Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
FORUM
Podstrony:

nowe stroje Lechii

strona 15/21

12 lipca 2014, 18:09 / sobota
Dla mnie spoko, stroje estetyczne, barwy się zgadzają.
12 lipca 2014, 18:17 / sobota
biała i czerwona koszulka jak cie mogę ale ta zielona ??? kurcze nie da sie inaczej umieścić logo Lotosu ?
12 lipca 2014, 19:18 / sobota
Dla mnie fajne aczkolwiek rzeczywiście te logo Lotosu na zielonej koszulce mogłoby być lepiej wkomponowane.
12 lipca 2014, 19:29 / sobota
Poratujcie linkiem nieobecnego
12 lipca 2014, 19:34 / sobota
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak- xap1/t31.0-8/10531347_851229351572207_221638249109 4612723_o.jpg
12 lipca 2014, 19:46 / sobota
12 lipca 2014, 19:48 / sobota
na czerwonym mogli wstawić białe logo lotosu a na zielonej nie? ogołnie szkoda, ze nie ma pasiaka
12 lipca 2014, 19:52 / sobota
Mam nadzieje że w tych czerwonych nie zagrają za często.Mogłyby być pasiaki biało zielone bo ładne były w latach ubiegłych.Czerwony dla mnie w ogóle niezrozumiałe.
12 lipca 2014, 23:34 / sobota
Szczerze? Dobrze ze pani w tym czerwonym była całkiem tego.... to uratowała projekt. (mam nadzieje ze żona nie czyta :)
Wiem, ze można powołać sie na herb Gdańska, ale mimo wszystko to ten kolor pasuje Lechii jak rózówy albo żółto-niebiski.
Reszta OK. Chciałem biało-zielone to jest biało-zielone! Adidas czy Saller jeden ch..

TYLKO LECHIA!
13 lipca 2014, 01:46 / niedziela
Te nowe stroje + Traugutta 29 przypominają mecze sprzed 6 lub siedmiu lat, które ja jedynie oglądałem na yt..... stroje przeciętne, chyba rok temu były lepsze, ale da się przyzwyczaić, może ze sezon będą lepsze, największą wadą jest to, żę wszystko jest za duże.
13 lipca 2014, 01:59 / niedziela
Fakt, krój jest raczej luźny, ale mi to pasi, nie będę musiał wciągać brzucha :)
Jedna rzecz chyba gdzieś tu umknęła - podstawowy komplet z tego co zrozumiałem to ten zielono - biało - zielony, z PAO graliśmy w wyjazdowym.
13 lipca 2014, 14:20 / niedziela
jakie ceny tych koszulek?
13 lipca 2014, 14:44 / niedziela
Wczorajsze koszulki to był zestaw "wyjazdowy". Domowe są zielone.
13 lipca 2014, 21:38 / niedziela
czyli Lechia znow otrzymala katalogowki. ta biala to linia "Chelsea" - cena w katalogu 15 EUR ( odnośnik a zielona to "Genua" cena 20 EUR (odnośnik jakaś znow...
13 lipca 2014, 21:40 / niedziela
SEITE NICHT GEFUNDEN i znowu te niemcy
13 lipca 2014, 22:00 / niedziela
jeszcze raz: biale - odnośnik
i zielone - odnośnik

no naprawde wielka szkoda
13 lipca 2014, 23:42 / niedziela
Czego Ci szkoda ? Tej kasy co nie zarobi adidas ? A jakby tam była cena 120 euro to byś się lepiej poczuł ?
14 lipca 2014, 00:32 / poniedziałek
Tak sobie oglądałem katalogi Sallera i można było lepiej wybrać, a nawet mogły być naprawdę fajne stroje i dresy.
14 lipca 2014, 02:11 / poniedziałek
I tak rozpaczać nie ma po co, chociaż te logo lotosu na zielonej i ta biała, ale i tak - moim zdaniem, póki istnieje kretyńskie zarządzenie o "czcionce tahoma", to każdy strój będzie "ułomny" :) A czerwone stroje moim zdaniem jak najbardziej akuratne - osobiście wolę czarne, jednak nie wydaje mi się by ten kolor (poza małą zgodnością z tradycją, chociaż przypominam że Lechii zdarzało się też grać na... pomarańczowo :)) z jakichś powodów miał się 'gryźć' - a jeśli byłaby to kwestia 'konotacji', to niezależnie od tego co komu w głowie gra - dlaczego przyczynę tych 'konotacje' faworyzować i oddawać jej tak 'interesujący' kolor "bez walki"? :) inna sprawa że najlepiej, jeśli będzie jak najmniej okazji by ich używać

ad Duch91 - muszę przyznać... miodna rzecz. nosiłbym :)

szalom
14 lipca 2014, 10:10 / poniedziałek
Jak na 3 komplet to czerwony jest fajny. Mi osobiście się podoba i nawet kupie jak cena będzie atrakcyjna. Nawiązuje do barw Gdańska. Bardziej mi pasuje niż limonka Adidasa.
Komplet biały ponoć wyjazdowy, może być. Szału nie ma ale ze zdjęć wygląda poprawnie. Moim zdaniem, po zdjęciach, niczym nie ustępuje poprzednim Adidasa.
Największe ale mam do strojów domowych. Zieleń ok, ale ten pas białego z logo Lotosu ..... mocno przeciętny. Przy tym komplecie propozycja duchu91 to pełen profesjonalizm. Może to pierwsze koty za płoty i w przyszłym sezonie Zarząd Lechii lepiej sie postara.
Tragedii nie ma ale szału tez nie :)
14 lipca 2014, 10:57 / poniedziałek
mnie osobiście kolor czerwony, jako taki podoba się...choć stwierdzenie, że nawiązuje do barw w herbie Gdańska uważam za dosyć naciągane - sporo miast ma w herbie, takie tło, ba, daleko nie trzeba szukać ;)
a jeżeli tak, to i herb Gdańska powinien być jakoś wyeksponowany;
liczyłem jednak na pasiak, bo w końcu powinna czemuś służyć ankieta przeprowadzona wśród kibiców;
ale w końcu stroje nie grają
15 lipca 2014, 21:25 / wtorek
Wie ktoś może kiedy nowe koszulki trafią do sprzedaży? Bo u nas jak zwykle marketingowo cieniutko i pewnie będzie można kupić po 10 kolejce...
15 lipca 2014, 23:56 / wtorek
Ciekawe czemu wciąż trenują w adidasie? + kiedy zaczną się wysprzedaże ciuchów addidasa z emblematami LG? :)
16 lipca 2014, 00:10 / środa
Wyprzedaże Adidasa już przecież były :) Może w outlecie coś jeszcze zostało.
Jeśli chodzi o dostępność Sallera - jako, że wygrałem w konkursie meczówkę otrzymałem z klubu info, że nagroda powinna być do odbioru ok 25.07, zatem pewnie w tym terminie będą i na wyspach.
16 lipca 2014, 00:50 / środa
Panpiter: wysprzedaz w przypadku tego co bylo to za mocne slowo ;))
16 lipca 2014, 12:35 / środa
była wyprzedaż wszystkich gadżetów adidasa przegapiłeś to nie pisz bzdur
16 lipca 2014, 13:24 / środa
Tydzień temu widziałem koszulki Adidasa meczowe po 239 zł z wielkim napisem wyprzedaż. R-Gol w Manhattanie.
16 lipca 2014, 14:24 / środa
No to faktycznie, mega okazja...

Adidas przeginał z cenami maksymalnie, dla porównania, będąc w Liverpoolu w maju, zeszłego roku, sezon jeszcze trwał i wciąż obowiązujące koszulki meczowe w oficjalnym sklepie kosztowały 10 funtów, czyli około 50 złotych...
16 lipca 2014, 14:27 / środa
na wyspach klubowych były o stówę tańsze
16 lipca 2014, 14:57 / środa
retewer - wlasnie o takich "wyprzedażach" pisze.

xavier podal przykład prawdziwej wyprzedaży, o która się wypytywałem...

W końcu cos z tymi gadżetami będą musieli w końcu zrobić, jak saller nas zaleje :)
16 lipca 2014, 15:00 / środa
A w sklepie Adidasa w Fashion House koszulki meczowe zielone i białe były ostatnio po 99, natomiast treningowe po 59 i 69.
27 lipca 2014, 12:03 / niedziela
Zwrociliscie uwage na bluzy dresowe naszych? Zamiast LECHIA na plecach jebitne logo sponsora technicznego - chyba ktos w klubie przeoczyl ta kwestie. Ubior powinien jednoznacznie i wyraznie nazwiazywac do klubu/miasta a logo producenta gdzies wkomponowane.
12 sierpnia 2014, 18:45 / wtorek
coś zaczyna się dziać:
odnośnik
w sklepie online pojawila sie zakładka "Saller dla Lechii"
12 sierpnia 2014, 18:59 / wtorek
Zaczęło sie dziać....zmieniono jedno słowo adidas na saller, poza tym wszystko tak jak było, czyli nic. Swoją drogą to smieszna sprawa, niby podpisali umowę w czerwcu, a tu połowa sierpnia i .....
Pewnie zamówienia do Chin wysłali ptasią pocztą, chińskie rączki za 0,5$/h uszyją a kontenerowiec z Azji płynie miesiąc, wiec przed świętami czeka nas super niespodzianka na wyspach klubowych.
Profesjonalny marketing.

TYLKO LECHIA!
12 sierpnia 2014, 19:04 / wtorek
Zakładka w sklepie wisi od ponad 2 tygodni... Amatorka to mało powiedziane, wydawać by się mogło, że nieznana firma stanie na głowie, żeby było tip top, a tymczasem drużyna w jakiś zgniłozielonych ortalionach, replik w sprzedaży brak. Tyle, dobrze, że te stroje meczowe są w sumie spoko.
12 sierpnia 2014, 19:14 / wtorek
Skoro to tak długo trwa to mogli zaczekac sobie ten rok z adidasem. Saller by sie przygotował, a potem powinni zrobić latem kampanię promocyjną z prezentacją nowych koszulek i piłkarzy. Przy okazji lata dużo osób by sie skusiło, kasa by poleciała i tak wszystko sie nakręca....
A tak wprowadzą koszulki jak rozładują kontener na DCT, a ludziska zaczną chodzić w kurtkach i sprzedadzą 10% tego co mogliby przy odpowiednich działaniach. Widać nie chcą zarabiać na gadżetach.

TYLKO LECHIA!
12 sierpnia 2014, 19:15 / wtorek
Cygnus

49 dni. Licząc z przeładunkiem w pierdylionie portów po drodze oraz oczekiwaniem na wolny Suez:) Przy czym podejrzewam, że mimo iż statek przybija w Gdańsku, to koszulki rozładowywane są w Bremerhaveen, jadą do Sallera, a dopiero stamtąd wysyłają je do nas:) Czyli 2 miesiące od nadania:)
12 sierpnia 2014, 21:14 / wtorek
Statki z południowej Azji płyna ok 30 dni, przez kanał sueski+opreacje przeładunkowe i inne porty to i bedzie 49 dni :)
No dobra mniejsza z tym ,w każdym bądź razie spieprzyli sprawę promocji klubu i zarobku na nowych koszulkach. Teraz juz efekt nowosci spalony, lato sie konczy...

TYLKO LECHIA!
12 sierpnia 2014, 21:51 / wtorek
O pociągu z Chin nie słyszeli ? odnośnik
25 sierpnia 2014, 14:27 / poniedziałek
a wiadomo może juz kiedy nowe meczówki Saller-a będą w sprzedaży?
26 sierpnia 2014, 09:55 / wtorek
W Chinach wysłano już grupę ekspedycyjną do Indii po zielony barwnik. Grupa ta przedarła już sie przez Himalaje i zakupiła ów specyfik, jednak nepalscy przewodnicy zażyczyli sobie podwójnej stawki za powrót i chińczyki wysyłają gołebią pocztą dodatkowe dukaty. Być moze już za miesiąc stroje będą gotowe i zostanie tylko posłać osiołki z paczkami do portu w Szanghaju, a tam zaczekać na statek do Europy, potem juz z górki, miesiac rejsu do Hamburga. W Hamburgu odbierze je Henia Złotówa (ma juz zainstalowany gaz w swoim Pasku) i jak w morde strzelił przed Gwiazdką będą na Wyspach Klubowych.

TYLKO LECHIA!
26 sierpnia 2014, 10:13 / wtorek
moze chca sprzedawac koszulki z nazwiskami zawodnikow dlatego czekaja az sie ostateczna kadra wykrystalizuje :)
26 sierpnia 2014, 12:10 / wtorek
Najprawdopodobniej koszulki mają być dostępne zaraz na początku maja 2015 , ale najpierw z długim rękawem , te z krótkimi rękawkami maja być już po wakacjach.

Także "chwila" cierpliwości klub chce zacząć zarabiać od następnego sezonu dopiero.

Standard.
26 sierpnia 2014, 12:39 / wtorek
stroje są już od miesiąca ale, że mamy cały wagon zawodników ( w tym testowanych) więc pierwszy kontener ciuchów dostali zawodnicy bo nie mieli w co się ubrać - jest ich tylu że dla kibiców nie starczyło. Niestety muszą codziennie prać sobie koszulki i skarpetki więc możliwe, że drugi kontener też dostanie kadra. czekamy aż małe chińskie rączki przygotują 3 kontener to do listopada powinny dotrzeć ...
26 sierpnia 2014, 12:48 / wtorek
Ja natomiast z pytaniem do bardziej zorientowanych: czy w Fashion Housie całkowicie zniknął już asortyment adidasa czy może jednak coś się uchowało?
26 sierpnia 2014, 13:13 / wtorek
Jakieś dwa tygodnie temu było jeszcze całkiem sporo, widziałem pełną rozmiarówkę zeszłosezonowych meczówek (domowe i wyjazdowe).
Oprócz tego trochę starszego sprzętu meczowego i treningowego, bluzy, plecaki.
26 sierpnia 2014, 13:39 / wtorek
Za to adidas cały czas ma wietrzenie magazynów z asortymentem Lechii w Fashionhouse na Szadółkach.
9 września 2014, 12:12 / wtorek
Stroje Sallera dotarły wreszcie do klubu, w weekend powinny trafić do sprzedaży na wyspach.
13 września 2014, 19:01 / sobota
I jak są juz Sallery w sprzedaży?
13 września 2014, 23:25 / sobota
w Madisonie nie widziałem, także trza poczekać miesiąc moze dwa i będą...
Marketing na high levelu

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.223