Gdańsk: piątek, 24 maja 2019
FORUM
Podstrony:

Prezentacji składu Lechii nie bedzie

strona 1/1

1

3 sierpnia 2010, 10:14 / wtorek
to sa kpiny
3 sierpnia 2010, 10:26 / wtorek
a jest co prezentować?
3 sierpnia 2010, 10:26 / wtorek
Od jakiegoś czasu mamy w Lechii tradycję, że prezentacji przed rozgrywkami się nie robi. Władze klubu, widząc że entuzjazm opada, a oczekiwania kibiców rosną, woli nie wystawiać się na ewentualne oznaki dezaprobaty ze strony kibiców.
3 sierpnia 2010, 10:30 / wtorek
boją się stanąć z nami twarzą w twarz wstyd
3 sierpnia 2010, 10:40 / wtorek
A co tu prezentowac? Kolejne centymetry w obwodzie pasa czy kolejna posade w zarzadzie kolejnej spolki?
3 sierpnia 2010, 10:47 / wtorek
Ale przeciez my mamy rownorzednych napastnikow. Zdobycz bramkowa maja na podobnym poziomie.
3 sierpnia 2010, 10:52 / wtorek
Sorki, watki mi sie pojebaly.
3 sierpnia 2010, 10:59 / wtorek
Atmosfera wokół zespołu podobnie jak dzisiejsza pogoda jest burzowa, więc w obawie przed gromami nie chcą sie wystawiać, aby nikt "w czapkę" nie oberwał.

TYLKO LECHIA!
3 sierpnia 2010, 11:41 / wtorek
I słusznie, nie ma co prezentowac miernego składu
3 sierpnia 2010, 14:24 / wtorek
Tu już nie chodzi o fakt, że nie ma co prezentować, ale o podejście zarządu do kibiców.

Po raz kolejny pokazano nam, że kibiców mają w DUPIE !!!
3 sierpnia 2010, 14:53 / wtorek
Powiem tak nie chodzi o to czy jest kogo prezentowac czy nie ale tak jak np. w moim przypadku wydajac 420 zl na karnety i wpajac moim synom od mlodego co znaczy byc kibicem LECHI GDAŃSK to troche tak jak bym dostal w pysk pozdrowienia dla Bialo-Zielonych ps. my dla nich czy oni dla nas rodzi sie pytanie (*!*)
3 sierpnia 2010, 16:01 / wtorek
A tak swoja droga skad te info, ze nie bedzie prezentacji?

ja powiem tak. Czy jest kogo pokazywac, czy nie ma prezentacja powinna byc! Bo tu nie chodzi o pokazanie swiatu nowych pilkarzy, tylko o powitanie sie zespolu z kibicami przed nowym sezonem. To raczej bardziej symboliczny gest niz formalny.

Chodzi o to, aby podtrzymac wiez na lini klub i pilkarze-kibice. I jezeli rzeczywiscie nei bedzie prezentacji to jest to jawne olewanie tych wszystkich, ktorzy kibicuja naszemu zespolowi.

Czy to jest te slynne budowanie WIELKIEJ LECHII? Na czym wy ja panowie chcecie zbudowac? Na jakich fundamentach? Zal dupe sciska jak sie widzi co sie dzieje w klubie i wokol niego.

Na koniec jeszcze cos, ale nie chce juz pisac tego w osobnym temacie, wiec dam tu. Lwy Polnocy rzeczywiscie powinny jak najszybciej wydac oswiadczenie odnosnie protestu, bo wiele osob mysli, ze GLOWNA jego przyczyna jest brak transferow. Jak wszyscy wiedza wcale tak nie jest i chodzi glownie o inne aspekty, ale niedzielny kibic nie jest zorientowany i powiela to co zaslyszy. Zarzad to skwapliwie wykorzystuje i tnie glupa udajac, ze nie wiedza o co biega, mydlac ludziom oczy, ze sie rozchodzi o brak transefrow.
3 sierpnia 2010, 17:04 / wtorek
Czy kurwa zarzad slyszy ten wolajacy glos ludu ?!

,,Czy konie mnie slysza,, ?!
3 sierpnia 2010, 17:13 / wtorek
Normalnie "Ballada o krzyżu " ciąg dalszy....

Skoro macie w dupie sklad i jak twierdzicie nie ma czego prezentowac to po co te lamenty ze nie ma prezentacji...

Ja osobiscie mam takie cos (prezentacja) głeboko w zadzie i wolałbym stokroć by sie nam grajki zaprezentowały w rundzie honorowej po wygranym meczu z Ruchem. Bede bardziej dowartosciowany niż stojąc w deszczu pod Neptunem
3 sierpnia 2010, 17:35 / wtorek
Ale ty teraz do kogos per towarzyszu piszesz, czy po prostu jebnales focha jak zwykla baba i obrazony jestes na cale forum?
3 sierpnia 2010, 17:49 / wtorek
czemu mnie to nie dziwi??? od jakiegoś już czasu było widać że "IM" zależy tylko na naszych pieniążkach,a kibica jako takiego mają głęboko w .....
3 sierpnia 2010, 18:11 / wtorek
Prezentacja była autokaru pksu
3 sierpnia 2010, 20:41 / wtorek
Kazik ma rację, czego wy chcecie, skoro prezentacja była!!!!

W tym sezonie, gwiazdą Lechii ma być nowy, piękny autokar. Piłkarze mają być w jego cieniu. Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że przed rundą wiosenną odbędzie się prezentacja wodolotu, którym Lechia będzie podróżować na mecze derbowe, oraz do Szczecina (o ile Pogoń nie awansuje do ekstraklasy).
3 sierpnia 2010, 21:51 / wtorek
Zeto nie ściemniaj! Do Szczecina piłkarze popłyną kajakiem. Mocne ramiona = dobry wyrzut z autu ;)
31 sierpnia 2010, 22:26 / wtorek
Mysle ze teraz moze odbyc sie preznetacjia druzyny bo trzeba oglosic zajebisty kolejny wielki sukces!!! Byla w outlecie byla na molo byla w parlamencie moze teraz faktycznie zaladowac ich do autobusu PKS najwyzszej klasy i powozic ich reprezentatywne miejsca Gdanska?
31 sierpnia 2010, 22:59 / wtorek
zarządlg, nie znam Cię ale po twoich wpisach można odnieść wrażenie, że Ty jakiś straszny nieudacznik życiowy jesteś. Cierpiętnik taki. Wszytko źle, niedobrze i nie tak. Z tonu Twoich wypowiedzi wynika, że tylko czekasz na potknięcia Klubu. Czekasz tak jak "szprotki" czekają, a by móc później z uśmiechem na gębie wykrzyknąć - A nie mówiłem ???!
To ja Ci powiem tak jak im mowie- niedoczekane wasze ŁAJZY !!!
31 sierpnia 2010, 23:03 / wtorek
Pisalem ze zacznie sie wyciaganie jakis rzeczy!!! Nie jestem szprotka i nie lubie wioski na polnocy dziadka w wermachcie nie mialem a konto zalozylem nie dawno! Widzisz tak sie sklada ze lubie sobie ponazekac wszczegolnosci gdy widze jaki burdel ogarnal ten klub

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.195