Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

Prawdziwa twarz PO

strona 31/42

4 kwietnia 2011, 22:01 / poniedziałek
4 kwietnia 2011, 23:40 / poniedziałek
odnośnik

Panie Tusk czemu kłamał pan w zeszłym tygodniu zarzekając się że ustawa w tym kształcie nie przejdzie przez Senat?
5 kwietnia 2011, 08:24 / wtorek
odnośnik
Czytaj wiarygodne źródła buziek bo głupoty powielasz.
5 kwietnia 2011, 12:22 / wtorek
Jak przeczytałem wpis ciasnego ryja o wiarygodnych zródłach to myślałem,że link z gówna wyborczego wklejony będzie,widać nauczył sie knur troche ogłady
5 kwietnia 2011, 18:12 / wtorek
Tylko że ja o krowie ty o rowie. Poprawka senatu wykreśliła zapis dotyczący pojedynczych materiałów(nie mają obowiązku rejestracyjnego), materiały ukazujące się cyklicznie mają taki obowiązek(zaś premier Tusk obiecywał odstąpienie od tego zapisu) jednolity treść ustawy do pobrania. odnośnik

Jednocześnie ta ustawa wprowadza kilka innych ograniczających wolność słowa i sumienia obostrzeń jak np:
*nie emitować treści dyskryminujących ze względu na rasę, płeć, narodowość, pochodzenie etniczne, wyznanie lub światopogląd, niepełnosprawność, wiek czy orientację seksualną(wypowiedzi np. Cejrowskiego na temat dewiantów będą musiały być wycinane)
*w swojej ofercie mieć 15 proc. produkcji europejskich, 10 proc. polskich(sic!) oraz 5 proc. produkcji niezależnych. Na przygotowanie albo zakup praw do programów europejskich muszą przeznaczać co najmniej 10 proc. swoich rocznych wydatków
5 kwietnia 2011, 20:39 / wtorek
*poczytaj Konstytucję
*bardzo dobry zapis!
5 kwietnia 2011, 20:44 / wtorek
A co ma konstytucja do tego? Dobrym zapisem jest ograniczenie wolności słowa? Gratuluje liberale
5 kwietnia 2011, 20:47 / wtorek
Bo chyba nie masz na myśli art 256 konstytucji? Bo jeśli chcesz go przywołać to po raz kolejny będę musiał cię nazwać ignorantem... w sumie przyzwyczajony jesteś więc dajesz co tam masz
5 kwietnia 2011, 22:26 / wtorek
kris jesteś za globalizacją, czy za autonomią regionów. Bo ja nie wiem, czy my jesteśmy w komunie europejskiej, czy w Wolnym Mieście Gdańsku. Powiedz nam, czy kondonek i jego psy wystąpią do Hiszpanii o autonomię dla Basków i Katalończyków. Czy wystąpią do Turków o autonomię dla Kurdów. Czy będzie zwykłym kondonkiem, który rozjebie Polskę na Śląsk, Kaszuby itp. Tak pytam z ciekawości, czy mam być globalistą, czy lokalnym patriotą. Bo chyba jak mieszkamy w jednej waszej europie, to chyba wszystko jedno, czy Polak, czy Ślązak.
5 kwietnia 2011, 22:47 / wtorek
buziek: preambułę do Konstytucji sobie poczytaj ale ze zrozumieniem a nie kodeks karny
john_kill: a Ty art 3 Konstytucji.
5 kwietnia 2011, 23:07 / wtorek
Ty jestes jednak wariat
5 kwietnia 2011, 23:57 / wtorek
Przeczytałem, w 3 art Konstytucji RP nie ma nic o twoim stanowisku w tej sprawie. Więc oświeć mnie i napisz, autonomia regionów czy kołchoz europa?
6 kwietnia 2011, 01:08 / środa
Pizduś znów pierdoli o paragrafach?

Co do tego, czy można być Polakiem będąc Kaszubem, czy Ślązakiem: PO mówi, "nieważne". Bo PiS mówi "istotne".

Co do ustawy medialnej. Nie czytałem, bo i tak zrobią co zechcą. Na podstawie tych samych paragrafów i tych samych czynów można komuś zagrozić karą w zawieszeniu 6 miechów na 2 lata, albo 12 latami odsiadki. Wszystko zależy od interpretacji. A interpretacja zależy od tego, kto interpretuje.

Ostatnio w internecie lecą huje na PO, zatem trzeba internet ocenzurować - jasne jak słońce.
6 kwietnia 2011, 13:09 / środa
No to lecimy ignorancie:
Po pierwsze preambuła nie jest aktem normatywnym i jako taki nie stanowi prawa. Ma zwracać uwagę na charakter państwa, sama w sobie prawem nie jest(zgodnie z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego z 2008(jeśli mnie pamięć nie myli) roku).
Po drugie w preambule nie ma żadnego słowa na poruszane tematy
Po trzecie jedyny zapis mówiący o braku możliwości dyskryminacji brzmi:
"Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny"(art 32 konstytucji RP) i nie ma w nim słowa o wyrażaniu opinii(również negatywnych) na temat jakiejkolwiek mniejszości(co ustawa medialna wprowadziła w życie)

Tak więc jeśli masz coś do dodania czekam bo na razie po raz kolejny wychodzisz na ignoranta
6 kwietnia 2011, 13:34 / środa
Widzisz, miałeś ignorancie czytać ze zrozumieniem.
Ale chociaż to jest dobre, że poszerzasz horyzonty. To jak już przeczytałeś preambułę (choć bez zrozumienia) to teraz pierwsze parę artykułów zwłaszcza 2 i 5.
6 kwietnia 2011, 13:48 / środa
Ty(wielka litera niech cię nie myli jest tylko dlatego że zaczynam zdanie) jednak jesteś idiotą. Tak więc kończę dyskusję bo nie chce mi się marnować czasu. Ja masakruje twoje pseudo-argumenty, ty dalej piszesz idiotyzmy. Ot i całą "dyskusja" z tobą.

W ramach wyjątku odniosę się ostatni raz do twoich wypocin. Od teraz trafiasz na listę ignorowanych:
"Art. 2.

Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej." Brak związku z zapisem ustawy medialnej.

"Art. 5.

Rzeczpospolita Polska strzeże niepodległości i nienaruszalności swojego terytorium, zapewnia wolności i prawa człowieka i obywatela oraz bezpieczeństwo obywateli, strzeże dziedzictwa narodowego oraz zapewnia ochronę środowiska, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju." Artykuł na który się powołujesz jest właśnie tym który został naruszony(jednym z najważniejszych praw człowieka jest prawo do swobody wypowiedzi i prezentacji poglądów. Bronisław "Bul" Komorowski podpisując ją dopuścił do naruszania konstytucji.

Tak więc durniu nie odpisuj już odpowiadać tobie i tak więcej nie zamierzam.
6 kwietnia 2011, 14:01 / środa
i uprzedzając kolejne głupawe wpisy z twojej strony. Konstytucja znaczy to co znaczy. Tam nie ma ukrytych znaczeń, ani żadnej wiedzy tajemnej. Więc nie doszukuj się tam tego co jest ci akurat wygodne. Jeśli nie wierzysz mi to poproś o pomoc dowolnego prawnika. Żegnaj ignorancie
6 kwietnia 2011, 14:35 / środa
Ty po prostu nie rozumiesz i nic na to nie poradzę (moherowy zawrót głowy)

"nie emitować treści dyskryminujących ze względu na rasę, płeć, narodowość, pochodzenie etniczne, wyznanie lub światopogląd, niepełnosprawność, wiek czy orientację seksualną"
płaczesz, że jest taki zapis w ustawie medialnej (mimo że pewnie gówno on ciebie dotyczy) ale jak już trzeba zrozumieć skąd się wziął to beton, ciemnogród, zaścianek i ksenofobia
6 kwietnia 2011, 15:25 / środa
Z poprawnosci politycznej, konformizmu i chęci podlizania sie różnym mniejszoscią wzięły się te zapisy.
A co do preambuły to jej treść nie jest do przyjęcia, to ukłon w stronę ateistów.
Aby preambuła była mniej więcej spoko, to powinna się tak oto przykładowo zaczynać "W imię Ojca, Syna i Ducha Świetego, my z Bożej łaski Naród Polski, Bogu w Trójcy Jedynemu i Jego Matce polecając Ojczyznę umiłowaną, ustanawiamy niniejsze prawa, pozostajac w poszanowaniu tradycji i wiary naszych ojców i dziadów, będąc pomni historii, wielkości i chwały Narodu, od wieków stojącego na straży uniwersalnych wartości chrzesciajńskich, sprawiedliwości, cnoty i prawdy, wiernego dziedzictwu chrześcijanskiej Europy, czynimy wiadomym... ect."
6 kwietnia 2011, 15:42 / środa
"Art. 2.

Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej."

To jest niestety bełkot, który jest sam ze sobą sprzeczny!
7 kwietnia 2011, 02:16 / czwartek
Pizduś pierdoli dla samego pierdolenia. Taki typ.

POżyecznie Otumaniony.
7 kwietnia 2011, 15:02 / czwartek
8 kwietnia 2011, 00:53 / piątek
tęczowy krzysiu, odpowiesz w końcu na moje pytanie?

Jesteś za globalizacją, czy autonomią regionów? Czy jako Państwo, powinniśmy zwalczać separatystyczne organizacje w komunie europejskiej, czy może jednak je wspierać?
9 kwietnia 2011, 18:29 / sobota
krzysiu rozumiem że nie znalazłeś żadnego linka i nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie?
9 kwietnia 2011, 18:50 / sobota
Zastanów się głęboko nad genezą swojego pytania to znajdziesz odpowiedź. (fobie kaczora nie potwierdzone faktami)
9 kwietnia 2011, 22:33 / sobota
krystyna ty tez dostalas smsa z wytycznymi co i jak mowic wspr smolenska?
odnośnik
10 kwietnia 2011, 12:12 / niedziela
kŻysiÓ jakiego kaczora? donalda, czy jarosława? nie jestem ani platformersem, ani pisuarem. Chcę tylko, abyś odpowiedział na moje pytanie, jesteś za autonomią regionów, czy wspólną komunistyczną zjednoczoną republiką europejską, czyli tzw globalizacją?
10 kwietnia 2011, 13:24 / niedziela
nic odkrywczego, ot lekko, sprawnie i przyjemnie skreślone
odnośnik
10 kwietnia 2011, 18:40 / niedziela
jAsió: jebie mnie to :)
11 kwietnia 2011, 11:19 / poniedziałek
nawet w kabaretach juz ogarneli jaka jest prawdziwa twarz PO - odnośnik
11 kwietnia 2011, 14:38 / poniedziałek
Dzisiaj Red Bul w Moskwie. Będzie odstawiał niedźwiadka ze swoim pryncypałem kremlowskim. A więc ruszyła liga typerów, obstawiamy ilość gaf. Moim zdaniem minimum 2. Łączymy sie z lemingami w NADZIEJI, że więcej nie będzie. Łeska się w oku kręci (u lemingów), gdy rozrzewnieniem przywołują z mroków historii wizyty Szczęsnego i Ksawerego na dworze imperatorowej Katarzyny albo Jaruzela u Breżniewa.
11 kwietnia 2011, 20:33 / poniedziałek
Bardzo długa analiza odwołująca się do faktów, podająca źródła, niestety nie ma tam nic o katastrofie, krzyżu, pedałach, ślązakach, agencie tomku, dopalaczach, ptasiej grypie i kibolach, mimo wszystko warto przebrnąć, aby mieć możliwość przeczytania ze zrozumieniem ostatniego akapitu:

odnośnik
11 kwietnia 2011, 23:32 / poniedziałek
tęczowy lemingu, widzę że jak nie masz linka do gw czy onetu to ciebie to jebie. Więc kolejne pytanie, skoro ciebie jebie czy Ślązak będzie Polakiem, Ślązakiem czy europejczykiem, to dlaczego tak bardzo ciebie boli, że stwierdzenie kaczki, że Ślązacy mają proniemieckie usposobienie?
Proszę o odpowiedź nie zawierającą żadnych odnośników. Nawet tych z Konstytucji RP.
12 kwietnia 2011, 01:16 / wtorek
Pizduś wreszcie powiedział, co lubi:

"Jebie mnie to".

Kapka prawdy się wymskła? Dobre, dobre. Jeszcze raz:

Pizduś: "JEBIE MNIE TO"

Masz te skłonności? I to w tej pozycji?

No i wreszcie coś, gdzie GW wytycznych nie dała? Autonomizajca czy globalizacja? Nie wiesz, pizduś co odpowiedzieć bez wykładni z jedynej wyroczni?

Petelicki do niedawna jeszcze był lewakiem. Coś mu się POobracało POd czapeczką? Czy po prostu głupota władzy jest taka, że wstyd się POdpisywać POd tym co POrabiają?
12 kwietnia 2011, 09:06 / wtorek
Jasió Kilerze: sztucznie nakręcany problem żeby oczadziałe babcie głosowały na pisuarów. Nie ma takiego problemu w PL. Nikt się nie wysadza w metrze. Straszenie Niemcami, Kaszubami itd to przegięcie i mnie jako porządnego obywatela wkurwia :).
Globalizacja, atomizacja, radiacja who cares? :P
Na szczęście cymbałów w sobotę w Warszawie na wiecach było mało więc nie ma co się stresować.
12 kwietnia 2011, 11:19 / wtorek
Odnośnie "oczadziałych babc" 2 zwrotka:
odnośnik
12 kwietnia 2011, 13:26 / wtorek
Najśmieszniejszy jest strach owych prominentnych lemingów (ot choćby wczorajszy program Lisa – na marginesie jacy to reprezentatywni goście jak zwykle u Lisa: 4 prominentnych zakłamańców na jednego Bieleckiego, który zresztą nie dał się i wielką klasę pokazał). Śmiech ogarnia, jak ze strachu robią pod siebie, bo ludzie zaczynają się zwyczajnie budzić, słupki poparcia dla przewodniej siły POrządnych obywateli spadają, a te pisowskie, ciemnogrodzkie mają trend wzrostowy. Naród przeciwko obywatelom-kolesiom powstaje i o prawdę się upomina. 50 tys. w Warszawie. Nie dziwi to przecież, bo zwykli ludzie mają już dosyć obywateli i ich propagandy, obietnic bez pokrycia i zmitologizowanego straszaka Kaczyńskiego. Tak jak mieli dość kiedyś towarzyszy. Ale obywatele nie chcą oddać pola, synekur, przywilejów, splendoru władzy. Wolą się do reszty zeszmacić, z komuną zbratać. Obywatele i towarzysze już zwąchują się w poczuciu zagrożenia własnych interesów i już coś o koalicji powyborczej przebąkują. Czerwono-różowo-tęczowa alternatywa zamiast sojuszu zielono-różowego. A pod biało-czerwoną flagą powstaje naród, i młodzież, i oczadziałe babcie, i mohery i caluteńki ciemnogród, Solidarność, po prostu ludzie Boga i Ojczyznę w sercu mający. Prywata i kłamstwo czuje jak im się wymyka pomalutku władza i blednie ze strachu, czerwieni się ze złości, sinieje z konsternacji. Teraz oczywiście wymyślili nową mantrę-śpiewkę na pożywkę lemingom jakoby Kaczyński był antysystemowy, antypaństwowy i generalnie miał mieć ciągoty totalitarne, antydemokratyczne. A on po prostu zwyczajnie, tak po ludzku, jak każdy przyzwoity człowiek, nie chcę się z nimi spotykać, ani kolegować, ani przed kamerami ręki podawać ludziom nikczemnym, którzy jego i jego brata błotem i pomyjami obrzucali. Ot i cała antysystemowość i totalizm.

Obywatele "łączymy się w bulu i nadzieji..."!
12 kwietnia 2011, 14:01 / wtorek
50 tys? Może pół miliona? Polecam wizytę u okulisty.
12 kwietnia 2011, 14:35 / wtorek
Polecam korzystanie ze szkła powiększającego, byleby to nie było szkło kontaktowe, która wypacza, deformuje rzeczywistość. Zalecam równiez zapoznanie się z dzisiejszym sondażem poparcia partii z lemingowskiej pracowni Homo Niewiadomo Homeini.
12 kwietnia 2011, 15:47 / wtorek
12 kwietnia 2011, 18:40 / wtorek
castorp: " . . . byleby to nie było szkło kontaktowe, która wypacza, deformuje rzeczywistość. . ."

żeby tylko deformowało ! ! !
gorzej: propaguje zastąpienie krytycznego poznania i refleksji bezmyślnym chichotem,
program tak samo kierowany do jak i produkujący bezmógie kaleki niezdolne do samodzielnego myślenia,
to coś znacznie gorszego niż deformowanie rzeczywistości
12 kwietnia 2011, 20:44 / wtorek
12 kwietnia 2011, 21:26 / wtorek
Tęczowy Krzysiu wajcha została przestawiona i dni PO sa policzone.
Parasol ochronny został zwiniety co miedzy innymi dobitnie potwierdza wypowiedż generała.Juz tam starsi i mądrzejsi ustala na kogo glosować - niestety coraz wiekszy ruch wśrod dinozaurów z SLD , co nieciekawie wróży.
ps.Kozak z Ciebie w internecie widzę ale juz na spotkania w realu to odwagi brak hehe...a Romek ponoc cały czas czeka....
12 kwietnia 2011, 22:42 / wtorek
niech czeka
argumentów brakuje to się piąchami macha
faszystowskie metody udowadnianie siłą kto ma rację
jak mi się argumenty skończą to się z nim umówię :D
12 kwietnia 2011, 23:10 / wtorek
odnośnik

////////
Czy można kupić artykuł w "Gazecie Wyborczej"?

Okazuje się, że tak. I to tekst autorstwa znanego dziennikarza pisany jako artykuł redakcyjny a nie sponsorowany. Wszystko to na zlecenie ministerstwa środowiska.
Chodzi o temat powiększenia obszaru chronionego Puszczy Białowieskiej - donosi miesiecznik "Press". Co więcej propozycja napisania takich tekstów nie wyszła z ministerstwa a od biura reklamy "Agory".

Wajrak wychwala ministra jak cara
"Minister Maciej Nowicki (min. ochrony środowiska) jest odważnym człowiekiem. Gdy czytałem jego listy do mieszkańców Puszczy, przecierałem oczy ze zdumienia. Jak dotąd żaden z urzędujących ministrów środowiska nie przyznał, że z Puszczą dzieje się coś złego” – pisał Adam Wajrak na łamach „Gazety Wyborczej” 11 września ub.r. W tekście „Dać szansę Białowieży” gorąco przekonywał do idei rozszerzenia Białowieskiego Parku Narodowego, wychwalając urzędującego ministra: „Białowieski Program Rozwoju to szansa dla tutejszych społeczności, jakiej nie miały one od czasów, gdy do Puszczy przyjeżdżał Mikołaj II, ostatni car Rosji”. Brzmi jak panegiryk.
Minister kupuje tekst w opiniotwórczym dzienniku

Dziennikarz "Press" porównał te teksty z zamówieniem ministerstwa: wszystko się zgadza.
Teksty wiernie wypełniają warunki umowy. Zamawiający – minister środowiska – zleca Agorze SA wykonanie przedsięwzięcia w postaci „działań informacyjno-edukacyjnych nt. walorów przyrodniczych Puszczy Białowieskiej oraz idei rozszerzenia Białowieskiego Parku Narodowego”. Agora zobowiązuje się do opublikowania tekstów na ten temat i uruchomienia serwisu w ramach Gazeta.pl/Turystyka, gdzie znajdą się materiały promujące puszczę. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, finansujący przedsięwzięcie, ma zapłacić wydawcy 61,22 tys. zł.

Dwa artykuły Wajraka i modułowe zapowiedzi redakcyjne tychże artykułów wyceniono na 47,8 tys. zł, a działania na stronie Gazeta.pl – na 13,42 tys. zł.

Im głębiej wchodzi się w umowę, tym niżej ręce opadają - pisze "Press". Najbardziej interesujacy jest załącznik do umowy w którym wprost zapisano, że będzie to tekst redakcyjny Adama Wajraka dotyczący Puszczy Białowieskiej.
Autor uważa, że wszystko jest OK

Sam Adam Wajrak tłumaczy, że w pisanych przez niego na zamówienie tekstach nie było niczego z czym by się nie zgadzał.

"Czy z tego, że dziennikarz zgadza się z jakąś ideą, wynika, że może pisać o niej za pieniądze twórcy tej idei ? - pyta dziennikarz "Press". I dodaje: " Z moich ustaleń wynika, że w największym dzieniku opiniotwórczym można kupić treści redakcyjne autorstwa wybranych dziennikarzy".

"Wajrak (...) opowiada się za pomysłami urzędników. Pewnie i dobrymi, ale co z tego. Dziennikarz nie przedstawia drugiej strony; postulatów i żalów podnoszonych przez mieszkańców powiatu hajnowskiego, obawiających się poszerzenia Parku Narodowego o kolejnych 20 tysięcy hektarłów" - czytamy w "Press"
Gazeta przyznaje się do błędu i go naprawia

Początkowo szefostwo Gazety Wyborczej bagatelizowało trudne pytania dziennikarza "Press". Jednak po pewnym czasie kierownictwo redakcji przyznało, że sprawa jest poważna. W wyjasnieniu skierowanym do "Press" z-ca red. naczelnego GW Jarosław Kurski i dyr. segmentu prasy codziennej Stanisław Turnau poinformowali, że Agora zerwała umowę ze sponsorem i odesłała pieniądze ministerstwu środowiska.
Dalej wyjaśniają, że w przypadku cyklu ww artykułów pracownicy Agory przekroczyli swoje uprawnienia. Dodają, że "W stosunku do osób odpowiedzialnych za zaistniałą sytuację zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe".
\\\\\\\\\\
12 kwietnia 2011, 23:15 / wtorek
,,faszystowskie metody''
Czlowieku,czy Ty wiesz,o czym piszesz?
12 kwietnia 2011, 23:16 / wtorek
Biedna redakcja gazietki nie wiedziała za co ministerstwo przelewa jej pieniądze. Ten cały Wajrak to na pewno zakamuflowany kibol albo antysemita, czyhający tylko by swoim nikczemnym i perfidnym postępowaniem zepsuć dobre imię GW !
12 kwietnia 2011, 23:48 / wtorek
m takie luźne pytanie do dyskutantów:
jeśli nie PO, to kto?
13 kwietnia 2011, 00:24 / środa
Bardzo źle zadane pytanie.

Lepsze byłoby stwierdzenie:
Jak PO, to tak naprawdę macki Sowietów.

I teraz możesz pytać o PO.
13 kwietnia 2011, 00:47 / środa
"jeśli nie PO, to kto?"

czyli zamierzasz głosować na PO mimo tego co się dzieje ?

fajny filmik odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012