Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

PROTEST!!! OGŁOSZENIE O RELACJACH NA LINII KIBICE - KLUB

strona 7/21

7 sierpnia 2010, 00:39 / sobota
Cygan a my w dupie mamy ciebie ,koło się zamyka czy jak?
to że jesteś zwykłym ignorantem który nie odczuwa powagi sytuacji to już twoja prywatna sprawa.
Mogłeś dzisiaj być i się wypowiedzieć ,każdy miał prawo dostać mikrofon ,było głosowanie za formą protestu wręcz jednogłośnie została podjęta decyzja o formie protestu więc zamknij dziób i do konta.
7 sierpnia 2010, 02:54 / sobota
po wywiadach i pytaniach moge napisac jedno : dawac siano, kupowac pilkarzy! 20% wyzszy budzet = pilkarze, ktorzy potrafia kopnac pilke 10% bardziej prosto ;]
7 sierpnia 2010, 09:12 / sobota
z wychodzeniem to dobry pomysł ale może wyjść średnio. jak ktoś mówił, za dużo jest takich pindoli typu: "zapłaciłem za bilet i chce obejrzeć mecz, i nie obchodzi mnie jakiś protest paru kiboli". i wydaje mi się że ciężko będzie coś zmienić z obecnymi "władzami", gdzie zależy im tylko na kasie, a sporo rzeczy jak np te spotkania w mniejszych miastach, marketing, promowanie i te wszystkie inne rzeczy o których była mowa, to jakby nie patrzeć pieniądze.

"NIECH PEDAŁY Z KLUBU RUSZĄ DUPY"
7 sierpnia 2010, 12:42 / sobota
Masz racje vid, znajda sie jutro ci ktorzy nie popieraja protestu , wiekszosc z prostej pewnie,niektorzy"kielbasiarze" ale przecviez to dopiero poczatek , pamietaj ze mozna zastosowac najbardziej drastyczny srodek w ostatecznosci...dwie, trzy butelki na murawe,lub jakas flaga i zamykamy stadion.
7 sierpnia 2010, 13:02 / sobota
No prosze, a gazeta zydowska juz przystopila do ofensywy przeciwko Lechii i kibicom. Kazdy wie jakie gady pisza w tej gazecie, ale teraz to juz przekraczaja kolejne granice. Ze zacytuje tylko najbardziej klamliwe i szkalujace zdania:

- "Kreowaniu mody na Lechię nie pomagają akcję zorganizowanych grup fanów, którzy oburzeni polityką transferową klubu i "brakiem dialogu"(...)"

Kubicki z GŻ albo jest ignorantem, albo co bardziej prawdopodobne specjalnie klamie. Wydaje mi sie, ze sprowadzanie meritum protestu do braku transerow jest proba konsekwentnego splycania jego sensu, a takze zrobieniu z nas wiecznie niezadowolonych i rzucajacych zarzadowi wiecznie klody pod nogi.

"(..)już przed meczem z Villarreal namawiali do: nie prowadzenia dopingu, nie wywieszania flag, nie robienia opraw meczowych i nie organizowania wyjazdów na mecze. Przecież to bez sensu! Pierwszy mecz na nowym stadionie ma się odbyć za dziewięć miesięcy, tymczasem kibice - zamiast mobilizować i namawiać - zniechęcają innych do przychodzenia na stadion."

Jak ladnie wypunktowane. No tak wszystkiemu winni sa kibice, szczegolnie LP i inne grupy. To nie zarzad przez olewanie kibicow przyczynia sie do niskiej frekwencji - to kibice sa temu winni! No jak my glupi ludzie moglismy tego nie zauwazyc.. To przez nas ludzie nie chca przychodzic na mecze, teraz juz wiecie.

"Nowy sezon będzie testem dla trenera Lechii Tomasza Kafarskiego. Młody, ambitny szkoleniowiec zrobił na razie dużo więcej dobrego niż złego, ale już nie brakuje mu przeciwników, którzy gwiżdżą na niego podczas meczów, nazywają złośliwie "Mourinho z Kaszub"."

No tutaj redaktorek majac na mysli te dobre uczynki to zapewne mial na mysli sabotaz pucharowego meczu z Jaga, tragiczny wynik w rundzie wiosennej, oraz brak porzadnych transferow (bo moim zdaniem trener powinien umiec powiedziec - potrzebuje tego, tego i tego)?
7 sierpnia 2010, 13:19 / sobota
mialkus-jeśli naprawde myślisz tak jak napisałeś to masz zryty mózg i tyle w temacie!!!
tylko Lechia
7 sierpnia 2010, 14:34 / sobota
@Duqq po pierwsze to GazWyb od jakiegoś czasu drukuje artykuły po myśli władz Lechii(prześledź wywiady i zastanów się dlaczego padają takie a nie inne pytania. Mimo iż te inne są dużo ważniejsze i bardziej oczywiste). I jeśli naprawdę sądzisz że GW stanie po naszej stronie to serdecznie gratuluje optymizmu. Ja spodziewam się że jeśli konflikt się nasili(a na to się zanosi) to GW niedługo zacznie grzmieć o kibolach którzy chcą przejąć władzę w miejsce legalnego zarządu. Po drugie przy całej mojej złości, tam złości-wkurwienia za mecz PP z Jagą to jednak Kafarski ma też kilka zasług i nie wolno o tym zapominać.
7 sierpnia 2010, 15:31 / sobota
Hehe ojjj Buziek, chyba nie wyczules ironii w moich retorycznych odpowiedziach do cytatow z gadzinowki. Ja dobrze wiem jaki jest ich stosunek do nas i zreszta nie tylko do nas, ale kibicow w ogole.

Gdzie wyczytales, ze ja licze na to iz GW stanie po stronie kibicow? No stary myslalem, iz jasnym jest, ze pokazalem jak GW i zarzad ida ramie w ramie coraz silniej przeciw kibicom. Nie bez powodu GW jest glownym partnerem medialnym zarzadu Lechii.

Gdybybysmy mieli zarzad pro kibicowski to juz dawno zrobiliby to co sie zrobili w Poznaniu i wyjebali tych pismakow na zbity pysk.

Ale niestety mam obawy podobne do tych co Ty. Im bardziej protest bedzie sie zaognial tym bardziej bedziemy szkalowani w gadzinowce (to byla tylko probka ich mozliwosci), a i nawet z jakiegos materialu o upartych, szkodzacych klubowi kibicach Lechii w TVNie bym sie nie zdziwil.

Co do Kafarskiego to kilka zaslug ma, nie neguje. Tutaj akurat w pewnym sensie zgadzam sie z kucharem, bo wole jego niz tych wszystkich starych treneiros co to juz pokazali co to oni umieja naprawde.. Tyle sie jebie, ze nie daje sie szansy u nas mlodym trenerom, a jak takiego amy to tez zle. Niech sie Kafar wykaze swoim potencjalem. Jednak sposob w jaki tam o nim pisza zaklamuje rzeczywistosc.
7 sierpnia 2010, 16:08 / sobota
A ja mam taka refleksje, ze u nas ostatnio modne zrobilo sie protestowanie. Jedni protestuja bo nie chca ruszac krzyza, inni bo im sie nie podoba polityka klubu, inni bo nie chca drogi kolo swojego domu a inni bo sie nudza i chca by cos sie dzialo... I kazdy ma swoje racje i kazdy uwaza, ze jego protest jest jak najbardziej sluszny. A jak sie wczytac np w protest LP to co tam mozna wyczytac? Ze ci nie zgadzaja sie z: 1* przedmiotowym traktowaniem kibicow 2* polityka transferowa 3* chowaniu glowy w piasek przez zarzad (?) 4* dzialaniami, ktorych rzekomo jedynym celem jest marketing. Mozna byloby te argumenty ewentualnie przyjac, ale jak dla mnie brakuje rzeczowosci. To tak jakby dziecko zglaszalo swoje pretensje. A ojciec odpowiada: 1* traktujemy kibicow podmiotowo - co jakis czas sie z nimi spotykamy 2* staramy sie na ile mozemy - jak ktos moze to niech pomoze i przeznaczy kilka mln Euro na transfery 3* nie, patrzymy dalekosieznie :D 4* staramy sie aby dzialania marketingowe szly w parze z celami sportowymi. I tyle. Tylez rzeczowe odpowiedzi ile zarzuty. Szkoda, ze ten protest zaczyna sie kiedy jeszcze nie zaczyna sie nowy sezon. Mozna bylo dac szanse pewnym ludziom i odczekac pare meczow?
7 sierpnia 2010, 17:11 / sobota
Niech sobie niedoinformowani i niepopierający protestu kibice przeczytają to:
odnośnik
7 sierpnia 2010, 18:10 / sobota
"Należało najpierw ogłosić publicznie uwagi, oczekiwania czy też postulaty, wyznaczyć termin ich realizacji , a dopiero potem , w razie braku reakcji Zarządu zaostrzyć formę niezadowolenia poprzez akcje bojkotowe." Bardzo madre slowa... A swoja droga - wszystkim nam chodzi o Wielka Lechie. Mozna sie sprzeczac czy klocic, ale nie wolno sie lekcewazyc. I wsluchiwac sie w glos wszystkich tych, dla ktorych dobro naszego klubu jest najwazniejsze. Mnie tez denerwuje np bilet o 10zl drozszy w dniu meczu. Wrocilem w piatek z wakacji i chcialem kupic 5 biletow na Ruch. Ale okazalo sie, ze nie moge i moge to zrobic w dniu meczu - o 50zl drozej ( w sumie). I tak zastanawiam sie czy moim ptywatnym protestem nie bedzie to, ze nie pojawie sie na meczu i klub nie zarobi na mnie i na mojej rodzinie, ktora chcialem zabrac na Traugutta w niedziele. A przeciez maja moje dane w bazie, wiedza ile razy bylem na stadionie, ile pieniedzy juz wydalem na Lechie. Nie wiem czy to brak zaufania czy po prostu chec wyciagniecia jeszcze wiekszej kasy ode mnie. Mam powazny dylemat. Te 5 dyszek jak nic przydaloby mi sie na paliwo :) Ale jak mnie ktos olewa to jego sprawa. Pisalem juz nawet w tej sprawie maila do klubu. Oczywiscie bez odpowiedzi :( I to sa argumenty, ktore powoduja, ze zastanawiam sie czy nie poswiecic tych cudownych chwil na T29 w ramach mojego prywatnego protestu...
7 sierpnia 2010, 18:26 / sobota
żeby jutro nikt nie był zdziwiony jak bedziemy w którejś minucie wychodzić... Huj im w dupe wiadomo o co chodzi
7 sierpnia 2010, 18:34 / sobota
ja zrobiłem prywatny protest, (choć mam karnet na prostą więc i tak zarobią) gdyż chcieli skasować mnie za bilet dla syna, który ma 3,5roku 40pln w przedsprzedaży.... na rodzinny nie mogę z nim iść bo system nie pozwala....
7 sierpnia 2010, 18:46 / sobota
cruz, było spotkanie, dokładne wyjaśnienie przyczyn protestu, każdy mógł zadawać pytania, było wreszcie głosowanie odnośnie protestu. Skoro Tobie też leży na sercu dobro Lechii, to wiesz że nie powinieneś się wyłamywać z przyjętych wspólnie ustaleń.
7 sierpnia 2010, 18:54 / sobota
Coś czego nie ma u nas od 1,5 roku, w ŁKS-ie załatwili w miesiąc.
odnośnik
7 sierpnia 2010, 19:08 / sobota
h. cumberdale - ok. Mnie na spotkaniu nie bylo a ze nieobecni nie maja racji musze sie podporzadkowac. Nie bede "lamistrajkiem" :)
7 sierpnia 2010, 19:53 / sobota
Ok!!!To jest wolny kraj każdy moze robic co chce;jedni protestuja drudzy nie!Na wczorajszym spotkaniu było ok.350 ludzi.Niech do protestu dołączy jeszcze drugie tyle czyli będziemy mieli 700 osób.Średnio na mecze przychodzi ok.8 do 9 tys.A wiec jest to ok 8% kibiców no niech będzie ich 10%!!Po pewnym czasie z tej grupy protestującej ok.250 osób wyłamie się lub tez gdy Lechia będzie dobrze grała będzie chciało zobaczyć mecz.W tym momencie daje nam to 5.5% protestujących!!!!
Można pokusić się o stwierdzenie ,ze w tej chwili jakaś tam grupa ludzi nie przychodzi na mecze bo widzą ze -niebezpiecznie,kibice biją się między sobą a dla niektórych atmosfera bardziej nazwijmy to spokojna bardziej odpowiada wiec z 500 osób będzie więcej po stronie antyprotestacyjnym.Może zaistniec sytuacja ,ze Zarząd pójdzie w zaparte lub na przetrzymanie więc ktoś się jeszcze "wykruszy" wiec zostanie TWARDO PROTESTUJĄCYCH ok.3%!!!To jest totalny margines wiec nikt juz nie będzie zawracał sobie głowy protestem.Bedzie to WEWNETRZNA MIGRACJA GARSTKI LUDZI!!!!
7 sierpnia 2010, 19:56 / sobota
Te dokładne dane procentowe antycypowałeś z fusów po kawie czy może ułożyłeś tarota?
7 sierpnia 2010, 19:58 / sobota
Primo na mecze nie chodzi średnio 8-9, a 6.5 tyś(licząc ostatnich 10 kolejek)
Secundo takie same bzdury pisano na forum Legii, nic nieznacząca grupka, uzurpatorzy, jest was tylko kilku etc. Zaś Legia nawet w najgorszym sezonie nie zeszła poniżej 5 miejsca. My celujemy w 6... Widzisz analogię ?
7 sierpnia 2010, 20:13 / sobota
@buziek

Nie żebym nie popierał protestu, bo go popieram w 1945%, ale nie pierdol takich rzeczy, bo skok z 5-tej ligi do e-klasy w takim tempie to jednak jest osiągnięcie. Jakiś inny klub znasz który w takim tempie z niczego zrobił naprawde coś? Co do karnetów, nie wpieraniu fc, wyjazdów i wszystkiego o czym była mowa jest absolutna zgoda, klub ma wysrane i to musi się zmienić. Mam nadzieje, że na nowym stadionie ogromny nacisk zostanie położony na organizacje dopingu i jego prowadzenie. Bo tak jak teraz jakiś najebany burak coś krzyknie i pół stadionu za nim, nie równo bez ładu i składu, każdy co innego, większośc ma wyjebane w młynarza. Ciężko będzie wpoić ludziom do tych łbów, że ktoś prowadzi doping a takie krzyczenie od tak sobie huja daje... Tylko u nas chyba tak jest pod tym względem...
7 sierpnia 2010, 20:18 / sobota
Bylem wczoraj na spotkaniu protest ok ale wyobrazacie sobie jak te kurwy z ruchu znami pojad oni doping a my nic .Nie widze tego a nasz zarzad ma w dupie czy bedzie doping czy nie kasa za bilety sie liczy.Trzeba zrobic zeby stadion zamkneli. AVE LECHIA.
7 sierpnia 2010, 20:19 / sobota
Ale w którym ja miejscu pisałem cokolwiek o dokonaniach Lechii? Możesz zacytować?
7 sierpnia 2010, 20:21 / sobota
Tak,wspaniały pomysł .W takim razie proponuje byś to WŁAŚNIE TY RZUCIŁ CZYMŚ I DAŁ SIĘ SFILMOWAĆ!!!!Gratuluje logiki i trzeżwego myślenia.Zróbmy coś ale konsekwencje niech ponosi ktoś inny!!!!!!Brawo!!!
7 sierpnia 2010, 20:27 / sobota
Oj Bolek..., czy Ty się z choinki urwałeś ? Powiedzmy, że Twoje wyliczenia są precyzyjne. Wobec powyższego zadam Ci jedno proste pytanie a w zasadzie pytanie retoryczne, bo odpowiedź jest oczywista.
Wolałbyś dostać w łeb 3,50kg żelastwem czy 80,00kg puchu...?
Na pewnym meczu w II lidze była jeszcze większa dysproporcja "1raca" kontra cały młym. Nie muszę chyba przypominać jak to się skończyło...
7 sierpnia 2010, 20:42 / sobota
Dyskusja,polemika lub tez zwykła wymiana zdań z niektórymi tutaj ....jest delikatnie ale to delikatnie mówiąc bezsensowna lub od razu ktos z braku argumentów powie ze ...jesteś głupi!!!!!!Gratuluje WAM!!!
7 sierpnia 2010, 20:49 / sobota
Aby zamknęli nam stadion, albo chociaż dowalili ostre kary finansowe wystarczy trochę bluzg pod odpowiednim adresem puścić. ; ) I będzie tak jak z muchą chujem.

LECHIA TO MY!
7 sierpnia 2010, 20:52 / sobota
to juz sa szczyty,zeby na forum niby kibicow Lechii proponowac jakies kretynskie zachowania zeby zamkneli Nasz stadion....szczyt debilizmu....inaczej tego nazwac nie mozna
7 sierpnia 2010, 21:03 / sobota
cruz odpowiec Ci, że nie zapanowala "moda" na protesty, ale w tym kraku zaczyna sie niemiłosiernie pierdolić, każdy kto czuje odrobinę wladzy chce pokazać jaki jest wielki i co może, a w rzeczywistości gównem jest choc ma władzę. Ludzie to widzą i bronią tego w co wierzą.
Tych wierzących przyszło wczoraj na trybune 400osób, takich co maja pomysły i takich co ich nie maja ale popierają. jak długo zarząd może sie wozić na plecach g.wyborczego? no ile? wierzyłem i dałem temu wyraz na spotkaniu, że nie każda forma protestu przejdzie, najprędzej taka, która nagłośnią media. ale jeśli sprawy nie zaczna iśc normalnym rytmem to wierzę, że nasz protest to dopiero początek. my dopiero damy czadu a wtedy ani gw ani nikt nas nie zatrzyma, żeby do Lechii wrócila normalność i to w każdej sprawie i decyzji!
nienormalne jest, zeby klub ktory szpanuje 4miliony większym budżetem niz sezon wcześniej nie wzmocnił kadry zespołu!to gdzie ten szmal?! w nowych spółeczkach założonych przez "włodarzy"?
dosyć powiadam tego, ludzie przychodząc na mecz są nieświadomi tego, że robi sie ich w bambuko, dosyć!
7 sierpnia 2010, 21:05 / sobota
Dajcie spokój z tym zamykaniem stadionu. Iddzcie lepiej po browarka do sklepu, a dzieci spać a nie takie debilne teksty pisać. Jutro na mecz ale cicho sza ma być:)
7 sierpnia 2010, 22:18 / sobota
A vid11 swoje !
...Mam nadzieje, że na nowym stadionie ogromny nacisk zostanie położony na organizacje dopingu i jego prowadzenie. Bo tak jak teraz jakiś najebany burak coś krzyknie i pół stadionu za nim, nie równo bez ładu i składu, każdy co innego, większośc ma wyjebane w młynarza. Ciężko będzie wpoić ludziom do tych łbów, że ktoś prowadzi doping a takie krzyczenie od tak sobie huja daje... Tylko u nas chyba tak jest pod tym względem...

Co Ty bez przerwy z tym dopingiem? To w tej chwili, najmniejszy z problemów.
7 sierpnia 2010, 23:32 / sobota
A wy pierdolicie w tą klawiaturę jak potrzepani. Szkoda tego czytać zapatrzeni w wirtualnym świecie ludzie. Byli wczoraj obecni ludzie m.in. Andrzej Duffek który miał być w zarządzie z ramienia kibiców opowiadali jak to było. Trzeba było być i słuchać jak to w chuja robią. Chcecie oglądać taką Lechie matoły że swoją kasą nabijacie kabzę zarządowi ?? Ok tak jak było powiedziane wczoraj piłkarze tamtą rundę grali chujowo zarząd nie wypłacił im premii ale sobie?? Niech się wytłumaczą z tego oraz wielu innych a postulaty są już spisane nie pierdolcie głodne hasła że was interesuje TYLKO LECHIA. Nas tez dlatego ten protest jest wcielany w życie. Nikt nie chce powtórki z Warszawy dlatego na razie jest łągodna forma i czekanie na odzew ze strony zarządu. Co mają czuć ludzie którzy dawali swoją prywatną kasę na to żeby Lechia zaczęłą grać od niższych lig, żebyście w ogóle mogli teraz chodzić na coś takiego jak Lechia w Ekstraklasie. Przestańcie kurwa pierdolić ślepcy !!! Lechię odbudowywali kibice i nawet Słowik za każdym razem to mówił dla jakiś reporterzyn z TV więc kurwa rozmawiajcie z kibicami na pełnoprawnych zasadach bo to MY TWORZYMY HISTORIĘ !!
8 sierpnia 2010, 00:16 / niedziela
Ludzie, przecież dwaj specjaliści hjenek i maciuś za 12,5 tys na rękę miesięcznie zadłużali Lechię na potęgę. Kiedy Lechia SA przejmowała OSP, ta druga miała ponad 4 mln długu!!! I właśnie 4 mln złotych SA miała zapłacić OSP, a pieniądze miały spłacić długi.

I co?? OSP do dziś jest zadłużone, a dwaj pajace służą nowemu panu i w dupie mają Lechię!!! Tylko że dziś hjenek nie jest już tylko dyrektorem w SA, ale również prezesem w operatorze.
8 sierpnia 2010, 00:22 / niedziela
No koleżanko nie umniejszaj tego kolegi Jenka on jest również prezesem lechista sp z o.o. ;]
8 sierpnia 2010, 00:40 / niedziela
Jebie się jebie a kibicom mydli się oczy jakimś autokarem. Wkurwia mnie jak ktoś pierdoli, że jest za Lechią i pójdzie jutro (dzisiaj) i będzie kibicował. Bądź co bądź walczymy też dla piłkarzy. Wystarczy tylko pomyśleć. Dziwne, że nagle w nich taki zapał do kibicowania a jak protestu nie ma to cisza.
8 sierpnia 2010, 10:13 / niedziela
w jedności siła.
8 sierpnia 2010, 11:24 / niedziela
Najlepiej raz wywiesić pewną niewieszaną flagę + transparent + 50 rac i od razu się dogadają wszystkie strony. Jak tego nie zrozumieją to sami doprowadzą do katastrofy. Dwa mecze na leśnej za karę a później po staremu Wychodzenie czy brak dopingu nic nie da, tu trzeba na dzień dobry zagrać ostro żeby to się nie przedłużało.
8 sierpnia 2010, 11:33 / niedziela
po złości klubowi idźmy dopingować nasze rezerwy, przy okazji spotkać na trybunach będzie można hJenka i grubego.
W Lechii II graja Lechisci od urodzenia,którym protest nie jest obojętny, a na których zarząd również się wypina, traktując ich jak zwykle śmieci.
8 sierpnia 2010, 11:39 / niedziela
kosiarz
8 sierpnia 2010, 10:13 / niedziela
w jedności siła.

Otóż to. Ja się jednak niestety o tą jedność obawiam. Przykładowo jakiś chlor coś krzyknie i część ludzi się niestety przyłączy.
8 sierpnia 2010, 11:57 / niedziela
Jak zobaczą dużą frekfencje na rezerwach to zaraz zrobia bilety w przedsprzedaży a w dniu meczu droższe o 10 złotych :)
8 sierpnia 2010, 12:10 / niedziela
Tiesto25- przy obecnym monitoringu, wywieszanie flagi i odpalanie rac wiąże się z pewnym zakazem stadionowym. W ten sposób, sami byśmy się eliminowali. Tak więc na forma protestu byłaby jeszcze bardziej na rękę zarządowi, niż nie wieszanie flag.

Moim zdaniem, na czas protestu na całej długości płotu powinny wisieć czarne szmaty. Przez cały mecz, zamiast siedzieć cicho, powinniśmy robić bekę- mecz siatkówki, pociąg itp, a co jakiś czas "pozdrawiać" hjenka i jego kolegów z zarządu.
8 sierpnia 2010, 12:24 / niedziela
ciekawe byłoby tez machanie białymi chusteczkami, tak kibice wymusili zmianę trenera w Barcelonie w 2000 roku. chociaż wątpię żeby cokolwiek pomogło, jak czytam te odpowiedzi slowikowskiego wielce elokwentnego człowieczka to mnie krew zalewa. oni swoimi odpowiedziami myślą ze rozmawiają z debilami, którym będą wmawiali swoje racje
8 sierpnia 2010, 12:57 / niedziela
Zeto napisał: " . . . zamiast siedzieć cicho, powinniśmy . . . "

cokolwiek byle nie cicho,
koło chuja im to będzie latało, a my na złość im odmrozimy sobie uszy,

au to bus gooool
8 sierpnia 2010, 13:01 / niedziela
nie jestem pewny czy brak dopingu i flag da cos, dla nich liczy sie ze kasa sie zgadza...moze kupimy hurtowo wuwuzele i bedziemy przez caly mecz dmuchac
8 sierpnia 2010, 13:14 / niedziela
żeby nie było . . . decyzja na dzisiaj jest taka jaka jest,
więc . . . ją realizujemy bez kwękania

acz na przyszłość jestem zwolennikiem bardziej radykalnych i wymownych środków : )

skrajnie (?) ortodoksyjnie uwazam że nie ma pola do negocjacji,
niektórzy są za mali do wielkich wyzwań i tyle,
wyżej kolan nie podskoczą, za duży rozmiar kapelusza,
8 sierpnia 2010, 13:21 / niedziela
Haha wuwuzele wniesiemy, zarząd będzie miał dość i przystanie do negocjacji. haha
8 sierpnia 2010, 13:27 / niedziela
do wyżej . . . . takie transfery,

nie jest tak że firma Gool rzekomy gigant na światowym rynku transferowym jest firmą lecącą w kulki, nieszanującą się, swojej reputacji

po prostu zaoferowano Lechiitakich piłkarzy na jakich nasi negocjatorzy złozyli zamówienie to raz,
a dwa to też robiących takie wrazenie mniej więcej jakie zrobili nasi przedstawiciele w trakcie obopólnych spotkań,
inaczej w świecie biznesowym traktuje się ludzi poważnych, kompetentnych, z klasą a inaczej chłopców w krótkich spodenkach . . . to dwa

a raz i dwa daje trzy . . . . . ; )
cdn : )
8 sierpnia 2010, 13:33 / niedziela
edyta

a dwa to też zaoferowano piłkarzy robiących takie wrazenie mniej więcej, jakie najpewniej zrobili nasi przedstawiciele w trakcie obopólnych spotkań

co zamówili i JAK zamówili ----> ot co
na moje to drugie wazniejsze
8 sierpnia 2010, 13:41 / niedziela
Zapomnieliscie jak Solidarnie GDANSK walczyl z komuna dlatego teraz razem wszyscy Solidarnie protestowac Tylko Lechia
8 sierpnia 2010, 13:43 / niedziela
Najlepszym protestem bedzie po prostu nie wybranie sie na mecz. Troche karnetowcy beda narzekac ale biletowcy nie wydadza kasy a klub zarobi conajmniej kilkadziesiat tys mniej. Moze to pozwoli niektorym ludziom cokolwiek przemyslec? Zwlaszcza w kontekscie Baltic Arena...
8 sierpnia 2010, 13:45 / niedziela
Oczywiscie chodzilo mi o to by nie wybierac sie na Jagiellonie bo na Ruch juz jest za pozno... Chociaz bylaby to wspaniala okazja biorac pod uwage, ze bilety sa o 10 zl drozsze.
1 ..... 5 6 7 8 9 ..... 21
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.556