Gdańsk: czwartek, 20 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Polskie druzyny w pucharach.....

strona 1/5

29 lipca 2010, 21:46 / czwartek
dno i metr mulu:)jestesmy slabsi nawet od Azerbejdzanu.....
29 lipca 2010, 21:54 / czwartek
Nawet nie wiem czy jest sens wylewac tutaj żale.
ZAKAZ wystepu polskich drużyn w Pucharach !!
hahahh własnie Zuraw cudownie wykorzystuje karnego !!!!
Brak słów
I nawet nie chodzi o to ale o to co Ci Wiślacy maja w głowach. 0-1 a oni sobie kurwa chodza !!

I jesli ktos jeszcze załuje ze nie awansowalismy do Pucharów to ja sie teraz stokroć ciesze i wole ogladac sparing z FC Villareal

Wielki LOLL
29 lipca 2010, 21:57 / czwartek
to już kurwa nie jest śmieszne...
29 lipca 2010, 21:59 / czwartek
gorzej jak dno. dawajcie wieksze pensje graczom ludzie, moze sie poprawia? he he he
29 lipca 2010, 22:00 / czwartek
Juz sam tytul wątku to żart "Polskie drużyny w pucharach" hahahaha
kur.. i ja na to g.... zwane "Polską Ekstraklasą" kupiłem już karnet.
29 lipca 2010, 22:02 / czwartek
A ja wolę oglądać nawet porażkę z Azerami i mieć w pamięci wspomnienia jak Lechia zdobywa puchar polski.
29 lipca 2010, 22:08 / czwartek
A co sie przypomina Wiśe ?? Mistrzostwo czy Levandie ?? sam sie dziwie ze kibice Wisełki tak długo wytrzymali z kulturalnym dopingiem. Powiem szczerze ze na ich miejscu troszke ostrzej trzeba było zaczac doping wczesniej (nie chodzi tu mi o wrzuty na piłkarzy oczywiscie) ale przez chwile czułem sie jak na pikniku.
I trzeb jeszcze przynac ze te 0-1 to najmnijszy wymiar kary.
Przynajmnij Jagillonia jeszcze cos pokazuje ! Widac ze im zalezy
29 lipca 2010, 22:19 / czwartek
Qurwa co za padlina Wiselka h.j grala! My jestesmy juz za mogolja! A co do jagi to naprawde chlopaki gryzia trawe! respekt!
29 lipca 2010, 22:36 / czwartek
Polskie drużyny przegrały w tym tygodniu w pucharach z przedstawicielami ligi Czech, Austrii, Azerbejdżanu i Grecji. To ligi, które są baaaaardzo średnie lub słabe. Daje to doskonały punkt odniesienia gdzie jesteśmy my. Naszą ligę wyprzedza ta z Burkina Faso, naszą kadrę klasyfikuje się na 56 miejscu na świecie.... Czy ktoś się jeszcze temu dziwi??? Po tym co dziś odpierd... Wisła, już wiem, że wygrana Lecha z Interem Baku to absolutna sensacja a nie kompromitacja jak pisała prasa!! Powinniśmy gratulować pyrom, że pogonili po takim spektaklu taką "potęgę"!! Naprawdę nie ma już żadnej miary na polską piłkę!!! Kurwa! Nawet kucharze z Malty nas walą w łeb i tylko cud bRudasów uratował!!! Kogo my możemy pokonać skoro nawet druga drużyna z Malty to dla nas za dużo?? Ja pierd.... zwykle nasze drużyny przegrywały z ciut lepszymi drużynami. Ten rok zapowiada się jako największa kompromitacja w historii naszej piłki!!!
Postuluję absolutny, powiedzmy 2-3 letni zakaz gry polskich drużyn w pucharach europejskich!!! Dosyć wstydu! :)
29 lipca 2010, 22:42 / czwartek
Hmmm... Jaga przegrywa ale jako jedyna z polskich klubów walczy.
Straciła w 7 minut dwie frajerskie bramki ale to ona dyktuje grę. Może się podobać.
Reszta: bez komentarza.
Ruch walczył ale z marnym skutkiem.
Wisła MEGA KOMPROMITACJA
Lech ze Spartą: potraktowali mecz jako sparing i sie zemscilo. Mają jescze szanse ale muszą się ocknąć.
Jaga: jak mowiłem, gra lepsza o
29 lipca 2010, 22:45 / czwartek
No to jest przykre. Śmialiśmy się z pokolenia Hajty, Juskowiaka, Kowalczyka , Koźmińskiego itd itd, a nowe jest jeszcze słabsze i to dużo. Np jeden z droższych/głośniejszych transferów naszej ligi w tym okienku- taki Kiełb- to jest przecież piłkarz żart. A co najgorsze to jeden z wyróżniających się chłopaków naszej ligi. Skoro nie ma lepszych to znaczy że nasz poziom to....

Co do meczu Wisełki, jedno co pozytywne to mina po meczu tych gwiazdeczek typu Małecki czy Brożek, tyle że oni się nie przejmują tak jak my, że są słabsi od Azerów z 4 razy mniejszym budżetem. Mają swoje kilkadziesiąt koła na miesiąc, samochód z tylnym napędem, fajne tatuaże i fryzurki. Zasób słów jak u 3 klasisty i tak do 30-32 lat i wtedy jakaś odra wodzisław, albo gorzów wielkopolski i jakoś to będzie.

Kurwa dokąd nasza piłka zmierza....
29 lipca 2010, 22:47 / czwartek
Po dzisiejszym dniu, to w zasadzie naszła mnie myśl czy nasz zarząd nie ma racji że nie wpieprza kupe kasy na transfery... bo w zasadzie na chuj?? Ta liga jest tak totalnie słaba że wystarczy wystawić juniorów z AMBICJĄ, którzy będą zapier... i utrzymanie się w lidze jest praktycznie pewne, a przy niezłym trenerze i odrobinie szczęścia pierwsza 4-5 jest osiągalna.

W sumie nie wiem czy nie lepiej byłoby wycofać na parę lat nasze drużyny z pucharów, bo jeśli taki Ruch się modli żeby przejść Maltańczyków i awansować dalej żeby chociaż nie byli stratni finansowo i zwróciły im się koszty podróży i zakwaterowań... to w zasadzie jaki jest sens? Niestety z roku na rok coraz tragiczniej to wygląda, jedynym pocieszeniem jest fakt że gorzej (?) być już nie może.
29 lipca 2010, 22:51 / czwartek
Akurat Małecki był jednym z najlepszych Wiślaków dziś.
29 lipca 2010, 22:53 / czwartek
Faktycznie najlepiej zaprezentowała się Jaga. Walka do końca. Żeby ten Grosicki nie zjebał kilku setek... Jednak co najbardziej mi się w Jagiellonii podoba to to , że tam wiedzą jak się przeprowadza transfery i wyszukuje dobrych graczy. Kto widział dzisiejszy debiut w oficjalnym meczu, wziętego za DARMO z Wigan Athletic FC, Tomasza Kupisza ten wie o czym mówię. A także Makuszewski wzięty z pobliskich Wigier. Dużo nie pograł w debiucie, ale już w dwóch akcjach pokazał , że ma potencjał większy niż gdański czteropak razem wzięty.
29 lipca 2010, 23:00 / czwartek
akurat do Małeckiego najmniej mam pretensji. Parę ładnych akcji i wygranych pojedynków jeden na jeden oraz wypracowany karny. Paweł Brożek - ani jednego strzału na bramkę. Żuraw - jeden... z karnego prosto w środek... Ale Wisła przegrywa ten mecz z tego samego powodu co ligę. Czyli zatracili to w czym byli najmocniejsi - szybka wymiana podań.
29 lipca 2010, 23:05 / czwartek
sposób wykonania karnego tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że oni nie chcą awansować do LE. Bo i czemu się dziwić emerytowi, przecież LE to dodatkowe bardzo ciężkie mecze w sezonie. Lepiej ogrywać rodzimych ogórków.

Dla mnie tegoroczna postawa naszych klubów to żadne zaskoczenie. Zanosiło się na to od lat. Dziwił mnie strach coniektórych przed wycofaniem naszych drużyn z międzynarodowych rozgrywek (walka z pzpn).
Jaga sobie pochasała, ale nie czarujmy się, przy 2:0 na wyjeździe Grecy dali im pochasać.
29 lipca 2010, 23:07 / czwartek
Dla rozluźnienia ;-)

odnośnik
29 lipca 2010, 23:08 / czwartek
To nie ma znaczenia czy beznadziejna wisła czy słabe czarne paznokcie czy baba-jaga!!!dzis smiechu nie miałem konca!!!wszędzie jest to samo .Strzeli jeden z drugim dwie bramki z ...kimś tam i juz rzada ...iluś tam pieniędzy.A to są wszystko beznadziejni piłkarze z beznadziejnymi trenerami i tragicznymi komentatorami którzy robia "wode z mozgu" przeciętnemu " kibicowi.Widzicie "rasiści" czy" prawdziwi polacy"wszedzie graja obcokrajowcy ktorzy swoją odmiennością tworzą oblicze drużyny .Tak jest na całym świecie a tylko tu w "zapierdowie polskim" gdzie innośc jest czymś obcym i nieznanym więc Wy "biali podstawkowicze"i "bojący się inności" prymitywy" wolicie najsłabszych czyli kogo?????naszych !!!!słabeuszy!!
29 lipca 2010, 23:08 / czwartek
A miał być taki dobry rok dla polskich pucharów i <4 pkt do rankingu krajowego... skonczy się na 1,5-2 jak zwykle.
29 lipca 2010, 23:18 / czwartek
Bo to białe barany które i Tobie zrobiły "wode z mózgu"!!!!!!!!!!!!!!
29 lipca 2010, 23:23 / czwartek
ten temat chyba powinien być w 'luźnych', nie? ani to o Lechii, a już zwłaszcza że ani porażka Amiki, ani Chorzowskich czy Biełaruskich mnie nie martwi (akurat tylko ci drudzy mają w tym przypadku jakiś wpływ i bliższy związek z Lechią, w końcu przyjeżdżają do nas 'prosto z Wiednia', co może i dałoby się jakoś wykorzystać), a Wisły - cóż, jakkolwiek to brzmi, tak Karabach to wcale takie byle kelnerzy (w porównaniu do takiej, za przeproszniem, Valetty) nie są, rok temu jakoś udało im się przejść Rosenborg... jakkolwiek co tu dużo mówić - w sumie wtopa, zwłaszcza że jeszcze kilka lat temu takie losowanie oznaczałoby przejście dalej, no ale ile można żyć meczami z Parmą, Lazio czy innym Schalke (czy nawet legijnym Utrechtem - w sumie to nawet cięzko powiedzieć, jak by wyglądało spotkanie wice- czy też pożalsieboże mistrza Polski z tą drużyną - tzn. ile by dostali u siebie i na wyjeździe, osobiście sądzę że 'odwrócona powtórka' byłaby bardzo prawdopodobna)

i w sumie, można się z tego śmiać, że 'i znowu baty, błożesztymój co za niedorajdy nas (hehehe - przyp. autor) reprezentują w Europie, może lepiej za rok wogóle nikogo niezgłasać bo znowu wstyd", ale pozostaje smutna refleksja - skoro my zajeliśmy w tak żenu-słabej lidze ósme miejsce, to... skoro oni "są w dupie" - to gdzie my jesteśmy? (tak, znowu "nam" się nic nie podoba)

szalom
29 lipca 2010, 23:25 / czwartek
Tak tak Bolek, za mało obcokrajowcow w naszej lidze.Proponuje wywalić wszystkich Polaków i otworzyć sie po całości, tak po jewropejsku;-)
29 lipca 2010, 23:26 / czwartek
a, i tak swoją drogą - Bolku, już się skompromitowałeś na tym forum wystarczająco, apeluję - nie pogrążaj się jeszcze bardziej

szalom

ps. ale i tak nie mogę się powstrzymać, bo aż mi się jakoś przypomniała spinka 'tutejszych' biełarusów, co to mieli odprawić u siebie Napoli 3:1... :))))))))))))))))))))
29 lipca 2010, 23:28 / czwartek
protokolant - obawiam się że zarówno "oni" jak i "my" jesteśmy w tej samej czarnej dupie... tyle że "oni" kilka miejsc wyżej ;-))
29 lipca 2010, 23:29 / czwartek
jeszcze ad Picnick - a gdzie można takie karnety kupić? to łączone z wejściem na Olimpijską też jest może?

popatrz pan, to ja głupi kupiłem karnet tylko na Lechię, a tu mnie taka okazja przed nosem przeszła :(

szalom
29 lipca 2010, 23:33 / czwartek
Lepiej rózność, niż beznadzieja wisły ,paznakci czy baby-jagi!!!!wszędzie sa ocbokrajowcy którzy tworzą o "CHARAKTERZE'druzyny!!!!!Wole Lechie "CZARNO_CZERWONO,ZÓLTO,Białą " na szczycie niz Lechie tylko białą w lidze na pograniczy"pakistansko-nepalską"która zna tylko szczepm "samotne oko" i "białereki tygrys tangensu"!!!Przemślcie to !!???
29 lipca 2010, 23:39 / czwartek
Przemyslalem,ja sie wypisuje z Twojej KOLOROWEJ Lechii !
29 lipca 2010, 23:42 / czwartek
Piknik mam rozwiązanie Twojego problemu. Ja karnet mam ale koleś chętnie odkupi od Ciebie za pół ceny. Oczywiście jeśli jest on na zegar bądź ostatecznie na prostą bo na trybunie same dziadki wpierdalają czekoladki!!
29 lipca 2010, 23:43 / czwartek
Niech wpierdalaja i co Ci to przeszkadza?????
29 lipca 2010, 23:50 / czwartek
Bolek - pieprzysz od rzeczy... jakoś w Wiśle, żuberkach czy pyrach masz wielu obcokrajowców, nawet o różnym kolorze skóry... i jaki efekt?? Więc Twój argument z dupy wyjęty panie...
29 lipca 2010, 23:52 / czwartek
Ale popatrz ilu jest Białych??????i co oni grają???
29 lipca 2010, 23:59 / czwartek
Bolek - idealnie pasujesz do paru prezesów w naszej lidze, którzy myślą że jak naściągają na kilogramy czarnych żółtych czerwonych to finał LM będzie ich... gdyby to miało przełożenie to dzisiaj nie było by tego tematu tutaj... skoro tak Cę to boli to zrób sobie kurs, zostań menago piłkarskim i wciskaj tych "fantastycznych" skórokopów naszym ligowym prezesom... za jednym ogniem upieczesz dwie pieczenie - będziesz zarobiony a w naszej lidze będą przedstawiciele wszystkich ras i narodów świata ;-) Do dzieła!!
30 lipca 2010, 00:06 / piątek
Bolek ty możesz nawet woleć kutasa w swojej dupie ,twoje zdanie nas nie interesuje co ty wolisz ,kogo i gdzie.
Jesteś tylko internetowym idiotą który może wylać swoje żale i lament na klawiaturę.
dzięki Bogu to się nigdy nie zmieni ...
30 lipca 2010, 00:06 / piątek
wniosek - zakazać gry białym, bo psują... a mecze niech komentuje Larry Okay Ugwu.

szalom!

ps. a tak swoją drogą, kto by pomyślał, że Tangens ma jakiegoś białorękiego tygrysa, czyżby to jakaś nowa maskotka Floty? :))))))
30 lipca 2010, 00:10 / piątek
Nie o to mi chodzi!!!Jestem kibicem Lechii ale denerwuja mnie wpisy ,ze Lechia to "biała druzyna"!!Jestem Europejczykiem i widze ,ze Inność nie znaczy nieznane.W wielkich druzynach naszego kontynentu grają wszyscy czerwoni ,czarni,zólci i co te druzyny dochodza do czegoś ..a jak te drużyny trafiają na "polskich białych" to robią z nich pośmiewisko Europy!!!Tu wielka wisła trafia ta Azerów"tez o innej karnacji" i co ...Ci azerowie wygrywają z wielkimi "białymi braćmi""!!!!powtarzam "WOLE LECHIE RÓZNORODNĄ NA SZCZYCIE" niz "biała" w lidze wietnamsko-pakistansko-chinskiej!!!!!bez osiągnięć bez zaszczytów!!
30 lipca 2010, 00:15 / piątek
Bolek przykładem w Europie jest np. reprezentacja Francji? Swoją drogą od pewnego czasu zastanawiam sie czy Olisadebe wywiesza biało-czerwoną flagę 11 listopada...? Hmmmm w końcu Polak z krwi i kości !
30 lipca 2010, 00:18 / piątek
Aha Bolek zrób mały rachunek sumienia ... Ile czarnych gęb naliczyłeś dzisiaj w kadrze Wisełki a ile u ich rewelacyjnych azerskich przeciwników?
30 lipca 2010, 00:19 / piątek
Gdyby tak w Naszej Lechii miał grać Ronaldo,Pele,Messi,Coole i Gullit to byście piali z zachwytu ze Lechia jest najlepsza ze kazdy w Europie z TRWOGĄ wymienia nazwe Lechia a tak gra Buzała,dawniej Rogal i Bąk i jakoś nikt w Europie nawet nie wie gdzie dobrze leży Gdansk!!!!
30 lipca 2010, 00:21 / piątek
podkreślam w kadrze a nie pierwszej "11"
30 lipca 2010, 00:27 / piątek
Wszystkie kraje które cos osiagaja w sa kraje gdzie nie ma znaczenia jaki kolor skóry ktoś ma tylko co soba reprezentuje!!!Tak pierwszy lepszy przykład z ostatnich Mistrzostw Swiata!!!!pierwsze miejsce "brudni Hiszpanie" drugie "kolorowa Holandia" trzecie Niemcy z czarnymi jak smoła obwatelami czwarte Urugwaj "czysci biali" Aztekowie!!!!!!!a wiec gdzie sa biali???!!!
30 lipca 2010, 00:29 / piątek
Messi na MŚ strzelił tyle samo bramek ile nasz Buzała nie jadąc tam wcale. A zarabiać by chciał tyle co cała polska liga!! Wiec ja tam wolę swojego Buzałę a Messi niech spierdala darmozjad jeden!!! Co do Pelego to się nie wypowiadam bo dawno nie widziałem go w akcji i nie wiem w jakiej jest aktualnie formie...
30 lipca 2010, 00:30 / piątek
"Gdyby tak w Naszej Lechii miał grać Ronaldo,Pele,Messi,Coole i Gullit to byście piali z zachwytu ze Lechia jest najlepsza......" - Bolek, wyłącz to Playstation i zejdź na ziemie bo Ty chyba sam już nie wiesz o co Ci chodzi, czy o więcej obcokrajowców, czy o mniej białych, czy o wygranie LM czy o białorękiego tygrysa... wyjdź na spacer najlepiej ;-)
30 lipca 2010, 00:30 / piątek
Messi? przecież to białas, Gullit zresztą też a w dodatku emeryt (bo żeby być skautem w Milanie, to takiego określenia trzeba użyć, so sorry), Joe Cole zresztą też :)), a zresztą - GDYBY BABCIA MIAŁA DRUCIK TO BY BYŁA TROLEJBUSEM, a ktoś tu już swego czasu sprowadzał Buffona do Lechii, hehehe (a tak swoją drogą, nie sądzę by 'długofalowa strategia klubu' przewidywała ściągnięcie tychże kopaczy, o Guillicie nie wspominając)
nie wiem gdzie Gdańsk dobrze leży, ale myślę że 'nad morzem nienajgorzej', pozostaje mi tylko ponowić apel, bo... naprawdę wałęsisz tak, że aż się czyta ciężko

szalom

ps. i pewien cytat, szczególnie aktualny przy tego typu okazjach: odnośnik
30 lipca 2010, 00:38 / piątek
Messi to taki białasd jak kazdy z Ameryki Połódniowej!!!!!Jezeli nie rozumiecie o co mi chodzi to znaczy ze..............!!!Dla mnie Lechia jest najwiekszym dobrem i oby ci "brudni hiszpanie" nie pokazali tym "czystym białym" gdzie jest ich miejsce w szergu!!!Bo tu przyjedzie Europa a Europa jest róznorodna nie tylko biała!!!!
30 lipca 2010, 00:39 / piątek
Jak o Murzynach, to zawsze Bolek ma coś do powiedzenia. I zawsze pozytywnie. Interesujący przypadek.
30 lipca 2010, 00:49 / piątek
no tak, Messi murzyn, Kasijas ultramurzyn, a Puszkin to już wogóle TURBONEGRO!

nie mam pytań, to już nie są wałęsizmy, to jest istne WAJDOLENIE

szalom
30 lipca 2010, 00:58 / piątek
a, i tak swoją drogą, ci Aztekowie, to musieli być naprawdę nieźli (zwłaszcza jak na 'murzyńską cywilizację'): odnośnik
żeby taki kawał... jakieś portale i zaginanie czasoprzestrzeni opanowali, czy co? :))) a może to dlatego, że może faktycznie prowadził ich (w wędrówce) ten mityczny białoręki tygrys: odnośnik ? :))))))

szalom

ps. swoją drogą, skoro gramy w lidze 'pakinepalsko-wietnamochińskiej' (coś ostatnio chyba nie jestem na bieżąco), to co za problem by zaimportować jakąś drużynę nigerotogoiworyjską tutaj? sezon, dwa, i liga miszczów nasza, nawet Ajax (Kejp Tałn) nie ma szans :)))))
30 lipca 2010, 01:01 / piątek
Bolek - wybacz kolego ale twoje argumenty są mało rzeczowe, uczepiłeś sie tych białych jak co niektórzy Deleu.
My (Polacy) raczej nieprędko bedziemy mieli ligę na poziomie Hiszpanii czy Niemiec, więc nie warto robic u nas "taniej podróbki" powyższych lig sprowadzając masowo wybrakowany towar z innych kontynentów. Owszem nie graja tacy którzy są naprawde wzmocnieniem i wzorem dla naszych kopaczy.
Także nie należy przesadzać w jedną jak i drugą stronę.

TYLKO LECHIA!
30 lipca 2010, 03:10 / piątek
coby sie odniesc do tematu :

haha
30 lipca 2010, 08:12 / piątek
Kolego Bolek chciałbym ci oficjalnie z tego miejsca podziękować. Ze dwa lata mija jak ostatni raz czytałem tak przezabawną dysputą. Kolego Bolek apeluje do ciebie pisz więcej niech się naród śmieje, parafrazując Bolca z filmu Lubaszenki "przyda się trochę śmiechu w tym smutnym jak pizda mieście".
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.211