Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

Tak czy nie dla czarnoskórych zawodników w Lechii? (ankieta)

strona 3/5

19 lipca 2010, 12:33 / poniedziałek
49 x Nie
19 lipca 2010, 12:36 / poniedziałek
49 x Nie
19 lipca 2010, 12:37 / poniedziałek
"Nie chodzi o to czy jesteś biały albo czarny bo wszyscy jesteśmy ludźmi."

TAK!!
19 lipca 2010, 12:53 / poniedziałek
Mi się wydaje, że po zgrzytach na Litwie informowanie na drugi dzień o przyjeżdzie 4-ech Nigeryjczyków można odbierać jak lekką prowokacje, a nie tędy droga, ok niech będzie i murzyn ,ale dlatego,że jest zajebistym grajkiem(ma być dużo lepszy od dotychczasowych), a nie w celu oswajania kogokolwiek z murzynami... zbieranie czarnego szrotu, żeby nikt nie mówił o Lechii jak o rasistowskim klubie...jest rasizmem!!!
19 lipca 2010, 12:56 / poniedziałek
19 lipca 2010, 13:01 / poniedziałek
tak
19 lipca 2010, 13:06 / poniedziałek
chcę tylko dodać, że lepszy taki Bogu ducha winny bambus niż taki Onyszko, damski bokser, który miał areszt domowy za pobicie żony :(
19 lipca 2010, 13:17 / poniedziałek
do edwinsopot

Mi się wydaje, że po zgrzytach na Litwie informowanie na drugi dzień o przyjeżdzie 4-ech Nigeryjczyków można odbierać jak lekką prowokacje, a nie tędy droga.

Czyli uważasz, że zgrzyt, który był na Litwie wpłynął na fakt, że przyjeżdżają na testy chopaki z Czarnolandii? Pewnie wieczorem po meczu Jenek z zaciśniętymi zębami stwierdził: a dam ja wam popalić za swoje występki i na szybciocha zorganizuję kilku czarnych, a co, będzie ubaw poczytać forum ze ściśnieniowanymi anyczarnymi kibicami:)
edwinie, jaka prowokacja, Oni, Ci testowani normalne, że mieli być u nas więc myśl, bo na pewno stać Cię na to a nie siejesz ferment twierdząc, że z dnia na dzień klub czarnych sprowadził do nas...
19 lipca 2010, 13:23 / poniedziałek
Nie precyzyjnie się wyraziłem, nie twierdzę (nawet nie wyobrażam sobie),że ich pojawienie się było zorganizowane w ciągu paru godzin...,a wyszło to ...jak wyszło, puenta miała być taka, że fakt ściągania murzynów obroni się tylko w wypadku gdy będą to naprawdę porządni piłkarze...w innym wypadku stanowcze nie...
19 lipca 2010, 13:24 / poniedziałek
opowiem wam sytuacje z wczoraj. wróciłem troche podpity wieczorem i sobie krzyknalem ...wiadomo co. i sie moja mamuśka przyjebała co wy chcecie do tych murzynów. no to ją zapytałem czy chciała by żebym przyprowadził czarna jej przyszła synową. mowi ze nie bo jak to bedzie wygladało ze ty biały ona czarna itd. a ja pytam masz uprzedzenia jakieś do czarnych? mówi ze nie? no to co ci nie pasuje...a bo to tamto itd. no to już nawet nie wdawała sie w dyskusje bo zrozumiała ze nasm tez nie pasuje czarnuch w naszych barwach. wszystko można znieść ale na własnym podwórku nie mozna dać sobie obsrać chodnika
19 lipca 2010, 13:35 / poniedziałek
Tak.
19 lipca 2010, 13:46 / poniedziałek
kotlet_schabowy- a ja chciałbym, aby każdy zawodnik Lechii miał tak poukładane w bańce jak Onyszko.
19 lipca 2010, 13:47 / poniedziałek
Tak , ale tylko dla piłkarzy na poziomie ( Essien, Drogba, Khedira, Eto). Nie dla masowego sprowadzania na siłę piłkarzy z czarnego lądu... Jak choć jeden będzie 2 razy lepszy od Dawida bądź Kaczmarka to dałbym mu szansę na jedną rundę z opcją przedłużenia. Ponadto powinien być zapis, że gdy w przypadku ukrytego wieku (podaje że ma 22 lata a naprawdę ma 32) to wypierdzielać od razu. Ogólnie jestem na Tak, ale z możliwością na Nie.
19 lipca 2010, 13:54 / poniedziałek
STANOWCZE NIE !!!!!!!!!!!
19 lipca 2010, 13:55 / poniedziałek
Tak, ale bez przesady z ilością.
19 lipca 2010, 13:57 / poniedziałek
Bardzo mi się podoba to stwierdzenie.
Tak, ale przesadzić z ilością.
19 lipca 2010, 13:58 / poniedziałek
nie x 100000000000000000000
19 lipca 2010, 14:15 / poniedziałek
TAK.
19 lipca 2010, 14:20 / poniedziałek
tak.
19 lipca 2010, 15:01 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
19 lipca 2010, 15:12 / poniedziałek
Jeśli już o Onyszcze - TAK dla Onyszki. NIE dla Murzynów, Arabów i innych dziwolągów. Nie znających języka, kultury, obyczajów, nie mających tu korzeni, których nic, prócz pieniędzy z Gdańskiem ani z Polską nic nie łączy.
A którzy będą chcieli, żeby tolerować ich zwyczaje i ich kulturę.

We Wrocławiu, w Śląsku grał pewien Murzyn. Eghaverba się nazywał, czy jakoś tak. Mieszkał z innym graczem Śląska, Tomaszem Rudolfem. Gdy ten mu zwrócił uwagę, że wokół Murzyna jest brudno, to czarny czarnuch zamiast posprzątać chwycił za cegłę i puknął nie w głowę "kolegi z drużyny" Na szczęście Rudolf nie stracił przytomności, bo później Murzyn chciał go dźgnąć nożem.
Chciałem zauważyć, że był to murzyn "cywilizowany", posiadający paszport austriacki.

DEDYKUJĘ TĘ ŁATWĄ DO ZWERYFIKOWANIA OPOWIASTKĘ WSZYSTKIM MIŁOŚNIKOM MURZYNÓW.
19 lipca 2010, 15:17 / poniedziałek
WYKOPMY czarnych ZE STADIONÓW ! rasizm sam zniknie.

NIE!!!
19 lipca 2010, 15:17 / poniedziałek
1947 o czym ma świadczyć ta opowiastka ? Czy mam podać przykłady patologicznych zachowań wśród białych zawodników ? Daleko szukać nie trzeba.
19 lipca 2010, 15:18 / poniedziałek
NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19 lipca 2010, 15:23 / poniedziałek
Picnick, gdybyś był inteligentny to byś się zastanowił nad sensem tego co napisał 1947 i połączył z tym co wy obrońcy czarnej rasy piszecie... Nie pisze, że jesteś ćwierćmózgiem, ale żebyś się wykazał choćby odrobiną pomyślunku...
19 lipca 2010, 15:26 / poniedziałek
Nie na Tak i Tak na Nie.
19 lipca 2010, 15:31 / poniedziałek
Co do Onyszki którego ktoś tu przywołał to stawiam go w takim samym szeregu jak za nic majacych kobiete Turbanów,a dlaczego?Stara szkoła,dla mnie frajer.

Do tematu-Czarn(y)i w Lechii?Nic na siłe.
19 lipca 2010, 15:33 / poniedziałek
Nie.
19 lipca 2010, 15:42 / poniedziałek
Nie
19 lipca 2010, 15:50 / poniedziałek
NIE !!!!!!
19 lipca 2010, 16:21 / poniedziałek
Ani tak, ani nie

Dla mnie mogą grać jeśli prezentują wyraźnie lepszy poziom sportowy niż dostępni zawodnicy krajowi.

Zawsze powinniśmy kierować się taką zasadą, że jeśli już zatrudniamy obcokrajowca, to on musi prezentować wyższe umiejętności niż przeciętny piłkarz w drużynie.
19 lipca 2010, 16:26 / poniedziałek
TAK , wypromowac a potem na handel , jak w przypadku marcelo z wisełki :)
19 lipca 2010, 16:44 / poniedziałek
tak
19 lipca 2010, 16:51 / poniedziałek
Do Picnicka:

Wyobraź sobie, że Śląsk to klub, który istnieje ponad 60 lat. W swoim szczytowym okresie miał niemal dwadzieścia sekcji. Przewinęło się przez niego kilkadziesiąt tysięcy zawodników. Różnych, różnistych. Robili różne numery.
I jeśli wyłączyć ostatnie 15 lat koszykówki, gdzie w związku z masowym ściąganiem Murzynów wychodziły niezłe afery - takiego numeru nie było.
Kilkadziesiąt tysięcy ludzi i spokój.
Murzyn - i prośba, by posprzątał omal nie zakończyła się tragicznie.
Jeśli Tobie to nie daje do myślenia - trudno.
Dowiesz się o co mi chodzi, gdy pomieszkasz wśród Murzynów. Ale wówczas będzie za późno.
19 lipca 2010, 17:02 / poniedziałek
NIE
19 lipca 2010, 18:10 / poniedziałek
nie
19 lipca 2010, 18:16 / poniedziałek
Zdecydowane NIE!!!Bo za grajkami zjada sie ich rodziny i tak dalej.....i po 20-30 latch,bedziemy miec demonstarcje kolorowych,muslim,albo jakis innych wynalazkow domagajacych sie coraz wiecej,tak jak jest to teraz we Francjii,Angllii i wielu innych krajach europy,wiec z mojej strony zdecydowane NIE.PS.My naprawde mamy dobrych mlodych grajkow tylko trzeba w nich inwestowac,tak jak to robia w Rosjii,Serbii czy Slowcjii.
19 lipca 2010, 18:24 / poniedziałek
Nie potrzebujemy pomocy czarnych grajkow,Wole grac w 2 lidze ale prawdziwa Lechia!
19 lipca 2010, 18:24 / poniedziałek
No niech będzie i czarny ale odrazu 4 ?
19 lipca 2010, 18:31 / poniedziałek
Oman wrzeszcz, przez następne 100 lat nie grosi Polsce coś takiego o czym piszesz, bo wydaje mi się, że nie jesteśmy krajem, w którym obcy czują się dobrze i przyjaźnie, tak więc niewielu będzie takich, którzy zechcą tu zostać i ściągnąć swoje rodziny.
19 lipca 2010, 18:33 / poniedziałek
*grozi
19 lipca 2010, 18:34 / poniedziałek
Olo.Gda,mam nadzieje,ze masz racje,ale lepiej dmuchac na zimnne:)
19 lipca 2010, 18:57 / poniedziałek
olo.gda chyba nie masz racji(możecie mnie uznać za ksenofoba, ciemnogród)
ludzie o kolorze skóry czarnym będą przybywali do naszego kraju coraz liczniej jeśli kluby nie tylko Lechia będą kupować takich zawodników. Taki zawodnik otrzymuje kontrakt np. na 4-5 i sprowadza rodzinę. Zobacz jak to jest z żółtymi na bazarkach...
A ekspansja będzie nie tyle czarnych jak we Francji tylko żółtych, jakiś ruskich, Gruzinów itp.
NIE dla czarnoskórych zawodników w Lechii w tym momencie!!! Ja się pytam gdzie są wychowankowie na stronie głównej Lechii zarząd się chwali że kolejny Lechista powołany do młodzieżówki, rocznik jakiś zdobył puchar, awans rezerw do wyższej klasy rozgrywkowej-w tych rezerwach grają wychowankowie i chyba liczyli na to że może zagrają w seniorach a ostatnio na stronie głównej jest napisane o liście transferowej tych zawodników. To może doprowadzić do patologii że Lechia nie będzie miała młodzieży do wyszkolenia bo Ci uciekną do innych klubów, ponieważ u nas będzie tylko sprowadzanie piłkarzy posiadających jakieś umiejętności...
Chyba starsi kibice mnie poprą, że miło jest gdy wiesz że piłkarz się wychował, mieszkał koło ciebie w tym samym bloku np. Zieńczuk niż anonimowy zaciąg który tylko będzie zapatrzony w kasę...
19 lipca 2010, 18:57 / poniedziałek
olo gda twierdzi, że nam za 100 lat nie grozi napływem obcych.

Nie?

No to cofnijmy sie o 100 lat, jest rok 1910, I wojna wybuchnie za 4 lata. jesteśmy w południowej Francji. I co widzimy? Żadnego Murzyna. Żadnego Araba. Marsylia - typowo francuskie miasto.

Po co mamy się cofać o 100 lat? Jeszcze 60 lat temu, w 1959, czyli 5 lat po zakończeniu II wojny tam było normalnie. Obecnie hordy czarnych i Arabów czyhają na Twój portfel.

Żeby nie powiedzieć czegoś o Niemczech, gdzie teraz są dzielnice, na których rodowity Niemiec to policjant, listonosz lub administrator, a "tubylcy" to Turcy, Grecy, ludzie z byłej Jugosławii, Polski, byłego ZSRR, z Afryki, krajów Maghrebu Bangladeszu, Tajlendii, Wietnamu, Trynidadu i Bóg jeden raczy wiedzieć skąd jeszcze. A w 1945 było tam biało.
19 lipca 2010, 19:00 / poniedziałek
1950, nie 59. Oczywiście, tak to jest, jak się po sobie tekstu nie sczytuje.
19 lipca 2010, 19:07 / poniedziałek
ale w historii każde 100 lat jest inne :)

ja tam uważam, że skoro kolorowi mają przetarte drogi na zachód, to mało tolerancyjna Polska jeszcze przez wiele lat nie będzie dla nich atrakcyjnym przystankiem.

dla jasności - ja też zdecydowanie nie chcę, aby do Polski zaczęły zjeżdżać i mieszkać przeróżne inne białe, czy kolorowe nacje, z zaznaczeniem, że kogoś o innym kolorze skóry traktuję jak człowieka, a nie jak małpę.
19 lipca 2010, 19:08 / poniedziałek
NIEEE!!!!!
19 lipca 2010, 19:18 / poniedziałek
Jeżeli maja podnieść poziom sportowy to Tak. I jeszcze jedno pytanie czy Lechia już ich zakontraktowała ze tu tak dym z tego?? Bo jak się orientuje to na razie Mamy tylko jednego brazylijczyka.
19 lipca 2010, 19:20 / poniedziałek
Historyczne skojarzenia oraz dobre wspomnienia - Emanuel Olisadebe - T A K
ale jeszcze lepsze wspomnienia - Jurek Kruszczyński , bardzo dobrzy piłkarze - absolutne TAK, niezależnie od opalenizny.
19 lipca 2010, 19:28 / poniedziałek
Tak dla lepszych od "Naszych Gwiazdeczek". Nie dla "Ptakowej Pogoni".
Poza tym wydaje mi się że z problemem kolorowej migracji można walczyć (jeżeli ktomuś ona przeszkadza) bez konsekwencji dla Lechii Gdańsk. Jeżeli faktycznie w Gdańsku jest tylu zwolenników "białej nacji" to wyrażcie swoje poglądy w sposób pokojowy (nie na stadionie) i przekonajcie innych że macie rację.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.349