Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

PROTEST!!! OGŁOSZENIE O RELACJACH NA LINII KIBICE - KLUB

strona 21/21

16 września 2010, 20:33 / czwartek
o ile sie niemyle to protest bedzie jeszcze jutro!!!!!!!!mlyna juz niebedzie na zegarze dziekuje za uwage!!!
16 września 2010, 20:35 / czwartek
może się wypowiedzieć ktoś kto był na spotkaniu ?
16 września 2010, 20:39 / czwartek
JUTRO NIE MA PROTESTU! JEST ZAWIESZONY!

DOPING NA PEŁNEJ KURWIE!
Młyn na łuku od prostej i prostej od łuku.

LECHIA GDAŃSK!
16 września 2010, 20:39 / czwartek
Jutro dopingujemy na pełnej kurwie. Przedstawiciel LP od jutra zaczyna rozmowy z PKP na temat wyjazdu do Warszawy
16 września 2010, 20:42 / czwartek
To ciśniemy kurwy !
16 września 2010, 20:44 / czwartek
Nie ciśniemy kurew tylko dopingujemy Lechie.
16 września 2010, 20:45 / czwartek
dobra źle dobrałem słowa. Oczywiście znajdę się na łuku i mam nadzieje że nie tylko ja
16 września 2010, 20:53 / czwartek
Ludzie napina to nie doping bluzg za bluzg i co nam po tym? Doping dla Lechii musimy dać im te pierdolnięcie na które czekali tyle czasu
16 września 2010, 21:11 / czwartek
Po wygranym meczu, WSZYSCY zostaja na stadionie ! Nie wychodzic w 89 minucie ! Trzeba naklonic pilkarzy to spiewu po wygranym meczu !!!!! Cos trzeba z tym zrobic, a nie, ze troszke poklaszcza i do szatni. Ale w ogole sie nie dziwie jak 3/4 ludzi juz w 90minucie czeka na tramwaj !
Jutro 20, sztuczne swiatla, glosny doping i ZWYCIESTWO LECHII w pieknym stylu !
16 września 2010, 21:24 / czwartek
Juz sie zaczyna!!!!jeszcze ani mecz sie nie rospoczął a tym bardziej nie skończył a opowiadamy ile to będzie i stwierdzenia <po wygranym meczu>!!Chłopie na h....takie gadki juz gdzies to mowiłem dla mnie moze być to 93min i gol ze spalonego czy niesłuszny karny!!grunt to 3 pkt!!!!
16 września 2010, 21:26 / czwartek
Nareszcie! Łuk od prostej przyjmuje wyzwanie i stawia się jutro w komplecie :)) JAZDA Z KURWAMI! Wszyscy na maxa!
16 września 2010, 21:27 / czwartek
Kadra Lechii na mecz z Cracovią: Paweł Kapsa, Sebastian Małkowski, Vytautas Andriuskevicius, Sergejs Kozans, Krzysztof Bąk, Hubert Wołąkiewicz, Deleu, Paweł Nowak, Łukasz Surma, Marko Bajić, Traore, Marcin Kaczmarek, Marcin Pietrowski, Ivans Lukjanovs, Tomasz Dawidowski, Paweł Buzała, Bedi Buval, Aleksandr Sazankov, Michał Pruchnik.
Jedna osoba z kadry wypadnie, wciąż niejasny jest status Buval-a

Spotkanie poprowadzi Hubert Siejewicz
16 września 2010, 21:29 / czwartek
Oby był to MAX!!!!!a nie mini max.
16 września 2010, 21:29 / czwartek
sorry nie ten wątek ;]
16 września 2010, 21:30 / czwartek
w takim razie stawiam sie rzecz jasna na łuku A MY SWOJEEE !
16 września 2010, 21:34 / czwartek
Kolego AMYSWOJE sluchaj, szanuje rywala pilkarsko i nie mowie o 3pkt odrazu przed meczem ale chodzilo mi o caloksztalt.
16 września 2010, 21:55 / czwartek
Wszystko się okaże jutro na stadionie nie ma co się nakręcać na forum nakręceni mamy być jutro na T29 i to ostro.

A My Swoje! No i oczywiście Lechia GOL!
16 września 2010, 21:59 / czwartek
Dobrze że już nie będzie tej ciszy. Byłam dzisiaj na spotkaniu. Było konstruktywne rzeczowe i na temat. Mimo wszystko, miło się zaskoczyłam odnośnie elokwencji niektórych ze stowarzyszenia Lwów Północy. Miejmy nadzieje że ta podpisana umowa będzie z korzyścią dla obu stron. Bo od klubu niemożemy tylko wymagac trzeba również dawac, jutro spróbujemy dac duuuuuużo poweru, będę dopingowac Lechię i PROSZĘ tych którzy organizują doping o to by dopingowali Lechię a nie robili przyśpiewki z różnymi sformuowaniami - Kurwy, Żydzi, Cyklon B itp, bo to jest poniżej krytki i czysty rasizm - który był poruszany na dzisiejszym spotkaniu i podobno nikt go niechce na stadionie.

Pozdrawiam i jutro będzie miazga bo jak nie jutro to kiedy !!!! ???
16 września 2010, 22:09 / czwartek
de facto mam nadzieję, że jutro będzie godnie
16 września 2010, 22:19 / czwartek
Każdy tak sie ciśnieniuje na ten doping a żeby sie nie okazało ,że będzie tak jak przed protestem czyli KICHA. Obym sie mylił ;)
16 września 2010, 22:48 / czwartek
O kurwa, od kiedy nazwanie kogos kurwa jest rasizmem? Cracovia sama nazywa sie zydami to co sie dziwic, ze w tej konwencji sie im dopierdala.
16 września 2010, 22:51 / czwartek
No chyba, ze dlaciebie nazwanie kogos zydem ma wydzwiek negatywny, to jestes megaantysemita.
Tak w temacie- serce sie raduje, ze powroci doping. Ciesze sie, ze doszlo do porozumienia, teraz tylko patrzec zarzadowi na rece czy wywiazuje sie z postanowien.
16 września 2010, 22:52 / czwartek
Każdy się ciśnieniuje, bo doping na Lechii sięgnął dna. Obojętnie jak by nie było na pewno nie będzie gorzej. Doping, to był mimo wszystko główny punkt dzisiejszego spotkania. Łuk od prostej ma być teraz sercem dopingu, a starsi wiekiem i stażem kibice mają mocniej zaangażować się w poprawę jakości dopingu. Musimy jednak wszyscy pamiętać: LWY SAME NIE DADZĄ RADY !!! Każdy z NAS razem i osobno jest odpowiedzialny za doping !!! Tylko przy WSPÓLNYM wysiłku jesteśmy w stanie nauczyć się dopingować. I to dopingować LECHIĘ, a nie jakiś, żydów, bezdomnych czy innych cyklistów !!!

ZAWSZE LECHIA !
17 września 2010, 07:22 / piątek
t-t jeszcze sie nie dogadali. Podpisanie umowy ma byc dopiero w przyszlym tygodniu. Co z tego co zrozumialem umowa jest jednym z postulatów. Wyraznie ten starszy koles powiedzial wczoraj ze do grudnia do walnego ma byc wybraany ktos za Jenka co z tym Bochenskim. Umowa Klub-LP to nie wszystko, dlatego zostal zawieszony protest.

A co do tych 2 kolegow co tak o dopingu gadali. Wkurwilem sie na was od takiego pierdolenia uszy bola. Po cytuje wam tych dwoch debli. Jeden przyszedl i 3 razy zdarzyl powiedziec ze on tu przyszedl tylko ze wzgledu na doping (czyli ma wyjebane w inne rzeczy) i mowi mniej wiecej tak: Skoro stowarzyszenie dogadalo sie z klubem to trzeba poprawic doping. Skoro tak dobrze potrafiliscie uciszac dopingujacych to teraz WY przejdzie sie po stadionie i nawolujcie do dopingu. WY musicie cos zrobic z tym dopingiem. Itd. ani razu nie powiedzial ze MY musimy zrobic wiec ja takiego kolego to mam w glebokim poszanowaniu niech SE wlaczy tv i tam kurwa oglada mecze.
17 września 2010, 07:49 / piątek
odnośnik
powiedzieli co ich boli no tak.
Jest wielu takich i dobrze, że to nie większość.
Ich pojęcie o byciu kibicem zawęża się do napierdolenia się ,,czucia atmosfery meczowej, spektaklu,, i darcie ryja nawet gdy zdecydowaliśmy o zawieszeniu dopingu; na resztę mają wyjebane nie jeżdzą na wyjazdy nie dorzucają się do opraw, nie obchodzi ich czy zwykły chłopak z Przymorza może trenować w klubie itd itp... To egoistyczny piknik z wyszczekaną gębą.
Uszanowali nas Kibice z innych klubów, którzy nienawidzą Lechii.
Jest coś więcej poza dopingiem, i tym zajmuje się Stowarzyszenie bo ma osobowość prawną a jej członkowie to fanatycy, którzy całym sercem poświęcają się Lechii- odnośnik
17 września 2010, 08:19 / piątek
zarzadlg, dzieciaku, trzeba było im to na spotkaniu wygarnąć, a nie teraz na forum błyszczeć, że się pofatygowałeś.
17 września 2010, 08:27 / piątek
trampi, wyjales mi to z ust...

zgadzam się z tym co napisal zarzadlg, tacy kolesie jak ci dwaj to frajerzy

tyle ze trzeba ich bylo zjebac po calosci na spotkaniu, lub po...
17 września 2010, 08:49 / piątek
Ser23 Trampi widac ze was nie bylo na spotkaniu. Wszczegolnosci ciebie Ser23 jestem pewny. I uwierzcie mi ze wygarnalem im to i owo.
17 września 2010, 08:53 / piątek
Co na to wszystko Paweł Żelem? Dla niego to porażka chyba?
Ale Kucharowi i tak powie, ze to jego zwycięstwo, bo jego plan wypalił.
17 września 2010, 09:48 / piątek
ser23, pierdolnięty jesteś czy specjalnie prowokujesz ??? Właśnie po to są takie spotkania aby ludzie mogli na nich swobodnie się wypowiedzieć, powiedzieć co ich boli. Nie w internecie tylko w realnym świecie. Takich samych spotkań i rozmów sami oczekujemy od Klubu. Można się różnić na wiele tematów, ale na Boga nie obrażaj kibica noszącego te same barwy tylko dlatego, że ma inne zdanie, a Ty nie potrafisz wyartykułować swojego.

ZAWSZE LECHIA
17 września 2010, 09:54 / piątek
Panowie, zamiast się srać do siebie lepiej włóżcie w tej chwili energię w dzisiejszy doping i oszczędzanie dzięgów na wyjazd do Warszawy. Czas na kłótnie już był, teraz przychodzi czas na wspólne działanie!!!
17 września 2010, 11:50 / piątek
zarzadlg, nie bylem na spotkaniu i tym bardziej ciesze sie, ze wygarnales im te teksty

nie widze tylko pwodu, by pisac jeszcze o tym na forum

kiko7, swoje zdanie mam i napewno nie ksztaltuje sie ono poprzez przesiadywanie na tym forum 24h/dobe, o to nie musisz sie martwic

bez odbioru
17 września 2010, 12:12 / piątek
Panowie, rozumiem tych co nie byli na spotkaniu i chcą się dowiedzieć co było, ale jeśli ktoś nie zgadza się i krytykuje a nie przyszedł i nie zadał pytania lub konstruktywnego rozwiązania to tak jakby nie poszedł na wybory i narzekał.
Uważam, że to spotkanie dużo mi wyjaśniło, otrzymałem odpowiedzi na pytania, które zadałem i popieram starania Lwów Północy.
Poza tym jeśli ktoś zadaje pytanie lub ma inne zdanie, to odpowiadajmy sobie tak, jakbyśmy chcieli aby nam odpowiadano..
22 września 2010, 14:19 / środa
Słuchajcie, mam do Was pytanie : czy zgodnie z ustaleniami które były rozpowszechnione na spotkaniu kibiców z Lwami Północy - bilety dla kobiet będą w cenie 10 zł od meczu z Górnikiem ? tak było powiedziane ale czy tak jest to proszę o informacje.
22 września 2010, 14:40 / środa
Jesli sie nie myle to bilet dla kobiet nie bedzie po 10zl tylko ze znizka ale jaka to juz zdecydowanie nie pamietam. I wsumie to tez nie jestem pewny czy to juz od meczu z Gornikiem.
24 września 2010, 15:29 / piątek
widac efekt porozumienia

odnośnik

odnośnik

odnośnik
25 września 2010, 22:32 / sobota
Dokładnie tak.

Widać efekty protestu.

Wielkie brawa dla Lwów Północy!
25 września 2010, 23:52 / sobota
Coś mi się wydaję, że ktoś z klubu szepnął coś na ucho Kafarskiemu bo drugi raz dedykuje fanom zwycięstwo i chciałby aby na drugim meczu było nas dwa razy tyle co dzisiaj..
27 września 2010, 21:12 / poniedziałek
cyt:
"Bilety na mecz Lecha z austriackim Red Bull Salzburg były ostatnio najbardziej pożądanym produktem w stolicy Wielkopolski. Wejściówki w cenie od 38 do 90 złotych rozeszły się w zaledwie kilka dni.

!!! Klub w środę rozpoczął sprzedaż biletów, w pierwszej kolejności po niższej cenie mogli je nabywać posiadacze karnetów. !!! Od soboty ruszyła otwarta sprzedaż zarówno w kasach, jak i w internecie."

Wkleiłem to z małą sugestią dla klubu i pokazaniem jak można robić "dobrze" karnetowcom. Może klub weźmie przykład i zrobi podobną "promocję" przy okazji najbliższego meczu pucharowego

dla tych co chcą cały artykuł:
odnośnik
18 października 2010, 10:28 / poniedziałek
Przedstawiciele Lechii Gdańsk podpisali porozumienie z reprezentującym kibiców stowarzyszeniem Lwy Północy. To efekt rozmów i uzgodnień z fanami Biało-Zielonych, które zostały podjęte w ostatnim czasie.

- Jestem zadowolony, że udało nam się porozumieć z Lwami Północy – mówi prezes klubu Maciej Turnowiecki. – Umowa zawiera formalny zapis uzgodnień, które były formułowane na spotkaniach z kibicami. Przewiduje między innymi wsparcie ze strony klubu dla zorganizowanych wyjazdów na mecze Biało-Zielonych.

Umowa została zawarta na trzy lata, a strony zgodziły się co do tego, że część jej zapisów może zostać renegocjowana po przejściu na nowy stadion w Letnicy.

odnośnik
18 października 2010, 14:20 / poniedziałek
W minioną niedzielę przed meczem derbowym, uprawnieni do reprezentacji przedstawiciele spółki Lechia S.A. i Stowarzyszenia „Lwy Północy” podpisali w siedzibie klubu od dawna oczekiwaną umowę regulującą stosunki na linii kibice Lechii – klub.

Stowarzyszenie niniejszym wyraża radość z zawartego porozumienia i z normalizacji stosunków. Konflikt i związane z tym emocje na dłuższą metę nie służyły żadnej ze stron. Dobrze się stało, że udało się ostudzić emocje i zacząć rozmawiać w sposób rzeczowy, który pozwala na konkretne działania dla wspólnego dobra. Sformalizowanie współpracy i nadanie jej odpowiedniego rozmachu to wielka szansa dla Lechii. Należy pamiętać jednak, że teraz czeka nas czas wytężonej pracy - zarówno po stronie klubu jak i po stronie kibiców - zapisy umowy nakładają na strony konkretne obowiązki.

Przypomnijmy, że dzięki podpisanemu porozumieniu kibice Lechii zyskają m.in.:

- dofinansowanie do biletów na mecze wyjazdowe, co realnie obniża koszt wyjazdu

-preferencje dla zorganizowanych fanklubów spoza Gdańska i aktywną promocję Lechii w tych miejscowościach

- zniżki na bilety dla młodzieży do lat 14 i kobiet

- możliwość zakupu biletu ze zniżką na dowolny sektor stadionu

- taką samą cenę biletu w dniu meczu jak w przedsprzedaży

- otwarte spotkania z władzami klubu i sztabem szkoleniowym

- progresywny system zniżek dla kibiców regularnie kupujących karnety

- liczne punkty sprzedaży biletów i karnetów na terenie województwa

- wspólne akcje kibiców i klubu

- magazyn na flagi na nowym stadionie

odnośnik

AVE LECHIA GDAŃSK
26 listopada 2010, 14:36 / piątek
czekajcie czekajcie ....jakiś protest był :D
26 listopada 2010, 15:28 / piątek
Slawek - zapytaj Pana, Wójta lub Plebana
1 ..... 19 20 21
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.442