Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
FORUM
Podstrony:

nowe stroje Lechii

strona 17/21

16 lutego 2015, 19:24 / poniedziałek
Ale wybor nam dali, no no :)
16 lutego 2015, 19:28 / poniedziałek
Co to za wybor,jak i tak flaga zjebana
16 lutego 2015, 19:36 / poniedziałek
no właśnie, zawsze na tych strojach flaga źle wychodzi
16 lutego 2015, 20:57 / poniedziałek
Czyli co Lotos zostaje ?.
16 lutego 2015, 22:03 / poniedziałek
Zostaje do końca umowy
16 lutego 2015, 22:34 / poniedziałek
Czyli do kiedy bo wyleciało z glacy.?
16 lutego 2015, 23:09 / poniedziałek
Koniec sezonu 2015/2016
17 lutego 2015, 00:41 / wtorek
wybór oszałamiający :)
nie wiem chyba wybiorę pasiaka :)
17 lutego 2015, 09:48 / wtorek
Któryś tutaj z tego forum robił dobre projekty, niech no weźmie sprawy w swoje ręce to się im podeśle na maila coś konkretnego.
17 lutego 2015, 09:58 / wtorek
Powiem tak.

Chyba nie wierzycie, że to naprawdę Saller zrobił te "projekty"? I chyba nie wierzycie, że klub pozwala, by cokolwiek od nas zależało? Przecież wszystkie trzy propozycje są takie same. Różnią się detalami. Mało tego. Nawet zieleń jest różna na różnych koszulkach.

To po prostu zagrywka działu marketingu, służąca budowaniu trafficu na fejsie.

Błagam. Nikt, żaden klub na całym świecie nie podjął nigdy tego typu decyzi wedle kryterium "ilości lajków na fejsie".

FORZA

Ja tam bym chciał prawdziwego, gdańskiego dedyka. Na przykład takiego:

odnośnik
17 lutego 2015, 10:08 / wtorek
Świetny projekt duch-u, można by też dać na przodzie neptuna zamiast żurawia byłoby bardziej bojowo ;)
17 lutego 2015, 11:48 / wtorek
No i odnalazł się projektant ;)

Projekt petarda tylko czy ten beton marketingowy jest wstanie przyjąć jakiekolwiek propozycje z zewnątrz?
17 lutego 2015, 11:59 / wtorek
Beton, to jedno. A ich wewnętrzne ustalenia z Sallerem to drugie. Nie wiadomo, czy Niemcy mogą zrobić dla nas dedykowaną koszulkę. Bo to, co mamy teraz, to pozycje z katalogu, lekko zmodyfikowane dla potrzeb sponsora.
17 lutego 2015, 12:05 / wtorek
Powiem Ci, że ja nie wyobrażam sobie żeby z selerem byłą podpisana inna umowa jak sprzęt na wyłączność, katalogowe stroje są raczej skutkiem szybkich manewrów ze zmianą sponsora itp.Od nowego sezonu powinniśmy już dostać stroje specjalnie zaprojektowane dla nas i dopuszczam myśłi żeby o ich wyglądzie miał decydować jakiś dureń z klubu rodem Jacykowa albo folksdojcz zjebujący herb!
17 lutego 2015, 12:13 / wtorek
Beton marketingowy wymyślił se dobrą wymówkę: bo potem będzie, że kibice już wybrali koszulki. Czytaj: zdecydowali o zastosowaniu milimetrowego paseczka. Co do tych projektów Ducha, to kiedyś była taka koszulka z widokiem na stadion na Traugutta. To było coś. Te motywy z żurawiem czy neptunem może zbytnio banalne.
17 lutego 2015, 12:25 / wtorek
W wolnej chwili spróbuję taką zmajstrować. Bo tamta gdzieś przepadła.
17 lutego 2015, 12:53 / wtorek
@trzczy
Może nie takie banalne. T29 nie wszyscy muszą kojarzyć, ale już widok takiego neptuna, czy żurawia będzie rozpoznawać najmniejsze dziecko w Polsce.
Zero napinki jakby co :)
17 lutego 2015, 13:40 / wtorek
Duchu te przepadły?
odnośnik
17 lutego 2015, 13:47 / wtorek
To tylko jpg. Przepadły źródłowe pliki. Zrobię typ lepiej.
17 lutego 2015, 14:53 / wtorek
Na bardzo szybko, więc jeszcze nie idealnie, ale mogłoby być tak (dom, wyjazd):

odnośnik

odnośnik
17 lutego 2015, 15:22 / wtorek
Duch szacunek dla ciebie za projekty.A czy mógłbyś zrobić projekt z motywem My Tworzymy Historię z dźwigami i krzyżami stoczniowymi?
17 lutego 2015, 15:32 / wtorek
duch...91
bardzo fajne projekty koszulek o niebo lepsze od tych co mamy. Ale zdradź tajemnice czemu dodajesz do nich "elementy" miasta ?
17 lutego 2015, 15:45 / wtorek
Żeby było bardziej gdańskie. Z dźwigami kiedyś robiłem i kiepsko wyszło, ale spróbuję potem.
17 lutego 2015, 15:56 / wtorek
Wybór :))))) znaczy że znowu gramy o mistrzostwo, tylko tym razem bez derbów... z Rangersami? :)) ech...

Ale za to jak spojrzałem na ostatnią stronę i plik "lechia1.jpg"... Duchu, ja rozumiem że jak superkapitan Mila coś powie w szatni to zdawałoby się że to Wojski gra i słyszałby kto głos z Litwy, ale nie; jeszcze nie bronimy Pucharu Europy :))) projekt rewelacyjny, i podobnie jak kulegę wyżej zaciekawiło by mnie zestawienie np. tej koszulki z drugą domową/wyjazdową, np. białą z obrysem żurawia stoczniowego, takie retro-futuro :) już nie mówiąc o tym że taki dedyk to jest wspaniała sprawa ogółem, bo np. takie hasło jak "my tworzymy historię" można np. wrzucić pod kołnierzykiem na karku (że się posłużę swoim ulubionym wzorem - np. budapeszteńscy Fradi mają tam jak dobrze pamiętam klubowe motto "erő, erkölcs, egyetértés" - siła, zasady, jedność) - tylko pozostawałby problem, kto by u nas musiał grać zeby na taką koszulkę zasłużyć... :) (chociaż wiadomo, że na obecną też powinni)

szalom
17 lutego 2015, 16:00 / wtorek
Ajwaj, jak byłem dodawałem to nie widziałem wcześniejszego - ale taki jeden, skromny a porządny dźwig - czy ewentualnie wspomniane krzyże? Zwłaszcza że tego przynajmniej nasz błogosławiony Faraon Buldożer raczej nie ruszy...

szalom
17 lutego 2015, 16:09 / wtorek
Ja bym wymieszał projekty Ducha z tymi pasami tez by było fajnie.Bo pasiaki mi się podobają ale te z lat 80-tych pionowe pasy biało zielone.
17 lutego 2015, 16:11 / wtorek
Głosowanie na trzy jednakowe projekty różniące się detalami... i to przez fejsika... no mistrzostwo świata normalnie... fiu fiu!

Tylko czekać aż rybiogłowe się zmobilizują do jedynej walki jaka im zostaje.

Bogowie markjetinga k***a ich mać w tym klubie siedzą.
17 lutego 2015, 16:20 / wtorek
Magia tego typu akcji często polega na tym że zamówienie na koszulki często jest wysyłane jeszcze przed zakończeniem sondy :)
17 lutego 2015, 16:55 / wtorek
Jeśli chodzi o ten motyw z dźwigami, to trudno jest znaleźć odpowiednie materiały. Jakoś sobie poradziłem. Ale to tylko po to, żeby Wam sprawić przyjemność. Bo sam nie wiem, czy to jest ok.

odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik

I zestawienie:

odnośnik
17 lutego 2015, 17:15 / wtorek
No zajebiste te projekty, kurwa zajebiste!A wierze, że można je na spokojnie jeszcze dopracowac .

Teraz tylko pytanie jak dotrzeć do tych herosów marketingowych?Zawsze przy okazji rozpoczynania sie nowego sezonu powinni robić sondę na głównej stronie z wyborem projektów stroi na nowy sezon, z czego przynajmniej jeden powinien pochodzić od kibiców.
17 lutego 2015, 17:16 / wtorek
koszulka nr 3 i 4 bardzo na plus !
17 lutego 2015, 17:29 / wtorek
Taka koszulkę z projektu Ducha z Żurawiem, lub Neptunem kupiłbym od razu... fajnie byłoby pokazać te projekty naszym specom w klubie i spróbować przepchnąć taki projekt, jak nie teraz to w przyszłości, choć teraz jest idealna okazja 70lecie klubu. Swoją drogą jak to jest że w klubie siedzą tacy minimaliści i nic się nie wysilą nawet na 70 lecie klubu, a (bez urazy) taki szeregowy kibic jak Duch w minutę potrafi zrobić taki projekt?! Niezrozumiałe. Duch pozdro i naprawdę fajne projekty.
17 lutego 2015, 18:25 / wtorek
do duch...91 wyślij je do klubu. I prośba w chwili wolnej jak byś mógł projekt Lechii nr 1 z herbem na 70 lecie i z herbem Lechii w takiej wersji odnośnik z góry Wielkie Dzięki Pozdrawiam
17 lutego 2015, 18:35 / wtorek
Hmm mi projekty Ducha się podobają, ale... pytanie czy wyglądałyby tak w rzeczywistości. To co jest na projekcie to jedno a co wyszłoby rzeczywiście to drugie. Obawiam się że wyszłaby tandeta i wówczas byśmy mieli kłótnię czemu taka lipa jest. Przypomina mi się koszulka reprezentacji w wersji Pumy, z orłem, która dla mnie po prostu była niezbyt urocza (mimo, że na papierze pomysł wygladał nieźle). Owszem również uważam że pomysł z trzema, prawie identycznymi strojami to troche lipa, ale iście w stronę projektów tak bogatych to przesada. Taka koszulka owszem, ale jako zwykły T-shirt nie zaś jako meczówka.
17 lutego 2015, 18:43 / wtorek
Manchester United miał chyba kiedyś Old Trafford w odcieniu czerwonego.
Było to chyba 20 lat temu ale jak na tamte czasy to pomysł i wykonanie to była petarda...
17 lutego 2015, 18:49 / wtorek
Graty Duch,jak dla mnie to koszulka nr.3,projekt z dźwigami wyszedł zajebiście.Duchu jeżeli to nie problem czy możesz jeszcze zrobić na białej koszulce a motyw oczywiście w kolorze zielonym z 3 projektu.Pozdrawiam
17 lutego 2015, 19:17 / wtorek
Najważniejsze to będzie zaprojektować napis na koszulce :) Jeżeli uda nam się zaliczyć dobrą rundę to powinniśmy mieć dobrą pozycję wyjściową do negocjacji.
17 lutego 2015, 20:54 / wtorek
Projekty Ducha sa swietne !!! Oczywiscie wymagaja dopracowania szczegolow ale bija na glow propozycje wydane do ankiety. Taka koszulka to nie lada pamiatka na 70 lecie nie dosc ze charakterystyczna to z motywami kibicowskimi a takze swietne sie komponuje z reszta.
Moze LP moga podsunac temat koszulek na lato do klubu? Przeciez kazdemu zalezy na dobrym produkcie a nie na kolejnym pasiaku ktory zginie w tlumie...
17 lutego 2015, 22:06 / wtorek
Czad :D
Duch zawstydził marketing klubowy, propozycje oficjalna zbladła do reszty

wysyłaj do Lwów, niech dają do sprzedaży twoje dzieło

Pzdr
17 lutego 2015, 23:50 / wtorek
No, projekty ducha zajebiste (choć ja zamiast stoczni, czy żurawia, wolałbym ryczącego gdańskiego lwa z herbu w jakiejś bojowej pozie), ale co z tego?
My sobie na forum pogadamy, a te pizdeczki, czy pizdeczka odpowiedzialna za koszulki naszych piłkarzy i tak postawi na tym pasiaku, który dali do "wyboru". Swoją drogą to kurwa śmiech kibicom w twarz, dawać taki "wybór", pokazuje to świetnie za jakich imbecyli oni nas mają.
W normalnej sytuacji raz dwa ktoś z działu technicznego powinien się skontaktować z duchem i brać od niego projekty, bo jestem pewny że oddałby je za darmo, gdyby tylko miały być wprowadzone. Ale tu jest Polska i tutaj nawet jakby duch zaproponował, że sam kupi 1200 takich kompletów dla zawodników na cały sezon to i tak wzięliby to coś co jest w tej pseudo ankiecie, bo przecież nikt nie może być mądrzejszy od nich. Przykre to jest, ale niestety tak to wygląda póki co.
18 lutego 2015, 01:37 / środa
Makofo jeśli chodzi o koszulki reprezentacji to mam taka z husarzem i moim zdaniem jest bardzo udana i dobrze wygląda w rzeczywistości, więc może i tu by się sprawdziło. Warto spróbować niż żeby potem żałować.
18 lutego 2015, 02:28 / środa
Zajebiste te koszulki, zrób jeszcze białą z zielonym napisem "to my tworzymy historię" ,thx. Myślę ,że jak nikt nie będzie głupio zawistny to Lechia w tym zagra
18 lutego 2015, 06:36 / środa
Projekty koszulek ducha fajne ale mimo wszystko jako gadżet dla kibica.
Dla piłkarzy zdecydowanie w formie biało-zielonej. Pasiaki,jak dla mnie są O.K!
18 lutego 2015, 15:44 / środa
Dziś absolutny brak czasu, więc tylko na szybko biała.

odnośnik
18 lutego 2015, 15:57 / środa
na nowy sezon może nie będzie trzeba już komponować loga lotosu z koszulką?
18 lutego 2015, 16:07 / środa
No to będzie trzeba komponowac logo kogos innego... Co za róznica.
18 lutego 2015, 16:10 / środa
duch...91 ta biała to dramat :-(

tak na ochłodę Legia sprzedaje 10tys, a Adidas dedykowaną robi od 100tys
18 lutego 2015, 17:12 / środa
ad Duch - niestety te ostatnie już trochę zbyt przekombinowane zdaje mi się, prosty obrys żurawia czy kilku by starczył - ale mniejsza o to, z racji że niestety nasze dywagacje tutaj są dość bezprzedmiotowe niestety (ale, a nuż pozostaje nadzieja że tak czy siak coś się z tego urodzi)

szalom
19 lutego 2015, 15:51 / czwartek
Zdaję mi się, że trzeba szybko zaprotestować przeciwko tym pasiakom sallera, bo zaraz okaże się, że już są zaklepane,
19 lutego 2015, 18:25 / czwartek
Projekty Ducha sa na prawde konkretne ale mysle Panowie, ze za bardzo poplyneliscie :)
Pierwsza kwestia jest taka, ze nie bedziemy mieli jeszcze dedykowanych koszulek! Dlaczego? Jeszcze nie osiagnelismy tyle SPORTOWO zeby jakas firma chciala wyprodukowac dla nas takie koszulki, tylko dla Lechii. Nie gramy poki co w trojce, nie gralismy ani razu przez ostatnie lata w Europie. Jak narazie biegamy jedynie na naszym podworku i firma nie bedzie chciala wiecej wydawac na jakosc materialu i projekt jedynie dla nas. Wiadome jest ze beda woleli poleciec po nizszych kosztach i zaproponuja nam te koszulki ktore juz produkuja i tutaj nie ma najmniejszej watpliwosci. Marzą mi sie oczywiscie jakies stroje tylko i wylacznie dla nas... ale do tego jeszcze daleka droga. Tak jak wspomnialem wczesniej, projekty Ducha wykurwiste ale nie napalajmy sie za bardzo.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.232