedziela
Ceny wcześniejszych strojów i sprzętu Lechii były nie do przyjęcia. Był y to za drogie rzeczy. Generalnie cała liga gra w adidassie , nike i jeszcze może jedna firma.Żaden z tych strojów nie pozostał mi w pamięci. Więc niech grają w selerze. Stroje nie grają.
6 lipca 2014, 20:53 / niedziela
zdaje się że Jaga ma coś innego jak dla mnie to lipa ten seler nędznie wyglądają ich produkty ale podobno nie rozmawia się o gustach
6 lipca 2014, 21:13 / niedziela
Dla wiecznie szukających dziury w całym i tych zakochanych w adidasie i nike.
Koszulka "idealna" w ktorej wyglądamy ................
odnośnik
6 lipca 2014, 21:24 / niedziela
Jaga ma Under Armour, marka u nas niezbyt znana, ale to półka Adidasa, Nike czy Pumy, jeśli nie lepiej.
6 lipca 2014, 21:56 / niedziela
Jaga ma super stroje tylko kijowe barwy i reklamy ..... Under Armour to dobra klasa
To nie Mandziara załatwił Sallera tylko Franz
Mże jest cel, aby Lechia pomogła się wybić temu Sallerowi
6 lipca 2014, 22:11 / niedziela
im gorszej firmy stroje tym mniejsze wymagania myślę że to jest degradacja nie awans pod względem firmy ubierającej grajków nikt mi nie powie że firma Under Armour lub seler jest równa adidasowi nike czy pumie !!!!!! lipa i tyle ale jakoś trzeba zatrzeć niesmak po wpadce z wyborem sponsora technicznego
6 lipca 2014, 22:30 / niedziela
Nie wiedziałem, ze tylu jest na forum stylistów z FashionTV. Wątek przypomina mi pogadanki psiapsiółek na shopingu w Galerii: A tym bedzie mi ładniej czy moze w tym?

Stroje mają być biało-zielone! Saller, Adidas czy JP Sports to jeden ch..

TYLKO LECHIA!
6 lipca 2014, 23:38 / niedziela
Kurwa mać, po koszulce która wygląda jak kamizelka odblaskowa z robót drogowych wy narzekacie na to że coś jest nieestetyczne?

Pomijam zupełnie aspekt finansowy, ale rozmowa o wyższości projektantów adidasa którzy serwują takie coś odnośnik nad jakąkolwiek firmą jest daleko idącym nieporozumieniem
6 lipca 2014, 23:52 / niedziela
Co tu sie dziwic,skoro co drugi na tym forum to Jacykow.O milosci do Lechii,nie maja pojecia.Teraz sie dziwicie,dlaczego ludzie nie pisza?!
7 lipca 2014, 00:03 / poniedziałek
Zacytuje jeden tekst "Co tu sie dzieje Wąski?"
To tylko kawalek pierdolonego materialu a wywolana zostala taka burza ze masakra :) ok zgodze sie ze ostatnie dresy adidasa byly lepsze ale moim zdaniem nie ma co plakac i te dresy wg mnie nie sa az takie tragiczne. adidas wiadomo znana marka ale gdyby nie herby klubow to przed meczami zawodnikom by sie popierdolilo wszystko i ubierali by nie swoje koszulki treningowe. a dlaczego ? bo wiekszosc ligi ma juz adidasa i kazdy dostaje ten sam badziew z katalogu (z malymi wyjatkami) a kibice musza jeszcze za to placic gruba kase. Firma Saller jest mniej znana ale to nie wazne. nikt w Ekstraklasie tego nie ma a kto wie ? moze bedziemy mieli stroje uszyte specjalnie dla nas ? Wystarczy spojrzec chyba na Energie Cottbus ktorzy mieli stroje Sallera dedykowane dla nich i moim zdaniem prezentowaly sie calkiem okazale. Z reszta ? Nie ma co tu pierdolic...koszulki nie graja. Mamy fajny sklad,oby od poczatku wystartowali na gazie ;) i przestancie robic z Lechii wybieg w Mediolanie...co bedzie to bedzie a najwazniejsze sa wyniki!
7 lipca 2014, 00:19 / poniedziałek
odnosząc się do odnośnika z postu @bialozielony73 ( zdjęcie 10/46)
odnoszę wrażenie, że Górnik w meczu z Lechią po prostu dał dupy ... widocznie w tych strojach lechiści zyskują na wyglądzie :)
7 lipca 2014, 08:59 / poniedziałek
aby nie męczyć tematu napisze krótko .dla mnie to oni mogą wyglądać jak podkasane antki byle wymiatali w lidze i szli od sukcesu do sukcesu dla naszej Lechii a jak coś wygrają i osiągną nawet w workach po ziemniakach to wysupłam i parę zeta by mieć koszulkę meczową z takiego sezonu i będę ja z dumą nosił i trzymał na pamiątkę i w dupie mam czy to będzie adidas czy puma czy inny chiński badziew..pozdro
7 lipca 2014, 09:13 / poniedziałek
Cygnus podsumowal temat w swoim stylu czyli rzeczowo aczkolwiek grzecznie. Natomiast Czarny dokonczyl sprawe. Nosz kurwa to jest jeszcze forum milosci mojego zycia czy kurwa teczowa zbieranina rozjechanych odbytow projektantow mody?

Boze chron tych kreatorow mody przed pierwsza w ich zyciu sytuacja na miescie bo w rurkach na dupie to nawet milicja bedzie sie z nich smiala.
7 lipca 2014, 09:33 / poniedziałek
Nie rozumiem jak ktos moze pierdolic glupoty w stylu "nie wiedza co to milosc do Lechii...bla,bla,bla", a co to ma do rzeczy, ze ktos nie jest idiota i dostrzega, ze dresy wygladaja jak z bazaru na wage od Pani Wiesi, ktore wczesniej nabyla je od osiedlowego menela.Profesjonalna liga, profesjonalny klub, profesjonalisci w szatni, to trzymajmy do chuja pana jakis poziom, chociaz jakies minimum, bo to jest ponizej poziomu... kurwa nawet nie wiem jakiego poziomu!!!nikt mi nie powie, ze to tak trudno zrobic normalny zgrabnie zaprojektowany sprzet, a nie wpychac ludziom gowno w blyszczacym dresie.

Mam nadzieje, ze stroje beda cos na wzor z wczesniej wspomnianych klubow z Bundesligi.Ogolnie rzecz biorac to klade lache na to jak wygladaja kopacze poza boiskiem, ale wszystko ma swoje granice...

Skoro cytowanie klasykow jest w modzie to ja "chcialbym poznac historie tych dresow"
7 lipca 2014, 09:45 / poniedziałek
Historii tych dresow i tak bys nie zrozumial :)
7 lipca 2014, 09:52 / poniedziałek
Obawiam sie, ze balbym sie sprobowac zrozumiec taka histrorie ;)
7 lipca 2014, 10:21 / poniedziałek
Forza - nie wyobrażam sobie jaki byś miał problem z pasiakiem dziarganym na drutach przez babcie (przypomniały mi się białe i czerwone końcówki w pasiakach w Łodzi :))
7 lipca 2014, 10:25 / poniedziałek
Forza,nie zrozumiesz mnie nigdy.Ty bys chcial sie wzorowac na niemiaszkach,a ja prosty chlop chcialbym,zeby Lechia miala taki ordzynal,czyli Lechia stajl :-)

Dziela nas tysiace kilometrow,ale I cos jeszcze.
7 lipca 2014, 11:19 / poniedziałek
odnośnik
a jednak są normalne dresy tylko my ich nie mamy,
a tak ogólnie to większość ciuchów Sallera to nie są takie dopasowane ciuchy jak Adidas, Puma cz y Nike , czy chociaż większość marek sportowych
7 lipca 2014, 11:27 / poniedziałek
Akurat dziargane na drutach zajebista sprawa.

A tak na powaznie to mozna zachowac orydzinal, stajl i do tego szyk i elegancje, ale koledzy niekonieczne w strojach rodem z Bruno Marsa ;) ale kto wie, rozna moda wraca, to i moze ta na dzwony, cwaniaki i tiszerty XL przy korpusie M dzieki naszym grajkom powroci w wielkim stylu na salony :)
7 lipca 2014, 11:45 / poniedziałek
@pawix4

to są dresy treningowe (mają zwężane nogawki) - i takie pewnie też nasi kopacze dostali.
z kolei, te które prezentował Makuszewski i Borysiuk, to były tzw. dresy reprezentacyjne.
7 lipca 2014, 13:29 / poniedziałek
Dres jak dres, wygląda nawet spoko. Czekamy teraz na komplety meczowe.
7 lipca 2014, 13:47 / poniedziałek
Mam! Znalazłem dres wyjściowy który zadowoli wszystkich estetów i świadczyć będzie o podnoszeniu poziomu klubu... odnośnik
7 lipca 2014, 13:49 / poniedziałek
prawie buziek, żółty krawat popsuł wszystko :D
7 lipca 2014, 13:56 / poniedziałek
To dlatego że to wersja katalogowa, ta firma zrobi dla nas dedykowaną linię z zielonym krawatem i białą chusteczką na piersi...
7 lipca 2014, 15:49 / poniedziałek
Nie wiem czym się tu podniecać. Nie od nas zależy jakie dresy, buty itp. zaproponują naszym wkładom i szczerze mówiąc ja w tym chodzić nie muszę. Wstyd się przyznać, ale dawnymi czasy też marzyłem żeby Lechię ubierała jakaś znana marka - do dziś dnia jak zapewnie większość z Was mam w szafie koszulkę Celticu (a nawet dwie - od Umbro i od Nike). Na teraz nie mam już ciśnienia. Ważne, żeby ten sprzęt był dobrej jakości, był wygodny, "oddychający", a czy sygnuje go Adidas, Nike czy Saller - nieważne. Osobiście nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby sponsorem technicznym miała zostać firma 4F - bo nasza - Polska. Ale oni chyba nie mają wystarczającego asortymentu (ale może nie wszystko trzeba produkować (np. piłki, buty)).
7 lipca 2014, 15:50 / poniedziałek
Mam wrażenie, że niektórzy zapomnieli tutaj, że Lechia to "Szyk i Elegancja". No więc właśnie szyk i elegancja wymagają, by kopacze prezentowali się na boisku dobrze.

Lechia ma być lepsza od rywala i lepiej od niego wyglądać. Stąd też nie rozumiem tutaj niektórych kolegów. Tych, co to twierdzą, że Lechia może grać w byle szmacie, jeśli tylko będzie biało - zielona. Otóż nie. Nie może. Bo Lechia to "Szyk i Elegancja".
7 lipca 2014, 15:57 / poniedziałek
Jak to mówią koszulki same nie grają ale jeśli są ładne i dobrej jakości to gra się łatwiej i przyjemniej:) zresztą kto grał w piłkę to wie o czym mówię.
7 lipca 2014, 15:58 / poniedziałek
duch cenie twoje wpisy ale teraz nie dość ze gorąco to dałeś do pieca szmatki i szyk i elegancja o mój Boże.... nie pisze już więcej aby nie pompować tego durnego tematu..
7 lipca 2014, 16:19 / poniedziałek
To powinno być tak, że przychodzi do nas taki adidas albo inne nike i mówi - Kochana Lechio, chcę żebyście grali w moich strojach, zrobię je najlepiej jak potrafię tylko żebyście w nich grali. Albo klub powinien zrobić przetarg etc. A nie że mamy babole jak ostatnio z naszywanym logo sponsora. Może na rzepy je zrobić i co mecz inne przyczepiać ? Jak dla mnie strój powinien być czysty (przynajmniej na początku meczu i po przerwie), wykonany z nowoczesnych materiałów, bez dziur i być w barwach klubu. Nie musi mieć trzech pasków albo fajki. Niedługo zacznie się żądanie określonych fryzur, kompletu uzębienia i solarium żeby ładniej było w TV :)
7 lipca 2014, 16:36 / poniedziałek
Kolego wydaje mi sie, ze kazdy kto marudzi na temat stroju nie ma na mysli nazwy firmy, a raczej chodzi nam o kroj/wyglad rzeczy zaproponowanych przezz ta firme.
7 lipca 2014, 16:47 / poniedziałek
Kolego, nie szata zdobi człowieka, ładnemu we wszystkim ładnie i w ogóle. Ja mam jednak wrażenie, że chodzi o markę i że jakby na tych dresach były trzy paski to odbiór przez niektórych byłby inny. Dres zwłaszcza dla piłkarza zawodowego to wyposażenie stanowiska pracy i ma przede wszystkim pełnić funkcje użytkowe a nie służyć lansowaniu się.
7 lipca 2014, 16:52 / poniedziałek
tu jest wypas dres,zielony bez wstawek :)
kto byl ten wie
i nikt nie narzekal :)
sie chodzilo po pracy , a i w niedziele do koscilo, to po prostu bajka :)
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024