Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów - 08.08.2010

strona 3/6

8 sierpnia 2010, 15:51 / niedziela
Deleu najlepszy zawodnik I połowy ładnie szarpie do przodu
8 sierpnia 2010, 16:26 / niedziela
Buzała z autu na róg - co ten koleś robi na boisku?!
8 sierpnia 2010, 16:45 / niedziela
... a wystarczylo kupic napastnika!!! Najbardziej szkoda meczow z taka przewaga i tyloma szansami! Gra dobra ale co z tego.
8 sierpnia 2010, 16:54 / niedziela
buziek
1 sierpnia 2010, 16:38 / niedziela
1-0/0-0

Jestem prorokiem ;]
8 sierpnia 2010, 16:56 / niedziela
Nie trzeba było być prorokiem żeby przewidzieć taki wynik...
8 sierpnia 2010, 16:58 / niedziela
Ruch grał taką padake że aż wstyd że nas reprezentował na arenie międzynarodowej. Deleu bardzo udany mecz będzie z niego dużo pożytku. Szkoda 2 punktów ;/
8 sierpnia 2010, 16:59 / niedziela
No widac, ze okres przygotowawczy zostal dobrze przepracowany. Buzala ambitnie, nie odpuszczal zadnej pilki. Dawidowski szarpal ze hoho, waleczny i w koncu bez kartki - hurra. Ivans biegal, kiwal, nawet momentami sam siebie potrafil zakiwac - tak dobrze mu szlo. Marko Baijc wrocil do swojej normalnej formy. Tylko ten Deleu odstaje od reszty ekipy. No coz - nowy! Ale to pewnie dlatego, ze jeszcze nie wie o co biega w TEJ Lechii. Jeszcze pare treningow, pare meczow i juz bedzie gral na takim samym poziomie jak reszta. No i rzecz najwazniejsza - wreszcie poprawila sie skutecznosc. Tyle narzekalismy a tu prosze: widac sztab szkoleniowy wzial sobie to do serca i mamy efekty. Pilka zamiast latac 10 m od bramki przelatuje juz tylko ok 5 m. A czasami nawet jest kierowana - o dziwo - w swiatlo :o No, na razie nie ma co wymagac by zatrzepotala w siatce rywali bo to poczatek sezonu, bo przeciwnik byl - jak zwykle zreszta - wymagajacy, bo premier patrzyl i to wiazalo nogi zawodnikom... Ale sadze, ze juz po 3 - 4 meczach sytuacja sie poprawi. Chyba ze - wzorem ubieglych lat - pojawia sie wtedy pierwsze oznaki zmeczenia sezonem. Ale to nic. Moze trafi sie jakis karny z kapelusza, moze rywal sam sobie cos wbije, boczny nie zauwazy spalonego? 6 miejsce murowane! A to juz sukces bo 6 miejsce... jest wyzej niz 7, ale za to tuz, tuz za 5! Zakoncze tak, jak madrze ktos tu napisal: AU TO BUS GOL!
8 sierpnia 2010, 17:09 / niedziela
widzów: 5500 za 90minut.pl

Gratulacje dla osób które ustalały ceny
8 sierpnia 2010, 17:12 / niedziela
@cruz Dawidowski dostał żółtko
8 sierpnia 2010, 17:15 / niedziela
Moze to przegapilem jak mi sie oko zamykalo? ;)
8 sierpnia 2010, 17:32 / niedziela
cruz , odłóż to chłopie co bierzesz . Następnym razem wybierz się na stadion .
8 sierpnia 2010, 17:37 / niedziela
cruz ty chyba na innym meczu byłeś...

Buzała sobie żółte buciki polerował a nie grał
8 sierpnia 2010, 17:39 / niedziela
Panowie lepiej już nic nie piszcie, bo jakim to trzeba być głupkiem, żeby nie dostrzec w tamtym poście ironii i sarkazmu ?
8 sierpnia 2010, 17:44 / niedziela
Niestety % robią swoje , sorki .
8 sierpnia 2010, 17:44 / niedziela
AUTOBUS gol,
AUTOBUS gol,
AUTOBUS gol,gol,gol,gol,gol!!!
8 sierpnia 2010, 17:46 / niedziela
Fotki z meczu: odnośnik
8 sierpnia 2010, 18:05 / niedziela
no to tak: prawa strona silna - duuuużo lepsza niż w poprzednim sezonie, napadu brak, Surma zasuwał aż miło, Buzi kopał się w czoło. Deleu najlepszy w Lechii i widać, że wie o co chodzi w tej grze.

Co do protestu to widziałem w przerwie grubasa ściskającego się z wszystkimi w namiocie za sztucznym. Czyli wszystko w normie - dalej maja kibiców w dupsku.
8 sierpnia 2010, 18:15 / niedziela
Coś słyszałem na TVP3, że dzisiaj wieczorem Hjenek ma być w studiu tylko nie dosłyszałem o której godzinie, wyłapał może ktoś to jakieś 15 minut temu? Jestem ciekawy co za farmazony ten jegomość znowu będzie gadał...
8 sierpnia 2010, 18:20 / niedziela
Gdyby zagrał autobus, byłoby pewnie ze 3:0. A tak, trener znów nie uległ presji kibiców i nie pognał drużyny do szaleńczego ataku. Myślę że zdobyty punkt, może być bardzo ważny w walce o utrzymanie.

PS Podczas meczy, spiker powiedział, że w biuletynie są kupony i można głosować na mecz 65-cio lecia Lechia. Myślę że wszyscy kibice powinni zagłosować na mecz Lechia- Jagiellonia w półfinale PP z poprzedniego sezonu.
8 sierpnia 2010, 18:27 / niedziela
Nie wygrywamy z jakimiś łajzami 4-0 bo nie mamy napastników. Jak bardzo trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć...
8 sierpnia 2010, 18:27 / niedziela
@cruz
W Lechii nie gra Marko Baijc, gra Bajić, który zresztą zagrał całkiem dobry mecz, a jego dwie "prawie asysty" naprawdę genialne. Niestety, brak napastników.
8 sierpnia 2010, 18:28 / niedziela
Deleu - juz chyba nikt nie ma watpliwosci co do jego zatrudnienia. Surma, Ivan ladnie, Dawid co sie napudlowal.. Widac dobrze przepracowane wakacje, potrzeba kupic tylko zajebistego napadziora !!!!
8 sierpnia 2010, 18:38 / niedziela
Simek - dziś 22 w Panoramie Sport
8 sierpnia 2010, 18:39 / niedziela
wszystko pieknie ładnie i tak jak się mozna było spodziewać w tym sezonie zarzad zaplaci za polityke "własnych interesów", Lechia spadnie choć żal mi o tym pisać, nie mam co do tego wątpliwości.
"siła rażenia" w tym sezonie oparta na Dawidowskim, Zejglicu i Pietrowskim wsparta Buzałą jest pośmiewiskiem stadionów, Lechia jest słabsza niz wtedy kiedy awansowala do e-klasy.
jeden Deleu wiosny nie czyni, on sie tu dusi; broni, rozgrywa i atakuje i nie ma z kim grać.
mam nadzieję, że odpowiedni ludzie złapia za pysk odpowiedzialnych za ten skandal i winni zostana ukarani.
8 sierpnia 2010, 18:42 / niedziela
dodam tylko, ze nie należy sie dziwic poziomowi sędziowania, gdyz w tej lidze tylko silni zasługują na szacunek, szczególnie w środowisku sędziowskim.
8 sierpnia 2010, 18:48 / niedziela
@szorstki - wez chlopie mi wyedytuj posta. Czepiasz sie literowki. Jeszcze powinienes mnie opieprzyc ze na koncu nie bylo " c z ptaszkiem" :/ Po tym, co pokazal tydzien temu, liczylem na wiecej w jego wykonaniu. Moze liczyl, ze go Garrido zobaczy i kupi do Hiszpanii? Ale okazuje sie, ze ma gosc potencjal. Moze nie ma u nas nikogo, kto go zmusi do ciezkiej pracy?
8 sierpnia 2010, 18:50 / niedziela
Niby punkt z 3-cią drużyną poprzedniego sezonu...w rzeczywistości,brak zwycięstwa z jak dla mnie jednym z głównych... kandydatów do spadku na dodatek zmęczonym heroicznym podbojem Wiednia- tragedia. Brak napastnika (bo cięzko nim nazwać Dawida kopiącego się w czoło i co chwila faulującego bezsensu) ,brak ławki(zmiennicy kompletna żenada,a co będzie jak pojawią się kartki, kontuzje!!!), za to zajebisty trener śćiągający najlepszego na boisku Ivana...
Nech się co niektórzy w końcu ogarną...!!!
8 sierpnia 2010, 18:53 / niedziela
"Lechia spadnie choć żal mi o tym pisać, nie mam co do tego wątpliwości." Kosiarz ja Ci to przypomne na koniec sezonu, ale pewnie wtedy bedziesz sie tego bardzo wypierał.
8 sierpnia 2010, 18:56 / niedziela
Potrzebujemy TYLKO skutecznego napastnika (sorki ale na Dawida i Buziego nie mogę już zwyczajnie patrzeć) Lechia przycisneła ich aż miło a ww. kopali się po czole przykro było patrzeć.
8 sierpnia 2010, 18:56 / niedziela
Mamy fajna obrone, tylko bramek nie ma kto strzelac. Dobrym na to obrazkiem bylo ofensywne wyjscie Deleu pod koniec meczu, kiedy strzal. Musial czuc koles frustracje, ze nic z przodu nie graja, jak zreszta caly stadion. Tyle zmarnowanych sytuacji, dobrze ze to sie nie zemscilo, ale gdyby byli porzadni napastnicy mecz do wygrania spokojnie dwoma bramkami. On sam na obronie widac daje rade, a takze ladnie sie wlacza do akcji, oby tylko mu tak zostalo juz do konca. Jak sie nasi nei naucza w koncu strzelac to bedzie kiepsko, bo nawet najlepsza obrona, wczesniej czy pozniej zaliczy jakas wpadke.
8 sierpnia 2010, 18:56 / niedziela
Brak napastnika, nadwyraz widoczny, brakuje nam typowego lisa pola karnego co nóżke przyloży i strzeli gola...Generalnie jak nie wygrywać meczy ze słabiutkim Ruchem to z kim???? szkoda, gdyż Ruch nie miał żadnej sytuacji. Szkoda 2 punktów......Ale powinno być dobrze...doping przez 10 minutek b. dobry(brawo dla decyzyjnych za układ z kibicami Ruchu, my pierwsze 10 miniut, a oni ostatnie).
TYLKO BKS
8 sierpnia 2010, 18:59 / niedziela
@cruz
Raczej chodziło mi o to, że Bajić nie wrócił do poziomu z poprzedniego sezonu, gra lepiej jak na razie. Literówkę dostałeś jako bonus.
8 sierpnia 2010, 19:03 / niedziela
Dlaczego Lechia nie strzela bramek? Tajemnica żółtej ciżemki.
8 sierpnia 2010, 19:07 / niedziela
@szorstki - dzieki, bez tego czulbym sie fatalnie. Co do Bajica - moze rzeczywiscie za ostro go ocenilem, ale to pomeczowa frustracja... Teraz juz mi troche glowa ostygla :)
8 sierpnia 2010, 19:16 / niedziela
Daaaaaaaawno się tak nie uśmiałem. Jako, iż "śmiech, to zdrowie", to dziękuję. Poprawiłeś moje zdrowie tak ogromnie, iż zapewne będę żył kilka lat dłużej :).

Paweł Buzała - szacunek i jeszcze raz WIELKIE podziękowania za wspaniałe zagranie, którego nie zobaczyłbym na żadnym innym boisku :). Dzięki tak cudownemu zagraniu ten mecz zostanie w mej pamięci do końca życia :)
8 sierpnia 2010, 19:20 / niedziela
Podzielam opinię większości - napastnik potrzebny od zaraz. Powinno być przynajmniej 2:0. Żal tych 2 pkt.

Za tydzień gramy z równie cienką Polonią - zobaczymy jak będzie.
8 sierpnia 2010, 19:26 / niedziela
Castrop - rozjebałeś system ,naprawdę dawno tak się nie uśmiałem ,dzięki za tajemnice żółtej ciżemki Maćka z Klanu
8 sierpnia 2010, 19:36 / niedziela
Ja natomiast myślę, iż potrzebny mam jest napastnik, a nie Tomek Dawidowski - zapaśnik. Brak piłek prostopadłych do innych zawodników. Brak zagrania na klepkę do innych zawodników. Trenerze, czy ty tego nie widzisz. Z tak ustawionym atakiem, gdy będzie grał cały zespół na Dawidowskiego, to nikt nie podoła. Cała liga już go zna i kibice również - śmieją się.
Zwróćcie proszę uwagę na to, gdy przyszedł Dawid, to skończyła się gra kombinacyjna, wizytówka Lechii.
8 sierpnia 2010, 20:00 / niedziela
Dawidowski nigdy nie był super strzelcem, nawet w Amice tylko raz strzelił 12 bramek w sezonie życia. Wskazane byłoby również, aby w pewnych miejscach przebywał rzadziej, a najlepiej wcale... A co do nas to-miejsca 8-12. Kolejny sezon bez historii i tyle w temacie.
8 sierpnia 2010, 20:12 / niedziela
"Druzyna jest tak silna jak silna jest jej lawka rezerwowych" - "niezle" u nas wyglada sprawa zmiennikow.

Cos mi sie wydaje, ze Hubert moze sobie troszke na lawce posiedziec. Wiadomo, ze jest teraz po kontuzji, ale wiadomo tez, ze kontrakt mu sie za rok konczy, nowego nie podpisal i chyba beda go zmiekczac.
8 sierpnia 2010, 20:14 / niedziela
Mecz w wykonaniu Lechii do pola karnego dobry.Ruch oddał PIERWSZY strzał w 42 minucie a drugi w 64min.Defensywa jest to dobry zgrany kolektyw.Druga linia wypracowuje sytuacje i zagęszcza środek .Napastnicy to totalna porażka.Najsłabszy to DAWIDOWSKI.Nawet nie chce mi sie komentować jego bytności na boisku.Najlepszy to oczywiście LUIZ CARLOS SANTOS!!!!!!!!!!!
Co do innych spraw to jak ktoś chce protestować to niech protestuje ale zagłuszać gwizdami chęci innych to jest chamstwo!!!Gwizdaliście na okrzyki "Lechia"!
A tak na marginesie protest to KASA MISIU KASA!!!!!
8 sierpnia 2010, 20:17 / niedziela
Witam!

Mecz bardzo interesujący. Zwłaszcza pod względem szkoleniowym: "Jak nie strzelić bramki.", "Jak nie wygrać meczu trzema golami". To właśnie mogliśmy dzisiaj obejrzeć. Szkoda tylu niewykorzystanych okazji. Dobrze, ze to się na nas nie zemściło. Inna sprawa, że wreszcie mogliśmy oglądać walczącą, cisnącą, atakującą Lechię. Szacunek i wielkie dzięki za walkę!!!

Widać też, choć na razie to ostrożna opinia, że Deleu to dobry transfer. Koleś ma naprawdę dobrą technikę, serce do walki i ciągnie na bramkę poszerzając swoje defensywne obowiązki. Miło było patrzeć na jego techniczne i, co istotne, efektywne zagrania.

Szkoda, że nie udało sie wygrać. Bez wątpienia na to zasłużyliśmy, ale cóż.

Co do protestu to wyszło w sumie oki choć nieco chaotycznie. Zwłaszcza czas i sposób prowadzenia tego krótkiego dopingu. Niemniej jednak godne uwagi jest przerwanie meczu po rzuceniu serpentyn, co musiało zostać zauwazone. Inna sprawa, że, przynajmniej na prostej, głośno słychać było nie zadowolenie z powodu tego protestu. Zwolennicy tej akcji tez dali się głośno i znacząco dostrzec.

Pozdrawiam!
8 sierpnia 2010, 20:20 / niedziela
Nawet te Wasze 10 minut to kiepski pokaz t.z.w DOPINGU!!!!
8 sierpnia 2010, 20:26 / niedziela
5 SŁOWNIE PIĘCIU OBCOKRAJOWCÓW w Lechii w ligowym meczu, powoli, powoli . . .

inauguracja seoznu w Gdańsku, ekstraklasa, a na widowni trochę ponad pięć tysi ludzi, INAUGURACJA, BRAWO KURWA BRAWO
specjalne gratulacje dla zarządu,
dobrze jakby przestali pierdolić o marketingach i piarach tylko wzięli się kurwa do roboty,
bo na razie to wiozą się na marce Lechia NIC NIE WNOSZĄC OD SIEBIE, a wręcz przeciwnie

co prawda wiele sie po nich już nie spodziewam,
pisałem o tym dzisiaj obok,
ale jednak . . . 100 (?) złotych dla dwojga osób za wejście na prostą na podobne do dzisiejszego "widowisko" to chyba coś nie tak,

wogóle poza tem ze dużo o tych magicznych słowach wytrychach mówią, a mówią o marketingach i piarach odwrotnie proporcjonalnie do działań, to . . . no kurwa nic z tego, przynajmniej w kontekście frekwencji,
jak im kurwa pozwolic na ichniejsza realizację ichniejszych wizji to na inaugurację Letnicy przyjdzie trzy i pół tysiaca osób,
(przy okazji, coś nie chwalą się ilością pogonionych karnetów, czyżby w porzeddzień wejscia na Letnicę nie zanotowali progresu ? )

i Lechia i Ruch na koniec ligi będą wyżej niz niżej, (odpowiednio ( 5 i 7 :) )
acz przy nastawieniu i dyspozycji dnia chorzowskich po punkty wystarczyło się schylić i podnieść,
do zwycięstwa zabrakło w takim samym stopniu egzekutora na szpicy, typowego rozgrywającego co . . . . dopingu,
protest - cisza, koło chuja im to lata, a na złość im odmroziliśmy sobie uszy, sadzę ze przy dopingu wygralibysmy,
nieśmiało : ) sugerowałbym bardziej ekspresyjną formę wyrazu niż milczenie

najsłabszy na boisku sędzia, a właściwie cała trójka siebie warta, po prostu żenująco słabo, nie że sędziowali stronniczo, tyle że irytowali zagubieniem i interpretacją zdarzeń obnażającą ich poziom

nasz nowy lewy obrońca źle, zwyczajnie źle, o ile w destrukcji jako tato to . . NIC POZA TYM, ciężko przestraszony, bodaj raz ruszył tylko do przodu, a mógł wiele więcej, mógł gdyby strach przed ruszeniem nie paraliżował mu nóg,
tyle sie zadziało na lewej flance co Lukjanovs sam uszarpał, żadnego wsparcia od Andruskiviciusa, przy jego strachu w oczach i co tu gadać zdaje sie przeciętnej technice słabo widzę grę piłką po naszej lewej stronie,

Murzyn, po Bajicu najlepszy w Lechii, technika, szybkość, skuteczność, ambicja wszystko OK,

Bajić : )))))) najlepszy : ) drugi (po Villarealu) udany występ, przyjęcie piłki, przegląd pola, jak nie ma co grać nie boi sie zrobić kółeczka czy dwóch, poholować piłkę nawet przy presji przeciwnika, nie gra głupich piłek, szuka dobrych rozwiązań, gdyby jeszcze kurwa umiał biegać, nie umie, ale . . . podobno lepiej mądrze człapać niż głupio biegać

zdjęcie Lukjanovsa to . . . nie wiem co to miało być,

acha, i podobają mi się nowe komplety meczowe,
nie przekombinowane, w dobrej tonacji kolorów,
eleganckie

Au-to-bus goooool, autobus gol, autobus gol, gol, gol gol, gol, gooooool
8 sierpnia 2010, 20:30 / niedziela
Bolek w słyszałeś ostatnio na Lechii lepszy ?!
Po drugie protesto to oczywiście kasa - na wyjazdy, oprawy, FC, grę dzieciaków w młodzieżówkach coś co w innych klubach jest normalne a przede wszystkich szerloku zapomniałeś o podstawowej sprawie - robienia w chuja ludzi, których kiedyś prosiło się o pomoc i którzy swoją kasę oddawali, aby Lechia była tu gdzie jest.
Nie musisz popierać protestu, byle byś nie pierdolił bzdur.
8 sierpnia 2010, 20:36 / niedziela
Wronowicki 100% poparcia !!!
8 sierpnia 2010, 20:38 / niedziela
Ruch beznadziejnie słaby, szkoda ze nie wygralismy, z dobrym dopingiem dalibysmy rade pewno a tak to nici.Lukjanovs slaby bez szybkosci, czucia piłki, slaby mecz. Ludzi 5 tys - ok przeciez o to wam chodzi , ma byc bojkot to jest heheh, wiec pretensje nie wskazane. Akcja chuliganki na łuku w stosunku do kibicow spiewajacych - bez komentarza, a z a chwile drugi przez megafon mowi ze dopingujemy przez 10 minut. Ludzie o co wam chodzi, ustalacie jedno, na ulotkach co innego, na meczu doping przez 10 minut, a kibica 40 letniego lejecie w ryj. To wszystko na oczach dzieciaka, ktory stał, plakal i trząsł się. Super zastraszyliscie reszte publiki udalo sie. Troche szkoda ze nie interweniowaly Lwy Północy, ktore reprezentuja wszystkie grupy decyzyjne na Lechii, a było ich sporo na łuku.
8 sierpnia 2010, 20:40 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 sierpnia 2010, 20:40 / niedziela
Bolek zamilcz bo z tobą nikt nie chce rozmawiać na temat zasadności protestu .
Opanuj się troche ,nikogo nie obchodzi zdanie Bolka internetowego Trolla.
Niedługo kolejne spotkania będziesz mógł przyjść i wyrażać swój sprzeciw .
8 sierpnia 2010, 20:41 / niedziela
A i jeszcze jedno. Dziwie sie ze nie bylo okrzykow uuuuuu, malpa i tym podobne w stosunku do naszego zawodnika. Czy murzyn w Lechii to juz ok, czy tylko dzis chcieliscie sie przypodobac publicznosci. Na Litwie było inaczej, wiec moze zaskarbil sobie on sympatie skrajnej czesci publicznosci.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.483