Gdańsk: poniedziałek, 23 września 2019
FORUM
Podstrony:

List otwarty

strona 3/3

27 lipca 2010, 12:08 / wtorek
AX_GD o którym naszym przedstawicielu w zarządzie piszesz??

Bo obecnie zarząd Lechii SA ma trzy osoby- Bartosiewicz, hjenek i Turnowiecki.
27 lipca 2010, 12:38 / wtorek
A kto reprezentuje kibiców w Lechii ? podobno jest taka osoba ? Chyba że się mylę.
27 lipca 2010, 13:19 / wtorek
Był przedstawiciel kibiców w zarządzie ale został odwołany aby zrobić miejsca osobie od pana Kuchara.
Błażej twierdził (twierdzi?)że jest przedstawicielem kibiców w zarządzie ... , a jaka jest prawda każdy z Nas (Kibiców) wie ...
27 lipca 2010, 13:48 / wtorek
A ja z trochę innej beczki:
odnośnik
Czy ktoś wie jak będzie wyglądać klubowa maskotka? Bo ja uważam, że nieźle wypadłyby:
odnośnik
a może ktoś ma jescze jakiś pomysł na podpompowanie klubowego PR ?
27 lipca 2010, 14:18 / wtorek
Domin, niestety będzie to tylko Lew ; (( ...hehe
27 lipca 2010, 14:23 / wtorek
Ja mysle, ze lepiej by sie nadal odnośnik , ktory bylby odzwierciedleniem tego jak zarzad traktuje kibicow, i symbolizowalby ich slowa skierowane do nas "jestescie ....."

Ewentualnie moglaby byc rowniez taka maskotka odnośnik ktora odnosilaby sie do tego jak wladze klubu sie ostatnio zachowuja.
27 lipca 2010, 14:24 / wtorek
odnośnik

Myślę że się nadaje bo mocno nie odbiega od naszego prezia ;)
27 lipca 2010, 14:26 / wtorek
Nową maskotą zarzadu klubu w tej sytuacji moze byc tylko małpka hyhy
27 lipca 2010, 14:41 / wtorek
Hipokryzja w Klubie !!!

26.07.2010 - Biuro "Lechia Gdańsk"
- Życzymy sobie, aby teraz i w przyszłości z 10 testowanych graczy 1 w pełni spełniał nasze warunki i nadawał się do natychmiastowego zatrudnienia. To niezła średnia. Piłkarzy sprawdza się, aby zminimalizować ryzyko błędu. Każdy musi zaprezentować się na boisku, a przypadku dalszego zainteresowania przejść szczegółowe badania medyczne.
W tej grupie znajdują się zawodnicy zarówno obserwowani wcześniej jak i polecani przez menedżerów. Fakt, że sztab trenerski chce w pełni zapoznać się z ich umiejętnościami na boisku nie jest chyba zły? Nieprofesjonalne byłoby to wtedy gdyby transfer przeprowadzano na podstawie materiału video.

25.07.2010 - Błażej Jenek
- W najbliższym tygodniu będziemy dynamizować rozmowy transferowe z piłkarzami, którzy nie wymagają testów.

To nie przypadek że byliśmy najsłabszą drużyną wiosny , liga będzie mocniejsza niż w ubiegłym sezonie.Ktoś zawalił transfery w klubie i nie chce się do tego przyznać.
28 lipca 2010, 07:04 / środa
Tak jak napisano wcześniej, odpowiedź śmieszna, ogólnikowa, wręcz żenująca. Nikt nie przyzna dzisiaj otwarcie, że transfery nie są mocnym punktem tego sezonu. Jeśli jakimś cudem Lechia po pierwszej rundzie zajmie 6. miejsce to będzie pianie z zachwytu. Czas pokaże, jaka naprawdę Lechia zagra w tym sezonie...
29 lipca 2010, 23:55 / czwartek
Pytanie zasadnicze
co klub zamierza zrobić by zapełnić nowy stadion skoro idzie na jawny konflikt z kibicami.
na mecz z Hiszpanami sprzedano lekko ponad 4tyś biletów (brak karnetów i niecałe 2 dni do meczu)
Jaki jest plan na zapełnienie chociaż w połowie nowego stadionu ,skoro nawet na takie HIT klub nie jest wstanie zapełnić T29 w 3/4 .
Pytanie co z wyjazdami ?? bo wydaje mi się że po takiej minie jaką zaserwował stowarzyszeniu klub ,organizować wyjazdów w tej rundzie nie będą (obym się mylił).
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010