Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Zarządzie Lechii nie chowaj głowy w piasek !!!

strona 2/5

16 lipca 2010, 12:32 / piątek
Czy to takie trudne do zauważenia, że wrzuty na rogala mają swoje podstawy, a na Murzyna nie? Rogal gra słabo - wrzuty z trybun. Nieważne jak gra Murzyn - wrzuty z trybun. Czy teraz widzicie różnice, barany? I nie piszcie więcej 'na białego można wjeżdżać, a na czarnego nie', bo można się załamać.
16 lipca 2010, 12:35 / piątek
Westham88 - jezeli Twoj nick to nie przypadek to Ty powinienes sie spodziewac ze u nas tak sie stanie obserwujac scene angielska. Smutne to kurwa, ze na stadionie mamy teraz wiecej konfidentow (czynnych lub gotowych w kazdej chwili strzelic z ucha) niz normalnych chlopakow z charakterem.

Czytam te watki od dwoch dni i zastanawiam sie po co tutaj dyskutowac. Sytuacja jest niezmienna on lat. Od wprowadzenia internetu zmienilo sie jedno. Ci ktorzy wczesniej mordy na stadionie nie otworzyli nadal tego nie robia, ale teraz moga chociaz z pasja w klawisze ponapierdalac i wypowiedziec to, czego prosto w twarz nigdy sie nie odwaza.

Ale tez przyznam sie szczerze, ze dziwie sie troszke Wam, biali bracia, ze chce Wam sie tutaj polemizowac. Czy to forum i wybuczenie czarnucha to jedyny objaw Waszej aktywnosci. Odpowiedzmy kazdy szczerze sobie samemu. Kiedy ostatnio wyjebalem czarnuchowi w morde? Kiedy ostatnio pognalem turasa co ma kebab u mnie na dzielnicy, czy nie zrobilem zakupow u zoltka?

A tych wszystkich obroncow kolorowych zostawmy im samym. Jak im stado dzikich zgwalci zone, siostre, albo matke, a poprawna politycznie psiarnia chuja zrobi, bo kolor jest pod ochrona to moze przejrza na oczy.
16 lipca 2010, 12:43 / piątek
prędzej czy później ewolucja wyeliminuje problem ....
16 lipca 2010, 12:47 / piątek
Spotkasz na swej drodze Murzyna - będziesz wiedział to, co inni wiedzą już dziś.
16 lipca 2010, 12:49 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 lipca 2010, 12:50 / piątek
oczywiście w sensie ucywilizowania naszych nie ucywilizowanych kolegów ze stadionu
16 lipca 2010, 12:52 / piątek
ad Westham88 - no co zrobisz... ot, 'baltikarenowcy'

ad sieksta - hehehe, mimo że jakimś 'karkiem' nie jestem, tak ten post zaleciał mi czymś, co w skrócie można nazwać 'brakiem charakteru' ( swoją drogą, tak ciągle pieprzycie o tych 'troglodytach', 'napakowanych małpach' itd. - czyżby ktoś tu miał jakieś kompleksy? :)))) )
i dorazu, tym samym przychodzi mi do głowy pytanie - skoro tych brzydkich złych rasistów jest garstka, to co się stało, albo inaczej - GDZIE była ta 'proporcjonalna WIĘKSZOŚĆ' W WILNIE? pytanie retoryczne, naprawdę, nie musicie odpowiadać :)))

szalom
16 lipca 2010, 12:55 / piątek
Gratuluje co niektorym ciagu do takiej cywilizacji. Przejdz sie jeden z drugim po czarnych dzielnicach w Europie. Smrod, brod i pelno... czarnych rasistow, ktorzy w dziesieciu z nozem beda cie gonic tylko dlatego, ze jestes bialy. Widzialem domy czarnych lekarzy, inteligencja jebana czarna mac, smrod, pranie robione raz na miesiac i smieci walajace sie wczedzie. Slawku, chcesz adres? Pedz sobie do tej cywilizacji.
16 lipca 2010, 13:00 / piątek
Lechia to zawsze była drużyna złożona z białych graczy,a jedynym wyjątkiem był szanowny obywatel Tetteh. My gdańscy kibice nie chcemy aby w naszym klubie grało kolorowe coś. Zarząd dobrze wiedział iż takie posunięcie będzie prowadziło tylko do takich napiętych sytuacji. I niech nikt nie nazywa kibiców burakami, gnojami. Konfidenctwo i wyprowadzanie ze stadionu chcecie zrobić? Gdzie w tym wszystkim kibicowska rodzina, gdzie stanie murem za drugim? Widać że czasy się zmieniają i rozłam się straszny porobił. Och doczekaliśmy się....
16 lipca 2010, 13:04 / piątek
jak tak dalej pójdzie, to przyszłość Lechii rysuje się w ciemnych barwach...
16 lipca 2010, 13:11 / piątek
szulc
16 lipca 2010, 10:23 / piątek
niezle trzeba miec nasrane w glowie zeby tak sie zachowywac. I to na wlasnego zawodnika...starszne. tacy ludzie to typowy marginez ktory powinien miec zakaz oddychania. A jak przyjedzie do nas Villarel i tam bedzie jakis czarny to co....bedziemy buczec...wstyd bedzie bo tam takei cos jest nie spotykane a my sie osmieszymy tylko i wylacznei przez pare glupkow...wstyd mi bedzie... Tacy pilkarze pomysla ,,no ladnie, wiocha tutaj i dzicz... ''

Schultz, ty swoją walkę, zacznij od nauki poprawnej polszczyzny.

Slawek
16 lipca 2010, 11:36 / piątek
"Lechia ma wygrywać, dobrzy piłkarze bez względu na kolor są potrzebni ..."

Narazie nie ma piłkarzy, bez względu na kolor.

" .... bo za chwile będą puchary, będą przybywać fajne ekipy z czarnoskórymi graczami .... i co to będzie za reklama Gdańska.... i Lechii .... jak jedyne o czym się będzie mówić po meczu to o grupie kretynów buczących na np. BRAZYLIJCZYKA ! ...."

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHA ! Jakie puchary? Ciężka walka o utrzymanie się szykuje.
16 lipca 2010, 13:16 / piątek
Tak czytam i się dziwie skoro uważacie że rasistów jest garstka tak jak faszystów na stadionie to ja mam pytanie gdzie byliście gdy ta garstka śpiewała "naszym wzorem jest.." , banany na meczu z Polonią W-wa czy z Wartą Poznań i parę przypadków które były w niższych ligach...Tacy odważni to trzeba było w tedy walczyć i wojować i byłby spokój.
To nie jest wątek o transferach ale tu napiszę, poczekam parę meczy i ocenię czy Deleu gra na maxa czy będzie drewno i dopiero w tedy można powiedzieć trenerowi że ten zawodnik gra piach. Zobaczcie że Lechia jest na szarym miejscu w ilości występów wychowanków i wpuszczanej młodzieży na boisko. Kto był na paru meczach MESY, czy rezerwy to widział że są młodzi z zdolni którzy będą grali na maxa jak dostaną szanse grania w seniorach bo będą chcieli się podziękować za to że z dzieciaka który grał i oglądał mecze stał się filarem drużyny. A taki zawodnik nie wiadomo z kąt jest niewiadomą typu Cacić.
A czy te naciski ze strony mediów aby Lechia sprowadziła zawodnika o innym kolorze skóry to nie rasizm i komuna?

I NA KONIEC JAK MOŻNA BYĆ FRAJEREM I KAPOWAĆ NA POLICJE SWOJEGO KOLEGĘ PO SZALU???(czy może powoli stajemy się sami bez pomocy nikogo takim itilandem)
16 lipca 2010, 13:18 / piątek
protokolant_syj - ale zrozum ... nie wiem w jakim celu przychodzisz na mecz.... mi i wiekszosci ludzi nie chce sie szarpac z jakim małolatem .... przychodze objrzec mecz Lechii Gdańsk ....MECZ! .... i fajnie byłoby gdyby na ten mecz można było zabrać małego syna czy innego kuzyna .... ale przez część publiki nie można ... i tyle .....
ewolucja to rozwiąże ...bo ponieważ ...:
- stadion na 44 tyś
- jak nie będzie spokojnie i w miare kulturalnie to frekwencja pozostanie na obecnym poziomie....
- kibice, przy działających spółkach są tylko dodatkiem, dodatkiem takim który ma nie przeszkadzać ...a Ci co bedą przeszkadzać, przestana w ten czy inny sposób przychodzić ...
- jak już kiedyś pisałem .... strach przed innym = ksenofobia, ksenofobia w 95% = brak wykształcenia + niewielkie perspektywy życiowo zawodowe, niezadowolenie z pracy, brak perspektyw itp. ....stadion = miejsce gdzie się można poczuć lepszym, silniejszym, mądrzejszym itp. ...

wniosek ... ceny biletów x2 i po problemie ....

czas realizacji: 1 runda na nowym stadionie .... a zwłaszcza ceny biletów na ...miejmy nadzieje, potyczki w European Cups ...

i tak to będzie ....
gdzieś już to chyba przerabiali ? ?
: )
16 lipca 2010, 13:21 / piątek
Ludzie opanujcie się. Czarne dzielnice, imigranci z pod znaku półksiężyca itp. a piłkarz o innym kolorze skóry to dwie różne rzeczy. Czy chcecie czy nie jest reprezentantem naszej Lechii! Jeśli taki piłkarz gwarantuje podniesienie poziomu sportowego to czemu nie? Nie mam osobiście nic przeciwko.
Natomiast jestem przeciwnikiem masowej imigracji i zakładania skupisk odmiennych kulturowo, bo wiemy czym to grozi.
Ale inteligentny człowiek powinien te dwie kwestie rozgraniczyć!!!
16 lipca 2010, 13:31 / piątek
Wy jesteście chorzy.Nikt wam nie broni zbluzgac Deleo jak Buziego za słabą grę.Ale buczenie na czarnego to rasizm.Czy buczaleś na Buziego i Rogala czy go opierdalałeś.To samo zrób z Deleo jak bedzie słabo grał.Ale zawodnik jeszcze dobrze nie zagral na Litwie a malpy z klatki juz uuuuuuu.Czy to jest normalne?.Powtarzam jak nie pasuje to zmieńcie klub na Gedanie lub na Lzs biały staw.
16 lipca 2010, 13:40 / piątek
Zarządzie Lechii nie chowaj głowy w piasek !!! Gdzie transfery, gdzie wzmocnienia, gdzie plany budowy wielkiej Lechii.

Myślę, że ten temat i sam transfer Deleu jest jak zasłona dymna i ma pokryć prawdziwa mizerię letnich transferów i braku operatywności działaczy. Lechia z takim składem jest kandydatem numer jeden do spadku. W lidze już nie ma przecież ani Piasta ani Odry. Zespoły, które w poprzedniej rundzie cieniowały, dokonały znacznych wzmocnień. Lechia zaś została daleko w tyle, a skład jej został nawet osłabiony bezsensownym odejściem choćby Mysony i Cvirika. Została ze słabym trenerem, który zaprzepaścił puchar, z piłkarzami którzy w ostatniej rundzie grali katastrofalnie, chyba najgorzej ze wszystkich drużyn w rundzie wiosennej i co gorsze mają do Zarządu pretensje i ciągle zadrę w pamięci za niewypłacone premie. Już dawno tak źle nie było, żeby aż tak słabi piłkarze doszli do kardy w przerwie pomiędzy rozgrywkami. A działacze w przypadku bardzo prawdopodobnego spadku będą się tłumaczyć, że to nie oni są winni, ale części kibiców, bo psują atmosferę na stadionie, bo Lechii odebrano punkty za buczenie, bo kibice demobilizują piłkarzy, rzucają kłody pod nogi klubowi itd. Sprytna taktyka. Wsadzić kij w mrowisko i kilimkiem w oczy.
16 lipca 2010, 13:43 / piątek
16 lipca 2010, 13:51 / piątek
nie trzeba było buczec to by nie bylo zadnego oswiadczenia.Jakos na Wisle nie bucza na swoich piłkarzy.
16 lipca 2010, 13:56 / piątek
Castrop wydaje mi się że uderzyłeś dokładnie tam gdzie ten problem jest to znaczy gdzie jest jego prawdziwe podłoże które widać jak opadnie zasłona dymna!!! Panowie a czy wiecie może dlaczego Widzew nie chciał Naszego nowego gracza???? Napisałbym Wam gdyż mam kolegę ze studiów który pracuje w klubie z Łodzi ale....tak jak pisałem wcześniej wszyscy przed sezonem mają u mnie czystą białą kartkę szczególnie gracze sprowadzeni dlatego na spokojnie chcę najpierw zobaczyć Jego grę i całkowicie się zaskoczyć na jeden wielki plus a potem dopiero oceniać go jako piłkarza...!!! Nawet nie wiecie jak bardzo będzie Nam potrzebny dobry klasowych obrońca gdyż uważam podobnie jak Castrop że w tym roku zamiast bić się o puchary możemy niestety walczyć o utrzymanie...daj Bóg tak samo dobry początek jesieni jak rok temu!!!
16 lipca 2010, 13:58 / piątek
16 lipca 2010, 14:04 / piątek
na szczęście na stadionie nikt nie powie zostaw biednego murzynka, dajcie im sie wyżyć w internecie.
zawsze biała młodzież
16 lipca 2010, 14:11 / piątek
A czemu widzew nie chcial Wani albo srani a bani.Durne te stwierdzenia dlaczego bo co.Liga pokaże czy dobry transfer.Castrop troche chyba przesadziłeś .Lechia nie jest taka słaba a 6-drużyna (korona kielce zdobyła tyle samo pkt-ów co my).Nikt się tak mocno nie wzmocnill żeby siać panikę .Jedynie polonia .w.Reszta uzupełnia składy po osłabieniach których doznała.Lechia oddając 6-zawodników (nie z pierwszej -11) dokonala transferów narazie w obronie .Czas pokaże czy dobre to byly ruchy.Jeszcze pomocnik i napastnik (oczywiście z NIgerii ) i bedzie git.Będe sie bardzo cieszyl jak będą to lepsi zawodnicy od naszych.To wzmacnia rywalizacje i poziom drużyny.
16 lipca 2010, 14:13 / piątek
Z ludźmi propagującymi rasistowskie poglądy nie ma co dyskutować. Ich poglądy wynikają z nie dokształcenia. Za wszelkie problemy będzie obwiniał ludzi innej rasy. A jednym z powodów dlaczego to robi to strach przed nią. Ubliżanie, poniżanie powoduje u tej osoby poczucie wyższości. A czy tak nie robią tchórze??

Dla mnie każdy rasista to nic więcej niż tchórz.
16 lipca 2010, 14:16 / piątek
Po raz kolejny na forum pojawił się "odgrzewany rasistowski kotlet". Proponuje od razu kasować takie tematy, bo tu nikt nikogo do niczego nie przekona. Ten kto chodzi na mecze wie, że buczących jest faktycznie mniejszość i tak naprawdę rasizm na stadionie Lechii, w skali przedstawianej przez media, jest fikcją. Cwaniaków po jednej i po drugiej strony barykady jest wielu, ale tak naprawdę nikt z tym nic nie zrobi. Każda inicjatywa będzie kasowana na początku i sektor leśny tu nic nie zmieni, bo ryczący jak małpa kibic ma w dupie "ciebie, mnie, klub, sponsorów itp.". On w tym momencie jest kozakiem, któremu nikt nie zwróci uwagi, bo jak tylko spróbuje, to dostanie wpierdol od kumpli osiłków z największą małpą na czele. Sam widziałem jak wszystkim znany uczestnik wielu grillów skatował faceta na prostej, tylko za to, że powiedział na głos "przestańcie buczeć, bo dostaniemy kary". Tutaj większość z was się napina i cwaniaczy, tylko wtedy na stadionie jakoś nikt się nie przeciwstawił pięciu kozakom z CHWMu - i sumie im się nie dziwię. Dlatego lamenty na bok, kto buczał będzie to robił nadal. Kto jest przeciwny buczeniu będzie siedział cicho, a może stadion zacznie w takiej sytuacji bić brawo. Nikt z was na to wpływu nie ma, więc powtarzam CIĄĆ TEMAT CIĄĆ !!! Ze wszystkich tego typu wątków najbardziej dziwi mnie to, jak łatwo jesteście w stanie opluć swojego brata po szalu. Jakim trzeba być prostakiem, żeby wyzywać publicznie kogoś, kto całym sercem kibicuje ukochanemu klubowi tylko za to, że ma inne poglądy na życie. Z takim podejściem nie pozostaje mi nic innego, jak zakończyć stwierdzeniem "do zobaczenia w czwartej lidze", pomimo wszystko ja też tam będę.
16 lipca 2010, 14:16 / piątek
Do thorin77

"Natomiast jestem przeciwnikiem masowej imigracji i zakładania skupisk odmiennych kulturowo, bo wiemy czym to grozi.
Ale inteligentny człowiek powinien te dwie kwestie rozgraniczyć!!!"

Powiem tak. Inteligentny człowiek nie posiada na oczach klapek i dostrzeże, że ów `masowa imigracja i zakładanie skupisk odmiennych kulturowo` w końcu tutaj dotrze jeżeli dalej będzie w tym Państwie tak jak jest. Owszem, przykład jednego piłkarza o tym jeszcze nie świadczy, ale wszystko ma swoje granice i prędzej czy później zaleje nas cała fala imigrantów. Jeszcze kiedyś przypomnisz sobie te słowa.

Niektórzy powołują się na to, że nosi na sobie koszulkę Naszej Ukochanej Lechii i należy mu się szacunek za to szczególny. Myślicie, że on zdaję sobie sprawę z tego co on na sobie ma? Jest to dla niego nic nie warty kawałek materiału, przystanek na drodze do być może jakiejkolwiek kariery.
I przestańcie się ludzi bluzgać, zacznijcie używać choć trochę konkretnych argumentów, a nie ciągle bluzgi i bluzgi.

Z biało-zielonymi pozdrowieniami ;)
16 lipca 2010, 14:17 / piątek
16 lipca 2010, 14:24 / piątek
Slawek- dlaczego nie byłeś w Wilnie?? Za drogo??

Dajesz takie głupie tezy, że szkoda słów, aby tobie odpisywać. To tych ze slamsów, bez pracy i wykształcenia, tych bez życiowych perspektyw było stać aby pojechać sobie na dwa mecze na Litwę??? A ty ciężko pracujący, uczony musiałeś zostać w domu.

Przykre;-)
16 lipca 2010, 14:32 / piątek
maxiwoj
16 lipca 2010, 14:13 / piątek
Z ludźmi propagującymi rasistowskie poglądy nie ma co dyskutować. Ich poglądy wynikają z nie dokształcenia. Za wszelkie problemy będzie obwiniał ludzi innej rasy. A jednym z powodów dlaczego to robi to strach przed nią. Ubliżanie, poniżanie powoduje u tej osoby poczucie wyższości. A czy tak nie robią tchórze??
Dla mnie każdy rasista to nic więcej niż tchórz.

maxiwoj ! Ty NIEDOKSZTAŁCONY rasisto :)
16 lipca 2010, 14:50 / piątek
TELMET
16 lipca 2010, 13:31 / piątek
Wy jesteście chorzy.Nikt wam nie broni zbluzgac Deleo jak Buziego za słabą grę.Ale buczenie na czarnego to rasizm.

Rasizm to przestępstwo, a przestępstwa są dla czarnych! ;)
16 lipca 2010, 14:59 / piątek
Wszystkim chorym na glowę rasistą, którzy buczą ( bo gadać inaczej nie umieją ) na zawodników Lechii, życzę aby wasze wnuki badź wnuczki były małymi murzynkami:)))
I jeżeli buczysz jeden z drugim to ciekawe jak się zachowujesz np oglądając mecz Wisły, bądź zastanawia mnie fakt jak oglądałeś mistrzostwa świata w RPA (głos w TV zciszony i buczałeś zapewnie )...
TYLKO BKS
16 lipca 2010, 15:03 / piątek
16 lipca 2010, 15:06 / piątek
16 lipca 2010, 15:08 / piątek
chyba boli bardziej niż myślałem... jozin czy kiedykolwiek cie dziugali murzyni?
16 lipca 2010, 15:11 / piątek
16 lipca 2010, 15:12 / piątek
Dla mnie w przeciwnieństwie do niektórych kolor skóry nie ma znaczenia. Jakoś nie widzę możliwości wzmocnień z polskiej ligi i jeżeli nawet 5 murzynów będzie lepszych od obecnych białych zawodników dla mnie to nie problem. Sęk w tym, że normalnie myślący czlowiek to rozumie...a co do dźgania to nie przelewaj swoich doświadczeń na kogoś innego ....
Bez odbioru:)
16 lipca 2010, 15:16 / piątek
Kolor skóry nie ma znaczenia?

Powiedz mi czy Biały człowiek był łapany na własnym terenie w siatki?
Kto pomaga czarnym w by mogli dalej egzystować? Biali!
Jaki kolor skóry posiadali najwybitniejsi ludzie na świcie? Biały!

Więc proszę nie mów, że kolor skóry nie ma znaczenia. Bo ma.
16 lipca 2010, 15:20 / piątek
no ma, ale co to ma w ogóle wspólnego z piłką nożną i tym bardziej z Lechią?
16 lipca 2010, 15:25 / piątek
Pojedź sobie Jozin, gdzieś za granice na wakacje, gdziekolwiek.. Majorka, Wyspy Kanaryjskie, Sycylia... obojętnie, a może otworzą się Tobie i Tobie podobnym oczy i zrozumiecie o co chodzi.

Ktoś tam podał, że niby na Wiśle czegoś takiego nie ma - otóż jest, a czemu nikt się nie zapytał czy na Śląsku takie coś jest? Może dlatego, że wiedział, że jest a tam takie zachowanie małokomu przeszkadza? Pamiętacie Imeha? Myślicie, że w Śląsku miał lekko fajnie i przyjemnie i wszyscy go kochali tam? Żyjcie dalej tymi bzdurami, którymi wam wybiórcza pierze mózgi, era dzieci multikina i poprawności politycznej! TFU!
16 lipca 2010, 15:26 / piątek
Ja tam niczyich poglądów zmieniać nie chce. Dla mnie prywatnie to każdy może być kim chce, robić co chce i zachowywać się jak chce. Ale jeśli ktoś godzi w dobre imię Lechii, działa na jej szkodę, to nie można przejść obok tego obojętnie. Sprawa z Wilna jest sprawą absolutnie przegraną i nie da się jej obronić w żaden sposób.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że znów są argumenty dla wszelkiej maści "sledziów" , "kubickich" i innych, którzy teraz gębę wycierają sobie Lechia. Za to najlepsze jest to, że Deleu na pierwszym meczu zostanie przywitany gromkimi brawami. Mogę się o to założyć.
16 lipca 2010, 15:35 / piątek
16 lipca 2010, 15:52 / piątek
Święta prawda !
16 lipca 2010, 15:56 / piątek
szulc
16 lipca 2010, 10:23 / piątek
A jak przyjedzie do nas Villarel i tam bedzie jakis czarny to co....bedziemy buczec...wstyd bedzie bo tam takei cos jest nie spotykane...

Z dnia 2006-03-17
Kiedy rok temu kibice Realu Saragossa imitowali małpie odgłosy, gdy do piłki zbliżał się gwiazdor Barcelony Samuel Eto'o, klub zapłacił 600 euro. Kiedy niedawno skandal się powtórzył i wściekły Kameruńczyk chciał nawet opuścić boisko, kara wzrosła do 900 euro.

a tu dowód jakbyś nie wierzył: odnośnik zwłaszcza polecam 49-53 sek.
Dalej twierzdzisz, że tam coś takiego jest niespotykane? A chyba liga hiszpańska do najsłabszych nie należy.

Heil Lechia!!
16 lipca 2010, 16:17 / piątek
Nie piszę na tym forum od dawna, za to czytam prawie wszystko.
Poglądy mam prawicowe, nie przepadam za kolorowymi.
Ale do wszystkich normalnych: jeżeli do Polski przyjeżdża Murzyn, który ma tu pracę
i będzie zapindalał jak mały kołowrotek żeby zasłużyć na kasę, którą mu zaoferowano
i będzie lepszy od naszych piłkarzy to niech gra! Dopiero wtedy gdy nie będzie spełniał tych warunków zacznę ę do niego czepiać.

Pytanie do wszystkich, którzy nie mogą znieść murzynów: wolisz od super grajka, który
jest murzynem i stara się w każdym meczu zasłużyć na swoje pieniądze czy jakiegoś
zaszczanego chlora wykorzystującego każdą możliwość oszukania państwa, ukradzenia czegoś lub maltretującego swoją rodzinę bydlaka tylko dla tego, że jest biały.

Pozdrawiam biało zielonych kibiców

P.S. na Lechię chodzę od 1982 roku.
mój syn jest juniorem Lechii
16 lipca 2010, 16:20 / piątek
---Zarząd powinien użyć wreszcie monitoringu i zlikwidować te garstkę baranów.
Co za problem rozstawić 20 ochroniarzy na koronie stadionu i dac im możliwość wyprowadzenia delikwenta ze stadionu spisanie go lub oddanie policji w celu założenia sprawy sądowej i zakazu stadionowego.Ja osobiście jak usłysze buczenie na meczu to wraz z kumplami sami wyprowadzimy kolesia i doprowadzimy do odpowiednich slużb.Bo zarząd ma trochę związane ręce a kibice sami powinni ten problem rozwiązać.Ich jest tak mało żę oni tylko w grupie są silni.Więc prawdziwi kibice powinnismy sobie z tym poradzić.---
hehe nie wierze ...
16 lipca 2010, 16:22 / piątek
Dla tych co twierdzą, że w Europie na piłkarskich boiskach rasizm nie istnieje:

odnośnik

Niestety ale wizerunek waszego zachodniego kibica piłki kopanej propagowany przez wybiórczą właśnie legł w gruzach.
16 lipca 2010, 16:31 / piątek
Simek: i to Twoim zdaniem dobrze że jest ?
16 lipca 2010, 16:35 / piątek
Lechia Gdańsk - Aris Saloniki w III rundzie eliminacji Ligi Europy!!!
A, na ch.j. Pogramy se z Bałtiką Kaliningrad.

Zarządzie Lechii, nie chowaj głowy w piasek !!!
16 lipca 2010, 16:38 / piątek
Siemek człowieku, przecież ten filmik jest z przed 4 lat, a zdjęcia w nim zawarte są jeszcze starsze. Poza tym jeśli porównujesz faszyzm Włoski czy Hiszpański z Polską to gratuluje znajomości historii i poszanowania polski i Polaków.
16 lipca 2010, 16:42 / piątek
kiko a co faszyzm włoski czy hiszpański miał wspólnego z sytuacją Polski i Polaków ?
16 lipca 2010, 16:47 / piątek
przy czym przy odpowiadaniu rozgranicz jeden od drugiego, bo oba były zupełnie od siebie inne. Powstały z innych powodów i miały inne cele
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.249