Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów - 08.08.2010

strona 2/6

4 sierpnia 2010, 17:45 / środa
Racja. Nie karajmy pracownika za chujowego pracodawce.LECHIA TO MY!
4 sierpnia 2010, 17:51 / środa
spalonyŻywcem
4 sierpnia 2010, 15:20 / środa
Pamiętajmy, że w tym konflikcie są chcąc nie chcąc 3 strony ... bądźmy z piłkarzami a dezaprobatę można wyrazić w inny sposób ... bez napinki .

A w jaki inny ? Bez napinki : )

Cygnus x-1
4 sierpnia 2010, 15:56 / środa
spalonyZywcem - 100% racji. Doping powinien być, a reszta form protestu jest dla mnie oczywista.

A niby jak pozostałe formy tzw protestu są widoczne dla postronnego obserwatora ?
Jak duzo osób zauważy te pozostałe formy ?
4 sierpnia 2010, 17:55 / środa
Brak flag i same transparenty odnoszace sie do działań zarzadu.
4 sierpnia 2010, 17:55 / środa
są głosy za są głosy przeciw..ustalmy w piątek stanowisko ze Stowarzyszeniem..nieobecni nie mają prawa głosu..
4 sierpnia 2010, 18:30 / środa
piłkarzyki mają wyjebane na doping i na niego nie zasługują, nie potrafią uszanować ludzi co jeżdżą za nimi tysiące kilometrów i podejść i podziękować i jeszcze się odwracajaplecami. moim zdaniem bez dopingu dla naszych pizdeczek
4 sierpnia 2010, 19:00 / środa
Doping doping na maxa mamy naj Lechie od 20 lat jest zle trzeba popatrzec wstecz jak bylo pozdrawiam
4 sierpnia 2010, 19:01 / środa
Za GW: "Co by się nie wydarzyło w ciągu najbliższych dni, do niedzielnego meczu z Ruchem Chorzów piłkarze Lechii przystąpią bez żadnych nowych zawodników. Pierwsza "jedenastka" będzie bardzo podobna (lub identyczna) do tej, która rozpoczęła mecz z Villarreal. Do zdrowia wrócił już co prawda Hubert Wołąkiewicz, ale trener Kafarski przekonuje, że jego powrót do wyjściowego składu wcale nie jest przesądzony. - Krzysztof Bąk i Sergejs Kożans zagrali bardzo dobry mecz, dlatego nie wiem, czy w formacji defensywnej będą jakieś zmiany - tłumaczy szkoleniowiec."

Mozna sie bylo tego spodziewac, wiec chya nikt nie jest zaskoczony. Ciekawe tylko czy pilkarze beda mieli taka sama motywacje na Ruch jaka mieli na Hiszpanow.
5 sierpnia 2010, 12:05 / czwartek
witam wszystkich. W ten weekend będe nad morzem w miejscowości Dziwnów która jest dość daleko od Gdanśka mimo to bardzo chciałbym zaliczyć mecz Lechii z ruchem ponieważ jestem za Wisła i jeśli nie teraz to długo nie będe miał okazji być nad morzem. Dlatego poszukuje kogoś z okolic Słupska ( bo wiem ze tam jest fc Lechii) ew. z okolic własnie dziwnowa z kim mógłbym sie zabrać na mecz. Wiem że moja prosba wydaje sie dziwna ale prosze o pomoc. I jeśli znalazł by się ktos chetny to proszę pisać na moje gg ( 8954435) bo już nie chce zasmiecac forum. sorry za off topa
5 sierpnia 2010, 20:53 / czwartek
Innej opcji jak pewne zwycięstwo nie widzę. Ruch jest tragicznie słaby, a jeszcze kilku ich graczy nie zagra, do tego dziś może nawet skończą z dwucyfrówką, jeśli Austria nie odpuści :).
5 sierpnia 2010, 20:59 / czwartek
@Wiślak - odnośnik
5 sierpnia 2010, 21:02 / czwartek
Bierzemy kurs na Lechię z handicapem -1 z pocałowaniem ręki. Ja musze dziś postawić bo jutro kursy zmienią na 1,4 :]
5 sierpnia 2010, 21:19 / czwartek
A kto strzeli te dwie bramki by H-1 miało wejść ?
5 sierpnia 2010, 21:41 / czwartek
buziek - Wiśnia z karnego i Pilarz (samobój.) :)
Z transferów raczej nici... chyba ze znowu jakiś murzyn wyskoczy.

TYLKO LECHIA!
5 sierpnia 2010, 21:44 / czwartek
smRody jednak zatrzymały się na 3-0 NA RAZIE! sukces.
6 sierpnia 2010, 16:45 / piątek
ruch ruch chorzowskie psy!!!1 JAZDA Z KURWAMI LECHIJKO JAZDA Z KURWAMI!!!!!!!!!!
6 sierpnia 2010, 19:29 / piątek
wow dobre i odważne. masz 3 punkty. Teraz możesz kupić samogłoskę. Magda Masny zaraz odsłoni.
7 sierpnia 2010, 16:00 / sobota
Witam !!! Informacja dla osób, które posiadają karnet i chcą wybrać się na mecz z rodziną na sektor rodzinny. Najpierw zacytuję informację z głownej strony lechia.pl odnośnie takej sytuacji :

"Mam karnet na Zegar/Prostą/Trybunę. Wyjątkowo chciałbym jednak pójść z żoną i dzieckiem na sektor Ulgowy. Czy jest taka możliwość?

Posiadacze karnetów mogą otrzymać bezpłatny bilet na sektor Ulgowy. Opłatę uiszczą tylko za wprowadzane dzieci. Karnet takiej osoby stanie sie nieważny (w czasie danego meczu) w momencie, kiedy wykorzysta ona kupiony bilet, bądź bilet stanie sie nieważny, jeżeli mimo jego zakupu, jako pierwszy zostanie użyty dotychczasowy karnet. " koniec cytatu.

A teraz jak to obecnie wygląda w rzeczywistości:

Na mecz z Ruchem chciałem się wybrać wraz z synem, który ma 3,5 roku. Po bilet dla niego wybrałem się we środę, sam posiadam karnet sa prostą. Na początku wszystko ładnie i pięknie, ale po dwóch minutach zaczęły się problemy. Okazało się, że jest jakiś problem z systemem. Pani poszła do klubu aby się dowiedzieć o co chodzi, ale nie uzyskała tam żadnej pomocy. Powiedziała za to żebym przyszedł na następny dzień to na pewno już wszystko będzie wiadomo. Niepocieszony odszedłem od kasy i mimo wszystko wróciłem w czwartek. Celowo podszedłem do tej samej pani, która znała sprawę żeby nie było powtórki z dnia poprzedniego, lecz zamiast bezproblemowego kupna biletu usłyszałem : "musimy podejść do klubu"... W klubie okazało się, że ten system nie działa... Jako iż mam już zakupiony karnet to nie mogę już kupić żadnego innego biletu (przypominam iż nie chciałem nic kupować tylko niejako jednorazowo zamienić moje prawo wstępu na prostą, na wejście na ulgowy). Pani powiedziała, że system ten działał w zeszłym sezonie (potwierdzam bo skożystałem), lecz w tym nie i może informatycy się tym zajmą, a informacja na stronie pozostała "automatycznie" z poprzedniej rundy.... do tego zostałem poinformowany ,że jedyną szansą żeby zabrać syna na mecz jest kupno dla niego biletu. OK, ale mam nadzieję, że ulgowego powiedziałem... lecz niestety nie... tylko normalny na sektor prosta, czyli 40pln w przedsprzedaży... Gdybym nie miał karnetu nie było by problemu i mógł bym kupić bilet rodzinny na ulgowy, ale widocznie tak wyglądają owe kożyści z kupowania karnetów!!! Na Lechię chodzę 20lat i naprawdę smutne jest to jak zarząd traktuje kibiców, do tego same problemy, aby poprawnie wychować następne pokolenie.

Komentarz pozostawiam Wam...

pozdrawiam
7 sierpnia 2010, 21:17 / sobota
załatw synkowi dowód osobisty dla dzieci do lat 13...pesel juz ma więc powinno byc ok, dostanie nawet ulgowy bilet..
7 sierpnia 2010, 21:32 / sobota
W innym wątku czytałem,że jutro brudne paznokcie wobec braku naszego dopingu, będą wrzucać bluzgi na nas. Trzeba powiedzieć sobie jasno, że gdybyśmy prowadzili doping to i tak to by robili. Inna sprawa,że Ruch to nie jest byle jaka ekipa, jak np.Groclin lub jakaś zgoda szpArki, która by taką sytuację wykorzystała i non stop rzucała bluzgami.
Myślę ,że z 2,3 razy w połowie meczu zarzucą jaka to Lechia jest be,be i będą prowadzić normalny doping. Rewanż mamy już u nich w grudniu i jak tam pojedziemy ,to sobie na pewno odbiją swoje kompleksy.
7 sierpnia 2010, 21:35 / sobota
Co z tego, że będą na nas wrzucać? Protest to protest, ale kto nam zabroni jechać po tych skurwysynach w formie "rewanżu" ?

Do jutra!
7 sierpnia 2010, 22:06 / sobota
ktoś sie orietuje ile sprzedano karnetów i ile biletów na ten mecz?
7 sierpnia 2010, 22:15 / sobota
Ja się orientuje, ale ci nie powiem łamistrajku i płaczku netowy, który swoja wiedze czerpie z forum
7 sierpnia 2010, 22:16 / sobota
czemu płaczku i łamistrajku? Bo sie spytałem ile biletów jest sprzedanych?
7 sierpnia 2010, 22:26 / sobota
Bo w każdym wątku o coś płaczesz. Aż wstyd, ze reprezentujesz moją dzielnicę
7 sierpnia 2010, 22:28 / sobota
No to widze że błyszczysz inteligencją widząc w pytaniu ,,płakanie''.
Skrytykowałem tym pytaniem kogoś czy coś bo nie zauważyłem.
7 sierpnia 2010, 22:30 / sobota
Ty błyszczysz w każdym wątku. Twój kolega BJ da Ci odpowiedź.
7 sierpnia 2010, 22:32 / sobota
Spoko zaraz do niego sms wysle i turnusia też, kurde wiecej numerów nie mam, może masz kogoś jeszcze?
7 sierpnia 2010, 22:35 / sobota
Mam do Turnosia natomiast nie mam do Turnusia
7 sierpnia 2010, 22:36 / sobota
Jeden pies, dobra nie bede sie z tobą użerał inteligencie.
7 sierpnia 2010, 22:47 / sobota
do lysy morena. Jestem w podobnej sytuacji. Rozmawialem na ten temat z ochrona cyt: "bierzesz dzieciaka na ręce i możesz spokojnie wejsc na swoj sektor" Oczywiscie dotyczy to tylko takich małych szkrabów. No chyba że w tym sezonie będą ochroniarze uje. pzdr
ps. ten cały burdel z systemem kupowania biletów to kolejny powód żeby poleciała czyjaś głowa.
7 sierpnia 2010, 22:56 / sobota
i okazało się w ostatniej chwili, ze Ruch przyjeżdża do Gdańska w najmocniejszym skladzie i Jakubowski i Straka będa grali bo kartki żółte im nie przechodzą na następny sezon a Janoszka juz ozdrowiał...
8 sierpnia 2010, 00:50 / niedziela
A ja mam wyjebane w jakim skladzie bedzie gral Ruch czy inny pies!!!
Lechia u siebie, na swej murawie ma grac, strzelac bramki i wygrywac...
Reszta mnie nie interesuje, tu w Gdansku my mamy BYC PANAMI!!!
Pzdr Zolw z LechiiStanu
8 sierpnia 2010, 07:39 / niedziela
co do meczu to typuje 0:0.
8 sierpnia 2010, 11:05 / niedziela
Ciekawe jak zaprezentuje się dziś, nasz nowy autobus?? Może coś strzeli.

Autobus gol!!!
8 sierpnia 2010, 11:10 / niedziela
zostanie zaparkowany w polu karnym i mecz na 0-0
8 sierpnia 2010, 11:18 / niedziela
Niestety prawdopodobnie wyjechał do Chorzowa na mecz ME ;/
8 sierpnia 2010, 11:24 / niedziela
Dziś pierwsze minuty na pełnej kurwie, a potem pokażmy zarządowi, że bez nas nie ma piłki!
8 sierpnia 2010, 11:40 / niedziela
WKSbialy 100% poparcia!!!!!!!
8 sierpnia 2010, 12:11 / niedziela
mam pytanie moj tatko zostal kontuzjowany i nie moze isc na mecz czy moge moj bilet oddac kumplowi i ten nie bedzie mnial problemow z wejsciem?
8 sierpnia 2010, 12:16 / niedziela
nie powinien mieć problemów
8 sierpnia 2010, 12:17 / niedziela
Mecze u siebie bez autokaru, za to zwiększamy szansę na dobry wynik ME.

Wyjazdy już w pełnym składzie, czyli szansa na punkty.

Spełniamy prośbę Kafara o nie prowadzeniu dopingu, którym stresowaliśmy kopaczy, czyli szansa na punkty na T29.

Bilety w dniu meczu droższe, czyli kasa się zgdadza.

Konkluzja - zarząd znalazł strategię na budowanie Wielkiej Lechii.

ps. w przyszłym okienku transferowym priorytetem będzie zakontraktowanie drugiego autokaru, który wzmocni kadrę I zespołu i ME w meczach na T29, lub w przyszłości na BA.
8 sierpnia 2010, 12:27 / niedziela
Sorki, zapomniałem dodać...
Autokar koniecznie niskopodwoziowy, aby uniknąć zakładania jemu siat między kołami.
A Kapsa? Do ataku...
Kapsa gol, Kapsa gol, Kapsa goolll !!!
8 sierpnia 2010, 13:47 / niedziela
Panowie siedze w szkopach.
Pomózcie mi znalesc meczyk..
Sasiad ma Polsat, podstawowy pakiet - czy bedzie tam dzis jakis meczyk, Lechijka albo wieczorem Wisełka?
Czy jesli pojde do nastepnego sasiada który ma stałe łacze znajde gdzies szybko linka z meczem w dobrej jakosci?
Pomóżcie, plis..
Suchanino zawsze z Lechią!!
8 sierpnia 2010, 13:52 / niedziela
soccer-live.pl Tam bedziesz ogladal.
8 sierpnia 2010, 13:56 / niedziela
odnośnik tutaj masz transmisję, zaczyna się o 14:40
8 sierpnia 2010, 14:06 / niedziela
Dzieki chlopaki za szybka reakcje..
Mam jeszcze pytanko:
Czy musze instalowac u kumpla sopcasta by meczyk obejrzec?
8 sierpnia 2010, 14:13 / niedziela
Nie.
8 sierpnia 2010, 14:20 / niedziela
na Polsacie Cyfrowym powinien być kanał Orange Sport, na którym są wszystkie mecze Ekstraklapy
8 sierpnia 2010, 14:22 / niedziela
Tak w dodatkowym pakiecie.No chyba,że masz jeszcze promocje.
8 sierpnia 2010, 15:39 / niedziela
Ładna pierwsza połowa w wykonaniu Lechii. Szkoda tylko tych niewykorzystanych sytuacji.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.553