Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Tak czy nie dla czarnoskórych zawodników w Lechii? (ankieta)

strona 5/5

20 lipca 2010, 20:38 / wtorek
ehh chyba musze sprostowac bo nie kazdy mnie zrozumial tak jak chcialem zażartować.. Chciałem poprostu sie pośmiać, o tym jaka szanse ma taki muzin na zrobienie w GDAŃSKU małego rasisty przeciw białej rasie? Dlatego napisałem, że bedzie chyba żółtych ganiał - bo kogo innego by mógł akurat w GDAŃSKU ganiać.
20 lipca 2010, 20:47 / wtorek
Tak, ale niech będzie dwa razy lepszy od Polaka
20 lipca 2010, 20:53 / wtorek
TAK
20 lipca 2010, 21:36 / wtorek
Tiesto25 na jakim lotosie w Przejazdowie ??? Z tego co się orientuje to nie ma tam żadnej stacji tym bardziej lotosu. Więc kłamiesz i tyle !!!
20 lipca 2010, 21:49 / wtorek
Jest Lukoil przy Makro ;]
20 lipca 2010, 21:57 / wtorek
Lechia jest i będzie biało-zielona więc albo biali albo zieloni - najlepiej Marsjanie bo mają taki sam odcień zielonego na skórze co Lechia na fladze.

Fajnie ma Gryf Słupsk, czerwono - biało - niebiescy. Mogą grać Indianie ( ale ci z Ameryki, najlepiej Apacze ), biali no i niebiescy z tej piosenki: odnośnik
20 lipca 2010, 22:04 / wtorek
ile tu sie trzeba natlumaczyc;) chodzi o rafinerie noo-zla nazwa - nie "stacja" tylko "siec". Coscie sie tak na mnie uwzieli:)
20 lipca 2010, 22:09 / wtorek
Boldi napisz lepiej kiedy treningi wznawia twoj klub,jestes tu gdzes na fotach? odnośnik
20 lipca 2010, 22:29 / wtorek
Iznów się plączesz w zeznaniach ;) Firma lotos ma siedzibę w granicach administracyjnych Gdańska a nie w Przejazdowie :) Makro natomiast jest już w Przejazdowie :)
20 lipca 2010, 22:41 / wtorek
NIE
20 lipca 2010, 23:16 / wtorek
Oczywiście,ze NIE!!!
21 lipca 2010, 08:29 / środa
Cygnus, zgadza się, sam pociągnąłem formę. Przyznasz jednak, co innego pisać o murzynach bądz komuchach z tęczowymi barwami a co innego o 300 najebanych w sztok. Jaka jest różnica??? taka, że pierwszy przykład to (przynejmiej na dzień dzisiejszy) utopia natomiast twój powiela niepochlebne komentarze ze szmatławca krzywdzące dla kibiców.

Co widzisz złego w "gimnazjalistach"????
21 lipca 2010, 09:20 / środa
Redwarf napisał:
Do wszystkich na Tak , jedzcie pomieszkajcie na jakiejs czarnej dzielnicy ,w europie , na przyklad w marsylii czy londynie , wtedy zobaczymy czy bedziecie na tak, ja rasista nie jestem ale nie chce ryzykowac ze tu osiadzie na stale i splodzi jakiegos rasiste (i jeszcze placic mu za to). Niektorzy chyba za malo problemow maja.

Z tego co wnioskuje to mieszkałeś na takiej czy podobnej dzielnicy?
Jeżeli tak to śmiać mi się chce z Ciebie skoro sam mieszkałeś za granicą ( Anglia czy Francja) i tym samym mogłes/byłeś traktowany tak jak sam napisałeś " nie chce ryzykowac ze tu osiadzie na stale i splodzi jakiegos rasiste (i jeszcze placic mu za to) ". Tak naprawdę czym Ty się różniłeś od takiego Deleu?
21 lipca 2010, 09:28 / środa
O czym Wy dyskutujecie!!!!Odpowiadając na pytanie ankiety-TAK!!!!
Jesteśmy w Europie!!nie we wsi "ciemna dziura"!!Nie ma znaczenia kolor skóry,wyznanie itp.Takimi idiotycznymi stwierdzeniami sami siebie spychamy za Ural lub jeszcze dalej.Swiat jest wolny,Europa tez a Wy zachowujecie się jak trędowaci.Popatrzcie na siebie ,jakimi Wy jesteście ludżmi,a moze lub tez napewno bo tu w Gdansku jest ludność napływowa Wasze korzenie sięgają duzo dalej niz Wam się wydaje.Nie wtórujcie jednemu czy drugiemu .To ,ze ktoś jest od nas inny nie znaczy ,ze gorszy a może nawet mądrzejszy i lepszy!NIE BĄDZCIE SMIESZNYM ZAŚCIANKIEM LUDZI CIEMNYCH!!!
21 lipca 2010, 10:09 / środa
AX GD, Ty nie obrażaj Deleu, bo z tego co wiadomo, chłopak jest porządnym gościem. Ale ogólnie sens w Twojej wypowiedzi popieram.

Czym się różni biały rasista od czarnego rasisty?
- Niczym, to i to ma stolec pod czaszką.
21 lipca 2010, 11:00 / środa
Nieee !!!
21 lipca 2010, 11:00 / środa
NIE
21 lipca 2010, 11:13 / środa
A skąd wiesz że ten Delu to porządny chłopak? Masz info z szatni? Podobno ma tam ksywkę "Kiełbasa" hyhy
Czytając niektóre wynurzenia typu Bolek (pewnie nick nie jest przypadkowy) można się załamać. To brzmi jak manifest parady równości
21 lipca 2010, 11:17 / środa
TAK
21 lipca 2010, 11:19 / środa
tak
21 lipca 2010, 15:31 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 lipca 2010, 15:52 / środa
tak, ale nie podawac mu pilki
21 lipca 2010, 17:54 / środa
Od pewnego czasu zastanawiałem się nad tym. Od dziś już wiem. Jak będę chciał kogoś obrazić, to będę mu wrzucał od Bolków.
21 lipca 2010, 18:03 / środa
Załamać się to mozna czytając Was!!Powiem moze tak pracując i mieszkając w roznych krajach zawsze starałem i staram się by moimi współpracownikami,sąsiadami byli wszyscy tylko nie Polacy!? Wiecie chyba dlaczego bo kto był choc raz w cywilizowanym Świecie wie ,ze najgorszy jest kto..? Polak on cie okradnie,on się upije on jest nieodpowiedzialny on nie zna języków on jest brudasem itp.!!!wiec opowiadanie o wyższości jest w waszych ustach dość śmieszne!!!no ale ok!BĄDZCIE NADAL SMIESZNI!!
21 lipca 2010, 18:13 / środa
100% poparcia dla wpisu powyżej autrostwa tego nieodpowiedzialnego złodzieja, pijaka, brudasa i nieuka z dzikiego kraju

a, zapomniałbym - jeszcze zakompleksionego, też

szalom
21 lipca 2010, 18:18 / środa
Bolku jeśli masz takie zdanie o nas Polakach, po cholerę udzielasz się na polskim forum, polskiego klubu, używając języka polskiego.
PS
Mam nadzieję, że nie jesteś Polakiem
21 lipca 2010, 18:21 / środa
Co Ty kolego za przeproszeniem pierdolisz?Nie wkładaj wszystkich do jednego worka z samym soba bo jeśli tak piszesz to chyba o sobie.Nie napisze,że jestem obierzyświatem ale kilka razy zdarzyło mi się pracować na różnych kontraktach i w różnych rejonach,czy to Polski czy za granicą i sytuacji o których piszesz nie przeżywałem,a tak na marginesie to z ludzmi z którymi przyszło mi pracować do dziś mam kontakt i nieważne czy są to ludzie z Gdyni,Płocka,Zabrza czy z innych miast.Tak więc pisz o sobie bo ja Cie nie okradne i brudasami gardze
21 lipca 2010, 19:55 / środa
a ja myślę, że ten cały bolek to ściemniacz, a jego wiedza ogranicza się to tego co podsłuchał, doczytał.....Skąd takie wnioski???? to proste, gdyby tyle bywał w cywilizowanym świecie miałby też wyrobione zdanie o murzynach. Skoro Polak to wszelkie zło to czym jest emigrant z Afryki???:))
21 lipca 2010, 20:18 / środa
Wyszło szydło z Bolka !!!
Chłopie, pisz więcej. Człowiek poczyta, to się dopiero nadziwi jakie cudaki są na naszym świecie.
Takiego kompleksiarza jeszcze nie spotkałem, nawet na forum.
A tak na poważnie. Na miejscu Michnika vel Schechtera Aarona szukałbym właśnie takich gamoni, żeby odwalali robotę za mnie.
21 lipca 2010, 20:22 / środa
No i jeszcze a'propos naszych milusińskich:
odnośnik
22 lipca 2010, 00:14 / czwartek
AX_GD Nie, nie mieszkalem bylem w odwiedzinach u znajomych ktorzy tez nie mieszkali na takiej czy podobnej dzielnicy ( nie dodawaj swoich wymyslow] podalem tylko przyklad poniewaz zwiedzilem wiele miast a w tych dwoch sie spotkalem z rasizmem wlasnie ze strony czarnych. I to nie byla ameryka czy inna afryka dzika tylko srodek niby cywilizowanej Europy. Od Deleu roznie sie wieloma rzeczami m.in tym ze nie pojade do afryki lub brazylii ubiegac sie tam o prace.
22 lipca 2010, 00:21 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 lipca 2010, 04:32 / czwartek
redwarf : poniewaz zwiedzilem wiele miast a w tych dwoch sie spotkalem z rasizmem wlasnie ze strony czarnych

i tak to wyglada :) biali czarych, czarni bialych

welcome to the adventure
22 lipca 2010, 13:46 / czwartek
Ktoś pare razy zabuczał na bambusa i wielcy obrońcy praw człowieka się znaleźli, ale jak jakieś kurwy cały rok wyzywają rogala czy buziego to już nikomu nie przeszkadza...
22 lipca 2010, 18:03 / czwartek
Nie
25 lipca 2010, 14:58 / niedziela
"Ktoś pare razy zabuczał na bambusa i wielcy obrońcy praw człowieka się znaleźli, ale jak jakieś kurwy cały rok wyzywają rogala czy buziego to już nikomu nie przeszkadza..."

nie wspominjąc rudych i łysych
25 lipca 2010, 15:14 / niedziela
Chyba wszystko w temacie
odnośnik
25 lipca 2010, 16:45 / niedziela
Nie
25 lipca 2010, 17:16 / niedziela
tak
26 lipca 2010, 01:28 / poniedziałek
Bolek przegiąłeś ... no comment . Obierzy świat się znalazł i to w dodatku srający do własnego gniazda , mam wstręt do takich jak TY. zastanow sie od czego jest te forum i ten temat i opowiedz sie za lub przeciw a nie pierdol jakimi to jesteśmy ludźmi my POLACY <i nie usprawiedliwiaj się że to tyczyło się POLAKÓW na emigracji itd>
Poczytaj co ostatnio czarni do spóły z arabami nawywijali w Grenoble (we Fr) i sam zobaczysz jak im się wszystko należy i czego się po nich możemy spodziewać za x lat...

N I E !!
1 2 3 4 5
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021