Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Parada pedałów EUROPRIDE już 17 lipca!

strona 1/2

8 lipca 2010, 20:39 / czwartek
"Marsz pedałów i lesb odbędzie się 17 lipca czyli za 9 dni w Warszawie - za tydzień w sobotę. Początek zaplanowany jest na godzinę 13.

Trasa marszu:
odnośnik

Dla nie zorientowanych w temacie - europride jest największą paradą homo w europie która co roku odbywa się w stolicy innego kraju, tym razem padło na Polskę. Nie możemy być wobec temu bierni. My kibice, my patrioci, my Polacy. Tego dnia trzeba zostawić na bok wszelkie klubowe animozje i pod wspólnym szyldem pokazać że nie tolerujemy w tym kraju takich zachowań, nie tolerujemy pedałów i innych tworów. Trzeba im pokazać gdzie ich miejsce, tak jak to zrobili np Serbowie
odnośnik
czy ruski
odnośnik

Jak narazie nic nie wiadomo o oficjalnej kontrmanifestacji, na pewno wkrótce pojawi się tu o tym info. Mam też nadzieje że znajdzie się ktoś ogarnięty z Warszawy który powie gdzie co i jak dla osób spoza stolicy.

Narazie tyle, nagłaśniać na swoich forach klubowych - traktujcie to jak mecz na kadre albo najważniejszy mecz w sezonie!"

Czy ktoś się udaje do Warszawy przegnać te kurwy?
8 lipca 2010, 21:10 / czwartek
odnośnik

Oficjalnie jeszcze nic nie jest zgłoszone, jednak tego dnia o godz. 11 w Warszawie planowany jest marsz grunwaldzki
8 lipca 2010, 21:13 / czwartek
9 lipca 2010, 01:30 / piątek
Bastion Prawicy - moglbys dac link do tej fotki na jakims serwerze? Niekazdy ma konto na nk.
9 lipca 2010, 02:18 / piątek
Po kliknięciu na odnośnik, kliknij myszką w pasek adresu www i wciśnij enter. Pewnie pokazuje Ci 403 Forbiden, a zastosowanie metody, którą napisałem rozwiązuje ten problem ;)
9 lipca 2010, 02:28 / piątek
Do linków do zdjęć z nk nie trzeba posiadać tam konta, żeby móc je oglądać.
9 lipca 2010, 10:26 / piątek
9 lipca 2010, 13:18 / piątek
Niepotrzebnie wklejasz taki wątek. Bo zaraz część lemingów zacznie się dopytać, czy jest wyjazd organizowany na tę paradę.
9 lipca 2010, 13:22 / piątek
... oczywiście w ramach akcji "POprzyj paradę! Bądź otwarty, nowoczesny, europejski"
9 lipca 2010, 18:02 / piątek
Hehe ja czekam z utęsknieniem wręcz na wpisy "Wielkich Nowoczesnych Lechistów" spod nicków:Piknick,Boldi,KrisBlue itp...Panowie do dzieła bo przecież zgoda buduje!!!heheTylko Lechia Gdańsk!!!
9 lipca 2010, 18:30 / piątek
Normalna rodzina - chłopak i dziewczyna!

Pasuje ?
9 lipca 2010, 19:36 / piątek
Pasuje
9 lipca 2010, 21:07 / piątek
9 lipca 2010, 21:41 / piątek
9 lipca 2010, 21:44 / piątek
sorki nie tu mialo isc
9 lipca 2010, 21:55 / piątek
Krisblu2 a dziewczyna ile ma lat?? 9 czy starsza??
9 lipca 2010, 23:17 / piątek
Łowca: więcej niż twój chłopak.
10 lipca 2010, 00:29 / sobota
Franco zajebisty numer dałeś,co to za kapelka?? jebac pedalską i metroseksualna mode
10 lipca 2010, 00:47 / sobota
@w samo południe
Kapela "Rdza", utwór "pedały".

odnośnik
10 lipca 2010, 14:05 / sobota
Krisblu2- ja nie należę do peło i bardziej niż europejczykiem jestem Polakiem. Więc nie doszukuj się u mnie jakichkolwiek zboczeń.
13 lipca 2010, 04:11 / wtorek
właściwie taki tam czikawes, bo trudno to gdzie indziej rzucić, no może do 'uśmiechaja się'...
odnośnik
...ale ci też tam będą "eksplodować dumą", więc pasuje :))))))))

szalom

(chociaż, jakby się tak zastanowić, to to przestaje być zabawne)
13 lipca 2010, 09:20 / wtorek
13 lipca 2010, 21:39 / wtorek
gdyby decyzja miała należeć do L.Kaczyńskiego ws. tej parady to by jej nie było. nie wiem więc po chuj tam jego wypowiedź jest ukazana szczatkowa?
co jak, co ale Kaczyński twarde zdanie przedstawiał ws wszelakiej maści wynalazków i nie popieral tej zbieraniny ścierwa

pokażmy w sobotę gdzie miejsce pedałow jest!
14 lipca 2010, 11:35 / środa
Fundacja Równości 2010-07-17
12.00 - 18.00
zbiórka Plac Bankowy i przemarsz ulicami Warszawy na Plac Konstytucji

odnośnik
17 lipca 2010, 08:56 / sobota
odnośnik - ot, taka tam rzeczpospolita

a tak swoją drogą, pewnie 'ci co mieli już pojechali', ale od siebie 'apeluję' - poprostu... nie zróbcie sobie wstydu :)) (nie tylko sobie zresztą, nie róbcie wstydu wogóle najlepiej, ale z tym to chyba będzie ciężko)

szalom
17 lipca 2010, 10:28 / sobota
17 lipca 2010, 11:37 / sobota
odnośnik

cyt. klasyka: "nadchodzi zwykłe świństwo, kompletne skurwysyństwo"

szalom
17 lipca 2010, 16:04 / sobota
Człowiek gdy się rodzi jest zupełnie bezbronny. Nie ma wpływu na to jaki będzie miał kolor skóry, czy bedzie prawo czy leworęczny czy będzie zdrowy czy chory. Lecz człowiek nie rodzi sie homoseksualistą. Jest to choroba nabyta a co z tym idzie ? Otóż to , że trzeba ją leczyć jak każdą inna...
Pozdrawiam
18 lipca 2010, 11:59 / niedziela
odnośnik jest cynizm w skurwielach
18 lipca 2010, 15:16 / niedziela
Teddy Boys?
18 lipca 2010, 15:33 / niedziela
Zapewne... sami oznajmiali, że z "dziewczynami nie tańczymy"... teraz wiemy dlaczego
18 lipca 2010, 16:58 / niedziela
No to coś jeszcze z Wawy

Wprost.pl, Pog/12:17
Znany działacz gejowski powalczy o prezydenturę w stolicy?

Ledwo co wczoraj przeszła przez Warszawę parada gejów i lesbijek EuroPride, a już być może pojawiają się jej polityczne skutki. Krystian Legierski, znany działacz walczący o prawa homoseksualistów, mówi w rozmowie z "Wprost", że wiele osób namawia go na start w wyborach prezydenckich w stolicy, a on "zastanawia się nad tym".
Krystian Legierski nie uważa za sukces wczorajszej parady. W rozmowie z "Wprost" mówi, że jest rozczarowany obojętnością władz stolicy i rządzącej nią PO wobec parady.

Legierski w rozmowie z Pitrem Najsztubem tłumaczy co chciałby zmienić jako ewentualny prezydent. Po pierwsza chciałby, aby patrząc na niego nikt nie widział w nim "pedała, żeby to było bez znaczenia". Co do miasta, to chciałby, aby "było ono dla wszystkich, żeby każdy mógł się w nim czuć dobrze".

- Bo to nie chodzi wyłącznie o gejów, lesbijki, ale i o to, żeby miasto koncentrowało się nie tylko na budowie mostu Północnego i drogach, ale też może bardziej na przestrzeni zielonej, na jakiejś tkance społecznej - mówi Legierski.

Cały wywiad ukaże się jutrzejszym wydaniu "Wprost". Jest także dostępny na stronie internetowej tygodnika.

odnośnik
18 lipca 2010, 18:30 / niedziela
przyszlo (wg organizatorow) 8 tys. wiec mozna liczyc 4... mialo byc kilkadziesiat, w co od razu nie wierzylem ;] szalu pał nie ma raczej haha prezydentury tez nie wroze. ale smialo, niech pokaze co potrafi hyhy
18 lipca 2010, 18:35 / niedziela
skoro żona prezydenta lubi szybka jazdę:
odnośnik
to prezydentem Warszawy może być pedalisko:
odnośnik
odnośnik
odnośnik
19 lipca 2010, 19:25 / poniedziałek
19 lipca 2010, 19:57 / poniedziałek
są mi obojętne odmienności seksualne, niech każdy sobie śpi z kim chce (lesbijki to nawet trochę rozumiem: mnie też podobają się kobiety), natomiast absolutne zero akceptacji i tolerancji dla takich prowokacyjnych parad. One nie służą toleracji, tylko prowokowaniu, obnoszeniu się z tym i wkurwianiu normalnych ludzi.
19 lipca 2010, 23:38 / poniedziałek
co do linku podanego przez Schizi'ego
"Nienawiść to za dużo, jak ktoś się taki urodził, trzeba to uszanować. Ale eksponowanie tego na ulicach, ubieranie się jak kobieta, te kobiece gesty, ruchy - to jest obrzydliwe - mówi o homoseksualistach Arkadiusz Onyszko, znany z kontrowersyjnych poglądów"

Jeżeli piszą, że to są kontrowersyjne poglądy to szkoda wklejać takie linki i im liczbę wejść na stronę śrubować. Zwykła pedalska propaganda.
Swoją drogą to cieszę się, że naszym "ambasadorem" w Danii był właśnie on i obiema rękami się podpisuję pod tym co napisał bodajże Zeto, że życzyłby sobie żeby wszyscy piłkarze Lechii mieli takie poglądy, przekonania, charakter etc. co Onyszko. Niestety człowiek tego formatu raczej szybko u Nas nie zagości, bo z całą pewnością nie jest przypadkiem odpalanie ludzi którzy mają coś do powiedzenia, patrz Pęki, Kasperkiewicz, Bączek czy Mysona.
21 lipca 2010, 09:52 / środa
Przychodzi facet do spowiedzi i mówi :
-Uprawiałem seks z mężczyzną.
-Będzie piekło - odpowiada ksiądz.
-Już piecze
22 lipca 2010, 12:17 / czwartek
Świetny wywiad z prof. Legutko odnośnie gejów i ich terroru (na 3 strony) odnośnik

Oraz równie dobry tekst Łukasza Warzechy odnośnie parady pederastów: odnośnik
22 lipca 2010, 13:15 / czwartek
Wywiad dobry. Na tej samej stronie jest też fajny link do analizy czym jest homoseksualizm
odnośnik
dla tych co chcą trochę bardziej dogłębnie ;-) zbadać temat a nie tylko jeździć z paradami po Polsce. Komentarze ludzi też ciekawe.
23 lipca 2010, 16:59 / piątek
„Mamusia wychowuje cię na małego, grzeczniutkiego bigota?” – pytają gejowscy aktywiści szydząc z dzieci, tradycyjnego modelu rodziny, religii. Deklarują pokojowe manifestacje a w rzeczywistości bojkotują pro-rodzinne spotkania.

Wspierająca małżeństwa organizacja (National Organization for Marriage’s – NOM) zorganizowała wakacyjną serię spotkań swoich sympatyków pod nazwą „Lato dla małżeństw”. Na trasie rajdu był już Nowy Jork, w niedzielę zatrzymali się w Providence. To właśnie tutaj miał miejsce incydent z agresywnymi działaczami gejowskimi.

W trakcie jednego z przemówień kilku gejów wtargnęło z kolorowymi parasolkami na scenę i zaczęło po niej spacerować. Po upomnieniu organizatorów nie chcieli jej opuścić – relacjonuje Brian S. Brown, szef NOM. Na swoim koncie na Twiterrze całą akcję określił jako „najgłupszą”. Dodał, że gejowscy aktywiści swoim zachowaniem wobec pewnej hiszpańskiej kobiety zaprezentowali się jako bardzo „nietolerancyjne grono”.

Podczas wiecu Hiszpanka przeniosła się w nieco bardziej ustronne miejsce, aby nakarmić piersią swoje dziecko. Grupa mężczyzn z kolorowymi parasolkami stanęła dokładnie przed nią, aby zasłonić jej cały widok na scenę. Zlekceważyli prośby kobiety, która zasugerowała im przeniesienie w inne miejsce.

- Na początku się przestraszyłam. Jednak po chwili uświadomiłam sobie, że dokładnie o to im chodzi – chcą zastraszyć mnie i moją rodzinę. To jest właśnie metoda ich działania – zastraszyć tradycyjne rodziny, aby wycofały się z wszelkich przejawów publicznego życia.

Homoseksualiści zgłaszali policji w Providence, że zamierzają nieopodal pro-rodzinnego wiecu zorganizować swoje pokojowe manifestacje wyrażające poparcie dla małżeństw tej samej płci.

Jednak zdaniem Browna, gejowscy aktywiści zachowywali się agresywnie. Wdzierali się pomiędzy tłum, krzyczeli na ludzi, zakłócali porządek naszego spotkania – relacjonuje szef NOM. – W pewnym momencie otoczyło mnie trzech mężczyzn i próbowało wyprowadzić. To wszystko na oczach policji! Była kompletnie nieprzygotowana do tego wiecu i musiała wezwać żołnierzy aby przywrócili porządek – żali się Brown.

- Ich zachowanie było skandaliczne. Szydzili z dzieci. Drwili z religii. Jakim człowiekiem trzeba być, żeby podchodzić do 7-latka i szyderczo pytać „Mamusia wychowuje cię na małego grzeczniutkiego bigota?” – dodaje Brown. – To ludzie, którzy chcą przejąć kontrolę nad naszym rozumieniem rodziny, małżeństwa czy tolerancji – konkluduje.
odnośnik
23 lipca 2010, 18:42 / piątek
pedały jebane
23 lipca 2010, 19:02 / piątek
ja ich jebac nie bede~!
25 lipca 2010, 12:42 / niedziela
Ale oni myślą, jak wyruchać Ciebie.
W każdym sensie tego zdania.
3 listopada 2010, 00:00 / środa
a ja znam jednego pedala w gdansku, kto chce jego info? ale najlpiej jakby go tak piesciami wyruchac :) albo kopa w dupe i to tak gleboko zeby but tam utknal :D
3 listopada 2010, 07:44 / środa
5 listopada 2010, 23:04 / piątek
no i jak, nie jest nikt zainteresowany ? pedala wyruchac? ale piesciami , nie penisem..
6 listopada 2010, 00:08 / sobota
A co za słaba pizda jesteś, zeby samemu to zrobić?
6 listopada 2010, 01:36 / sobota
Akurat my tu piszemy o pilce a nie o Twoich marzeniach: n00b88 czy jak Ci tam... Daj sobie spokoj i rob co chcesz.
24 marca 2011, 00:57 / czwartek
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022