Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
FORUM
Podstrony:

nowe stroje Lechii

strona 7/21

17 sierpnia 2012, 13:11 / piątek
Przymierzałem nową koszulkę w madisonie, powiem szczerze że się zawiodłem. Bardzo kiepski krój koszulki, dodatkowo logo lotosu jest bardzo sztywne. Tak jak zawsze kupowałem nowe koszulki to tym razem odpuszczę sobie.
17 sierpnia 2012, 17:16 / piątek
Możesz wziąć wyjazdówkę. Jest całkiem spoko.
17 sierpnia 2012, 19:58 / piątek
Ta ciemnozielona daje radę nie miałbym nic przeciwko gdyby była naszym kompletem domowym. Jedyne co przeszkadza to ta jebitna żółć.
17 sierpnia 2012, 20:00 / piątek
E tam. Na trzeci może być. Choć wolałbym czarne.
23 sierpnia 2012, 09:34 / czwartek
moim zdaniem nowe stroje udane, ale spodziewałem się jeszcze jakiegoś akcentu gdańskiej tożsamości. Brakuje np. nadruku w środku przy kołnierzyku przykłądowo: My tworzymy historię" lub "A my swoje...". Napis Lechia Gdańsk na plecach nie powinien być schowany pod kołnierzykiem, tylko powinien być widoczny, tzn. pod kołnierzykiem oraz powinien być haftowany. Taki nadruk szybko zejdzie po drugim, trzecim praniu. Brakuje również takiej naszywki u dołu koszulki (podobne miały koszulki Wisły firmy Umbro - te dedykowane), na których byłby herb Lechii i logo adidas.
23 sierpnia 2012, 11:56 / czwartek
ale bzdura może jeszcze wzorek kaszubski z tyłu ? a może teksty piosenek na plecy wrzucić ?
23 sierpnia 2012, 12:56 / czwartek
dlaczego od razu bzdura? widać nie widziałeś chyba jeszcze profesjonalnie zrobionej koszulki specjalnie dla dedykowanej dla danego klubu. oczywiście wszystkie detale o których mówię nie są na maksa wyeksponowane...chodzi o delikatne nadanie koszulce tożsamości danego klubu i fanów z nim związanych a nie wyhaftowanie poprostu herbu klubu ma pierwszej lepszej koszulce z katalogu. ale to moje zdanie...możesz się nie zgadzać kolego
23 sierpnia 2012, 13:53 / czwartek
jest herb klubu są barwy klubu więc jest ok to nie choinka druga rzecz masz rację nie zgadzam się z tobą i chyba nie zgodzę się i uważam że teraz jest już za dużo napaćkane na strojach chodzi o logo lotosu jeśli myślisz że lepsze są stroje kolorowe to może zacznij chodzić na hokej lub siatkówkę tam króluje pstrokacizna
23 sierpnia 2012, 14:29 / czwartek
oczywiście kolego...każdy ma swój gust.
pzdr.
9 czerwca 2013, 00:16 / niedziela
Jakieś przecieki? ;]
9 czerwca 2013, 00:36 / niedziela
jakieś przecieki są pytanie czy się potwierdza
9 czerwca 2013, 01:45 / niedziela
Chodza sluchy, ze Lechia ma grac w przyszlym sezonie w strojach przezroczystych.
9 czerwca 2013, 02:27 / niedziela
najmodniejszym kolorem na przyszły sezon będzie bełchatowska zieleń
9 czerwca 2013, 10:58 / niedziela
Jakikolwiek stroj zrobi adidas i tak zostanie zjebany zoltym logiem Lotosu, bo zaden spec od marketingu nie moze spedzic pare minut na dostosowanie logo do potrzeb do jakich ma byc tu zastosowane. Wkladow nie mamy to chociaz ladne koszulki by sie przydaly;))
9 czerwca 2013, 12:11 / niedziela
problem jest złożony firma Lotos życzy sobie logo w zoltym prostokacie to jest ich logo sportowe. Rozmowy sa prowadzone z Lotosem wszystko idzie w dobrym kierunku bądźmy cierpliwi naprawdę jest nadzieja że nasze koszulki będą w nowym sezonie wyglądać tak jak wszyscy kibice Lechii sobie życzą. Lechia widzi problem chce sprzedawać koszulki w wiekszej ilości.
9 czerwca 2013, 12:35 / niedziela
Problem na pewno jest do rozwiazania, logo Lotosu funkcjonuje nie tylko na żółtej apli, są też wersje achromatyczne i monochromatyczne, a i wersja kolorowa funkcjonuje na innych tłach... Nie widziałem co prawda manuala, ale jestem przekonany, że jest to kwestia dogadania... Jedyne obawy mam do kompetencji osób po stronie klubu, nóż mi się zawsze w kieszeni otwiera kiedy patrze na oficjalne materiały, pełna improwizacja, za każdym razem inne kolory, fonty, nakładane jakieś tandetne efekty na logo... No ale nic, trzymamy kciuki ;)
9 czerwca 2013, 12:43 / niedziela
Problem jest taki logo sportowe Lotosu jest na żółtym tle i tu jest problem Lotos się upiera. Klub nad nimi pracuje naprawdę skutecznie. Ale cichosza czekajmy na oficjalne info.
9 czerwca 2013, 15:21 / niedziela
W poniedziałek napisałem do klubu właśnie w sprawie koszulek i taką wiadomość otrzymałem:

Dzień Dobry,

w sezonie 2013/2014 Lechia Gdańsk będzie grać w dedykowanych koszulkach Adidas, których wzór jest podobny to obecnego (parę szczegółów będzie się różnić). Prezentacja strojów odbędzie się najprawdopodobniej w połowie lipca.

Pozdrawiam,

Marketing Lechia Gdańsk SA

M: 508 001 375
j.melaniuk@lechia.pl

Mama nadzieję, że te szczegóły to właśnie logo sponsora - po cichu liczę, że będzie zielone na białych koszulkach, a białe na zielonych trykotach.
9 czerwca 2013, 16:06 / niedziela
zapomnij o zielonym napisie lotos... Jesli pójdą na kompromis to zniknie tylko żółte tło a to już bardzo dużo i koszulki będą wtedy wyglądały super :) Ja to bym chciał, żeby w drugim komplecie kuszulka była zielona z białym pasem.
9 czerwca 2013, 19:02 / niedziela
Przecież można kupić koszulkę Lechii od adidasa bez logo Lotosu.
9 czerwca 2013, 20:36 / niedziela
Wskaż mnie taką koszulkę.
9 czerwca 2013, 20:52 / niedziela
Panowie będzie dobrze. Na 100% będziemy zadowoleni z nowych strojów w temacie Lotosu. Trochę spokoju i cierpliwości i wszystko będzie jasne. Powiem więcej dla kibiców będzie nawet pewna niespodzianka z której będziemy bardzo zadowoleni ale nie zapeszajmy.
9 czerwca 2013, 21:07 / niedziela
Nie wiem po kiego grzyba pokazujesz wszystkim, ze coś wiesz???
Więc od siebie. znika żółty LOTOS i będzie na białym tle.
9 czerwca 2013, 21:15 / niedziela
Na białym tle, czyli na zielonych koszulkach będzie biały prostokąt z logiem Lotosu, tak?
9 czerwca 2013, 21:38 / niedziela
Nie. koszulki takie same tylko bez tej żółtej plamy
9 czerwca 2013, 23:14 / niedziela
Dwa sezony w takich samych koszulkach? Nawet na tym oszczędzamy? ;]
10 czerwca 2013, 00:12 / poniedziałek
prawda

odnośnik
10 czerwca 2013, 01:10 / poniedziałek
Przecież to nie jest koszulka meczowa.
10 czerwca 2013, 09:27 / poniedziałek
A gdzie napisałem że meczowa? ;)
1 lipca 2013, 13:00 / poniedziałek
więc jeśli wg. słów marketingu Lechii koszulka ma być podobna do poprzedniej z małymi zmianami - to czy będzie wyglądać jak ta VfL Wolfsburg?

https://shop.vfl-wolfsburg.de/product_info.php?cPa th=164_165&products_id=4081&osCsid=sg8djbn7onmit5o 0f8kkifae05

a co do logo Lotos-u to na bank będzie na białym tle - widnieje takowe na 1. stronie lechia.pl na reklamie "Super Meczu"
2 lipca 2013, 12:08 / wtorek
no, fajna ta nowa koszulka ;)

odnośnik
2 lipca 2013, 12:27 / wtorek
wyglądało by to o niebo lepiej, ale raczej to nierealne..
2 lipca 2013, 13:46 / wtorek
Wcale by to lepiej nie wyglądało. TAK by wyglądało lepiej:

odnośnik
2 lipca 2013, 13:48 / wtorek
duch Twoja wersja bardzo przeciętna.

Jednak jeżeli koszulki bedą wyglądały tak jak wrzucił piecki -----> odnośnik to biore w ciemno. Jedynie zmiana koloru tła a zmienia diametralnie odczyt całej koszulki i barw umieszczonych na niej.

Mysle ze wiekszosci przypadnie do gustu białe tło.
2 lipca 2013, 13:51 / wtorek
Newska

Bo moja wersja jest robiona na szybko w fotoszopie. Jedynie dla podglądu.

Zawsze, bez względu na kolor, apla będzie wyglądać chujowo. Nawet biała, na białym, bo przetnie pas. Zauważcie, że właściwie żaden klub nie ma apli na koszulkach. Mało tego, zadna przyzwoita firma nie ma apli w logo. To jest jakieś nieporozumienie.
2 lipca 2013, 13:52 / wtorek
no to wiadomo już jak naprawdę będzie wyglądała koszulka Adidasa dla Lechii na sezon 2013/2014? mają być dwie wersje: home i away - obie dedykowane dla Lechii.....
2 lipca 2013, 14:02 / wtorek
jaka k... apla? co to w ogole jest? mówimy o tym samym czyli projekcie koszulki?

:)

legialech to pytanie czy stwierdzenie?

:)
2 lipca 2013, 14:12 / wtorek
pytanie. wciąż się zastanawiam jak będzie wyglądała koszulka.
W sezonie 2012/2013 była dedykowana dla Lechii, ale zstanawiam się, kto ją dedykował...wg mnie kompletnie nie udana...a te kołnierzyki to juz wogóle porażka...
2 lipca 2013, 14:17 / wtorek
ja na przykład bardzo lubię koszulki z kołnierzykami i ta z tego sezonu mi sie podobała. ale wiadomo, fajnie by było gdyby w nowym sezonie znikło żółtko Lotosu, co raczej jest nierealne. tak czy inaczej chciałbym żeby koszulka była z naciskiem na biały kolor a spodenki na zielony. w tym sezonie kilka razy tak graliśmy i te stroje fajnie się prezentowały.
2 lipca 2013, 14:17 / wtorek
Rwa, Newska, błagam. Jak nie wiesz, to sprawdź na wikipedii...

"Apla – jednolite tło w technikach graficznych, służące jako podkład pod tekst lub ilustracje."

W ogóle co do tej rzekomej dedykacji stroju dla Lechii, to to jest jakaś żenada. Niby Adidas nam zrobił w zeszłym sezonie stroje dedykowane. Ehe. Biała koszula, zielony pas. Każdy z nas by to zrobił w fotoszopie. Popatrzcie, jak wyglądają naprawdę dedykowane stroje.

FC Tokio
odnośnik

Saint Etienne
odnośnik

HSV
odnośnik

Ajax
odnośnik

Nasz drugi komplet był całkiem fajny, ale nie był dedykowany. To był zwykły katalogowy strój Adidasa.

My dostajemy od Adidasa jakiś produkt, a logo sponsora mamy sobie sami napierdolić. Naprawdę dedykowany strój powinien być produkowany juz z logo sponsora, przy czym jego forma powinna determinować wygląd samej koszulki. Żeby wszystko ze sobą współgrało. A nie, że mamy ordynarnie doszyte obrzydliwe logo.
2 lipca 2013, 14:29 / wtorek
Koszulki takie jak my mamy to można sobie zrobić tutaj odnośnik , jedynie pas jest trochę inny ale to łatwo zmienić jak ma się kontakt z Adidasem.

Mogliby zrobić taką koszulkę jaką miała Chelsea w sezonie 2012/13 odnośnik tylko oczywiście w biało-zielonych barwach i logiem sponsora w takim samym stylu.
2 lipca 2013, 14:29 / wtorek
szkoda tych wpisów nt. apli, logo itd.
na 100% będzie Lotos na białym tle. widać to już na stronce Lechii - przy okazji sponsoringu Super Meczu.

Mnie chodzi bardziej o nową koszulkę... ciekawe jaki wygląd...
2 lipca 2013, 14:33 / wtorek
No więc jak musi, niech juz jest na tym tle. Tylko niech Adidas weźmie to pod uwagę przy projekcie niby dedykowanej koszulki.
2 lipca 2013, 14:45 / wtorek
No właśnie. Powinno to wyglądać tak, że Adidas dostaje od Lechii logo sponsora, uwzględnia w projekcie koszulki i wstawia je bez żadnego tła. Pytanie tylko, na ile Lotosowi zależy żeby ich logo bardziej się wybijało.
2 lipca 2013, 14:45 / wtorek
czyli rozumiem, że nikt z tutaj obecnych nie posiada informacji o tym jak będą wyglądały nowe koszulki adidasa dla Lechii....czy będą to naprawde dedykowane, czy tez tworzone przez Miteam... szkoda, że klub milczy...powinni np. jako zachętę pokazywać kawałek po kawałku tej koszulki co parę dni np. na facebook-u. tak robi wiele klubów, firm itd.
2 lipca 2013, 14:51 / wtorek
Ale Klub już pisał, że koszulki będą podobne do zeszłorocznych, z drobnymi zmianami. Kilka postów wyżej jest taki cytat.
2 lipca 2013, 20:27 / wtorek
no to już wiadomo jak będzie wyglądać koszulka. Oficjalna strona lechia.pl i po prawej jest banner zachęcający do kupna karnetów i wizerunek Bieniuka (wiem, wiem to jest photoshop, ale zapewne tak bedzie to wygladac...) i nadal ten nieszczesny kołnierzyk
2 lipca 2013, 20:47 / wtorek
Dzisiejsze stroje nie napawają mnie optymizmem.

odnośnik
2 lipca 2013, 20:48 / wtorek
Gdyby komuś się nie wyświetlał ten obrazek (u mnie były problemy) to tu może zobaczyć odnośnik
2 lipca 2013, 21:06 / wtorek
kolego wyżej, akurat te stroje, które nie napawają cię optymizmem to są wyjazdówki z tego sezonu, także spokojnie
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.222