Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Prawdziwa twarz PO

strona 2/42

15 lipca 2010, 13:59 / czwartek
15 lipca 2010, 14:15 / czwartek
weź już odpuść z tą gazetą "polska", chyba że chcesz trochę linków do GW, TVN24 albo TOK.FM
15 lipca 2010, 14:35 / czwartek
Krisblu, za całym szacunkiem, ale nie mów tu kto ma co wklejac! Ja muszę co rano 2 razy znosic podtykanie mi pod nos gówna wyborczego pod nazwą "Metro", ale trudno, ich dobre prawo, by to to rozdawac.
A co zbroiła PO? Może poza tym, że Palikot nawołuje do przywrócenia banicji, to w zasadzie nic ;)
15 lipca 2010, 14:44 / czwartek
Metra możesz przecież nie dotykać, prawda?
A taki Magazyn Wybrzeże sam się kurde ze skrzynki na listy nie wyjmie :P
15 lipca 2010, 14:48 / czwartek
Acha, przypomniałem sobie, że ostatni raz na pomysł banicji wpadli comies w stanie wojennym chcąc wyeksportowac działaczy "Solidarności"... Był tobodaj rok 1982
15 lipca 2010, 14:51 / czwartek
Ale gówno z dupy wychodzi samo:
odnośnik
15 lipca 2010, 14:53 / czwartek
Ja zawsze biorę "Metro", bo mam kota i muszę mu czymś wyściełać kuwetę, żeby piasek lepiej odchodził (nie przyklejał się do plastikowego dna).
15 lipca 2010, 14:54 / czwartek
Zimą muszę dotykac, bo zal mi gościa, który na Wzgórzu w mrozie musi ten shiet rozdawac... :)
15 lipca 2010, 14:55 / czwartek
Palikot: Zastrzelimy Kaczyńskiego i wypatroszymy
2010-06-25 22:19

było! :)
15 lipca 2010, 14:59 / czwartek
Było, jest i będzie. To jest prawdziwa twarz PO.
Czyli jesteśmy w temacie.
15 lipca 2010, 15:36 / czwartek
ja mam zapore antyzydowską z Poznania więc mi linki z gw nie straszne : ))
dla chętnych dodatek do firefoxa odnośnik
a tu rządy PO odnośnik
15 lipca 2010, 15:43 / czwartek
I co z tym linkiem niby jest nie tak?
"Nie kradnij" nie obowiązuje?
15 lipca 2010, 15:50 / czwartek
ad artykuł Pinocheta - "W jednej z tamtejszych agencji reklamowych ujawnili nielegalne oprogramowanie warte 30 tys. złotych, w tym m.in. programy Adobe Reader oraz Corel."

a to wybornie, zwłaszcza że cyt. za masonopedią: "Adobe Reader (poprzednio Adobe Acrobat Reader) – bezpłatny program firmy Adobe Systems, udostępniany na większość platform komputerowych, służący do czytania publikacji elektronicznych w formacie PDF" - nie wiem dla kogo, ale kciuk w górę, zdecydowanie :)))))))))

szalom
15 lipca 2010, 15:58 / czwartek
odnośnik
pewnie chodziło o tego, znaFco :P
15 lipca 2010, 16:10 / czwartek
Adobe Reader piszą a nie inny.
" "Nie kradnij" nie obowiązuje? " sprawdzanie pojednczych firm to eliminacja konkurencji
15 lipca 2010, 16:57 / czwartek
Krisblu, w jakiej Ty robisz firmie, że możesz cały dzień siedzie w necie? :)
15 lipca 2010, 17:01 / czwartek
wreszcie, eljot, jesteś na tropie.
U niech TO jest właśnie praca. TO wynalazek Grzesie S.
15 lipca 2010, 17:31 / czwartek
w nowoczesnej :)
a na dodatek zapieprzam jak mróweczka
15 lipca 2010, 21:37 / czwartek
Krisblu - czyli Ty zapieprzsz jak mróweczka dla PO? Ok. Praca, to praca, hajc to hajc. :)
15 lipca 2010, 21:40 / czwartek
Niebieskawy, tak jak PO nie jest partia liberalną (w gospodarce), tak Biedronka nie jest nowoczesną firmą.

Płacą Ci za pisanie po necie ? Mam wrażenie, że przebierając nóżkami czekasz na odpowiedź na swoje złote myśli. Nie masz nic innego, pożytecznego do roboty ? Co na to Twoja rodzina ? Nie zajmujesz się żoną, dziećmi ? Masz swoje lata, jak twierdzisz, a ciągle przed monitorem. To trochę niepokojące, bo rodzina jest najważniejsza !!! Zważ na to.
15 lipca 2010, 22:12 / czwartek
1947 to nie wynalazek Grzesia S
Hasbara to wynalazek starszych i mądrzejszych ; )
odnośnik
odnośnik
15 lipca 2010, 22:19 / czwartek
POsypuję głowę POpiołem. Grześ przyniósł te metody do POlskiej POlityki jako jeden ze sPOsobów walki z wrogami swojej formacji POlitycznej. W tym sensie jest to jego POmysł, choć rzeczywiście - zaPOzyczony. Zresztą z bardzo POważnego źródła, co udowodniłeś.
15 lipca 2010, 22:49 / czwartek
za co niby ktoś miał by mi płacić? to przyjemność pookurzać mohery
a tak btw: 53:47 i wszystko :)
"nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało: :D
sio za obraz :)
16 lipca 2010, 00:10 / piątek
Krisblu2 - dobrze rozumujesz, lecz nie do końca.
Grzegorz płaci, ale tylko swoim zaufanym. Reszta to gamonie, którzy odwalają robotę za frajer.
Oni (w tym i Ty) mówią o sobie: "idealiści"'
A Grześ zaciera ręce, bo "idealiści" zapieprzają za free, tymczasem Grzechom, Mirom Zdzichom, Misiakom i innym kapucha rośnie jak na drożdżach. I nie trzeba bulić gamoniom, którzy są tacy fajni, ideowi...
16 lipca 2010, 09:08 / piątek
odnośnik
to się nazywa skurwysynstwo
16 lipca 2010, 10:41 / piątek
To są paszkwilo-pseudoinformacje GóWniane.

A to jest hicior:
odnośnik
16 lipca 2010, 10:50 / piątek
Krisblu2 a co w tym takiego złego?? Że chłop pracuje?? Czy że tyle zarabia??

Przypomnij sobie, jakie kwoty padały w przypadku posłów z peło.
16 lipca 2010, 10:55 / piątek
Krisblu źródło artykułu w pełni wyjaśnia Twój tok myślenia. Podjąłeś jedną najprawdziwszą myśl wodza i stałeś się kolejnym bojownikiem wodza Szechtera. Dziwie sie ze ktokolwiek z Tobą rozmawia tutaj, bo z osobą która ma mózg wyprany przez wybiórczą raczej do wspólnego wniosku się nigdy nie dojdzie i dalsza polemika z Tobą nie ma sensu.
16 lipca 2010, 11:03 / piątek
Simek: jedz do RPA pohuczeć na murzynów.
16 lipca 2010, 11:04 / piątek
A czy wódz Szechter wyraził taką wole?
16 lipca 2010, 11:14 / piątek
Oni nie uznają wodzów. Mają wyłącznie autorytety.
16 lipca 2010, 12:08 / piątek
Krisblu2 lubi PO, co wynika z wątków "prezydenckich" i "wyborczych" lubi też sowietów i Murzynów. Kogo jeszcze lubi Krisblu2?
Strzelam: Coś mi się wydaje, że nie ma nic przeciwko paradzie pedałów. Nie widzi problemu w tym, że ministrem spraw zagranicznych był Żyd Bronisław Geremek.
16 lipca 2010, 13:29 / piątek
Oj 1947 Twoje toki rozumowania są proste jak elektorat kaczyńskiego. (k z małej specjalnie).
To, że wybrałem Bronka nie oznacza że lubię ruskich.
To że nie przeszkadza mi murzyn _dobrze grający w piłkę_ w koszulce Lechii nie oznacza ze popieram gejoparady.
Otwórz swój ściśnięty poglądami umysł na świat, który jest różnorodny.
Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się moja.
A granice wyznacza obowiązujące prawo.
Pozdro
16 lipca 2010, 14:29 / piątek
To, że wybrałeś Bronka, świadczy, że wierzysz w kłamstwa, lubisz w nie wierzyć i wolisz w nie wierzyć, bo tak ci wygodnie, a prawda i uczciwość są ci obojętne lub nawet obce.

Czyż nie lepiej mieć ściśnięty poglądami umysł na świat, niż umysł bezwolny, zatruty kłamstwami i propagandą. W tym pierwszym przypadku idąc przez życie może i się nie kręci wokół szyją, nie rozgląda wokół, nie kłania latającym kamieniom, za to idzie się przed siebie pewnym krokiem, prosto i twardo, z otwartymi oczyma.
A w tym drugim niestety... żyje się jak w swoistym Matrixie, będąc odurzonym i otumanionym, co najgorsze w takim beznadziejnym odrętwieniu prawie bez szans ratunek, w oderwaniu od realności, bez możliwości odróżnienia prawdy od fałszu, rzeczywistości od obłędnym omamów, mamiących zwid i oparów niespełnianych obietnic.
A wszelkie okruchy prawdy, objawy orzeźwienia czy otrzeźwienia przedzierające się przez mur nikczemności sprawiają tylko ból, smutek, wprawiają w konsternację, w duchową rozterkę. Wywołują w psychice dyskomfort i dysonans, na które skutecznym sposobem jest albo reakcja wyparcia ze świadomości, albo też pokrywanie tego wszystkiego kolejnymi seriami powtarzanych bezrefleksyjnie kłamliwych mantr propagandowych.

Czy my chcemy i potrzebujemy tego nowego, kolorowego, tęczowego świata? Wpychanie go nam na siłę, do tego naszego małego ściśniętego świata, na nasze podwórko, na nasz zaścianek narusza naszą wolność, oburza nas. Bronimy sie przed tym. Kochamy ten świat, który znamy, który się sprawdził i sprawdza, który odziedziczyliśmy po naszych ojcach i dziadach i w który uwierzyliśmy sercem i umysłem. Różnorodność owszem czasem nas ciekawi, czasem mniej, ale gdy chcemy ją podziwiać, to z daleka od naszego domu i nie godzimy się, aby ją ktoś nam na chama wciskał oknami, drzwiami, przez próg.
16 lipca 2010, 17:23 / piątek
Krisblu2, tak jest lubię proste rozwiązania. Zawsze okazują się najlepsze.
Tam gdzie zbyt wielkie kombinacje, zawsze ktoś na tym zarabia.

Trafiony - zatopiony. Teraz sam się zaczynasz zastanawiać jakie masz poglądy.Chwilowo wyszedłeś na chama w gumiakach pisząc nazwisko z małej litery. A tak bardzo ubolewałeś nad poziomem dyskusji...
16 lipca 2010, 17:30 / piątek
niekoniecznie, nie musi wierzyć, może nie wierzyć w kłamstwa, a te są tak ewidenne iż ja nie wierzę aby koś mógł w nie wierzyć,

zwyczajnie, życie,
prawda, uczciwość i przyzwoitość są obojętne lub nawet obce jeśli ktoś ma w tym interes,
mniejsza zupełnie o to jaki,
od tego co oferuje co dnia peło, przeciętnie przyzwoitemu człiowiekowi zbiera się na obrzydzenie,
wierzyć w to niby ktoś ma ? nie wierzę że w to polityczne kuglarstwo i szkodnictwo z tragicznymi dla kraju skutkami da się wierzyc,
jedyne "usprawiedliwienie" osobista interesowność w świadomym wspieraniu tego plugastwa jak zręcznie ująłby sam siebie pierwszy ichtiolog kraju,

tymczasem

prawdziwa twarz peło w walce z Polską ciemną, w swych zgranych do wstrętu strategiach rzeczywistego kreowania najnowocześniejszych interpretacji pojęcia interesu narodowego

odnośnik
16 lipca 2010, 18:04 / piątek
verde wrócił! alleluja :P
już się zagłębiam w powikłane wywody :P
16 lipca 2010, 18:24 / piątek
Czekałem z utęsknieniem na ten dzień jako osoba która dorobiła się trochę grosza na tym "sporcie" i te pieniążki puściła na rynek wspomóc polską gospodarkę....Tusek i jego banda chcą zakryć i zamieść pod dywan pewną aferę napisali ustawę na kolanie i mam nadzieję że zostaną zgodnie z standardami UE(tu jest największa beka) ukarani!!!

odnośnik

Pewnie w razie kar odczujemy to My obywatele ale może co do niektórych odpowiednie przesłania w końcu dotrą...!!!
16 lipca 2010, 20:19 / piątek
:)) zaczyna się. Jakem pisał wcześniej mieli alibi w postaci blokującego Prezydenta. Teraz, kiedy obstawili wszystko co można nie stworzą nic albo jakieś buble:))
16 lipca 2010, 20:33 / piątek
przejmą to co mają rozpisane,
CBA,
IPN,
telewizję publiczną,

JEDYNE trzy instytucje strategiczne z państwowego pktu widzenia, na które nie mieli wpływu
nowelizacje wpłynęły ledwie kilka godzin po katastrofie ( wszak pewności nie mieli co do wyniku a podstawianiec p.o. musiał jeszcze zdążyć klepnąć w czasie tych dwóch miechów)

naniosą poprawki w kluczowych dla zachowania pookrągłostołowego status quo,
nowelizacja ustawy o radach regionalnych rtv,
nowelizacja ustawy IPN o dostępie oficerów prowadzacych jak i kapusiów do orginałów sporządzanych raportów (patrz casus Bolka który został uznany za poszkodowanego gdyż kopie nie były dla sadów dowodem wystarczającym a orginały wałesa zapomniał oddać po kilkukrotnych wypozyczeniach)
coś tam aktualnie gmerając wokół gazociągów i ustawy paliwowej,

to co dostali na rozpisce idzie w trybie nadzwyczaj sprawnym,

reszta to teatrzyk dla naiwnych,
dopóki nie wytnie się tej gangreny, uważam ekscytowanie się pobocznymi kwestiami za niezasadne i . . . nawet nieciekawe
jedna czy druga wtopa zawsze i kazdemu moze się przytrafić,

problemem jest dyspozycyjnosc podstawiancow wobec niejawnych rozpisujacych rozpiski : )
zresztą, pisałem o tym kilka godzin wczesniej w temacie pokrewnym obok
16 lipca 2010, 21:00 / piątek
Tak jak myślalem. Krzysiu nie ma nic konkretnego do powiedzenia.
Po co wogole prowadzicie z nim dyskusję ? Jest bardzo slaby merytorycznie w każdym temacie, jedyne co ma do zaoferowania to linki do artykulow z gazietki i temu podobnych czytadel.
Bawisz sie setnie Krzysiu ? Pewnie gdybym byl taki jak Ty, nie robil bym inaczej. Dziwie sie tylko, ze jeszcze ktokolwiek chce Tobie cokolwiek unaocznic.

Verde, odpusc Krzysiowi, do najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem nazwie idiota.
16 lipca 2010, 21:57 / piątek
emeryt: treści mało w tym Twoim poście. Jedynie coś tam o GW reszta personalne wycieczki. to nie moja wina, że tego co verde wypisuje to bełkot.
16 lipca 2010, 22:03 / piątek
verde zgadzasz się z tym : odnośnik ?
16 lipca 2010, 22:14 / piątek
z tym że gospodarz tego bloga dostała taki list ? ? ?

nooo, skoro tak napisała to chyba tak było,
nie ? ?
16 lipca 2010, 22:18 / piątek
a z treścią listu?
16 lipca 2010, 22:25 / piątek
przede wszystkim to że jego treść nijak nie psauje do brzmienia tego temtu,
załóż temat "jebana pisiory" czy coś równie wysmakowanego w twoim stylu,
a obiecuję ci ze znajdę czas aby i tam sie poudzielac, a nawet odniesc sie do watków poruszonych w tym liście,
tymczasem, choćby wyżej wypisanego zamachu na ostatnie trzy niezalezne od podstawiańców intytucje robisz bokami próbujac odwrócić uwagę od istoty rzeczywistego problemu
16 lipca 2010, 22:45 / piątek
odpowiesz czy stchórzysz ?
16 lipca 2010, 22:52 / piątek
Komorowski sam przyznawał sobie nagrody. W sumie 83 tys. zł
83 tysiące złotych - tyle marszałek Sejmu Bronisław Komorowski otrzymał w postaci nagród w ciągu niespełna trzech lat urzędowania. Przyznawało mu je prezydium Sejmu, czyli w praktyce on sam i jego zastępcy, podaje tvp.info.

Na przykład w 2007 roku kierowane przez niego prezydium przyznało mu nagrodę w wysokości ponad 16 tysięcy złotych, mimo że marszałkiem był od listopada. W 2008 roku Komorowski dostał prawie 67 tysięcy złotych. Rok później marszałek musiał obejść się bez nagród, bo Sejm zdecydował o zamrożeniu pensji i nagród z powodu kryzysu.
odnośnik
16 lipca 2010, 23:11 / piątek
stchórzysz ? ? co to kurwa za teksty ? ?
no cisnienie mi skacze,
anonim w dupe lepszy,
nie dodawaj sobie ćwierćdebilu lub ty który cwierćdebila udajesz,
umiesz czytac ? ? wogóle ?
to odpowiedź już otrzymałes
napisałem załóż odpowiedni temat i nie rozmywaj tu istoty problemu jakim jest szkodliwość peło,
tam, w odpowiednim temacie napisałem ze odpowiem, niech i dzisiaj jak ci tak bardzo zalezy
16 lipca 2010, 23:14 / piątek
czemu się tak gotujesz? to tylko czyjś list a ja pytam czy się zgadzasz z jego treścią
boisz się odpowiedzieć?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028