Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Polskie druzyny w pucharach.....

strona 4/5

5 sierpnia 2010, 21:15 / czwartek
Przesadną sympatią ich nie darzę, ale trzeba powiedzieć uczciwie, że Jaga najlepiej nas reprezentuje w pucharach. Na tle tych baranów z Wisły czy Ruchu to pełna profeska :)
5 sierpnia 2010, 21:17 / czwartek
penalty
5 sierpnia 2010, 21:18 / czwartek
no i sie posralo, karny dla Arisu
5 sierpnia 2010, 21:19 / czwartek
Jebany sędzia...
5 sierpnia 2010, 21:23 / czwartek
ten karny to juz naprawde prawdziwe zlodziejstwo.....
5 sierpnia 2010, 21:23 / czwartek
Kto dopuszcza aby takie kurwy mialy prawo sedziowania jakichkolwiek meczow?
5 sierpnia 2010, 21:27 / czwartek
Może nie widzieliście ale koleś w polu karnym dostał w łokcia w pysk i było to bardzo dokładnie widać... obiektywnie to jeszcze białorusin powinien kartkę dostać bo było widać ze spojrzał się gdzie jest zawodnik Arisu i mu wyłożył w szczenę
5 sierpnia 2010, 21:27 / czwartek
Niestety ewidentny karny.
5 sierpnia 2010, 21:31 / czwartek
ale i tak cisną tych kozojebców. szacun za postawę.
5 sierpnia 2010, 21:46 / czwartek
Brawo Jaga za walkę!
5 sierpnia 2010, 21:47 / czwartek
Jaga dziękujemy za emocję!!! Brawa i szacun. Trafiliscie najgorzej z Polskich drużyn a gdyby nie te karne to juz bylibyscie w 4 rundzie.
5 sierpnia 2010, 22:04 / czwartek
greckie brudy ... świecą bramkarzowi Jagiellonii po oczach zielonym laserem, rzucają mołotowy na autobus ... nie wiem czy zauważyliście w przerwie meczu jak prowadzili jednego z kibiców Jagi za ręce, to jeden z ochroniarzy podbiegł do niego z tyłu i wyjebał mu kopa w plecy ... żal. Sędzia karnego z dupy podyktował, bo bał się że w mordę dostanie jeżeli Aris przegra - widać nie tylko w polskiej lidze drukarstwo się ładnie ma. Ogólnie innych występów naszych drużyn komentował nie będę, bo nie ma o czym mówić - i choć przykro mi tak twierdzić, to Jaga obecnie jest jedną z najmocniejszych ekip w Polsce ...
5 sierpnia 2010, 22:11 / czwartek
zawsze wydawało mi się, że jednak wyjebanie komuś z łokcia w swoim polu karnym to jest faul i karny dla przeciwnika... ale widać co ja tam wiem :)) teraz to sie nazywa drukowanie :))
5 sierpnia 2010, 22:19 / czwartek
Ruch po ciężkiej walce obronił korzystny wynik ;]

ps. Gdyby rywalem Arisu było Maccabi Tel-Aviv czy inna tego typu drużyna to Aris wykluczono by z pucharów za antysemityzm.
5 sierpnia 2010, 22:23 / czwartek
kluby typu amika czy Wisła mają w nosie ligeeuropejska bo tam nic nie zarobią, co najwyżej dołożą, oni odpuszczaja na korzyśc e-klasy bo każdy żre sie o majstra i wierzy(???) w LM...to doprowadza do sytuacji, gdzie beniaminek w pucharach drużyna o potencjale Lechii a wynikowo nawet słabsza w Białymstoku 0-0 i 1-1 a w Gdańsku 1-2 i 2-0 robi szeherezade na gorącym terenie w Grecji i gdyby nie frycowe z pierwszych 5 min w Białym to awans mieli by w kieszeni!
bo grali ambicja i wolą walki a także umiejętnościami, nie są kunktatorami..za gre jaka oprezentuje Krakow z Poznaniem nalożył bym karę pieniężną i to tak wysoką jak kompromitujące były wszystkie 4 porażki tych drużyn..
ani Wisła ani amika nie zdobędzie mistrza w tym sezonie jestem o tym przekonany i żadne czary mary nie pomogą, amika bez napadu Wisła bez obrony - może zalapią sie na miejsca 6-3..Lechia powinna ograć obie drużyny bez kłopotu..z napastnikiem oczywiście.
5 sierpnia 2010, 22:36 / czwartek
jestem, kibicem Jagi i mam nadzieje ze to Jaga, Lechia, i inne kluby beda w tym sezonie grac o mistrza,bo szkoda patrzec tych co zawsze walcza o mistrza jak Wisla, Lech, Legia i sie komrpomituja w Europie a inne kluby przynajmniej ambitnie by podeszly do tych rozgrywek i wg mnie dosc juz gadania ze jeden z 4ech klubow zdobedzie mistrza, mam nadzieje ze pierwsza trojka to inne zepsoly bo te tzw. stare to komporomitacja, pozdrawiam
5 sierpnia 2010, 22:39 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 sierpnia 2010, 22:45 / czwartek
Przeszkadza Ci to ze jestem obiektywny? A taki tekst to zachowaj dla siebie.

Ciekawe na kogo jutro kuchenkorz trafi :) oby nie na azerów... zresztą każdy rywal teraz, biorąc pod uwagę dyspozycje naszych krajowych zespołów będzie ciężkim przeciwnikiem na drodze do fazy grupowej LE
5 sierpnia 2010, 22:50 / czwartek
oles 1982 przekonaj najpierw ogólnopolskie media z opłacanymi gryzipiorami i chorymi na wielkość redaktorami, to masz 80% sukcesu, potem rusz przekonywać prezesów maluczkich, żeby nie inwestowali w siebie tylko w drużynę i ... masz pierwszą trójkę.
5 sierpnia 2010, 23:06 / czwartek
masz racje, pozatym u was np jedynie testuja a mowia ze maja taki anie inny budzet, tego szczerze nie rozumiem, tak samo puchar polski, wiekoszsc tzw. klubow go olewa aleto najkrotsza droga do pucharow, wola checi i zaangazowania, bedzie tak co roku ze kluby niby medialne jak Wisla, Legia, Lech nawet na canal plus beda czesciej pokazywac bo walcza o mistrza a wiekszosc z tych meczow bedzie nudna, wg mnie w tym sezonie w pierwszej trojce beda druzyny na ktore nikt nie stawial i mam nadzieje ze bedzie to Jaga, Lechia, ale tez zyczylbym sobie jeszce kogos spoza tej niby wielkiej trojki, bo jest tylko gadanie zdobyc mistrza i walczymy z o lige mistrzow tylko jakos te zespoly nawet o lige europejska niechce im sie walczyc wiec z czym do ludzi, jakis czas temu nieznana druzynyna z niemiec z drugiej ligi anasowala do o grupy pucharu uefa. wazne by walczyc i miec ambicje, Wisle kibicowalem bo sadzilem ze awansuje, bo co to druzyna z aezbejdzanu ale olali sparawe, posprowadzili gwiazdeczki, mam kumpla w Gdansku i wiem ze macie zajebista szkolke pilkarksa,zdolna mlodziez ale probelm tkwi ten sam, u nas boja sie stawiac na mlodych, bo wiem ze Lechia w juniroach zdobyla troche mistrzostw tak jak Jaga tylko nikt tego jakby nie zauwaza, mam tylko nadzieje ze w tym sezonie beda mowic o innych klubach a nie ciagle te same ktore nas kompromituja, pozdrawiam i zycze powodzenia w lidze
5 sierpnia 2010, 23:39 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 sierpnia 2010, 23:51 / czwartek
vid11 - ciężko spojrzeć prawdzie w oczy? - popatrz obiektywnie ... ; A obrażając mnie wiele nie zdziałasz - mam wyjebane na takich jak Ty, którzy nic konstruktywnego nie wnoszą na to forum, bo ... lepiej ponapierdalać na Kuchara, na czarnego w Lechii, robić chlew z forum i obrażać braci po szalu, zdobyć tysiące punktów do szacunku w necie ... wiele już tego się tu naczytałem i nie mam już ochoty odpowiadać na tego typu debilne zaczepki (jak np. Twoje).

Bez pozdrowień
5 sierpnia 2010, 23:52 / czwartek
Za rok:

Legia - FC Santa Coloma 1-0
FC Santa Coloma - Legia 1-1
Legia - Bangor City 1-1
Bangor City - Legia 1-1 3-4 pen.
Bnei Yehuda Tel-Awiw - Legia 3-1
Legia - Bnei Yehuda Tel-Awiw 1-1

Wisła - Ulisses Erewan 0-0
Ulisses Erewan - Wisła 0-1
JK Trans Narva - Wisła 2-0
Wisła - JK Trans Narva 3-0 AET
Sheriff Tiraspol - Wisła 4-0
Wisła - Sheriff Tirasol 0-0

Polonia W. - Toboł Konstanaj 1-0
Toboł Konstanaj - Polonia W. 2-0

Lech Poznań - Dinamo Bukareszt 1-1
Dinamo Bukareszt - Lech Poznań 2-0
6 sierpnia 2010, 07:47 / piątek
slg - błąd. Sądzę, że to będą porażki już w pierwszych rundach na poziomie 3:0 i w lipcu będzie można spokojnie na urlop jechać :D
6 sierpnia 2010, 08:52 / piątek
Ruch 0-0-2 1-6, Wisła 0-0-2 2-4, Amica 0-0-2 0-2, Jagiellonia 0-1-2 3-4. Nie ma co ukrywać, że Jagiellonia zaprezentowała się najlepiej z naszych "eksportowych" drużyn i obiektywnie należą się im gratulacje, za postawę, a także za podejście do Pucharu Polski i Superpucharu. Co do reszty naszych zespołów, to jestem ciekaw jak Lechia, która wg Kafara ma silniejszy skład niż ubiegłym sezonie, zagra z Ruchem. Nic innego poza zdecyzowanym zwycięstwem nie powinno wchodzić w grę. Ciekawe też, czy grając przeciw gwaizdom z Wisły i Amicii, nasi będą mieli spętane nogi i będą bali się zaatakować? Prawda jest taka, że większość zespołów w Polsce mecze z Wisłą, Legią, czy Amicą przegrywa już w głowach, w szatni. A przy okazji to brakuje nam teraz na testach tylko jakiegoś napastnika ze Szwale, które grało z Wisłą w poprzedniej rundzie...
6 sierpnia 2010, 08:54 / piątek
Mysle ze Ruchem bedzie 0-0 lub 0-1 stracone w ostatnich 15 minutach.
6 sierpnia 2010, 09:05 / piątek
Teraz tylko należy prosić rząd żeby tylko nic biednemu PZPN-owi nie zrobił, bo UEFA wycofa nasze drużyny z pucharów...
6 sierpnia 2010, 09:32 / piątek
eee tam przecież nie jest tak źle :) ...kluby idą do przodu... ale skąd wiedzą że idą we właściwym kierunku ?
Ano.... jadą do jakiegoś klubu np. francuskiego dowiadują się skrzętnie jak on funkcjonuje ...i powielają to u nas w mikro skali ....
Lada chwila będą sukcesy! Przecież nasi regularnie odwiedzają Skonto Ryga !
6 sierpnia 2010, 10:05 / piątek
więcej zawodników nam trzeba zarabiających powyżej 100 000 ,- miesięcznie wtedy zobaczymy więcej bramek dla gości :) po co maja biegać i się starać skoro co miesiąc stówka :)
Dno kompletne, tylko Jaga wyszła z twarzą.
6 sierpnia 2010, 11:01 / piątek
Czyli w LE Amica też sobie nie pogra odnośnik
6 sierpnia 2010, 11:03 / piątek
Buahaha

Grodzicki: Sędzia wypaczył wynik!

Rafał Grodzicki był jednym z antybohaterów meczu Ruchu w Wiedniu. Obrońca chorzowian już w trzeciej minucie został wyrzucony z boiska, a sędzia podyktował rzut karny. Ostatecznie podopieczni Waldemara Fornalika przegrali 0:3.

Piłkarz przekonuje jednak, że on i koledzy zostali skrzywdzeni. - Po pierwsze, to ja byłem faulowany. Walczyłem bark w bark z napastnikiem Austrii, Tomasem Junem. On mnie pociągnął za rękę i ja pierwszy się wywróciłem. Usłyszałem gwizdek, myślałem że to dla nas jest rzut wolny. Nic z tego, Holender pokazał mi czerwoną kartkę. Dla mnie jest to wypaczenie wyniku meczu, bo faulu nie było - wściekał się zawodnik.

- Dodam, że przy drugiej bramce dla gospodarzy sędzia też się pomylił, bo piłka bita z rzutu rożnego wyszła na aut, ale nikt tego nie zauważył. Szkoda, bo grając w pełnym składzie moglibyśmy pokusić się o dobry wynik. Natomiast grając w dziesiątkę przy stanie 0:1 ciężko jest odrobić straty - podkreślał Grodzicki.

Przemysław Michalak, źr. Ruch Chorzów

Czy Ci "nasi""piłkarze" są, aż tak wielkimi kretynami? Takimi tekstami tylko się ośmieszają.
6 sierpnia 2010, 14:40 / piątek
Kuchenkorz zmierzy się z zawodnikami ukraińskiego Dnipra Dnipropetrowsk. Co do ich szans najlepszy komentarz znajduje się tu odnośnik :)
6 sierpnia 2010, 14:46 / piątek
Heniu odszedł z Wisły
6 sierpnia 2010, 19:34 / piątek
Grecki sąd ukarał pięciu polskich kibiców zatrzymanych po meczu eliminacji Ligi Europejskiej Aris Saloniki - Jagiellonia Białystok (2:2). Jeden z nich został skazany na dwa lata i pięć miesięcy więzienia. Czterech pozostałych otrzymało wyroki w zawieszeniu.
----
ale jaja..
19 sierpnia 2010, 20:16 / czwartek
to dnipro ma zajebistych graczy,amica narazie wygrywa ale ukraincy ich cisna jak stare kurwy,jak amica jakims cudem ich przejdzie to mozna by sie postarac o graczy od nich
19 sierpnia 2010, 20:45 / czwartek
Blada_Twarz - a za co Ty bys chcial ich kupic jak dla nich tam 2 mln euro to jest normalna cena do zaplacenia za pilkarza, a zdarza im sie placic piec i wiecej.
19 sierpnia 2010, 20:52 / czwartek
amica wygrala.. fart jak chuj ale jednak,w dobrej sytuacji przed rewanzem
20 sierpnia 2010, 08:28 / piątek
w dupie mam wynik meczu, chodzi o tytuł artykułuodnośnik
20 sierpnia 2010, 09:23 / piątek
Lechistan (szczególnie na wschodzie) może odnosić się do każdej polskiej drużyny, co zrobić że nazwa Lechii też od tego pochodzi. Mam nadzieję że u nas też będzie przebudzenie.
20 sierpnia 2010, 13:36 / piątek
lepszy od tytułu jest sama zacytowana zawartość - "ku chwale ojczyzny!" :))))))) nosz kurrwa, "spocznij"

a co do tematu wątku, tak a'propo: odnośnik - powiem szczerze, mimo wszystko - nadal mnie zadziwia że takiemu (mocno leworęcznemu zresztą chyba) wańce-wstańce nie dało się wbić więcej jak 2 goli, już o tym że żadnego u siebie nie wspominając

szalom
20 sierpnia 2010, 15:46 / piątek
A wystarczyło kopnąć piłkę w stronę bramki... ale to trzeba umieć... żal.pl
20 sierpnia 2010, 15:53 / piątek
W ogóle na powtórce w zwolnionym tempie widać, że bramka dla amici to samobój. Odbiła się od głowy ukrainca, a nie Arboledy, także fart jak chuj, że wygrali. Choć dla stanu naszej krajowej kopanej liczy się wynik, bo zawsze te pare pkt do rankingu krajowego.
26 sierpnia 2010, 22:14 / czwartek
Amica w fazie grupowej
27 sierpnia 2010, 13:45 / piątek
Juventus, Manchaster City, Salzburk.. Może z 3pkt Amica zdobedzie w grupie na 6 meczy heh, ale bedzie wstyd
27 sierpnia 2010, 14:28 / piątek
Jaki tam wstyd. Wstyd to by był jak by trafili do najsłabszej grupy i tam przegrywali. A tak można im tylko pozazdrościć meczów z Juve czy M.C. Dla nas z takimi drużynami to może być najwyżej mecz otwarcia Areny a dla nich codzienność hehe ;-)
1 grudnia 2010, 22:29 / środa
Co by musiala zrobic Amica bysmy dostali i klub wiecej w europejskich pucharach ?
8 grudnia 2010, 17:53 / środa
Przez 5 sezonów z rzędu musiałaby docierać do finału Europejskich pucharów. Więc Sama Amica nie da nam dodatkowego miejsca pucharowego do tego są potrzebne świetne wyniki conajmniej dwóch Polskich klubów wtedy jest szansa na dodatkowe miejsce w Europejskich pucharach w ciągu 2 sezonów gry
19 lutego 2011, 16:08 / sobota
Fotki kibiców z mecz 1/16 finału Ligi Europy, Lech Poznań - Sporting Braga : odnośnik

Pozdro
26 lutego 2011, 23:17 / sobota
Filmy z przemarszu kibiców podczas 1/16 finału Ligi Europejskiej : Sporting Braga – Lech Poznań dostępne już na odnośnik
Pozdro
7 lipca 2011, 20:45 / czwartek
nasze polskie orly odpadly z irtyszem cos tam cos tam:)ciekawe z kim odpadna Wisla i Slask :) nasz pilka to naprawde "wysoki" poziom :)po cholere ta gadka przec caly sezon zapowiadajaca walke o puchary,skoro odpadamy z zespolami z konca swiata?:)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022