Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

PROTEST!!! OGŁOSZENIE O RELACJACH NA LINII KIBICE - KLUB

strona 18/21

2 września 2010, 23:03 / czwartek
do Krisblu2:
proponuje abyś w ramach protestu ogolił "łeb" na łyso :)
3 września 2010, 08:32 / piątek
odnośnik - pod tym linkiem jest informacja o działaniach tej nikczemnej i haniebnej działalności spółki Lechista założonej w celu oszukiwania kibiców .
3 września 2010, 08:50 / piątek
@Gregory

No pewnie oboz zorganizowany bo jakos trzeba zapelnic te akademie w Ketrzynie i skoro grupy mlodziezowe "naleza" juz do Lechisty to trza kolejnym rodzicom, wpoic jak to pieknie a mlodzi chlopcy chcacy grac w pilke rodzicow do tego naklonia..jakos trzeba zdobyc kolejne wplywy rzedu 120zl/m-c, a kolejny oboz dla zdeklarowanych..koszt 690zl....bo zarzad przeca zrec cos musi..
3 września 2010, 13:47 / piątek
Gregory Peck, wszyscy odetchnęli z ulgą po Twoim i klubowym wpisie.
Napięcie dało się wyczuć w powietrzu jednak nikt z zainteresowanych nie śmiał zapytać.
O co ? - padł głos z tłumu.
O te 4 miesiące owiane tajemnicą do cudownego poczęcia.
I żeby nikt nie miał wątpliwości, nie śmiał wątpić bo wystąpił w całej okazałości by objawić oblicze swoje.
Tylko niegodne go jednostki pozostawały w cieniu i zwątpieniu, ale ich głos jest jak pył na wietrze, który go unosi lecz nigdy nie wchłania.

Tak, jak ktoś tu napisał - szkoda bić piany. Padły pytania w Twoim kierunku, lecz pozostały tak, jak Twój punkt widzenia - bez odpowiedzi.
4 września 2010, 13:14 / sobota
Rozumiem, ze Lwy Północy nie są kibicami Lechii....tak bynajmniej mówi oficjalna strona klubowa

odnośnik
4 września 2010, 13:34 / sobota
Ej, ja stanę w obronie Grigoriego.
Wszyscy płaczą, że praca z młodzieżą kuleje, dzieciaki nie garną się do piłki, tylko siedzą przed kompem, że nie ma takich piłkarzy jak Dawid i Zieńczuk.
Ale jak kur... organizują dzieciakom wakacje z Lechią, jak pokazują jak fajnie być kopaczem, robią im treningi i zaszczepiają pozytywne wibracje, to źle...
690 zł za obóz, to nie jest dużo. Skoro było tylu chętnych, że nie starczyło miejsc, to chyba był sens. To, że potem może 10% tych dzieciaków zacznie chodzić na treningi, a może 0,5% okaże się na tyle zdolnym, że przebije się w przyszłości do 1 ligi to zaje. Fajnie, że macie przeciwko komu walczyć, ale czasami serio popatrzcie też trochę obiektywnie.
A zdolny dzieciak zawsze się przebije. Jeśli jest z biedniejszej rodziny, ale pracowity to uda mu się zdobyć stypendium i spełnić marzenia. Tak jest w każdym kraju, w każdym mieście.
4 września 2010, 13:54 / sobota
A może jakby klub poinformował, że tworzy nowy twór o nazwie "lechista" to nie byłoby kwasów wokół tej sprawy?

Lwy walczą między innymi o to, żeby kibice byli jasno informowani o ruchach klubu, o to, żeby każdy kibic mógł zadać pytanie członkowi zarządu i uzyskał na nie odpowiedź.
O spotkania otwarte z drużyną i zarządem, gdzie każdy może zapytać o co chce.
4 września 2010, 17:11 / sobota
2 lub 4 miały byc rozmowy
4 września 2010, 19:07 / sobota
Mały konkursik!
Kto zgadnie stawia browara.

AMYSWOJELECHIA to ?

Stawiam na TELMET !
4 września 2010, 21:10 / sobota
Znow czytam w jakims tam portalu ,ze któryś poseł PiS ma olśnienie.I co ten mózg wymyślił!!!a mianowicie po ściągnięciu wraku samolotu chce odlać z jego szczątków suknie dla Czarnej Madonny!!!!!czy innej patronki!!Chorzy ludzie,jest tysiące katastrof,ginie setki ludzi a oni nic tylko ZAMACH,MORDERSTWO,KOMISJA i POMNIKI,TABLICE i teraz Suknie.A Sikorskiemu to co tez jakiś pomniczek czy chociaz obelisk.
4 września 2010, 21:16 / sobota
Tut mir leid nie ten wątek!!
5 września 2010, 09:27 / niedziela
Orientuje sie ktos do kiedy ma trwac ten smieszny bojkot i kiedy w koncu bedzie normalny doping dla pilkarzy Lechii?
5 września 2010, 09:55 / niedziela
Śmieszny bojkot? Przeczytaj przygłupie co jest napisane tutaj www.lechia-protest.pl i dopiero wtedy się wypowiadaj. Śmieszny to co najwyżej ty jesteś. Chuj z dopingiem, najważniejsze jest dobro Lechii.
5 września 2010, 10:36 / niedziela
Co w tym proteście jest śmiesznego? Raczej to smutne że musiało do niego dojść. Każdy kto choć trochę kuma sytuację, wie że działacze zapracowali sobie na ten protest.
5 września 2010, 11:35 / niedziela
olesko17 widocznie nawet nie wiedzial o istnieniu takiej strony :] dla nie go najwazniejsze jest przyjscie na mecz, obejrzenie i zegnam, zupelnie jak w kinie :]
5 września 2010, 12:06 / niedziela
Ja jestem ciekaw jednego, kiedy skończy się protest - gdzie będą Ci wszyscy, którzy teraz płaczą, że trzeba piłkarzy dopingować, bo nie wydaję mi się aby wszyscy oni stanowili trzon młyna, gdyby tak było Lechia by miała jeden z najliczniejszych młynów w Polsce ;o
5 września 2010, 12:21 / niedziela
Tak się srają o doping jakby on u nas był ;)
5 września 2010, 22:15 / niedziela
nie wiedzialem w ktory watek to wkleic, ale wklejam tutaj dla tych wszystkich ktorym wydaje sie, ze protest dotyczy tylko transferow i teraz juz jest rozowo: odnośnik
5 września 2010, 22:41 / niedziela
Do Einherjer: Czyli to, że Lechia zaproponowała nowe, zapewne lepsze warunki Hubertowi, które niestety nie spełniają jego oczekiwań to powód do protestu?
Nie znam oczekiwań Huberta, ale w mnie klub zakłada, że nie uda się porozumieć Hubertem więc zaczyna budować formacje w oparciu o pozostałych zawodników. Nie został odsunięty do rezerw, nie został odsunięty do MESA, cały czas trenuje z 1 drużyną i jak jest potrzebny to gra.
Wolałbym, żeby udało się podpisać umowę z Hubertem ale wątpię, żeby udało się spełnić finansowe oczekiwania zawodnika.
5 września 2010, 23:05 / niedziela
nie twierdze, ze protest ma trwac ze wzgledu na Huberta, uwazam jedynie, ze takie podejscie (odsuwanie podstawowego zawodnika od pierwszego skladu ze wzgledu na powody pozasportowe), ktore u nas sie powtarza, nie przystoi w klubie ktory ma mocarstwowe ambicje, a cechuje raczej malych i slabych.
5 września 2010, 23:13 / niedziela
Masz racje ale...
Formacja w której gra Hubert jest wg mnie najważniejszą formacją w drużynie a ponieważ nie widać perspektyw na przedłużenie kontraktu zaczynają budować ją wokół innych jednocześnie nie odsuwając w "niebyt" Huberta.
Alex Ferguson powiedział, że dobrą drużynę zaczyna się budować od bramkarza i obrony. Więc jeśli nie są w stanie spełnić żądań Huberta to wg mnie to postępowanie jest właściwe, jednakże jeśli nie chcą to powinni się dwa razy zastanowić bo Hubert jest jednym z lepszych stoperów w Polsce.
5 września 2010, 23:17 / niedziela
Ostatnio Hubert Grał od pierwszej minuty jeśli dobrze pamietam wiec po co ten temat :)
5 września 2010, 23:23 / niedziela
Jak sam piszesz Hubert to jeden z lepszych w tej naszej slabej lidze na swojej pozycji. Czy nas stac na to, aby trzymac go na lawce? Nie wiem czy to jest jedyny mozliwy sposob negocjowania nowego kontraktu czy jedyny dostepny dla naszego slabego zarzadu? Bo skoro mamy polityke budowania druzyny na mlodych i perspektywicznych to nie wiem jakiego z tych warunkow nie spelnia Hubert. Nie mowie, ze tylko Lechia taka droge obrala. Przeciwnie stalo sie to modne i podobne podejscie wykazywal Slask oraz ostatnio Belchatow. Sa tez jednak kluby, ktore potrafia docenic wartosc pilkarza i nawet po podpisaniu kontraktu z nowym klubem nadal na niego stawiaja.
5 września 2010, 23:28 / niedziela
Ludwiczek - a kto byl awizowany do skladu? gral bo Kozans zlapal kontuzje na rozgrzewce wiec zanim zadasz glupie pytanie zorientuj sie co dzieje sie w klubie za ktorego kibica sie uwazasz.
5 września 2010, 23:37 / niedziela
Do Einherjer:
Śląsk czy Bełchatów oni przenieśli zawodników do rezerw czy też MESA dając jasno do zrozumienia gdzie ich mają, a Hubert jest z zespołem i co więcej gra. Jedynie co trener czy też zarząd zrobił to zaczął budować w oparciu o zawodników z dłuższymi kontraktami, którzy dają jakąś gwarancję na solidną obronę na kilka sezonów. Zgranie nie osiąga się w ciągu kilku meczy najlepszy przykład to Legia czy Wisła, gdzie obrona jest budowana od podstaw, z tego punktu widzenia Lechia postępuje jak najbardziej prawidłowo.

Do Ludwiczek: Hubert zagrał bo Kozans złapał kontuzje.
5 września 2010, 23:38 / niedziela
Jak to się mawia skład zaczyna się od bramkarza. Jako, że od momentu kiedy odsunięty został Mateusz Bąk takowego nie mamy zacząłbym ustalanie składu od Huberta. Trzeba być naprawdę ślepym aby nie zauważyć, że w kadrze są piłkarze tylko i wyłącznie tacy którzy nie postawią się tej mędzie z Kaszub, a męda nie postawi się swoim dobrodziejom z zarządu
5 września 2010, 23:48 / niedziela
"Zgranie nie osiąga się w ciągu kilku meczy najlepszy "

to dziwne ze Hubert zagral pierwszy mecz w tej rundzie i zagral na swoim wysokim poziomie.

Prawda jest to co napisal Prawda. Idzie eliminacja niewygodnych.
6 września 2010, 00:03 / poniedziałek
prawda masz racje tak zwany charakter pokazują piłkarze Francji a efekt... bez komentarza. Wg Ciebie Huberta nie chce zarząd czy też trener?? To po co mu przedstawiali lepsze warunki? A reszta piłkarzy jest zastraszona przez trenera i gra bo musi. Nie znam charakterów poszczególnych piłkarzy i nie znam relacji pomiędzy zawodnikami jak również trenerem ale wiem, że pozbywanie się piłkarzy z tzw "charakterem" i nie zastąpienie ich może doprowadzić do kiepskiej gry drużyny więc śmiem wątpić w tą teorię. I tylko Twoja nie chęć do trenera czy też zarządu prowadzi do takich wniosków. Pamiętam jak odszedł "Pęki" to samo było pisane a drużyna osiągała lepsze wyniki. Odszedł Mysona znowu to samo a jak na razie lewa strona wygląda lepiej. Natomiast co do Bąka i Kapsy moim zdanie prezentują podobny poziom i wg mnie nie jest on wystarczający już na ekstraklasę. Mam pełen szacunek dla Bąka za to co zrobić ale Lechia powinna pomyśleć o wzmocnieniu tej pozycji.

A wracając do głównego tematu z tego co pamiętam chyba działasz w Lwach. Czy w najbliższym czasie pojawią się nowe szczegóły na temat postępów rozmów?
6 września 2010, 00:22 / poniedziałek
Do Einherjer: Hubert pokazał, że jest ważnym ogniwem tego zespołu ale (chyba już za pół roku kończy mu się kontrakt) jego może już nie być i co wtedy. Co Ty byś zrobił wtedy? Przecież pół roku wcześniej już wiesz, że owy zawodnik za pół roku nie będzie już stanowił o sile obrony bo nie chce podpisać nowego kontraktu a Ty nie jesteś wstanie spełnić jego żądań. Nowej obrony nie zmontuje się z dnia na dzień (obrona Legii jest dziurawa jak ser szwajcarski a grają tam teoretycznie lepsi zawodnicy niż u nas. W Wiśle pozbyto się obrony i jak aktualnie ona wygląda?)

Wg was powinien spełnić żądania Huberta nawet za cenę problemów finansowych czy też konfliktów na tle płacowym w klubie. Czy to nie jest gorsze rozwiązanie dla klubu? Nawet nie zakładacie, że Hubert liczy na przejście np do Wisły gdzie by mógł zarabiać zdecydowanie więcej.
Klub proponując nowy kontrakt z lepszymi warunkami udowodnił, że chce pozbyć się zawodnika. Skoro fakty mówią jedno a wy dalej twierdzicie, że pozbywają się go bo jest nie wygodny to dyskusja dalsza ma sensu. A jeśli macie inne informacje to podzielcie się nimi.
6 września 2010, 11:27 / poniedziałek
Wódz może byc tylko jeden ... jest nim narazie Kafar ... trudno żeby w sporze piłkarz/trener wygrywał piłkarz ... zwłaszcza taki który nie ma TOPowej pozycji w drużynie .... i wszystko w temacie ... przywiązanie do Bączka ok .... ale prawda jest taka że jakoś się kolejki po niego nie ustawiają ....
6 września 2010, 12:06 / poniedziałek
Czy mogę się dowiedzieć kto personalnie wchodzi w skład ,,grupy decyzyjnej,,? Jako kibic Lechii chciałbym wiedzieć, kto reprezentuje mnie w sporze z zarządem klubu? Ponieważ czytając ten wątek można odnieść wrażenie, że sformułowanie ,,gd,, brzmi bardziej tajemniczo i enigmatycznie niż jest prawdomówne i transparentne. Czy mógłbym się dowiedzieć również o zależnościach między Lwami Północy a ,,grupą decyzyjną,, tj. jedności postulatów, różnicy zdań, bo z głosów zasłyszanych na koronie stadionu wynika, że tu cytuję: ,, Lwy i tak mają huja do gadania bo wszystkim rządzi czarnuch,, plus wiele innych tekstów dotyczących protestu, których cytować nie będę, bo jako Lechiście jest mi po prostu przykro. Nie wiem o kogo chodzi, ale czy spontaniczny, prawdziwy i dobry w swych intencjach protest, nie staje się wojenką o władzę, wpływy, roszady personalne i pieniądze?
6 września 2010, 13:19 / poniedziałek
Już niedługo pojawią się wpisy, że "grupa decyzyjna" jest jak "człowiek yeti". Wszyscy o nim słyszeli ale nikt nie widział.
6 września 2010, 13:37 / poniedziałek
Przedstawiciele grup decyzyjnych to ludzie którzy są znani i reprezentatywni dla swojego środowiska poprzez dokonania dla ruchu kibicowskiego w Gdańsku jak i przy odbudowie klubu .Wspólne stanowisko (podkreślam wspólne) było ustalane na spotkaniach poprzedzających rozmowy z klubem. Popytaj swoich kolegów o osoby które mają największy autorytet w danej grupie ,a napewno trafi się tam persona która reprezentuje dana środowisko.

Pod słyszane przez ciebie słowa to pewnie wypowiadają jakieś zdesperowane cepy które całe życie krzyczą sędzia chuj z czwartego rzędu lub panowie którzy mimo że kiedyś pewnie coś robili dla ruchu kibicowskiego "wypadli z obiegu ". Nie widać ich było na żadnym z ważniejszych wydarzeń życia kibicowskiego Gdańskiej Lechii od wielu wielu lat.Siedzą sobie na krytej ,czy innych miejscach spokojnie oglądając mecze.Nie dotyczy ich brak Dopingu ,Wyjazdów ,Zawiłości w klubie ,Traktowanie młodzieży.
Teraz jedyna ich rola to komentowanie dopingu ,wyjazdów , poczynań innych itp.
Protest popierają osoby które czynie udzielały się w latach 70 ,80 ,90 oraz udzielają się aktualnie .Nie odbiły od środowiska ,utożsamiają się z nim.
Nagle jak Fenix z popiołu mamy zmartwychwstanie fanatyków co po 40 lat układają życie kibicowskie na Lechii.Panowie więcej pokory bo samo stwierdzenie "kto to jest grupa decyzyjna " świadczy że w latach 70-80 to byliście może wyjazdowiczami ale zakładów pracy które organizowały wam wyjazd na co lepsze mecze.

Następnym razem pozdrów cepów i spytaj się : "co zrobili dla Lechii?" (oprócz pierdolenia i krytykowania ,wszystkiego i wszystkich).
6 września 2010, 14:23 / poniedziałek
Jeżeli jesteś z fanklubu zapytaj kolegów kto Was reprezentuje, jeżeli jesteś ze starej gwardii też nie powinieneś mieć problemu, żeby dowiedzieć się kto Ciebie reprezentuje, jeżeli działałeś kiedyś w Biznes partner Klubie to masz oczywistą odpowiedź kto reprezentuje te gremium w rozmowach. Co do LP wystarczy, że spojrzysz sobie w KRS kto jest we władzach.
6 września 2010, 14:40 / poniedziałek
Krzysio Nitka@

Po tym co piszesz, to faktycznie Ciebie nikt nie reperezentuje. Ale wiesz co? Miej odwagę, charyzmę pociągnij za sobą tłumy i trybuny. Bądź decyzyjny!!!
Ale jeśli jedyną Twoją siłą jest klawiatura i neostrada, to wybacz......
6 września 2010, 17:30 / poniedziałek
a ty Dżihad co zrobiłeś dla Lechii oprócz pierdolenia i krytykowania wszystkiego i wszystkich ? W każdym wpisie obrażasz i krytykujesz kibiców (którzy mają inne zdanie niż Twoje), piłkarzy, zarząd, trenera. Odbierasz innym prawo do bycia kibicem Lechii bo nie kumają o co chodzi z protestem i wyzywasz od pedałów, cepów, cweli itd... Zacytuje ze strony głównej forum:

"Forum lechia.gda.pl integrowało kibiców Lechii już od szóstej ligi i znacząco przyczyniło się do odbudowy klubu oraz powstania wielu inicjatyw, takich jak Stowarzyszenie Biało-Zieloni".

Teraz już nikogo nie integruje właśnie przez takie dzielenie kibiców na lepszych i gorszych...

ps. Pisałeś wcześniej pod innym nickiem ? Bo konto masz z tego roku...
6 września 2010, 18:11 / poniedziałek
Masz rację "butthead". Takich wymoczonych falusów jest na tym forum więcej niż kału w klopie.
6 września 2010, 18:19 / poniedziałek
Krzysiu Niteczko - wystarczyło być na otwartym spotkaniu.
Popatrzyłbyś po twarzach, posłuchałbyś dyskusji i już wiedziałbyś kto m. in. należy do tzw. "grupy decyzyjnej".
Chyba, że owe twarze nic Tobie by nie mówiły, więc po co bzdurne pytania o personalia?
Prawda, że proste?
6 września 2010, 18:42 / poniedziałek
A po to, że personalia są potrzebne, bo nie każdy jest "tak oddany Lechii po śmierć swoją i członków rodziny jak ty". Jednak na tym spotkaniu było mało kibiców, procentowo można to określić ok 7% średniej frekwencji na meczu. I przyznasz, że wasze dążenie do załatwienia spraw kibicowskich, to zwykłe ............... (można tu wstawić wiele określeń). Dobierz sobie najmniej bolesną.
Jest to moja rekcja na wpis MarekM.

PS. Lechia to nie tylko ty i twoi kolesie, naprawdę jesteście w mniejszości. I życie to za krótki odstęp czasu wykaże.
Na PGE Arena wasza siła będzie niczym i wy to czujecie, stąd takie nie przemyślane ruchy. Łabędzi śpiew.
Pozdrowienia dla WSZYSTKIM LECHISTÓW.
6 września 2010, 18:45 / poniedziałek
Coraz bardziej przekonujesz mnie w tym, że jesteś debilem :)
6 września 2010, 18:51 / poniedziałek
rr gg ...jak chcesz znać personalia to podejdź przed meczem np do Maksa, a na bank kogoś kumatego poznasz,gorzej że jak podasz swój nick to możesz na mecz nie dotrzeć:))
6 września 2010, 19:06 / poniedziałek
rr gg.... tj. panie komisarzu wiemy,ze w pana pracy dane personalne są potrzebne.Moze pan sie uda na kolejne spotkanie kibicow z zarzadem i tam zapyta?Dla ulatwienia kontaktu proponuję zabrać identyfikator z napisem rr gg67.
Na pewno panu pomogą.
6 września 2010, 19:08 / poniedziałek
"jar"
Maxa odwiedzam i odwiedzałem przed każdym meczem Lechii wcześiej niż ty, nawet wtedy, kiedy przed meczem był zakaz sprzedaży jakiegokolwiek alkoholu. Przygoda z Maxem, tak na poważnie zaczęła się od tego jak trzeba było szukać na mecz lub trening piłkarza Lechii Zió.......... Myślę, że wiesz o kogo chodzi. Więcej szczegółów kibicowskich z Maxa jak mnie sprowokujesz, albo będę musiał na swoje usprawiedliwienie ujawnić. Chociażby dlatego, że na tym forum zostałem wyzwany konfidentem i ubekiem. ŻENZDA KIBICOWSKA.
6 września 2010, 19:10 / poniedziałek
Czy Wy w toalecie ze swoim chujem tez dyskutujecie ?
6 września 2010, 20:09 / poniedziałek
rr_qq - "A po to, że personalia są potrzebne, bo nie każdy jest "tak oddany Lechii po śmierć swoją i członków rodziny jak ty"."

Czytałem to zdanie ze trzy razy i - za Boga - nie potrafię go przetłumaczyć na język polski. Podaj kod do tego szyfru... a najlepiej rozwiń myśl, która Tobie przyświecała przy jego pisaniu.

ps.1 Aż wstyd, że osobie starszej trzeba zwracać uwagę, aby zwracając się na piśmie do drugiej osoby używała wielkiej litery np. Ty, Ciebie...

ps.2 W dalszym ciągu jednak liczę na filmik z Wilna...
6 września 2010, 20:13 / poniedziałek
MarekM tu masz jakiś kod "5P13R-D4L4J-1KUP5-3ORY6-1N4Ł4"
6 września 2010, 20:26 / poniedziałek
Czarny napisał wszystko w kontekście dyskusji z pewnym "osobnikiem":)
6 września 2010, 20:27 / poniedziałek
MarekM
Nie udawaj, że jesteś takim nierozgarniętym. Zdanie dotyczyło uzasadnienia ujawnienia nazwisk, może nie nazwisk ale funkcji osób decyzyjnych. Jak będą tam jakieś autorytety to twoja wygrana.
Co do pisowni, to dokładnie wiem i w każdym innym moim piśmie, zawsze używam sformułowań Pan, Pani, Wy, Oni czy biznesowo Zleceniodawca z dużej litery. I tak to czyniłem a początku istnienia mojego na tym forum. Jednak po doświadczeniach musiałem to zweryfikować. Ale jak to zauważyłeś, to jest to jakiś plusik.
6 września 2010, 20:30 / poniedziałek
Hihi... tego użyłem najpierw... niestety, ten rr_qq jest bardziej skomplikowany.
6 września 2010, 20:36 / poniedziałek
MarekM
I tutaj przyznaję ci po raz pierwszy rację.
Myśl usilnie, może się rozwiniesz. Tak trzymaj.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026