Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
FORUM
Podstrony:

nowe stroje Lechii

strona 5/21

24 lipca 2012, 20:20 / wtorek
Już niedługo powinno się pojawić info o koszulkach, nawet już wzór wybrali, chociaż już każdy jest przyzwyczajony do tego, że z obietnic gówno wychodzi.
24 lipca 2012, 21:08 / wtorek
Liczę na jakiś prosty, nieskomplikowany wzór. Oby nie szli w stronę PSG, Barcelony etc.. bo ich stroje są makabrycznie słabe.
24 lipca 2012, 21:26 / wtorek
Mogliby zrobić coś na miarę nowych strojów Olympique Lyon w wersji 3D;
Napewno nie gralibyśmy tylu meczów w poniedziałki bo Canal+ chciałby to wykorzystać w promocji swojego kanału 3D.
24 lipca 2012, 23:57 / wtorek
Pisze z komóry więc nie dam rady wyszukać, ale jutro postaram się wam wrzucić ich pomysł
25 lipca 2012, 10:12 / środa
Fajnie w naszych barwach wyglądał by taki model odnośnik
25 lipca 2012, 11:05 / środa
Zdziwiony jestem, że w tej kwestii coś się dzieje, myślałem że będziemy grać tak ja w zeszłym sezonie.
Moim zdaniem proste wzory są najlepsze i do tego w układzie zielono-biało-zielonym, dlatego też widziałbym naszych w takich strojach:
odnośnik
lub takich
odnośnik
odnośnik
25 lipca 2012, 11:13 / środa
https://shop.vfl-wolfsburg.de/images/original/W674 67.jpg
25 lipca 2012, 11:17 / środa
dobry link odnośnik
25 lipca 2012, 12:14 / środa
I zamiast tego wilka.. gdański lew? ;)
25 lipca 2012, 13:41 / środa
Przekreślony Che lepiej będzie wyglądać odnośnik
tylko ciekawe co by budyń na to powiedział :)
25 lipca 2012, 15:16 / środa
Te koszulki już rok temu zaprojektował byku92. Przypominam je bo naprawdę warto:

odnośnik

odnośnik

odnośnik

Ten trzeci model jest moim zdaniem najlepszy jaki do tej pory widziałem.
25 lipca 2012, 15:57 / środa
Przecież wzór nowych koszulek jest już znany od pół roku. Będą rzeczywiście dedykowane.
25 lipca 2012, 16:27 / środa
A możesz wkleić? Bo najwyraźniej nie wszyscy wiedzą tyle, co Ty.
25 lipca 2012, 17:00 / środa
@Cezar

trzeci model jest rzeczywiście super ale jak dla mnie to nie barwy Lechii...
poza tym obawiam się, że Lotos uparł się na kłucie w oczy żółcią i możemy zapomnieć o takim ładnym, neutralnym, białym logo.
25 lipca 2012, 17:03 / środa
znalazłem stronke gdzie ktoś sie bawił modelami koszulek odnośnik
25 lipca 2012, 17:07 / środa
A co do Lotosu to chociaż to żółte tło mogli by zlikwidować
25 lipca 2012, 17:23 / środa
@prawda
jeżeli jest znany to może się podzielisz z nami tym wzorem ??
25 lipca 2012, 17:24 / środa
Pierwszy kpl b.ładny jak dla mnie.Takie mogłyby być.
25 lipca 2012, 18:17 / środa
odnośnik odnośnik wrzucam model koszulki, który ma być. Od razu zaznaczam, że nie jest pewne czy na bank zmienią bo wiadomo kasa kasa plus jakieś dziwny umowy podpisane z adidasem. PS: nie liczcie na to, że lotos zmieni baner na koszulce z żółtego na zielony czy inny. Biało-zielone napisy lotosu na stadionie też prawdopodobnie zostaną zastąpione tradycyjnymi logami. Pozdrawiam
25 lipca 2012, 19:24 / środa
Ujdzie. Jednak apla Lotosu wszystko zepsuje.
25 lipca 2012, 23:14 / środa
Fajnie, ze bedziemy miec swoj projekt a nie basicowe wersje. Mnie sie nowy wzor podoba i widzieli go potencjalni kupcy juz ladne kilka miesiecy temu. Troche dziwne, ze nikt nie wrzucil jeszcze zdjecia.
26 lipca 2012, 11:48 / czwartek
31 lipca 2012, 14:05 / wtorek
Czy można sie wkońcu dowiedziec kiedy i czy i za ile bedą i wogole jak bedą wygladały Nasze nowe koszulki?

Człowiek sobie chce sprawic przed sezonem a tu brak kompletnie info ...
8 sierpnia 2012, 12:57 / środa
są nowe stroje wczoraj robiona była sesja zdjęciowa na plakaty wzór jak Peru białe z zielonym poprzecznym pasem podobno ładne Prezentacja ma być na jarmarku dominikańskim
8 sierpnia 2012, 13:16 / środa
jesli to prawda z tym Peru to w pyte dobre info.
8 sierpnia 2012, 13:29 / środa
Mógłby ktoś podesłać linka do tych koszulek Peru? Znalazłem tylko modele Umbro.
8 sierpnia 2012, 13:29 / środa
A Peru nie jest przypadkiem zaopatrywane przez Umbro?
8 sierpnia 2012, 13:32 / środa
Tak jest ale chodzi tu tylko o ten charakterystyczny poprzeczny pas, adidas też ma takie koszulki i wyżej ktoś wstawił takowe chyba Chelsea i kogoś z Hiszpanii :)
8 sierpnia 2012, 13:36 / środa
8 sierpnia 2012, 15:00 / środa
przypominam, że nie ma się co zastanawiać czy "ładny" model adidasa dostaniemy - i tak wrażenie estetyczne zostanie skutecznie spier*olone żółto czerwonym logiem Lotosu...
8 sierpnia 2012, 15:58 / środa
czyli jednak sprawdziło się moje info, jeżeli to prawda z tą sesją :) pozdrawiam
8 sierpnia 2012, 21:19 / środa
Jak ktoś jest zainteresowany, to w GO SPORT w centrum handlowym Osowa widziałem przedwczoraj pasiaki adidasa z zeszłego sezonu w 50% wyprzedaży w cenie 70 lub 80 zł :) Oczywiście widnieje na nich logo lotosu.
8 sierpnia 2012, 22:15 / środa
Mnie irytuje brak tradycji jeżeli chodzi o koszulki meczowe piłkarzy Lechii.
Troszkę się zagubiłem i nie wiem jakie są pierwsze stroje naszej Lechii.
Każdy poważny klub ma swój święty 1 komplet meczowy-chodzi o barwy koszulek ,spodenek i getrów-u nas wygląda to co roku jakbyśmy dostawali stroje z jakiś darów.
Od wieków Milan gra w czerwono czarnych pasach,Inter w niebiesko czarnych,Real na biało,MU w czerwonych koszulkach,MC w błękitnych,Chelsea na niebiesko,Liverpool na czerwono-wymieniać tak można w nieskończoność.
Oczywiście zmienia się fason danych koszulek,dekolt,kołnierzyk czy jakiś detal,czasami troszkę odcień danego koloru ale barwy meczowe pozostają bez zmian.
U nas za to co roku inaczej-raz mamy pasiak,raz białą koszulke,potem zieloną i znowu pasiak.To jest pojebane.
Kto jest w stanie odpowiedzieć na pytanie jaki jest 1 komplet Lechii?
Czy w tym roku jak kupię białą koszulkę z herbem to będę miał domową czy wyjazdową?A może jak w tym roku biała będzie domowa to za rok będzie wyjazdową bo 1 kompletem będzię szachownica podpatrzona u Chorwatów?
Za dwa sezony pierwszym kompletem będą poprzeczne pasy a za 3 znowu pasiaki?
W tej sprawie raczkujemy i wygladamy jak zespół siatkarski z lat 90-co sezon inne barwy-dobrze że nazwa zostaje ta sama bo tam oprócz zmian barw jeszcze dochodziły po 2 nowe człony do nazwy ekipy.
8 sierpnia 2012, 22:28 / środa
Toć odpowiedź jest prosta i oczywista, barwy Lechii są niezmienne Zielono-Biało-Zieloni:Koszula-Spodnie-Getry

"Od wieków Milan gra w czerwono czarnych pasach,Inter w niebiesko czarnych,Real na biało,MU w czerwonych koszulkach,MC w błękitnych,Chelsea na niebiesko,Liverpool na czerwono-wymieniać tak można w nieskończoność."
A to akurat jest gówno prawda ;]
8 sierpnia 2012, 22:38 / środa
dobra Buziek może nie od wieków ale od niepamiętnych czasów dla mnie-Milan od czasów Van Bastena gra w czerwono czarnych koszulkach jako 1 komplet-a Lechia?
uproszcze-zielone,białe,pół na pół za czasów reklamy PTL,później znowu na przemian zieleń i biel i ostatnie sezony wymysł z pasiakami

skoro jest tak jak piszesz i barwy są zielono biało zielone-koszulki ,spodenki getry to czemu w ubiegłym sezonie graliśmy w pasiakach?
wyobrażasz sobie np że w tym sezonie Real albo MU wychodzi w pasiakach?-jako 1 komplet oczywiście
8 sierpnia 2012, 23:47 / środa
generalnie masz rację, co do tradycji wielu klubów, które zachowują swój sznyt. Nie chciałbym tu fantazjować ani wprowadzać nikogo w bład ale według mojej pamięci Lechia grała w białych koszylkach, zielonych spodenkach. Getry to różnie : białe z zieloną otoką , zielone z białą otoką a bywały w poziome biało-zielone paski i chyba zieloną otoką. Czy biało-zieloni to zielono -biali ? Chyba nie, wszak biało-czrwoni to biali u góry a czerwoni na dole. Natomiast to, że poszukujemy nowego fasonu mi jak raz specjalnie nie przeszkadza.
8 sierpnia 2012, 23:54 / środa
No niestety Gregory ma rację. Mi się te pasiaki spodobały i myślałem, że będziemy już w nich grać na stałe i zrobimy z nich znak charakterystyczny. A tutaj znów wymyślili jakiś pojedyńczy pasek, a za rok pewnie znów co innego. Troche szkoda, bo w sumie to nawet i barwy co roku mamy inne. Niby zawsze zieleń, ale jakby co rok inny odcień.
9 sierpnia 2012, 00:20 / czwartek
Tu Was zaskoczę, ale nasi spece kombinowali najpierw koszulki w stylu retro. Nie wyszło im to jednak przez jakąś lipną umowę podpisaną z adidasem. Jak się dziadów bierze do podpisywania umów to potem adidas może na Nas lache wylożyć i tyle. Jeżeli o mnie chodzi to bym chciał, żeby na nasze stroje powróciła Lechijna zieleń, a nie bełchatowska czy inna podchodząca bardziej pod szary.
9 sierpnia 2012, 07:54 / czwartek
gregory - Lechia nigdy nie miała ciągłości jeśli chodzi o kolorystykę strojów i to już się chyba nie zmieni. Warto przypomnieć w tym miejscu, że nawet finał PP w 83r. graliśmy w biało-czerwonych barwach.
Swego czasu myślałem, że efektem przełomowym w tej materii będą pasiaki, które zostały wprowadzone wraz ze strojami JAKO i bardzo dobrze przyjęły się na trybunach. Dlatego zawsze zastanawiało mnie czemu klub nie poszedł w tą stronę?
9 sierpnia 2012, 08:19 / czwartek
tylko pasiaki, już w pewnym momencie bardzo dużo osób je miało, zarówno oryginalnych jak i tych za 50 zl. Klub i kibice razem powinni iść w tym kierunku.
Czy nie możemy wyglądać jak jedna grupa, wszyscy w biało - zielonych pasiakach i tylko w takich strojach jeździć na wyjazdy?
9 sierpnia 2012, 08:45 / czwartek
na wyjazdy w wyjazdowych, czarnych koszulkach - proste.
9 sierpnia 2012, 15:19 / czwartek
elchico25 może stroje będą w paski ale nie w tym sezonie widziałem już nowe koszulki i są to koszulki z jednym skośnym paskiem
9 sierpnia 2012, 16:01 / czwartek
lewy skos ( prawogóra do lewy dół) - w heraldyce: bastardzi drąg,

taka tam, ciekawostka,
9 sierpnia 2012, 16:29 / czwartek
edyta
prawogóra do lewo dół to na rysunku,
na herbie lewa góra herbu do prawy doł herbu,
w każdym razie taki pasek odnośnik
na herbie oznaczał bękarta
9 sierpnia 2012, 18:48 / czwartek
odnośnik

link raczej nie dotyczy tematu wątku, ale na zdjęciu widać trochę plakatu drużyny w nowych strojach...całość niestety znów zepsuta przez pstrokate logo sponsora :/
9 sierpnia 2012, 21:37 / czwartek
Oesu, tylko po co ten kołnierzyk...?

Co do uwag, że nie mamy swej tradycji... Mamy. Biel i zieleń. I naprawdę nieważne, w jakim układzie. Nie to jest u nas najważniejsze.

Zresztą, nieprawda, że Man UTD zawsze ma jednolitą czerwień:
odnośnik

City również dywersyfikuje:
odnośnik

Barcelona też modyfikuje co sezon.
9 sierpnia 2012, 21:50 / czwartek
Przypierdalasz się teraz...
9 sierpnia 2012, 21:52 / czwartek
a ja tam sie bardzo ciesze że z kołnierzykami. osobiście uwielbiam tego typu koszulki.
9 sierpnia 2012, 22:02 / czwartek
Czy się przypierdalam? Ja nie lubię kołnierzyków. A staram się kupować każdą kolejną koszulkę Lechii. U mnie te koszulki nie wiszą na ścianie, tylko je noszę. Zatem będę zmuszony nosić koszulkę w kroku, którego nie lubię. Jednak barwy są najważniejsze.
9 sierpnia 2012, 23:05 / czwartek
te z kołnierzykiem fajne ale zrozumcie ze będą zmieniać co rok tak jak inne kluby po to zeby kibice zakupili nowe, my powinniśmy ustalić jakie u siebie w mlynie i jakie na wyjazdach, gdyby te z kołnierzykami zrobili w paski to :)))) moga byc, jestem zdania ze pasiaki powinny byc i ktos niech to ustali bo zawsze bedziemy wygladac kolorowo
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.248