Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Prawdziwa twarz PO

strona 12/42

19 sierpnia 2010, 23:01 / czwartek
podaj choć jedno źródło, które mówi że hess był kandydatem do nobla
20 sierpnia 2010, 00:41 / piątek
Podaj chociaż kilka miejsc w które pojechałeś za Lechią. Poza Gdynią, gdzie być może bywasz częściej niż Lechia.

A poszukaj, poszukaj. U Wiki nie ma, prawda?

No i te rosnące POdatki. Według PO miało być 15, jest 23 %
20 sierpnia 2010, 08:48 / piątek
podaj choć jedno źródło, które mówi że hess był kandydatem do nobla, zwłaszcza jeżeli wielokrotnie to napisałeś na tym forum
20 sierpnia 2010, 10:33 / piątek
Podaj choć jeden fakt, który udokumetuje Twoją obecność na meczach wyjazdowych, zwłaszcza jeżeli twierdzisz na tym forum że jeździłeś.
20 sierpnia 2010, 10:40 / piątek
Nie odwracaj kota ogonem.
"Czy wiesz, ze Hess był po wojnie jednym z kandydatów do Pokojowej Nagrody Nobla? "
"Mało kto wie, lecz Hass był jednym z kandydatów do pokojowej nagrody Nobla. Ale lewactwo przyznające to wyróżnienie kandydaturę zastępcy Hitlera odrzucili."

Ładnie tak zmyślać i się nie przyznać ? :)
20 sierpnia 2010, 11:05 / piątek
Czyżbyś się zdenerwował? Przecież ja stosuję dokładnie Twoje metody. To Ty nie odpowiadasz na pytania.

Czekam na odpowiedź jakie to wyjazdy zaliczyłeś i ile ich było. Chyba, że sobie na tematy tychże pofantazjowałeś, by pokazać, że masz placet na wypowiadanie się w tym miejscu.

Co do Rudolfa - wszakże stwierdziłem, byś sam poszukał. Wiem, ze dla Ciebie to trudne, bo w Wikipedii nic na ten temat nie ma, a korzystanie z innych źródeł niż internet jest dla Ciebie trudne do ogarnięcia

I - wracając do tematu tegoż wątku -
POdatki. Mówili o 15, zrobili 23.
20 sierpnia 2010, 13:38 / piątek
1947 - powtarzasz się, ale to swoją drogą - zauważ, że mówili nie o 15, a 3*15 :)))))

szalom
20 sierpnia 2010, 13:50 / piątek
on się nie powtarza, on stosuje socjotechnikę :)
3 x 5 = 45 :)
20 sierpnia 2010, 14:35 / piątek
Moje zabiegi socjotechniczne polegają na utrwalaniu stereotypu. Łatwe do zauważenia, nie będące tajemnicą.

Sposób Krzyśka: omijanie rzeczy niewygodnych poprzez zagadywanie, zadawanie pytań, robienia wtrętów nie na temat, oddalanie od rzeczy istotnych (ile % czytelników wróci do sensownego posta, skoro znajduje się dwie strony wcześniej?)

Dlatego wracam z uporem maniaka do meritum:

Jak z tymi POdatkami? VAT 23 a nie obiecany 15% Z tym 3x15 - to rzecz oczywista, lecz "odeszła w zapomnienie", jak kilka rzeczy w dyskusji z Krzysiem.

Teraz dołożę jeszcze to:
odnośnik
Jakieś konkluzje?
20 sierpnia 2010, 17:27 / piątek
Mały off top à propos świadomości narodowej odnośnik artykuł z linku najlepiej pokazuje do czego prowadzi słaba edukacja historii własnego państwa, narodu i szerzej europy.

no i wracając do tematu odnośnik czyli jak spierdolić wszystko a i tak się głupawo uśmiechać

i jeszcze coś z serii by żyło się lepiej odnośnik
20 sierpnia 2010, 18:14 / piątek
Ładnie go Kwas rozłożył : )

Kris z Hasbary zamydlił wątek więc daje jeszcze raz jak to sie robi w Wielkiej Brytanii

Żaden kraj w Europie nie wprowadza radykalnych reform tak błyskawicznie jak Wielka Brytania. David Cameron zaskoczył nawet swoich zwolenników
odnośnik

„Polityka obecnego rządu, który zadłuża kraj bardziej niż Gierek, jest niezwykle niebezpieczna i nie powinna być kontynuowana” – z Krzysztofem Rybińskim, profesorem Szkoły Głównej Handlowej, rozmawia Paweł Paliwoda
odnośnik

A lumpenliberałowie z PO POdnoszą podatki i zwiększają wydatki

odnośnik
20 sierpnia 2010, 18:20 / piątek
niezalezna.pl i rp.pl :p
a kto wygrał wybory i wygra kolejne? :)
20 sierpnia 2010, 18:24 / piątek
no to masz z wyborczej

King przyznaje, że uderzyło go tempo, z jakim rząd wziął się do reform w szkolnictwie, służbie zdrowia, systemie opieki socjalnej. Sądzi on, że Cameron chce iść szybciej niż Żelazna Dama. - Margaret Thatcher była zdeterminowana, aby przeprowadzić daleko idące reformy, ale działała wolniej. To, co się dziś kojarzy z jej rządami, czyli ostra dyscyplina monetarna, prywatyzacja, wzięcie w karby związków zawodowych, zajęło kilka lat - mówi Anthony King.

Uwaga gw odnośnik
20 sierpnia 2010, 18:37 / piątek
No i super, że UK tak się błyskawicznie reformuje.
Widać nie muszą królowej wsadzać do tupolewa :)
20 sierpnia 2010, 19:00 / piątek
Bo nie latają tupolewami
nawet Białoruś nie lata nimi
tylko nasza republika bananowa

ale mam dla ciebie 3 filmiki o koledze tuska z unii wolności :
niepotrzebnie siadał za kółkiem po pijaku : )
odnośnik
odnośnik
odnośnik
20 sierpnia 2010, 19:13 / piątek
Poziom 1947 ale czegóż wymagać...
20 sierpnia 2010, 19:40 / piątek
no, toś przyganił, kociołku

szalom

ps. w sumie zawsze dobrze i lepiej to niż poziom dzielnych obrońców laickości spod przekąsek :)))
20 sierpnia 2010, 22:42 / piątek
odnośnik no cóż teraz krzyżowcy bedą kurwa blokować ul Żwirki i Wigury bo Nią przejeżdzały trumny i niech tam stoi pomnik, i tak wkółko etc etd..
21 sierpnia 2010, 04:24 / sobota
No, jak tam, Krzysztofie, wiesz już ile masz wyjazdów? Bo jak tak patrzę na Twój niebotycznie wysoki POziom, to się obawiam, że dostaniesz kompleksu wielkości, bardziej znanego POd nazwą manii.

I jak to było z tymi POdatkami? PO chciała 3 x 15, ale na złość sobie (bo przecież dla nas zrobili dobrze) POdniosła VAT do 23 % ? Tak to leci?
21 sierpnia 2010, 09:21 / sobota
Wiem i co z tego :)
Jak tam się Twój idol czuje, po ostatnich transferach? Zmartwychwstaje? :)
21 sierpnia 2010, 13:01 / sobota
Nie, liczy VAT. I w jego psychicznie niezrównoważonej głowie wychodzi, ze dla Narodu lepiej jest zapłacić 23 reichsmarki z każdej stówki, niż 15 reichsmarek.

A jak tam Ci idzie poszukiwanie w innych źródłach niż internet? Lipa, co nie? Do biblioteki nie chce się iść, tam tyle tych książek...

To może wróć do tematu. Pięć liter i spacja na googlach: VAT i PO. Wyjdą Ci ciekawe rzeczy. Może, gdy POcztacz (w co szczerze wątpię) wreszcie coś do Ciebie dotrze.

odnośnik
21 sierpnia 2010, 13:14 / sobota
ad Blada_Twarz - tak, wściekli krzyżowcy pod wodzą męża Szymanek-Deresz :)))) urabiaj sobie rzewczywistość dalej, no ale jak widać 'kryżofobia' w narodzie upowszechniła się należycie :))

szalom

ps. pozatym - korkami w Warszawie jak Bufetowa zaczęła się bawić w wielką urbanistkę też się tak przejmowałeś? :))))
21 sierpnia 2010, 13:34 / sobota
21 sierpnia 2010, 13:42 / sobota
Krzyż, Rudolf Hess, Film z Kaczyńskimi w rolach głównych...

Co jeszcze wrzucisz do tematu "Prawdziwa twarz PO"?

Lepiej byś coś o POdatkach napomknął, ale coś sensowniejszego niż "lepiej płacić 23 % bo jest kryzys"

Ja tam wolę płacić 15, ale jak to wśród różnych zakłamańców: obiecanki cacanki, a ogłupieńcy zagłosują.
21 sierpnia 2010, 13:43 / sobota
ad Blada_Twarz pozwole sobie zacytować SM
"Co mamy z gęsi? Wiadomo – smalec. No a co mamy z idiotów? Z idiotów mamy rozliczne korzyści. Przede wszystkim – wiele radości. "

: )
21 sierpnia 2010, 23:59 / sobota
22 sierpnia 2010, 00:03 / niedziela
24 sierpnia 2010, 00:18 / wtorek
24 sierpnia 2010, 14:27 / wtorek
Krótka historia polskiego VATu odnośnik

"Ciekawą dyskusję w wyniku wprowadzanej podwyżki rozpoczął również Jan Krzysztof Bielecki stojący na czele Rady Gospodarczej przy Radzie Ministrów. Stwierdził, że podwyżka podatków jest potrzebna, bo na zaspokojenie tzw. wkładu własnego potrzebnego do finansowania inwestycji ze środków unijnych potrzebne będzie 70 miliardów złotych w samym tylko 2011 roku. To już nie oszołomy twierdzą, że dotacje unijne będą wymagały podwyżki podatków? Teraz już salon przejął tę mowę!"

A inwestycje ze środków unijnych idą na przykład na to: odnośnik

warto zwrócić uwagę na ostatnią planszę.
24 sierpnia 2010, 23:36 / wtorek
Chyba się POwieszę, nie mam PO co żyć, Krisblu2 opuścił nas...
Istnieje POdejrzenie, że wziął się za liczenie jak to teraz jest z tym VAT-em, co to miał mieć 15 %, POdobnie zresztą jak CIT i PIT, ale coś się POpieprzyło, cit - pitnęło i POdatki wzrastają do 23 %.
30 sierpnia 2010, 10:06 / poniedziałek
1947 Pewnie to samo co on:

odnośnik
odnośnik
odnośnik
30 sierpnia 2010, 10:21 / poniedziałek
30 sierpnia 2010, 10:52 / poniedziałek
30 sierpnia 2010, 16:33 / poniedziałek
RAZ strikes back:

odnośnik

szalom
30 sierpnia 2010, 19:37 / poniedziałek
taśma pisiorki wam się wkręciła bo wciąż to samo klepiecie

Henryka Krzywonos \o/
30 sierpnia 2010, 21:10 / poniedziałek
Krzyś POwrócił !!! No to już mam dla kogo żyć.

Boisz się tych POwtórzeń? Na Twoim miejscu też bym nie był zadowolony. Brak możliwości rzetelnego odniesienia się do tematu sPOwodowanego kompletnym brakiem kontrargumentów jest irytujący.

A jak tam, Krzysiu, z POdatkami? Wszystkie według PO miały wynosić 15, a PO dorwaniu się przez PO do władzy będzie 23 !
I jeszcze, gdybyś mógł mnie uświadomić, jak to ma być z POdatkiem od nieruchomości, bo słyszałem, że proPOnowane są zmiany i to takie, które praktycznie nas wywłaszczą...
30 sierpnia 2010, 21:43 / poniedziałek
was tak, nas nie
na szczęście jesteście margines :)
30 sierpnia 2010, 21:55 / poniedziałek
"Minister skarbu Aleksander Grad w 2009 r. obiecał, że firma MGGP nie otrzyma zleceń bez przetargu
Główna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad na początku 2010 r. zleciła opracowanie projektu budowy autostrady A1 konsorcjum z udziałem tarnowskiej spółki MGGP i spółki Complex Projekt. Z tą pierwszą firmą związana jest żona ministra skarbu Aleksandra Grada."
odnośnik

Czy minister Grad to ten co za stocznie miał polecieć, ale kłamczuszek Tusk go nie zdymisjonował?

VAT podstawowy z 22 na 23%
VAT na książki z 0 na 7%
VAT na mieszkania powyżej 150m z 7 na 22 %
VAT na żywność nieprzetworzoną (warzywa, owoce, mięso, jaja) z 3 do 6%
VAT na pieluchy, ubranka i leki z 7 do 8%
COFNIĘCIE ulg na biopaliwa
AKCYZA na papierosy w górę o 4%
AKCYZA na alkohol w górę

nie wymieniłem czegoś?

już się nie mogę doczekać wielkiej ofensywy legislacyjnej w listopadzie.

"...zresztą co z przyczyn obiektywnych nie zostało zrealizowane teraz zostanie w kolejnej kadencji..."
30 sierpnia 2010, 22:04 / poniedziałek
Jak ja nie lubię kabotynów :/
"VAT na książki z 0 na 7%"
kiedy kupiłeś ostatnio książkę?
"VAT na mieszkania powyżej 150m z 7 na 22 %"
gratulację skoro stać cię na mieszkanie powyżej 150m
"VAT na żywność nieprzetworzoną (warzywa, owoce, mięso, jaja) z 3 do 6%"
a ile na przetworzoną? (chlebek, masełko, szyneczka)
"VAT na pieluchy, ubranka i leki z 7 do 8%"
a ile to jest w PLN?
"COFNIĘCIE ulg na biopaliwa"
silnik dłużej wytrzyma
AKCYZA na papierosy w górę o 4%
"rok temu rzuciłem palenie :)"
AKCYZA na alkohol w górę
"sama prosta z t29 załata dziurę budżetową :)"
30 sierpnia 2010, 22:05 / poniedziałek
Krzysiu, jak to jest?
To już PO wyborach prezydenckich są lepsi i gorsi? Was nie wywłaszczą, czyli Ty jesteś ten lepszy? A Bronek mówił, ze nie ma Polski A i Polski B.
Aha, zrozumiałem. Jest Polska i jest PO-lska. Ciepły Bronek z tłustą żona jest preziem od PO-laków.

A wpis Andreewa sobie skopiowałem i będę Ci go raz na jakiś czas POwtarzać. Ci i Twoim POparańcom.
30 sierpnia 2010, 22:23 / poniedziałek
30 sierpnia 2010, 22:28 / poniedziałek
30 sierpnia 2010, 22:29 / poniedziałek
kto to ?
siostra prezydentowej ?
30 sierpnia 2010, 22:30 / poniedziałek
Pinokio: odnośnik
30 sierpnia 2010, 22:33 / poniedziałek
Dlaczego premier nie lubi zdjęć z profilu
odnośnik
30 sierpnia 2010, 22:58 / poniedziałek
Krisblu2

Czy ty jesteś taki tępy, że nie możesz tego pojąć czy tylko udajesz idiotę?

Tu nie chodzi o to, że ja zapłacę więcej za książkę a ty za pieluchy dla dzieciaka. Chodzi o to, że nasz liberalny rząd zamiast ciąć wydatki sięga do kieszeni obywateli. Skoro podniesienie VAT-u średnio o 4,5 % (z 22 na 23 punkty procentowe) zwiększy wpływy o 4mld zł to znaczy, że ty, ja będziemy mieli mniej pieniędzy. Skumałeś czy jeszcze raz ci napisać?

Pisałeś, że nie ma czego ciąć. Zobacz jak to robią Brytyjczycy czy Niemcy. Dlaczego tam udaje się znaleźć oszczędności w wydatkach a w Polsce nawet się tego nie próbuje zrobić?

Dlaczego jedynym działaniem ekonomicznym rządu PO jest podniesienie podatków i urządzenie szopki z OFE. Tusk im pogroził palcem, że za duże opłaty biorą i albo na tym się skończy (bo OFE w większości skupują obligacje państwowe) albo nastąpi przejęcie OFE przez ZUS. Jak to ma podnieść twoją i moją emeryturę?
Wytłumaczysz mi czy znów będziesz udawał debila albo ślepego?

Żeby nie było podobne zdanie mam o PIS. Z tym, że PIS nie ukrywa, że jest partią socjalną, natomiast PO od zawsze szło z hasłami liberalnymi a robi zupełnie odwrotnie. Kłamie. Czy może znasz jakieś dobre wprowadzone w życie przez PO projekty dotyczące ekonomii ? Niewygodne pytanie? Nie odpowiesz?

Jak to jest, że koalicja PO-PSL rządzi od 2007 roku, od roku 2010 prezydent RP jest z PO a my słyszymy o wielkiej ofensywie legislacyjnej w ......listopadzie? To co oni robili przez 3 lata?

Jak ja bym na nich zagłosował a oni robiliby taką szopę co się obecnie dzieje to byłbym niemiłosiernie wkurwiony, ale ty widocznie jesteś z osób którym pluje się w twarz a twierdzą, że deszcz pada.
30 sierpnia 2010, 23:01 / poniedziałek
Tobie ta większa akcyza na alkohol faktycznie dobrze zrobi :).
30 sierpnia 2010, 23:07 / poniedziałek
deszcz pada?:)
30 sierpnia 2010, 23:07 / poniedziałek
kupi z przemytu i będą mniejsze wpływy z akcyzy dla szajki tuska : )
30 sierpnia 2010, 23:09 / poniedziałek
od ruskich kupi?
1 ..... 10 11 12 13 14 ..... 42
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.467