Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Tak czy nie dla czarnoskórych zawodników w Lechii? (ankieta)

strona 4/5

19 lipca 2010, 19:34 / poniedziałek
Tak
Czarne też białe (tylko, że w negatywie;] )
19 lipca 2010, 19:38 / poniedziałek
TAK - dla obcokrajowców, ale tylko pod warunkiem posiadania umiejętności zdecydowanie przewyższających krajowych grajków.

Ponadto liczba "nie Polaków" w 20 osobowej kadrze 1 zespołu powinna wynosić nie więcej niż 30-40% ogółu.
19 lipca 2010, 19:54 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
19 lipca 2010, 20:00 / poniedziałek
rr_gg, a ja jestem zaskoczny różnorodnością odpowiedzi
19 lipca 2010, 20:28 / poniedziałek
Jak dla mnie ta ankieta raczej udowodni (chyba wbrew autorowi) że kolor skóry nie ma znaczenia dla większości kibiców Lechii Gdańsk. Fakt i tyle. Natomist zupełnie czymś innym jest temat decydowania o "zwyczajach" na stadionie. Pochukiwanie tylko przyspieszy (może nawet doprowadzi) do końca ruchu kibicowskiego w Gdańsku w dotychczasowej formule. Będzie to gwóźdż do trumny a szkoda bo jak dla mnie jesteśmy żywym przykładem Polskiego patriotyzmu ale niestety nie mamy odwagi (w środowisku kibicowskim) sami się odciąć od tych rasistowskich praktyk.
19 lipca 2010, 20:30 / poniedziałek
TAK
19 lipca 2010, 20:35 / poniedziałek
TAK, jeśli są lepsi od obecnych w kadrze.
19 lipca 2010, 21:15 / poniedziałek
TAK

jak mozna dzielic ludzi ze wzgledu na kolor skory? to glupota.
w kosciele tez czarny przeszkadza? dyskusja pozbawiona sensu.
19 lipca 2010, 21:21 / poniedziałek
Nie
19 lipca 2010, 21:41 / poniedziałek
Tak
19 lipca 2010, 21:47 / poniedziałek
tak
19 lipca 2010, 21:48 / poniedziałek
Bez napinki
Proszę aby Ci, co są przeciwko murzynom "z afryki dzikiej" w Lechii, odpowiedzieli jakie mają zdanie o Polakach - murzynach? Takich urodzonych i wychowanych w Polsce???
19 lipca 2010, 21:48 / poniedziałek
Nie!
19 lipca 2010, 22:05 / poniedziałek
WKSbialy
18 lipca 2010, 22:48 / niedziela
Pytanie jak w temacie.
Proszę tylko o odpowiedzi (tak lub nie) zero dyskusji, do tego macie inne tematy i je rozpierdalajcie.

Miała być taka jakby ankieta wyszła dyskusja. W dodatku Lechia_Shn 2 razy zagłosował : )
SantoSubito masz inne tematy do dyskusji. Widac są 3 typy odpowiedzi, stanowcze "nie", stanowcze "tak" oraz "tak" ale ograniczona liczba.
19 lipca 2010, 22:10 / poniedziałek
tak
19 lipca 2010, 22:15 / poniedziałek
NIE
19 lipca 2010, 22:16 / poniedziałek
tak
19 lipca 2010, 22:24 / poniedziałek
Nie !!!
19 lipca 2010, 23:02 / poniedziałek
Tak

Nie ważny kolor skóry. Ważne czy jest się dobrym zawodnikiem .
20 lipca 2010, 00:53 / wtorek
tak

promowani powinni byc nasi wychowankowie, ale jak nie sa dobrzy, to trzeba importowac, by zdobyc wreszcie mistrzostwo!

szukanie bialych w nizszych polskich ligach zapewni Lechii rekord: najwiekszy stadion wsrod drugo-ligowców

to czy importowany jest z Nigerii, Brazylii, czy Serbii, to jest zupelnie objetne, byle by byl dobry.
20 lipca 2010, 07:52 / wtorek
No tak bo jesteśmy poprawni politycznie i tolerancyjni więc chcemy muzina,a dobra muzina tylko z afrika,najlepiej z braćmi z plemienia zulu-gula.Nie wiem o co chodzi,ale jako Polak i Lechista poważnie się zaniepokoiłem tymi transferami...
20 lipca 2010, 09:05 / wtorek
Jest tez jeden pozytywny motyw nacisku GW i wszelkiej innej masci sprzymierzencow mocno opalonych na zatrudnienie nowych, kolorowych gwiazd w Lechii. Po zakontraktowaniu tak z 6 przyciemnianych zwiekszy sie diametralnie liczba kibicow na politycznie/kulturowo/kibicowsko poprawnej PGE Arenie.

Wizualizacja Maxa w 2012 przed meczem z Odra Wodzislaw:

odnośnik
20 lipca 2010, 09:36 / wtorek
Czterech czarnych przyjechało na testy.
Do tej pory 95% testowanych Kafar osesłał.
Szansa że chociaż jeden z tej czwórki zostanie jest mała.
Ale połowie wielki czarny strach zagląda w oczy.
W Maxie sami czarni, na BA sami czarni, w pracy czarni.....
Spójżcie na waszych starych, może już się robią czarni
Swoją drogą czytając niektóre posty stwierdzam, że i tak spory odsetek Polaków to ciemny naród.
20 lipca 2010, 11:27 / wtorek
nazwa - co do tego ciemnego narodu to sie z Toba zgadzam. Mysle, ze nawet wiecej niz polowa to ciemny narod ktory swoje wlasne logiczne myslenie juz dawno wylaczyl i slepo wierzy tvn, gw i innym mediom, ktore piora te podatne mozgi. Wbijaja im do glowy poprawnosc polityczna, tolerancje dla kolorowych, dla pedalstwa i wszystko inne co uznane zostalo przez zepsuta europe za wlasciwe. Jakby ten ciemny narod troszke pomyslal sam za siebie, wlozyl troszke wysilku i poszperal to by zobaczyl, ze ci ktorych nakazuje im sie szanowac i tolerowac uwazaja go za najwieksze scierwo, biale gowno i zakale tego swiata.
20 lipca 2010, 11:44 / wtorek
nazwa - dobrze, że mamy tutaj takie błyszczące gwiazdy jak twoja, 'matematyku'

co do tematu - nie, [szczególnie] jeśli pojęcie czarnoskóry zawodnik ma być przykrywką dla ciemnych (hehehe) intersów szemranych menago, jeśli w związku z tym ma być tutaj ściągany tułaczy szrot ze wszystkich krańców świata, ściągani na siłę i grający dlatego 'bo tani i czarni' ('wiesz pan, egzotyka taka i dobre nogi mają, a że wyglądają na tyle lat, no co pan poradzisz, natura nie wybiera, w paszport pan spójrz, 20 lat jak w mordę strzelił...' - generalnie, myślenie typowe dla prezesin jakichś III ligowych klubików w stylu 'Jarpolmaxu Sworzyna Mazowiecka', taki zglobalizowany LZS) i na nich miałaby się opierać drużyna zamiast na graczach z regionu (czy ogólnie w tym przypadku nawet i kraju) i - przedewszystkim - wychowankach (a tutaj co jak co, ale Lechia powinna mieć spore pole do popisu)
coprawda, do stania się drugim (obecnym) Interem Mediolan nam daleko (oczywiście, nie chodzi tu o siłę stricte sportową, a o kadrę, nietypową jak na "klub włoski"), ale - zresztą, jak napisał Pinochet - 'są wyjątki', jeden może być, o ile naprawdę się przyda

szalom
20 lipca 2010, 12:57 / wtorek
Tak! Jeżeli grają na wyższym poziomie piłkarskim niż inne propozycje transferów
20 lipca 2010, 14:01 / wtorek
nie, dla deptania tradycji

nie, dla propagandy gw

nie, dla zamachu na wolność słowa, przekonań

nie, dla zdradliwych poczynań zarządu
20 lipca 2010, 14:14 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 lipca 2010, 14:19 / wtorek
zapewniam cię że ja nie będę:))
20 lipca 2010, 14:28 / wtorek
a jak murzyn strzeli z kalacha to bedzie uciekac. takie sa prawa!

nie dla ludzi co ciagle sa na nie

precz z preczem

cukier krzepi, wodka lepiej!
20 lipca 2010, 14:28 / wtorek
Jak Tetteh gral w Lechii to wszyscy mowili tak samo,a jak sie skonczylo to wszyscie wiedzą :)
20 lipca 2010, 14:33 / wtorek
1. od tamtego czasu duuużo się zmieniło.

2. wtedy był również twór "Lechia-olimpia", który wiele osób popierało. Wnoszę, idąc twą droga, że w dzisiejszych czasach też wiele osób by takie cudo poparło:))

3. nie wszyscy ciszyli się z bramek Tetteha.
20 lipca 2010, 17:22 / wtorek
nie!
20 lipca 2010, 17:26 / wtorek
nie
20 lipca 2010, 17:50 / wtorek
NIE
20 lipca 2010, 18:04 / wtorek
pisze tak jeden chuj czarny czy bialy on ma trafiac do bramki? czy nazywa sie Cetnarowicz czy olobamba
20 lipca 2010, 18:16 / wtorek
"...jeden chuj czarny czy bialy on ma trafiac do bramki? czy nazywa sie Cetnarowicz czy olobamba"

Rozszerzmy ten sposób myślenia:

Niech nas będzie na wyjeździe 1 000, byle w biało - zielonych szalikach. Jeden chuj, czy 1 000 białych, czy tylko 800 a 200 Murzynów. Mamy być na meczu, robić doping i dać po ryjach miejscowym. Ostatecznie obojętnie, kto im te pyski poobija.
20 lipca 2010, 18:21 / wtorek
:))) albo tak. Ma nas być 1000 na wyjeździe. Nie ważne, że 300 komunistów. Nie ważne co będziemy śpiewać. Możemy nawet barwy na tęczowe zmienić. Najważniejsze byśmy byli słyszalni przez 90 minut.
20 lipca 2010, 18:26 / wtorek
albo tak. Ma nas być 1000 na wyjeździe. Nie ważne, że 300 najebanych w sztok. Nie ważne co będziemy śpiewać. Najważniejsze byli biali.

Sęk w tym, ze kolor nie koniecznie musi świadczyć o jakości (przynajmniej w przypadku piłkarzy).

TYLKO LECHIA!
20 lipca 2010, 18:31 / wtorek
Cygnus, uproszczenie rodem z gw. Skoro wyjazdowiec to już musi być najebany, dno społeczne, patol............. Tymczasem byś się baaaaardzo zdziwił.
20 lipca 2010, 18:31 / wtorek
TAK! Jak jakiś jest lepszy od białego czy żółtego to niech gra dla nas i powinniśmy się z tego cieszyć a nie zachowywać jak buraki.
Później będzie segregacja, a że to niemiec, irańczyk a może żyd?? I co wtedy? Będzie kolejny temat? Tak czy nie dla żydów? Jak będziecie tak myśleć, to w Ligi Mistrzów czy dobrych zespołów tu nie zobaczycie jak będziecie segregować ludzi.

pozdrawiam, i skończcie te tematy bo wstyd.
20 lipca 2010, 18:40 / wtorek
Tak
20 lipca 2010, 18:52 / wtorek
Do wszystkich na Tak , jedzcie pomieszkajcie na jakiejs czarnej dzielnicy ,w europie , na przyklad w marsylii czy londynie , wtedy zobaczymy czy bedziecie na tak, ja rasista nie jestem ale nie chce ryzykowac ze tu osiadzie na stale i splodzi jakiegos rasiste (i jeszcze placic mu za to). Niektorzy chyba za malo problemow maja.
20 lipca 2010, 18:57 / wtorek
zzz - ale, TY sam post wyzej zaproponowałeś tą forme, ja to zmodyfikowałem, jeśli Ci to przeszkadza to słowo najebani można zamienic na np. "gimnazjalistów".
Chodzi mi o to ze przedstawiając, inny punkt widzenia stwierdzasz ze to "uproszczenie rodem z gówna wybiórczego".
A mi chodzi o to, ze taki Deleu jest w twoich oczach gorszym zawodnikiem Lechii od takiego Cacica,Radovanowica mimo ze nie zdążył sie nawet zaprezentować na T29.

Nie jestem zwolennikiem robienia z Lechii takiej drugie repry Francji, ale taki Brazylijczyk może wnieść coś ciekawego do drużyny. Jeśli bedzie słaby, pierwszy bede na niego gwizdał.

TYLKO LECHIA!
20 lipca 2010, 20:13 / wtorek
NIE!
redward 100% poparcia!
20 lipca 2010, 20:16 / wtorek
redwarf miało być oczywiście.
20 lipca 2010, 20:16 / wtorek
redwarf czarny splodzi rasiste?:) bedzie żółtych po długiej ganiał :P ?
20 lipca 2010, 20:20 / wtorek
Widzisz Boldi jak Ty malo o swiecie wiesz. Bys gdzies kiedys polecial, a nie tylko na tym lotnisku siedzisz. Co jest takiego dziwnego w czarnym rasiscie? Przeciez to wlasnie oni sa najwiekszymi rasistami na tym swiecie i takich bialych jak Ty czy ja maja za najwieksze scierwo tego swiata.
20 lipca 2010, 20:28 / wtorek
ehh chyba musze rozwiac kolegom wątpliwości ;)
Nazywam sie Piotrek M, mieszkam na Chełmie, i pracuje na stacji Lotosu w przejazdowie, nie na zadnym lotnisku. Moj poprzedni nick na forum Piotrek86Gdansk,poprostu kiedys ktos zlikwidowal po dlugiej nieaktywnosci:) Miło mi poznac:)
20 lipca 2010, 20:31 / wtorek
tjesto widać, że inteligencja u Ciebie jest na bardzo niskim poziomie tak samo jak u Twojego holenderskiego idola, czarnuchy są jeszcze większymi rasistami od białych, większe szanse są na to, że biały dostanie wpierdol od czarnuchów na ich dzielnicy niż czarnuch na białej dzielnicy, zwłaszcza jeśli chodzi o kraje zachodniej Europy gdzie te kurwy się rozpanoszyły jak u siebie w szałasach w afryce tylko, że żydowskie media znają jeden rasizm, ten biały przeciwko innym rasom, nie mówi się o tym jak czarne kurwy mordują w RPA białych mieszkańców tego kraju,którzy notabene zbudowali te państwo, które spada co raz niżej i niedługo zapewne sięgnie dna tak jak Zimbabwe w którym gdy rządzili biali kraj ten był nazywany spichlerzem całej Afryki, a gdy czarnuchy przejęły władze, pomordowali białych rolników to kraj ten stoczył się na sam dół hierarchii.. no ale co tam przyjdzie taki tjesto, który ma mózg wyprany przez tefałeny i inne wybiórcze i mówi, że czarnuch nie może być rasistą..
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022