Gdańsk: wtorek, 13 listopada 2018
FORUM
Podstrony:

nowe stroje Lechii

strona 3/21

27 czerwca 2011, 17:18 / poniedziałek
Ta z odcieniem zielonego po prostu miazga! Brałbym nawet za 300 zł !!! COŚ PIĘKNEGO !!!
27 czerwca 2011, 18:05 / poniedziałek
Ktos napisla czmeu tacy ludzie nie moga byc w dziale marketingu. to ja tobie odpowiem: masz pozwolenie na uzywanie logo lotosu w wersji moochromatycznej ? bo z tego co wiem to lotos sobie narzuca jakie chce miec logo, i tu osoba z klubu ma gowno do gadania. nie podoba sie to moga kasy nam nie dawac, to jest prosty rachunek. koszulki sa fajne, jest kilka modeli z ktorych mozna wybrac mi sie podoba bardzo koszulka z dwoma odcieniamy zielenii, ale logo biale lotosu jest fatalne na koszulce. kojarzy mi sie z firma hooligan. w lotosie siedza ludzie co wydaja na marketing miliony zlotych tam sa robione badania, projekt logo nie byl zamowiony a allegro, tylko kosztowal gruba kase i trzeba to uszanowac.
27 czerwca 2011, 18:18 / poniedziałek
ULG jeszcze raz spokojnie przeczytaj, że nie chodzi o logo a model koszulki
6 lipca 2011, 23:40 / środa
7 lipca 2011, 00:05 / czwartek
A na nowy sezon 2011/2012 są przewidywane nowe stroje ?
7 lipca 2011, 00:33 / czwartek
Tak zapowiadali rok temu. Przydałaby się trochę ciemniejsza zieleń taka jak w herbie jest, bo ta co była obecnie to jeszcze trochę jakby rozjaśnili to seledynowy jak nic... A fajny byłby fason taki jak ta koszulka meczowa Sportingu, tylko, że to PUMA, więc nawet na coś zbliżonego nie ma pewnie co liczyć...
11 lipca 2011, 17:53 / poniedziałek
Śląsk juz ma nowe komplety Pumy. Wisła na przełomie lipca/sierpnia zaprezentuje nowe stroje, a kiedy Lechia? Czy wogóle w tym sezonie będzie jakaś zmiana modelu koszulek?
11 lipca 2011, 18:25 / poniedziałek
idąc za sposobem myślenie naszych włodarzy....po co nam nowe stroje??? po co nam wzmocnienia???? po co nam marketing???? w ogole po co nam to wszystko???
11 lipca 2011, 20:18 / poniedziałek
jak dla mnie może być , lepiej w kolorze koszulki ten napis na środku, a nie z tłem :)
11 lipca 2011, 22:01 / poniedziałek
Nowe stroje będą. Znany jest już ich wzór, który dopiero za jakiś czas ma zostać opublikowany. Jednak już teraz można powiedzieć, że to totalna porażka. Będzie to koszulka w biało-zielone pasy... pionowe. Mało tego, nie będzie to żaden specjalny wzór stworzony dla Lechii, tylko normalny z katalogu adidasa. Na te pionowe pasy będzie naklejone logo LOTOsu, a jakże, na żółtej apli.

Czyli znów wioska tańczy, wioska śpiewa.

Gratulujemy działowi marketingu.
11 lipca 2011, 22:18 / poniedziałek
Jezeli to maja być biało-zielone pionowe pasy to taka koszulka wisi juz jakis czas w RED BOX na T29,
co do logo LOTOS to juz tyle razy bylo to walkowane, LOTOS dla Lechii nie bedzie nic zmienial, trzeba sie z tym pogodzic i bedzie lzej na duszy :-)
11 lipca 2011, 22:31 / poniedziałek
Tez widziałem juz te pasy....pionowe. Chujowe jak trzeba. Nie wiem kto decyduje o akceptacji tych projektów, ale chyba na Lechii był pierwszy raz w zeszłym sezonie.
Trzeba byc kompletnie oderwanym od rzeczywistosci, albo byc niezrozumiałym wizjonerem aby myslec ze takie "coś" zyska popularnosc.
Czy nie mozna postawic na tradycyjne pasiaki poziome???

TYLKO LECHIA!
11 lipca 2011, 22:45 / poniedziałek
odnośnik
jak by wyglądały jak u tych gości grających w biało- zielonych barwach, wielkiej tragedii nie będzie, wszak koszulki nie graja :))
11 lipca 2011, 22:47 / poniedziałek
@Corney:

to masz na myśli?: odnośnik
11 lipca 2011, 22:57 / poniedziałek
co im strzeliło to głowy żeby były pionowe? zawsze przecież mieliśmy poziome zresztą teraz sprzedają te nowe koszulki pasiaki w sklepie internetowym Lechii. Po cholerę utrudniać i tworzyć jakieś dziwne historie ?
11 lipca 2011, 23:09 / poniedziałek
Natalia , ostatnio za dużo się denerwujesz :) ale rozumiem brak Ci meczów i nie ma gdzie emocji wyładowac :P
11 lipca 2011, 23:11 / poniedziałek
czyli tak to będzie wyglądać: odnośnik ?

mogli chociaż coś takiego wywalczyć: odnośnik ...

W Śląsku Tauron nie musiał robić różowego napisu na białym tle.... hm.....
11 lipca 2011, 23:24 / poniedziałek
Razaka Traore - to konstruktywne denewowanie się bo wpadłam na całkiem fajny sklep, kóry oferuje stroje piłkarskie dla klubów

I nasze obecnie to model adidas Squadra II - który kosztuje cały komplet ( koszulka + spodenki) w tym sklepie - 159 zł o to on odnośnik

Natomiast te, które podobno będziemy mieli - to model adidas Stricon - którego komplet kosztuje 199 zł o to on - odnośnik
nie jest zły ale lepiej byłoby gdyby były pasy poziome ale co zrobić jak w katalogu nie ma. Przecież sami nie uszyją:) już widzę Turnosia dziergającego koszulki :)

Można zobaczyć wiele strojów z naszej ekstraklasy, Wisełki macie tutaj odnośnik

Co ciekawe nike w swoim katalogu ma tyle ładnych strojów od wyboru do koloru i co najlepsze tańszych,

odnośnik - taki strój - marzenie. no ale Adidas z nami podpisał umowę no to Adidasa będziem nosić.
12 lipca 2011, 00:33 / wtorek
12 lipca 2011, 00:43 / wtorek
No... mnie osobiście najbardziej ten się podoba: odnośnik

w prostocie siła....
12 lipca 2011, 01:40 / wtorek
z tego co wiem ekstraklasa nie zezwala na pasiaki....(celtic)
12 lipca 2011, 08:51 / wtorek
ktoś tam napisał:

"co im strzeliło to głowy żeby były pionowe? zawsze przecież mieliśmy poziome zresztą teraz sprzedają te nowe koszulki pasiaki w sklepie internetowym Lechii. Po cholerę utrudniać i tworzyć jakieś dziwne historie ?"

oj dzieci, dzieci, stare roczniki gazet (lata 50 i 60) dorwać, pasy pionowe wtedy Lechia nosiła, lewacki celtik wszedł zacznie później, poza tem sprawdzic jakie stroje nosila Lechia Lwów i dopiero wtedy pisać: zawsze.
12 lipca 2011, 08:56 / wtorek
Hektopaskal o tych pasach pisała Nati, a dziewczyna dopiero od ekstraklasy chodzi na Lechię. Wszędzie jej pełno a nie wie nic.
12 lipca 2011, 10:22 / wtorek
WKS, proszę grzecznie, łaskawie odpierdol się ode mnie. Nie znasz mnie więc proszę nie wypowiadaj się na mój temat.
12 lipca 2011, 10:27 / wtorek
Nati nie przejmuj się chłopak jakis zestresowany ostatnio jest widac
12 lipca 2011, 10:39 / wtorek
Hektopaskal przyznaje się do błędu, oczywiście masz rację z pionowymi pasami. odnośnik
12 lipca 2011, 10:43 / wtorek
no akurat na zdjęciu to nie jest Lechia :)
12 lipca 2011, 10:47 / wtorek
Nati o Nike zapomnij bo oni nie podpisują kontraktów z polskimi klubami. Takie Zagłębie Lubin kupuje swoje komplety w hurtowni i reszte na koszulki doszywają. Wyjątkiem jest tylko nasza reprezentacja która taką umowe z Nike posiada.
12 lipca 2011, 11:01 / wtorek
Tak dla przypomnienia, bo przecież dyskusja toczy się nie od wczoraj:

O tym jak się zmieniały stroje Lechii, w tym o pionowych pasach: odnośnik

Jenek i Żuk o pasiakach: odnośnik

Od tej "konfrontacji" sporo się zmieniło. Obecnie nie ma już obowiązkowej apli po numerem, pasiaki jak najbardziej mogą być dopuszczone.

Regulamin strojów w ekstraklasie: odnośnik

A tu najważniejsze regulacje w skrócie: odnośnik
12 lipca 2011, 11:02 / wtorek
To była tylko uwaga, że stroje Nike są tańsze niż stroje adidasa a ładniejsze i mają większy wybór katalogowy, tylko o to chodziło. Wiem że podpisanie umowy z Adidasem jakby nie patrzeć to sukces, bo to znana firma ubierająca najlepszych piłkarzy na świecie. Ja nie miałam nic przeciwko Jako ale Adidas to Adidas, dobrze rozreklamowany produkt.

Jeśli klub zdecyduje się na te paski pionowe to chciałabym żeby chociaż ten zielony był taki jaki w pasiakach Jako, no ale się nie da.
12 lipca 2011, 11:23 / wtorek
Jako to trzecia najpopularniejsza w Niemczech firma która dostarcza sprzęt sportowy. Co do pasiaków to mogli by dać model Bayernu :)
odnośnik
12 lipca 2011, 13:54 / wtorek
( Natalia Ty byłaś na wyjezdzie w Poznaniu w poprzednim sezonie , nie : P ? czy Cię z kimś myle )
14 lipca 2011, 01:53 / czwartek
@TCZ1945

Adidas robił pasiaki poprzeczne tylko dla Chelsea i Bayernu. Były to modele robione "pod drużynę" i niedostępne na rynku. Lechia nie ma szans póki co na indywidualny projekt i jest skazana na produkdy ogólnodostępne z portfolio Adidasa...

Jak byśmy weszli do rozgrywek w pucharach, to chcę wierzyć że i nam zaprojektują coś unikalnego, a Lotos przemyśli ten żółty kolorek...ale póki co.... ;)
14 lipca 2011, 11:53 / czwartek
A kto tu mówi o projektowaniu czegoś nowego? :) Wystarczy kolor zmienic na zielony :D
16 lipca 2011, 14:32 / sobota
przy okazji jak skladalem wniosek o karte kibica zapytalem pania o nowe koszulki powiedziala ze cos bedzie w ciagu miesiaca ale ile jest w tym prawdy trudno juz mi oceniac
18 lipca 2011, 16:53 / poniedziałek
odnośnik
Czy to czasem nie nowe stroje ?
18 lipca 2011, 16:55 / poniedziałek
18 lipca 2011, 17:53 / poniedziałek
Ale to już nowe stroje...

odnośnik
18 lipca 2011, 18:11 / poniedziałek
Ehhh dlaczego oni te koszulki muszą kaleczyć tym żółtym kolorem... Tak, tak, wiem, Lotos tak sobie życzy i tak będzie, ale niech znają nasze zdanie.
18 lipca 2011, 18:34 / poniedziałek
dobra tylko jaki to jest odcień? bo na zdjęciu to ładnie wygląda ale już normalnie pewnie będzie wyglądało tak jak poprzedni model.
18 lipca 2011, 21:05 / poniedziałek
Jakby bylo tam logo Energii dla zlamania tego oczojebitnego loga lotosu to byloby lepiej.
18 lipca 2011, 21:12 / poniedziałek
odnośnik

Co to za stroje bramkarzy?

Uwaga, zdjęcie z gw.
18 lipca 2011, 22:03 / poniedziałek
W mojej opinii ten strój bramkarza wygląda coś na styl strojów dla graczy z pola Bayernu Monachium, ewentualnie odwrotne jak u krakowskich pejsów. Ciekawe w jakich strojach będzie występował nasz bramkarz w meczu z craxą? Bo raczej ten jak powyżej widać na zdjęciu nie zostanie zaakceptowany przez sędziego przed meczem ze względu na zbyt dużą zbieżność barw, a nie sądzę, aby żydki zgodziły się oba mecze zagrać na czarno. I ogólnie ten strój nie wygląda jak dla bramkarza, tylko bardziej wygląda jak dla zawodnika z pola.

Co do strojów zawodników z pola to na tych koszulkach te logo lotosu aż tak tragicznie się już nie prezentuje jak na jednolitych kolorach. Myślę, że to dzięki tym białym pasom i w sumie mimo niezbyt dobrego pierwszego wrażenia jak je zobaczyłem, tak teraz jakoś coraz bardziej mnie przekonują. Tylko szkoda, że jest to strój z katalogu, a nie mogel dedykowany. No ale na dedykowany to jednak trzeba sobie zasłużyć dobrymi wynikami na europejskich salonach.
18 lipca 2011, 22:09 / poniedziałek
Na własny wzór pracuje się przede wszystkim ilością sprzedanych replik. Będzie duża sprzedaż, będzie własny wzór.
19 lipca 2011, 09:54 / wtorek
Ciekawe kiedy bedą w sprzedaży :) czy doczekamy sie przed 1 kolejką....
19 lipca 2011, 10:15 / wtorek
sa bez logo sponsora w red box na T29
19 lipca 2011, 10:30 / wtorek
a cena?
19 lipca 2011, 10:33 / wtorek
na stronie red boxa powinna byc cena
19 lipca 2011, 11:05 / wtorek
Simek pejsy maja czerwone pasy, nasz bramkarz ma bordowe :) Co nie zmienia faktu, że te kurwy ze złej strony błoń muszą zmienić kolor koszulek jak będą z nami grali :D
19 lipca 2011, 11:33 / wtorek
Nie rozumiem, to my nie mamy drugiego kompletu strojów? Przecież to oczywiste, że na jednym komplecie nie zagramy całego sezonu..
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.307