Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Zarządzie Lechii nie chowaj głowy w piasek !!!

strona 1/5

15 lipca 2010, 22:39 / czwartek
Tym razem nie zamiataj sprawy pod dywan. O ile w niższych ligach takie zachowanie jeszcze jakoś tam przeszło, tym razem "sprawa się rypła". Dotyczy naszego piłkarza. Brazylijczyka Deleu. O sprawach moralnych czy czysto ludzkich zbędnie jest tu pisać więc tylko przypomnę, że to Wy Go zatrudniliście, a na jego pensje składają się zarówno sponsorzy jak i normalni kibice, którzy w znamienitej większości zapełniają T29.

Lechia stoi przed przełomową chwilą. Ma szanse stać się klubem europejskiego formatu. Niestety garstce ludzi to nie pasuje ponieważ zdają sobie sprawę, że są marginesem, z którym coraz mniej ktokolwiek się liczy. To jest próba sił !!! Albo Wy, a zarazem tysiące gdańszczan i Pomorzan albo Oni patologiczna garstka spod znaku RH.
To Wy Zarząd jako jedyni jesteście odpowiedzialni za powyższe i jako jedyni macie macie siły i środki aby z tym walczyć. Nie spierdolcie tego !!!
15 lipca 2010, 22:42 / czwartek
Jak sam piszesz to jest tylko garstka. Więc czym tu się przejmować.
15 lipca 2010, 22:44 / czwartek
a co o za tajemnicza persona skrywa się pod tajemniczym RH ?
15 lipca 2010, 22:45 / czwartek
Tak jest, kolego marys, nie przejmuj się. Garstka. Drobiazg. więc po co się w ogóle nimi zajmować.
Ale jest jeszcze jedna opcja. Zawsze możesz się odciąć. Po co ta garstka ma psuć Ci humor? Idź zamiast na mecz - na piwo ze zgrają znajomych, w której nie ma owej garstki.
15 lipca 2010, 22:45 / czwartek
odnośnik uwaga ten link to typowy trolling
15 lipca 2010, 22:48 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 lipca 2010, 22:53 / czwartek
15 lipca 2010, 22:54 / czwartek
15 lipca 2010, 22:57 / czwartek
Picnick - sęk w tym ze ta "garstka" spowoduje ze 10 tys ludzi bedzie oglądać mecze w internecie lub na komfortowej trybunie leśnej, a zarząd dokupi jeszcze kilku, nieważne czy dobrych, byle czarnych, kopaczy.
No a LECHIA stanie sie pośmiewiskiem całej Polski, kiedy zamkną stadion z powodu buczenia na własnego gracza, dlatego ze sie urodził taki a nie inny.

Ps. Dziś oglądałem mecz Wisełki i nie słyszałem buczenia na Diaza i innych w jego karnacji.

TYLKO LECHIA!
15 lipca 2010, 22:57 / czwartek
15 lipca 2010, 23:43 / czwartek
ja mam najlepsze rozwiązanie po co mamy kupować bilety, karnety czy kij wie co od razu przenieśmy się na Leśny i tyle będzie spokój po co się wkurwiać że przez jakiegoś idiotę muszę oglądać mecz siedząc w krzakach jak można tam od razu po za tym kasa zaoszczędzona będzie!!! tylko kurwa ciekawe że tych co buczą i to robią na leśnym nie będzie no bo po co to ;/ we Wrocławiu to samo było i jak na tym wyszli???
15 lipca 2010, 23:54 / czwartek
to byl wpis do watku, kotry jak widze, zostal w calosci "zdjety" z forum"

Witam wszytkich

"....wypierdalac z Lechii" to zdecydowanie nie na miejscu tytul watku. Mial on sens tylko wtedy, jesli zalezalo Ci "Zimny Leszku" na prowokacji...I odnosze wrazenie, ze tak wlasnie bylo, bo zamiast konkretnych argumentow silisz sie jedynie na wulgaryzmy i licytacje wyzwisk, co tak naprawde stawia Cie w jednym szeregu, ze wszytkimi tymi, co niestety buczeli podczas meczu kiedy tylko Deleu dotknal pilke. Nie wydaje mi sie abys mial prawo-bo nikt go nie posiada-aby mowic, kto na Lechie chodzic moze a kto nie. W grunice rzeczy zgadzam sie z przeslaniem, choc nadal upieram sie, ze chodzilo Ci tylko o prowokacje, iz tego typu zachowania powinny zniknac z Naszego stadionu(i kazdego innego) raz na zawsze. Nie za chwile, za tydzien, rok, dekade. Natychmiast. I nie jest to wbrew demokracji jak ktos wspominal, ani tez rugowanie pogladow. Mozna miec prawicowe przekonania,kochac Ojczyzne lub byc obojetnym, czytac takie a nie inne gazety, chodzic do kosciola lub nie, sluchac i ogladac takie lub inne media i glosowac na takich czy innych politykow w wyborach powszechnych. Z tych samych wlasnie powodow kategorycznie nie mozna szydzic i wysmiewac innego koloru skory, wiary, pochodzenia, bo bycie, zoltym, czerwonym czy czarnym jest takim samym "prawem" czlowieka jak bycie bialym.

Dla tych wszystkich co to tak szemruja na forum swoja niechecia do wszytkiego co odmienne powiem tylko tyle. Juz raz sie zdarzylo, ze pewien duren z Austrii i kilku jego wspolpracownikow uwierzylo, ze sa rasa panow. Chwile pozniej przekonali i/lub zmusili miliony obywateli kilu krajow do swojej pseudoideologii. A kilka chwil pozniej plonelo Westerplatte, Lwow, Wilno, Warszawa, a w Oswecimiu, Brzezince, Sobiborze, Majdanku mordowano nie tylko Zydow, ale przedstawicieli wielu narodow Swiata i Europy. Jedna z najbardziej licznych grup byli Polacy..., Ci jednak nie tylko gineli w obozach bo poza wieloma frontami mordowani byli w Katyniu, Charkowie, Miednoje i zameczani na Kolymie i innych oddalohych od normalnosci tysiacami kilometrow miejsc. Ttutaj inny duren myslal, ze w ten sposob wyniszczy najwazniejsza tkanke, znienawidzonego przez siebie Narodu. Duzo blizej, na samych kresach Rzeczpospolitej, jeszcze jednej grupie przez chwile wydawalo sie, ze sa lepsi i wieksi od "Lachow", Chwycili wiec za kosy, noze i sierpy i idac od wioski do wioski palili gwalcili i mordowali wszytkich napotkanych, tylko dlatego, ze byli Polakami. Tak jak maly zakompleksiony austriak i nieco wiekszy, wasaty gruzin(na szczescie niewiele ma on wspolnego z dzisiejszym panstwem Gruzja nazywanym)nie oszczedzali nikogo, nawet dzieci, niemowlat i kobiet w ciazy. A dlaczego?Bo wydawalo im sie , ze z takich czy innych powodow sa lepsi, wazniejsi, silniejsi i to ,tylko to daje im prawo aby tak czynic...Niestety takich przykladow moznaby mnozyc w historii ludzkosci.

Wierze i mam nadzieje, ze dalecy jestescie od takich "posuniec". Celowo jednak uzywam takich a nie innych przyklado, bo podobnie w to co wydarzylo sie kilkanascie lat pozniej nie uwierzyliby swadkowie tamtych, rodzacych sie nacjonalizmow, rasizmow i tym podobnych zjawisk. Ich skutki przerosly oczekiwania zwolennikow tych "izmow" i najgorsze nawet przeczucia ich przeciwnikow. Jak sie wydaje z dzisiejszej perspektywy wszyscy na tym stracili.

Dlatego, kiedy tylko bedziecie sie zachowywac w podobny sposob do tego, w jaki zachowalo sie-jak mowicie-kilka osob w Wilnie, ja otwarcie bede sie temu przeciwstawial. Nie che widziec takich zachowan na meczach mojej i Waszej ukochanej druzyny. Nie zabraniam Wam i Waszym kolegom myslec i wierzyc w to co wierzycie, ale nie zgadzam sie na to abyscie ponizali innych tylko dlatego , ze maja inny kolor skory. Ktos powie, gdzie jest wolnosc slowa?Wolnosc nie jest tylko prawem do....ale tez jest wolnoscia od. W tym przypadku chce byc wolny od rasizmu, nazizmu, faszyzmu i wszytkich podobnych temu idiotyzmow. Wasza wolnosc nie moze deptac wolnosci innych. Wasza wolnosc tak jak i moja i wszytkich innych, czy nam sie to podoba czy nie, ma swoje ograniczenia, a stadion Lechii od tych wolnosciowych ograniczen wolny nie jest.
15 lipca 2010, 23:56 / czwartek
Jeszcze kilka lat temu nie moglem zrozumiec jak mozna na POLSKICH stadionach wywieszac niemieckie flagi, wydawac hitlerowskie okrzyki i czynic znaki slynnego "heil...". w kraju, w ktorym tak wiele przez takie wlasnie debilne myslenie i gesty cierpialo tak wielu ludzi. Na szczescie, juz tego nie widac-przynajmniej ja tego nie widze. Rasistowskie okrzyki i zachowania sa jednak tego poklosiem i predzej czy pozniej to tez musi zniknac nie tylko ze stadionow ale z calej jak to sie ladnie nazywa przestrzeni publicznej.

I jeszcze jedno na koniec tego przydlugawego wywodu.Wyszydzac zawodnika, z duma noszacego koszulke mojego Ukochanego Klubu?Brak slow, moze tylko wstyd i hanba.

Pozdrawiam na bialo-zielono.

Maciej Nowicki

PS.Do "Zimnego Leszka". Jesli to prawda co o Twoim loginie i innych danych forumowych napisal ktos z forumowiczow, to mysle, ze...szkoda slow. Jestes chyba gorszy lub tak samo zdegenerowany jak "wyjce" z Wilna. Z ta tylko roznica, iz wierze, ze oni nie do konca zdaja sobie sprawe z tego co robia i w koncu pojda po rozum do glowy. Co w Twojej glowie tkwi?Hm, nie wiem, nawet jesli cos sie znajdzie to z rozumem nie ma to nic wspolnego.
16 lipca 2010, 00:29 / piątek
16 lipca 2010, 00:37 / piątek
Jan Paweł Pietrzak urodził się w dolnośląskim Kłodzku. Przyjechał do USA jako dziecko. Kilka lat temu wstąpił do amerykańskiej armii, a dokładniej – do słynnego i elitarnego korpusu Marines, wraz z którym udał się do Iraku. Po powrocie Pietrzak ożenił się i zamieszkał wraz ze swą wybranką w eleganckim domu. Niestety, ich szczęście trwało bardzo krótko. Czarni żołnierze brutalnie zamordowali swego dowódcę i jego żonę prawdopodobnie tylko dlatego, iż Jan Paweł Pietrzak był biały.(...) Zwykle media w Stanach Zjednoczonych pragną jak najszybciej poinformować o każdej szokującej zbrodni. Tymczasem w sprawie Pietrzaków zapadła cisza. Policja aresztowała sprawców 30 października, lecz gazety opisały zbrodnię dopiero 5 listopada. Dzień po wyborach prezydenckich w USA!!!
odnośnik
odnośnik
odnośnik
16 lipca 2010, 00:54 / piątek
16 lipca 2010, 01:14 / piątek
Miejsce : Polska. W sądzie toczy sie postępowanie odnośnie pobicia czarnego mężczyzny przez 2 białych w tramwaju. Zeznaje czarny :
- Jade sobie tramwajem gdy nagle podchodzi do mnie bialy facet i jeb mi w morde, po chwili podchodzi drugi i znowu luta.

Zeznaje 1 biały :
- Stoje sobie w tramwaju gdy nagle czarny facet który był obok stanął mi na nodze. Powiedzialem zeby sie przesunał ale nie zareagował. Jestem człowiekiem spokojnym więc pomyślałem “dam mu minutę”, patrze na zegarek – minuta mineła a on nic…………myśle “dam mu drugą minutę”, patrze na zegarek a on nic …….myśle “dam mu trzecią minutę” , patrze na zegarek a on nic wiec JEB mu w morde.

Zeznaje 2 biały :
- Jade tramwajem i widze jak z tyłu wagonu stoi biały a obok niego czarny. Biały co chwila spogląda na zegarek – i na czarnego……….na zegarek – i na czarnego…………..na zegarek – na czarnego – jeb mu w morde, wiec też podbieglem z lutą bo myślałem ze w całej Polsce się zaczęło.
16 lipca 2010, 01:57 / piątek
Witam,

Kilka uwag do holy fan:

1. Mam wrazenie, ze jesli ktos na forum steka i placze to z pewnoscia nie jestem to ja ani podobnie myslacy
2. Gratuluje "humoru"-zrownywanie kogos, kto jest przeciwny rasistowskim wybrykom do lewaka to wiecej niz nadinterpretacja, wynikajaca pewnie z trudnosci czytania ze zrozumieniem lub zwyczajnie z braku argumentow
3. "lechia internetowa"-hm mam wrazenie, ze bardziej to do Ciebie pasuje niz mnie podobnym, nie mam czasu na ogladanie i czytanie bredni z Twoich odnosnikow(zadalem sobie trud aby podazyc za jednym z nich...strata czasu), ani tez na codzienne napinanie sie na forum.
4. co do wchodzenia w butach do czyjegos domu-mam nieodparte poczucie,ze to raczej Ty wtargnales z buciorami do domu, w ktorym ja od jakiegos czasu sie rozgoscilem, bo chyba do najstarszych kibicow raczej nie nalezysz...jesli sie myle to przepraszam
5. Jak jezdzilem za Lechia to pewnie jeszcze nie miales pojecia o spalonym i rzucie wolnym(nie wiem czy dzis je masz, bo wyglada na to, ze futbol obchodzi Cie nieszczegolnie...)-jesli znowu sie myle to znowu przepraszam,a i za te gownazeria tracaca przechwalanko-licytacje rowniez
6.-Jezdza Ci co moga, co nie oznacza, ze ci co nie moga sa gorszymmi od Ciebie kibicami. Ciesze sie ze dopingujesz Nasza druzyne zdala od Traugutta i chyle za to czola. Jak tylko bede mogl to pojawie sie an bielo-zielonym szlaku obok Ciebie coby razem zaspiewac "W starym miescie Gdansku..." miast szydzic z zawodnikow grajacych dla Naszej druzyny.
7-Nie uzurpuj sobie prawa do "glosu Lechii", tym bardziej kiedy pod jej barwami, dreczysz jak narazie tylko slownie inne nacje. Glos Lechii to glos nas wszytkich, Twoj niestety tez
8. Z tego co nabazgralas wynika, ze jedyni kibice to ci co jezdza, ich glos jest jedynym glosem, a ten glos to tylko szowinistyczne hasla rasistowskie wybryki-mysle, ze wielu z tych co aktualnie wspomaga druzyne na wyjazadach jest odmiennego zdania, po raz kolejeny wiec nie mow za wszytkich, i nie probuj nam wmowic, ze wszyscy prawdziwi kibice Lechii to rasistowskie zwierzeta.
9 Co do odnosikow i historii zabojstwa Piatrzakow-moglbym sie tygodniami licytowac, na kontrargumenty i przytaczac przyklady...tylko po co. Nie chce mi sie nawet pisac o tym jak bardzo tendecyjne sa te historie....
10 Rada-zajmij sie czym bardziej pozytecznym, niz weszenie spiskow i ogladanie glupawych filmikow z youtube zmontowanych w glownej mierze ze skadinad dobrego futurystyczycznego filmu brytyjskiego. Jestes troche podobny do autora tych filmikow-malo oryginalny, zakompleksiony i chyba troche nie najlpeiej wyedukowany. Tylko taki bowiem czlowiek moze pasjonowac sie tym i dawac wiare tym bredniom. Szczerze mam nadzieje, ze myle sie co do Twojej osoby i jest szansa, ze kiedys sie ockniesz
10 Fundamentalizm, czy to zachodnio, czy tez wschodniocentryczny jest tak samo grozny. Gdyby wiec jednka doszlo do tego, ze stalibysmy sie uciskana mniejszoscia we wlasnym kraju, kontynenice, swiecie jak to pokazuje jeden z przez Ciebie uwielbianych filmikow internetowych, to bylbym pierwszym, moze obok Ciebie, ktory stalby na barykadzie wolnosci. Tak naprawde to ja juz dzis na niej stoje i jak narazie to poglady, ktorym schlebiasz, sa powodem, dla ktorych tu tkwie.
11.Prosze skoncz juz z pouczaniem, Wszyscy kochamy Lechie i chcemy jej dobra. Nawet Ty musisz widziec, ze zachowania podobne do tych wilenskich niczego dorego Naszemu kubowi nie przysparzaja.

Z pozdrowieniami na bialo i na zielono

Maciej Nowicki
16 lipca 2010, 03:39 / piątek
Hahahahahaha !!!
Zarząd Lechii w wydanym oświadczeniu już przedstawił odpowiedzialnego za zaistniałą sytuację w Wilnie.
Schował głowę w piasek... zamiast posypać ją popiołem.

Zarząd Lechii był świadom stosunku kibiców do kolorowych kontraktując brazylijczyka. To dorośli ludzie, za niedoinformowanych ich nie uważam, więc niech przypadkowo nie wciskają ciemnoty, że o tym nie mieli pojęcia.

Jaki wpływ na sympatie czy antypatie kibiców co do koloru skóry zawodników kontraktowanych w Lechii przez jej zarząd mają Lwy?
Odpowiedźcie sobie sami...
Zwłaszcza, że - o ile dobrze pamiętam - nie organizowały tego wyjazdu, tylko rozprowadzały bilety... wyręczając w tym zarząd Lechii.

Dla mnie owe oświadczenie to KPINA uderzająca w inteligencję jego odbiorców.
16 lipca 2010, 04:00 / piątek
Sorki... zmęczenie... miało być: obrażająca inteligencję
16 lipca 2010, 07:00 / piątek
Lwy niech dadza nazwiska zarządowi i na jeden mecz po blokować bilety/karnety
16 lipca 2010, 08:12 / piątek
16 lipca 2010, 08:13 / piątek
jaki murzyn ? Brazylijczyk a to różnica
16 lipca 2010, 08:16 / piątek
16 lipca 2010, 08:30 / piątek
No i gdzie w odnosniku ktory jest podany jest napisane ze to Lwy Polnocy organizuja wyjazd do Wilna??? Ja tam doczytalem sie ze informacje przekazal niejaki prezes Maciej Turnowiecki.

Tak na marginesie:
odnośnik
odnośnik
odnośnik
16 lipca 2010, 08:31 / piątek
16 lipca 2010, 08:44 / piątek
....Lwy niech dadza nazwiska zarządowi i na jeden mecz po blokować bilety/karnety...

ZetMKa

-------------------
-------------------

sadzac po twoim wpisie i niku to wnioskuje że jesteś jakimś kanarem z renomy, wiec nie zabieraj tu głosu. zablokować to możesz kasownik w autobusie co najwyżej i starej babie mandat wypisac pajacu

CHCEMY CZARNEGO LWA W LOGO LWÓW PÓŁNOCY!
16 lipca 2010, 09:37 / piątek
na drugim forum Lechii jest ankieta odnosnie pogladow rasowych odnośnik
16 lipca 2010, 10:15 / piątek
jednego nie rozumiem. Czemu nie wyjaśniono tych spraw na miejscu, w Wilnie??? Czemuż tam nikt nie wyzywał od rasistów??
16 lipca 2010, 10:23 / piątek
niezle trzeba miec nasrane w glowie zeby tak sie zachowywac. I to na wlasnego zawodnika...starszne. tacy ludzie to typowy marginez ktory powinien miec zakaz oddychania. A jak przyjedzie do nas Villarel i tam bedzie jakis czarny to co....bedziemy buczec...wstyd bedzie bo tam takei cos jest nie spotykane a my sie osmieszymy tylko i wylacznei przez pare glupkow...wstyd mi bedzie... Tacy pilkarze pomysla ,,no ladnie, wiocha tutaj i dzicz... ''
16 lipca 2010, 10:30 / piątek
16 lipca 2010, 10:44 / piątek
JEZELI KOMUS SIE NIE PODOBA TAKIE ZACHOWANIE PROSZE PODEJSC DO TYCH OSOB KTORE TO ROBIA , PEWNIE BEDE CHCIELI Z PRZYJEMNOSCIA TO WYJASNIC. AHOJ
16 lipca 2010, 10:49 / piątek
najlepsze w tym wszystkim jest to, że tylu obrońców murzynów jest na forum, a jak przyjdzie mecz i ktoś sobie krzyknie U U U to nikt mu nawet uwagi nie zwróci, a nawet część osób w jego zasięgu się do niego przyłączy, a inna część będzie mieć inne jazdy na murzyna :)) a jak ktoś zaraz napisze, że tak nie jest to chyba mecze u siebie ogląda z leśnej albo przez sopcasta... a skoro mamy rzekomo demokracje i wolność słowa to nie rozumiem w czym problem? I podobne pytanie jak wyżej, czemu na meczu w Wilnie nikt z zarządu na meczu w Wilnie nie podszedł i nie upomniał kibiców o to? Albo jeśli mieli jakieś halo do rzekomego organizatora wyjazdu, którym według ich widzimisie były Lwy, to czemu nie poprosiły na miejscu kogoś z LP o wyjaśnienia? Przecież usłyszałby to samo, że to nie Lwy były organizatorem wyjazdu i z tej racji nie ponoszą odpowiedzialności za treść dopingu. Nie wiem czy to jest specjalne szukanie winy po stronie LP, czy ktoś zrobił z siebie idiote tym oświadczeniem i nie wiem co to za mania jest jakaś obwiniać o wszystko Lwy, bo widze ze nie tylko zarząd ma jakieś chore filmy odnośnie Stowarzyszenia, ale i co niektórzy z was. Zresztą kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Tyle.
16 lipca 2010, 10:49 / piątek
marys,nawet nie wiesz,jak trafnie wpisales tytul tego watku.
16 lipca 2010, 10:55 / piątek
A mnie interesuje, dlaczego na koszulkach Lechii nie ma już logo Energi i SNG??

Czy nasz nowy sponsor techniczny nie zdążył przed meczem w Wilnie przygotować odpowiednio sprzętu?? Czy może w ich miejsce na dniach wskoczą nowi, więksi i możniejsi sponsorzy?? Czy może nasz zarząd przedstawił im zbyt wysoką ofertę i owe firmy zrezygnowały z tej formy reklamy??

Bo tak logicznie patrząc, to chyba ani SNG, ani Energa nie spodziewały się, że w Wilnie będą sobie hukać i nie to jest powodem braku ich loga.
16 lipca 2010, 11:28 / piątek
Niech murzyni sobie graja w Afryce lub gdziekolwiek indziej tylko nie w naszej Lechijce.Skąd wogóle ten chory pomysł.Zarząd dobrze wiedział z jakimi konsekwencjami musi sie liczyc zatrudniając takiego piłkarza to niech teraz ma za swoje.W pełni popieram wszelkie protesty!Jak mam oglądać moja ukochana druzyne w której biega stado murzynów w zaden sposób nie zwiazanych z nasza kultura to juz wole zeby stadion był zamkniety!Co to wogóle sie dzieje w tym klubie? Zobaczycie ze to dopiero poczatek murzyńskiego zaciagu!To jest celowe działanie żeby nas wszystkich podzielić!Tu wcale nie chodzi o rasizm tylko o szacunek dla barw i historii naszej Lechii.Dodam że nie jestem rasistom,ale ja sie do murzynów nie pcham i niech oni nie pchają sie do mnie!!!
16 lipca 2010, 11:36 / piątek
marys-"Niestety garstce ludzi to nie pasuje ponieważ zdają sobie sprawę, że są marginesem, z którym coraz mniej ktokolwiek się liczy." na te słowa mogę tylko odpowiedzieć w słowach "w dupie byłeś, gówno wiesz, chuja widziałeś"
16 lipca 2010, 11:36 / piątek
Lechia ma wygrywać, dobrzy piłkarze bez względu na kolor są potrzebni ...
Klub będzie pewnie płacił kary za zachowanie anty-czarnych kretynów na trybunach....
W sumie to powinni wcześniej zakontraktować jakiegoś "czarnego" grajka ...żeby was cywilizować, edukować, usuwać .... bo za chwile będą puchary, będą przybywać fajne ekipy z czarnoskórymi graczami .... i co to będzie za reklama Gdańska.... i Lechii .... jak jedyne o czym się będzie mówić po meczu to o grupie kretynów buczących na np. BRAZYLIJCZYKA ! ....
16 lipca 2010, 11:37 / piątek
nie ma co karnetów kupowac bo stadion nam zamkną po pierwszym meczu.
16 lipca 2010, 11:43 / piątek
"A jak przyjedzie do nas Villarel i tam bedzie jakis czarny to co....bedziemy buczec...wstyd bedzie bo tam takei cos jest nie spotykane "

Czekałem na taki wpis :)) za granicą w niektórych klubach jest to równie spotykane jak 2 dni temu w Wilnie, a juz nie mowie o meczach reprezentacji.
16 lipca 2010, 11:46 / piątek
Kto to oszalales? boisz sie tych frajerow hukajacych na wlasnego pilkarza ? spokojnie, taka akcja bedzie tylko do pierwszego lepszego, pozniej pomysla zanim hukna. Ich trzeba tepic a nie im ulegac.
16 lipca 2010, 11:50 / piątek
A jak tam idol całego Wrocławia i okolic, wspaniały pryszczaty działacz, ten co zawsze wie gdzie ucho przyłożyć i komu opowiedzieć to, co się słyszało czyli Paweł Żelem?
Co ON na to? Lubi Murzynów? Bo pryszczatych chyba lubi.

W Polsce nie lubi się Cyganów. Wiesz, marys, dlaczego? Bo Cyganie w Polsce są.
Z Murzynami się nie spotkałeś. Nie znasz ich. Ci, którzy mieli wątpliwą przyjemność bytowania w okolicach ich większych skupisk - wiedzą czym to śmierdzi. W przenośni i dosłownie.
16 lipca 2010, 11:50 / piątek
Zamiast oprawy na pierwszy mecz cały młyn niech przyjdzie w przebraniach Ku Klux Klanu! ; )
16 lipca 2010, 12:00 / piątek
Barany, skończcie z tym 'jak coś do nas macie, to powiedzcie nam to w twarz na meczu'. Nikt tak nie robi, bo wiadomo jak by się to skończyło. Stado dzikich goryli od razu by się rzuciło z pięściami, albo zaczęłoby bluzgać. A my mamy was w dupie i chodzi nam tylko i wyłącznie o dobro klubu. Rozmowa w cztery oczy z wami na pewno by nie przyniosła żadnych rezultatów.
Mam propozycję. Olejmy to forum, bo dyskusja na nim jest bezsensowna. Już lepiej napisać indywidualnie maila do klubu i okazać poparcie walki z rasizmem na naszym stadionie. Pokazmy, ze kibice Lechii chcą z tym walczyć.
16 lipca 2010, 12:05 / piątek
chyba ty
16 lipca 2010, 12:06 / piątek
Zarząd powinien użyć wreszcie monitoringu i zlikwidować te garstkę baranów.
Co za problem rozstawić 20 ochroniarzy na koronie stadionu i dac im możliwość wyprowadzenia delikwenta ze stadionu spisanie go lub oddanie policji w celu założenia sprawy sądowej i zakazu stadionowego.Ja osobiście jak usłysze buczenie na meczu to wraz z kumplami sami wyprowadzimy kolesia i doprowadzimy do odpowiednich slużb.Bo zarząd ma trochę związane ręce a kibice sami powinni ten problem rozwiązać.Ich jest tak mało żę oni tylko w grupie są silni.Więc prawdziwi kibice powinnismy sobie z tym poradzić.
16 lipca 2010, 12:13 / piątek
troche śmieszne, że wielcy obrońcy czarnuchów nagle płaczą, a jak przez połowe sezonu leciały kurwy, cwele i inne na rogala czy buziego to nikomu to nie przeszkadzało...i jeszcze dodatkowo media rozdmuchały teraz wielką afere o nic...
16 lipca 2010, 12:18 / piątek
ciekawe jakiego poglądu jest Boldi. Czy Mudżyn ok czy mudżyn cwel
16 lipca 2010, 12:20 / piątek
Czytam i normalnie oczom nie wierzę...."kibice" Lechii Gdańsk na własnym stadionie chcą wskazywać palcem i wyprowadzać razem z Policją ludzi ze stadionu..!!! Koniec świata!Niech mi jeden z drugim pojedzie po jakimś piłkarzu w trakcie sezonu to.....pierdoleni hipokryci i obrońcy uciśnionych!!!
16 lipca 2010, 12:21 / piątek
Białego można bluzgać. Czarnego - nie.
O białym można twierdzić, ze nieudacznik. Gdy stwierdzisz, że Murzyn jest niedouczony natychmiast stajesz się rasistą.
Murzyna nie wolno nawet pytać o wiek. Zwłaszcza murzyńskiego piłkarza. Bo jesteś rasistą, a że wiek się nie zgadza (zawsze są starsi o co najmniej pięć lat) to twój problem, a nie jego.
Już to, że rozmawiamy o Murzynach jest przejawem rasizmu.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.307