Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

nowe stroje Lechii

strona 8/22

3 lipca 2013, 13:54 / środa
podobno mają być także wyjazdowe dedykowane dla Lechii. Czyli białe jak były i wyjazdowe nowe dedykowane.
Ciekawe czy na getrach pojawi się tym razem 1945?
Słyszeliście coś nt. ewentualnej prezentacji? Będzie przed meczem z FCB?
3 lipca 2013, 14:00 / środa
i kogo Nam zaprezentuja?
Dude Łazaja, Dawidowicza itp ?
3 lipca 2013, 14:08 / środa
będzie prezentacja, raczej oddzielnie, nie przy meczu z Barceloną, szczegóły są ustalane, info od rzecznika Lechii
3 lipca 2013, 21:14 / środa
odnośnik rozwiane wątpliwości co do koszulek
3 lipca 2013, 22:30 / środa
odnośnik

Jak widać, nie ma naszytej apli, tylko jest biały pas na całą szerokość koszulki, a na nim logo. Dla mnie bomba.
4 lipca 2013, 12:24 / czwartek
Sieksta

No to co wkleiłeś, wygląda naprawdę przyzwoicie. Najwyraźniej w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy.

Inna sprawa, że mamy strasznie żałosny marketing, skoro pozwala na taki wyciek przed oficjalną prezentacją;]
4 lipca 2013, 13:04 / czwartek
Są świetnie. Pozostaje czekać na rezerwowe komplety.
8 lipca 2013, 12:36 / poniedziałek
odnośnik

Widać nowe stroje.. zastanawia mnie komplet bramkarski. Żółty?
8 lipca 2013, 13:05 / poniedziałek
Pomimo, że pozbyli się tego żółtego tła to logo lotosu w dalszym ciągu jest tandetnie wykonane - tak jak już ktoś mówił - na apli. Zna ktoś jakąś możliwość aby pozbyć się tego nadruku, przez np. jakieś podgrzanie koszulki (podobny sposób do dodawania nadruku na materiał tylko w odwrotną stronę)?
8 lipca 2013, 13:12 / poniedziałek
Chociaz na getrach pojawil sie odpowiedni rok
8 lipca 2013, 13:17 / poniedziałek
bez przesady stroje sa dużo lepsze niż zeszło roczne
8 lipca 2013, 14:56 / poniedziałek
littlebro, fakt. Tyle że było to wyjaśnione w zeszłym roku czemu taka data a nie inna.
8 lipca 2013, 14:59 / poniedziałek
Uhonorowanie Lechii Lwów ;)
8 lipca 2013, 15:59 / poniedziałek
Stroje strojami, ale sesja zdjęciowa drużyny na ten sezon zapowiada (?) zakończenie transferów.
Obym się mylił.
8 lipca 2013, 19:42 / poniedziałek
brak żółtego - REWELACJA.
Jak to rzeczy po liftingu.. lepsze od poprzednich :)
8 lipca 2013, 20:51 / poniedziałek
stroje na filmie wygladaja swietnie duzy + bez zoltego.

Ciekawe jak beda wygladaly wyjazdowki :)
8 lipca 2013, 21:27 / poniedziałek
Do tego o wiele lepszy kołnierzyk.
8 lipca 2013, 22:35 / poniedziałek
Wyjazdówki będą jeszcze lepsze niż domowe ;)
8 lipca 2013, 22:38 / poniedziałek
Dziwne, bo na zdjęciu z podpisania kontraktu przez Matsuiego odnośnik wyraźnie widać, że logo nie jest na apli. Z drugiej strony, trzyma on model z długim rękawem, który od tych koszulek z sesji zdęciowej różni się również kołnierzykiem.
8 lipca 2013, 23:32 / poniedziałek
Dokładnie. Trzyma zupełnie inną koszulkę. Dużo lepszą. Mam nadzieję, że to właśnie będą nasze nowe domówki.
9 lipca 2013, 08:35 / wtorek
Nie wiem czy zauważyliście ale podczas sesji zdjęciowej piłkarze mieli na sobie koszulki już z wszystkimi logotypami t-mobile, ekstraklasy, nc+, a gdy Daisuke Matsui podpisywał kontrakt trzymał w ręku koszulkę "czystą" jedynie z logiem lotosu... w takiej formie też są sprzedawane w sklepie klubowym (te z poprzedniego sezonu).

Podpisanie kontraktu: odnośnik
Sesja zdjęciowa: odnośnik
Replika w sklepie: odnośnik
9 lipca 2013, 09:48 / wtorek
Łatwo odpruć i będzie fajna koszulka bez loga:-) Jak pamiętam w latach osiemdziesiątych moja mama przyszywając ręcznie numer na koszulce zrobiła to bardziej profesjonalnie.Czy tak się wykonuje teraz nadruki ...
9 lipca 2013, 09:52 / wtorek
Faktycznie roznica jest i to spora.
Liczę ,że w sprzedaży bedą te egzemplarze które ma Tsubasa na zdjeciu przy podpisywaniu kontraktu bo te z sesji jak sie przyjżeć wygladają słabiej a biały lotos jakby naprasowany...
9 lipca 2013, 09:55 / wtorek
Zobaczcie jeszcze to odnośnik i przeskoczcie do pierwszej minuty. Kompletnie inna koszulka, inny kołnierzyk i brak zielonego paska na zakończeniu rękawków, oczywiście logotypów t-mobile, ekstraklasy, nc+... ale przede wszystkim normalny nadruk Lotosu. Widać, że przez koszulkę na wysokości logo lotosu prześwituje światło, natomiast na tym filmiku z sesji zdjęciowej mają taki gruby prostokątny materiał przyszyty do koszulki.
9 lipca 2013, 10:49 / wtorek
Może oni po prostu jeszcze się nie zdecydowali? :)))
9 lipca 2013, 10:59 / wtorek
Powiem tak. To jest sesja zdjęciowa, zapewne na www. Tam i tak widać tyko gębę i kawałek koszulki. Zapewne dla potrzeb filmu musieli mieć koszulki z logo sponsora, jednak nie koniecznie koszulki aktualne.

Jestem dobrej myśli. Widać, że to co jest na sesji, to koszulki przygotowane na szybko i bardzo niestarannie. Wygląda, jakby było wręcz naklejone. Możliwe, że chcą w ten sposób zamaskować właściwy wzór przed prezentacją. Ale kto wie.
9 lipca 2013, 11:35 / wtorek
Z drugiej strony, po co w takim razie mają nazwiska i numery z tyłu?
9 lipca 2013, 11:42 / wtorek
z tego co mi wiadomo to ma być przygotowana wersja dla kibiców bez logo sponsora ale czy to się potwierdzi musimy czekać
9 lipca 2013, 11:46 / wtorek
sieksta

Cholera ich wie. Ale równie dobrze można zapytać: po co na prezentację Tsubasy robili nową koszulkę?:)
14 lipca 2013, 21:49 / niedziela
No cóż, jeśli będzie tak, jak widać na zdjęciach z prezentacji, to ja osobiście jestem potężnie rozczarowany.

Znowu syfiasta apla. Niektórzy się cieszą, że nie żółta, ale to jedynie mniejsze zło. Przecież to jest tak amatorsko wykonane, że aż oczy bolą patrzeć. Gdzie nie gdzie wręcz odstaje. I to jest szczyt. Skoro już jakimś cudem Lotos zgodził się na zmianę (raczej nie dla nas, a wskutek zmiany identyfikacji, ale jeden chuj) to naprawdę można było zrobić piękne projekty.

Koszulka, którą trzymał Matsui dała nam nadzieję, że coś się zmieniło w tym klubie. Jednak wygląda na to, że zarząd to nadal banda patałachów, która najprostszej rzeczy nie potrafi załatwić.

Rezerwowe koszulki cieszą, ale chujowa apla i tak psuje cały efekt. A na trzeciej, która została z zeszłego roku, nie ma nawet herbu Lechii, co w moich oczach dyskwalifikuje ją zupełnie.

Ech...
15 lipca 2013, 08:31 / poniedziałek
Dokładnie tak jak mówisz, ja również miałem dzieję, że teraz to będzie jakoś profesjonalnie wyglądało (to co trzymał samuraj), ale odwalili totalną amatorkę i nie mam zamiaru dać im zarobić.
Bylejakość prezentowana przez ludzi pracujących w klubie jest zatrważająca. Byle nie wydać grosza na nowych zawodników, byle się utrzymać, zrobić byle jakie koszulki, byle tylko były, a że mało kto je kupi i wpadnie jakiś ochłap do kasy klubowej? kto by się tym przejmował.
15 lipca 2013, 12:13 / poniedziałek
Duch91 i Varenthin wszelkie płacze , żale etc. bo nie wiem jak już kurwa nazwać wasze smuty na temat tego logo na koszulkach, wam i tak nikt nie dogodzi więc zapraszam do wątku specjalnie przygotowanego dla was ;-).

odnośnik

tutaj możecie płakać.
15 lipca 2013, 12:26 / poniedziałek
Przestań pierdolić. To jest wątek o koszulkach i tu się rozmawia o koszulkach. Ja rozumiem, że Ty akceptujesz bylejakość i brak profesjonalizmu. Ja nie akceptuję i zawsze będę przeciwko temu protestować. Taki klub, jak Lechia zasługuje na to, by pracowali w nim fachowy, a nie przypadkowi ludzie, którzy nie potrafią załatwić najprostszej rzeczy.
15 lipca 2013, 12:28 / poniedziałek
ale ludzie mają problemy koszulki :) komedia.
15 lipca 2013, 12:41 / poniedziałek
Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Dopóki się nie zmieni mentalność, Lechia zawsze będzie wielkim klubem tylko dla nas, kilkunastu tysięcy wariatów.
15 lipca 2013, 12:47 / poniedziałek
PanPrezes ----> piszemy o koszulkach i dlatego jestesmy kibicami w kapciach ? hahahhaahahahaha to jest smiech na sali.

Chłopie nie interesują Cie koszulki meczowe ,nie zamierzasz sobie takiej kupic , masz w dupie jak wyglada zawodnik Twojego ukoachanego klubu , to... NIE ZAGLADAJ do tego tematu :)

A tak apropo koszulek meczowych 13/14 ja mam jeszcze cichą nadzieje ze w sprzedazy jednak pokaza sie koszulki wykonane i wygladajace jak na podpisaniu kontraktu przez Tsubase nadzieja umiera ostatnia :) bo czasem jest roznica od tych w których biegaja na boisku a od tych przeznaczonych do sprzedazy...
a jakby ktos widzial na wyspach już nowe koszulki niech pisze :)
Pozdro
15 lipca 2013, 14:56 / poniedziałek
Ja w tych koszulkach nie widzę tragedii. Nie było jeszcze takich co się wszystkim podoba i tu jest problem :) 10 Polaków 20 zdań i co za wymyślisz ? Podaj własny projekt i tu zjebią cie jak psa zakład?
15 lipca 2013, 15:08 / poniedziałek
Nie widzisz, bo masz to gdzieś. Nie zależy Ci. Najwyraźniej hasło "szyk i elegancja" pojmujesz w jakiś odmienny sposób.
15 lipca 2013, 16:09 / poniedziałek
Nowe stroje Śląska są moim zdaniem bardzo udane.
15 lipca 2013, 16:09 / poniedziałek
Wzór OK, ale tandetne wykonanie.
Lotos powinien być wkomponowany w koszulkę, a nie ordynarnie wszywany.
Na takie niedoróbstwo nie powinno być zgody. SZYK I ELEGANCJA zobowiązuje.
Ale to wiemy my - kibice, zarząd jeszcze do tego nie dorósł.
15 lipca 2013, 16:20 / poniedziałek
false

Śląsk też ma problem z gównianą aplą, ale u nich jest to przynajmniej dobrze wykonane i nic nie odstaje.
15 lipca 2013, 16:21 / poniedziałek
Najdelikatniej mówiąc lekka wioseczka. Mam nadzieję, że klub się wypowie w tej sprawie i będzie tak, że jest to jeden komplet przygotowany na szybko i na ligę wszystko będzie juz profesjonalnie. Inaczej tego sobie nie wyobrazam w profesjonalnym klubie.
16 lipca 2013, 02:49 / wtorek
duch...91 nie mam gdzieś. Z tego co widzę po prostu miałem za małą wiedzę w tym temacie i dopiero się zagłębiłem.
17 lipca 2013, 21:16 / środa
dostępne dla nas kibiców będą koszulki takie jak na prezentacji od piątku na wyspach, była nadzieje ze będą bez reklamy niestety reklama będzie na koszulkach
19 lipca 2013, 13:54 / piątek
jakieś info, czy nowe rzeczy adidaa na ten sezon się pojawiły na Wyspach?
Wie ktoś może, co jeszcze pojawi się nowego na sezon 2013/2014 z kolekcji adidas-a? Wisła i Legia "dostały" od adidasa do sprzedaży kibicom nowe torby, plecaki, czapeczki zimowe, szaliki (można znaleśc na iss.punkt.pl) ....a my?
19 lipca 2013, 14:02 / piątek
a My NIC. Dzis na Morenie nie bylo Koszulek pani nic nie wiedziala ofkors.
19 lipca 2013, 17:34 / piątek
Nowe koszulki prawdopodobnie będą w sierpniu, raczej w połowie
19 lipca 2013, 19:19 / piątek
Po chuj w sierpniu ? W listopadzie będzie większy popyt ze względu na porę roku.
Ten adidas traktuje nas jak piąte koło u wozu. Czemu ległej nie dadzą w sierpniu a nam wcześniej ...
20 lipca 2013, 00:28 / sobota
Nasz marketing i organizacja to dno i 5 metrow mułu , zamiast przygotować sie do otwarcia sezonu to oni wszystko za 5 dwunasta. Wiadomo ze sezon zaczyna sie w lipcu i po prezentacji druzyny w nowych strojach w okresie letnim gdzie sprzedaz koszulek zawsze jest najwieksza musza zrobic wszystko aby komplet byl dostepny do sprzedazy - podstawy zarzadzania i marketingu ale widac nam nie zalezy na kasie lepiej wydac komplet w grudniu na swieta niech kibic zapierdala w nowej koszulce Lechii na sanki w zimie w przerwie miedzy rundami a pozniej zacznie sie marudzenie ze repliki meczówek słabo sie sprzedaja...
20 lipca 2013, 01:25 / sobota
koszulki meczowe...ale jaki dramat z tymi zielonymi za 99...nigdzie nie ma xl bo sie .................. dawno sprzedaly i wiecej nie robia..dziekuje, dobranoc
1 ..... 6 7 8 9 10 ..... 22
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.564