Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

PROTEST!!! OGŁOSZENIE O RELACJACH NA LINII KIBICE - KLUB

strona 1/21

30 lipca 2010, 20:29 / piątek
30 lipca 2010, 20:34 / piątek
Popieram!
30 lipca 2010, 20:35 / piątek
Szybciej niz myslałem.. ale popieram ;)
no to jutro cisza na hiszpanach
30 lipca 2010, 20:40 / piątek
Ten temat na pewno nie podzieli kibiców.
Popieram.
30 lipca 2010, 20:41 / piątek
Tak więc stało się to co od 8 miesięcy wisiało w powietrzu. Przykre
30 lipca 2010, 20:42 / piątek
Kto ma taczkę?

Jazda z nimi!!
30 lipca 2010, 20:44 / piątek
Popieram !!! Pozdro z przymusowej emigracji !!! ŻABIANKA !!!
30 lipca 2010, 20:44 / piątek
BRAWO! popieram w 100%, zarząd z nami w ch..(kulki) nie bedzie leciał
30 lipca 2010, 20:44 / piątek
No to teraz zarząd niech sobie weźnie te wuwuzele co są Jako i sam robi doping.
A flagi niech szybko sobie szyją z herbem KS.
30 lipca 2010, 20:46 / piątek
jakie postulaty? ;] cos musi byc celem hyhy
30 lipca 2010, 20:46 / piątek
Koniec konfliktu na linii iti Legia, zaczął się konflikt Lechia - zarząd.
30 lipca 2010, 20:48 / piątek
Gdy jedno się kończy, drugie się zaczyna!

Popieram!
30 lipca 2010, 20:49 / piątek
Jutro jedziemy z nimi na taczce. Juz czas na was hjenek, Kafar i cała zgrajo judaszy, którzy żerujecie na naszej Lechii
30 lipca 2010, 20:50 / piątek
oczywiście popieram. Pytanie- czy na Lechie II obowiązują jakieś bilety???
30 lipca 2010, 20:52 / piątek
Trudno zarzad nie jest z nami kibicami szczery to musialo to wkoncu nastapic,sezon zaczyna sie juz za pare dni a oni dopiero obiecuja transery,a zgranie zespołu,przygotowanie piłkarza do sezonu?ci trzej co przyszli moim zdanie to nie sa zwmocnienia a uzupełnienia po sprzedanych zawodnikach.

LECHIA PONAD ŻYCIE!!!
30 lipca 2010, 20:56 / piątek
Smutne to, ze tak sie musialo stac, ale inaczej to skonczyc sie nie moglo.

Pelne poparcie.
30 lipca 2010, 20:57 / piątek
rozumiem, że to tylko "strajk ostrzegawczy". Najlepiej byłoby by zeszło jak najmniej biletów na "igrzyska"
30 lipca 2010, 21:01 / piątek
Nie licz na to, jednak kazdy chce zobaczyc takich graczy na zywo:)
Rozumiem ze jutro bedzie jakis transparent? Bo raczej watpie ze ktos z zarzadu czyta forum.. wiec jakos sie musza o tym dowiedziec.. Moze odrazu maile do lokalnych gazet?
30 lipca 2010, 21:03 / piątek
a może by tak wejść dopiero na drugą połowę albo wyjść po pierwszej nie pozostanie to bez echa komentatorzy z orange sport sprawe rozdmuchają a to na pewno nie leży w gestii zarządu- dupa im się zapali
30 lipca 2010, 21:03 / piątek
Zawsze możemy zrobić to co Legia... odnośnik
Wyjść w połowie meczu. Tylko czy u Nas jest taka kibicowska solidarność jak na żylecie? Po niektórych wpisach na tym forum zaczynam w to wątpić.
Ale taki gest na pewno dałby zarzadowi dużo do myślenia.
30 lipca 2010, 21:05 / piątek
Zarząd o tym wie, gdy nie będzie żadnego dopingu dowiedzą się wszyscy inni. Jutrzejszy mecz transmituje OSI więc szybko informacja dotrze do całej kibicowskiej Polski.
Szkoda atmosfery autokarowej, przesiadka w auta i na wyjazdy...
30 lipca 2010, 21:05 / piątek
Na nowym stadionie będą inne zwyczaje, nie będzie samowolki. Pisałem o tym. Trzeba znaleźć inne rozwiązania, bo walka jest z góry przegrana. Przykład, Legia.
Problem z Wilna był ku temu okazją, niestety nie wykorzystaną. Brakiem opraw meczowych, zarząd się zbytnio nie zmartwi. Na nowym obiekcie będą obowiązywały inne standardy.
30 lipca 2010, 21:05 / piątek
A czemu na stornie Lwów nie ma żadnej informacji o tym?
30 lipca 2010, 21:06 / piątek
Czy to prawda że rozwiązują się wszystkie oficjalne fan kluby Lechii w Polsce? Słyszałem że kibice w ramach protestu mają zrezygnowac również z tej formy organizacyjnej
30 lipca 2010, 21:08 / piątek
ale o co chodzi ? tak bardziej konkretnie ? może by jakieś pytania postawić... bo ja na przykład kuchara bym się spytał o parę spraw... znaczy się o kasę bym spytał...
30 lipca 2010, 21:08 / piątek
kacper-BKS to samo napisałem. Takie coś na pewno nie przeszłoby bez echa, byłaby to kompromitacja dla zarządu na całą Polskę, zwłaszcza że mecz jest pokazywany na Orange Sport
30 lipca 2010, 21:09 / piątek
"Zawsze możemy zrobić to co Legia... odnośnik
Wyjść w połowie meczu. Tylko czy u Nas jest taka kibicowska solidarność jak na żylecie? Po niektórych wpisach na tym forum zaczynam w to wątpić.
Ale taki gest na pewno dałby zarzadowi dużo do myślenia."

gorzej jeśli po 20 minutach bedziemy przegrywać 0:2. Powiedzą wtedy że zdegustowani kibice opuścili stadion. Więc jeśli bojkotować nieobecnoscią to lepiej na początku
30 lipca 2010, 21:10 / piątek
o rok za późno

taka akcja powinna mieć miejsce od razu, kiedy z zarządu Lechia SA został zwolniony jedyny przedstawiciel kibiców,

mimo wszystko, lepiej późno niż wcale.

Ja jutrzejsze igrzyska olewam. I mam nadzieję, że większość kibiców zrobi to samo.
30 lipca 2010, 21:11 / piątek
"Na nowym stadionie będą inne zwyczaje, nie będzie samowolki. Pisałem o tym. Trzeba znaleźć inne rozwiązania, bo walka jest z góry przegrana. Przykład, Legia.
Problem z Wilna był ku temu okazją, niestety nie wykorzystaną. Brakiem opraw meczowych, zarząd się zbytnio nie zmartwi. Na nowym obiekcie będą obowiązywały inne standardy."

Chyba w zeszły wtorek wydarzenia z Warszawy Cie ominęły, bo piszesz to co Ty uważasz, a nie jak jest faktycznie i tym bardziej przykładem Legii strzeliłeś sobie w obie stopy naraz.
30 lipca 2010, 21:13 / piątek
Popieram protest.

Po długim namyśle ostatecznie jednak jutro nie idę na mecz. Trzeba było nie dopuszczać haniebnie Pucharu Polski, a nie teraz zapraszać Villareal, którego przyjazd opłacą oczywiście kibice.
30 lipca 2010, 21:15 / piątek
konri, a nie lepiej pójść wykrzyczeć im co o nich myślimy i wtedy wyjść?
Ale wszystko pozostaje w kwestii osób decyzyjnych.
30 lipca 2010, 21:15 / piątek
Oczywiście miało być : odpuszczać.
30 lipca 2010, 21:16 / piątek
"zzz
28 lipca 2010, 18:29 / środa
"trampi
26 lipca 2010, 14:47 / poniedziałek
Jak odwrócić uwagę ludzi od prawdziwych problemów? Trzeba zrobić Igrzyska!
Osobiście w dup.e mam wasze igrzyska i wasz Villarreal!"

ja również:))"

u mnie bez zmian:))
30 lipca 2010, 21:21 / piątek
100 % poparcia, nie moze być tak ze zarzad leci sobie z Nami w kulki. to My odbudowaliśmy Naszą Lechię ! oni muszą pamiętać, że LECHIA To My !
30 lipca 2010, 21:23 / piątek
Z całym szacunkiem ale dopingu i opraw nie ma już od dawna. Ale protest popieram oczywiście.
30 lipca 2010, 21:29 / piątek
Też popieram. Najwyższy czas żeby pokazać tym ludziom z zarządu, że stracili jakąkolwiek legitymacje od kibiców poprzez swoje aroganckie zachowanie i nieudolnośc w zarzadzaniu. Lepiej to zrobić teraz niż za nim będzie za późno i spadniemy z hukiem z ekstraklasy, a nowy stadion będzie świecił pustkami.

To ostatnie ostrzeżenie dla dla klubowych pryncypałów!!!
30 lipca 2010, 21:30 / piątek
Własnie zaraz wsiadam do samolotu w Uk lecę specjalnie na mecze z hiszpanami i Ruchem i chciałbym podziękować ludziom z zarządu ze oba mecze będę bez czegoś za co kocham Lechie bez klimatu i za to ch... wam wielki.a co do protestu 100% poparcia Dość już kłamstw
30 lipca 2010, 21:30 / piątek
To Ci wymienie kilka:

Zagłębie - średnia oprawa, ale kosztowna
oprawa grudniowa - mega duża i mega kosztowna
wyjazd na śledzi z oprawą uznaną za jedną z lepszych w kraju wraz z okazjonalną flagą
Kielce - dobra i droga oprawa, jednak ochrona nas nie wpuściła
30 lipca 2010, 21:32 / piątek
VID11:
popieram!!!
doping; oprawa......kiedy to było?
akcja o'k
30 lipca 2010, 21:42 / piątek
Hmmm Powiem szczerze ze nie bardzo wiem o co chodzi.
Zeby była sprawa jasna to może byście głośno powiedzieli o co Wam (Nam) chodzi. Jakie mamy oczekiwania wobec zarzadu- moze to sie obedzie bezbolesnie. No ale zeby zaczeto Nas traktowac poważnie rzeczywiscie jakas forma ostrzegawcza sie przyda....
No nic - Bilet sobie oprawie w ramke i powiesze nad biurkem

BO to moze prowadzic do sytuacji patowej ze nie bedzie dopingu, coraz mniej ludzie bedzie chodziło na mecze a co za tym idzie mnniejsze zainteresowanie sponsorów, mniejszy budzet i znowu równia pochyła!!!

Solidarność solidarnościa ale ja osobiscie nie chce sytuacji z Łazienkowskiej!
30 lipca 2010, 21:43 / piątek
no coz.. dobrze ze odlozylem kupno biletu na ostatnia chwile:)
i tym bardziej sie ciesze ze mam orange sport :D
nie na zywo ale zobacze ta porazke:P
Nie myslałem ze Lechia doczeka takiej sytuacji w ciagu najblizszych 3,4 lat - ale w sumie lepiej szybciej to zrobic niz pozniej sie obudzic z reka w klopie.
30 lipca 2010, 21:44 / piątek
Ja jak najbardziej popieram...ale ma jedno zastrzeżenie: trzeba było to ogłosić troszkę wcześniej z oficjalnym komunikatem, na pewno więcej osób by się przyłożyło...a tak obawiam się, że zostanie to zupełnie nie zauważone...dziś podobno po bilety były mega kolejki...Mam nadzieję, że pojawi się jasny komunikat, że wszystkie grupy kibiców zachęcają do opuszczenia stadiony po I połowie, wszystkich którym nie pasuje i nie popierają obecnej polityki klubu!!!!
Musimy być zauważalni i solidarni !!!!!!
30 lipca 2010, 21:45 / piątek
A kto chce sytuacji z Łazienkowskiej???????
Zapewne osoby decyzyjne podjęły taka decyzję i w przeciągu kilku dni wszystko nabierze rozpędu....
30 lipca 2010, 21:55 / piątek
brawo!!!

W dupach się poprzewracało judaszom żerującym na to co myśmy odbudowali. Zatrudnianie piłkarzy w pizzeriach, dobrowolne datki, ankieta, że chcemy bilety za 5 zł, Gedania - Pogoń 1-1 i wiele więcej. A oni nam bezczelnie i z pogardą w pysk!
30 lipca 2010, 21:58 / piątek
Szkoda tylko, ze Hiszpanie zobacza, ze u nas nie tylko pilkarsko ale i kibicowsko jest prowincja :/ Bo na pewno taki protest ich nie obchodzi...
30 lipca 2010, 22:02 / piątek
A Ty tam idziesz dla Lechii czy dla "Hiszpańczyków"?
30 lipca 2010, 22:02 / piątek
A co mają do tego Hiszpanie...kogo to obchodzi co oni myślą???
30 lipca 2010, 22:03 / piątek
Popieram
30 lipca 2010, 22:04 / piątek
Cruz - czy Ciebie pojebało? (sorki, ale aż się zagotowałem)
Kogo obchodzi co pomyślą Hiszpanie?

TU CHODZI O PRZYSZŁOŚĆ LECHII... a Ty wyjeżdżasz z bzdurnymi tekstami...
30 lipca 2010, 22:08 / piątek
szkoda, że daliśmy im zarobić na biletach. Myślę, że zarząd będzie miał w dupie, czy będzie doping czy też nie. Najważniejsze dla nich jest to, żeby kasa się zgadzała. Bardziej dotkliwym ciosem byłoby zebranie się na leśnej i przesyłanie im pozdrowień.

LECHIA TO MY!
 
1 2 3 ..... 21
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022