Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

nowe stroje Lechii

strona 2/22

29 lipca 2010, 15:57 / czwartek
A skad mamy to wiedziec, skoro jeszcze nie sa w sprzedazy?

Milo jakby ceny nie byly wyzsze niz te w Belchatowie - odnośnik
6 czerwca 2011, 12:38 / poniedziałek
Jeśli mnie pamięć nie myli to w sezonie 2010/2011 otrzymaliśmy stroje, powiedzmy standardowe, natomiast w nadchodzącym sezonie Adidas miał przygotować komplet strojów specjalnie dla Lechii. Tak więc czekam z niecierpliwością na nową kolekcję, moim zdaniem czas najwyższy ją zaprezentować.
23 czerwca 2011, 15:38 / czwartek
wiadomo juz cos o nowych strojach adidasa dla Lechii?
23 czerwca 2011, 20:25 / czwartek
Lechia,Legia, Wisła gra i trenuje w sprzecie Adidas Condivo, ktory dostarcza dystrybutor Adidasa z Krakowa.Zamawialem u nich dres czarny w bo oczywiscie w Redboxie nie mozna bylo ich kupic.Sprzetu Jako, w ktorym Lechia juz rok nie gra ani nie trenuje jest 80% a Adidasa 20%..Chlopaki z Redboxa mowia ze nie dostaja od dystrybutora.W z Gdynisklepie niedawno byly dwa dresy i pare koszulek.Cos chyba nie tak...

Ciekawostka..: Te koszulki białe z "Lotosem" nie sa absolutnie dostarczane przez dystrybutora z Krakowa o ktorym wyzej wspomnialem, rozmawialem z gosciem i pytalem specjalnie czy oni taka popeline robia.Okazuje sie ze sa to jakies podrobki adidasa i jakas prasowanka "Lotos" i robi je jakas firemka z ...Gdyni,pojawily sie na stoiskach w marketach a nie bylo ich w Redboxie , flagowym sklepie wydawaloby sie...Ten chlam kosztuje zdaje sie ze 160 zl!! Warto zainteresowac sie ta sprawa..ktos tu trzepie kase niezla..
23 czerwca 2011, 20:28 / czwartek
...oczywiscie nie w Gdyni w sklepie tylko w Redboxie, sorki za blad chodzi o firme Gdyni ktora robi te "super koszulki" z Lotosem.
23 czerwca 2011, 21:43 / czwartek
A teraz napisz raz jeszcze po Polsku.
23 czerwca 2011, 21:57 / czwartek
Prawda, a po polsku przymiotniki piszemy wielka litera? Chlop troche zamotal, ale wiadomo o co chodzi. Jesli to prawda to jest to skandal.
23 czerwca 2011, 22:30 / czwartek
Bzdura i to totalna. Informacja jest pewniejsza niż z pierwszej ręki.
23 czerwca 2011, 23:40 / czwartek
To mamy aferę gadżetową w Lechii. Czy klub w ten sposób pierze brudne pieniądze?

Urząd skarbowy i CBA pewnie już stoją pod klubową bramą.
24 czerwca 2011, 00:28 / piątek
Mnie osobiście denerwuje cała sprawa trykotów Lechii.
Zamiast zagrać w porządnych trykotach a'la Celtic - na przyklad Nike Hoop II odnośnik to nasi wolą 3 paski niż pasiaki z prawdziwego zdarzenia.

Czekam na nowy sezon bo inne kluby prezentują nowe projekty lub o nich dyskutują: Zagłębie odnośnik Wisła (kibice chcą spowrotem białą gwiazdę zamiast herbu) odnośnik
Wszyscy inni, tylko nie my....

Jestem estetą i marzę o tym że Lechia bedzie wyglądać jak profesjonalny team na boisku, a nie jak amatorska drużyna "trampkarzy" (tym bardziej że mamy nowy piękny stadion)... a jak znam życie to czeka nas znów zgniła zieleń, 3 białe paski na rękawach i żółty prostokąt na przedzie.... cóż...

Sam zrobiłem kilka(naście) projektów. Może nie sa tak piekne jak Wisły ale starałem się zrobić cokolwiek by poprawić wizerunek Biało-Zielonych.
Oto kilka z nich:
Stroje domowe:
1 - odnośnik
2 - odnośnik
3 - odnośnik
4 - odnośnik
5 - odnośnik
6 - odnośnik
Stroje wyjazdowe:
1 - odnośnik
2 - odnośnik
3 - odnośnik
4 - odnośnik
5 - odnośnik
6 - odnośnik
7 - odnośnik (jak Aston Villa)

Bramkarz. Domowe i wyjazdowe do ustalenia ;):
1 - odnośnik
2 - odnośnik
3 - odnośnik
4 - odnośnik
5 - odnośnik
6 - odnośnik
7 - odnośnik
8 - odnośnik

Niektóre stroje bramkarza zrobiłem w kolorach sponsora, by osiągnąć kompromis na lini klub/kibice - sponsor i móc na trykotach 10 zawodników umieścić logotyp Lotosu w barwach innych niż żółto - czerwono - niebieskie, za to dać te barwy bramkarzom...
24 czerwca 2011, 10:38 / piątek
Logo Lotosu pozostanie bez zmian;) taka ich polityka i nic na to nie poradzimy
24 czerwca 2011, 10:46 / piątek
Nike nie podpisuje kontraktów z klubami Polskiej Ekstraklasy. Zagłębie Lubin swoje stroje kupuje w hurtowni. Widać, że ludziom w klubie nie zależy na estetyce strojów, a bez problemu by się mogli dogadać (gdyby tylko chcieli) z Lotosem, żeby nie było tej żółtej obwódki i dac takie meczówki do sprzedaży i wszyscy byli by zadowoleni.
24 czerwca 2011, 11:12 / piątek
[iron-mode on]e-migrant

Znasz dekalog? To popatrz --> przykazanie 7. "Nie kradnij"

O ile mi wiadomo nie zapytałeś nikogo czy możesz wykorzystać znak graficzny - znak Adidas, Lotos, oraz SNG do własnych celów.

A może nie wiedziałeś, że wykorzystywanie czyjejś własności nad którąśktoś się napracowal, to kradzież? To już wiesz.
[/iron-mode off]

:-)
24 czerwca 2011, 11:18 / piątek
arkadiusz... weź się zastanów co ty piszesz...
24 czerwca 2011, 12:55 / piątek
@butthead przeczytaj topic LGFCE to będziesz wiedział o co chodzi Arkadiuszkowi ;)

Co do strojów to poprzednimi razy pojawiały się na początku lipca, dlatego jeszcze bym uzbroił się w cierpliwość w tym temacie ;)
24 czerwca 2011, 12:57 / piątek
Arkadiuszowi*
24 czerwca 2011, 13:04 / piątek
Do osob wyzej. nie dogadasz sie z lotosem. to jest ich polityka marketingowa i koniec kropka jak sie nie podoba, to kasy dawac nie musza. prosta sprawa. ja bedac sponsorem tez bym nie cial zeby mi ktos narzucal jakie wersje loga maja byc. lotos kojarze zawsze z zolcia czerwienia i granatem i tak bylo jest i bedzie.

co do strojow to dajdzie na luz. dla niektorych wszystki jest proste i kolorowe. wystarczy zaprojektowac stroj i uszyc tylko. juz widze jak adidas szyje stroje dla Lechii
24 czerwca 2011, 13:22 / piątek
Duże firmy są restrykcyjne co do formy ekspozycji ich loga, ponieważ stworzenie loga dla firmy rozpoznawalnej na rynku to koszt paru mln zł. Np koszt wykonania loga Orlenu, który obejmował badania rynku odnośnie rozpoznawalności marki wyniósł ich 1,2 mln zł. Chodzi tu m.in. o to co ULG napisał, że taki Lotos kojarzy mu się z takimi a nie innymi kolorami, a co za tym idzie wykażą to też badania rynku. Później badania trafiają do pracowni graficznej i wg tych danych wykonywany jest projekt tego loga. Koszt loga dla mniejszych firm, gdzie te badania rynku nie są przeważnie wykonywane, a projekt robiony jest na podstawie ustaleń ze zleceniodawcą jest drastycznie niższy. Zapewne Lotos dał jeszcze więcej za swoje logo niż Orlen, więc nie ma się co dziwić, że to logo na koszulkach tak wygląda i nie ma opcji negocjowania jego formy ekspozycji. Nie po to dali pare mln zł zaswoje logo, żeby teraz je zmieniać, bo się kibicom nie podoba. Niestety to logo jest jakie jest i trzeba się z tym pogodzić.
24 czerwca 2011, 13:36 / piątek
Dobra ale nowe logo wyglądało by lepiej na koszulkach odnośnik Nowch nie będą szyli dla Lechii tylko dadzą jakiś krój + jakiś oryginalny bajer co się z Lechią kojarzy albo jakiś dodatek poprostu do danego modelu i tyle
24 czerwca 2011, 14:14 / piątek
Jestem pewny, że wybór loga na koszulkach bazowany był na ilości odbiorców tego loga, a bardziej rozpoznawalnym logiem jest logo Lotosu na żółtym tle. Mecze Ekstraklasy są towarem rozpoznawalnym w całym kraju, więc i Lotos zdecydował się na to logo. Zauważ, że to samo Logo jest w użyciu na plandekach reklamowych czasie meczu, a nie jego druga wersja.
24 czerwca 2011, 16:06 / piątek
z calym szacunkiem dla naszej Lechii i innych klubow, ale jeszcze dlugo w Polsce
zaden klub nie bedzie na tyle atrakcyjnym towarem by szyc dla nich stroje itp. nie jestesmy jeszcze marka jak real, bayer czy barca gdzie firma moze ubierac caly klub za freeko i na tym zyska. tam koszulki jada na caly swiatw milionach egemplarzy u nas grono jest zawezone do terenui trojmiasta i niektorych rejonow polski + emigracja, bo nikt chyba nie sadzi ze zwyklyu japonczyk kupi koszulke lechii :).

sprawa jest prosta, pilka to biznes i kazdy o tym powinien wiedziec
24 czerwca 2011, 16:31 / piątek
Czy naprawde chcialbys by Lechia grala w czyms takim:
odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik !!!

odnośnik !!!

odnośnik

odnośnik

?

Fajnie, ze zrobiles projekty, ale jak cos robic to albo dobrze albo wcale.
24 czerwca 2011, 16:35 / piątek
e-migrant przedstawił naprawdę bardzo fajne propozycje...jestem pozytywnie zaskoczony;
jeżeli coś mógłbym zmienić... w strojach wyjazdowych wyeliminowałbym zupełnie kolor czarny, jest naprawdę tyle odcieni zielonego
za dzieciaka to miałem cały zeszyt takich projektów strojów piłkarskich, również LECHII :)
ale widać to jest mało istotny temat, estetyka mało kogo obchodzi,nie wiem, czy to podchodzi pod gejostwo? kpię oczywiście...
24 czerwca 2011, 16:42 / piątek
Widze ,ze rozpatrywane sa rozne warianty strojow ,a nikt albo niewielu najwidoczniej sie orientuje ,ze historycznie Lechia miala koszulki w bialo-zielone pionowe pasy i moze warto by bylo ponownie do nich wrocic.
24 czerwca 2011, 16:43 / piątek
t-t oczywiście o gustach się nie rozkmina
ale moim skromnym zdaniem, 4 pierwsze propozycje nie są jakieś straszne
ta jedna, bodajże czwarta przypomna mi strój Lechii z lat 80, gdzie na piersi był napis, o ile dobrze pamiętam , raga foods...
najfajniejszy byłby taki komplet, który tak jak kiedyś, eksponował na piersi dumnie nazwę
LECHIA
24 czerwca 2011, 21:13 / piątek
Mnie estetyka obchodzi I to nawet bardzo ale patrze na to okiem realnym bo chyba nie sadzicie ze adidas uszyje stroje dedykowane lechii. Trzeba wybrac nejlepsze komplety jakie sa dostepne I tyle. Mysle ze dzialacze maja wieksze problemy niz proszenie adidasa o szycie serii dedykowanej. Niektorym to naprawde ciezko przychdzi
25 czerwca 2011, 00:02 / sobota
Jakie mają problemy działacze poza tymi, aby kasa na ich konto wpłynęła dziesiątego?
26 czerwca 2011, 00:05 / niedziela
a co myslisz ze malo pracy maja ? typowe polskie gadanie, prezesi sa po to by sobie pensje nabic. nawet nie wiesz jaki to stres pracowac na wysokich stanowiskach w takim duzym klubie, bo dla ludzi to pieknie i kolorowo. w razie niepowodzenia to oni odpowiadaja za to swoim nazwiskiem nie kibic. prowadzenie klubu to nie tylko transfery i stroje. trzeba przygotowac sie na przejscie na baltic arene, zadbac o kadre na nowy sezon jakaby ona nie byla, zadabc o odpowiednia ciaglac finansowa w klubie, dzialania marketingowe, zatrudnic odpowiedni personel, szkolenia itp. uwierz mi ze zarzad ma rece pelne roboty
26 czerwca 2011, 10:29 / niedziela
odnośnik
To już nawet młodzi mają ciekawszy model koszulek.
26 czerwca 2011, 12:28 / niedziela
26 czerwca 2011, 12:29 / niedziela
Bardzo ładne.
Sam to zrobiłeś?
26 czerwca 2011, 12:36 / niedziela
Tak :)
26 czerwca 2011, 12:48 / niedziela
Całkiem profesjonalnie.
Już się łudziłem,że może coś poszło w dobrą stronę tylko to logo Lotosu mi nie pasowało,nikt pewnie by się z ich marketingu nie zgodził na taki wzór.
26 czerwca 2011, 13:01 / niedziela
ZAJEBISTE!!! byku a mógłbyś zrobić logo lotosu w ich kolorach ale oczywiście bez tej żółtej ramki :)
26 czerwca 2011, 15:52 / niedziela
Byku92, zajebiste!
26 czerwca 2011, 15:58 / niedziela
Na prawde fajne propozycje, byku jesli masz checi i mozliwosci to moze sprobuj jakies pasiaki zrobic, a jesli nie to i tak zapewene sa to o wiele ladniejsze stroje niz przyjdzie nam ogladac w przyszlym sezonie.
26 czerwca 2011, 16:12 / niedziela
Byku ja zamawiam 4 koszulki w rozmiarze L , dwie zielone,dwie biale. ;)
26 czerwca 2011, 16:20 / niedziela
Chyba trzeba bedzie wybrac kilku ludzi sposrod kibicow i jakos wepchnac je do tego nieszczesnego dzialu marketingu ,zeby cos tam ogarnely bo widac ,ze ciekawych pomyslow nie brakuje :).
26 czerwca 2011, 16:37 / niedziela
Byku - szacun.
Stroje marzenie.., niestety pozostaną tylko w sfere marzeń.

Sprzedawałyby sie 1000 razy lepiej niż na żółtym tle..
26 czerwca 2011, 18:08 / niedziela
Byku jeszcze 10k wszystkie rozmiary!
26 czerwca 2011, 18:59 / niedziela
26 czerwca 2011, 21:19 / niedziela
Byku ta koszulka z dwoma odcieniami zielonych pasów to poprostu REWELACJA !!!!

Coś pięknego !!!!!!!!!
26 czerwca 2011, 21:30 / niedziela
Byku powinni Cie w Polskim oddziale adidasa zatrudnic. Jesli moge jeszcze pomarudzic to dalbys rade pionowy pasiak zrobic? Z gory dzieki za juz wlozona prace.
26 czerwca 2011, 22:56 / niedziela
26 czerwca 2011, 23:38 / niedziela
Chlopie jestes wielki mam nadzieje ,ze wprowadzisz je jakos do produkcji :). Jeszcze raz dzieki.
27 czerwca 2011, 00:08 / poniedziałek
Byku - mógłbyś podać linka z modelami koszulek, które wziąłeś? też chętnie bym się pobawił :)
27 czerwca 2011, 00:35 / poniedziałek
byku
dla mnie zielona XXL a dla bliźniaków dwie białe na 120cm.
to najlepsze wzory od pasiaków, co tu dużo mówić klub w zeszłym sezonie dużo kasy stracił wstawiając żółte logo. Widzieliście kogoś na mieście w czymś takim? Już jako robiło lepsze koszulki a ten zeszłoroczny adidas z logiem to poprostu kupa
27 czerwca 2011, 08:37 / poniedziałek
Kurcze moze niech ktos to podesle naszym miszczom z markietingu. Moze cos z tego by wyszlo. Koszulki magia!
27 czerwca 2011, 10:41 / poniedziałek
Tę bym odrazu kupił:

odnośnik
27 czerwca 2011, 10:52 / poniedziałek
Dlaczego tacy ludzie nie mogą być w dziale marketingu, tylko siędzą tam tacy co sie na tym nie znają i pewnie koszulki będą nieciekawe. Obym sie mylił
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020