Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Villarreal 31 lipca !

strona 1/7

8 lipca 2010, 21:43 / czwartek
odnośnik
Brawo! Wszyscy na T29, a 2 tygodnie później do bytomia!
8 lipca 2010, 21:47 / czwartek
No nie zle :) ale mam farta, ze bede w Gdansku :)
8 lipca 2010, 21:55 / czwartek
pokażmy się z dobrej strony sportowo jak i kibicowsko !
8 lipca 2010, 21:58 / czwartek
31 to jest panowie Sobota wiec jak dobrze pojdzie to moze przyjsc duzo ludzi. Ciekaw jestem w jakiej cenie beda bilety? Jak takie co na lige to ja ich wysmieje :) Niby przeciwnik dobry ale to jest sparing nie mecz o stawke.
8 lipca 2010, 21:59 / czwartek
Brawo zarząd.
I co płaczki? Miał być tylko meczyk z Zalgirisem (getafe podobno tylko dla narobienia smaka kibicom) i taki zonk...

:]
8 lipca 2010, 22:08 / czwartek
Ale jazda. Dobrze, ze jeden z warunkow jest ze oba zespoly maja grac pierwszymi skladami. Rossi,Pires,Capdevila,Da Silva. Good Job. Moga sie duzo nauczyc przed startem ligi.
8 lipca 2010, 22:09 / czwartek
Akurat 31 lipca wracam z wakacji.. czekam tylko aż podana zostanie godzina meczu.. liczę na sztuczne światła i wspaniałą atmosferę!
8 lipca 2010, 22:12 / czwartek
Ale czad. Mam nadzieje ze przy swiatlach mecza dadza. Biletow nie powinno byc - w koncu sparing. A jak beda to i tak sie kupi ;)
8 lipca 2010, 22:13 / czwartek
Hehe sledzie podniecaly sie ze grali z West Ham United :) Przyjechaly jakies mlodziki wtedy.
8 lipca 2010, 22:17 / czwartek
Obawiam się, że mogą zrobic cos w rodzaju pinkinku w poludnie : /
8 lipca 2010, 22:20 / czwartek
@nick: Bilety będą na 100%, może nawet wyższe niż na ligę. IMHO zoraganizowanie takiego meczu to ogromne koszty (porównywalne z ligowym meczem), dlatego wielkie brawa dla zarządu!
8 lipca 2010, 22:24 / czwartek
do WKS biały : kurwa czy tobie jest w stanie coś dogodzić ? zastanów się o czym piszesz ? gdzie my kurwa byliśmy jeszcze nawet rok temu ? nie mówiąc o tym co było 4-5 lat temu . za chwilę na wyciągnięcie ręki wyjdzie na boisko T29 Pan Capdevilla czy Pan Pires, których mogłeś oglądać najwyżej w TV a Ty kurwa gnoju narzekasz że to będzie piknik w południe ? popierdoliło cie czy jak ? co się z wami kurwa dzieje ?!!!
8 lipca 2010, 22:27 / czwartek
ribenbaum o co Ci chodzi człowiek? Weź stoperan bo chyba sraczki dostałeś. Kocham kulturę tego forum, jeden baran z drugim myślą, że są anonimowi i od razu wszystkich od kurew jadą. Gratuluję Ci, masz 10 punktów w lidze chuliganów, idź sobie dopisz na naszej klasie.
8 lipca 2010, 22:30 / czwartek
ribenbaum wstan rozpedz sie i jebnij głową w ściane, jak nie pomoże - powtórz.
8 lipca 2010, 22:34 / czwartek
co WKS biały grozisz mi ? Co za to za tekst o braku anonimowości hę ? nie wyzwałem cię od kurew jeśli chciałbyś uważnie przeczytać . jestem załamany tym że znajdują się wśród nas tacy jak ty którzy nawet na taką informację jak ta potrafią sapać i szukać dziury w całym . zastanawia mnie tylko czy to tylko u nas czy ogólnie w tym kraju ..... .
8 lipca 2010, 22:37 / czwartek
do Moderator - a Ty se skocz z dachu Zieleniaka. od razu będziemy mieli pozamiatane . wesoło co ?
8 lipca 2010, 22:39 / czwartek
WKS: sory, ale nikt cie nie wyzwał. ribernbaum ma trochę racji, bo niektórzy szuakją dziury w całym.
Easy panowie ;)
8 lipca 2010, 22:40 / czwartek
No i tak oto zamiast powszechnej radości z sukcesu klubu po 30 minutach od pierwszej informacji towarzystwo znów się podzieliło ! Jakie to wspaniałe . Czekamy jeszcze na teksty o tym że Hjenek i Hturnowiecki i Hkuchar wzieli grubo pod stołem za ten sparing . Gratuluje Panowie !!!
8 lipca 2010, 22:44 / czwartek
dlaczego zawsze musza sie znalesc jakies barany co sie kloca ;/
oby pogoda dopisala i bedzie git :)
8 lipca 2010, 22:44 / czwartek
WKSbiały miał raczej na myśli porę rozgrywania tego meczu, a nie, że ktoś chce sobie z meczu piknik zrobić...To jest chyba oczywiste, że taki mecz prócz pory wieczornej przy jupiterach nie ma prawa bytu ;) nawet jeśli jest to sparing. Jednak no fakt faktem jest, że patrząc na nasz obecny skład to jak nie będzie dwucyfrówki to będzie nieźle, chyba, że S5 ujęło w punkcie, że Villareal nie może strzelić iluś tam bramek więcej jak my...

Jednak taki sparing będzie zwłaszcza dla nas dobrym wykładnikiem by pokazać jak dużo nam brakuje do najlepszych, a tym bardziej potwierdzić nasze żądania odnośnie transferów, a zwłaszcza tezę, że uzupełnianiem składu zamiast jego wzmacnianiem to daleko się nie zajdzie, bo póki co to wyznają gorąco Zarząd z Kafarem
8 lipca 2010, 22:49 / czwartek
bez przesady, zarząd mamy jaki mamy, ale chyba nie będą takimi skurwielami i nie zrobią tego sparingu o 14-15.. bilety też nie powinny być zbyt drogie

marzy mi się; symboliczne 10 zł za wstęp; godzina 20:45 i czujemy się jak w lidze mistrzów ;)

..jeszcze by tak hymn LM odegrali - trzeba się przyzwyczajać (tak żartobliwie mówiąc)
8 lipca 2010, 22:54 / czwartek
Mam nadzieje, że na ten sparing nie przyjdą kretyni, którzy w sezonie jedyne do czego otwierają mordy to wyzwiska pod adresem piłkarzy własnego klubu. A sam przeciwnik całkiem całkiem. Ciekawe czy zarząd postanowi zarobić czy wstęp za free ;)
8 lipca 2010, 22:55 / czwartek
na pewno beda "skurwielami"... zwazajcie wszyscy na slowa moze? jakby nie bylo to jednak forum jest jakas tam nasza wizytowka.
8 lipca 2010, 23:07 / czwartek
to forum jest specyficzne :) a jeszcze nawiązując do biletów; może ci co zakupią karnety do tego czasu, wchodzą za free? trzeba szukać różnych rozwiązań dopóki nie ma oficjalnego komunikatu ze strony klubu

natomiast co do samego meczu; może być coś podobnego jak w meczu Polska - Hiszpania; zresztą kto tam będzie patrzył na wynik.. mamy się uczyć od najlepszych, eliminować błędy i przy okazji podziwiać jak grają prawdziwi piłkarze (może to obrazić naszych kopaczy, ale jestem realistą!)
8 lipca 2010, 23:07 / czwartek
taki cyrk objazdowy w ramach przygotowań do sezonu.okazja do sprawdzenia piłkarzy i do zarobienia paru zł. jak bilety będą w normie to sie przejde :)
8 lipca 2010, 23:45 / czwartek
RACE, RACE I JESZCZE RAZ RACE!!!
9 lipca 2010, 01:11 / piątek
I JESZCZE RAZ RACE!!!
9 lipca 2010, 01:23 / piątek
I to sie nazywa dobra wiadomosc. Brawo.
9 lipca 2010, 07:44 / piątek
ale bajer ja na pewno ide :D:D jeszcze dobrą reklame niech zrobią w TVP i transmisje będzie sie działo !!!
9 lipca 2010, 08:28 / piątek
Mecz ma być o 17:00. Ktoś ma jakieś potwierdzone info na temat cen biletów ?
Ps. Ciekawe czy przyjdzie młyn ;)
9 lipca 2010, 08:33 / piątek
Super meczyk się szykuje!! Żeby tylko ten hiszpańsko - polski pojedynek nie skończył się jak na poziomie reprezentacyjnym....

A MY SWOJE....
9 lipca 2010, 08:45 / piątek
Zeby byly w miare rowne szanse, w tym kontrakcie Sportfajf powinno byc jak najszybciej wpisane, ze u nas w bramce moze jednoczesnie stac dwoch bramkarzy a goscie moga strzelac na nasza bramke tylko zza lini srodkowej boiska.
Przy takich warunkach stawiam wynik 2:2
9 lipca 2010, 09:28 / piątek
PUCHARY NIE!
Ściąganie Villarrealu za gruba kasę, TAK!
To ci się nazywa polityka zarządu.
9 lipca 2010, 09:54 / piątek
trampi - jesteś w błędzie... Hiszpanie nam płacą za możliwość gry na sławnym T29.
Zarząd jest... The Best... hihi.

Ch..j z Pucharem, gramy z Villarreal'em...
9 lipca 2010, 10:04 / piątek
Hmmmmm... No to trzeba dać cynę do Bolka i będzie mecz jak za dawnych lat.
PRECZ z komuną!
9 lipca 2010, 10:22 / piątek
chuj z pucharem, gramy z villarealem!!!!

MarekM trafiłeś w samo sedno!!!!

Mimo wszystko, bardzo cieszę się na ten mecz. Jest to jak na razie jedyna miła informacja, jaka dotyczy Lechii tego lata. Oby więcej podobnych newsów. Szczególnie jeśli idzie o wzmocnienie kadry.
9 lipca 2010, 10:46 / piątek
Podobno dwa dni wcześniej Villareal gra z Tottenhamem... No ale może magia historycznego miejsca sprawi, że to u nas zagra pierwszy garnitur a nie ławka rezerwowych, która jest szeroko pojętym pierwszym składem. Tak czy inaczej szykuje się piłkarskie święto bo nie będą to rezerwy ani juniorzy jak za miedzą:]
Z biało-zielonym pozdrowieniem.
9 lipca 2010, 11:40 / piątek
Bilet max 20 zł. Ulgowy 10 zł. - Pora pozniejsza niż 18,30. Sprzedaż biletów jak w niższych ligach i ograniczenie liczbny widzów do conajmniej 16 tys :)

Jesli tak bedzie to ja wole cały stadion na meczu z Villarreal niz mamy grac z jakimis burkami z Kazachstanu a i tak bysmy odpadli z jakas 5 drużyna Ukrainy czy czegos podobnego.

A swoja drogą przyłaczam sie do opinii wczesniej wymienionej. Czemu nasz naród jest tak pojebany ze zawsze na wszystko narzeka, zawsze musi ktos coś komuś dojebać, bo jest za dobrze. Ogranijcie sie !

PS. Sorry za Offtopa. Czy cos w tym sezonie sie zmiani na T29. Słyszałem o krzesełkach na zegarze ? Mamy jakies fotki ?

Podro
9 lipca 2010, 12:06 / piątek
cały stadion jest wyłożony w krzesełkach oprócz sektora buforowego przy klatce gości jak i w klatce też nie ma.
9 lipca 2010, 12:11 / piątek
Na sektorze gości chcą niby położyć krzesełka typu kapsel, czyli bez oparcia, ale to nie wiem czy jest sens dla tej hołoty dawać jakiekolwiek krzesełka, żeby zaraz były powyrywane i tylko koszta generować dodatkowe, a obok jest ulgowy z dzieciakami, a chyba żaden rodzic nie chciałby, żeby ich pociecha dostała w głowę takim krzesełkiem...
9 lipca 2010, 12:19 / piątek
A beda karne w przerwie meczu ???
9 lipca 2010, 12:29 / piątek
karne beda i juz nie bedzie tak latwo, bo bedzie bronil Baczek, aj ka wiadomo baczek jest najlepszym bramkarzem na Traugutta (tymbardziej po ty, czego nauczyl sie w Portugalii)

slyszalem tez ze mecz bedzie trwal 2x50 minut, bo Kafar testuje w nim tych 22 amerykanow od Kupcewicza

maja tez przyjechac na testy zawodnicy z Litwy i Łotwy, ktorzy ocieraja sie oa kadre U21 (zagrali tam lacznie 12 minut)

nie zabraknie talentow wypatrzonych przez Naszego skauta, na meczach 2 ligi Słowacji i ekstrklasy Albanii (podbno ma to byc albański Messi)

niestety z przyczyn niezaleznych od klubu (brak wiz) nie przyjada na ten mecz Nigeryjczycy i Argentynczycy

licze na konkretny konkurs jedenastek w przerwie no i na dobry wystep testowanych zawodnikow!

wynik: 3:0 dla Lechii (gole Niziołek, Johnson i Litvinovicius)
9 lipca 2010, 12:45 / piątek
każdy niech wezmie po...2 wuwuzele w razie sąsiad po krzesełku by zapomniał o tym "niezbędniku kibica"!
9 lipca 2010, 12:47 / piątek
Po ile bilety? Ilu gości przyjedzie? Po jakiej cenie gięte będą? Będzie można pod stadionem kupić wuwuzele?
9 lipca 2010, 13:03 / piątek
KURAK
Zagadaj do zarządu, niech zasponsorują kibicom Villarreal, przyjazd, pobyt, bilet, hotel. Będzie jeszcze fajniej i więcej kibiców przyjdzie. Wiesz, wiadomo, kibice gości w klatce, trzeba się pokazać.
Ja, Ciebie nie wyzywam, choć mam inne zdanie.
10 lipca 2010, 19:11 / sobota
pewnie bedzie z 0:8 jesli zagraja podstawowymi hehe, ale co tam.. raz sie zyje i nie wiadomo kiedy znowu takich graczy zobaczymy na Twierdzy29:)
10 lipca 2010, 19:35 / sobota
nonono, sukces klubu, największy chyba od przedwojnia! (żeby tylko...)

jeszcze tylko ad Kurak, dla jasności - jeśli już byśmy 'grali w tych pucharach' (a właściwie to tym 'niezapominającym', a przynjamniej ich większości - bo raczej do nich pijesz - nie chodzi o to, że mieliśmy rozkurwić białorusinom mózgi o murawę, potem po pogoni przejechać walcem a następnie w pucharach zjeść wszystkich na śniadanie, tylko prędzej w jaki sposób do tego nie doszło... ale mniejsza o to, zwłaszcza że się nieco lecterowo zrobiło i niekoszernie), to w tej rundzie od której zaczynalibyśmy (mianowicie III) raczej już nie byłoby 'kazachskich burków' (a przynajmniej Sporting, Galata czy nawet pilzeńska Viktoria na takich nie wygląda...)

szalom
11 lipca 2010, 11:05 / niedziela
Primera Division rusza pod koniec sierpnia tak więc zawodnicy Villarreal mogą być jeszcze na etapie wakacyjnych przygotowań(prawie miesiąc do ligi).
Tak więc może być podobnie jak na meczu Wisła-Barcelona w Krakowie w LM i wcale nie muszą nas rozgromić.Nasi będą tydzień przed ligą a Hiszpanie miesiąc bez kilku dni.
Nie możemy panowie zapominać także o tym że lista gwiazd w drużynie hiszpańskiej może się powiększyć-mogą przecież zakontraktować do tego czasu nowych zawodników i zabrać na zgrupowanie przed meczami z Tottenhamem i z Naszą Lechią.
Mam głęboką nadzieję że zaczyna się nowa era na Lechii i będziemy od teraz co roku gościć takie ekipy nie tylko przy okazji meczów sparingowych.
11 lipca 2010, 12:15 / niedziela
Wystarczy, że Miasto (z Lechią) zamiast fajerwerków na rozpoczęcie JD będzie kontraktowało fajnych sparringpartnerów. Promocja dla Gdanska i uczta dla nas.

Fajerwerki zorganizujemy sami na T29...
11 lipca 2010, 12:35 / niedziela
Fajerwerki fajerwerkami , ale pomału ... , bo jak wiadomo przyjeżdżają w 300 osób (wiem z wiarygodnego źródła) mają zgodę z Broendby K. Dinamo Z. oraz CSKA ... i trzeba by wiedzieli , że u nich jest fiesta a u nas bardzo popularne są spotkania przy grillu :P

Ps . mam nadzieję że nie będzie to kabarecik jak tamten mecz z Werderem w 97' KPTP ;) i nie o wynik mi chodzi bynajmniej... pozdro dla kumatych.

Ps .2 podczas meczu o ile wystąpią w swoich "trykotach" będziemy czuli się jak na derbach :)
 
1 2 3 4 5 6 7
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.453