Gdańsk: piątek, 23 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Prawdziwa twarz PO

strona 8/42

12 sierpnia 2010, 13:18 / czwartek
krzyś wcale nie zmienia tematu, on POmaga donkowi pokryć dziurę budżetową. krzysiowi nie wystarcza, że donek okrada nas podnosząc vat i akcyzę, krzyś chce, aby ludzie którzy chodzą do kościoła, płacili dodatkowe podatki.

szkoda, że krzyś nie zaproponował, aby opodatkować parady gejów- a to przecież były by znacznie większe zyski dla państwa, bo ludzie wierzący to podobno wymierający gatunek, a geje to przyszłość społeczeństwa. Tylko że wtedy, krzyś musiałby płacić dodatkowy podatek i chyba to go boli najbardziej.

PS krzysiu, odpowiedz na moje pytanie, która baba na zdjęciu wklejonym powyżej to ty??

I pytanie dodatkowe, jak myślisz, czy to jest elektorat Radia Maryja, czy bardziej "młodzi, wykształceni, z wielkich miast"??
12 sierpnia 2010, 13:21 / czwartek
Ja mam pomysł, niech w końcu zastosuje zaklęcia peruwiańskie i uczyni cud. Będzie bezkosztowo i poparcie skoczy w górę. Nie potrzeba dodruku pieniędzy czy cięć w wydatkach. Tylko cud! To najlepsze rozwiązanie.

A co do babć i Rydzyka. Z jakiej racji o 19% podatku poprosicie? Jak jedna prywatna osoba daje dobrowolnie swoje opodatkowane pieniądze drugiej prywatnej osobie na cel zwolniony z podatku? Babcie mają płacić Tuskowi za ochronę? Tyle to ruska mafia nawet nie bierze. Ja proponuję niech wszyscy członkowie i sympatycy PO chodzą z kapeluszami (albo nie - co ja mówię, to pełowcy - z zaplombowanymi skrzynkami) po hipermarketach i szklanych biurowcach warszawskich i w całym kraju i niech proszę o dobrowolne wpłaty, nie o połowę, ale np. o 5% z pensji na spełnienie obietnic wyborczych i podratowanie reputacji rządu. A z tego 19% podatku mogą przeznaczyć na nową kampanię i opłacenie ośrodków sondażowych. Niech siadają do bronkobusa i hajda w Polskę na zbiórkę. Młodzi i wykształceni z wielkich miast na pewno nie odmówią wsparcia, oj nie. Tylko do babć niech nie podchodzą, bo zamiast wpłaty, kopa co najwyżej na rozpęd dostaną.
Poza tym posłowie PO i powołany przez nich rząd w trakcie wyborów zawarli ze społeczeństwem umowę o dzieło obiecując w zamian za diety poselskie i pensje ministerialne, a także za samochody i komórki służbowe, za wiele innych profitów i bonusów, wykonanie określonych zadań i skoro się z tych zobowiązań nie wywiązują, niech zwracają do budżetu swoje diety i pensje. Nie wywiązali się z umowy, nie należą się wynagrodzenia.
12 sierpnia 2010, 13:40 / czwartek
kris out- klasyczne ko

szkoda chłopa, nie będzie się z kogo pośmiać :)
12 sierpnia 2010, 13:42 / czwartek
Zeto: na twoje wpisy odpowiedziałem wczoraj (mam nadzieję że zrozumiałeś odpowiedź)
1947: liberałowie podnoszą Vat żeby nie rósł deficyt budżetowy bardziej. Kryzys spowolnił gospodarkę i spadły dochody budżetu. Trzeba coś zrobić.
Vat jest to największy dochód budżetu i najszybciej wpadnie do koszyczka.
Innymi sposobami na zwiększenie dochodów jest np zrównanie i wydłużenie wieku emerytalnego do 67 lat. (Ale to po wyborach). Opodatkowanie rolników (po wyborach) Cięcia budżetowe (po wyborach) Likwidacja ulg na dzieci internet itd. (po wyborach) Zmniejszenie etatów państwowych (oczywiście że po wyborach) itd itd (po wyborach :))

A teraz wystarczy Vat akcyza i inne pochodne. W końcu jakoś te kryteria wejścia w strefę Euro trzeba spełnić.

A PiS dał się wkręcić w krzyż .

Tak więc do wyborów takie właśnie akcje.

A potem to już z górki
12 sierpnia 2010, 14:27 / czwartek
może ja jestem koloru blond, ale wydaje mi się, że aby zachować jakiekolwiek wpływy do budżetu, należało prywatyzować Polskie firmy tak, aby podatki zostawały w Polsce. A dzięki niejakiemu lewandowskiemu, większość podatków z Polski wycieka. Praktycznie wszystkie banki (wyjątek spółdzielcze i PKO BP) należą do zagranicznych korporacji. Prasa, telewizja, wodociągi, korporacje budowlane to też w większości własność zagraniczna. Teraz "słońce peru" planuje sprzedać Lotos i Energę- chyba już ostatnie polskie firmy.

Więc krisie, skąd mają wpływać podatki. Pozostaje tylko vat, który jest niczym innym, jak podwójny opodatkowaniem. Pierwszy podatek, płacisz otrzymując wypłatę. Drugi podatek- vat płacisz, kiedy wydajesz swoje zarobione i opodatkowane pieniądze.
12 sierpnia 2010, 14:45 / czwartek
Kris, ale dlaczego w przyszłych wyborach akurat, a nie podczas tej kadencji? A może w ogóle jeszcze w następnej, np. za 6 lat? Czy hasłem PO było: "wybierzcie nas, a potem wybierzcie nas jeszcze raz - wtedy coś zrobimy!"?

Jak walczyć? Tak jak w UK, czyli ciąć wydatki. Pytałem się już i spytam się po raz kolejny: gdzie są te wielkie reformy finansów publicznych, z którymi PO szła do wyborów? Dlaczego ich nie realizują?

Ktoś już tu chyba wspomniał, ale warto przypomnieć że VAT podstępnie wzrósł. Czuję się okłamany.
12 sierpnia 2010, 14:50 / czwartek
h. cumberdale: okłamany? głosowałeś na PO ? :)
12 sierpnia 2010, 14:53 / czwartek
Blond_Rakieta: firmy sprywatyzowane płaca podatek w Polsce. Jedynie co to dywidendę odprowadzają za granicę. Od której też płaca podatek w Polsce. Wyjaśniłem?
12 sierpnia 2010, 15:00 / czwartek
A jeśli głosowałem i czuję się okłamany?

Powtórzę co pisałem w poprzednim poście, bo jakoś nie odniosłeś się do tego:

Kris, ale dlaczego w przyszłych wyborach akurat, a nie podczas tej kadencji? A może w ogóle jeszcze w następnej, np. za 6 lat? Czy hasłem PO było: "wybierzcie nas, a potem wybierzcie nas jeszcze raz - wtedy coś zrobimy!"?

Jak walczyć? Tak jak w UK, czyli ciąć wydatki. Pytałem się już i spytam się po raz kolejny: gdzie są te wielkie reformy finansów publicznych, z którymi PO szła do wyborów? Dlaczego ich nie realizują?
12 sierpnia 2010, 15:20 / czwartek
No przecież logiczne. Nie robi się niepopularnych reform przed wyborami.
Wcześniej się nie dało bo kurdupel przeszkadzał vide reforma służby zdrowia.
12 sierpnia 2010, 15:22 / czwartek
h. cumberdale, głupie pytanie zadajesz. Wiadomo dlaczego... bo to jest partia przyszłości i przyszłościowa. Dla tej partii rozwiązywanie problemów teraz nie ma absolutnie sensu, bo w przyszłości ta partia, po rozwiązaniu tychże problemów, nie miałaby sensu istnienia, nie miałaby co robić i co obiecywać. Po za tym obrońcy krzyża złośliwie uniemożliwiają tej partii rozwiązywanie problemów kraju i przeprowadzanie niezbędnych reform.

W PO wszystkie zamierzenia były, są i będą w fazie realizacji przyszłej nieokreślonej. Notoryczna przyszłościowość, nieoglądanie się wstecz i uparte spogladanie przez różowe okulary na teraźniejszość to cechy nieodzowne dla ideologicznej wizji tej formacji. Przyszłość jest jak krystaliczna tafla jeziora, a teraźniejszośc i przeszłość jak muł, w którym nie warto się nużać i brudzić.
Ta partia na znane już w przeszłości i pojawiające się w teraźniejszości nowe problemy i bolączki aktualnie proponuje rozwiązania w przyszłości, a w przyszłości zaproponuje rozwiązania na dalszą przyszłość itd. Z tą tylko różnicą, że w dalszej przyszłości (im dalej w las) propozycje będą coraz bardziej śmiałe i nowatorskie, po prostu przyszłościowe.
Na choroby przeszłości i teraźniejszości najlepszą receptą i zarazem lekiem jest przyszłość.
12 sierpnia 2010, 15:28 / czwartek
Krisblu2:
PO wyborach to jest już od trzech lat.
Ale jak to stwierdził jeden z przedmówców, dla PO zawsze jest PRZED wyborami, a reformy "mają się odbyć" (cudzysłów nieprzypadkowy) PO nich.

Twoje argumenty są na żenująco niskim poziomie. Jeśli wydaje Ci się, że potrafisz nimi kogoś omamić, to masz wyjątkowo kiepskie zdanie o swoich oponentach. Takie bzdety łykną co najwyżej wyjątkowo przymuleni przedstawiciele POkolenia POkemonów.

Za komuny było tak:
Sekretarz mówi, że mamy chwilowe kłopoty, ale na horyzoncie* widać już dobrobyt do którego dążymy.
* horyzont - linia oddalająca się wraz ruchem w jej kierunku

PAMIĘTAJ: Twoi "liberałowie" POdnosza POdatki.
12 sierpnia 2010, 15:34 / czwartek
W zasadzie jak widzę że komuś żyłka pęka (musi Cię nieźle boleć skoro zniżasz się do obrażania prezydenta) to średnio chce mi się polemizować, ale na takie faux pas jakie popełniłeś, muszę zareagować.

Otóż przyznałeś, że PO na rok(!) przed końcem kadencji nie jest w stanie przeprowadzić reform (obiecanych!), bo... chce wygrać kolejne wybory! To ja się pytam, czy oni rządzą dla dobra Polski, czy dobra PO? Skoro nie są w stanie rządzić mając pełnię władzy z prezydentem, to dlaczego nie powiedzą tego wprost i nie rozwiążą parlamentu?

Między bajki sobie wsadź gadki o tym, że LK blokował reformy finansów, albo idź z nimi na jakiś czat z nastolatkami.
12 sierpnia 2010, 15:34 / czwartek
"Twoje argumenty są na żenująco niskim poziomie. Jeśli wydaje Ci się, że potrafisz nimi kogoś omamić, to masz wyjątkowo kiepskie zdanie o swoich oponentach. Takie bzdety łykną co najwyżej wyjątkowo przymuleni przedstawiciele POkolenia POkemonów."

Moje argumenty w odróżnieniu od Twoich w ogóle są :)
12 sierpnia 2010, 15:41 / czwartek
Są? Może i są, z tym że mają taką samą wartość jak obietnice PO i ich program.
12 sierpnia 2010, 15:42 / czwartek
"Jak wynika z informacji zamieszczonych na prezydenckiej stronie internetowej, w trakcie swojej kadencji Lech Kaczyński zawetował 18 ustaw, z czego 17 za rządów PO-PSL. "

a co do obrażania
"kurdupel : rzeczownik, rodzaj męski (1.1) pogard. pogardliwie ktoś bardzo niski"
bo i niski wzrostem był i mały w każdym innym tego słowa znaczeniu
partyjniak, bez tzw majestatu i to jak skończył wcale nie zmienai tego jakim był prezydentem, a wielce prawdopodobnym jest że przez niego zginęli także inni,
dlatego pogarda i tyle
12 sierpnia 2010, 15:46 / czwartek
Jak Tusk i PO startowali w ostatnich wyborach i składali bezwarunkowe obietnice wyborcze, obietnice cudów, to dobrze wiedzieli, kto akurat piastuje urząd prezydenta i jakie ten urząd ma uprawnienia. Więc nie ma o czym mówić.
12 sierpnia 2010, 15:47 / czwartek
Krzysztofie:
1. POdatki (w górę)
2. Misiak i Stocznia, jego firma Work Service
3. Afera hazardowa i zyski z hazardu, przy okazji umiejętne "wycięcie" lasu pod wyciąg.
4. Palikot jako ekstremalny objaw "wyższej kultury POlitycznej". Niesiołowski mu tylko wtóruje.
5. Akcja "widelec", jej geanalogia i zamierzone skutki.
6. Zawłaszczenie całej władzy w mediach, mimo deklarowanego "odpolitycznienia"
7. Akcja z Piterą... ha ha ha
8. A jakie są koszta "Orlików"? Bo już się znaleźli tacy, którzy podobne boiska trzaskają za 60 % kwot ustanowionych przez rząd PO
9. babole Komorowskiego
10.....
nie chce mi się główkować, to tak "na biegu" z kilku różnych dziedzin życia. Mam nadzieję, ze Ty jako osoba doskonale zorientowana w temacie wyłapuje treści ukryte pod samymi hasłami.

A co z POdatkiem VAT? Urósł?
12 sierpnia 2010, 15:49 / czwartek
Do 19 VII 2010 Sejm VI kadencji uchwalił 629ustaw
12 sierpnia 2010, 15:52 / czwartek
Kris, ręce opadają.

Po pierwsze, LK nie stosował weta częściej niż Kwaśniewski. Samo weto jest skądinąd uprawnieniem prezydenta, z którego ma obowiązek korzystać w razie potrzeby.
Ja pytam się o zawetowane reformy. A konkretnie: REFORMA FINANSÓW PUBLICZNYCH. Tylko daruj sobie opowieści o reformie zdrowia (z tego co pamiętam to znaczna część wet tej ustawy została odrzucona przez parlament), bo komercjalizacja szpitali i przerzucenie odpowiedzialności na samorządy to jest klasyczne obmywanie rąk z problemów a nie ich rozwiązywanie.

Jak sam zaznaczyłeś, użyłeś słowa pogardliwego. Więc bez komentarza. Swoje teorie o "wielce prawdopodobnej" winie prezydenta w kwestii zamachu czerpiesz chyba z wyborczej. Naprawdę, nie poniżaj ani nas, ani sam siebie taką propagandą. Co do oceny LK to moja jego jest zupełnie inna, poparta racjonalnymi argumentami. Natomiast temat w którym dyskutujemy brzmi "Prawdziwa twarz PO".

Ciężko musi Ci być, skoro nie odnosisz się w ogóle do meritum sprawy.

Powtórzę się więc:

Otóż przyznałeś, że PO na rok(!) przed końcem kadencji nie jest w stanie przeprowadzić reform (obiecanych!), bo... chce wygrać kolejne wybory! To ja się pytam, czy oni rządzą dla dobra Polski, czy dobra PO? Skoro nie są w stanie rządzić mając pełnię władzy z prezydentem, to dlaczego nie powiedzą tego wprost i nie rozwiążą parlamentu?
12 sierpnia 2010, 15:52 / czwartek
Dlatego liczyli na cud kohabitacji, który się nie wydarzył :)
12 sierpnia 2010, 16:07 / czwartek
W sobotę na swojej stronie internetowej tygodnik "Wprost" poinformował, że podczas zeszłotygodniowego posiedzenia zarządu PO premier Donald Tusk zapowiedział powołanie zespołu parlamentarno-rządowego, który zajmie się analizą wszystkich wet Lecha Kaczyńskiego z tej kadencji. Według "Wprost" część propozycji ma w październiku z powrotem trafić do parlamentu.

Nie martw się część będzie jeszcze w tej kadencji.
A ze zdrowotnych to najważniejsza została zawetowana skutecznie.
A reforma finansów publicznych jesień 2010.
Coś jeszcze?

Wyobrażałeś sobie, że mając LK za prezydenta cokolwiek można było zreformować. Do odrzucenia veta trzeba by głosów lewicy co z samej nazwy lewica było niemożliwe.
A PiS to przecież jest opozycja taka kobieca, spod znaku nieba. "Nie|bo nie!"
12 sierpnia 2010, 16:08 / czwartek
Zeto jak już się do kogoś odnosisz to pisz poprawnie odbiorce.A co do tej zagrychy to możesz być spokojny,dopiero z grzybów wróciłem i zapomniał bym na Lechii nauczyłem się pić bez popity.Wieczorem wypije za Twoje zdrowie.BĄDZ POZDROWIONY
12 sierpnia 2010, 16:12 / czwartek
To jak z tym VAT-em? POdniesiony?
12 sierpnia 2010, 16:13 / czwartek
a jak z zespołem tourette'a, zdiagnozowany?
12 sierpnia 2010, 16:17 / czwartek
VAT POdniesiony przez "liberałów" boli, nie?
12 sierpnia 2010, 16:18 / czwartek
scrollnij sobie
12 sierpnia 2010, 16:27 / czwartek
Wpis Krzysia:
"Dlatego liczyli na cud kohabitacji, który się nie wydarzył"

Tak jest, PO liczy jedynie na cuda. I one się nie wydarzają. Co za pech...

Krzysiu, Twoje ostatnie POsty POrażają merytorycznym przygotowaniem do tematu. Toż ze trzy godziny temu zdiagnozowałem u Ciebie lekka nerwicę. Wyłącz kompa, wyjdzie Ci na zdrowie.

Aha, bym zaPOmniał: kto POdniósł POdatek VAT?
12 sierpnia 2010, 19:15 / czwartek
Kris,

jeśli poważnie napisałeś to, co napisałeś, czyli że wiesz dobrze iż PO nic nie zrobi w tej kadencji i WCIĄŻ ich popierasz, to znaczy że dla Ciebie ważniejszy jest interes PO a nie Polski. Jeśli założę że nie należysz do PO Ty, ani nikt z Twojej rodziny (ergo - nie masz żadnych partykularnych finansowych korzyści w postaci lewej kasy itd.) to jesteś albo fanatykiem, albo poczucie patriotyzmu, czy jakiejś szerszej solidarności społecznej jest u Ciebie równe zeru.

Kolega Buziek napisał, że do końca lipca parlament przyjął 629 ustaw. Ile procent zostało zawetowanych przez LK? 3%? Żeby mieć jakiekolwiek moralne prawo do mówienia, iż LK był hamulcowym reformy finansowej, to trzeba było zgłosić taką ustawę. Bo niby do cholery po co w takim razie tkwią w parlamencie? Ale jej NIE MA I NIE BYŁO!!! I w ogóle skąd pomysł że - jeśli by była dobra - to LK ją na pewno zawetuje? Przecież po to się robi konsultacje z prezydentem.
Tusk może sobie badać ze swoją komisją co chce, nie zmienia to faktu że nie próbował. Zresztą jak mu nie pasuje system demokratyczny z prezydenckim wetem, to niech wraca do malowania ścian w "świetliku", bycie premierem to odpowiedzialna sprawa a nie fochowanie się na prezydenta. Rok to kupa czasu, dalej nie rozumiem dlaczego parlament się nie rozwiąże, jeśli nie jest w stanie przeprowadzić reformy przed wyborami. No, to gdzie ta ustawa?

W zamian, jak już nie można zwalać winy na LK, dostajemy idiotyczne wytłumaczenia i podnoszenie podatków. Nie wiem skąd masz informacje o tym że PO ma część reformy przeprowadzić w tym roku, skoro tylko w latach 2008-2009 zatrudnienie w administracji zwiększyło się o 40.000 etatów. I to dokładnie pochłonie podwyżkę VAT-u (jak to się ma do mowy o odchudzaniu administracji i tanim państwie?). I co, teraz ich zwolni, plus zwolni resztę? Bo reforma bez cięcia wydatków to raczej słabe wyjście.
12 sierpnia 2010, 19:56 / czwartek
O matko ! Krzysiu wrócił !!!
Jak było na urlopie Krzysztofie ? Rodzina zadowolona, odpocząłeś ? Humor jak widzę dopisuje.
Czekam na kolejne Twoje wpisy Krzysztofie !!!
12 sierpnia 2010, 21:48 / czwartek
Zdziwienie nr 4 jest szczególnie bliskie taj rozmowie:
odnośnik

Bo VAT rośnie sobie cichutko za wiedzą i zgodą, a nawet z inspiracji PO
12 sierpnia 2010, 22:11 / czwartek
h. cumberdale

Gdyby było tak źle jak mówisz to by PO nie miało takiego poparcia :)
Naród aż tak głupi nie jest jak Ci się wydaje. Klepanie formułki "PO nic nie robi" "nieudolne rządy PO" to taka mantra PiS (jak Giżyński). Zresztą bez merytorycznych argumentów nikogo nie rusza.
To że nie było obiecanych 3 x 15 czy restrukturyzacji finansów publicznych to chyba oczywiste. Polecam postudiować o kryzysie. O tym jak po dupie dostała gospodarka. Gratuluję odwagi chęci reformowania finansów w takich okolicznościach. Na szczęście rozsądni byli przy władzy. I to mimo partyjniaka przeszkadzajka i zupełnie nieodpowiedzialnej opozycji. (PiS: zwiększać wydatki!)
Reformy będą, ale nie ma sie co spieszyć. PO czeka sporo lat rządzenia.
No chyba, że się PiS ocknie. Wsadzi ciepłego Jarka do szafy, posypie naftaliną razem z reszta talibów i jego uczniem Kurskim na czele. Poncyljusz, Giżyński i np Kowal mogą poprawić statystyki PiS. Ale to zupełne SF, pozostałe "zjawisko biologiczne" władzy w PC ups PiS nie odda :)
12 sierpnia 2010, 22:18 / czwartek
Czyli jednak muszę powtórzyć. POstaraj się zrozumieć przekaz, chociaż w pewnym stanie umysłu jest to niemożliwe (o czym pisał Ziemkiewicz):

Czytając niektórych dochodzę do wniosku, że PO tak ogłupiło swoich wyznawców, ze ci zaczynają pieprzyć androny. I to gadają takie głupoty, które są zaprzeczeniem wszystkiego, co głosili POparańcy. Mało tego: robią to w ich obronie.

A VAT rośnie POdstępnie...
12 sierpnia 2010, 22:19 / czwartek
1947: odnośnik :)
12 sierpnia 2010, 22:36 / czwartek
Jesteś, Krzysiek, jesteś.
Na dodatek naiwny jesteś. Ziemkiewicz ten tekścior walnął właśnie o Tobie.

A ja, swoje, powyższe spostrzeżenia w jakiejś części oparłem o dyskusje z Tobą.

Przyjdzie kiedyś taki czas, gdy łuski Ci z oczu spadną. Nie wiem, za rok, pięć, piętnaście. Spojrzysz na siebie (tego obecnego) z rozbawieniem. Pewnie tez się do błędu nie przyznasz, znajdziesz go w czymś (kimś) innym.

I pamiętaj:
Twoi "liberałowie" POdnieśli POdatki. Nie lewusy z SLD, nie socjaliści spod znaku PiS, ale najbardziej, w teorii. wolnorynkowa partia.
Jeśli to Ciebie nie ruszy, to znaczy, że diagnoza Ziemkiewicza jest cholernie celna.
12 sierpnia 2010, 22:38 / czwartek
12 sierpnia 2010, 22:52 / czwartek
a to to już rozpierdala system :) odnośnik po trupach do celu:) szkoda ze JK nawet trupa wlasnego brata wykorzystuje do osiagniecia celu;] a co gorsze jest to , ze ludzie to łykaja hehe OBEJRZYJCIE
12 sierpnia 2010, 23:06 / czwartek
Tiesto25: Stare linki, nie ma co wklejać. Ten facet jest oderwany od realiów. On nie wie co to trawa, nie wie co to kobieta, nie wie co to skrupuły, nie wie co to wstyd. Brat bliźniak zginął tragicznie, jego matka prawie się przekręciła a ten to wykorzystuje do swoich partykularnych politycznych interesów. Garstka chorych psychicznie ludzi spod krzyża to jego wsparcie, on się tam raz przejdzie i już mu się wydaje że taki jest świat. Pani Joanna (mega wywiad w Polityce. W sumie czemu by jej nie ukrzyżować, przecież ona tego chce :)) i reszta.
Szkoda mi go. Nienawiść i żądza zemsty nim kieruje. Jeszcze wybory przegrał a tak blisko było, zbudował sobie poparcie na kłamstwie że jest inny. Lizał rowki Oleksego, Gierka. Brakowało tylko jaruzela. Wszystko zrobi dla władzy. Mały tak jak jego brat. Ale brat leży na Wawelu. A zawsze był jego "młodszym" bratem co sie dał wykorzystać. Nawet sprawę Telegrafu uwalił. Ale ten "młodszy" brat ma Wawel a jemu zostało poparcie dewotek.
Zresztą on o tym wiedział że tak będzie z bratem odnośnik
I też tak się stało :)

Z dedykacją dla Jarka odnośnik
12 sierpnia 2010, 23:20 / czwartek
Obłuda łżeliberała Donalda Tuska
odnośnik

A VAT rośnie POdstępnie...
12 sierpnia 2010, 23:31 / czwartek
Wieczór, to i chłopaki zaczynają pisać od rzeczy.
Prosiłbym spojrzeć na temat dyskusji: "Prawdziwa twarz PO".
Oczywiście, rozumiem, że dla co niektórych PiS jest istotniejszy.

Jeszcze raz:
PRAWDZIWA TWARZ PO

Tej samej partii, która doszła do władzy POd hasłami liberalizmu,
a która POd byle POzorem POdnosi POdatki (by łatać dziurę budżetową którą od trzech lat systematycznie POwiękaszali)
12 sierpnia 2010, 23:43 / czwartek
Kris,

przykro mi to mówić, ale jesteś najlepszym przykładem na to, że społeczeństwo dało się ogłupić doszczętnie. Argumenty do Ciebie nie trafiają, co więcej - uznajesz interes PO za ważniejszy od interesu Polski (taa, niech reformę robią w następnej kadencji).
Natomiast całe zło upatrujesz w Kaczyńskich, mimo iż Jarosław wg. Ciebie ma poparcie dewotek. Jak rozumiem, tych dewotek jest dla Ciebie mało, albo nie są one pełnoprawnymi obywatelkami, mam więc propozycję: w temacie o PO nie poruszaj w ogóle tematu partii faceta, którego popierają tylko dewotki.

Im wcześniej zaczniesz analizować sytuację w kraju (lub przynajmniej dopuszczać możliwość spojrzenia z dystansu), zamiast wierzyć w to, co ci mówią Twoje autorytety, tym lepiej dla Ciebie.

Boldi, nie przebijaj się przez dno.
12 sierpnia 2010, 23:52 / czwartek
Kraj ma się dobrze. Nie stresuj się.
A co do reszty to:
Dewotki spod krzyża wylazły na ulice ale w poniedziałek zostały obśmiane. Z fanatyzmem nie ma innej metody. Wyśmiać bez skrupułów. Modlić się należy po cichu, w domu, w kościele. Jak się wyłazi na ulicę to już nie jest modlitwa to manifestacja. Ma taka sama rangę jak manifestacja pedałów. I Jarosław się postawił razem z nimi. Na jednej szali pedały na drugiej dewotki. A my się z tego śmiejemy.
My normalni :D
13 sierpnia 2010, 00:34 / piątek
Różnica między nami polega na tym, że ja WIEM, że kraj nie jest w dobrym stanie, a Tobie WYDAJE się że jest inaczej. I znów o Jarku, co on Cię tak boli skoro nic nie znaczy?

Czytaj i analizuj:

odnośnik (to były główny doradca ekonomiczny Tuska, który odszedł jak okazało się że liczy się tylko PR)

To facet z NBP: odnośnik

odnośnik

A to trąca o zdradę stanu, babka miała nie podpisać wniosku (jej podpis byłby konieczny aby wniosek poszedł do realizacji) o finansowanie Nord Stream, no ale niestety już jej nie ma... odnośnik

Chociaż podejrzewam że gdybyśmy skończyli gorzej niż Grecja, dla Ciebie i tak najważniejsze by PO była przy korycie...

Jeżeli ten motłoch, lżący i wyzywający modlących się pod krzyżem ludzi, uznajesz za normalnych i widzisz w nim siebie, to... współczuję. odnośnik
13 sierpnia 2010, 00:56 / piątek
fakt, rzeczpospolita i dziennik?
jaja sobie robisz?
weź jeszcze superekspres wyciągnij :)

a co do tych biednych spod krzyża, co się na jakże obiektywnym portalu fronda skarżą to faktycznie wstrząsające :)
"jeśli czytasz to i masz serce, to nie zostawiaj nas samych! Widzisz jak kwitnie państwo bezprawia, państwo policyjne i antykościelne. Jeśli sami nie będziemy wrażliwi na siebie, to zadepczą nas do końca. Dlatego prosimy: przyjdź pod pałac, choć na dziesiątkę różańca, choć na 3 godziny po to, by pomodlić się na ten zniszczony kraj."
Jedz człowieku! Joanna "zdjęta z krzyża" Cie potrzebuje, jedz na 3 godziny. Pokaż się. Ci źli potrafią w poniedziałek o 23 zebrać 5 tysięcy ludzi. I to sami. Bez struktur, liderów i radia mawryja. Pokaż że my się mylimy. Zamanifestuj. Że was jest więcej. Udowodnij, że masz większą moc niż latający potwór spaghetti. :)
13 sierpnia 2010, 01:12 / piątek
odnośnik
a to na dobranoc :D
słodkich snów :DDDDDD
13 sierpnia 2010, 05:14 / piątek
"fakt, rzeczpospolita i dziennik?
jaja sobie robisz?
weź jeszcze superekspres wyciągnij :)"

Rozumiem że autoryzowana wypowiedź w tych gazetach jest nieważna/zmanipulowana/nieuczciwa? To może ustalmy jakie gazety wolno, a jakich nie wolno cytować...
13 sierpnia 2010, 07:02 / piątek
Krisblu2
Masz płacone na godzinę, czy od wpisu?
13 sierpnia 2010, 08:18 / piątek
Czyli w końcu zrozumiałeś, że twoje racjonalne argumenty zostały wyczerpane. Tylko dlaczego sugerujesz, że nasze poglądy są fałszywe?

Zauważ że nikt, kto z tobą dyskutuje, nie pisze PiS to, PiS tamto. Każdy widzi tytuł tematu i zabiera w nim głos. Ty co chwilę wrzucasz- "kurdupel", "radio ma wryja", "oszołomy" itp, nie odpowiadając na żadne pytanie.

Naprawdę jak na młodego, wykształconego i z wielkiego miasta, masz taką słomę wystającą z butów jakbyś dopiero świnie oporządzał.

Napisz, jak to jest, wiedząc że ktoś ciebie zrobił w chuja i dalej go bronić??
13 sierpnia 2010, 08:31 / piątek
Mnie nikt w nic nie zrobił. Za to was tak :).
Ani premiera, ani prezydenta, ani białej drużyny :).
13 sierpnia 2010, 08:49 / piątek
Ty też nie masz ani premiera, ani prezydenta. Obudź się, tych dwóch kłamczuszków na 2 miliony procent nie zrobi nic dla ciebie. No chyba że POdniesie POdatki.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.278