Gdańsk: wtorek, 24 listopada 2020
FORUM
Podstrony:

Prezentacja drużyny na nowy sezon

strona 1/1

1

25 lipca 2010, 21:11 / niedziela
wiadomo już gdzie i kiedy?
25 lipca 2010, 21:35 / niedziela
Niewiadomo,jak by madrze pomysleli to mogli by zrobic prezentacje przed meczem z villarealem na plycie głownej.
25 lipca 2010, 21:38 / niedziela
słyszałem, że zarząd chce powtórzyć prezentację z wiosny tego roku. Podobno ma być w tym samym miejscu, tylko godziny nikt jeszcze nie zna :)
26 lipca 2010, 08:54 / poniedziałek
Nie ma kogo prezentowac. Tych co beda grali w tym sezonie znamy juz z II ligi.
Ja osobiscie chetnie poznalbym tego byznesmena, znawce i geniusza futbolu Pinjo Pivo z GOL i wysluchal go czym kierowal sie probujac wcisnac nam tych wszystkich patalachow, ktorzy nie nadaja sie nawet na I lige.

Jeszcze jedno pytanie do zarzadu.

1.Ile kosztowalo Lechie sprowadzenie, testowanie i odeslanie z powrotem na palmy czteropaku ?
10 lipca 2013, 19:24 / środa
Już w niedzielę 14 lipca o godz. 19.00 Lechia Gdańsk zaprasza na prezentację I zespołu przed zbliżającym się sezonem T-Mobile Ekstraklasy.

Prezentacja drużyny seniorów Biało-Zielonych odbędzie się w niedzielę na Rybackim Pobrzeżu w Gdańsku. Warto przyjść już przed godz. 19.00, bo dla widzów przygotowano kilka atrakcji. Będzie m.in. możliwość nabycia pamiątek klubowych na oficjalnym stoisku Lechii, przygotowane zostaną też plakaty drużyny, na których będzie można później zdobyć autografy trenerów i piłkarzy. Na scenie wystąpi również Silver.
Przyjdź i spotkaj się z Lechią Gdańsk, zapraszamy!

lechia.pl
11 lipca 2013, 00:24 / czwartek
Heh.

"Przyjdź wcześniej, żebyś zdążył kupić gadżety" ;]
11 lipca 2013, 21:45 / czwartek
Słyszałem, że Zeta już nie ma bo się rozjebał. Prawda czy farmazon?

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.367