Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

nowe stroje Lechii

strona 14/22

7 lipca 2014, 21:17 / poniedziałek
dokładnie :) sprzęt wielofukcyjny i na lato i zimę
dobrym grajkom w niczym nie będzie przeszkadzał
8 lipca 2014, 00:46 / wtorek
Trochę mnie zadziwia to, jak tutaj w tym przerzucaniu się w byciu Jacykowem, Szykiem i Elegancją, czy też jak wiele rzeczy nas dzieli, gdzieś zagubiła się miara, a wystarczy trochę zdrowego rozsądku...

oczywiście że stroje powinny być szykowne, i eleganckie (chociaż odkąd padło tu określenie "reprezentacyjny dres", pojęcie elegancji stało się trochę mętne), i źle jest jeżeli by tak nie było, więc pełen obaw zadałem sobie trud by kliknąć w odnośnik z wrzuconym zdjęciem - bo a nuż, co oni mogli nam zrobić? oczyma wyobraźni widziałem już to, co stało się z Athletikiem Bilbao parę sezonów temu odnośnik czy Bączka/Trelemorele w wydaniu "Seaman na EURO'96" odnośnik gorzej byłoby już chyba tylko wpleść w stroje, na zasadzie kontrastu, mało dyskretny zestaw barw, osobliwie określanych jako "czysto-kurewskie", ale o tym bałem się nawet pomyśleć - dobra, zamykam oczy, otwieram, i...

Nie no, to już?
Hmmm... cholera...
Dres jak dres...

W sumie, ciężko powiedzieć, przyglądam się chwilę dłużej, może coś umknęło mojej uwadze, późna pora przecież... nie no, chyba nie...
Po dłuższej chwili, konkluzję mam taką, że o ile "szyk i elegancja" musi być (a nie musi do tego być odmieniana przez każdy przypadek, naprawdę!), tak w tym przypadku o ile nie dostarczą nam przez pomyłkę czegoś takiego: odnośnik (ile ja sie naszukałem, żeby nie skazić się przed paschą), lub, z drugiej strony jeśli kopacze nie będą mieli klubowych garniturów (jak chociażby taki Karabach), lub nie będziemy grać w wiązanych pod szyją klasykach (lub jeszcze ciekawiej, w którymś z tych zestawów w odpowiedniej kolorystyce: odnośnik czy też - z bardziej przyzemnych - w takim przynajmniej klasyku: odnośnik (oj, wielu by się ucieszyło), to wszelkie dalsze dyskusje o "szyku i elegancji", wychwalanie bądź rozdzieranie szat, mogą być co najwyżej na poziomie forum "milosnicy-ortalionu.pl" a nie Gdańskiej Lechii :))) chociaż i tak to nie byłby ten jeszcze poziom, bo w zasadzie wszyscy żywo zainteresowani wnioskują tu na podstawie jednego, dwóch zdjęć - ani nie mieli tego materiału w rękach (co się tyczy obrońców 'uznanych marek'), ani też nikt nie wie wciąż jakie to będzie miało przełozenie na to, co nas powinno interesować najbardziej, czyli meczówki - rozumiem że można mieć wątpliwości co do jakości, czy spekulowac nad przyczyną wyboru tego dostawcy (ba, należy!), ale powściągliwość też jest cnotą :)

jeszcze do 919191 - akurat trzeba przyznać, że najki potrafi robić cymesy, jak chociażby koszulki Fradich: odnośnik inna sprawa, że dla tak renomowanej firmy jak Ferencváros, taki lukratywny kontrakt to w zasadzie pewien przywilej

szalom
8 lipca 2014, 01:03 / wtorek
Jest jedna rzecz, która na tem forum zdecydowanie niedomaga - jest nią albo linkowanie, albo brak opcji edytowania :)

Zatem poprawione linki, jeśli komu potrzeba:
odnośnik 1.1, rycina barwna - Athletic: odnośnik
odn. 1.2, rycina barwna - Seaman celebruje po konkursie rzutów karnych: odnośnik
odn. 1.3, ryc. barw. - Elana Turoń - ten akurat działa, więc bonusowo z cyklu "outfity bramkarzy - wspomnień czar": Jorge Campos odnośnik
odn. 1.4 - materiał źródłowy - odnośnik (polecam, myślę że włączenie czapki do stroju meczowego byłoby wprawdzie gorszym pomysłem, niż zostawienie "szarfy" na koszulkach - ale napewno lepszym niż kolejne papugowanie Sellticu)
pozostałe 2 odnośniki działają, przynajmniej u mnie

szalom
8 lipca 2014, 09:42 / wtorek
Stroje tak samo jak dresy- zjebane, na razie wiem, ze 3 komplet mamy czerwony, a koszulki z bazaru- taka niemila wiadomosc z rana dla jacykow z Lechia.gda.pl ;)
8 lipca 2014, 11:44 / wtorek
Ktoś tu wspominał o uznanych markach?
Nowa meczówka Arsenalu
odnośnik
8 lipca 2014, 11:58 / wtorek
Buziek nie wiem czy twoj link byl na powaznie czy nie no ale jezeli nie to sponsorem technicznym Arsenalu od sezonu 2014/15 jest firma Puma. Repliki koszulek mozna bedzie nabywac od 10 lipca ;)
8 lipca 2014, 12:01 / wtorek
Oj tam szczegóły, to wyżej to taka mała prowokacja. A koszulka to okolicznościowa na 20-lecie współpracy Nike/Arsenal
8 lipca 2014, 18:53 / wtorek
Trzeci komplet może być czerwony, ostatecznie to kolor naszego herbu. ale wolałbym czarne.
8 lipca 2014, 18:57 / wtorek
Trzeci Czerwony? oby tylko pierwszy nie był żółty a drugi niebiski.

TYLKO LECHIA!
9 lipca 2014, 16:26 / środa
Popatrzyłem trochę po tych wzorach i nawet "w standardzie" da się znaleźć coś, co nie wyglądałoby festyniarsko. Zmontowałem na szybko próbkę. Biała domowa, zielona wyjazdowa, a na trzeci komplet do wyboru: czarny albo czerwony.

odnośnik
9 lipca 2014, 16:35 / środa
Kupiłbym :) Szkoda, że Lotos na bank nie pozwoliłby na taką ingerencję w ich logo. Pewnie będziemy skazani na biały prostokąt.
9 lipca 2014, 16:36 / środa
Na czarnych zarówno "wstawka" jak i logo Lotosu musiałby być białe, w zieleni mało się odróżniają od tła. Sam wzór całkiem przyjemny dla oka
9 lipca 2014, 16:45 / środa
A to standardowy wzór. Zieleń można rozjaśnić, ale nie wiem, czy to by było fajne.

odnośnik
9 lipca 2014, 17:08 / środa
jest na twitterze zdjęcie z nowymi strojami, pewnie to jest ten trzeci komplet - kolor czerwony.
9 lipca 2014, 17:12 / środa
zapodałbyś linka :)
9 lipca 2014, 17:13 / środa
słabo widać, ale u niego na profilu jest - odnośnik
9 lipca 2014, 17:14 / środa
odnośnik

jak dla mnie 1 ,2 mogły by być w ostateczności 4
9 lipca 2014, 17:28 / środa
na tych czerwonych trzecich strojach napis Lotos nie jest na białym tle tylko są po prostu białe litery na koszulce
9 lipca 2014, 18:00 / środa
O rany. Więc jednak LOTOS dał się namówić... :) To są dokładnie te stroje, które ja przygotowałem. Tylko bez zielonych elementów:)
9 lipca 2014, 18:16 / środa
z relacji ze sparringu z Apoelem:

Lechia dziś po raz pierwszy gra w strojach nowego sponsora technicznego. Jest to trzeci komplet strojów, prezentacja pozostałych już w najbliższą sobotę

Więc na zdjęciach ze sparringu jakieś wskazówki się pojawią co do kierunku :)
9 lipca 2014, 19:07 / środa
Jak dla mnie jest ok. Tym bardziej ze to tylko 3 komplet w ktorym nie beda praktycznie grac a kolor trzeciego zestawu jest zazwyczaj neutralny wiec nie ma co sie czepiac do czerwieni a moim zdaniem te stroje wyszly dobrze. Najwazniejsze tez jest to ze na koszulkach znajduje sie sam napis sponsora gdzie tak juz od poczatku powinno byc no ale w koncu sie doczekalismy i moim zdaniem to duzo daje.
9 lipca 2014, 20:04 / środa
Moim zdaniem te stroje wyglądają dobrze. Oczywiście nie licząc koloru. Nie ma białego prostokąta i dzięki temu jest szansa na zajebisty pierwszy i drugi komplet. Kto wie czy Duch nie trafił...zobaczymy już za 3 dni.
9 lipca 2014, 20:13 / środa
Stroje z linku wygladaja dobrze by nie powiedziec nadspodziewanie dobrze:)
Jeżeli cena bedzie zaczynała sie od 1.. a najlepiej ok 150zł to bedzie fajnie.

Pozdro
9 lipca 2014, 20:15 / środa
stroje OK. teraz gra:

odnośnik
10 lipca 2014, 01:06 / czwartek
KOMPLET NOWYCH STROJÓW 2014/2015

Jeżeli wszystkie stroje są w tej samej linii, co te czerwone, to wiadomo już, jak będą wyglądały. Oczywiście, odcienie są "na oko", ale to już szczegół. Czasami jest tak, że komplet alternatywny pochodzi z innej linii, niż domowy i wyjazdowy. Czasami nawet domowy i wyjazdowy się różnią. Ale jeśli tak nie będzie, to w nadchodzącym sezonie zagramy następująco. Wygląda to naprawdę nieźle:

odnośnik

Co do logo Lotosu, cóż... Podobno miało się nie dać. Ale przyszli nieco bardziej ogarnięci ludzie i nagle się okazuje, że się da. Na czerwonych i zielonych koszulkach będzie zapewne białe. Pytanie, czy na białych będzie mogło być zielone.
10 lipca 2014, 02:30 / czwartek
Że tak zapytam - czyli że które to są te stroje w końcu? :)))

Bo jeśli te z ostatniego posta, no to błagam, panowie - jak to tak, bez apli i czypaska, toż to sama chujoza i bazar!!! :)))) a tak poważniej, z tego, co widze a jest pewne: ten czerwony bardzo ok (o dziwo), jeśli reszta będzie spod tej samej nity, całkiem podobne stroje od czasów tych z logo SAUR NEPTUN, nie wiem czy nie najlepsze od tamtego czasu poza szarfą :) prawda, nie jest to poziom-marzenie (przynajmniej moje, że tak się znowu posłużę FTC: odnośnik jeśli chodzi o bardziej akstrawagąckię wzory - niestety ten działa gorzej z reklamowym syfem, czy też z klasyki wspominany "Arsenal" który działałby zawsze), ale poziom się drastycznie nie obniżył... mam nadzieję :)

szalom
10 lipca 2014, 06:07 / czwartek
Jeszcze tylko ten pedalski róż tam nie pasuje.
10 lipca 2014, 07:13 / czwartek
Nie pasuje, tyle że jest w każdym klubie na koszulce...
10 lipca 2014, 08:10 / czwartek
Fajne projekty Duchu ale nie wydaje mi sie zeby 3 komplety byly takie same. Mysle ze to bedzie cos jeszcze innego :)
10 lipca 2014, 13:50 / czwartek
10 lipca 2014, 13:54 / czwartek
Duchu prośba czy możesz przygotować koszulkę z Lotosem na czerwono na białej koszulce
10 lipca 2014, 14:52 / czwartek
bialozielony73

odnośnik
10 lipca 2014, 15:18 / czwartek
Duch...91 Dobra robota Dziękuję :)
10 lipca 2014, 21:02 / czwartek
wygląda na 12 pln z biedronki
10 lipca 2014, 22:09 / czwartek
Ty tak poważnie czy trollujesz ? Czy jakby miała 3 paski to by wyglądała na 240 PLN ze sklepu Adidasa ? Daj spokój stary. Wiesz o tym, że całkowity koszt produkcji pary słuchawek Beats Audio to 18 USD ? Jak tak na wszystko patrzysz to kup garniak i kibicuj Legii :)
10 lipca 2014, 22:31 / czwartek
Nie wiem jeszcze jak będzie wyglądał komplet domowy i wyjazdowy ale osobiście ciesze się, że adidas nie jest już "sponsorem" technicznym Lechii i że klub nie wpakował się w żadne nike (kupowane w hurtowni) czy wymyślną pumę. Tak jak miło wspominam meczówki Jako tak mam nadzieję, że współpraca z firmą Saller będzie się dobrze układać i na prawdę będą wraz z klubem pozytywnie zaskakiwać kibiców jeśli chodzi o gadżety i meczówki. Krótko mówiąc nie ma co płakac po "adasiu" bo i specjalnie się jakoś dla Lechii nie wysilili.
Teraz bracia z Wrocławia pewnie będą niestety grali w strojach takich jak połowa ligi.
11 lipca 2014, 09:39 / piątek
nadajesz się na POlityka rządzącej partii też im gorsze podejmują decyzje tym bardziej je zachwalają
11 lipca 2014, 10:35 / piątek
Retewer , masz jakieś statystyki wpływu producenta stroju na wyniki w lidze ? Jak będziemy dobrze grali to taki adidas jeszcze Lechii dopłaci za występy w ich koszulkach :)
11 lipca 2014, 11:18 / piątek
tutaj chodzi bardziej o wygląd bo jakość pewnie jest zbliżona a jeśli zbliżona to wolę bardziej prestiżową markę z ciekawiej wyglądającymi strojami
11 lipca 2014, 12:56 / piątek
Wolisz "bardziej prestiżową markę", która ma na Ciebie wyjebane? Chyba te trzy paski nieco za mocno Ci uderzyły do głowy.

Adidas przez trzy lata grał z chujową aplą. Bo nie potrafił się dogadać z Lechią i Lotosem w kwestii nadruku. Tak, tak. To nie była tylko wina Lotosu. Po prostu Adidas łaskawie zgodził się produkować dla Lechii koszulki, ale z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Nie zgodził się też wprowadzić zmian, by tę obrzydliwą aplę wkomponować w strój.

Teraz przyszedł "mniej prestiżowy" Saller i nagle się okazuje, że wszystko się da. Ten trzeci komplet wygląda przyzwoicie. Tysiąc razy bardziej wolę Sallera, niż łachorobów. Zresztą, dawniej graliśmy w JAKO, które też przesadnie prestiżowe nie jest. A koszulki były zupełnie przyzwoite.
11 lipca 2014, 13:14 / piątek
To fajnie ze wolisz, a klub woli miec ~pol miliona wiecej w budzecie
11 lipca 2014, 13:29 / piątek
Prawda jest taka że adidas kilkanaście miesciecy "dogadywał" zółte tło z Lechia i Lotosem aby łaskawie żółte tło (apla) wkomponować w koszulke i zawsze było coś a na wzór dedykowanej koszulki czekaliśmy łaskawie kupe czasu i dostaliśmy to co grali ostatnio :/ .

Przyszedł Saller i w pierwszym meczu towarzyskim gramy już z wkomponowanym logo :) w dobrze prezentującej się koszulce , cieszy mnie takie podejście bardzo , licze także na bardziej przyzwoite ceny zakupu bo prawie 300zł to był złodziejstwo! a słysząc plotki także umowa z adidasem nie była wcale na takich dobrych warunkach finansowych jak z Saller . Czekam na prezentacje w sobote!
11 lipca 2014, 15:58 / piątek
Protokolant

Specjalnie dla Ciebie pobawiłem się nieco fotoszopem. Na wypadek, gdybyś był ciekaw, jak byśmy wyglądali w ferencvarosowym anturażu. Z logo faktycznie było trzeba pokombinować, ale da się:)

odnośnik
11 lipca 2014, 20:22 / piątek
czarna zajebista :)
11 lipca 2014, 22:29 / piątek
z tego co można się dowiedzieć na ćwierkaczu to jakość nowych strojów (materiał) nie powala
12 lipca 2014, 06:31 / sobota
@Buziek: skąd masz informację, że obecny kontrakt na stroje et cetera jest o pół miliona niższy od Adidasa? Chyba, że coś się zrozumiałem :-)
12 lipca 2014, 08:23 / sobota
Ciekaw jestem czy włodarze Lechii sugerowali się ankietą, która kiedyś pojawiła się na oficjalnej. O ile dobrze pamiętam, wygrała wtedy opcja "pasiak".
12 lipca 2014, 11:21 / sobota
Mnie dziwi, że mając nieznaną firmę na rynku polskim jaką jest niewątpliwie Saller nikt nie zadbał o to żebyśmy to my decydowali o tym jak będą zaprojektowane stroje.Kto kupuje stroje jak nie kibice?

Dziesięć projektów, ankieta i heja Danuta...

Zwłaszcza, że wśród nas mamy takich kozaków jak duch_91, który z dziesięciu zająłby 7-8 pozycji w ankiecie :)

Katalogowego szajsu raczej nie dostaniemy, ale z jakiej racji Saller, czy ktoś z "betonowego" zarządu ma wybierać coś...dla nas?
12 lipca 2014, 14:09 / sobota
Może właśnie po to była ta ankieta na oficjalnej,
i dostosują produkt do oczekiwań, jeśli tak to powinien być pasiak
12 lipca 2014, 17:34 / sobota
I jak? Nowe stroje podobaja sie? ;) Zawsze najwazniejsze, ze bialo-zielone.
1 ..... 12 13 14 15 16 ..... 22
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020