Gdańsk: poniedziałek, 19 listopada 2018
FORUM
Podstrony:

nowe stroje Lechii

strona 19/21

4 lipca 2015, 18:56 / sobota
Skoro tamte były trzecie to te też zapewne będą trzecimi...

odnośnik
16 lipca 2015, 19:48 / czwartek
piękny przykład jak klub zjebał szansę na niezły dochód ze sprzedaży koszulek meczowych. Jutro rusza otwarta sprzedaż koszulek a ja do tej pory nie mogę kupić koszulki na karnet bo zostały tylko kobiece rozmiary. Klub zrobił fajną akcje a do sprzedaży wrzucił 100 koszulek i nie wiadomo kiedy będzie nowa dostawa, brawo !!!!
16 lipca 2015, 20:27 / czwartek
Peuek- ale i w tym rzecznik widzi sukces, bo w mediach opowiada że koszulki cieszą się taką popularnością że trzeba domawiac następne.
TYLKO LECHIA!
16 lipca 2015, 20:34 / czwartek
Na każdej opóźnionej koszulce w ramach rekompensaty będzie podpis rzecznika wykonany niezmywalnym flamastrem :)
16 lipca 2015, 20:44 / czwartek
przestańcie płakać i zachowywać się jak cipy za miedzy ,chcesz koszulkę to poczekaj a nie płacz bo najlepiej wszystko od razu i teraz są inne nie wytrzymasz ? nie masz innych barw ? oj widzę że już w dupach się poprzewracało
16 lipca 2015, 21:33 / czwartek
Widzę, że nie zrozumiałeś mojego wpisu. Chodzi mi o to, że klub robi fajną akcję promocyjną z koszulkami, ludzie się napalają, idą do kasy po karnet i przy okazji kupić koszulkę, w wiekszości przypadków swoją pierwszą i co ??? i nic bo koszulek nie ma. Ja poczekam, mam w czym chodzić na mecz ale klub traci kase bo źle się oszacował sprzedaż koszulek
16 lipca 2015, 21:55 / czwartek
Trzeba przyznac ze mala wtopa z koszulkami kupuje dzis karnet z wielkim zadowolenie prosze o koszulke a Pani mowi ze ...ma tylko rozmiar S i... nie wiadomo kiedy beda inne bo... wszystkie zeszly.

Dziekuje dowidzenia. :((((
16 lipca 2015, 22:16 / czwartek
Nowa dostawa za 2 miesiące, kontener płynie ponad 30dni z Chin.
Za koszulkę już zapłaciłem, sam jestem ciekawy czy ją zobaczę, nie ważne kiedy byleby zobaczyć LOL

Kolejna wtopa

ps kontenera będę wypatrywał na Stogach przy DCT :) Czekaj tatka latka, aż kobyłę wilcy zjedzą
16 lipca 2015, 22:29 / czwartek
ehhhh nowa era nastała koszulkowi kibice ,powodzenia wypatrujcie kontenerowców modnisie
16 lipca 2015, 22:37 / czwartek
dobra Mazi: kiedy byłeś pierwszy raz na meczu Lechii? ot tak na meczu, nie zaciągnięty z rodzicem za rękę, tylko poszedłeś na mecz?
17 lipca 2015, 00:34 / piątek
sto lat temu, jak mieszko sprzatal zagrode
17 lipca 2015, 16:01 / piątek
Dzisiaj pierwszy mecz nowego sezonu, a wciąż nie wiadomo, jak wygląda pełen komplet strojów. Profesjonalnie fchuj.
17 lipca 2015, 16:06 / piątek
mazi

Rozumiem, że dla Ciebie biało-zielona koszulka chuja znaczy, czy tak?
17 lipca 2015, 16:08 / piątek
Pytacie o stroje. Pierwszy komplet to biało-zielone "pasiaki". Drugi komplet to jakby dwa rodzaje: jednolite ciemnozielone stroje i czerwone, które już widzieliśmy m.in. podczas meczu z Wolfsburgiem.
17 lipca 2015, 17:35 / piątek
Wysłałem do klubu na adres mailowy aktywny podczas procesu zamawiania koszulki w środę zapytanie ile trwa realizacja zamówienia. Uzyskałem odpowiedź abym dzwonił ... .

Wysłałem zapytanie na wszystkie adresy mailowe w klubie zapodane w zakładce kontakt na stronie Lechia.pl, 0 ZERO odpowiedzi. Rozumiem że klub ma mnie w głębokim poważaniu, wziął kasę za koszulkę reszta to mój problem, mam dzwonić i prosić. ŻENADA.
17 lipca 2015, 17:41 / piątek
Ja kiedyś zamówiłem koszulkę w skl;epie. Wysłałem siano. I słuch po kasie zaginął. Koszulka nie przyszła. Maile pozostawały bez odpowiedzi. W końcu tam zadzwoniłem. Pan coś strasznie kręcił. Powiedział, że koszulkę wysłał dawno, ale żadnego numeru przesyłki nie ma i nie wie, jaki to kurier, bo to nie on wysyłał, ale żybym poczekał tydzień. Na pewno się wyjaśni. Poczekałem tydzień, poczekałem drugi. Zadzwoniłem. Pan powiedział, że on myślał, że to już załatwione, ale skoro nie, to w ciągu trzech dni odeśle kasę.

Miesiąc później wkuriony niewiarygodnie napisałem, że jeśli nazajutrz nie będę miał kasy na koncie, to poproszę o pomoc stowarzyszenie kibiców.

I nazajutrz kasa na koncie była. Wniosek: nigdy nie kupuj w sklepie internetowym.
17 lipca 2015, 17:44 / piątek
1945__

Te czerwone to pewnie trzeeci komplet, którego nigdy nie użyją. Bardziej mnie ciekawią te jednoliote zielone. Dlaczego klub ich nie chce pokazać?
18 lipca 2015, 19:24 / sobota
Sam pasiak wygląda ok, ale numery i nazwiska w ogóle nie czytelne.
18 lipca 2015, 22:58 / sobota
To jest jakaś amatorka byłem we wszystkich punktach i po godz 11 brak juz było koszulek, to ile nasz kochany klub przygotował tych koszulek 20??
Daleko jeszcze nam to europy
24 lipca 2015, 11:39 / piątek
No to mamy odpowiedź na pytanie, dlaczego info o nowych strojach jest tak późno. Bo są kurwa częściowo żółte...

Bardzo ambiwalentnie do tego podchodzę. Ta żółć mnie wkuria, a z drugiej strony w końcu mamy wyjazdowy komplet nawiązujący do barw Gdańska. Co samo w sobie jest fajne.
25 lipca 2015, 12:30 / sobota
Wersja retro na urodziny byłoby miło jakby ktoś z klubu pomyślał

https://shop.greuther-fuerth.de/greutherfuerth-sho p/ajax.aspx/ShopProdukte/6181c14f-5b9f-4f1c-89e7-f 12201195413/Retro-Trikot-Set_hummel_Kinder.html
25 lipca 2015, 13:14 / sobota
Poprawiony link:
https://shop.greuther-fuerth.de/greutherfuerth-sho p/ajax.aspx?sub=home&reason=1

Cały post powyżej do kasacji, link nie działa, a i autora poniosło:
"gdyby tylko ktoś w klubie pomyślał.." - stary, nie wymagaj za dużo, ciesz się tym co jest, bo nie wiesz chyba na co ich jeszcze stać.
25 lipca 2015, 13:17 / sobota
To się popisałem, spacja za każdym razem wskakuje.
25 lipca 2015, 13:24 / sobota
To ja spróbuje odnośnik
28 lipca 2015, 18:43 / wtorek
https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/oddaja-mi ejsce-na-koszulkach-fantastyczna-inicjatywa-charyt atywna-lecha-poznan-i-sts
może u nas by takiego czegoś się podjęli?
28 lipca 2015, 18:46 / wtorek
Nie podsuwaj bo jeszcze wprowadzą w życie a kasę sami przytulą.
28 lipca 2015, 19:07 / wtorek
inicjatywa ? w Szwajcarii jest zakaz reklamowania czegoś takiego jak STS!
28 lipca 2015, 23:16 / wtorek
@łysy
sory, ŁNP tego nie napisało i nawet ten link już nie działa, dziwi mnie to, że Szwajcarzy narzucają Polakom swoje prawo, ten zakaz powinien obowiązywać tylko dla klubów szwajcarskich
29 lipca 2015, 06:00 / środa
@Łysy LG:

odnośnik

Mam nadzieję, że przeżyjesz to, co przeczytasz...
30 lipca 2015, 03:59 / czwartek
Znajdujesz sie na terenie Szwajcarii - przestrzegasz prawa tego kraju. Proste.

A jak sie nie podoba to nie musisz tam jechac. Rownie proste.
30 lipca 2015, 13:00 / czwartek
szkoda, że inny u nas naszego prawa nie przestrzegają i nie płacą u nas podatków
4 sierpnia 2015, 14:03 / wtorek
Był ktoś ostatnio na wyspach? Była już nowa dostawa koszulek meczowych?
5 sierpnia 2015, 21:31 / środa
Byłem dziś na jednej z wysp by obejrzeć koszulki... Owszem jest ładna, ale jakość materiału to tragedia. Te z bazarów w latach 90tych chyba lepiej przepuszczały powietrze, z tą różnicą że te bazarowe szło dostać za 5dych a nie 180pln
6 sierpnia 2015, 09:50 / czwartek
Byłem na wyspach w zeszłym roku w wakacje, pogoda taka sobie, nie polecam
6 sierpnia 2015, 12:18 / czwartek
Z oficjalnej info z wczoraj:

Do Klubu dotarły długo oczekiwane "pasiaki". Pierwsza partia rozeszła się w mgnieniu oka, a kolejne zamówienia nie mogły być zrealizowne, ponieważ producent przez długi czas zalegał z drugą dostawą. Koszulki w końcu jednak są w klubowych magazynach i do kibiców czekających na realizację zamówienia "pasiaki" dotrą razem z przeprosinowym prezentem od Klubu.
Powrót historycznych "pasiaków" na koszulki meczowe piłkarzy Lechii Gdańsk tak spodobał się kibicom, że producent sprzętu nie nadążał z wysyłką kolejnych trykotów. Ogromna sprzedaż koszulek pokazuje, jak ważnymi dla fanów Lechii są Biało-Zielone pasy.

Koszulki dotarły już do Gdańska i rozpoczęła się ich wysyłka do kibiców, którzy czekają na swoje zamówienie. Dodatkowo razem z koszulką fani otrzymają przeprosinowy prezent od Klubu.

Przypominamy, że do meczu z Górnikiem Łęczna, kupując karnet na sezon 2015/2016 koszulka meczowa „pasiak” dostępna jest w promocyjnej cenie 159 zł (koszulka w normalnej sprzedaży kosztuje 179 zł).
6 sierpnia 2015, 23:14 / czwartek
Ten "przeprosinowy" prezent to koperta? Fakt, dostałem opłaconą koszulkę, tylko po co klub kłamie o jakimś prezencie, którego nie dają?
31 sierpnia 2015, 21:03 / poniedziałek
Czy pasiaki są dostępne na wyspach klubowych?Niestety sklep internetowy ich nie posiada.
26 lutego 2016, 11:03 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
26 lutego 2016, 12:46 / piątek
A co mówią lekarze?
3 marca 2016, 14:38 / czwartek
info. zasłyszane z tzw "pewnego" źródła:
nowym sponsorem technicznym zostanie f-ma NEW Balance od jesieni 2016
3 marca 2016, 16:50 / czwartek
Liverpool w tym gra...
3 marca 2016, 18:55 / czwartek
....jak juz gra, to pewnie po sezonie z jakiegoś Second Hand-u bedą te stroje.

TYLKO LECHIA!
7 marca 2016, 17:39 / poniedziałek
of top - by nie było że burdel robię

Wymiękam z tym forum, od lat.
Cygnus rozjebałeś mnie tym wpisem i od paru dni śmieję się z tego, tylko że dopiero dziś znalazłem czas by to skomentować.
14 maja 2016, 23:31 / sobota
Już coś wiadomo na temat nowych strojów? Dostawca, wzór?
15 maja 2016, 13:25 / niedziela
Dostawca: New Balance
W koszulkach NB gra m.in. Liverpool i Sevilla
16 maja 2016, 10:27 / poniedziałek
Bardzo interesujące jest również, jakie logo pojawi się na nowych strojach zamiast LOTOSu.
18 maja 2016, 00:25 / środa
Loga raczej nie będzie...
17 czerwca 2016, 17:16 / piątek
Gumakova strona główna Lechii zaprezentowała w koszulce Saller, wiadomo coś już o wygladzie NB?
30 czerwca 2016, 13:04 / czwartek
Prezentacja i Nowe Stroje 8 Lipca na Targu węglowym

odnośnik
1 lipca 2016, 08:34 / piątek
Dzis o 11 ma odbyc sie konferencja w klubie, prawdopodobnie na temat nowego sponsora technicznego.

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024