Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Oświadczenie Lwów Północy

strona 2/3

19 lipca 2010, 22:50 / poniedziałek
Kazdy frajer lub pies moze sie zalogowac i udawac kibica pozniej wychodza ankiety z dziwnymi poparciami na tak
19 lipca 2010, 22:58 / poniedziałek
Bez kitu najbardziej mi szkoda chłopaków z Lwów, bo znam ich kilku z wyjazdów. Nie dość, ze caly czas zapierdalają za damski chuj to jeszcze są z każdej strony jebani. Cokolwiek zrobia zawsze krytyka jak nie z jednej strony (że za mało kibicowscy, za drogie bilety na autokary, wspólpracują z klubem) to teraz z drugiej (że za mało tłumaczyli się za rasistów).
Do Lwów- rzućcie w pizdu taką robotę, zobaczymy czy będzie lepiej na Lechii hyhy
19 lipca 2010, 23:28 / poniedziałek
do edwinsopot... "ale czytanie wpisów takich ""jebanych pedałów"" to już naprawdę masakra". Jebane pedały? Edwin... Ty wiesz co:)

Przepraszam, że nie na temat ale cokolwiek bym nie napisał i tak nie będzie miało większego znaczenia...

z BIAŁO - ZIELONYMI pozdrowieniami
19 lipca 2010, 23:37 / poniedziałek
Siema Siemaku:), troszkę mnie poniosło, znasz moje zdanie, ale co poniektórzy to by tu chcieli kolejne iti ,a ja mam stamtąd słabe wspomnienia...:)
19 lipca 2010, 23:38 / poniedziałek
maxiwoj jak cytujesz treści ogłoszeń pojawiających się na stronie www.lwypolnocy.pl cytuj je w całości :
-------------------------------------------------- ----------------------------------------------

Poniżej przedstawiamy informacje uzyskane od Prezesa Macieja Turnowieckiego dotyczące meczu Lechii w Wilnie:

Kibice Lechii otrzymali 300 biletów – będzie można je zakupić w kasie na stadionie Żalgirisu przy ulicy Rinktines 3 (centrum Wilna),

- kasa dla kibiców z Gdańska będzie oznaczona napisem – kasa dla kibiców Lechii Gdańsk,

- sprzedaż rozpocznie się 14 lipca br. o godzinie 19.00 czasu litewskiego, czyli o godzinie 18.00 czasu polskiego (dwie godziny przed planowanym meczem),

- za bilet trzeba będzie zapłacić w kasie 17 litów (około 20 złotych).

Trzeba przygotować listę imienną kibiców. Listę musimy wysłać do wileńskiego klubu najpóźniej we wtorek popołudniu.

W związku z powyższym, każdy kto chce obejrzeć mecz w Wilnie musi wysłać maila ze swoimi danymi (imię, nazwisko, data urodzenia, numer i seria dokumentu – paszport lub dowód osobisty), na adres info@lwypolnocy.pl najpóźniej do godziny 15 w wtorek!! W tytule maila prosimy wpisać "Wilno".

Planujemy w poniedziałek zrobić kilkugodzinne zapisy dla tych, którzy nie mają dostępu do maila. Szczegóły wkrótce na naszej stronie.

Stowarzyszenie planuje przed meczem złożyć wieniec od kibiców Lechii na grobie Matki Marszałka Józefa Piłsudskiego, w którym spoczywa także serce Syna, na cmentarzu na Rossie – miejscu ważnym dla wszystkich Polaków. Niebawem podamy dokładną godzinę, o której będą mogli tam się spotkać wszyscy chętni do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Przy tej okazji zapraszamy także wszystkich wileńskich Polaków, aby wsparli kibiców Lechii na tym meczu. Warto przypomnieć, że pomimo powojennej repatriacji i lat wynaradawiania w samym Wilnie mieszka ponad 110 tys. naszych rodaków stanowiących około 20% mieszkańców.

odnośnik

-------------------------------------------------- ----------------------------------------------
po drugie stowarzyszenie z niczego nie musi się tłumaczyć bo nie czuje się winne.
Przeczytaj sobie statut ,zobacz akcje wykonane po ostatniej " aferze " ,porozmawiaj z ludźmi z Lwów i zobaczysz jakie są ich poglądy w tej sprawie.
Pod medialną publiczkę mamy jebnąć oświadczenie ??
Niczego nie musimy pod publikę ogłaszać bo przypomniało się niektórym jakie sympatie i antypatie panują na Lechii.
Tak samo jak klub , stowarzyszenie nie ma wpływu na poglądy wszystkich kibiców Gdańskiej Lechii.Nie zamierzamy odpowiadać za poglądy każdego kibica z T29.

Klub się ośmieszył swoim przekłamanym oświadczeniem ,a nasi "przedstawiciele" w zarządzie klubu , wreszcie wszystkim pokazali jacy są nasi .
19 lipca 2010, 23:47 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 lipca 2010, 05:47 / wtorek
Do KlimekLG: zacytowałem tylko fragment do którego się odnosiłem, a w którym zobowiązaliście się do przygotowania listy imiennej, co jest cześć organizacji wyjazdu (jak również napisałem, że nie organizowaliście dojazdu na mecz), natomiast w oświadczeniu napisaliście, że wasza rola ograniczyła się jedynie do poinformowania Więc jaka jest prawda?
Masz rację, że nie odpowiadacie za poglądy poszczególnych kibiców, ale jako stowarzyszenie macie prawo zająć stanowisko. A skoro wcześniej organizowaliście akcje propagujące tolerancje do innych ras czemu nie możecie tego zrobić teraz. Czy zmieniło się stanowisko Lwów?
Oświadczenia pod publiczkę robią politycy natomiast stowarzyszenia, organizacje poprzez oświadczenia przekazują jasno swoje stanowisku lub stosunek do zaistniałej sytuacji. A brak takiego oświadczenia oznacza, że nie chcecie zauważyć problemu albo zgadzacie się z poglądami głoszonymi przez osoby, które w Wilnie jasno dały swój wyraz aprobaty dla rasizmu.

Prawdę jest że klub poprosił o wyjaśnienia Lwy niejako obarczając was odpowiedzialnością, ale waszym oświadczeniem tylko coraz bardziej antagonizujecie swoją postawę w stosunku do zarządu zamiast próbować "wymusić" rozmowy w sprawie współpracy z klubem.
Brak woli współpracy leży głównie po stronie klubu ale czasami trzeba podać "marchewkę" aby zachęcić.
20 lipca 2010, 07:49 / wtorek
Co to za głupie rozkminki,bawicie się w milicjantów czy szukacie u nich poklasku jak ten cwelicho z Baltic Areny.
20 lipca 2010, 08:47 / wtorek
Maxiwoj: zacytowałem tylko fragment do którego się odnosiłem, a w którym zobowiązaliście się do przygotowania listy imiennej, co jest cześć organizacji wyjazdu (jak również napisałem, że nie organizowaliście dojazdu na mecz), natomiast w oświadczeniu napisaliście, że wasza rola ograniczyła się jedynie do poinformowania Więc jaka jest prawda?
-------------------------------------------------- ----------------------------------------------
czytaj proszę dokładnie treść ogłoszenia ,wiadomość to zacytowany mail od Prezesa.Na prośbę klubu została stworzona lista ,która odesłaliśmy do klubu ,która i tak nie była przestrzegana.My jako Lwy nie organizowaliśmy transportu , nie mieliśmy wpływu na to kto znajduje się na stadionie.

-------------------------------------------------- ----------------------------------------------
maxiwoj: Masz rację, że nie odpowiadacie za poglądy poszczególnych kibiców, ale jako stowarzyszenie macie prawo zająć stanowisko. A skoro wcześniej organizowaliście akcje propagujące tolerancje do innych ras czemu nie możecie tego zrobić teraz. Czy zmieniło się stanowisko Lwów?
Oświadczenia pod publiczkę robią politycy natomiast stowarzyszenia, organizacje poprzez oświadczenia przekazują jasno swoje stanowisku lub stosunek do zaistniałej sytuacji. A brak takiego oświadczenia oznacza, że nie chcecie zauważyć problemu albo zgadzacie się z poglądami głoszonymi przez osoby, które w Wilnie jasno dały swój wyraz aprobaty dla rasizmu.
-------------------------------------------------- ----------------------------------------------
Chociaż nie lubię się powtarzać ...
Stanowisko nasze znane jest od lat ,zobowiązuje nas do tego nasz statut i nasze dotychczasowe działania.To jest oczywiste i zdają sobie z tego sprawę praktycznie wszyscy zainteresowani.To że się odcinamy od Tego rodzaju zachowań wiedzą wszyscy od dawna , nie jest tak że jesteśmy sobie nowo powstałym podmiotem na Lechii. Klub współpracował z nami od początku naszego powstania .
Mało tego Prezes Turnowiecki był (albo ciągle ,jest można sprawdzić ) członkiem tego stowarzyszenia.
Liczą się fakty maxiwoj ,ale trudno ciebie przekonać bo jesteś uprzedzony wyraźnie .
-------------------------------------------------- ---------------------------------------------
maxiwoj: Prawdę jest że klub poprosił o wyjaśnienia Lwy niejako obarczając was odpowiedzialnością, ale waszym oświadczeniem tylko coraz bardziej antagonizujecie swoją postawę w stosunku do zarządu zamiast próbować "wymusić" rozmowy w sprawie współpracy z klubem.
Brak woli współpracy leży głównie po stronie klubu ale czasami trzeba podać "marchewkę" aby zachęcić.
-------------------------------------------------- ----------------------------------------------
tu ciebie zaskoczę ,po meczu w Wilnie ,grupa reprezentatywna stowarzyszenia spotkała się z przedstawicielami zarządu ,były próby rozmowy nad jedną wspólną linią obrony ale jak się okazało było to tylko mydlenie oczu.
Cios w plecy ale dobrze ze teraz ,a nie później wyszło "szydło z worka" .
20 lipca 2010, 08:57 / wtorek
Klimek daj spokój, takich debili nie przekonasz, nawet jeśli sam się czarną pastą wysmarujesz i będziesz udawał że jesteś murzynem.

Co się dzieje z normalnymi wydawać by się mogło ludźmi, że mają takie kompleksy względem czarnuchów. Rasy która dała się upolować na własnym terenie!!!! A teraz tyle płaczków, którzy z góry zakładają że te czarnuchy są lepsi od białych.

Coraz bardziej jestem pewien, ze obecne pokolenie, jest pokoleniem zmanipulowanych niewolników.
20 lipca 2010, 09:40 / wtorek
Oświadczenie po meczu z Legią wiosną 2008 r.:
"Stowarzyszenie Lwy Północy reprezentujące wszystkie grupy kibiców drużyny piłkarskiej Lechii Gdańsk wyraża swoje głębokie oburzenie i zaniepokojenie [...]"

No to jak: reprezentujecie wszystkie grupy kibiców Lechii czy nie? A może "pełna reprezentacja" dotyczy tylko niektórych zdarzeń, w zależności od tego czy jest to Stowarzyszeniu na rękę?

Mimo dotychczasowego szacunku dla wysiłków Stowarzyszenia, jestem zażenowany ostatnim oświadczeniem Lwów.
20 lipca 2010, 09:44 / wtorek
Niestety od pewnego czasu pojawił się wyraźny podział. Na Lechistów, kibiców, którzy Lechie mają w sercu, nawet jeżeli nie są z nią od wielu lat, to doskonale wiedzą, że Lechia to przede wszystkim KIBICE, to przekonania, to tradycja, oni byli zawsze, oni zbudowali ten klub od zera, oni walczą o SWOJĄ Lechię, co najważniejsze oni zawsze z nią będą i dla niej.
Natomiast od pewnego czasu pojawili się kibice Lechia S.A. banda nowomodnych gamoni, którzy poza kupieniem biletu (może nawet karnetu) nie zrobili dla Lechii nic poza darciem mordy na forum, a ich specjalnością jest krytyka, jeżeli nie kibiców, którzy odwalają kawał dobrej roboty na wielu frontach, to piłkarzy kiedy źle grają, mają wszystko w dupie poza swoją wygodą. Wydaję wam się, że jeżeli kupiliście bilet to będziecie decydować o tym co na Lechii się dzieje? ze swoimi konfidenckimi ciągotkami nadajecie sie ew. na olimpijską i utęsknieniem czekam na dzień kiedy wasze córki zaczną spotykać się z Deleu i spółką, nastąpi zmiana poglądów o 180 stopni, jak wygodnie takie poglądy - żenada . A jeżeli nie daj boże Lechia spadnie to zobaczymy gdzie będziecie, sami sobie odpowiedzcie gamonie.

Krytykować powinien tylko ten, który zrobił cokolwiek dobrego dla Lechii, bo najgłośniej krzyczą zawsze Ci którzy głównie siedzą na dupie przed komputerem, albo z kiełbasą w ręku na meczu.

POZDRAWIAM NORMALNYCH
20 lipca 2010, 09:49 / wtorek
nie ma co być zażenowanym .... oświadczenie jest ok ...
1. Klub zrzuca wine za niewygodne zachowanie swołoczy na Lwy Północy ...
2. Lwy Północy odbijają piłeczkę informując że tak to sobie w huja z nimi nie polecą ...
3. WNIOSEK: ... zadaniem klubu Lechia Gdańsk ... jest zadbanie o to by na trybunach było ok .... a że w części tych spraw wyręczali się Lwami ...hmmm.... no i teraz sie zesrało ... a miło by było się od tego odciąć ...zwalić na kogoś itp. ...

pozatym ... teza że, Lwy Pólnocy reprezentują wszystkie grupy kibiców :D .... lekkko naciągana :)

Czarny Atak w Lechii Gdańsk ! jak strzela razem z 15 bramek .... to bedzie lepiej niż nasi w poprzednich 2 sezonach !
20 lipca 2010, 10:04 / wtorek
harvester - żenujące jest to, że musiało dojść do takiego oświadczenia. Takich spraw się tak nie załatwia. Jest problem to się go wspólnie próbuje załatwić a nie daje oświadczenie z cyklu "to wasza wina i się z tego wytłumaczcie". Rzeczywiście jest to żenujące, że tak "wrażliwe" tematy są omawiane przepychankami i oświadczeniami, ale chyba do tego nawiązuje oświadczenie Lwów.

Odnośnie tego reprezentowania to jeżeli masz pojęcie jak są ustalane pewne sprawy (np. wyjazd) to powinieneś wiedzieć co znaczy stwierdzenie "w imieniu wszystkich grup kibiców". Już kiedyś była dyskusja na ten temat i wielu osobom się to nie podobało z cyklu "bo przecież jak to skoro ja mam grupę ziomków z jednej ulicy to raczej nie kojarzę, żeby mnie Lwy reperezentowały". Myślę, że tego sformułowania na necie nie trzeba tłumaczyć.

Podsumowując - fajnie byłoby znaleźć stowarzyszenie (podmiot), który byłby odpowiedzialny za wszystkich kibiców, wszystkie ich zachowania, patologie, doping, itp, itd. Próba znalezienia takiego podmiotu jest i będzie nierealna tak długo jak ten podmiot nie będzie miał na wszystko wpływu, bo jak można być odpowiedzialnym za coś o czym się nie decyduje.
Nie słyszałem o stowarzyszeniu, które odpowiada za wszystkich kibiców.
20 lipca 2010, 10:11 / wtorek
Nie odpowiadajcie wszelkiej maści konfidentom. Ich zmanipulowane łby i tak nie zrozumieją o co chodzi. Przed kim wy się w ogóle tłumaczycie??? komu klarujecie??? Przecież im się nawet na wyjazd nie chce jechać (może ze strachu??:))
20 lipca 2010, 10:26 / wtorek
Oświadczenie po meczu z Legią wiosną 2008 r.:
"Stowarzyszenie Lwy Północy reprezentujące wszystkie grupy kibiców drużyny piłkarskiej Lechii Gdańsk wyraża swoje głębokie oburzenie i zaniepokojenie [...]"

No to jak: reprezentujecie wszystkie grupy kibiców Lechii czy nie? A może "pełna reprezentacja" dotyczy tylko niektórych zdarzeń, w zależności od tego czy jest to Stowarzyszeniu na rękę?
-------------------------------------------------- ---------------------------------------------
Tak kolego reprezentujemy wszystkie grupy kibiców Lechii...
wymienić???
1. SG (o ile wiesz co ten skrót oznacza)
2. koordynatorzy dzielnic
3. FC z którymi jesteśmy w ciągłym kontakcie
4. osoby, które mają pewny ciąg wyjazdowy również mają coś nam do przekazania
5. Osoby, ktore nie należą do LP, ale dużo udzielają się w rózne akcje typu (DD,hospicjum,turnieje).
6. Grupa ULTRAS

na 100% nie reprezentujemy anonimowych kibiców, którzy wiecznie płaczą na forum. Chcesz mieć własne zdanie i je wyrazić??? Zawsze zapraszamy na comiesięczne spotkania LP, na których każdy kibic (powtarzam KAŻDY) ma prawo podrzucić jakiś pomysł, wyrazić opinię. często jak taki kibic przestaje być anonimowy, a pomysł jest dobry to taka inicjatywa zostaje wdrożona w życie.
Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile osób przez to, ze chiało uaktywnić swoje dzielnice, zgłaszało się do nas po pomoc w robieniu koszulek i szalików, zostało z nami do tej pory i bardzo aktywnie uczestniczą w życiu kibicowskim Lechii. To są też kibice, których reprezentujemy...Zapraszam Cię na spotkanie, przedstaw swoje pomysły, powiedz co się Tobie nie podoba. Gwarantuje, że nikt cię nie wyśmieje, nie uderzy itp. ale w tej chwili przestaniesz być anonimowy....

Lwy Północy po pamiętnym meczu w Poznaniu z Wartą zorganizowało bez jakiejkolwiek pomocy z klubu turniej piłkarski z udziałem zawodników o różnch kolorach skóry. Każdy kto chiał mógł wziąść w nim udział. Myślisz kolego, ze jakie bylo zainteresowanie tym turniejem?? Byli na nim obecne tylko i wyłącznie grupy, które przedstawiłem powyżej. nie było ani jednej płaczącej na forum osoby, pokroju takiego jak Ty. Dlaczego??? Bo tak naprawde masz kolego wyjebane co się dzieje poza Twoim monitorem oraz 5 minut przed meczem i 5 minut po meczu. Natomiast zarówno ja jak i moi najbliżsi przyjaciele, żyjemy tym co się dzieje wśród kibiców. Nieraz trzymam palec prosto w dupie najebanym przed wejściem na stadion, aby ich ochrona wpuściła na mecz wyjazdowy. Mam zaliczony komplet wyjazdów, a wiesz, że nie oglądnąłem prawie żadnego meczu??? dlatego, że biegam zapierdalam i kłócę się z deblnym szefem ochrony lub komunistycznym delegatem oraz policją, która chce niejednego zawinąć bo leży najebany na trawie.Nie jednokrotnie zostałem z Klimkiem wyzwany od kurew tylko za to, ze chcemy z Klimkiem pomóc takim osobnikom przy wejściu. biegamy po różnych instytucjach typu BIEG2012, UM, MOSiR, Policja w STG, aby zrobić coś dla kibiców. i nie piszę tego aby rzygać, że coś robię na siłe. Ja to robie bo to kocham i nie potrafię żyć bez tego. Jeszcze nikomu prywatnie nie odmówiłem pomocy by w czymś pomóc na Lechii. Wiesz dlaczego?? Bo dla mnie Lechia coś więcej niż 90 minut spotkania piłkarskiego. Dla ciebie kolego nie. Nikt Ci nie każe się w nic angażować jeżeli w sercu nie masz miłości do tego klubu. ale w związku z tym nie dziw się, ze nie jesteś reprezentowany przez LP. Mnie od ciebie dzieli to, że Ty kochasz piłkę nożną (w Ekstraklasie) a ja kocham Lechię. chcesz porozmawiać na ten temat???Zapraszam 507-806-058. Daję całą kasę, że nie zadzwonisz, nie przyjdziesz przedstawić swojego zdanie, bo prostu poza netem nie masz nic innego do powiedzenia.
20 lipca 2010, 10:26 / wtorek
Święte słowa Panie Wronowicki! Nie ma takiego, kto by wziął odpowiedzialność za wszystkich - nieokreślonej masy. Tym bardziej społecznie, a nie z zawodowego obowiązku.
20 lipca 2010, 10:31 / wtorek
harvester,mlodym,w dodatku piknikom sie nie dziwie,ze wypisuja takie oszczerstwa pod adresem Lwow Polnocy,ale Tobie sie dziwie ogromnie.
Jestem,no powiedzmy ze starszego pokolenia,troszke przezylem,ale to,co robia Lwy Polnocy dla dobrego imienia NAS WSZYSTKICH,to jeszcze zadne stowarzyszenia na T29 nie zrobilo.Nie bede wymienial zaslug,bo to teraz nie istotne w tym temacie.Sam wiesz,ze pewne sprawy na Lechii sa nie do ogarniecia,a Lwy Polnocy i tak staraja sie wszystko zalatwiac dla dobra Lechii.
Pamietam,ze jesli sie wpisywales,to zawsze miales powazne wpisy,ale tym wpisem zes mnie zabil.

P.S.Koledzy,bardzo prosze,zebyscie nazwe stowarzyszenia pisali w calosci,czyli Lwy Polnocy.
20 lipca 2010, 10:58 / wtorek
"Niestety od pewnego czasu pojawił się wyraźny podział. Na Lechistów, kibiców, którzy Lechie mają w sercu, nawet jeżeli nie są z nią od wielu lat, to doskonale wiedzą, że Lechia to przede wszystkim KIBICE, to przekonania, to tradycja, oni byli zawsze, oni zbudowali ten klub od zera, oni walczą o SWOJĄ Lechię, co najważniejsze oni zawsze z nią będą i dla niej.
Natomiast od pewnego czasu pojawili się kibice Lechia S.A. banda nowomodnych gamoni, którzy poza kupieniem biletu (może nawet karnetu) nie zrobili dla Lechii nic poza darciem mordy na forum, a ich specjalnością jest krytyka, jeżeli nie kibiców, którzy odwalają kawał dobrej roboty na wielu frontach, to piłkarzy kiedy źle grają, mają wszystko w dupie poza swoją wygodą. Wydaję wam się, że jeżeli kupiliście bilet to będziecie decydować o tym co na Lechii się dzieje? ze swoimi konfidenckimi ciągotkami nadajecie sie ew. na olimpijską i utęsknieniem czekam na dzień kiedy wasze córki zaczną spotykać się z Deleu i spółką, nastąpi zmiana poglądów o 180 stopni, jak wygodnie takie poglądy - żenada . A jeżeli nie daj boże Lechia spadnie to zobaczymy gdzie będziecie, sami sobie odpowiedzcie gamonie.

Krytykować powinien tylko ten, który zrobił cokolwiek dobrego dla Lechii, bo najgłośniej krzyczą zawsze Ci którzy głównie siedzą na dupie przed komputerem, albo z kiełbasą w ręku na meczu.

POZDRAWIAM NORMALNYCH"

Ten post autorstwa KWMG mówi wszystko na ten temat.

Jeśli Wam - PIKNIKOM , no bo kurwa jak Was inaczej nazwać jeśli przychodzicie tylko posiedzieć na meczu i wsunąć kubeł ziemniaczków przy okazji, nie podoba się to jak My - LECHIŚCI - szanujemy tradycję , nie zmieniamy naszych przekonań będących z Lechią od lat to powiem krótko , ja moge na Baltic Arenie siedzieć nawet w tylko 3 tysiące osób , tylko że te osoby będą mi jak bracia , będą prawdziwymi Lechistami.
20 lipca 2010, 11:15 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 lipca 2010, 13:51 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 lipca 2010, 13:53 / wtorek
a teraz przetlumacz to ze swojego na polski.
20 lipca 2010, 14:04 / wtorek
Do KlimekLG:
Nie mam uprzedzeń do Lwów, wręcz przeciwni zawsze jak tylko będzie to możliwe będę wspierać. Natomiast skoro po meczu odbyły się rozmowy z zarządem dlaczego o tym nie wspominacie? Przecież to pokazuje stan rzeczy i jest argumentem na waszą korzyść. A co oświadczeń to zawsze postronne lub mniej zorientowane będą was oceniać po ostatnim oświadczeniu w danej sprawie. Nie można zakładać, że każdy z czytelników będzie przebierać w statusie czy w poprzednich oświadczeniach. Dlatego uważam, że owe oświadczenie jest potrzebne.
20 lipca 2010, 14:27 / wtorek
LP: "Bo dla mnie Lechia coś więcej niż 90 minut spotkania piłkarskiego. Dla ciebie kolego nie. Nikt Ci nie każe się w nic angażować jeżeli w sercu nie masz miłości do tego klubu. ale w związku z tym nie dziw się, ze nie jesteś reprezentowany przez LP. Mnie od ciebie dzieli to, że Ty kochasz piłkę nożną (w Ekstraklasie) a ja kocham Lechię. chcesz porozmawiać na ten temat???Zapraszam 507-806-058. Daję całą kasę, że nie zadzwonisz, nie przyjdziesz przedstawić swojego zdanie, bo prostu poza netem nie masz nic innego do powiedzenia."

I Wszystko w temacie!
20 lipca 2010, 16:04 / wtorek
Do zeto:
Czy ktoś kto zadaje pytanie lub próbuje dyskutować jest debilem?
Lwy Północy poprzez akcje charytatywny przełamuje stereotypowy obraz kibica - chuligana. Nie mówią, że mają to w statucie, tylko działają i chwała im za to. Dlatego też brakuje mi w oświadczeniu odcięcia się od rasizmu. Gdybym mógł to udzielałbym się w Lwach ale aktualnie odległość jaka dzieli mnie od Gdańska uniemożliwia mi taki typ działania. Jedynie co staram się przy nie których akcjach wesprzeć stowarzyszenie finansowo
20 lipca 2010, 16:33 / wtorek
zeto bo nie zrozumiałem, skoro nie mam nic przeciwko dobremu piłkarzowi murzynowi w Lechii to jestem dla ciebie płaczek czy debil.
to jedno a druga sprawa, SLP dzialają na wielu płaszczyznach i uważam, że dla Lechii są medialnie wspaniałą reklamą, moralnie na pewno wiodącą i na Ich pracę zwraca uwagę wielu ludzi. co z tego skoro zarząd tez by tak chciał, ale nikt z ludzi tam pracujących nie ma widocznie pojęcia (ani ochoty) jak do tej pracy sie zabrać, ale dobrą robotę chce każdy robić.
tyle tylko, że nie wolno sobie pozwolic skakać na pagony i po każdej w dobrej wierze wykonanej robocie zostać obsobaczony.
w zwiazku z tym proponuję poza kwestiami organizacyjnymi doprowadzić do końca w szczegółach kwestie tzw. odpowiedzialności i to niech dotyczy wszystkiego za co SLP sie zabierze, a będzie mogło zostac obrócone przeciwko nim. bo to rzeczywiście jest do niczego niepodobne, żeby SLP z racji swojej "przy Lechijnej" dzialalności było w niedziele głaskane a w poniedziałek kopane. to zbyt przyjemna pozycja w której stawiacie zarząd.
20 lipca 2010, 17:14 / wtorek
Do LP, który napisał

''Natomiast zarówno ja jak i moi najbliżsi przyjaciele, żyjemy tym co się dzieje wśród kibiców. Nieraz trzymam palec prosto w dupie najebanym przed wejściem na stadion, aby ich ochrona wpuściła na mecz wyjazdowy. Mam zaliczony komplet wyjazdów, a wiesz, że nie oglądnąłem prawie żadnego meczu??? dlatego, że biegam zapierdalam i kłócę się z debilnym szefem ochrony lub komunistycznym delegatem oraz policją, która chce niejednego zawinąć bo leży najebany na trawie.''

Wiem dobrze, że robicie wiele dobrego dla pozytywnego wizerunku Lechii i jej kibiców, a wasza praca
jest wykorzystywana przez władze klubu dla własnej wygody przy okazji takiej jak ta z Wilna.

Ale może na następny mecz tego najebanego, który pojechał na mecz tylko po to żeby się nachlać nie zabierać?
Może wtedy i Ty obejrzysz mecz i wizerunek Lechii będzie lepszy.
Rozumiem, że każdemu może się raz zdarzyć ,,awaria'', ale wasza pomoc też może mieć granice.

Myślę, że ci nachlani też powinni mieć do was szacunek, a nie tylko Wy do nich.
Biało-Zielone pozdrowienia.
20 lipca 2010, 19:03 / wtorek
Nieudzielam sie na tym forum bo mi slabo jak czytam niektore wpisy no ale do rzeczy.Kazdy jest madry jak trzeba cos skomentowac i wytknac bledy!! a jak LP organizuje jakas akcje to cisza,jest oglaszany nabor na nowych czlonkow garstka ludzi albo wcale s,sa comiesieczne spotkania LP osob spoza Stowarzyszenia nie widac.Tylko pieprzyc farmazony na forum .Wniosek czas zmarnowany na pisanie bzdurnych postow i obrazanie braci kibicowskiej sporzytkowac na przemyslnia co dobrego moge zrobic,jaki pomysl podsunac zeby nasza LECHIA byla wielka!! Mniej pierdo.....wiecej myslenia i dzialania
20 lipca 2010, 19:24 / wtorek
Ja to się i tak dziwię że Lwy jeszcze odpowiadają i się tłumaczą ludziom którzy huja robią i się udzielają tylko w necie a w realu jakoś ich nie widać.
Naprawdę szacunek Panowie z LP za cierpliwość!!!
A reszta do roboty, czas przy klawiaturze spożytkujcie udzielając sie w stowarzyszeniu zamiast sapać przed monitorem!!!

Aejaejao!!!
20 lipca 2010, 22:44 / wtorek
po hu.... wogule polemika na forum ?? jezeli ktos z tak rozkrzyczanych internetowych malkontentow ma takie a nie inne poglady to czemu potraficie to powiedziec tylko i wylacznie zaslaniajac sie anonimowoscia internetu... ??? wg mnie robota robiona przez Stowarzyszenie cala wasza gromadke wykonczyla by w miesiac albo i szybciej... wiec stare dobre powiedzenie mowi:

nie pytaj sie co Lechia zrobi dla Ciebie ale co Ty zrobisz dla Lechii !!!!

te smieszne forum powinno byc zlikwidowane... wolnosc slowa ok ale odwaga do wyglaszania swoich pogladow drugiej stronie w twarz jest nawet wazniejsza !!!!

Szacunek dla Stow. a dla placzkow, pismakow i innych milicjantow stanowcze NIE w zabieraniu glosu !!!!!
20 lipca 2010, 22:53 / wtorek
Czemu jacyś anonimowi ludzie,którzy nie wiadomo czy nawet sympatyzuja z Lechią,moga pisac na lwy jakies bzdury,do tego na forum Lechii.
20 lipca 2010, 23:13 / wtorek
Prosta odpowiedź. Brak Odwagi!!! Lepiej napierdalać anonimowo niż się podpisać lub przyjść na spotkanie Lwów Północy.
20 lipca 2010, 23:29 / wtorek
Organizacja turnieju z okazji dnia dziecka, zeszłoroczna wakacyjna wymiana dzieci z domów dziecka w porozumieniu z SKWK, zbiórki charytatywne ... dużo by jeszcze wymieniać i ubolewam nad tym że na forum Lechii udzielają się takie pajace jak ty.

Jak nie wiesz o czymś to się nie wypowiadaj.
20 lipca 2010, 23:37 / wtorek
Oczywiście to odpowiedź do pytania rr_gg.

Przepraszam za post pod postem.
21 lipca 2010, 11:09 / środa
22 lipca 2010, 00:04 / czwartek
Szkoda że stowarzyszenie LP nie potrafi (nie chce, ma obawy, nie ma nic do gadania - domysły) powalczyć o dobre imię kibiców Lechii Gdańsk z grupką kilkunastu rasistów. Wszystkie dotychczasowe akcje to duży plus dla Lwów ale współdziałanie (bo przecież osoby z wyjazdów się znają) oraz pośrednio akceptowanie takich zachowań przekreśla jakiekolwiek szanse na otwarcie się na innych.
22 lipca 2010, 01:53 / czwartek
wyga napisz skarge do nigdy wiecej na to,szkoda,że nie ma juz simona mola on by sie napewno tym zainteresował.Popytaj sie znajomych(jesli takich masz) którzy wrocili z pracy zarobkowej z zachodu europy jaki maja stosunek do murzynów.A skoro mówisz,że tych rasistów jest kilkunastu to wez kolegów z dzielnicy i zróbcie z tym porzadek.
22 lipca 2010, 04:29 / czwartek
szmery bajery ;] ja tam bylem i nie spiewalem tych jakze kontrowersyjnych przyspiewek. wybor nalezy do ciebie. gorzej jak nie bede mogl sobie postac na Traugutta na lidze. tak wiec prezentujcie co chcecie ale nie tak zebym musial wyjebac karnet. zyj i daj zyc
22 lipca 2010, 05:47 / czwartek
Grucha masz swoje poglady które w wiekszosci potrafisz jakos merytorycznie uzasadnic i jest ok,ale pełno tu jest jakichs konfidenckich nicków na forum,nawołujacych do pokazywania palcem tych wrednych rasistów.Skad tu tylu policjantów z powołania,jakas akcja gazety wyborczej na rasistów z Gdańska ?
22 lipca 2010, 08:29 / czwartek
Szanowni Koledzy (w szczególności LP i Czarny68),
nie kwestionuję doniosłej roli i zasług Lwów Północy w życiu kibicowskim na Lechii, co więcej - zaangażowanie tych młodych ludzi budzi mój szacunek (nawet jeśli bez trudu i w mig potrafią rozpoznać kto kocha tylko piłkę nożną a kto coś więcej ;-) ) Również w moim, egoistycznie pojętym interesie jest, aby Stowarzyszenie uznawane było powszechnie za reprezentanta wszystkich kibiców (w tym mnie i moich kolegów, z którymi od lat odwiedzam T29 – w tym miejscu serdecznie ich pozdrawiam). Osiągnięcie pozycji podmiotu reprezentującego kibiców Lechii jest w mojej ocenie najważniejszym zadaniem Stowarzyszenia – można mieć bowiem świętą rację i świetne pomysły, ale jeśli nikt nie będzie chciał z Tobą rozmawiać, to możesz sobie te atrybuty wsadzić do kieszeni. Osiągnięcie tego celu wymaga w mojej ocenie czasem także „wzięcia na klatę” problemów, za które niekoniecznie jest się w pełni, personalnie odpowiedzialnym; choćby po to, żeby – gdy ktoś zapyta „a kim Wy jesteście?” móc odpowiedzieć: „Tymi, którzy reprezentują kibiców Lechii Gdańsk – przypisuje się nam odpowiedzialność, więc mamy również prawo zabierać głos w istotnych sprawach”. Czasem najważniejsze jest nie to z czym przychodzisz, ale w czyim imieniu.

Oświadczenie Lwów Północy było w mojej ocenie strzałem w stopę – można się bowiem spodziewać, że przy różnych okazjach przedstawiciele Stowarzyszenia usłyszą, że nie ma sensu słuchać ich głosu, skoro nie reprezentują grupy kibiców, która ma wpływ na zachowanie na stadionie, skoro nie biorą odpowiedzialności. Można się obrażać na rzeczywistość (no bo dlaczego odpowiadać za wszystkich?), ale tak po prostu jest. Ja też przyzwyczaiłem się, że czasem ludzie czasem „żartem” pytają, czy to ja rzucałem bananami w piłkarzy Pogonii (choć wiedzą, że choćby z powodu moich poglądów i wykonywanego zawodu do głowy by mi to nie przyszło).

Nasuwa się też inne pytanie – skoro Stowarzyszenie nie ma wpływu na zachowanie całkiem dużej (zauważalnej) grupy kibiców (przecież się znacie choćby z wyjazdów), to jakie w ogóle ma wpływy wśród kibiców? LP, czy w ramach zasług (całkowicie zasłużonych) za zaangażowanie w życie kibicowskie nie masz wpływu na to, żeby jakiś nawalony koleś jednak nie wszedł na stadion, albo żeby ktoś zamknął mu japę/zabrał banana? Jeśli tego nie robisz (np. dlatego, że to przecież kolega z wyjazdów), to może różni nas to, że ja kocham Lechię, a Ty tylko niektórych z kibiców Lechii? Tylko nie pisz, że Lechia to wyłącznie kibice (ale to temat na zupełnie inną dyskusję, która jeszcze chyba na poważnie się nie zaczęła).
Nie prowokuję, pytam.
22 lipca 2010, 08:51 / czwartek
@harvester

Rzadko coś piszesz. Ale jak już coś się pojawi, to konkretnie i mądrze. Widzę temat podobnie.

Szacunek.
22 lipca 2010, 10:27 / czwartek
Jak jeździsz na wyjazdy to doskonale zdajesz sobie sprawę jak są traktowani na wyjazdach Ci co przegną z piciem. sprawa jest załatwiana między nami.
Obrót sprawy zmienia się jak chce go zawinąć policja bądź ochrona. Jest to kibic i należy mu pomóć (niezależnie od barw klubowych, które reprezentuje). Ty byś w tej chwili pomógł władzy, ja pomogę kibicowi. to nas różni i dlatego ja robię to co robię i nikt z kibiców mi w ryj nie napluje. Ty natomiast ze swoimi poglądami zginąłbyś w kibcowsko-wyjazdowej rzeczywistości i nie miał poszanowania u ludzi. Jesteś idealnym kandydatem na spotersa.
22 lipca 2010, 10:40 / czwartek
przepraszam że się wtrącę , które oświadczenie uważasz za strzał w stopę ?
mnie się wydaje że jedyną stroną która strzeliła sobie w stopę jest klub.

odpowiedz stowarzyszenia czyli oświadczenie jest jasną odpowiedzią na zarzuty przed którymi klub ich postawił wobec opinii publicznej.

Rozumiem że niektórym może się nie podobać to że nie pokazali palcem ,nie złożyli donosu na milicje czy nie wystąpili w programie wybacz mi i nie przekazali kwiatów naszemu czarnemu.(dla niektórych niestety) Takie zachowania na Lechii nie były tolerowane i nie będą.

Uwierz że jak jest napisane w ogłoszeniu że "reprezentują" albo po "konsultacji z wszystkim grupami " to tak jest.
Takiego czegoś jak poglądy nie da się zmienić na poczet chwili .
Prezes oraz Dyrektor doskonale sobie zdawali z tego sprawę.
Takie rzeczy załatwia się poprzez rozmowę ,a nie zróbmy to i zobaczymy co się stanie.
22 lipca 2010, 10:51 / czwartek
"Takie rzeczy załatwia się poprzez rozmowę ,a nie zróbmy to i zobaczymy co się stanie."

to czemu dyskusja na temat rasy trwa na tym forum od paru tygodni? czemu ci którzy znają osobiście prezesa i dyrektora nie pójdą z nimi pogadać w cztery oczy? czemu takie sprawy są wywlekane ku uciesze postronnej GaWiedzi i różnych śledzi?

chłop najgrzeczniej jak umiał zapytał jak to jest z reprezentacją całości kibicow a już mu jedziecie, że nie miałby poszanowania, coś o pluciu w ryj itd...
22 lipca 2010, 10:52 / czwartek
Po wpisie sadzę, że dla kolegi harvester, słowo "wyjazd" kojarzy się jedynie z okrzykiem obrony, a Lechia to jedynie karnet(bilet), koszulka na lusterku i szalik w szafie. Ciekaw jestem, co kolega zrobi z bananem i skórką, jak zmieni pracę.
22 lipca 2010, 11:02 / czwartek
@harvester
Od nie wpuszczania "najebanych kolesi" na wejściu,to jest Taurus. Za to im płaci Mosir. Jakoś sobie nie wyobrażam,żeby członkowie LP , mieli stać na bramce i wykonywać za innych ich pracę.No ale możesz też dołączyć do ochrony i wyłapywać tych najebanych meneli. Inna rzecz ,że takie osoby nie powinny znajdowac się na obiekcie jak są rozgrywane mecze piłkarskie.
Kolejna sprawa. Jak sobie kolego wyobrażasz,że członkowie LP chodzą po stadionie i wyłapują tych złych kibiców?Powiedzmy ,że na stadion weszło ok 10 tys. osób,a np. członków LP jest w tym momencie 50,60 osób? Kumasz już jakie to są proporcje? Jeśli oni kupują karnety,bilety na mecz, to robią to po to aby obejrzeć mecz swojej drużyny ukochanej, a nie bawić się w policjantów i donosicieli.
To tyle ,tak na marginesie,to nie stawiaj pytań w stylu posła Palikota. On też się przecież tylko pyta.
22 lipca 2010, 11:02 / czwartek
Maćko z tobą nie ma sensu rozmawiać bo jesteś zapatrzony w Wielką Lechię Kuchara co najmniej jak byś miał pensje za pisanie bzdur na forum (odnośnie twoich wpisów w innych tematach).
Wcale nie jestem jakimś wielkim wrogiem systemu ale rzygać mi się chce jak czytam twoje wypociny chwalebne lub obronne odnośnie klubu.Cokolwiek jest napisane o klubie źle ,pojawiasz się ty i prostujesz albo nawracasz . WYLUZUJ

a odnośnie plucia w twarz ...
wróć do szkoły i naucz się czytać ze zrozumieniem , potem przeczytaj post LP jeszcze raz.
22 lipca 2010, 11:05 / czwartek
Chris: jak zwróciłem ochronie uwagę nt. niewpuszczania najebanych, to zrobili oczy i powiedzieli, że nie ma takiego przepisu... Dla mnie to tej ochrony mogłoby nie być ot co skoro i tak nie spełnia swojej roli.
22 lipca 2010, 11:30 / czwartek
jestem zapatrzony w Wielką Lechię Kuchara? dobrze wiedzieć. myślałem, że jestem zapatrzony w moją rodzinę, żonę, dzieci, ale uzmysłowileś mi w co tak naprawdę jestem zapatrzony...dzięki.

ale miło mi, że śledzisz moją działalność na forum. staram się być obiektywny, jak coś mi się nie podoba to o tym piszę. świat nie jest czarno-biały (chociaż może dla niektórych jest). może być tak, że nie podoba mi się wygwizdywanie zawodników własnej drużyny, a jednocześnie uważam, że ludzie z klubu żyją w bańce mydlanej, oderwanej od rzeczywistości i na ich miejscu wiele rzeczy zrobiłbym inaczej.

napisz mi proszę czy mogę tak myśleć? czy ktoś mi płaci, żebym tak myślal?

pozdrawiam Ciebie i resztę.
22 lipca 2010, 11:40 / czwartek
pozwalam ,możesz tak myśleć .

Pozdrawiam Ciebie oraz Twoją rodzinę :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.603