Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów - 08.08.2010

strona 4/6

8 sierpnia 2010, 20:44 / niedziela
Mecz się odbył , grało dziesięciu kopaczy i piłkarz Deleu- gość wymiata, jeszcze takich dwóch i będzie dobrze. Wynik powinien być korzystny a nie był bo napastnicy kopali się w czoło i chcą wejść z piłką do bramki... I to co naj bardziej irytuje , skąd oni biorą tych baranów co to udają sędziów. To co ten koleś dziś odpierda.ał to jakaś kpina!!! Mam nadzieje że z bytomia przywiozą 3 pkt.
8 sierpnia 2010, 20:47 / niedziela
elchico25 rozumiem ze z główką wszystko oki?
8 sierpnia 2010, 20:53 / niedziela
elchico brakowało ci tego???
8 sierpnia 2010, 20:53 / niedziela
Wy wszyscy sie mylicie,bo Kafar powiedzial,ze nie jest az tak zle i ze wyciagneli wnioski,bo,UWAGA,UWAGA-nie przegrali,tak,jak to bylo z Odra Wodzislaw ! ! !

Szkoda mi faceta,bo robi z siebie wiekszego blazna,nizli jest.
Nic,tylko sie cieszyc,jest progres,bo przeciez nie przegrali :)
8 sierpnia 2010, 20:55 / niedziela
raczej nie, tylko chialbym wiedziec czy tez jakis protest jest ze murzyna nie wyzywamy, bo juz sie gubie w tym wszystkim.
8 sierpnia 2010, 20:58 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 sierpnia 2010, 20:59 / niedziela
elchico to raczej ci brakowało czy raczej nie? bo ja już też sie gubie!
8 sierpnia 2010, 21:00 / niedziela
Panowie: kolega zgubił dzisiaj przed meczem, najprawdopodobniej przy wejściu na sektor ,,Zegar'' ważne dokumenty, jesli ktoś znalazł niech da znać na numer tel. 698356598. Z góry dzięki.
8 sierpnia 2010, 21:02 / niedziela
Widać myślenie nie jest Twoją mocną stroną, więc sobie daruj... mądrego wytłumaczenia nie wymyślisz, a główka tylko rozboli...

Skąd się biorą takie wynalazki, czyżby amerykanie ze stonką zrzucili?
8 sierpnia 2010, 21:04 / niedziela
A i jeszcze dla wszystkich kibiców Ruchu , którzy tu na pewno zaglądają. Mimo mojej nienawiści do Was wielki szacunek za uszanowanie naszego protestu. Piszę tylko w swoim imieniu ale myślę , że nie jedna osoba również to dostrzegła i za to Was szanuje.
8 sierpnia 2010, 21:05 / niedziela
elchico25 to zacznij buczeć będzie wiadomo kogo trzeba w łeb walnąć
8 sierpnia 2010, 21:11 / niedziela
oczywiscie ja sie ciesze ze nie bylo wrzutow na murzyna tylko pytam sie was czemu wy nie spiewaliscie tak jak na Litwie. (niektorzy nie zrozumieli ironii)
8 sierpnia 2010, 21:12 / niedziela
Podpisuje sie pod oboma postami barei.
8 sierpnia 2010, 21:13 / niedziela
elchico25- a widziałeś przed meczem koszulki- "piłka jest kolorowa"?? Jeśli tak, to powinieneś wiedzieć, że dziś na boisku były dwie piłki.
8 sierpnia 2010, 21:16 / niedziela
Buzała Buzała Buzała
Gracz Sportowy Sportowy Sportowy
Uderzył Nam Do Głowy Do Głowy Do Głowy
I Za To Go Kochamy Kochamy Kochamy
Za darmo Go Oddamy Oddamy Oddamy
8 sierpnia 2010, 21:17 / niedziela
Deleu najlepszy na boisku,pewny punkt zespolu.z przodu kiepsko.sytuacje niby sa,ale ten paniczny strach zawodnikow przed oddaniem strzalu na bramke ...ruch dzis cienki,absolutnie do pokonania....
8 sierpnia 2010, 21:18 / niedziela
Muzina DELEU bardzo przyzwoicie się pokazał na boisku. Musiała jego matka zapatrzeć się chyba na jakiegoś Lechistę. Bo gra jak na Lechistę przystało.
8 sierpnia 2010, 21:20 / niedziela
W piątek byłem ale tu się liczy tylko Wasze zdanie a reszta to pedały,gówno,pomyje itd.Tak więc nie ma z Wami o czy dyskutować choc to sie nazywa forum a co forum znaczy..? TYLKO WY MACIE RACJE!!!
8 sierpnia 2010, 21:20 / niedziela
Bolek, dla mnie wpisem o dopingu udowodniles zes burak nad buraki i do galerii się nadajesz . Siedź dalej na krytej i wychodz w 80 min
8 sierpnia 2010, 21:22 / niedziela
i gdzie sa ci to mowili ze precz z murzynem z Lechi?!?! Deleu bardzo dobry mecz!! o Stowarzyszenie odwolac ten smieszny protest i mlyn na luk o prostej!!
8 sierpnia 2010, 21:24 / niedziela
Zeto - nie badzmy hipokrytami, doskonale wiemy jak jest wiec albo badzcie konsekwetni w swoim dzialaniu albo trzeba zrobic z tym porzadek ( mowie tu o Lwach ktore reprezentuja wszystkie grupy decyzyjne i oficjalnie to potepiaja a nieoficjalnie...)
8 sierpnia 2010, 21:25 / niedziela
elchico skończ już z tym podziałem na "murzyn" i "wy".
spragniony jesteś taniej sensacji...
8 sierpnia 2010, 21:26 / niedziela
mlyn na luk o prostej!!???? chyba kolego niezrozumiałeś dlaczego na łuku od prostej był mega doping.. i flagi przez 15 minut. ogarnij się a potem zacznij swoje wypociny tu umieszczać.
8 sierpnia 2010, 21:26 / niedziela
szacunek dla bRudasów z ruchu? widzę że protest padł na głowę niektórym.
jebać wojowników dwóch widzew i ruch
8 sierpnia 2010, 21:33 / niedziela
Bolek skoro byłeś w piątek to dlaczego nie powiedziałeś, że ten protest to nie halo? Dlaczego nie zadałeś pytania, postawiłeś tezy i ją obroniłeś, nie podałeś argumentów przeciwko, nie przekonałeś wszystkich żeby tak nie robić ????

Czyli Twoja wizja jest taka: morda w kubeł durne kibole w zębach przynoście kasę za bilety a jak będzie podwyżka o kolejną 10 to ani mru mru no i oczywiście żebyście nigdzie nie jeździli na wyjazdy bo właściwie to nie nasz problem - chce wam się jeździć to zapierdalajcie najlepiej stopem. A byłbym zapomniał jeszcze tylko kilka spółek na boku no i oczywiście drodzy rodzice od nowego sezonu musicie kupić ubranka adidasa za 2500 a jak się komuś nie podoba to niech spierdala i idzie trenować gówniarzy do arki.
I na koniec najważniejsze - nigdy, nigdzie nie zadawajcie trudnych pytań zarządowi Lechii bo nie macie do tego prawa - ciemna hołoto kibolska
8 sierpnia 2010, 21:34 / niedziela
Bolek ale oczywiście że forum znaczy tyle że nasze i tylko nasze zdanie się liczy. Jakbyś się głębiej zastanowił to wiedziałbyś że każde forum dyskusyjne skupia określoną grupę ludzi. Tutaj skupili się ci którzy popierają protest, logicznym więc że nie ma miejsca na zdanie odmienne. Było ono w piątek na krytej. Tyle
8 sierpnia 2010, 21:35 / niedziela
pamietaj ze protest szkodzi tylko Lechi kolego i gowno nim ugramy
8 sierpnia 2010, 21:35 / niedziela
deadhead - teraz na murzyna sie nie krzyczy zeby nie draznic reszty publicznosci, bo teraz wazny jest protest, no ale za chwile protest sie skonczy i murzyn znowu bedzie be? To moze cos ustalmy, Marcelo w Wisle ok, Teteh byl ok, Immeh malpa, Arboleda malpa, Deleu juz nie wiem - raz malpa raz ok. To o co w tym wszystkim chodzi?
8 sierpnia 2010, 21:36 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 sierpnia 2010, 21:41 / niedziela
Deleu przecietnie (kilka groźnych kontr Ruchu) jest o wiele wiecej lepszych polskich graczy na tej pozycji, ale oczywiscie przesadził wariant oszczednościowy
8 sierpnia 2010, 21:42 / niedziela
elchico25,masz radoche,prowokujac ludzi ?!
Nic nie wnosisz nowego do tematu watku,jakim jest mecz z Ruchem.
Zakoncz czlowieku ta zalosna prowokacje.
8 sierpnia 2010, 21:44 / niedziela
""pamiętaj ze protest szkodzi tylko Lechi kolego i gowno nim ugramy""

pisze się Lechii, a protest szkodzi zarządowi, i tylko my kibice możemy na nim zyskać. odsyłam na stronę odnośnik aby zapoznać się z tematem.
8 sierpnia 2010, 21:44 / niedziela
Zadna prowokacja, proste pytanie czarny ok czy nie. Tak trudno sie ustosunkowac. Inna sprawa dotyczy meczu z Ruchem i tego co sie stalo na luku. To tez prowokacja?
8 sierpnia 2010, 21:45 / niedziela
elchico,protest nie dotyczy tego czy ktoś jest, jak piszesz"murzynem" czy nim nie jest. czy z tego powodu jest dobrym piłkarzem czy złym. wejdź na www.lechia-protest.pl
8 sierpnia 2010, 21:46 / niedziela
Ralflg

Tak sie sklada ze wiem o czym mowisz lecz wydaje mi sie ze nie znasz calej genezy tego co sie tam stalo. Jezeli normalny kibic mowi drugiem zeby spierdal to chyba jest cos nie tak. W szczegolnosci ze roznica wieku miedzy panami byla troche znaczaca. Pozatym taki wlasnie burak juz sie nie bedzie tak napinal bedac w tlumie czujac sie nietylkanym i w przyszlosci nie bedzie wyzywal innych.
8 sierpnia 2010, 21:46 / niedziela
Deleu przeciętnie? To albo oglądaliśmy 2 różne mecze, albo z nas dwojga tylko ja jestem trzeźwy. Jak nie widzisz różnicy to proponuję prześledzić WSZYSTKIE mecze z poprzedniego sezonu. Proponuję przeanalizować grę między sobą Deleu-Wiśnia. W końcu mamy dwóch grajków na jednej stronie, którym piłka nie plącze się między nogami. Wartość tych "lepszy" polskich graczy pokazał Buzała wykopując piłkę na róg. Wartość tych lepszych polskich graczy pokazały nasze drużyny w pucharach. Żeby pisać, że się jest prawicowy, to trzeba o tej prawicy coś wiedzieć.
8 sierpnia 2010, 21:47 / niedziela
elchicio25 - podpowiem... to było do Ciebie, ale chyba nie zaskoczyłeś:

"Widać myślenie nie jest Twoją mocną stroną, więc sobie daruj... mądrego wytłumaczenia nie wymyślisz, a główka tylko rozboli..."

A Ty dalej swoje...
8 sierpnia 2010, 21:50 / niedziela
elchico25 - piłkarze Deleu zagrał dziś dobry mecz i na tym się skoncentruj.
Przy okazji mam pytanie, czy rasizm obejmuje też rudych ?
Jeżeli tak to te jebane Lwy pozwoliły na wyzywanie dziś rudego. Powinni coś z tym zrobić przecież oni za wszystko odpowiadają.
A jeszcze jedno dziś było o 2 stoiska kiełbasek na prostej za mało - co sobie Lwy wyobrażają, że co - przecież reprezentują wszystkich kibiców.
8 sierpnia 2010, 21:53 / niedziela
elchico25 ty masz kogoś w Pis-ie ?? czy jak bo nie rozumiem ?? może jestem nowy na forum ale dziś poswieciłem całe popołudnie czytają wszystkie tematy i zgadzam sie z protestami , bo my jestesmy kibicami i jesteśmy z Lechią , a jak ktoś Lechi bije piane i rzuca byle słowa ?? no chyba nie każdy daży by było jakies porozumienie :)
8 sierpnia 2010, 21:55 / niedziela
elchico25
Mądrej głowie, dość...
8 sierpnia 2010, 21:58 / niedziela
DEDMAN
Zgadza się nie znam genezy sprawy ale odbiór ludzi którzy to widzieli a było ich nie mało takze i mój był taki jak pisałem wyżej można to było załatwić w jakiś bardziej cywilizowany sposób ....szkoda dzieciaka który musiał na to patrzeć
8 sierpnia 2010, 22:00 / niedziela
weźcie na tvp3 :)
8 sierpnia 2010, 22:03 / niedziela
deadman - czy ty myslisz ze ten co dostal zaczal wyzywac i krzyczec spierdalaj tak sam z siebie? Po co ekipa decyzyjna przyszla tam. No po to zeby uciszyc tych co spiewaja, tylko za 2 minuty, sami zaczeli prowadzic doping. O murzynach juz nie gadam - hipokryci jestescie i tyle.
8 sierpnia 2010, 22:03 / niedziela
kto tam jest gościem? ja mam teraz panoramę, ale z tvp warszawa... uroki cyfry niestety
8 sierpnia 2010, 22:04 / niedziela
Jenek sie wypowiada , teraz wywiad z kafarem
8 sierpnia 2010, 22:05 / niedziela
jest błazen
8 sierpnia 2010, 22:05 / niedziela
Tu sie z toba zgodze ja tez zalatwilbym to w inny sposob. Ale moim zdaniem takie zachowania patologiczne jakie zaprezentowal kolego to klapisk po twarzy sie nalezal.

PS. Tak na marginiesie to cala sytuacjia miala miejsce na moim miejscu tzn. ci panowie zajeli moje miejsca z karnetu. :))))))))))))))))))))
8 sierpnia 2010, 22:05 / niedziela
Kafarski i Jenek
8 sierpnia 2010, 22:05 / niedziela
Po dzisiejszym meczu najbardziej boli fakt, że tej drużynie z pozycji przeciętnej/słabej do pozycji silnej/walczącej o najwyższe cele ,brakuje 3-4ech piłkarzy na poziomie tych obecnie najlepszych z pierwszej 11-stki.
Jeżeli ktoś miał wątpliwości czy obecny skład pozwoli o coś powalczyć to dzisiejszy mecz je chyba rozwiał...nie pozwoli, bez wzmocnień będziemy mieli powtórkę z ostatniej wiosny...Szkoda, że nasz bezjajeczny trener nie potrafi powiedzieć: do kurwy nędzy ,a kto ma tu strzelać te bramki?!, kogo mam wpuśćić z ławki?! jak mam zrobić wynik mając 10-piłkarzy do gry na poziomie ekstraklasy?!
Ale wtedy nie byłby wygodnym lizodupem...
8 sierpnia 2010, 22:07 / niedziela
kafarski : mamy kilku zawodników którzy potrafia grać z przodu dawidowski , buzała (.... ) Aliaksandr Sazankouz Dinama mińsk celem LEchi :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020