Gdańsk: wtorek, 19 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:


Oświadczenie Lwów Północy

strona 3/3

22 lipca 2010, 11:54 / czwartek
mam nadzieję, że tym razem się nie zrzygałeś po przeczytaniu mojego wpisu...

tymczasem pędze zapisać się do szkoły, podciągnąc się z czytania ze zrozumieniem. chociaż kto wie czego oni tam uczą po reformie? wkrótce się przekonam.

pozdrawiam Ciebie, resztę i życzę niższych temperatur.
22 lipca 2010, 12:09 / czwartek
uczą uczą. W końcu na maturze masz pytania do tekstu. Pisałeś to pewnie wiesz.
22 lipca 2010, 12:11 / czwartek
pisałem, ale kiedy to było? tego dnia Lechia/Olimpia wygrała 2-0 z Pogonią Szczecin, a dwa gole strzelił...zresztą nieważne kto, po co jątrzyć....
22 lipca 2010, 12:17 / czwartek
Matti
Dziwisz się ochronie, konfidencie. Zrobili wielkie oczy, jak zobaczyli kapusia.
Ja też bym nie wiedział, co ci sprzedawczyku odpowiedzieć.
Tylko laczek od Castropa, przychodzi mi do głowy.
22 lipca 2010, 12:21 / czwartek
Nie życzę sobie by nachlany pajac zajmował miejsce na stadionie zwłaszcza jak jestem z rodziną i gówno mnie obchodzi twoje zdanie na ten temat.
22 lipca 2010, 12:42 / czwartek
kłótnie jak w prawdziwej rodzinie można by powiedzieć..jesli nie potrafimy zapanować nad swoimi emocjami, czynami albo nad kulturą rozmowy nad kulturą, która trzeba zacząć budować, to doczekamy sie sytuacji ze przyjdzie ktos z zewnątrz i powiem nam, że będąc tu i tu mamy robić tak i tak. tak jak by przyszedł do naszego domu.
stać nas na to, że pomimo różnic między nami w wielu sprawach damy radę sie dogadać?
pomimo różnic między kolorem skóry piłkarzy, kiełbasą w gębie a szalonym dopingiem możemy sie dogadać.
wszystko ma swoje dobre i złe strony. jesteście stare konie co po niektórzy i niczego Wam tłumaczyc nie trzeba. Jeśli tysiąc będzie szalenie dopingowało to nie zdąży zjeść tysiąc kiełbas, które to produkty musi zjeśc tysiąc pikników, żeby klub zaplacil za organizację meczu. jesli weźmiemy czarnego do drużyny a zostanie królem strzelców to nie tolerując go w duchu będziemy czytać jego staty i sprzedamy go z okładem.
piłka to sport piłka to biznes piłka to kibice. chociaz bym sie z Wami nie zgadzał nie obrażę się na nikogo, chyba że cham przesadzi. nie może nas poróżniać Lechia! bo po to tu jesteśmy i nie dla swoich ideologii ale dla Niej! ja się nie zainteresowal bym tym forum ani innym, gdyby mi nie zależało, gdybym nie chciał być z Lechią na bieżąco. ja muszę bo to jest moja pasja i życie. ale czy zawsze (a osatnimi czasy zawsze) musi byc Naszym udzialem tyle chamstwa i opluwania siebie. nie róbmy cyrku! gdyby to forum miało dotyczyc wyłącznie kwestii sportowych to wydaje mi się, że nie było by o czym pisać! a może spróbujemy? tyle jest wątków nie politycznych, nie ideologicznych. przecież można założyć swoje wlasne forum ideologiczne, a tutaj poza luźnymi gadkami rozstrzygac kwestie wyłącznie sportowe, kibicowskie i organizacyjne. chyba każdy kto posiada odrobinę inteligencji zauważy, że nasze posty sięgają już dna i trzeba to po prostu powstrzymać. Na takim gruncie nie dojdziemy do niczego. Pozdrawiam.
22 lipca 2010, 12:52 / czwartek
Coś czuje Matti że chcesz tanim kosztem zabrać rodzinę na mecz. Zawsze możesz iśc na "droższe trybuny" gdzie zapewne kultura kibcowania będzie na odpowiadającym Ci poziomie.
22 lipca 2010, 12:52 / czwartek
100 % poparcia

Brawo

Pozdrawiam
22 lipca 2010, 13:10 / czwartek
Coś źle czujesz hime, a to dlatego, że jak idę sam to też sobie nie życzę pijanego menelstwa... Jeśli to pochwalasz ok, ja będę to zawsze tępił.
22 lipca 2010, 13:28 / czwartek
Tęp matti tęp jak chcesz to zaproponuję ci pracę która ci pomoże w tej krucjacie

odnośnik aplikuj i powodzenia
22 lipca 2010, 13:32 / czwartek
Buziek na forum kompleksów i problemów nie wyleczysz, ale może rzeczywiście policja ci pomoże :-) jak już reklamujesz tę instytucję na forum to chyba możesz do niej wstąpić?
22 lipca 2010, 13:33 / czwartek
Niestety ale żeby wyłożyć dwadzieścia złoty to stać wiele osób. Nawet jak to nazywasz menelstwo. Nie jest to jakąś burżujską rozrywką ale kiedy kupuje bilet na zegar to wiem z góry, że będą tam i takie osoby. Zresztą co Ci taki menel zrobi ? Przedewszystkim przeklina. Myślisz, że dziecko w szkole to co? Nie nauczy się tego? Problem jest dopiero wtedy kiedy oni rzucają jak mówiłem butelkami. Jeżeli chciałbym żeby takich osób tam nie było to bym chodził na krytą a chodze na zegar bo to jest dla mnie urok piłki i kibicowania. Możesz jechać miejskim autobusem za 3 złote i narzekać, że jest tam ktoś pijany ale jego też może być stać na ten bilet. Równie dobrze możesz jechać taksówką i być zadowolony tylko to kosztuje ;) Dąże do tego, że nie spodziewaj się kokosów za tańsze bilety.
22 lipca 2010, 13:35 / czwartek
Hime: oczywiście, że pijany może kupić bilet na autobus, sęk w tym, że kierowca ma prawo nie wpuścić takiego osobnika do autobusu i analogicznie ochrona ma prawo nie wpuścić pijanego na mecz ot cała filozofia...
22 lipca 2010, 13:39 / czwartek
Prawda jest taka, że gdyby badać alkomatem przy wejściu na stadion to połowa odpadła by odrazu. Niektórzy na trzeźwo zachowują się gorzej niż nie jeden pijany. To zależy tylko od człowieka. Nie popieram tego ale też wiem, że tego się nie da zmienić. Piłka nożna to sport dla wszystkich. Jednych stać na tanie bilety innych na drogie. Tak będzie zawsze i wszędzie.
22 lipca 2010, 13:39 / czwartek
Jaki kompleks leczę twoim zdaniem, skoro posuwasz się do diagnozy to ją rozszerz. Zawsze dobrze wiedzieć gdzie mam ukryte słabości.
Puki co to ty piszesz o wskazywaniu ochronie innych-mimo wszystko kibiców, ty piszesz o tępieniu kogokolwiek. Jak dla mnie mentalnie nie różnisz się od oficera policji, przeświadczony o własnej wyższości społeczniak. Bez pozdrowień
22 lipca 2010, 13:46 / czwartek
A JA ŻĄDAM SIĘ DOMAGAM SEKTORA DLA NIEPALĄCYCH! I CHUJ!

szalom

ps. nie wiem w sumie po co uczyć się odrazu czytania ze zrozumieniem, skoro u części z tym bez zrozumienia chyba też jest problem, ale to swoją drogą, a co do tej dyputy ws. 'najebani vs. Lwy Północy' - jak się nie mylę, to stowarzyszenie organizując wyjazdy nieraz apelowało o 'pewną wstrzemięźliwość' (w każdym razie, 'idea godna podtrzymania')
22 lipca 2010, 13:46 / czwartek
Swoje zdanie wyraziłem jasno, NIGDZIE nie napisałem, że należy wskazywać ochronie pijanych gdybyś przeczytał ze zrozumieniem to byś to zauważył...
22 lipca 2010, 13:51 / czwartek
"jak zwróciłem ochronie uwagę nt. niewpuszczania najebanych, to zrobili oczy"
"Coś źle czujesz hime, a to dlatego, że jak idę sam to też sobie nie życzę pijanego menelstwa... Jeśli to pochwalasz ok, ja będę to zawsze tępił."

Pytanie nr 1 jak zwracałeś uwagę nie wskazując przykładu, pytanie nr 2 jak chcesz tępić najebaną patole?
22 lipca 2010, 13:57 / czwartek
Na maturze też uczą pisania wypracowań :D i to jest lepiej punktowo ocenianie niż czytanie ze zrozumieniem.
22 lipca 2010, 14:38 / czwartek
Wolf
22 czerwca 2005, 22:49 / środa
Do StarszyLechista
sluchaj malo pisze ale to powiem w waszej ekipie jak sie nie myle bywa Zolw a on ma wojne z mattim. Czarny, Eliot, Olo brakuje mi tam Macka i Zolwia
Sprawa dosc powazna, jak tam Zolwia troche znam i ekipe Czarnego.Mi tez i innym kibicom lechii mocno podpadl ten facet o ksywie Matti jak sie pojawi w Jelitkowie to uwazajcie na niego idajcie cynk Zolwiowi.
On bardzo chce go spotkac.Je*ac konfidentow
22 lipca 2010, 14:44 / czwartek
Buziek: zwrot: "proszę nie wpuszczać pijanych" nie wskazuje konkretnych osób. Czy to takie trudne do zrozumienia?
22 lipca 2010, 14:46 / czwartek
Trampi: z Żółwiem już dawno sobie wszystko wyjaśniliśmy, więc niestety się spóźniłeś...
22 lipca 2010, 14:54 / czwartek
Czyli domyślam się że rozmowa przebiegła tak:
-Proszę nie wpuszczać pijanych
-Ale nie wpuszczamy
-Aha dziękuje

Jeżeli rzeczywiście tak było to serdecznie przepraszam za nadinterpretację
22 lipca 2010, 15:18 / czwartek
-Zwróćcie uwagę na pijanych.

- ???!!! <wielkie oczy>
- Nie ma przepisu zakazującego wpuszczanie pijanych.

Koniec rozmowy.
30 lipca 2010, 22:28 / piątek
Ciekawe czy w ramach protestu (którego popieram) Lwy Północy dogadały się z nacjonalistami i nie będzie rzucania bananami i buczenia? W razie czego zawsze można wydać oœwiadczenie :-)))
30 lipca 2010, 22:31 / piątek
wyga mylisz pojecia banany rzucaja rasiści a nacjonalizm to cos zupełnie innego.Po co piszesz o temacie którego nie rozumiesz??
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.301